Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SALA BANKIETOWA "KAPRYS" w Konstantynowie Łódzkim
Autor Wiadomość
Agu24 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 08, 2009 7:39 pm   SALA BANKIETOWA "KAPRYS" w Konstantynowie Łódzkim

Czy ktoś z Was miał może wesele w Sali Bankietowej Kaprys w Konstantynowi Ł.?Chętnie wysłucham opinii na temat organizowanych tam wesel. Z góry dziękuję za odpowiedź. :)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Lip 09, 2009 1:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hera 

Wiek: 38
Dołączyła: 15 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 15, 2009 8:51 pm   

Przyłączam się do prośby! Czy ktoś miał już tam swoje weselicho? Poważnie zastanawiamy się nad wyborem tej sali, ponieważ według nas jej wnętrze jest urzekające, ale wolelibyśmy najpierw poznać jakąś opinię na temat serwowanego jedzenia i obsługi...
_________________
"Be the change you want to see in the world." Mahatma Gandhi
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Czw Lip 16, 2009 7:32 am   

Mieszkam dwa kroki od tej sali. Przed podjęciem decyzji o wyborze sali również tam udaliśmy się na zwiady :lol: . Sala bardzo nam sie podobała, rzeczywiście ma ciekawe wnętrze, ale odpadła z powodu cen - 150-160 zł (3 posiłki), 170-180 zł (4 posiłki) - o ile dobrze pamietam. Może coś się teraz zmieniło..
Ostanio słyszałam, że była tam organizowana jakaś komunia i jedzenie było bardzo dobre, więc tu chyba nie ma czego się obawiać :) .
Przy sali nacodzień otwarty jest ogórdek z piwem i grillem (godz 12-22) więc można sobie podjechać i ewentualnie podejrzec jeszcze sale. Jak ostatnio tam byłam to zwróciło moją uwagę miejsce do tańczenia - panele strasznie się powypaczały (każdy panel zamiast gładko i równo leżeć na podłodze zrobił się w kształcie łódeczki), więc zwróćcie na to uwagę.
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
Hera 

Wiek: 38
Dołączyła: 15 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 10:31 pm   

Ja myślę, że wcale nie mają wygórowanych cen, teraz to raczej standard: 180 zł za wesele (4 posiłki) i 50 zł za poprawiny (3 posiłki). Pocztą pantoflową dotarły do mnie info, że wszyscy chwalą tą salę...
Jestem na 99% przekonana do wyboru tej właśnie sali, a 29.08.09 jadę na zwiady, ponieważ będą organizowali tam wesele wielkościowo podobne do naszego, wtedy dam znać o moich spostrzeżeniach. My musimy podjąć jednak decyzję wcześniej, więc gdybyście coś wiedziały - proszę piszcie! :)
_________________
"Be the change you want to see in the world." Mahatma Gandhi
 
 
Agu24 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 10:33 pm   

Powracam do wątku. Może ktoś już się bawił na tej sali i może powiedzieć coś więcej na jej temat. Może ktoś ma jakieś zdjęcia? :)
_________________


 
 
asiaj2001 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 6:59 pm   

tak bawiłam sie na tam na weselu, sala z wygladu super, ale jedna klimatyzacja działa a przy potwornej gorączne nie dawała rade, otworzyc drzwi od tarasu nie mozna bo sasiedzi wzywają policję, wada dla kuchni bo na rosół czekaliśmy 20 minut - wiec nie polecam a poza tym drogo.
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 3:56 pm   

Ja byłam oglądać tę salę i nie podobało mi się, że w całym obiekcie czuć zapachy gotowanych potraw. Wyszłam cała przesiąknięta zapachem smażonego mięsa...
Może to drobiazg ale mnie nie podobały się krzesła, kojarzą mi się z latami 80.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
salaWenecja 
Firma


Wiek: 49
Dołączył: 25 Wrz 2010
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 6:26 pm   

Brinka napisał/a:
Ja byłam oglądać tę salę i nie podobało mi się, że w całym obiekcie czuć zapachy gotowanych potraw. Wyszłam cała przesiąknięta zapachem smażonego mięsa...
Może to drobiazg ale mnie nie podobały się krzesła, kojarzą mi się z latami 80.


krzesła rzecz gustu, zawsze mozna porosić o zasłonięcie, u nas i na większości sal mają pokrowce na krzesła

P.S. Kaprys to bylo kiedys kino, byłem tam na moim pierwszym seansie filmowym w życiu:d
 
 
magdzia2 

Dołączyła: 04 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 5:47 pm   opinia na temat sali KAPRYS z Konstantynowa Łódzkiego

W tym roku bawiłam się na tej sali na weselu i moje odczucia są jak najbardziej pozytywne, sala bardzo ładna, zadbany ogród, gdzie można swobodnie odetchnąć, sądzę że dobór krzeseł to kwestia gustu właścieli, z tego co pamiętam na weselu ubrane były białym tiulem, wyglądało to ładnie. I co najważniejsze to smaczne jedzenie i miła obsługa.
Z tego co się zorientowałam, to ceny wcale nie takie wygórowane, zbliżone do innych
tej klasy lokali. Mnie bardzo się podobało, dlatego polecam tę salę, poza tym bardzo miły
właściciel, na poprawinach zamieniliśmy z nim kilka słów, ponieważ przymierzamy się aby zorganizować tam chrzciny naszego dziecka.
_________________
magdziaB
 
 
gosc123 

Dołączyła: 10 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Lis 10, 2010 6:15 pm   

Sala jak dla mnie super :) jedzenie znakomite :D krzesła zgadzam się rzecz gustu :) obsługa blondynka Asia i brunetka Agata najlepsze :D
 
 
Wodnik2 

Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 18, 2010 11:35 am   

Witam!
W tym roku mieliśmy wesele na sali kaprys i chętnie podzielimy się wrażeniami z naszego przyjęcia, zarówno my rodzice i goście byliśmy z przyjęcia bardzo zadowoleni,
urokliwa sala, która wieczorem nabiera jeszcze bardziej fajnego klimatu, przyjemny ogród i zadaszony taras. U nas trochę padało, ale było ciepło wiec goście chętnie z niego korzystali, zwłaszcza na drugi dzień podczas poprawin. Na zewnątrz po pierwszym obiedzie był grill i stworzyła się super biesiada na tarasie. Bardzo miło wspominam współpracę z właścicielem, który był obecny chyba przez całą noc, ponieważ rano gdy szliśmy spać on wciąż był. Na noc udostępniono nam apartament, pokój na prezenty, rano poproszono nas na śniadanie.
Jedzonko bardzo dobre, pochwała również dla obsługi, byliście w 100% zaangażowani w swoją pracę. Jesteśmy zadowoleni i z czystym sumieniem będziemy polecać tę salę.
Pozdrawiamy wszystkich.
 
 
aaanula 

Dołączyła: 22 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Lis 22, 2010 1:30 am   

ja tez serdecznie POLECAM
sala jest sliczna, szczegolnie juz przygotowana do wesela(gdy ogladalismy ja szukajac miejsca na wesele nie zrobila na nas az takiego wrazenia). obsluga sprawna pomocna i usmiechnieta, wlasciciele sami czuwaja nad przygotowaniami i sa na sali do konca imprezy. jedzenia calkiem smaczne, nie ma problemu z goscmi o odmiennych potrzebach kulinarnych-nasz gosc na diecie bezglutenowej powiedzial, ze jeszcze sie tak nie objadl jak u nas ;) . sala jest ogrzewana-bralismy slub w listopadzie. serdecznie polecam
 
 
Domini Kasprzak 

Dołączyła: 02 Kwi 2011
Posty: 4
Skąd: bełchatów
Wysłany: Sob Kwi 09, 2011 12:27 pm   Re: SALA BANKIETOWA "KAPRYS" w Konstantynowie Łódz

ja tam bylam jakis czas temu - sympatycznie
 
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 9:23 pm   

A my właśnie jesteśmy po zorganizowaniu na tej sali chrzcin. Ogólnie impreza wypadła całkiem nieźle, ale mamy kilka "ale".
Stoły były dosyć ładnie zastawione, na pierwszy rzut oka nawet dosyć bogato, jednak po bliższym przyjrzeniu się - niekoniecznie. Nie każy mógł zjeść to na co miał ochotę, bo ktoś inny już to zjadł.
Doświadczyliśmy mega wpadki - szwajcar był nie dopieczony. W ramach przeprosin dostaliśmy dodatkowe, ciepłe danie gratis, więc wybaczamy.
Mieliśmy ustawiony samoobsługowy stół z filiżankami, wrzątkiem i herbatą, jednak nie było zwykłej, czarnej herbaty tylko earl grey - nie każdy ją przecież lubi. Na moją prośbę, zostało dorzuconych kilka zwykłych saszetek.
Obsługa kelnerska też niby ok, ale Ci kelnerzy jacyś tacy niedoświadczeni. Widać, że mega zestresowani a przez to niekoniecznie świeżość od nich powiewała...Gdy na stołach np. skończyło się ciasto czy jakieś napoje, trzeba było iść i poprosić o dołożenie, sami tego nie zauważyli (chyba powinni :roll: )
Mimo ogólnego pozytywnego wrażenia , lokalu na kolejną jakąs imprezę będziemy chyba szukać gdzie indziej.
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
karol-ka86 

Dołączył: 21 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 6:23 pm   

Witam :)
W ostatnim czasie gościłem u Was..ii???
zmiany zdecydowanie na plus :)
-wystrój :D (żyrandol, panele i.t.d)
-jedzenie tak samo znakomite :)
-obsługa - bez zarzutu, nie czekaliśmy długo na posiłki, uprzejmi :)
nawet rozpoznałem pana Dominika i panią Asię (mimo zmiany wyglądu) :) -dobra robota !! ! takiej obsługi więcej :)
dziękujemy :) i polecam :)
Ostatnio zmieniony przez karol-ka86 Pon Maj 21, 2012 6:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zuuzka 

Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Łódz
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 10:18 am   sala kaprys

Miałam tam komunie swojego dziecka wrazenia bardzo poytywne. sala bardzo ładna, jedzenie znakomite, obsługa bardzo miła i kompetentna. Bardzo bym chciała podziekowac pani agnieszce i panu dominikowi naprawde profesjonalna obsługa;) ceny takze sa przyzwoite jak ta sale bankietową ;) Naprawde polecam wszystkim sale kaprys w konstantynowie łodzki :D :D :razz:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl