Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kamerowanie.net
Autor Wiadomość
białyTulipan 


Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 144
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Mar 25, 2012 10:02 pm   Kamerowanie.net

Witam, nie znaleźliśmy nigdzie na forum informacji o tej firmie, więc postanowiliśmy założyć nowy temat. Czy zna ktoś Kamerowanie net ?? Podoba nam się ich oferta, ale nie ma żadnych opinii na ich temat. :? Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie informację :padam:
_________________
Ostatnio zmieniony przez białyTulipan Nie Mar 25, 2012 10:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anita i lukasz 

Dołączyła: 27 Wrz 2012
Posty: 7
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Wrz 28, 2012 6:44 pm   

hmmm tez bym chciala czegos sie o nich dowiedziec. naprawde nikt nie korzystal z ich uslug??
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 19, 2013 6:20 pm   

ponawiam wątek :)
_________________
 
 
wwweronika 


Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 127
Skąd: Łódź-Chojny
Wysłany: Pon Mar 18, 2013 11:44 am   

o kurcze, jak szukalam kamerzysty nie znalazlam tego watku i zalozylam nowy, a teraz znalazl sie ten :/ no nie wazne..

My podpisalismy umowe z ta firma zarowno na filmowanie jak i fotografa. Slub jeszcze sie nie odbyl, wiec o wrazeniu koncowym nie bede pisala, ale powiem Wam jakie sa ogolne warunki wspolpracy itp, ktore uwazam za wazne. Otoz... :)

1. ZArowno fotograf jak i kamerzysta nie maja okreslonej liczny godzin pracy. U nas beda od samego rana- wlacznie z wizyta na makijaż i fryzure, potem przygotowania itd az do momentu kiedy sami ich nie odwolamy (i jest to zastrzezone w umowie)

2. Pan jest baaardzo dokladny, umowe czytalismy na glos i omawialismy kazdy kolejny punkt - tak aby nie bylo niedomowien.

3. Wszelkie nietypowe pomysly sa przyjmowane z duzym entuzjazmem, ponieważ jak twierdzi wlasciciel "walczy o fajne, nietypowe portfolio" i u nas np nie dosc, ze dostalismy znizke na plener to pomysl tego pleneru,tak sie Panu spodobal, ze zgodzil sie bez dodatkowych oplat pojechac z nami na caly dzien do Warszawy.

4. nie pija - i jest to zastrzezone w umowie. Jezeli ktokolwiek zobaczy, ze kamerzysta czy tez fotograf wypije chociaz jeden kieliszek nie dosc, ze mamy wszysko za darmo to zwracaja nam 3krotnosc zaliczki i dostajemy caly zarejestrowany material

5. Nie namawiaja na branie dodatkowych opcji (wilmowanie/fotogr. poprawin, dodatkowy kamerzysta itp)

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15839

 
 
 
asia123456789 

Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 25, 2013 8:52 pm   

ja też myślę o tej firmie:)
 
 
skowronek2323 

Wiek: 37
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 107
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 26, 2013 6:00 pm   

ja też :-)
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 26, 2013 10:14 pm   

A ktoś już korzystał z ich usług i mógłby się podzielić opinią? :)
 
 
wajihgosia 

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 3:11 pm   Polecamy!

Z czystym sumieniem polecamy ! znaja sie na tym co robia, zdjecia i film sa rewelacyjne! jakosc swietna! Przy pierwszej rozmowie uslyszelismy ze zrobia wszystko zeby nam sie podobalo i rzeczywiscie tak bylo!
 
 
roksancia 

Dołączyła: 17 Cze 2014
Posty: 18
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 17, 2014 10:08 pm   

my już po weselu, jutro plener póki co wrażenie jak najbardziej pozytywne. Widzieliśmy ich podobno "zły film" jakaś panna młoda niezadowolona obsmarowała ich w internecie i na tej podstawie właśnie na nich się zdecydowaliśmy bo jeśli tak wygląda skopana robota to wzięliśmy ich z miejsca ;)

O wrażeniach końcowych napiszę jak już odbierzemy film
Ostatnio zmieniony przez roksancia Wto Cze 17, 2014 10:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Sro Cze 18, 2014 9:49 am   

a kiedy bedziecie odbierac? :)
tez o nich mysle :)
_________________


 
 
roksancia 

Dołączyła: 17 Cze 2014
Posty: 18
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lip 21, 2014 10:42 pm   

no więc my nie jesteśmy do końca zadowoleni, jakość filmu jest ok, montaż też jest ok, ale brakuje kilku ważnych momentów z kościoła. Obiecali je wstawić do filmu, czekamy już 2 tygodnie, termin nas nagli bo wyjeżdżamy na stałe za granicę w sierpniu o czym wiedzą. Obiecali poprawić, teraz robią problem, a ich argumenty są przynajmniej nie na miejscu (ich wizja artystyczna, styl, film straci na ciekawości, najważniejsze momenty itd). Wczoraj przysłali nam to co nagrali z kościoła żebyśmy sami wybrali co mają dodać. Czytania z kościoła, kazanie, życzenia księdza poprzecinane a nie ukrywam że dla nas są to ważne momenty i o nie właśnie nam chodziło (o czym informowałam od razu po zapoznaniu się z filmem) więc jak ja mogę wybrać z tego cokolwiek? Jesteśmy z mężem tą sytuacją nieco zawiedzeni szczególnie, że w rozmowach telefonicznych i e-mailach zapewniali, że przyjęli nasze prośby do wiadomości i poinformują nas gdy materiał będzie do odbioru. Zobaczymy co będzie dalej dziś znów właściciel zapewnia, że zrobią coś z tego ale te zapewnienia słyszę od 7 lipca.

Jeśli chodzi o fotografowanie pleneru to serdecznie polecam Pan Tomek spisał się w 100 %.
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Wto Lip 22, 2014 12:51 pm   

Daj znać jak ostatecznie się to skończyło :)
_________________


 
 
roksancia 

Dołączyła: 17 Cze 2014
Posty: 18
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Lip 24, 2014 8:03 pm   

Odebraliśmy poprawioną płytę, nie jest to efekt o który mi chodziło ale nie mam już czasu się z tym szarpać bo jak już pisałam wyjeżdżamy za granicę i mam full innych spraw do załatwienia. Jest jak jest szału nie ma.
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Czw Lip 24, 2014 8:05 pm   

czyli generalnie nie polecasz?
_________________


 
 
roksancia 

Dołączyła: 17 Cze 2014
Posty: 18
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lip 28, 2014 6:26 pm   

emiiskaa Fotografa Tomka tak, natomiast jeśli chodzi o film to polecam poczytać ich opinie na fb, nie tylko u mnie brakuje ważnych momentów jak się okazało.
 
 
Anetaaa 

Dołączyła: 25 Lis 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 25, 2014 4:50 pm   

Witam czy ktoś korzystał ostatnio z usług filmowych tej firmy?
Czy polecacie ich lub macie kogoś godnego polecenia?
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 19, 2015 2:53 pm   

Dziewczyny nie straszcie mnie! Mamy wstępną rezerwację i nie mogę uwierzyć w to, co czytam... :(
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
KrzysztofL 

Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 24, 2016 10:12 pm   

niestety nie spełnili naszych oczekiwań. Słabizna cienizna. Zero komunikacji. całość trwała 3 miesiące i 2 miesiące czekania po poprawce (razem 5 miesiecy). Pan Maciek wypuszcza na rynek filmy zrobione na jedno kopyto. Teledysk u nich to co najmniej 10 minut (bo czym dłuższy tym łatwiej zrobić). Zrobili nam teledysk na YT: najpierw 11 minut (jak wszystkie na ich kanale na YT, ta sama konwencja, ta sama grafika "Wielka miłość", wszystko na jedną modłę), a po naszych uwagach i reklamacji zrobili nam krtótki, ok. 4:20, tzn 3:30 jednej piosenki i 50sekund innej piosenki, bez korelacji muzyki z obrazem. Jak można zrobić teledysk składający sie z całej piosenki i kawałka innej? Porostu nie chciało im sie dłubać, bo żeby zrobić fajny teledysk trzeba sie nasiedzieć i tak wyszlo. Po najmniejszej linii oporu. Polecam wrogom. MOże do komisu samochodowego albo na studniówkę sie nadają, ale nie na wesela. Wystarczy wejsć sobie na ich kanał na YT i zobaczyć- w tej branży jeden film mówi wiecej niż 1000słów. Nasz, jako jedyny, ma na ich kanale lekko ponad 4 minuty, cała reszta to 12minutowe mdłe kotlety. A chwalił się Pan Maciek Bartosik, że do każdego podchodzą indywiduanie i dopasowują filmy do charakteru pary mlodej. Wolne żarty Panie Maćku.

A film główny: chcieliśmy do 50min, dynamicznie, z muzyką. Zrobili nam 1:20 jak z lat 90'- po prostu na żywca weselicho zgrane i tyle. A stało się tak, bo nikt montażyście nie przekazał, jak ma złożyć, to złożył jak leciało, nagrał na płytę i heja. Znów reklamacja po 3 miesiącach czekania i po kolejnych dwóch dostaliśmy film-teledysk 30minutowy, z czego teledysku jest 24minuty, a potem 6 minut skrótu z teledysku (słownie: w 6 minut skrócili wszystko co było przez poprzednie 24min). NIe rozumiem ich myslenia- tam na prawdę ktoś sie jeszcze uczy, ale podpisaliśmy kwita, ze prace odbieramy, a z przekazanej surówki zrobimy sobie coś fajnego (o tyle dobrze, ze nam ją przekazał). Tak jak obiecałem Panie Maćku- jak będę miał nowy teledysk zrobiony przez mojego człowieka to z przyjemnoscią wkleję link do Pana filmu i mój. Poddamy to krytyce ludu
Ostatnio zmieniony przez KrzysztofL Nie Kwi 24, 2016 10:28 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl