Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Alter Media
Autor Wiadomość
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 6:57 pm   Alter Media

a czy ktoś korzystał może z usług firmy Alter Media?

oferują zarówno wideofilmowanie, jak i zdjęcia reportażowe i plenerowe

pozdrawiam
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
*Motylek* 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1546
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 8:09 pm   

Uważajcie, żeby od razu zaklepać termin, bo jak zadzwonicie potwierdzić termin, to się okaże, ze ten termin zajął ktoś, kto przyszedł po Was :/ I zostaniecie na lodzie, jak my...
_________________
Nasz dzień to: 16 maja 2009 !! !

 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 7:24 am   

my już termin zaklepaliśmy i wpłaciliśmy zaliczkę, więc mam nadzieję, że wszystko będzie ok ;)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
adio 
Firma

Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 9:55 pm   

*Motylek* napisał/a:
Uważajcie, żeby od razu zaklepać termin, bo jak zadzwonicie potwierdzić termin, to się okaże, ze ten termin zajął ktoś, kto przyszedł po Was :/ I zostaniecie na lodzie, jak my...


Jesli ktos wychodzi z tekstem "to my sie jeszcze zastanowimy" to prosze wybaczyc ale po 2 tygodniach nie bede czekal z mysla "a moze sie jeszcze odezwie?" tym bardziej ze nie bylo nawet prosby o zarezerwowanie tego terminu jak to czynia niektore pary!! Wiec prosze mi wybaczyc ale ja nikogo na lod NIGDY nie wystawilem i nie mam zamiaru...

Pozdrawiam w imieniu Alter Media
 
 
 
*Motylek* 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1546
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 7:08 am   

W takim razie nie znacie zasad rynku. Każdy inny kamerzysta ( i nie tylko) dzwonił do nas i pytał, czy potwierdzamy, bo ma klienta na to miejsce...

Ponadto śmiałeś się ze mnie, że tak szybko chciałam się spotkać, a termin dopiero za rok... Dlatego czekaliśmy z telefonem do Was (bo w tym miesiącu nie mamy kasy na zaliczkę).
_________________
Nasz dzień to: 16 maja 2009 !! !

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 7:58 am   

Ciąg dalszy wyjaśnień proszę kontynuować sobie jakby co na priv.

[ Dodano: Nie Cze 08, 2008 8:35 pm ]
Dalsza dyskusja o rezerwacjach terminu została wydzielona do osobnego wątku.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 8:24 pm   

mam wrażenie, że firma Alter Media mało znana jest na forum, a ponieważ my odebraliśmy już film i parę razy go widzieliśmy, mogę polecić usługi tego teamu :-)

film jest naprawdę fajny, widać, że Bartek i Adam wiedzą, co robią :) no i Ola, która robi fotki
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 8:54 am   

Hmm to super, my też będziemy mieć tego kamerzyste:))
_________________


 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 10:11 am   

noooo my też bedziemy ich mieć :)
_________________
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 5:30 pm   

Byłam na rozmowie z tą firmą i mogę polecić. Sympatyczny montaż, cena i osoby. Bardzo sympatyczne ;)
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 4:26 pm   

Umowa podpisana :)
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 4:50 pm   

Chyba zdecyduje sie na ta firme. W ogole nie chcialam na poczatku miec kamery w poblizu w dniu slubu, dlatego ze przy kamerze czuje sie nieswojo i mnie bardzo peszy. Stwierdzilam jednak, ze zdjecia moga mi nie wystarczyc :) i ze pozniej moze mi byc szkoda, ze nie zfilmowalismy slubu. Dlatego odpuscilam ze slubem i zdecydowalam ze jednak kamera bedzie. Na weselu nie, bo chce sie czuc juz wtedy w pelni swobodnie. Napisalam do 3 firm maile, to znaczy do ALTER MEDIA, do 21FILM oraz do ORANGECINEMA. Panstwo z 21FILM oraz z ORANGECINEMA odmowili mi sfilmowania uroczystosci gdyz "oni takich zlecen nie przyjmuja" lub "nie oferuja takiego pakietu". Dodam, ze chodzilo mi o sfilmowanie jak podjezdzamy pod kosciol, slub, przysiega oczywiscie :) wyjscie, zbieranie pieniazkow, zyczenia po slubie kwiatki itd i jak wsiadamy do autka z powrotem. Dziwi mnie ich podejscie, bo kazda firma reklamuje, ze spelnia marzenia i prawie kazda zachcianke. Uwazam, ze o kazdego klienta powinni sie starac. Ja tez moglabym polecic mnostwo znajomym ich firme, bez znaczenia czy nagraja mi poltorej godziny czy 4. Jednak milo poinformowal mnie pan z ALTERMEDIA, ze chetnie i ze to bedzie koszt okolo 400zl. Mysle, ze nie jest to kwota z kosmosu. Mysle, ze jeszcze do jednej moze dwoch firm napisze, ale zdecyduje sie na ALTERMEDIA. :)
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 5:18 pm   

Własnie zdecydowaliśmy się na Alter media - jesteśmy zadowoleni -filmy tej firmy bardzo nam się podobają cena jak najbardziej odpowiednia , kilka pakiet ów do wyboru :) będziemy mieć super film:):)
_________________
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 10:08 pm   

Ja rowniez podjelam ostateczna decyzje. Jak tylko kupie bilety, umowie sie z tym panem w siedzibie firmy na spotkanie. Nawet mam juz kilka pomyslow w glowie :)
Kociadlo, powiedz czy sa otwarci na propozycje? Jak sie odbylo to spotkanie?
_________________
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 10:40 pm   

he he kocidło widze że tych samych kameżystów bedziemy miały :) gratuluję podjecia decyzji
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 11:04 pm   

Panowie są otwarci na propozycje, jak przyjechaliśmy najpierw obsypaliśmy Pana Bartka gradem pytań a potem obejrzeliśmy sobie film - Pan nam wszystko objaśniał w trakcie - co jak a po co a dlaczego i jak to może wyglądać, pokazał pakiety jakie są - można zmieniać, i dodawać, odejmować
Spotkanko było sympatyczne :)
Ewcia a Wy jaki pakiet wybraliście ??
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kociadło Sro Maj 27, 2009 11:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 11:20 pm   

Kociadlo, wy tez widze bardzo wczesnie, tak jak my wszystko zalatwiacie :)
Do Alter Media wybiore sie na pewno, juz za okolo 2 miesiace i dam znac jak mi poszla rozmowa. Na razie tylko mailowalismy, ale lepiej wszystko osobiscie zalatwic...zreszta to trzeba zobaczyc :)
Kociadlo, czy Pan najpierw spytal czego mniej wiecej oczekujecie i wtedy pokazal wam film "podobny" do tego, jaki wy byscie chcieli? Pytalas moze, czy mozna mu dac piosenki, ktore ma podlozyc? I czy mozna wybrac ktore momenty ma byc slychac? Wiem, jestem dociekliwa... :smile:
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 11:45 pm   

skalimonka napisał/a:
Kociadlo, wy tez widze bardzo wczesnie, tak jak my wszystko zalatwiacie :)

raczej wcześnie to to nie jest , powiedziałabym w sam raz

skalimonka napisał/a:
Kociadlo, czy Pan najpierw spytal czego mniej wiecej oczekujecie

tak i nie - znaczy się mówiliśmy w trakcie rozmowy i potem w trakcie ogladania filmu co nam się podoba co nie i jak ewentualnie byśmy to widzieli - jak to powiedział Pan - "wszytko do dogadania"

skalimonka napisał/a:
Pytalas moze, czy mozna mu dac piosenki, ktore ma podlozyc?

tak nie ma z tym najmniejszego problemu

skalimonka napisał/a:
I czy mozna wybrac ktore momenty ma byc słychac?

z tym także nie ma problemu:)
_________________
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 11:49 pm   

Kociadlo jestem Ci niezmiernie wdzieczna za informacje :smile: :padam: :padam: :padam:
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 7:44 am   

nie ma problemu- jakby Ci się jeszcze jakieś pytania nasunęły to pytaj śmiało:):)
_________________
 
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 8:27 am   

Kocidło my wzieliśmy all inclusive. U nas bedzie 2 kamerzystów i jeszcze na sali ma być tak zwany KRAN czyli kamera na wyciągniku z góry kamerować bedzie :) :razz: a ty?
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 8:43 am   

my się zastanawialiśmy nad dwiema kamerami ale stwierdziliśmy że chcielibyśmy je tylko w kościele a na weselu już nie ( a że to ta sama cena) to zrezygnowaliśmy w końcu
co do Kranu - dumamy - a pakiet ten największy za 1700:)
_________________
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 8:53 am   

My sie zdecydujemy chyba na skapa wersje, to znaczy multimedia zdjec na poczatku, a pozniej tylko kosciolek, od przyjazdu do kosciola, do zyczen i odjazdu na sale :cool:
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 30, 2009 7:01 pm   

ciekawe, jaki Bartek pokazywał Wam film, może z naszego wesela :P :P:P
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 31, 2009 8:19 am   

justinaa Bartek zapytał jak film chce my obejrzeć czy jakiś ostatni czy starszy czy może jego wesele - wybraliśmy jego bo mogliśmy dzięki temu na jednym filmie zobaczyć wszystkie możliwości montażu, dodatków, efektów i kran:)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kociadło Nie Maj 31, 2009 8:20 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kremovka 

Dołączyła: 26 Kwi 2009
Posty: 7
Skąd: Leczyca / Bristol
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 11:49 pm   

ja tez widzialam ich oferte i wygladala calkiem interesujaco. Mieszkam za granica wiec to utrudnia bezposredni kontakt i do listopada nie bede w stanie zobaczyc zadnych filmow prezentowanych przez tych kamerzystow dlatego niezmiernie cenne sa dla mnie uwagi ludzi ktorzy odebrali juz swoje filmy krecone przez ta firme. co Wam sie podoba a co moglo byc zrobione lepiej. dziekuje!!
_________________
Magda i Tibor, 17 kwietnia 2010
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 7:14 am   

szczerze - ja nie mam żadnych zastrzeżeń, nie ma żadnych kiczowatych motywów, serduszek etc, kręcone jest moim zdaniem bardzo dobrze, nie ma takiej sytuacji, że kamera tak szybko "leci" po ludziach, czy po sali, że twarze są niewyraźne, są bardzo fajnie zmontowane teledyski, fajna wstawka ze zdjęciami Młodych z dzieciństwa, poza tym przed ostateczną wersję można podjechać i zobaczyć, jak film wygląda i ewentualnie wprowadzić zmiany, naprawdę jest OK
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 12:40 pm   

Cieszę się, że jest tyle zadowolonych osób z tej firmy, bo my również wybraliśmy Alter Media, która od razu nam się bardzo spodobała, ale jak to ja mam w zwyczaju wyciągnęłam mojego Misia jeszcze do chyba z 10 innych firm co tylko upewniło Nas w przekonaniu, że chłopaki z Aletr Media są najlepsi :) Myślę, że można się z nimi dogadać, bez problemu zarezerwowali nam termin na ponad tydzień. Wybraliśmy pakiet najbardziej rozbudowany czyli All Inclusive, do którego dołożyliśmy jeszcze kilka dodatkowych opcji. Bardzo nam się podoba forma jaką ma film przez nich zmontowany, który zawiera różne teledyski, klipy itd.
Mam nadzieję, że będziemy zadowoleni, chłopaki z Alter Media wydają się bardzo sympatyczni, i wyrozumiali, bez problemów odpowiadali na miliony naszych pytań (jesteśmy bardzo dociekliwymi klientami :P ) Ponadto podoba nam się, że my sami będziemy mieli wpływa na oprawę, bo możemy np. wybrać muzykę jaka ma być w podkładzie i wiele innych rzeczy :)
_________________
 
 
tajemnicza1979 

Dołączyła: 17 Cze 2010
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 11:12 am   

Ja ostatnio oglądałam wesele mojej koleżanki gdzie kreciła ta firma..
Strasznie mi się spodobał materiał, świetne wstawki, dobry dźwięk i przepiękny obraz..
POLECAM!!!
 
 
kasiechna 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 8:39 pm   

Witajcie. Jesteśmy już z mężem po weselu i plenerze z firmą Alter Media. Z chłopakami współpracuje się świetnie. Było wesoło, zero stresu, potrafią odstresować:)
Plener wspominamy równie miło. Na efekty musimy jeszcze trochę poczekać, ale jesteśmy dobrej myśli:)
_________________
 
 
anlov 

Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 13, 2011 5:57 pm   

Nasz ślub odbył się 13sierpnia.Filmowali Alter Media-Bartek a fotki robiła Ola zarówno na ślubie weselu jak i tydzień później plener. Powiem tak kamera i aparat w ogóle nas nie krępowały film wyszedł przewspaniale, chcieliśmy mieć coś innego a nie tradycyjną 3h nudę;)
co chcielismy to otrzymalismy a nawet wiecej :)
Polecamy z czystym sumieniem i dziekujemy, że Bartek i Ola uświetnili nam ważny dzień sierpniowy:):):)
 
 
Aleks87 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 08, 2012 10:13 pm   

My także zdecydowaliśmy się na Alter Media. Widząc opinie na temat tej firmy mamy nadzieję, że będziemy zadowoleni. Zdecydowaliśmy się na pakiet Large plus filmowanie przygotowań Pana Młodego.
_________________


Mój dzienniczek
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 5:13 pm   

My mieliśmy tych kamerzystów i jesteśmy bardzo ale to bardzo zadowoleni! Wstawię wam teledysk z naszego Ślubu i wesela stworzony przez tą firmę! oczywiście w oryginale jakość jest o wiele lepsza niż to co jest na youtube :)
http://www.youtube.com/wa...6rry35d3ryQ4D8R
_________________
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 12:32 pm   

ewcia29, piekny teledysk i muzyka (ktora chyba pasowalaby i do mojego teledysku dla rodzocow). Chcialam go robic wlasnie w Alter Media, ale niestety cena powalila mnie na kolana. :(

A przy okazji: tez mam wesele na tej sali.
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
iskierka_86 

Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 7:56 pm   

Nasz ślub i wesele też nagra Alter Media :) W zeszłym roku nagrywali ślub i wesele mojego brata i BARDZO mi się spodobało to nagranie. Mam nadzieję, że nasz film też będzie taki udany :)
_________________
 
 
tomtm 

Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 4
Skąd: Koluszki
Wysłany: Sro Wrz 10, 2014 7:11 pm   

Witam.

Może ktoś z forumowiczów ma aktualne opiniem o tej firmie. Jesteśmy na etapie wyboru kamerzysty i fotografa.
Za wszelkie uwagi z góry dziękuję.

Pozdrawiam.
Tomek
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2014 4:29 pm   

witam,
w zeszłym roku korzystaliśmy z ich usług i jesteśmy bardzo zadowoleni. nam jak i gościom film bardzo się podobał. Wszystkie nasze propozycje były brane pod uwagę i wykorzystywane. naprawdę naprawdę polecam !
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl