Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
co nam sie nie podoba w filmach slubnych...
Autor Wiadomość
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 6:14 pm   co nam sie nie podoba w filmach slubnych...

analogicznie do watku w zdjeciach - przyklady naszych anty-fajnych filmikow.

zaczne od...efektów specjalnych?? tu akurat przykład filimku plenerowego.

http://www.youtube.com/watch?v=YRKybmBnfHs

no i serduszkowe przejscia tez super..

Osobiście w filmach slubnych bardzo przeszkadzają mi też dokladnie te same piosenki u wszystkich par...szacunek dla tych, którzy układają własną listę i ważne dla nich piosenki:)
 
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 11:21 am   

Nie cierpię, jak się obraz trzęsie, bo kamerzysta ma jakieś delirium, czy coś. To nie "Szeregowiec Ryan" i efekt walki w okopach FPS (w sensie, że First Person Shooter), stabilizator porządny trzeba sobie kupić.

Obraz w zwolnionym tempie, jakieś "bajeranckie" rozmycia, ptaszki, serduszka, łzawa i ta sama melodia (jeśli młodzi nie przynieśli swojej), roletki a`la wczesne "Gwiezdne wojny" (ok, tam to miało swój urok, na filmie weselnym to kicha).

Walenie dodatkowym, ekstra światłem zamontowanym na kamerze po oczach tańczących (bo w sali jest taaaak ciemno) lub pochylonych nad kotletem, co istotne, już po północy po kilku :druge , przy jednoczesnym pytaniu ich o sens życia i o złożenie życzeń młodej parze. I potem mamy na taśmie "Ale o sso chozi...? Basia? To ty? Ale so?...."

Ech, znajdzie się trochę tego.
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 1:54 pm   

Malena, filmik czarujący :twisted: Nie dość, że efekty specjalne, to jeszcze dźwiękowe :roll: Ale to wszystko zależy od gustu rzecz jasna, więc jak komuś się podoba, to dlaczego nie :razz:

Myślę, że zgodzę się z większością Waszych uwag. Może oprócz zwolnionego tempa, bo to akurat uważam, za bardzo fajny dodatek w filmie ze ślubu, o ile nie jest nadużywany. Na weselnym faktycznie zwolnienie tempa podczas tańca wygląda niebardzo, ale tak jak u nas, gdzie jest kilka zwolnionych momentów podczas teledysku ze ślubu, wygląda fajnie, na przykład podczas wyjścia ze kościoła sypanie ryżem.
Co do tych samych utworów, to faktycznie, też trochę mnie to może nie tyle irytuje, co nudzi. Kamerzyści też nie są zbyt natchnieni i podkladają muzykę taśmowo, jeśli tylko para młoda, da im wolną ręke co do wyboru utworów, jada na każdym filmie prawie te same - co się niby sprawdzają... ok, ale ile można :roll: Tyle pieknych utworów ludzie stworzyli, a ja mam wrażenie, że na film ze ślubu nadaje się 10 z całego ludzkiego dorobku. :roll: Sama wybierając muzykę też kierowałąm się tym, żeby nie były to typowo piosenki pod film ślubny i tylko jedną z tych które są u nas na filmie, slyszałam kiedyś na innym ;)
_________________
 
 
julietta 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 205
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Gru 14, 2010 9:18 am   

co mi się nie podoba... hmmmm... wszystko :)
sama idea filmu ze ślubu mi się nie podoba, ale to tylko moje zdanie :D
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Gru 14, 2010 9:53 am   

julietta napisał/a:
sama idea filmu ze ślubu mi się nie podoba, ale to tylko moje zdanie :D

Podpisuję się. :) A filmik z postu Maleny jest mega. :D

[ Dodano: Wto Gru 14, 2010 9:55 am ]
Efekty specjalne przy otwieraniu szampana rządzą. :smile:
_________________
 
 
marcinijola 

Wiek: 42
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 11:12 am   

my też się podpisujemy.

wydaje mi się, ze dobrze zrobiona prezentacja ze zdjęć spokojnie wystarcza.

wolę obejrzeć 20 minutową prezentacje z fot, z fajnym podkładem niż 4 h filmu, jakim czasem raczą nas członkowie rodziny, albo znajomi.

jola
_________________
nasz ślub - 22 wrzesień 2012
 
 
Dobi 

Wiek: 40
Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 43
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 6:16 am   

A my mamy film, zdjęcia i prezentację ze zdjęć :-)

Uważam, że to dobry zestaw.
Do prezentacji ze zdjęć nie byłem przekonany, ale fotograf twierdził, że to ładna pamiątka... i miał rację - rodzinie się podoba. To taki skrót filmu - jakby przegląd najważniejszych scen. Bardzo fajna pamiątka.


A film... uważam, że warto go mieć, nie ogląda się go często, ale można sobie przypomnieć najważniejsze momenty.

Zdjęcia mamy w formie prezentacji, na płycie DVD oraz w albumie - papierowe. Każdy może oglądać to, na co w danej chwili ma ochotę.
_________________
Czekałem na ślub... teraz czekam na rozwód :(
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 10:00 am   

ostatnio oglądałam film ze slubu i wesela, gdzie podczas ceremonii oraz zabawy był co jakiś czas "wstawiany" plener młodych.

oglądam przysięgę a tu za chwilę młodzi zapierdzielają po wydmach.

albo jak w czasie tańca jest podłożona muzyka - zupełnie inna niż była w oryginale.

ogólnie ów film wyglądał tak jakby pan kamerzysta spał i co jakiś czas na chwilkę się budził- filmował to po czym znów zapadał w sen ...
_________________
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 10:32 am   

Tatarak napisał/a:
Nie cierpię, jak się obraz trzęsie, bo kamerzysta ma jakieś delirium, czy coś. To nie "Szeregowiec Ryan" i efekt walki w okopach FPS (w sensie, że First Person Shooter), stabilizator porządny trzeba sobie kupić.

Obraz w zwolnionym tempie, jakieś "bajeranckie" rozmycia, ptaszki, serduszka, łzawa i ta sama melodia (jeśli młodzi nie przynieśli swojej), roletki a`la wczesne "Gwiezdne wojny" (ok, tam to miało swój urok, na filmie weselnym to kicha).

Walenie dodatkowym, ekstra światłem zamontowanym na kamerze po oczach tańczących (bo w sali jest taaaak ciemno) lub pochylonych nad kotletem, co istotne, już po północy po kilku :druge , przy jednoczesnym pytaniu ich o sens życia i o złożenie życzeń młodej parze. I potem mamy na taśmie "Ale o sso chozi...? Basia? To ty? Ale so?...."

Ech, znajdzie się trochę tego.


i jeszcze sceny gdy wszyscy jedzą rosół, po prostu nie ma nic bardziej interesującego jak oglądanie weselnych gości przełykających kluski, którzy albo udają że nie widzą kamery albo wahają się czy odłożyć łyżkę i pomachać, ehhhh.....
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 11:04 am   

kakonka napisał/a:
ostatnio oglądałam film ze slubu i wesela, gdzie podczas ceremonii oraz zabawy był co jakiś czas "wstawiany" plener młodych.
Niedawno też oglądałam coś w tym stylu :] Trwa msza, a tu nagle wstawiane są urywki z przygotowań... Pierwszy taniec, a tu coś w stylu małego "przeżyjmy to jeszcze raz" - wstawione urywki z przygotowań, kościoła i życzeń (w zwolnionym tempie)... Następnie nagrane są ze 2 piosenki, a potem, tym razem w przyspieszonym tempie, pojawia się teledysk "przeżyjmy to jeszcze raz", tyle że wmontowano także sceny, które działy się później, przede wszystkim dalsza zabawa gości, ale także krojenie tortu i oczepiny :o I ten materiał pojawił się na początku nagrania z wesela :o Nastepnie takich "przeżyjmy to jeszcze raz" było jeszcze kilka :kwasny: Dawno nie oglądałam tak beznadziejnie zmontowanego filmu z wesela :]
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Pią Kwi 08, 2011 11:04 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 12:20 pm   

A moim zdaniem nie wszystko w filmie musi być chronologicznie i od a do z, mozna wmontować filmik z pleneru w film weselny, tylko trzeba to zrobić umiejętnie.
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 12:35 pm   

kakonka napisał/a:
film wyglądał tak jakby pan kamerzysta spał i co jakiś czas na chwilkę się budził- filmował to po czym znów zapadał w sen ...

Widziałam ten film i potwierdzam wszystko co napisała kakonka.

Ja natomiast oglądałam film gdzie kręcone jest jak się ludzie bawią na parkiecie, po czym wstawiane są urywki zza stołów (nagrane w zupełnie innym czasie).
I tak np. jest pokazane jak szaleję na parkiecie po czym nagle jest urywek zza stołów, gdzie siedzę i rozmawiam z bratową, po czym "akcja" znów dzieje się na parkiecie, gdzie dalej tańczę do tej samej piosenki...
I takie wstawki są średnio co 15 minut filmu.
Dla mnie- bez sensu.

Co oprócz tego...
:arrow: Nie podoba mi się jak kamerzysta kręci "od dołu", usilnie zaglądając kobietom pod sukienki.
:arrow: Wszelkie "obiekty latające" typu serduszka, gołąbki i inne gwiazdki- jak dla mnie tandeta.
:arrow: Kręcenie z meeega bliska ludzi, którzy jedzą. No po prostu do szału mnie doprowadza jak oglądam film i w niektórych momentach mogę podziwiać całe uzębienie danej osoby.
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 2:27 pm   

Malena :lol: aaaahahahahahha popłakałam się gdy obejrzałam filmik :D :D:D Gdzie Ty znalazłaś taki majstersztyk :D Ale chała :wstyd: Brak mi słów...
_________________
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 7:29 pm   

POwiem tak... ślub bralam 12 lat temu i do dnia dzisiejszego nie obejrzałam filmu w calości :P za to moja mama i babcia widzialy chyba z milion razy ;)

Ja zdecydowanie wolę fotografie- takie zboczenie zawodowe chyba ;)

A nie lubię (opócz teog co wymieniłyscie wyżej) gdy na calym filmie mamy tylko coś a'la plan amerykanski i nie ważne czy ludzie tanczą i warto ujac ruch nóg czy stoją, czy siedzą jeden i ten sam kadr - wrrrr
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 10:19 pm   

Płaczę ze śmiechu :smile:

http://www.youtube.com/wa...feature=related
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 7:25 am   

Ola, ten jest jeszcze lepszy :smile:
http://www.youtube.com/wa...feature=related

EDIT: To teraz już bardziej na temat: Filmik, który wrzuciła Ola pod względem technicznym, choć się na tym kompletnie nie znam, bardzo mi się podoba. Ale cała treść w nim zawarta już nie bardzo. Także gdybym się zastanawiała nad firmą, która go nakręciła, to zdecydowanie jestem na "tak", tylko niech on będzie zrealizowany na podstawie innego pomysłu :smile:
Ale ten wrzucony przeze mnie (ta sama para), to już masakra jakaś. I właśnie dlatego ja nienawidzę kamer "prywatnych" (w sensie: wujek Józek nakręcił). Bo wygląda to na straszną amatorszczyznę (kolega kręcił?) - może nie jest, może jest mega profesjonalny, ale jak pisałam ja się nie znam - ale ja - laik odbieram to jako totalny kicz 8)
_________________

Ostatnio zmieniony przez szaraczarownica Nie Wrz 25, 2011 7:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 11:33 am   

szaraczarownica napisał/a:
Filmik, który wrzuciła Ola pod względem technicznym, choć się na tym kompletnie nie znam, bardzo mi się podoba
Mnie też, jest świetny :smile:
Natomiast co do treści tego filmiku - mam mieszane odczucia... Z jednej strony oryginalnie i pomysłowe, jest w tym jakaś historia. Z drugiej strony jakoś ten filmik nie pasuje mi do tego co zazwyczaj później widzimy na ślubno-weselnych filmach, które są przecież reportażami...

szaraczarownica napisał/a:
ten wrzucony przeze mnie (ta sama para), to już masakra jakaś
To nie jest ta sama para, panna młoda jest z tego filmiku z wątku o kolorowych butach ślubnych :) A co do samego filmiku z linka Szarej - nie podoba mi się ani pomysł, ani jakość nagrania, dla mnie to jakaś masakra :o
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 9:13 pm   

ava, ta panna młoda to faktycznie z tego wątku o kolorowych butach slubnych- to ona miała kabaretki :P

no i zgadzam się z ava ten filmik masakra ;/
_________________
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 10:19 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Ola, ten jest jeszcze lepszy

do tego filmiku to bardziej pasowałaby muzyka z benny'ego hilla... Jak dla mnie to kogoś tu poniosło... :o
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 7:13 am   

O masakra :smile: :smile: :smile: Szara ubaw po pachy ;P Dobrze, że bez dźwięków oglądałam, bo bym padła - kicz aż kapie.
_________________


 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 3:22 pm   

Cytat:
To nie jest ta sama para, panna młoda jest z tego filmiku z wątku o kolorowych butach ślubnych

Serio nie ta sama? Mnie jakoś podobnie wyglądała, ale jakoś specjalnie się nie przyglądałam. A że z wątku o butach to już wiedziałam, bo poznałam sukienkę :smile:
_________________

 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 4:45 pm   

kakonka napisał/a:
ta panna młoda to faktycznie z tego wątku o kolorowych butach slubnych- to ona miała kabaretki :P

hahaha :smile: widzę że "ta panna młoda" robi furorę na forum :smile:
_________________

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 7:00 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Filmik, który wrzuciła Ola pod względem technicznym, choć się na tym kompletnie nie znam, bardzo mi się podoba. Ale cała treść w nim zawarta już nie bardzo. Także gdybym się zastanawiała nad firmą, która go nakręciła, to zdecydowanie jestem na "tak", tylko niech on będzie zrealizowany na podstawie innego pomysłu


jezeli oboje mają coś wspólnego z pływaniem, to czemu nie? Muzyka trochę schizowa, ale pływają bardzo łądnie, dla mnie fajny artystyczny eksperyment.

a ten na wesoło to jakaś masakra....dramat!
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 8:19 pm   

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

gorąco polecam............................... ja nie dałam rady do końca, ale może są tu jacyś twardziele :smile: :smile: :smile:
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 8:25 pm   

OMG, mietka, jak Ty znalazłaś takie CUDO??? :szok: też niestety nie dałam rady dotrwać do końca.... powaliła mnie ta twórczość :jumpingmrgreen:
_________________
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 9:20 pm   

mietka, ja wytrwałam, szczególnie poraził mnie pan który wyglądał mało świeżo... ale widzę że dobrze się bawisz oglądając takie smaczki! :smile:
_________________

dzienniczek Basi
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 9:25 pm   

Karola5 napisał/a:
dobrze się bawisz oglądając takie smaczki! :smile:


no nie wiem :D szczerze... jestem zażenowana i nie mogę uwierzyć, że komuś się to NAPRAWDĘ może podobać. I w ogóle jak oni na to wpadli????????

masakra
_________________
 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 9:32 pm   

a mnie się ten film podoba :D może i kiczowaty, ale z jajem i wymagał od wszystkich pewnego zaangażowania, żeby np. w różnych momentach wesela zaśpiewać kolejną zwrotkę. a już to "dirty bit" z 60-letnimi wujkami jest najlepsze ;P
_________________
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 9:57 pm   

Mój ulubiony lip-dub to niezmiennie video a filmik wstawiony przez Mietkę, wcale nie jest z jajem :?
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 10:06 pm   

mietka, to była polska wersja tego filmu
http://www.youtube.com/watch?v=0rB1oEUqzyA

przyznaje, że srodki finansowe jak widac inne no i ten amerykanski film to fake, jako demo (miksują też przysięgę) - wg mnie rewelacyjnie zrobiony.

A polska wersja? Cóż, jest jaka jest, ale
kinix21 napisał/a:
może i kiczowaty, ale z jajem i wymagał od wszystkich pewnego zaangażowania, żeby np. w różnych momentach wesela zaśpiewać kolejną zwrotkę.


i to nalezy młodym oddać - zaangażowanie w projekt, wg mnie fajna pamiątka (gdyby młoda nie była taka niemrawa, młody się fajnie w tym odnalazł). Gdyby to było w hd i intro może nie w mieszkaniu na fotelu, ale w fajnych okolicznosciach - już by się inaczej oglądało.
Ostatnio zmieniony przez Malena Pon Sty 09, 2012 10:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 10:20 pm   

Malena napisał/a:
Gdyby to było w hd i intro może nie w mieszkaniu na fotelu, ale w fajnych okolicznosciach - już by się inaczej oglądało.


nawet gdyby było opakowane w złoty papierek z piórkiem to by było do bani... podkład "muzyczny" powoduje ból zębów a zaangażowanie to jednak nie wszystko...
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 10:28 pm   

Malena napisał/a:

i to nalezy młodym oddać - zaangażowanie w projekt, wg mnie fajna pamiątka

amen! Szkoda tylko że
mietka napisał/a:
podkład "muzyczny" powoduje ból zębów


Inna piosenka i byłoby super ;) Mieli pomysł, jakieś środki, wyszło jak wyszło - w końcu to nie profesjonaliści i dubli też pewnie nie było ;) Brawo za odwagę!
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 11:47 pm   

mietka napisał/a:
podkład "muzyczny" powoduje ból zębów

no tak, ból Twoich - ale nikomu nic do tego, bo to młodych pamiątka ma być, pod ich numer - gdyby to był oryginał piosenki byłoby trochę ckliwie, a tu całe to przełamanie konwencji - mimo, że nie znoszę takiej muzyki, jestem tym filmem zachwycona (tym amerykańskim!), a co do polskiego to jednak
MalaJu napisał/a:
Brawo za odwagę!
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 12:01 am   

Malena napisał/a:
no tak, ból Twoich


Malena, w życiu nie bolały mnie cudze zęby, mogę się wypowiadać jedynie o swoich.

Moje podsumowanie jest również MOIM subiektywnym wrażeniem. Nie podoba mi się. Nie zawsze to co odważne jest fajne (dla mnie oczywiście). Jakoś ta estetyka mi nie podchodzi...

Malena napisał/a:
mietka, to była polska wersja tego filmu
http://www.youtube.com/watch?v=0rB1oEUqzyA


też jakoś nie oszalałam na jego punkcie....

[ Dodano: Wto Sty 10, 2012 12:05 am ]
Karola5 napisał/a:
Mój ulubiony lip-dub to niezmiennie video


TO jest fajne, a nie tamte dwa
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 12:13 am   

zgadzam się z mietką całkowicie. filmik wstawiony przez Karolę5 podoba mi się :) pozostałe dwa - jestem na NIE :-?
_________________
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 12:56 am   

Karola5 napisał/a:
Mój ulubiony lip-dub to niezmiennie video a filmik wstawiony przez Mietkę, wcale nie jest z jajem :?


Ha, mi się podoba i jeden z moich ulubionych utworów Queen...... tym bardziej na plus. Widać,że ludzie z dystansem do siebie. W Polsce no cóż.....chyba jeszcze ludzie tego dystansu do siebie nie łapią.....zwłaszcza w kwestiach weselnych :P
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 12:28 pm   

mietka napisał/a:
w życiu nie bolały mnie cudze zęby, mogę się wypowiadać jedynie o swoich.

Moje podsumowanie jest również MOIM subiektywnym wrażeniem. Nie podoba mi się. Nie zawsze to co odważne jest fajne (dla mnie oczywiście). Jakoś ta estetyka mi nie podchodzi...

no jasne, że każdy ma prawo do subiektywnej opinii. Tylko muzyka jest czymś tak subiektywnym, że nie ma co krytykować młodych "gdyby nie muza, byłoby nieźle", bo jednak to pod nich ma być muza (ja wybierałam do moich filmów rockowe gitarowe kawałki, jak ktoś nie lubi tego typu muzy też powie - byłoby spoko, gdyby nie muzyka - co nie oznacza, że film jest zły, tylko inny gust się kłania).

No ale przyznacie że realizacyjnie ten z USA jest naprawdę dobry:)
 
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 2:50 pm   

Malena, ten z USA jest niezły - niestety sztywny jest pan młody. Do takiego teledysku trzeba ludzi którzy się potrafią wyluzować przed kamerą. Ale jeśli chodzi o ujęcia i realizację jest fajny.
Wydaje mi się że realizując tego typu pomysł, trzeba nad nim popracować. Jeśli wybieramy piosenkę to powinna ona pasować do okazji i klimatu. Wybranie tego utworu do typowego wesela nie jest chyba dobrym pomysłem. Jak się robi wesele w dyskotekowym klimacie to techno czy tego typu pasują, ale jak się robi wiejskie wesele to chyba bardziej odpowiedni byłby utwór polski, choćby dlatego żeby ludzie rozumieli tekst a nie tylko otwierali bezładnie buzię. :smile:
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 3:11 pm   

ja bym stawiała,że to jednak UK, a nie USA> Queen w Stanach nie było nigdy mocno popularne. :cool:
_________________
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 3:42 pm   

Karolina1984, ale z Maleną mówimy cały czas o utworze "dirty bit"
_________________

dzienniczek Basi
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 7:11 pm   

Karola5 napisał/a:
Jak się robi wesele w dyskotekowym klimacie to techno czy tego typu pasują, ale jak się robi wiejskie wesele to chyba bardziej odpowiedni byłby utwór polski, choćby dlatego żeby ludzie rozumieli tekst a nie tylko otwierali bezładnie buzię.


Cały czas miałam taką myśl oglądając klip. :wink: Wersja amerykańska- zdecydowanie lepsza. Dla mnie polski klip jest po prostu marną kopią. No ale... to wesele młodych. Wolność Tomku...
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 7:14 pm   

Ale Pan Młody stanowczo lepiej wyszedł na tym filmiku niż sztuczna Pani Młoda. Śmieszny klip, nie wpadłabym nawet na taki pomysł :P
_________________


 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 7:31 pm   

polska wersja- co by nie mówić, są jakieś granice kiczu, zlego gustu i smaku...... tragedia- to mało powiedziane.... już nawet pal licho wybór muzyczny. Kamerzysta jakoś z tego wybrnął..... dla mnie jedynym uczuciem po obejrzeniu jest mocne zażenowanie.
_________________
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sty 11, 2012 4:39 pm   

mietka napisał/a:
gorąco polecam.........................
mietka, dobre :D Cóż za techniawa :razz:
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Sty 11, 2012 4:50 pm   

Karola5, obejrzała teraz tego lip duba do Queen cudowny jest!!!!! Jaka charyzmatyczna para i rodzina:) Ale jakoś nie umiałabym czegoś takiego zrobić na swoim weselu - niby kiedy to wszystko nagrywać?? I jakiś dobry kawałek by się przydał, którego wszyscy się nauczą:)
Ostatnio zmieniony przez Malena Sro Sty 11, 2012 4:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Sro Sty 11, 2012 5:45 pm   

Z tego co się orientuję to chyba taka forma pamiątki ślubnej jest od dawna praktykowana.. nazywa się Marryoke - czyli połączenie marry + kareoke (definicja) sceny kręci się głównie w dniu ślubu - ale niektóre pary decydują się na zdjęcia/ filmowanie przygotowań czy też sesję między ślubem a weselem, więc chyba czas jest :smile:
na youtube jest sporo filmów i co ciekawe "para młoda" często wcale nie jest taka młoda :smile:
_________________

dzienniczek Basi
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 10:54 am   

Nie bardzo wiedziałam gdzie to wrzucić więc coby nie zakładać nowego wątku to wrzucę tutaj...



Pełna profeska, nie? :lol:
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 28, 2012 12:20 pm   

"najlepszy teledysk weslelny"
dla mnie ociera się o... a z resztą sami oceńcie!
Część I
http://www.youtube.com/wa...&feature=fvwrel
Część II
http://www.youtube.com/wa...WU&feature=plcp

oglądam i tak się zastanawiam- czy to jest jakiś żart?
_________________

 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 28, 2012 12:38 pm   

MadMar napisał/a:
dla mnie ociera się o...

...porno :o :o
Nic tylko współczuć Młodym takiej "pamiątki" :?
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 28, 2012 12:44 pm   

obejrzałam tylko pierwszą część... :szok: niedobrze się robi :sick:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl