Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asiek
Pon Maj 15, 2023 9:20 pm
SZEDAR ze Szczawina (okolice Łodzi)
Autor Wiadomość
emi84 

Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 9:52 am   SZEDAR ze Szczawina (okolice Łodzi)

Bardzo gorąco polecam zespół SZEDAR. Grają naprawdę rewelacyjnie!!! mieliśmy wesele 19.09.2009. Wszyscy goście byli zachwyceni orkiestrą. Grupa grała po prostu świetnie. Spełnili wszystkie nasze prośby beż żadnych problemów.

Nie dość, że grają i śpiewają świetnie, to jeszcze fantastycznie zabawiają gości. Nie da się po prostu siedzieć przy stole i się nudzić.

Poza tym jak szukaliśmy zespołu, pojechaliśmy właśnie do nich i poprośliliśmy o pokaz swoich umiejętności. Spodziewaliśmy się, że jak większość puszczą nam tylko nagranie na dvd, ale nie!! Usłyszeliśmy ich na żywo! My prosiliśmy o jakąś piosenkę, a Oni to beż żadnych problemów zagrali.

Bardzo serdecznie ich polecamy, bo są godni tego!! Pomogli nam stworzyc niezapomniane wesele dla nas i dla naszych gości!!

edit: dopasowałam wizualnie tytuł wątku do innych w tym dziale oraz usunęłam namiary - takie dane podajemy wyłącznie na priv, ewentualnie w wątku "Nasze orkiestry"
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Wrz 21, 2009 2:08 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
moni84 

Dołączyła: 28 Sie 2009
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 23, 2009 12:54 pm   

Hej mam pytanie apropo tego zespołu, ile osób tam wystepuje i jaką oferte cenowa maja?
 
 
emi84 

Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 9:07 am   

u nas grały 3 osoby, ale obecnie ich skład wzbogacił się jeszcze o saksofonistę:) wiec jest ich 4:) tak więc trudno mi powiedzieć jakie są koszty w tej chwili. My byliśmy mile zaskoczeni ceną:) Najlepiej umówcie się na spotkanie albo chociaż zadzwońcie. Ja ich serdecznie polecam. Dowodem na to że naprawdę grali rewelacyjnie jest to, że już 2 pary z wesela pytały sie o namiary na ten zespół, bo chcieliby ich na własnym weselu:)
 
 
 
zgiru 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 9:41 pm   

rewelacyjny zespół, któremu zabawa gości nie jest obca. bardzo profesjonalne podejście do imprezy. Nie jest to zespół typu (przyjedziemy, pogramy, popijemy, pojedziemy). Zespół posiadający w swoim repertuarze wiele fajnych utworów począwszy od disco polo a skończywszy na rocku i dance. Uważam, iż zabawy organnizwoane przez ten zespół w trakcie wesela były trafione. Dla mnie jakośc tego zespołu była widoczna w trakcie imprezy, gdyż tylko nieliczni siedzieli.

polecam
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 10:42 am   

jaki jest skład osobowy i instrumentowy zespołu ?
 
 
zgiru 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 16, 2009 6:14 pm   

Skład 1 wodzirej(gra na keyboardzie i śpiewa), kobieta(śpiewa), 2 pan (gra na gitarze i perkusji elektrycznej). Taki skład był u mnie ale teraz doszedl im jeszcze saksofonista. oczywiscie grają też na akordeonie. Polecam jechac i posluchac ich na zywo, jako ciekawostke powiem ze jedna para bawiaca sie na moim weselu zdecydowala sie na nich i podpisala umowe
 
 
CYTADELKAAA 

Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: łódz
Wysłany: Nie Mar 14, 2010 6:31 pm   

Witam :)
zespół (podobno) ma zarezerwowane prawie wszystkie soboty, a jakoś mało opinii.....zwłaszcza w miare aktualnych- jeśli ktos jest może po imprezie z udziałem zespołu Szedar , bardzo prosze o podzielenie sie wrażeniami. pozdrawiam :)
 
 
emi84 

Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 7:41 pm   

Witam:)
22-05-2010 miałam okazję ponownie bawić się na weselu z udziałem tej orkiestry. Byliśmy na weselu znajomych, którzy zdecydowali się na ten właśnie zespół po naszym weselu. Muszę stwierdzić, że ich profesjonalizm nic a nic nie zmalał :) Grali świetnie!! Mimo iż byłam przeziębiona i doskwierała mi gorączka nie mogłam przestać tańczyć. Poza tym okazało się , że wokalistka też była przeziębiona, ale wcale nie dała tego po sobie poznać i śpiewała tak, jakby tryskała zdrowiem. Tym większy szacunek dla zespołu Szedar!!! Naprawdę gorąco polecam :)
 
 
 
CYTADELKAAA 

Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: łódz
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 8:49 pm   

Teraz juz też jestem po swoim weselu i sama moge się wypowiedziec :)
Zespół spisał się na medal- właściwie tylko podczas posiłków nikogo nie było na parkiecie. Bardzo szeroki zakres muzyki. Nie wybieraliśmy żadnego repertuaru, zdalismy sie całkowicie na zespół i to była dobra decyzja! jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem możemy polecic ten zespół.
 
 
Kamad 

Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 29, 2010 9:48 pm   

Mieliśmy wesele 11.09.2010r. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru zespołu Szedar. Nie wybieraliśmy repertuaru, zdaliśmy się całkowicie na wyczucie orkiestry, co okazało się bardzo dobrą decyzją. Zespół jest otwarty na propozycje i spełnił wszystkie nasze życzenia. Świetne prowadzenie imprezy, super wokal i naprawdę profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Grali na bardzo dobrym poziomie przez cały wieczór :) Nie robili długich przerw między blokami tanecznymi. Co więcej wykorzystywali je na biesiadę i zabawianie gości przy stole (zgodnie z naszym życzeniem). Byliśmy pod wrażeniem gry na saksofonie, akordeonie, klawiszach i gitarze oraz niesamowitego wokalu. Wszyscy nasi goście bardzo dobrze się bawili. Spotykamy się z samymi pozytywnymi opiniami. Bez obaw możemy polecić zespół Szedar każdemu, kto ceni jakość i pełen profesjonalizm:)
 
 
tloluwin 

Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 0
Skąd: łowicz
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sob Cze 04, 2011 2:46 pm   

Zespół Szedar >??? emi84 zachowujesz sie tak jakby ci szedar za reklamę płacił.Miałem dość bliską styczność z zespołem szedar i powiem w prost najlepsza jest pani która śpiewa jest obdarzona super głosem i widać że czuje muzykę.Natomiast pan Grzegorz(klawiszowiec) to poprostu żenada.Sam widziałem jak puścił playback pełny i udawał że gra i śpiewa.Także dziwi mnie ten fanklub szedara jeśli chodzi o oprawe muzyczną raczej miernie,za to wokal super
_________________
tloluwin
 
 
szedar 
Firma

Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 9:48 am   

No cóż obiecałem sobie nie angażować się w wendettę tej osoby, ale sytuacja wymaga.
Wyjaśniam, że opinię napisał gitarzysta(sic!), który chciał grać w w naszym zespole. Ponieważ umiejętności tego pana ograniczały się do zagrania 2 utworów (którymi chwali się w internecie-geza33) zupełnie nie przydatnych na weselach nie zdecydowaliśmy się na współpracę. Na weselu siedział na wzmacniaczu i próbował coś brzdąkać (musiałem go wyciszyć całkowicie-czego nawet nie zauważył)
Starałem się nie robić przykrości temu panu, ale okazał się mściwym i pozbawionym klasy
Odradzam kontakty z takimi ludźmi (a przyjęliśmy go w domu jak przyjaciela)
Osoby które mnie znają wiedzą że potrafię grać (ukończyłem Szkołę muzyczną)
Playback o którym pisze geza33 był puszczony w uzgodnieniu z para młodą i na wyraźne ich życzenie.
Na koniec: każdy może wyrazić swoją opinię i to jest super. Apeluję jednak o rozwagę i zwykłą ludzką przyzwoitość. Nie traktujmy tej możliwości instrumentalnie co leczenia swoich frustracji i niepowodzeń.

Pozdrawiam wszystkich życzliwych i nieżyczliwych też.
 
 
olo142 

Wiek: 37
Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 0
Skąd: Poddebice
Wysłany: Czw Sie 25, 2011 12:01 am   SZEDAR ze Szczawina

Zespół Szedar 20.08.2011 r. grał na moim weselu. Jestem w 100 % zadowolony ze swojego wyboru. Nie wybierałem żadnego repertuaru, zespół sam dobierał odpowiednie utwory, które odpowiadały gustom naszych gości. Potrafili zagrać stare utwory jak i najnowsze hity. Kiedy goście opadali z sił nie robili długich przerw tylko owy czas przeznaczali na biesiadowanie. Zespół był bardzo elastyczny, dostosował się do naszych i gości próśb. Robili dużo zabaw, dzięki którym ludzie ciągnęli na parkiet. Zespół Szedar to ekipa ludzi bardzo sympatycznych, pogodnych i kontaktowych. Polecam ten zespół to profesjonaliści, którzy sprawią, że każde wesele będzie udane.
 
 
kelep 

Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 18, 2011 8:14 pm   

Witam,
Zespół Szedar grał na naszym weselu 10.09, jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tej właśnie orkiestry. U nas był skład 4-osobowy, dodatkowo mieliśmy saksofon, było rewelacyjnie. Świetnie bawili gości, robili krótkie przerwy, wszyscy bardzo chwalili orkiestrę. Mają urozmaicony repertuar, grają dla każdego. Profesjonalne podejście do pracy a do tego bardzo sympatyczni ludzie. Z czystym sumieniem polecamy ten zespół!!!
Jeszcze raz Wam dziękujemy
Pozdrawiamy Beata i Grz
 
 
tonika 


Dołączyła: 11 Sie 2010
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 9:18 am   

Mają wolny nasz termin... Może jeszcze jakieś opinie? Jesteśmy wstępnie ugadani z innym składem, bo chcemy w najbliższym czasie podjąć ostateczną decyzję. Chcielibyśmy żeby była jak najbardziej świadoma. Jak SZEDAR prowadzi oczepiny? Jak grają przy stołach? Bo rozumiem, że zabawa fajna i prowadzenie również? Może ktoś miał przyjemność z Szedarem w ostatnich dniach?
_________________
 
 
Włodek 

Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 0
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 5:41 pm   

Jestem członkiem zarządu OSP Szczawin, nasza straż posiada dużą salę weselną na której zaspól Szedar kilkakrotnie gościł i z opinii weselników wiadomo mi iż każdy był z nich zadowolony.
W tym roku organizowaliśmy bal sylwestrowy na którym grał własnie zespół Szedar. Jest to zespół,który ma szeroki repertuar, wspaniale bawi gości, parkiet jest wypełniony przy ich muzyce, każdy kto wychodził z imprezy chwalił wybór kapeli. Na naszym balu grali w 3 osobowym składzie,wraz z saksofonistą, ale z tego co sie orientuję grają równiez w 4. Nie wiem jak wyglądaja ceny weselne ,ale ja ze strony organizatora balu, stwierdzam ze jak na zaspół o tak wysokim poziomie artystycznym ich ceny są bardzo atrakcyjne. Kontakt z tym zespołem to sama przyjemność, są bardzo elastyczni co do repertuaru i widać że lubią to co robią- PEŁEN PROFESJONALIZM! Polecam serdecznie zespół Szedar!

Pozdrawiam
Członek zarządu
_________________
OSP Szczawin
 
 
Werka 

Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 0
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 5:58 pm   

W 2009 roku brałam ślub i na naszym weselu grał zespół Szedar, to fantastyczna kapele, nie wyobrażam sobie innego zaspołu na swoim weselu. Grają bardzo szeroki repertuar, potrafia zadowolić każdego gościa piosenkami za życzenie , dopasowuja sie do ich gustów. W każdej kwestii mozna sie z nimi dogadac , jesli wolicie krótsze oczepiny oni sie dopasują. U nas grali w 4 osobowym składzie, mają saksofoniste a to bardzo ożywia wszystkie utwory. Na nasze życzenie przygotowali nawet dwie piosenki na pierszy taniec i z tego co wiem zagościły w ich repertuarze na stałe. Jesli pragniecie aby wasze wesele zostało w pamięci gości i waszej na długo to polecam zespół Szedar. Stworzą fantastyczną atmosfere, zabawią gości a to wszystko na bardzo wysokim poziomie. U nas z poprawin goście nie chcieli wyjść!

Weronika
 
 
tonika 


Dołączyła: 11 Sie 2010
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 11, 2012 10:18 pm   

Dzięki za te opinie.
_________________
 
 
hej 

Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Sie 19, 2012 5:41 pm   

Mielismy wesele 11.08.2012. Jestesmy bardzo zadowoleni z zespolu SZEDAR. Spisal sie na medal majac utrudnione zadanie bo bylo to wesele wlosko-polskie. Goscie swietnie sie bawili, bylo troche muzyki polskiej i wloskiej a nawet musze podziekowac bo ulatwili mi zadanie i oprocz piosenek po wlosku to wokalistka pani Renata nauczyla sie pewnych zwrotow po wlosku gdzie goscie zawsze mogli we wszystkim uczestniczyc.
Goraco polecam ten zespol sa bardzo profesionalni i bardzo mili.
 
 
paulinamea 

Dołączyła: 20 Gru 2012
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 10:01 pm   Zespół Szedar

Chcielibyśmy polecić zespół Szedar który grał na naszym weselu 8.09.2012. Świetna kapela, bardzo muzykalni i kulturalni ludzie, dopracowany i bogaty repertuar. Wiele rzeczy można ustalić przed uroczystością i posłuchać jak grają na żywo (nie tylko na weselu ale również na próbie zespołu)...

Naprawdę zaskoczył mnie dobry główny wokal, saksofonista obdarzony ciepłym głosem, chórki klawiszowca.. Wszystko to razem fajnie współbrzmi - miło się tego słucha i przy tym tańczy do samego rana.

Zespół tworzą: klawiszowiec, gitara, saksofon, wokal, ewentualnie perkusja... Na weselu może też być śpiewanie razem z gośćmi przy stołach co w naszym przypadku bardzo się Rodzince podobało.. Generalnie wiele pozytywnych spostrzeżeń:)...

Gdybym miała raz jeszcze wybierać orkiestra zostałaby ta sama (mąż również ;).
 
 
taktaktaktak 

Dołączyła: 17 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Lip 18, 2013 3:36 pm   GORACO POLECAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witamy,

chcielibyśmy gorąco polecić zespół SZEDAR!!!!!
Półtora tygodnia temu mieliśmy wesele, na którym wodzirejował i grał zespół szedar.
BYŁO ŚWIETNIE!!!!!!!!!!
Mieliśmy na weselu konkretną wymarzoną (wymagającą) stylistykę, w którą zespół się świetnie wpisał i wszyscy goście byli ciągle na parkiecie. My mieliśmy zakwasy (na szczęście kilkoro gości też;)
Dodam jeszcze, że zespół nauczył się specjalnie dla nas na naszą prośbę kilku piosenek (w tym portugalskich!!!) i wykonał je świetnie ku zadowoleniu wieeeeelu gości!!!

Wodzirejem była akurat u nas kobieta - świetnie sobie radziła, nawet oczepiny, do których zawsze mieliśmy dystans, wyszły super, strasznie dowcipne, na poziomie.

I co najważniejsze, kapela bardzo dopasowała się do naszych oczekiwań, więc jeśli będziecie mieć jakieś życzenie, wyobrażenie, to spokojnie możecie z kapelą pogadać, wyjaśnić i oni na pewno wezmą to pod uwagę.

No i oczywiście - profesjonalizm muzyczny na wysokim poziomie: piękne głosy, super gra na instrumentach (zespół polecił nam swoja drogą znajomy, który jest muzykiem i widział zespół na żywo na innym weselu). Co ważne i profesjonalne - zespół grał do samiutkiego końca - naprawdę klasa!!!!

Polecamy!!!
A&M H.
_________________
pozdrawiam słonecznie
 
 
kasiulka664 

Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 04, 2013 9:57 am   

Witam, czy ktoś jeszcze w tym roku słuchał zespołu? i chciałby podzielić się opinią? miałam okazję jedynie oglądać film z wesela z 2010 r. ale wiem,że coś się od tego czasu pozmieniało w składzie. będę wdzięczna, gdy podzielicie się świeżymi opiniami :)
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Sob Cze 21, 2014 12:39 pm   

ja byłam na weselu gdzie grali, jakieś dwa lata temu, no cóż, mi za bardzo się nie podobało, ale to oczywiście kwestia gustu i tego jak młodzi dogadali się z zespołem.
_________________


 
 
Ewa i Kevin 

Dołączyła: 18 Wrz 2014
Posty: 0
Skąd: Dublin
Wysłany: Czw Wrz 18, 2014 8:13 pm   

Witam wszystkich serdecznie:) Mielismy szczescie goscic Zespol Szedar na naszym weselu 09 wrzesnia 2014 w Koscielisku :) Wesele bylo polsko-irlandzkie.
Bardzo zalezalo nam na zespole, ktory spiewa po angielsku i nie tylko w rytm disco polo :) To co zaprezentowal zespol przeroslo nasze oczekiwania :)
Zespol zrobil nam fantastyczna impreze, wszyscy nasi goscie do tej pory nie moga wyjsc z podziwu :) Piekny wokal, bogaty repertuar, super naglosnienie i swietne oswietlenie. Sklad zespolu naprawde, bardzo sympatyczni, otwarci i kulturalni ludzie. W ich wykonaniu nawet dico polo brzmi jakby bardziej podniosle:) :)
Zespol przygotowal kilka utworow irlandzkich co totalnie wzruszylo Irlandczykow-co niektorzy mieli lzy w oczach spiewajac razem z zespolem. Dodatkowo, super biesiada z akordeonem i saksofonem-wszystkie ciotki z wypiekami na twarzy i w siodmym niebie (calkiem ladne chlopaki ;) )
Coz moge wiecej dodac... sprawili, iz nasze przyjecie weselne bylo wyjatkowe, rozbawili wszystkich (-byl nawet taniec z prosiakiem z rozna.. :) ) i za to jestem im ogromnie wdzieczna :) Pozdrawiam serdecznie zespol Szedar i wszystkich na forum :)
Ewa
_________________
Ewa
 
 
Marw17 

Wiek: 40
Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 0
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: Sro Paź 01, 2014 11:23 am   

Witajcie,
Jesteśmy nowożeńcami Pauliną i Mariuszem,nasza uroczystość odbyła się 06.09.2014 w okolicy Ostrowa Wielkopolskiego.Zawitaliśmy w na tej stronie by podzielić się z wami naszymi wrażeniami z naszego wesela na którym grał zespół szedar, a raczej powinienem napisać SZEDAR bo jest to zespół nietuzinkowy i niepowtarzalny.Wszystkie osoby szukające oprawy muzycznej mają dylemat "czy goście będą się dobrze bawić?". Kochani odpowiedź jest prosta - TAK BĘDĄ - jeśli tylko wybierzecie zespół SZEDAR.Od samego początku gdy zdecydowaliśmy się na nich mieliśmy bardzo dobry kontakt, dużo rzeczowych pytań z ich strony dało fenomenalny rezultat na uroczystość, bawił się każdy - od osób młodych do najstarszych.Na parkiecie cały czas bawiło się 70-80% gości.Dobór repertuaru jak i długość bloków dobrana idealnie do bawiących się.Wokalnie i instrumentalnie - pierwsza klasa.Serdecznie polecamy ten właśnie zespół.
Bardzo ale to bardzo polecamy :)
 
 
 
Ewa i Kevin 

Dołączyła: 18 Wrz 2014
Posty: 0
Skąd: Dublin
Wysłany: Wto Paź 14, 2014 7:10 pm   

Truly couldn’t imagine anything that could enhance the happiest day of our loves more that Szedars contribution to our day. From 'Ostatnia nocka' and 'Balkanica' to the fields of Athenry and the Galway girl ... They made us laugh, they made us dance, they for one night were a part of our amazing mix of a Polish and Irish family. From the bottom of our hearts we thank them for the memories the music and fun. Kev
_________________
Ewa
 
 
Waldemar G 

Dołączył: 22 Paź 2014
Posty: 0
Skąd: Konin
Wysłany: Sro Paź 22, 2014 1:56 pm   

Witam Serdecznie !! ! 8)

Nasze wesele odbyło sie 18.10.2014. w okolicach Konina . Mieliśmy szczęście gościć Zespól SZEDAR na naszym weselu. Zabawa z tym zespołem to sama przyjemność goście byli zachwyceni. Naprawdę świetna Kapela. Zorganizowani wokalnie i instrumentalnie - pierwsza klasa. Serdecznie polecamy ten właśnie zespół.
pozdrawiam Waldemar i Dorota ;)
 
 
Magdalenag70 

Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 0
Skąd: Starachowice
Wysłany: Pią Maj 08, 2015 8:23 am   Zespół Szedar - najlepszy na wesela i imprezy!

Witamy serdecznie!
Mieliśmy ogromną przyjemność gościć zespół Szedar na naszym polsko - węgierskim weselu, które odbyło się 02.05.2015 r. Rewelacyjna kapela, profesjonalna obsługa od początku do końca wesela ( ponad 11 godzin!!). Co więcej, poprosiliśmy zespół o przygotowanie kilku węgierskich utworów - bez żadnego problemu podjęli wyzwanie: zaśpiewali i zagrali WSPANIALE! Jesteśmy zachwyceni pięknym wokalem i różnorodnym repertuarem: dla młodszych i dla starszych. Węgierscy goście, podczas zabawy, zintegrowali się w mgnieniu oka z naszymi rodakami. Atmosfery panującej na naszym weselu nie da się opisać słowami....a to wszystko dzięki bezkonkurencyjnemu zespołowi SZEDAR! Gorąco polecamy!!
Magdalena i Gergely
 
 
Anna i Andrzej 

Dołączył: 21 Cze 2015
Posty: 0
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Cze 23, 2015 10:32 pm   

Witamy!
Polecamy z całego serca zespół Szedar, który gościł na naszym weselu 06.06.2015 r. w Solcu Kujawskim k. Bydgoszczy. Szedar prezentuje na prawdę wysoki poziom ( zanim padła decyzja o wyborze przesłuchaliśmy wiele zespołów) dlatego bardzo zależało nam aby poprowadzili naszą imprezę. Pomimo sporej odległości od Bydgoszczy, bez problemu dojechali i nietuzinkowo przywitali nas wraz z rodzicami przed wejściem przygrywając na instrumentach, co tworzyło niepowtarzalny klimat. Piękny wokal zarówno damski, jak i męski; bogaty repertuar- dla starszych i młodszych, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie oraz niesamowite brzmienia na żywo: gitar, klawiszy, perkusji, czy saksofonu tworzyło niepowtarzalną całość. Wszyscy byli pod wrażeniem i nie schodzili z parkietu, aż do białego rana.. Krótkie przerwy i umiejętność zabawiania gości weselnych różnymi atrakcjami, takimi jak przyśpiewki przy stołach, przy udziale instrumentów muzycznych sprawiała, że impreza przebiegała w bardzo pozytywnej atmosferze.
Mimo, że na co dzień mieszkamy za granicą, mieliśmy bardzo dobry kontakt z zespołem. Pan Przemek, bez problemu odpowiadał na nasze pytania telefonicznie i mailowo. Zostały spełnione wszystkie nasze prośby i sugestie. Przy organizowaniu wesela na odległość i opieraniu się głównie na opiniach z forum, bardzo przydatna okazała się możliwość wysłuchania próby na żywo, co upewniło nas w decyzji:)
Zespół Szedar, jak najbardziej spełnił nasze oczekiwania. 100% satysfakcji!!! Nie wyobrażamy sobie innego zespołu na naszym weselu. Jeszcze raz dziękujemy za świetną zabawę i polecamy wszystkim Parom, które cenią sobie dobrą muzykę, kreatywność, zaangażowanie i profesjonalizm!!!
Pozdrawiamy Anna i Andrzej Naborczyk
 
 
Andy26-06 

Dołączyła: 07 Lip 2015
Posty: 0
Skąd: Turek
  Wysłany: Wto Lip 07, 2015 5:31 pm   wesele 26.06.2015

Nasze wesele odbylo sie tydzien temu 26 czerwca 2015 roku.Na naszym weselu gral zespol Szedar. Bardzo polecamy ten zespol. Wszyscy goscie byli pod wrazeniem ich wokalu, tym jak zabawiali gosci do wspolnej zabawy. Zespol od samego poczatku do bialego rana gral pelnia sil.Przerwy byly bardzo krotkie . W trakcie wesela Zespol Szedar zabawial gosci , organizowal rozne zabawy i konkursy . Goscia weselnym bardzo podobaly sie przyspiewki weselne przy stolach oraz konkursy przy oczepinach. Na naszym weselu oraz poprawinach na sali ciagle bawilo sie mnostwo osob . Goscie byli pod wrazeniem umiejetnosci Zespolu SZEDAR. Podczas wesela uslyszelismy wiele milych slow od gosci na temat tego zespolu. My jak i rowniez gosci weselni byli zachwyceni umiejetnosciami tego zespolu.Bardzo polecamy zespol SZEDAR nie ma lepszego zespolu:) Marta i Andrzej
 
 
SandraRafał 

Dołączyła: 21 Paź 2015
Posty: 0
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro Paź 21, 2015 10:13 pm   

Witamy!:)
Z czystego serca polecamy zespół SZEDAR! Szukaliśmy wyjątkowego zespołu z klasą, który nie boi się wyzwań, akurat Mialiśmy z mężem Polsko-Arabskie wesle w Kobyłc pod Warszawą, ktore odbyło się 15.08.2015 i Zespół spisał się na medal! Przepiękne rytmy orientalne, latynoskie, nie typowe tylko disco polo. Wszystkie zabawy zostały przetłumaczone na język Angielski , wiec nie musiałam zatrudniać żadnego tłuamcza. Wspaniali ,serdeczni i kochani muzycy od serca! Nigdy nie słyszałam lepszej kapeli! Dlatego polecamy z mężem zespół SZEDAR! Pamiętajcie Tylko SZedar!:) Jeszcze raz dziękujemy wam kochani za wszystko:*

pozdrawiamy i ściskamy!

Sandra i Rafał Warszawa
 
 
Kasia_i_Tomek 

Dołączyła: 11 Lis 2015
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 15, 2015 11:07 pm   

Goście na naszym weselu mieli przyjemność bawić się 24 października br. przy muzyce zespołu Szedar. SERDECZNIE POLECAMY TEN ZESPÓŁ !! Osoby wchodzące w jego skład cechuje profesjonalizm, żywiołowość, poważne podejście do tematu przy jednoczesnym nieschodzącym z ich twarzy uśmiechu. Do dziś słyszymy od gości, a także od kamerzystów oraz fotografki pochwały na temat zespołu. Nawet właściciel sali weselnej nie powstrzymał się od słów uznania co do ich muzyki, a wiadomo że pewnie niejedno już tam słyszał ;) Nie chwaląc się, co niektóre osoby stwierdziły, że było to najlepsze wesele na przestrzeni ostatnich 10 lat, a wiadomo że podstawą udanego wesela jest super zespół, a takim jest własnie Szedar. Muzycy tak dostosowali repertuar, że każdy, ale to kaaaaaażdy - nawet najbardziej wymagający Ciocia czy Wujek - byli zachwyceni. Parkiet do późnych, a raczej wczesnych godzin porannych był pełen świetnie bawiących się i roześmianych gości. Sami byliśmy w życiu na niejednym weselu i obiektywnie stwierdzamy, że mieliśmy najlepszy zespół jaki mógł nam się przytrafić. Chcielibyśmy podkreślić, że zdecydowaliśmy się na ten zespół po jednej krótkiej wizycie na próbie. Zaufaliśmy im oraz ich doświadczeniu w branży i to nam zaprocentowało. Mamy nadzieję, że kiedyś trafimy na jakieś wesele, na którym będziemy mogli bawić się beztrosko przy ich muzyce, bo wiadomo że będąc gospodarzami imprezy trzeba dzielić czas między zabawę i obowiązki ;)
Serdecznie pozdrawiamy wszystkie osoby z zespołu. Jesteście najlepsi ! :)
 
 
Piotr_Aga 

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 03, 2017 11:59 am   

Hejka!
Mieliśmy wesele oraz poprawiny 03.06.2017 w Rawie Mazowieckiej.
Obie imprezy nakręcał zespół Szedar.
Oferują naprawdę szerokie spektrum piosenek - z każdego gatunku.
Można się z nimi spotkać na ich próbie i sami posłuchać, na nas właśnie wtedy ta wszechstronność zrobiła wrażenie.
Jeśli chodzi o jakieś specjalne życzenia (u nas było wiele dedykacji i dodatkowych okazji) - bez problemu można się dogadać.
Profesjonalność, kultura i fajne zabawy
Serdecznie ich polecamy i pozdrawiamy.
 
 
evik83 

Dołączyła: 10 Lip 2017
Posty: 0
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon Lip 10, 2017 11:35 am   

Witam wszystkich. Zespół Szedar grał ostatnio na naszym weselu w Janowie Lubelskim 24.06.2017. Wesele było w stylu marynarskim, ponieważ mój mąż to marynarz :) Załoga zespołu Szedar spisała się naprawdę bardzo dobrze. Wszyscy muzycy byli na bardzo wysokim poziomie muzycznym, ale i przede wszystkim bardzo się starali, żeby wszyscy goście byli zadowoleni i bawili się dobrze, zachwycili zarówno zwolenników lekkiej muzyki, jak i tych bardziej "wytrawnych" gości. Zespół organizował bardzo dużo różnych zabaw, śpiewał i grał dla młodszych i starszych z różnych zakątków Polski, ale i Europy. Nasi goście bardzo dziękowali nam za zabawę i pytali o zespół, gdzie taką fajną ekipę znaleźliśmy. Ja osobiście dziękuję zespołowi za profesjonalizm oraz, że pamiętali wszystkie nasze sugestie i ewentualne życzenia, a na dodatek przygotowali kilka fajnych niespodzianek. Wszystko na poziomie!!!! Tak na koniec, to powiem, że nawet właścicielka lokalu była bardzo zainteresowana zespołem i zapraszała ich na sylwestra, a to przecież nie pierwszy zespół, który grał u nas w Janowie. :)
_________________
Ewa
Ostatnio zmieniony przez evik83 Pon Lip 10, 2017 11:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Milosz_ 

Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 08, 2017 4:54 pm   

Już prawie dwa miesiące mineły od naszego wesela (czerwiec 2017) a my wciąż jesteśmy w szoku i nogi nadal rwą się do tańca... :)

Jak szukacie zespołu i szperacie w Internecie i tak nic nie wiecie dopóki na żywca ich nie usłyszycie. Nam, zespół Szedar, polecili znajomi tzw. szeptanką - PROFESJONALNY, NAJLEPSZY - tak mówili. No to zaprosiliśmy ich do współpracy, w ciemno. I Zagrali. A nasi goście, lubiący dobrą muzykę (a było ich 80 sztuk) w tym ze "świata kultury", takie opinie przynosili sami z siebie: - ZESPÓŁ MEGA, NAJLEPSZY, PROFESJONALNY, CZAD, CO ONI MAJĄ W SOBIE ŻE TAK SUPER GRAJĄ, NA WASZYM WESELU NAJLEPSZY BYŁ ZESPÓŁ MUZYCZNY, itd.... a ileż zachwytów było ujęte w słowa, których tu ująć nie możemy!!!

My jako Para Młoda mówimy tak o Zespole SZEDAR, po pierwsze i najważniejsze to zaszczyt, że zagraliście na naszym weselu. Muzycy, którzy słuchają, obserwują, a na koniec przygotowują spersonalizowaną imprezę- performance o wysokim poziomie muzycznym, dokładnie wpasowaną w klimat, który tworzy Młoda Para, to naprawdę rzadkość. A w trakcie wesela bardzo eastyczni, szybko reagujący na zmiany oraz otwarci. Dziękujemy, że potrafiliście znaleźć się w każdej sytuacji i tworzyliscie niesamowitą atmosferę. Mówi się, że nie da się zadowolić wszystkich, szczególnie w kwestii gustu... i to prawda ale profesjonalizm sprawił (wykonanie muzyczne, wokal i zaangażowanie), że bezwzględnie wszyscy czapki z głów zdejmowali przez Zespołem Szedar :-)

Dziękujemy i pozdrawiamy!

A my chętnie odpowiemy wam na wasze pytania dotyczace zepołu - kontaktujcie się.
W załączeniu przesyłamy zdjecie artystyczne od naszego fotografa.

Monika i Miłosz
Ostatnio zmieniony przez Milosz_ Wto Sie 08, 2017 4:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dedrach 

Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2018 9:42 pm   

Zespół Szedar grał na naszym weselu w dniu 21.04.2018 r. w Czarnym Stawie - i co tu dużo mówić - rewelacyjnie bawił gości do białego rana! Doskonale dobierali utwory do preferencji gości, także parkiet praktycznie cały czas był pełen. Bawili się dosłownie wszyscy - zarówno starsi, jak i młodzi. Animacje, które prowadzili były zabawne, pomysłowe i z klasą. Zespół idealnie wyważył również ilość zabaw - nie było ich ani za dużo, ani za mało.

O tym jak zaprezentował się u nas Szedar, chyba najlepiej świadczy fakt, że nasi znajomi po zobaczeniu ich "w akcji" od razu postanowili wziąć ich na swoje wesele :)

Polecam umówić się na próbę i poznać ich osobiście. Członkowie zespołu Szedar to po prostu PRZESYMPATYCZNI i bardzo serdeczni ludzie. My z żoną po poznaniu ich i wysłuchaniu ponad 30-minutowego koncertu, który zagrali dla nas na żywo (!) wiedzieliśmy, że nie musimy już dalej szukać zespołu na nasze wesele :) Wybraliśmy Szedar i nie żałujemy, a wręcz polecamy :)
 
 
MagdalenaMarcin 

Wiek: 36
Dołączyła: 01 Sie 2018
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 01, 2018 5:33 pm   SZEDAR

Pełen profesjonalizm, świetny kontakt z klientem, możliwość przesłuchania na żywo zanim, podejmie się ostateczną decyzję :-) Przez całe wesele świetnie współpracowali z Państwem młodym jak i gośćmi. SUPER! Szczerze polecamy, warto! :-) Dla nas jesteście najlepsi i niezastąpieni, bardzo dziękujemy za niezastąpioną oprawę muzyczną najważniejszego dnia w naszym życiu! Pozdrawiamy gorąco!
 
 
DomKon 

Dołączyła: 27 Wrz 2018
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 27, 2018 8:58 am   Zespół na medal!

Zespół Szedar wybraliśmy z polecenia i nie żałujemy! To co Ich charakteryzuje to przede wszystkim (co dla nas było najważniejsze) profesjonalizm i wysoki poziom wokalu! Tak czysto śpiewającej wokalistki na weselach jeszcze nie słyszałam. Pani Klaudio chapeau-bas!

Saksofonista specjalnie dla nas wykonał utwór, który z pewnością nie znajduję się w repertuarze weselnym żadnego zespołu, a utwór ten kojarzył się nam z naszymi pierwszymi wakacjami :)

Po weselu otrzymaliśmy kilka telefonów od naszych Gości z zapytaniem co to za zespół w celu polecenia go przyszłym Młodym Parom!

Jeżeli chcecie mieć wesele z klasą - koniecznie wybierzcie zespół Szedar. Nie pożałujecie!

Pozdrawiamy,
Dominika i Konrad (16.06.2018 Jan Sander)
_________________
D&K
 
 
slwk 

Dołączył: 30 Wrz 2018
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 30, 2018 6:23 pm   

W zupełności zgadzam się z poprzednikami co do usług, świadczonych przez zespół Szedar! Bardzo serdecznie polecam ich jako kapelę na wesele, a jeśli potrzebujecie mieć zespół na innego rodzaju imprezy to na pewno również się sprawdzą, gdyż muzyka, wykonanie i prowadzenie zabawy jest na bardzo wysokim poziomie.

Zanim zdecydowaliśmy się na Szedar, byliśmy u nich na próbie, gdzie wykonali kilka utworów i to co nas uderzyło to energia z jaką przykładali się do wykonania. Nie inaczej było na naszym weselu 30 czerwca 2018 w Dworze Artusa. Dodam, że w każdym momencie wesela mieliśmy dobry kontakt z zespołem - jeśli potrzeba było coś ustalić, dogadać, zmienić, to nie było absolutnie żadnego problemu ze strony zespołu. Jest to grupa sympatycznych ludzi, którzy w pełni rozumieją oczekiwania zarówno pary młodej jak i gości weselnych. Na pewno nie macie się czego obawiać, że zespół "odwala robotę" i nie zwraca uwagi na prośby i sugestie pary młodej.

Aby ktoś nie pomyslał, że patrzę na Szedar (tylko) przez różowe okulary, to dokładam małą łyżkę dziegciu do beczki miodu: średnio podobało nam się powitanie gości przy stołach. Było to jakieś dziwne machanie rękami i widziałem, że ludzie tego nie kupują. Można by to trochę zmienić.

Wracając jeszcze do kontaktu ze zespołem to na 3 miesiące przed weselem, jeden z członków zespołu sam odezwał się do nas żeby omówić szczegóły. Przez cały ten czas do wesela mieliśmy dobry kontakt i nigdy nie było tak, że nie można było czegoś ustalić, bo ktoś zespołu nie odbiera, nie oddzwania, unika itp... O profesjonalnym podejściu do klienta niech świadczy jeszcze fakt, że poprosiliśmy zespół o przygotowanie piosenki specjalnie dla nas i chętnie zgodzili się na nauczenie się jej i wykonanie podczas wesela. Wyszło bardzo fajnie!

Jeśli chodzi o warstwę instrumentalno-muzyczną, to nie ma tutaj żadnych wątpliwości, że nawet najbardziej wybredni goście byli zadowoleni. Nie jest to zespół, który przychodzi na wesele najeść się i popić, a muzyka poleci sama (z dysku). Jest zupełnie przeciwnie - każdy profesjonalnie podchodzi do grania i wie jak wydobyć z instrumentu takie dzwięki, aby piosenka brzmiała jak oryginalna.

I na koniec jeszcze wisienka na torcie - śpiew pani Klaudii. Nawet jeśli nie lubicie tańczyć na weselu, to i tak będziecie pod wrażeniem wykonania piosenek śpiewanych przez Klaudię. I to nawet, gdy będziecie zupełnie trzeźwi :-) Szacun!
 
 
Boshka 

Dołączyła: 02 Lis 2018
Posty: 0
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Lis 02, 2018 4:28 pm   SZEDAR NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

polecamy gorąco zespół Szedar. Zarówno my jak i nasi goście bawiliśmy się wyśmienicie do białego rana.

Cały zespół dał z siebie dosłownie 300% a nawet i więcej.

Opinia gości, że to ich najlepsze wesele na jakim byli, a zespół po prostu wymiatał, mówi wszystko.

Warci są swojej ceny i nie żałujemy, że się właśnie na nich zdecydowaliśmy. Repertuar weselny, do zabawy, do tańca, dodatkowo podpytują się co ma być zagrane i jak najbardziej słuchają propozycji młodych i są w stanie się dostosować, zagrać dosłownie wszystko. Do tego bardzo energiczni, radośni i sympatyczni.
Bardzo dobrzy obserwatorzy tego co dzieje się na parkiecie: interweniują w razie potrzeby zmianą muzyki, gdy goście za stołami zaczęli śpiewać, długo nie trzeba było czekać na odzew zespołu, od razu przybyli ze swoimi instrumentami muzycznymi by potowarzyszyć gościom.

Tak więc nic dodać nic ująć dajemy im 10 na 10.

Chylimy czoła i dziękujemy za niezapomnianą zabawę 🙂

Bożena i Jakub
Ostatnio zmieniony przez Boshka Pią Lis 02, 2018 4:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Łukasz K. 

Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 27, 2018 2:01 am   

W sierpniu 2018 roku mieliśmy Nasze wesele.
Z pełną odpowiedzialnością i w 100 % mogę polecić zespół SZEDAR!!!!
Zaczynając od początku zespół zaprosił nas na swoją próbę na żywo w studio.( większość wysyła próbki ) Kontakt z zespołem był bardzo dobry. Profesjonalnie i indywidualnie podchodzą do klienta.
Co do samego wesela Szedar zagrał wyśmienicie. Ludzie bawili się do białego rana. Zespół gra nieprzeciętnie widać w nich pasję i zamiłowanie do tego co robią.
Dziękujemy Wam za niezapomniany wieczór.
Kasia i Łukasz
 
 
macieklodz 

Wiek: 36
Dołączył: 11 Cze 2019
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 11, 2019 5:01 pm   Szedar

Szczerze polecamy ten zespół. Profesjonaliści w każdym calu, a do tego bardzo dobry kontakt przed samym weselem - dogadywanie szczegółów, itd. Na sali weselnej muzycznie są świetni, a do tego świetnie prowadzą całą zabawę. Dodam, że zmieniliśmy pierwotnie planowany zespół na Szedar i była to jedna z najlepszych decyzji :) Podziękowania i pozdrowienia dla całego zespołu :)

Maciek i Weronika
 
 
Klaudiaa 

Dołączyła: 11 Lip 2019
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 11, 2019 1:31 pm   

Bardzo serdecznie polecamy zespół Szedar !! !!!
Świetny kontakt z zespołem, muzyka dopasowana do naszych oczekiwań, zabawy na wysokim poziomie. Wszystko dopięte na ostatni guzik, dokładnie tak jak ustalaliśmy przed weselem. Wszystko mi się bardzo podobało, jestem bardzo zadowolona to była bardzo dobra decyzja. Gorąco polecam i pozdawiam cały zespół a w szczególności Pana Pawła :lol: :peace: [smilie=banana.gif] [smilie=birthday_565.gif] :wed13
 
 
Anna Lenart 

Dołączyła: 26 Sie 2019
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 26, 2019 7:14 pm   Wesele 3.08.2019

Gorąco polecamy Zespół Szedar! :-)

Dużo energii, angażują do zabaw sporą część gości, dobry dobór muzyki, gościom się podobało tak samo jak i nam :) Grają czysto, dobrze dobierają rozstawienie do akustyki sali, dobrze współpracują z salą jeśli chodzi o przerwy na posiłki czy prowadzenie całego wesela.
Świetna współpraca, miła atmosfera, dobry kontakt, wszystko odbyło się tak jak miało być, same plusy ;)
10/10

Pozdrawiamy cały zespół i wielkie dzięki :) świetna robota !! !
Ania i Łukasz
 
 
PaulinaMarek 

Dołączyła: 12 Sie 2020
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sie 12, 2020 12:32 pm   

Po 46 dniach zdecydowałam się napisać opinię.
W związku z sytuacją epidemiologiczną musieliśmy przenieść dwukrotnie nasz wymarzony ślub. Niestety nasz zespół w 3 terminie nie mógł z nami zagrać i musieliśmy szukać kogoś na zastępstwo.
Po przesychaniu wielu zespołów w internecie oraz zachwalaniach Pana Pawła Krzywańskiego z zespołu Szedar zdecydowaliśmy się na nich. Co uważam za duży błąd, bo mogliśmy wybrać inny zespół i może nie byłabym tak zawiedziona.

Pierwszy telefon bardzo pozytywnie, pan Paweł zachwalał zespół pod niebiosa, informował, że grają wszystko i zrobią tez wszyscy co miałam umówione z poprzednim zespołem. Zaśpiewają w kościele - ponieważ grają w bardzo znanym zespole religijnym - MOCNI W DUCHU, nic nie było dla nich problemem.
Od początku byli informowani w jakiej miejscowości odbywa się ślub. Po kilku telefonach zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy i od tego momentu zaczęły się schody.

Przestali odpisywać na e-maile, nie odbierali telefonów. Do wesela mieliśmy tylko miesiąc, bo tak naprawdę przekładaliśmy z kwietnia na pierwsze możliwe terminy i padło na 27.06. I już chcieliśmy szukać nowego zespołu, bo sytuacja robiła się stresująca. A jak udało się dodzwonić to informowano mnie, że ZA CHWILĘ na wiadomość odpisze i oczywiście bez odzewu. W końcu po kilku dniach o godzinie 22 raczyli odebrać, Pan Paweł zdziwiony, bo przecież odpisał na maila - coś musiało się zaciąć (uwielbiam takie wymówki), ale kontakt był już z inną osobą- Panem Przemkiem - Saksofonista.

pierwsze o czym poinformowali to, że zmieniła się wokalistka i pianista. OK rozumiem, ale o takich sprawach mówi się od razu, a nie ja musiałam to z nich wyciągać. Mieli wysłać nagrania, repertuar. Musiałam się kilkakrotnie o to upominać. w końcu otrzymałam, więc już zaczęłam być spokojna. Ale dodatkowo zaczęli kręcić, że wesele daleko, daleko kościół (impreza była w okolicach Olsztyna), że na weselu zagrają, ale w kościele to im nie bardzo pasuje, bo próby itp... Naprawdę? Co mnie to za przeproszeniem obchodzi. Oni biedni będą jechać 4 czy 5h i musza wstać o 5 rano. Pierwsze wesele, pandemia. Ja, w ich sytuacji cieszyłabym się z możliwości grania i wstanie o 5 rano nie byłoby dla mnie problemem, zwłaszcza się się posadzi d..upę i kierowca Cię wiezie.

Ok. zakończę narzekanie na temat kontaktu z zespołem, bo tu była tragedia. Jeszcze z ciekawostek dzień przed weselem dzwonić do nich dowiedziałam się, że wokalistka zmieniła się po raz kolejny! Nie chcieli mi mówić i mnie denerwować, ale już mi powiedzą.. A co tam! :)

Teraz może trochę pozytywów, zespól ostatecznie zagrał w kościele i to nawet bardzo ładnie, podobało mi się, chociaż dało się wyczuć trochę nieczystości. Zaśpiewali piosenki, które wybrałam, były momenty, że się wzruszyłam. Także tu duży plus. Na weselu prowadzenie wesela, śpiew granie też były bardzo ok.

Jest kilka rzeczy, o których oczywiście wspomnę, bo dla mnie są nie do zaakceptowania.
1. Zbyt długie przerwy miedzy piosenkami! ludzie tańczą piosenka się kończy i muszą stać, bo zespół się zastanawia co zagrać kolejnego. prowadzą jakieś dyskusje i kłócą się czy na pewno ta piosenka. coś strasznego, pierwszy raz spotkałam się z tago typu zjawiskiem. ludzie się bawią, każdy roztańczony i nagle stop. muzyka zatrzymała się na minutę i zespół debatuje.
2. Wymyślanie, ze piosenka jest z dedykacji kogoś. Bardzo mi się to nei podobało. Męża nie ma na sali, a tu zespół wali tekst ze jakaś zupełnie niezwiązana z nami piosenka jest dedykacją od Pana Młodego?! i ja tańczę na środku sali jak debil, a mąż się nie pojawia.. zupełnie bez sensu
3. zespół robi przerwę po swoim secie, ale goście krzyczą ze chcą jeszcze jedną, zabawa się rozkęciła.. a oni: ze też muszą odpocząć, ręcę opadają.
4. dodatkowo w umowie mieliśmy dwa zapisy co do czasu pracy zespołu, 10h pracy do godziny 4 rano + śpiew w kościele na mszy. ślub był o godzinie 15, ponieważ po przesunięciu terminu późniejsza godzina w kościele była już zarezerwowana.
O godzinie 2 zespól przychodzi i mówi ze kończą grać o 3, bo są zmęczeni. Chyba nie muszę mówić jakie było moje wkur...nie. jestem panną młoda mam milion spraw na głowie, a oni zamiast z taką sprawą pójśc do drużby, przyszli do młodych.
Dodatkowo byłam już też na nich zła za to, że na mój rachunek bez żadnej informacji w restauracji hotelowej wzieli sobie do picia kawę, gdzie na sali weselnej stał ekspres do kawy i można było robić kawę bez limitu. Nie zbiednieję od tego wydatku, ale wydaje mi się, że płacąć im 7000 są już sobie w stanie kawę opłacić sami, jeżeli ta weselna im nie odpowiada.
gość z orkiestry przez 20 minut debatował ze mną ze on kończy grać bo zaczął o 17 śpiewać na sali i 10h to jest granie do 3. Trzeba było posiedzieć przy rosole dłużej i odpocząć do 18.

Do tego nie byli przygotowani do oczepin: zrobili po swojemu, nie uwzględniając zabaw o które prosiłam. podczas oczepin z kartki czytali zasady odcinania wstążek od bukietu ślubnego. Chcieli żebym rzucała swoim wiankiem na głowie: no jakieś nieporozumienie.

Także podsumowująć grali dobrze, ale reszta na wielki minus i osobiście NIE POLECAM.

Pozdrawiam serdecznie
Paulina i Marek,
Wesele w Ramsowie 27.06.2020
Ostatnio zmieniony przez PaulinaMarek Sro Sie 12, 2020 12:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 31, 2020 1:49 pm   

Uzyskałem informację, że zespół Szedar ze Szczawina zakończył działalność, przenoszę wątek do archiwum.
 
 
nadiaa 

Dołączyła: 08 Kwi 2023
Posty: 4
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Maj 15, 2023 9:04 am   

Nie znam , ale z pewnością zapoznam się z ich ofertą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl