Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala bankietowa "ŁASKOWICE"
Autor Wiadomość
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 3:09 pm   

Zgodnie z tym co napisałam wczesniej miałam przyjemnośc bawic się na sali Bankietowej :)

Na weselu było okoólo 50-60 osób i myśle, że jest to ideał dla tej sali, w kazdym razie w mojej ocenie. 70-80 to maksimum, którego nie powinno sie przekroczyć. Stoły były ustawione w podkówkę, po drugiej stronie sali podest dla orkiestry, i część oddzielona od glównej sali, w której stał stół wiejski i z alkoholami oraz ławeczka. Dekoracja za Parą Młoda standardowa, kurtyna świetlna z serduszami z czerwonych kwiatów - wygladała bardzo ładnie. Sama dekoracja tez super, chyba również standardowa, jak pamietam ze zdjęć sali :) toły wygladały przeslicznie, krzesła w pokrowcach i bardzo wygone. Jedzonka sporo (nie wiem, które menu mieli Młodzi, bo nie pytałam), ja dotrwałam do trzeciego gorącego posiłku, na pierwsze danie był rosół, a potem do wyboru kartofelki i frytki, bukiet jarzyn (dwie surówki oiraz karotki z gorszkiem i kalafiorek), z mięs do wyboru pieczone udka, devolaje i schabowe, potem był beouf strogonov, trzeci ciepły posiłek stanowiły szkockie pierogi z nadzieniem z podrobów baranich - akcent na cześć Pana Młodego (Szkota), ale nie wiem, czy były robione przez kucharzy na sali, czy przywiezione :) Zimnych zakąsek sporo i duza róznorodność, na stolach ciasta, napoje regularnie donoszone przez kelnerów. Obsługa dość sprawna, troche zamieszania było przy drugim daniu przy pierwszym ciepłym posiłku, ale to chwilowe, a potem juz bez zarzutu, na każda prośbe błyskawiczna reakcja. Talerzyki wymieniane dość często, ale zdarzyło mi sie w ten sposób ze dwa razy stracic zawartośc talerza :)

Myslę, że spokojnie moge polecic ten lokal na wesele :)
_________________

 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 6:30 pm   

Aby chociaż troszkę przybliżyć Wam wygląd stołów to wklejam narazie jedno zdjęcie bo nie mogę się doprosić męża, aby przerobił mi pozostałe, a niestety ja mam dwie lewe ręce nawet do tak "prostych" rzeczy. :oops: Jedyną naszą zakupioną dekoracją było serce wiszące za nami.

_________________


 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 8:43 pm   

ooo, to widze, że zostawiliście ja na sali :) Bo to samo wisiało za Młodym na wczorajszym weselu :) Zdjęć stołów niestety nie posiadam, bo nie to Nas interesowało w pierwszej chwili :)
_________________

 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 10:15 pm   

Zostawiliśmy serducho bo nam po ślubie nie było już do niczego potrzebne :) , a dzięki temu inni młodzi mogą z niego skorzystać. Stół pokazałam, aby przyszłe żony i mężowie mogli zobaczyć chociaż mniej więcej jak to wygląda. :)
_________________


Ostatnio zmieniony przez izunia_82 Nie Cze 14, 2009 10:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 15, 2009 10:09 pm   

Śliczne te serca :!:
_________________
 
 
pszczółka 


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 9:18 pm   

Dziewczyny, czy tam nie jest za ciasno za młodymi? Na zdjęciu jakby ścisk...
Jak się sprawiła podłoga w płytkach podczas tańców?
Co oceniacie najgorzej?

[ Dodano: Wto Mar 30, 2010 1:44 pm ]
Na zewnątrz sala nie wygląda zachęcająco. Przejechaliśmy obok niej, bo nie było żadnego sensownego oznakowania, a budynek znajduje się całkiem daleko od ulicy Łaskowice (lepiej go oglądać od drogi bocznej, takiej bardzo zabłoconej).
Lokal z zewnątrz wygląda jak dom piętrowy (tu zapewne mieszkają właściciele) iz parterową przybudówką w kształcie tramwaju (wąskie i długie pomieszczenie), zakończoną oszkloną altanką, pod którą prowadzi wspomniany wcześniej długaśny podjazd.

Żeby nie było, że tylko złe rzeczy piszę - osoba, z którą miałam przyjemność rozmawiać telefonicznie była bardzo miła, rzeczowa i z całą pewnością gotowa na dopasowanie się do naszych wyobrażeń.
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 6:19 pm   

Mialam tam wesele 26.06.2010.

Wszystko bylo super. Jedzenie pyszne.
Za młodymi nie jest wogole ciasto, jedyna wada to moze to ze goscie siedzacy na poczatku slabo widza mlodych, ale nam to nie przeszkadzalo.
Podloga sie spisala, nie slyszalam zadnej skargi.

Jest tylko jedna rzecz na ktora wszyscy narzekali :razz: komary...

Polecam z czystym sumieniem sale. Jak ktos ma jakies pytania chetnie odpowiem.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
ewelcia 

Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 7:43 pm   

Hej. Mam kilka pytań odnośnie tej sali w Łaskowicach. Niedawno oglądałam tą salę i mam kilka wątpliwości:
1. Czy goście siedzący pod ścianą, nie mieli zbyt ciasno i czy młodzi bez problemu mogli się wydostać ze swoich miejsc na taneczną część sali?
2. Czy na sali nie było zbyt ciemno?
3. Planujemu wesele na 70 osób. Czy przy tej liczbie nie będzie za mało miejsca na parkiecie?

Póki co tyle pytań przychodzi mi do głowy. Jak coś mi się przypomni to pewnie coś dopiszę.
 
 
janek_w 

Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 13, 2010 8:43 am   

Ja tam będę miał wesele 24.VI na 90 osób. W ostatnią sobotę odwiedziłem salę przygotowaną na wesele (60 os.). Miejsca do tańczenia było z naddatkiem (zupełnie nie boję się o moje 90 os.), oświetlenie jak najbardziej ok. Między stołami a ścianą przejścia wystarczające - poza tym stoły mogą być rozdzielone tak, że nikt nie będzie musiał minąć więcej niż 5 krzeseł aby się wydostać (tj. wyjść środkiem, a nie pod ścianą). Jestem wielkim fanem tej sali! Jej wielką zaletą są m. in. zupełnie bezproblemowi, kontaktowi, elastyczni i rzeczowi właściciele.
To prawda, nie widać sali z ulicy, ale bramę można udekorować. Jak byłem tam w soboę to wisiały tam balony i jakieś wstążeczki, fatałaszki, i wyglądało całkiem ok, w 100% weselnie.

[ Dodano: Pon Sie 30, 2010 3:59 pm ]
Po weselu mogę tylko dodać, że jedzenie było pyszne! (za talerzyk 135 pln)
Szczerze polecam.
 
 
onaaga 

Dołączyła: 09 Wrz 2010
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 1:39 pm   

może ktoś ma jakieś świeże wiadomości na temat tej sali bo jestem ciekawa czy wciaż wszyscy zadowoleni? :smile:
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Wto Lis 02, 2010 10:45 pm   

W końcu wzięłam się za napisanie mojej opinii na temat sali, ogólnie co do miejsca jestem bardzo zadowolona, jedzonko bardzo dobre i dużo, obsługa sprawna, miejsca sporo (u nas było niecałe 60 osób), jednak jak na sierpień było trochę za gorąco na początku, bo niestety ktoś zapomniał włączyć nawiew z zimnym powietrzem. Jako całokształt wypadło bardzo dobrze, a tort jagodowy….. marzenie, jeśli komuś nie zależy na bardzo wyrafinowanym miejscu na imprezę to polecam nie tylko na wesele. Wesele odbyło się 21.08.2010
a to kilka fotek z wyglądu stołów:

DSC_3525.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1251 raz(y) 96.47 KB

DSC_3523.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1274 raz(y) 83.06 KB

DSC_3522.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1277 raz(y) 80.27 KB

_________________


udanego dnia Gość
Ostatnio zmieniony przez kariczeq Wto Lis 02, 2010 11:11 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
dimateo 

Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Gru 28, 2010 6:42 pm   Plusy i minusy:-)

Weselicho odbyło się nie tak dawno. W sumie nie było tak źle. Śmiało możemy się podpisać pod bardzo dobrym jedzeniem i fantastycznym tortem. Atmosfera też była zarąbista ale to oczywiście zasługa bardzo dobrego zespołu i najwspanialszych gości, którzy potrafili się bawić. Obsługa też niczego sobie, miłe kelnerki i sympatyczni kelnerzy. Z plusów to by było na tyle. Jest niestety druga strona medalu, a tutaj moja opinia już nie będzie tak pozytywna. Zacznę może od końca. Taki drobiazg jak pakowanie jedzenia dla opuszczających salę gości - jak można wrzucać jedzenie do starych reklamówek?? Zero wyobraźni, być może zakup plastikowych pojemniczków leży po stronie pary młodej, ale jeśli planujecie tam wesele to pamiętajcie o tym koniecznie! My robiliśmy wesele po raz pierwszy i nie spodziewaliśmy się takiej sytuacji. Druga sprawa to pokoje. Gdy oglądaliśmy sale za pierwszym razem wszystkie pomieszczenia na górze miały być dostępne. A jak wpłaciliśmy zaliczkę okazało się, że tylko dwa. Mało tego w dniu ślubu właściciele mogą do Was zadzwonić i powiedzieć, że nikt w nich ( tych dwóch ) nie przenocuje. Ponoć mają generator prądu, który obsługuję tylko sale weselną - dla mnie to jedna wielka bujda. Ogólnie właściciele sali są jak dwa przeciwieństwa - Pani bardzo miła i sympatyczna szanująca swoich gości i Pan reprezentujący bardzo niski poziom kultury osobistej przejawiający się w krytykowaniu wszystkiego i wszystkich i zapominający, że to parze młodej ma się wesele podobać a nie jemu! Zarozumiały klient, który wszystko wie lepiej i we wszystkim widzi jakiś problem. Nawet nie próbujcie się spóźnić na wesele z kościoła, bo dostaniecie opier... Ogólnie nie polecam tej sali na zimowe przyjęcie. W korytarzu i toaletach było bardzo zimno. De facto Panna młoda w sukni ślubnej w ogóle może mieć różnego rodzaju problemy w toalecie. I nie dajcie się zwieść zapewnieniom, że będzie inaczej. Jeśli macie gości z daleka to też nie jest dobry wybór. Być może w lecie było by trochę lepiej.
Na koniec dodam, że cena jak na Łódź jest bardzo przystępna lecz z czasem można dojść do wniosku, że nie warto oszczędzać na takim ważnym w życiu wydarzeniu!
Pozdrawiam!
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 6:06 pm   

U nas na szczęście takich przygód nie było, obawiałam się o pokoje dla gości, bo wtedy było kilka w remoncie, ale się udało, pokoi wynajęliśmy 6, standard bardzo podstawowy, ale jak na lato było ok, tak samo kwestia sali, nie wiem jak wygląda to w inne pory roku, co do toalety no to musiałam się trochę nagimnastykować, ale jakoś się udało ;) , rzeczywiście kwestia pojemników leży w gestii pary młodej, dlatego się wcześniej zaopatrzyliśmy, co do przyjazdu z kościoła u nas nie było problemu, chyba że rodzice coś przed nami ukryli, bo do nas nie było uwag że za późno czy tym podobne, na lato sala ok, gdybym miała większe środki pewnie wybierałabym w innych, ale narzekać nie mogę
_________________


udanego dnia Gość
 
 
illy 

Dołączyła: 30 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 30, 2011 8:44 pm   

po raz kolejny organizowałam uroczystość rodzinną na sali w łaskowicach (dokładnie 3x) tym razem była to komunia mojej córki. Jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości obsługi jak i jedzenia. Właściciele są bardzo mili, otwarci na klienta oraz sugestie propozycje. Jednocześnie ułatwiają wybór, służąc pomocą. Stoły są zawsze ładnie udekorowane. Sala jest przyjemna, i ładnie wyremontowana.
zdecydowanie Polecam :)
 
 
niziolek 

Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 9:58 am   za dużo za mało

Moi drodzy

Poszukując sali na przyszły rok trafiłem z narzeczoną do Łaskowic. Właściciel bardzo dużo mówił, zachwalał siebie ale głównie trzymał się motywu - JESTEM NAJTAŃSZY. Naprawdę, co drugie zdanie dotyczyło ceny.
Weszliśmy do środka. Niestety sala jest kiepska. Zewsząd widać wszechobecne filary i jeśli nawet komuś to nie przeszkadza, to już tańczyć z pewnością tam się wygodnie nie da zwłaszcza jeśli jakiś wujek sobie więcej wypije to z pewnością prędzej czy później walnie w ten jeden z wielu filarów.
Plusem tej sali są możliwe noclegi, ale uwaga - nie skorzystacie z nich w jesieni, zimą czy wiosną bo są NIEOGRZEWANE POKOJE. Jeśli ktoś spał kiedyś w domku w maju czy we wrześniu to wie jak wtedy jest zimno w nocy. Ale dla właściciela ten problem nie jest problemem bo jak stwierdził wszyscy tak się wybawią i napiją, że będą myśleli tylko o tym by się szybko położyć a nie o tym czy im będzie ciepło.
Uważam, że nie warto tracić czasu na to miejsce, chyba że kogoś interesuje wesele do 40 osób. Naprawdę popatrzcie realnie na salę będąc w środku i odpowiedzcie sobie gdzie miałaby się bawić setka ludzi, a o takiej pojemności mówi od początku właściciel.
Sala na uboczu, do tramwaju daleko, więc gdy ktoś miejscowy to pozostaje albo nie pić albo wzywać taksówkę.
Poza tym nie widzieliśmy na sali żadnych kaloryferów, więc może i na niej być zimno późną jesienią czy zimą.
Ogólnie na nie. Moja ocena w skali do 10 : tylko 3.
_________________
Niziolek
 
 
aniulka_lp 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 10:22 am   

niziolek napisał/a:
Sala na uboczu, do tramwaju daleko, więc gdy ktoś miejscowy to pozostaje albo nie pić albo wzywać taksówkę.

Może i daleko, ale wydaje mi się, że z wesela zazwyczaj nie wraca się tramwajem albo autobusem. Myślę, że wystarczy poprosić jakiegoś znajomego z samochodem.

niziolek napisał/a:
Poza tym nie widzieliśmy na sali żadnych kaloryferów, więc może i na niej być zimno późną jesienią czy zimą.

Chyba słabo się rozglądaliście. Wystarczyło zapytać, bo mnie kaloryfery zostały pokazane. Są na ścianach tyle że obudowane
_________________
[/img][/url]
 
 
onaaga 

Dołączyła: 09 Wrz 2010
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 16, 2011 8:55 am   Re: za dużo za mało

niziolek napisał/a:

Poza tym nie widzieliśmy na sali żadnych kaloryferów, więc może i na niej być zimno późną jesienią czy zimą.


Proponuję najpierw pójść na jakieś wesele zimą, bo z wypowiedzi aż bije nieznajomość tematu - na weselu zimno :?: :roll:
Chyba że ktoś tylko siedzi i się obżera, zamiast się bawić, to może i mu zimno :wink:

[ Dodano: Wto Sie 16, 2011 9:58 am ]
aniulka_lp napisał/a:

Może i daleko, ale wydaje mi się, że z wesela zazwyczaj nie wraca się tramwajem albo autobusem. Myślę, że wystarczy poprosić jakiegoś znajomego z samochodem.


może niziolek planuje wracać po swoim ślubie tramwajem, skoro dla niego to takie ważne :razz:
Ostatnio zmieniony przez onaaga Wto Sie 16, 2011 8:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Justyna57 

Dołączyła: 09 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 8:42 am   

Witam

Zwolniłam termin organizacji wesela w sali bankietowej - Łaskowice w dn. 11.08.2012 r.

Zainteresowanych proszę o kontakt z właścicielami.

Dane kontaktowe na stronie sali.
 
 
Agnieszka_Paweł 

Dołączyła: 01 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 5:41 pm   

Witamy,
przed ślubem szukaliśmy wielu informacji na tym forum, ale jakoś konta nie mieliśmy potrzeby zakładać. Teraz wreszcie nadarza się okazja. Ślub mieliśmy 10.09 br. i chcielibyśmy wystawić opinię dotyczącą sali w której wraz z gośćmi bawiliśmy się na weselu.
Było rewelacyjnie! :smile:
Właściciele to przesympatyczni ludzie, wkładający całe serce by na zabawie wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jedzenie było dobre i w ogromnych ilościach (do dzisiaj mamy poupychane mięsa w zamrażarce :lol: ). Polecamy szczególnie stół wiejski - pycha szynka ;)
Na zabawie mieliśmy niecałe 60 osób i miejsca było sporo jak na taką ilość.
Nie wiem skąd te dziwne negatywne opinie - zimno w pokojach nie było, na sali za gorąco też nie, a umiejscowienie na uboczu uważamy za ogromny plus, aż dziwnym się wydaje żeby ktokolwiek po zabawie miał zamiar wrócić do domu komunikacją miejską :D
Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać na pewno wybralibyśmy ponownie Łaskowice :)
Pozdrawiamy serdecznie,
Agnieszka i Paweł.
 
 
kasiulla11 

Wiek: 44
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Gru 27, 2011 2:52 am   

Nie dziwię się że odwołujecie wesele na tej sali...kluski z tesco mogę zjeść w domu, tak samo jak pulpeciki z indyka czy z czegoś tam... bawiłam się tam na weselu powiem szczerze nic specjalnego,miejsce nie warte polecenia,podłoga i te brudne materiały u sufitu to nie jeden mankament tej remizy .Toalety bez zamykanych zamków w drzwiach ,ludzie w jakich czasach żyjemy aby nie bylo zamykania dzrzwi...więc albo chodzisz 2 do kibla albo sie nie załatwiasz :lol: dalej lecąc sala kiszka nie widać młodych jak wejdziesz za stół pod ścianą to musisz wszystkich przeprosić aby wydostać się...całą imprezę uratowała orkiestra bo jedzenia naprawdę dużo ale nie specjalne POLSKIE OBIADKI U MAMY, nic innego wymyślnego...mam wrazenie że właściciele zatrzymali się na latach 90 ....,obsługa jak obsługa wykonywali to co musieli .... I po cenniku na 2012 nie widać aby było tanio...
w skali
Jedzenie 1-10 daję 5
Miejsce 1-10 daję 3
Wygląd sali 1-10 daję 2
Ogólne wrażenie 1-10 daję 5
 
 
malwina86 

Dołączyła: 22 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 12:53 pm   

Gorąco polecamy salę w Łaskowicach. Właściciele to bardzo sympatyczni i uczciwi ludzie. Wszystko odbywa się zgodnie z uzgodnieniami. Napewno nie zawiodą :)
 
 
Goosiak 

Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 19, 2012 5:40 pm   

Hej! Byłam tam na weselu w marcu. Sala mało romantyczna, wesele było na około 50 osób więc miejsca do tańczenia było dużo. Niestety sala zimnaaaaa a dmuchawa z ciepłym powietrzem puszczona na parkiet ;/ . Jedzenie wydawało się dobre co do ciepłych posiłków, ale niestety zatrułam się z narzeczonym i jeszcze parę innych osób!:( obsługa żenada!! jedna Pani z obsługi była miła (Natalia jeśli dobrze pamiętam) bo chyba nowa a reszta porażka! Pani przychodziła dawała misę z zupą jednej osobie przy stole w rękę i bez słowa odchodziła! o nic nie można było się doprosić! a i jeszcze jeżeli chodzi o tzw przekąski, to nie było co zjeść, stół wydawała się uginający od jedzenie ale to tylko pozory, tace były duże i dobrze przystrojone, 2 rodzaje wędlin, jakaś pieczeń, mała salaterka sałatki na 8 osób i 5 kawałków łososia, jak zostało zjedzone nie było już dostawiane także oceńcie sami czy warto tam robić wesele.
_________________
Goosiak&Tom
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl