Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wieczory panieńskie/kawalerskie
Autor Wiadomość
Iris 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1904
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 4:57 pm   

Mój narzeczony był na dwóch kawalerskich, na których były tancerki, ale z tego co wiem to było więcej śmiechu i chichu niż jakiś niemoralnych rzeczy, ale jak wiadomo, każdy ma inne granice moralności, więc w to nie wnikam. Mi się wydaje, że przed tym się nie ucieknie, tzn. pewnie nasi narzeczeni, bądź już mężowie byli bądź kiedyś będą na wieczorach kawalerskich u kogoś z rodziny bądź znajomych u których jedna czy druga pani będzie tańczyła nago i trzeba się po prostu oswoić z tą myślą. A to, czy to przekroczy pewne granice przyzwoitości to już zależy moim zdaniem od tych głównie zainteresowanych, przed którymi ta pani będzie tańczyć, tak zresztą jak i w przypadku wieczoru panieńskiego, na którym będzie striptizer. A i tak trzeba pamiętać o tym, że ci tancerze bądź tancerki erotyczne są zwykłymi ludźmi i traktują to jako swoją pracę, więc też nie pozwolą sobie na nie wiadomo co w stosunku do swojej osoby. Poza tym tutaj jest taka sytuacja, kiedy All-me, wiesz, że jest pomysł, żeby taka pani tańczyła, a co w przypadku, kiedy koledzy zgotowaliby taką niespodziankę na kawalerski Twojemu narzeczonemu? też rozpatrywałabyś to w kategoriach zdrady? ja tego absolutnie nie oceniam, bo każdy ma inne podejście do tej kwestii, ale tak mi się wydaje, że trzeba docenić to, że Narzeczony Ci powiedział o takim pomyśle, może nie podejrzewał, że spotka się z taką reakcją, ale jednak powiedział, a przecież mógł wyjść z założenia, że skoro to jest jego kawalerski to spędzi go tak jak będzie chciał i nie będzie Cię pytał o zdanie. I popieram dziewczyny, że więcej osiągnie się spokojną rozmową niż krzykiem i dyktowaniem warunków, no ale tak wiemy, że jak dochodzą emocje to ciężko o spokój. No ale mam nadzieję, że jakoś sobie wszystko wyjaśnicie i dojdziecie do jakiegoś kompromisu.
_________________

 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 8:49 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
malinka1984


Ostatnio zmieniony przez malinka1984 Pon Maj 14, 2012 8:54 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
malinka1987 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 60
Skąd: Koluszki/Łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 10:56 pm   

Ja też bym nie miała nic przeciwko występowi striptizerki na wieczorze kawalerskim mojego przyszłego męża...w obecnych czasach internet roi się od "gołych bab", reklamy przesiąknięte są erotyką, więc tak naprawdę przyszły mąż nie powinien nic robić, bo może przypadkiem natknie się na nagą kobietę.
Koniec końców każdy ma prawo do swojego zdania, więc jak nie chcesz All-me, aby przed Twoim mężem tańczyła striptizerka to mu to zasugeruj, a nie szantażuj. Szantaż emocjonalny to bardzo zła rzecz, nie wyobrażam sobie powiedzenie ukochanej osobie..."albo coś tam,albo ślubu nie będzie"
_________________
Ostatnio zmieniony przez malinka1987 Pon Maj 14, 2012 11:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 15, 2012 8:09 am   

Ja mam do tego podejście neutralne - nie ucieszyłabym się, ale też nie traktowałabym tego w kategoriach zdrady. Zwłaszcza, że na większości kawalerskich Pan Młody jest zaciągany do klubu ze stripitizem po takiej ilości wódki, że jego asertywność spada do zera. Kolegę właśnie tak jego kumple zaskoczyli zabierając go do klubu. W dobrych miejscach panie naprawdę świetnie tańczą (moja znajoma ćwiczy pole dance sportowo), są ładne i fajnie się na to patrzy.

Najgorsze co się może stać to "striptiz z zamówieniem do domu" czyli jakaś cizia, często prostytutka, która tańczyć nie potrafi i wygina się niemrawo operując głównie na jękach i wypinaniu cycków w stronę Pana Młodego. Klub = niech już im tam będzie, Cizia do domu = zabiłabym jego kolegów.
_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
 
 
lerata 


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 57
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 1:28 pm   

W sumie to racja - do klubu niech pójdzie, ok, ale niech mi nie sprowadzają takiej panny do domu :P I też podchodzę do tego tak, że to czyjaś praca, widocznie tak musi zarabiać, więc jak już facet chce/koledzy zrobią mu taki prezent, to trudno. Przeważnie Młody i tak jest ostatecznie speszony :P
_________________

 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 8:21 pm   

popieram MałaMi, w klubie/pubie ok, w domu nie ma mowy :)
_________________
 
 
baila 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 24, 2012 4:03 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
Cathee 
Firma

Dołączyła: 19 Sty 2007
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2012 10:07 am   

Witam,
ponieważ w zeszłym tygodniu miałam okazję bawić się na wieczorze panieńskim na prywatnej imprezie na basenie pomyślałam że niektóre z was mogą być zainteresowane i podaję link http://www.margaret-spa.p...panienskie.html
Basen można wynająć w Margaret Spa, jest on na wyłączność, w cenie zakąski (kanapeczki,owoce, drinki lub szampan) i masaż (bardzo długi, nasza młoda spędziła na nim chyba ponad godzinę;P). Zabawa w zupełnie innym wydaniu :) Polecam jeśli komuś znudziły się tradycyjne wieczory panieńskie!
_________________
 
 
 
coco 

Dołączyła: 25 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2012 11:36 pm   

Witam cie Cathee, moja znajoma również zaproponowała nam taki sposób spędzenia czasu w ramach tzw. panieńskiego, było suuuper. Mnie najbardziej go gustu przypadły sauny i masażery w basenie.
Warto tez dodać, ze w Spa jest bardzo czysto i pachnąco a to podstawa :)
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 2:35 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 8:04 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Ostatnio zmieniony przez Wiol25 Sro Maj 30, 2012 8:05 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 9:20 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 9:30 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 9:06 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

dzienniczek Basi
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 31, 2012 2:53 pm   

a to trzeci kolejny wieczór, który zorganizowałam........chyba się za to wezmę;)

http://vimeo.com/42993941

w tym kamera ,fotograf, pan od karykatur ;)

[ Dodano: Czw Maj 31, 2012 4:11 pm ]
A co do wieczorów.....

Jestem w tej dziedzinie obserwatorem od dlugiego czasu i powiem tak!

Winni są kumple, swiadkowie organizatorzy, .......reszta
Często Pan Młody nie chce takich atrakcji, a reszta daje do zrozumienia , że zapłacili i ma im nie robic przykrosci ,ale bawić sie, bo to kosztuje i nie wypada itp. A On zeby nie robić przykrości ,tak właśnie czyni.
Bardzo czesto zabijaja go potem wyrzuty sumienia ( ale już po czasie).A w normalnej sytuacji w zyciu nie zrobilby tego. Mowie oczywiście o jakiejś granicy etycznej, moralnej, bo dalej nawet nie chcę Wam burzyć światopoglądu!

Co do kobiet, Mało robią takich numerów.
Ale za to są wulgarne, pijane, agresywne ( gorsze niż panowie)

do ALL me , odpuść , zapomnij, podziękuj kumplą, nie traktuj to jako zdradę, to jest ciężko wymuszona sytuacja, i sam żeby nie zrobić kolegą przykrości , tak się zabawil, Wiem Napiszecie każdy ma swó∆ rozum,..........tak ale alkohol i emocje weryfikują różne sytuacje, i dlatego tak się potem dzieje. Jakby miał cię zdradzić nie zrobiłby tego przy tak licznym gronie na forum, raczej takie kwestie się ukrywa ( a sam jasno Ci o tym opowiedziaŁ) WYMAZAĆ:)
_________________

 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 31, 2012 4:21 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 31, 2012 7:48 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


[ Dodano: Czw Maj 31, 2012 9:02 pm ]
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pią Cze 01, 2012 6:35 am   

My w ramach wieczorów panieńskiego i kawalerskiego robimy wspólną imprezę dla znajomych na działce, łącząc przy okazji zdany licencjat. Nie wiem, czy będą jakieś dodatkowe atrakcje (to zależy od znajomych), ale planujemy po prostu wielką bibę ze świetnymi ludźmi :D
_________________


 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 2:24 pm   

mam pytanie czy w Łodzi jest gdzieś klub gdzie występują chippendales? bo cos nie mogę znaleźć.. kiedyś były w jednym z klubów raz w tygodniu babskie wieczorki z ich udziałem, ale teraz nie mogę nic znaleźć..

albo czy ewentualnie orientujecie się w cenniku występów indywidualnych.. i gdzie można byłoby zaprosić takiego Pana - w sensie do jakiego klubu bo do domu nie mam zamiaru go zabierać ;)

[ Dodano: Wto Lip 10, 2012 3:29 pm ]
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
Elcia84 

Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 17, 2012 11:08 am   Tort na panieński

Witam,
Czy możecie mi poradzić gdzie zamówić tort na wieczór panieński? A Wy jakie miałyście? Zależy mi na tym, żeby było to coś bardziej oryginalnego. Może macie zdjęcia tortów. Jak tak to proszę podzielcie się nimi.
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 17, 2012 11:53 am   

Strach się bać tych wieczorów kawalerskich i panieńskich...

Ale nie ma się czemu dziwić skoro panuje powszechne przekonanie, że striptizerka na takim wieczorze musi być i to najlepiej w tajemnicy przed PM, a no i podobno modne jest też zapraszanie ex-dziewczyny młodego... takie rewelacje - poradnik dla organizatora wieczoru kawalerskiego można znaleźć np. w Logo http://www.logo24.pl/Logo...ancerki,,2.html którego dzięki Bogu mój facet nie czyta.

Btw. tłumaczenie, że kumple zapłacili za atrakcję w formie tańczącej pani i nie chciał robić przykrości to według mnie żadne tłumaczenie. Przykrości to przede wszystkim facet powinien nie chcieć robić swojej przyszłej żonie, a swoim kumplom mógł wcześniej zapowiedzieć, że nie życzy sobie takich rozrywek.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Lip 17, 2012 7:39 pm   

wiem, że kiedyś byli fajni Panowie w Cabarecie :) a teraz... częściej półnadzy barmani są w elektrowni, jak jest Ladies Night
_________________


 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 11:56 am   

mój panieński dawno za mną, robiłam go sama, pomogła trochę szwagierka i koleżanka zrobiła mi szklanki i kieliszki myślę, że fajny pomysł, szklanki służą do tej pory a kieliszki każda dostała w prezencie


_________________


udanego dnia Gość
Ostatnio zmieniony przez kariczeq Czw Lip 19, 2012 11:56 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 1:19 pm   

Dorotka_ napisał/a:
jak jest Ladies Night
a kiedy są? można znaleźć jakieś terminy?
 
 
Monika.I 

Wiek: 38
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 30, 2012 4:09 pm   

Zuza12345 , kiedyś Ladies Night organizowane były też w klubie Magnes w czwartki z tego co kojarzę, ale trzeba się dowiedzieć. Jeśli chcesz, wezmę od świadkowej namiary na chippendale'a który tańczył na moim panieńskim. Był niesamowity 8) a przy tym nie wulgarny. Klub Cabaret już nie istnieje , tak na marginesie.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 10:31 am   

Monika.I, wiem, ale kiedyś tam były co miesiąc wtorki z fajnymi Panami :cool:
_________________


 
 
Monika.I 

Wiek: 38
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 12:06 pm   

Kojarzę, kojarzę :cool: raz miałam przyjemność podpatrzeć miłych Panów :wink:
 
 
kasieńka 85 


Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 1:01 pm   

Moim skromnym zdaniem wieczory panieńskie/kawalerskie to niepotrzebna naleciałość zza granicy. Coraz częściej spotykam się z tym, że narzeczeni i ich towarzystwo ekscytują się wieczorem a ślub i wesele traktują jako dodatek do niego. A ile niejasności i niedomówień z jego powodu to swoją drogą. Oczywiście to moje zdanie i każdy robi jak uważa :-)
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 11:25 am   

Ja tam nie wyobrażam sobie nie zrobić przed ślubem chociażby spotkania z samymi dziewczynami. To jest po prostu odstresowujące, pogaduchy czy zabawa w damskim gronie potrafią poprawić humor i chociaż na kilka godzin można zapomnieć o przygotowaniach ślubnych, które potrafią czasem spędzić sen z powiek.
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 12:12 pm   

kasieńka 85, ależ wieczory panieńskie/kawalerskie to stara polska tradycja! :) różnica między nimi a naleciałościami zza granicy jest taka, że te nasze, polskie odbywają się na tydzień/dwa przed weselem, na zachodzie balują zazwyczaj dzień przed :smile:

"Nie odbywa się on w przeddzień wesela, a na tydzień, czy dwa przed. Zatarło się też symboliczne znaczenie tego dnia. W niepamięć poszły tzw. rozpleciny, jako moment wykluczenia panny z grona dziewcząt niezamężnych. Zatraciła się podniosła atmosfera spotkania. Tradycyjnie wieczór ten był dość smutny, śpiewano na nim pieśni pożegnalne. Jak pisze Zygmunt Gloger

„Wszystkie druhny, towarzyszki i przyjaciółki panny młodej, zbierają się do jej domu, aby razem z nią obchodzić uroczyście ten ostatni wieczór jej panieństwa, śpiewając i wijąc wieńce ślubne i rózgę weselną, oddać ostatnie przysługi swoje niebodze”¹.

Obecnie wieczór panieński bardziej zbliża się nastrojem do tradycyjnego wieczora kawalerskiego. Już w dawnych czasach panowie spędzali czas na piciu piwa czy wódki i wesołych pogaduszkach. Lakonicznie rzecz ujmując, w większości obecnych wieczorów kawalerskich, niewiele się zmieniło.

W obu przypadkach, przyszli nowożeńcy inaczej żegnają się ze stanem wolnym. Przede wszystkim delektują się ostatnimi chwilami niezależności, bawiąc się i korzystając z uciech współczesnej kultury rozrywkowej. Zdarza się też, co niegdyś nie było praktykowane, że przyszli małżonkowie łączą swoje wieczory w jedną imprezę, goszcząc na nich znajomych, którzy nie są proszeni na wesele."

zaczerpnięte z http://blog.slubnapracownia.pl/?p=782
_________________


 
 
kasieńka 85 


Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 12:45 pm   

A to w takim razie wyszła moja ignorancja :smile: Aczkolwiek mogłabym się sprzeczać, że zgodnie z tradycją te wieczory wyglądały nie co inaczej :)
 
 
 
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 10:26 pm   

Hej, podeślijcie na priw namiar na sprawdzonego striptizera, bo napisałam do heartbreakers ale panieński już w tę sobotę i boję się, że będą zajęci...
_________________
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 9:20 pm   

Meerkat, nie pisz, tylko odrazu do nich zadzwoń :) w sumie innego, godnego polecenia nie znam :)
_________________
 
 
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 9:31 pm   

szpilka86, no dzwoniłam i rzutem na taśmę się udało! Będzie Alex :smile:
_________________
 
 
panna mia 

Dołączyła: 26 Wrz 2011
Posty: 54
Skąd: UĆ
Wysłany: Pią Lis 23, 2012 8:18 pm   

Meerkat napisał/a:
szpilka86, no dzwoniłam i rzutem na taśmę się udało! Będzie Alex :smile:



podobało się?
 
 
vendi 


Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 126
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 23, 2012 8:21 pm   

Ale jaja :) Weszłam na stronę i się okazało, że ja z Alex'em studiowałam na jednym roku :D Bez ciuchów go co prawda nie oglądałam nigdy, ale spoko koleś :P
_________________

Mój dzienniczek :)
 
 
Gosc40 


Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 8
Skąd: Trzebnica
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 2:40 pm   

Striptizer na panieńskim, to już totalny odjazd. Czy zawsze musi być gościu bez ubrania, aby się dobrze bawić.?
_________________
sport i rekreacja
 
 
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw Gru 06, 2012 9:01 pm   

wieczór panieński/ kawalerski to fajny zwyczaj. Daje możliwość wyszumienia się ostatni raz przed ślubem. Jeśli ktoś go miał to fajnie bo ma co wspominać, ale jeśli nie to nic wielkiego się nie stanie.
_________________

 
 
frys1 
Firma

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 9
Skąd: Zgierz
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 1:24 am   

Mnie bracia wzięli na spływ kajakowy z rybami a później ognisko ( taka męska przygoda ) :P moim zdaniem fajniejsza niż zwykła popijawa:D
_________________
Nasze piękne zaproszenia ślubne rozdane ;)
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 4:29 pm   

frys1 napisał/a:
Mnie bracia wzięli na spływ kajakowy z rybami a później ognisko ( taka męska przygoda ) :P moim zdaniem fajniejsza niż zwykła popijawa:D


Brat mojego T. urządził podobny wieczór dwa lata temu :) Grupa najbliższych przyjaciół wybrała się na Mazury w totalną głuszę, pobyć w męskim gronie, wypić spokojnie piwo i połowić ryby :D

A my zastanawiamy się nad urządzeniem wspólnego wypadu przyjaciół na naszą działkę. Już raz bawiliśmy się na takim łączonym kawalersko-panieńskim i wspominamy go bardzo dobrze :) No ale mamy jeszcze trochę czasu na podjęcie ostatecznej decyzji :D
_________________
 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 05, 2013 3:49 pm   

:) Mnie moja świadkowa powoli zaczyna męczyć o spotkanie, żeby ustalić co i jak, no i żebym jej przede wszystkim listę dała. A jeśli chodzi o plany na sam wieczór... hmmm... mam znajomego, który tańczy na wieczorach ^^ może da radę coś z tym wykombinować :D
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sro Cze 05, 2013 8:35 pm   

Magda1312 napisał/a:
:) Mnie moja świadkowa powoli zaczyna męczyć o spotkanie, żeby ustalić co i jak, no i żebym jej przede wszystkim listę dała. A jeśli chodzi o plany na sam wieczór... hmmm... mam znajomego, który tańczy na wieczorach ^^ może da radę coś z tym wykombinować :D

Fajna sprawa jak młoda chce striptisera, ale jeśli jest przeciw to nic na siłę.

Dziewczyny organizują mi na tydzień przed ślubem i zapowiedziałam by sobie darowały :wink:

[ Dodano: Sro Cze 05, 2013 9:38 pm ]
vendi napisał/a:
Ale jaja :) Weszłam na stronę i się okazało, że ja z Alex'em studiowałam na jednym roku :D Bez ciuchów go co prawda nie oglądałam nigdy, ale spoko koleś :P

Spoko, tańczył na panieńskim mojej bratowej :)
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
sss_ 

Dołączyła: 29 Cze 2012
Posty: 587
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Wto Cze 11, 2013 6:59 am   

megi napisał/a:
Winni są kumple, świadkowie organizatorzy, .......reszta
Często Pan Młody nie chce takich atrakcji, a reszta daje do zrozumienia , że zapłacili i ma im nie robic przykrosci ,ale bawić sie, bo to kosztuje i nie wypada itp. A On zeby nie robić przykrości ,tak właśnie czyni.


dokładnie to samo miałam napisać...
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 22, 2013 9:50 am   

My robimy wieczór razem-moje koleżanki i jego koledzy. Wieczór przy grillu, coś się wypije i żadne z nas nie będzie się martwić o to czy to drugie przypadkiem nie ogląda rozbierających się panienek/facecików. Wspólnie to ustaliliśmy- reakcje znajomych były różne, ale wystarczyło powiedzieć bardzo ważne zdanie ,,Wy zrobicie sobie swoje wieczory po swojemu" . I tyle. Zamierzamy się dobrze bawić na naszym nie tradycyjnym wieczorze.
_________________

 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 22, 2013 2:27 pm   

tez tak chcialam, tymbardziej ze mamy wspolnych znajomych, ale moja druga polowka sie nie zgadza :(
_________________
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 22, 2013 6:36 pm   

Cytat:
tez tak chcialam, tymbardziej ze mamy wspolnych znajomych, ale moja druga polowka sie nie zgadza
A co byś powiedziała na mały przekręcik? 8) Coś w stylu ,,Oh, mówiłam dziewczynom, że nie chcę striptizera, no ale cóż-to one organizują mi wieczór i już zapowiedziały, że załatwią mi super występ na panieńskim" :lol: idę o zakład, że trafi go zazdrość :P i może zmienić swój pomysł ^^
_________________

 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sob Cze 22, 2013 6:45 pm   

tygrysek7773 napisał/a:
Coś w stylu ,,Oh, mówiłam dziewczynom, że nie chcę striptizera, no ale cóż-to one organizują mi wieczór i już zapowiedziały, że załatwią mi super występ na panieńskim" idę o zakład, że trafi go zazdrość i może zmienić swój pomysł ^^
hmm jesteś pewna?? Bo mój mąż by mi powiedział żebym poszła i się dobrze bawiła :smile: :smile:
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 22, 2013 10:24 pm   

Nie uwierzy, bo nie mam za wiele kolezanek i juz mu powiedzialam, ze chyba panienskiego nie bedzie, bo nie bedzie mial go kto zrobic, ani na niego przyjsc :oops:
_________________
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 23, 2013 12:46 pm   

Cytat:
hmm jesteś pewna?? Bo mój mąż by mi powiedział żebym poszła i się dobrze bawiła

U mnie się sprawdziło, u jednej z koleżanek też :P mnie to w sumie pasuje, on szybko przystał na ten pomysł i teraz oboje jesteśmy spokojni. Gdyby mi kazał zrobić panieński ze striptizem to i tak bym się dobrze nie bawiła myśląc ciągle o jego wieczorze :wink:
Cytat:
Nie uwierzy, bo nie mam za wiele kolezanek i juz mu powiedzialam, ze chyba panienskiego nie bedzie, bo nie bedzie mial go kto zrobic, ani na niego przyjsc

Sisska to trochę komplikuje sprawę...
_________________

 
 
Airada 

Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Paź 01, 2013 3:32 pm   Re: Wieczór panieński/kawalerski

Mi napisał/a:
Gdzie w Łodzi można go zrobić?
Jak ma wygladać aby dobrze się bawić (konkursy,zabawy).



Ja na swoim wieczorze panieńskim miałam zorganizowany pokaz barmański.
Chłopcy dali czadu:) Ja i moje koleżanki bawiłyśmy się świetnie.


edit: usunięta reklama - ppola
Ostatnio zmieniony przez ppola Sro Paź 02, 2013 7:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl