Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Darmowy kamerzysta
Autor Wiadomość
2emi2 

Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 12:26 am   Darmowy kamerzysta

Witam.
Przeszukując strony internetowe natknęłam się niedawno na ogłoszenie w którym oferowano wideofilmowanie ślubu i wesela za darmo (w ramach zdobywania doświadczenia). Co Wy na to?
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 7:51 am   Re: Darmowy kamerzysta

2emi2 napisał/a:
Witam.
Przeszukując strony internetowe natknęłam się niedawno na ogłoszenie w którym oferowano wideofilmowanie ślubu i wesela za darmo (w ramach zdobywania doświadczenia). Co Wy na to?


Ale miałby być jako jedyny kamerzysta, czy dodatkowy?
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
squib 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 72
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 11:12 am   

Nie powierzyłbym filmowania takiego dnia kamerzyscie-amatorowi chyba ze jako druga kamera
 
 
2emi2 

Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 7:24 pm   

To miałby być jedyny kamerzysta. Reportaż chcemy mieć wykonany przez fotografa, więc mamy pewność że będziemy mieć wszystko udokumentowane. Nie chcemy profesjonalnego kamerzysty ze względu na koszty. JA boję się bardziej o uczciwość takiej osoby. Czy nie "narozrabia" skoro nie będzie go wiązała żadna poważna umowa.
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 9:47 pm   

A mnie sie to wydaje atrakcyjne. My mielismy najpierw najpierw ślub cywilny, na którym był profesjonalny kamerzysta i fotograf. Teraz przy okazji ślubu kościelnego nie będziemy już mnożyć kosztów, więc, gdyby nam się trafiła taka okazja, by mieć sfimowaną uroczystość za darmo, z chęcią byśmy skorzystali
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 11:32 pm   

Czy któraś z Was forumki kochane korzystała z takiej opcji? Jesli tak, proszę o opinie:)
Ostatnio zmieniony przez Malena Wto Lis 10, 2009 11:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
k.stakiewicz 


Wiek: 40
Dołączyła: 11 Lis 2009
Posty: 34
Skąd: Łódź - Radogoszcz
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 12:43 pm   

Nawet nie wiedziałam że jest taka możliwość :oops: Czyli że są chętni żeby przyjść na moje wesele, nakręcić je, poskładać i oddać mi materiał za free ?? Może zespoły też tak robią ;-)
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 12:58 pm   

Dla mnie byłoby idealnie kogoś takiego znaleźć, ponieważ my i tak chcemy tylko fotografa - na wszystko nie mozna sobie pozwolić, a dla nas najwazniejsze są zdjęcia, które można oprawić. Film to już coś dodatkowego i gdyby był za darmo...A ktoś, kto zdobywa doświadczenie, zawsze bardzo się stara. Tylko gdzie szukać takiej oferty?
 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 9:34 pm   

czasami może i lepiej takiego za darmo, przed chwilą pozwoliłem sobie obejrzeć parę klipów na stronach konkurencji i przyznam szczerze że jestem w szoku że nie wstyd im pokazywać czegoś takiego w internecie jako dobrego materiału...
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 2:20 pm   

2emi2 napisał/a:
Czy nie "narozrabia" skoro nie będzie go wiązała żadna poważna umowa.


Umowę możecie zawrzeć zawsze, nawet jeśli nie idą za tym żadne pieniądze. CO za różnica, czy płacicie kamerzyście, czy nie?? Wynajmujecie go po to, żeby miec zrobiony film z dnia ślubu i wesela, i to, że on nie bierze za to pieniążków nie oznacza, że musicie być skazani na jego "dobrą wolę" :)
_________________

 
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 3:55 pm   

Hmm opcja ciekawa w momencie kiedy ktoś i tak nie myślał o kamerzyście "na poważnie" :)

Nie martwiłbym sie o "narozrabianie" takiej osoby, bardziej martwiłbym się o zachowanie kamerzysty w kościele i o współpracę z fotografem. Byłem na ślubie gdzie filmował jakiś znajomy i zabrał ze sobą do Kościoła kumpla, kręcili na dwie kamery, w kościele zrobili taki burdel oświetleniowy że ciężko ogarnąć zdjęcia. Braki w sprzęcie nadrabiali super silnymi lampkami, szczerze wątpię żeby coś fajnego z tego wyszło. Należałoby uzgodnić z takim kamerzystą kilka kwestii, żeby nie wyszło tak że jemu niewiele wyjdzie z filmu, a fotograf odda Wam słabe fotki.

filmowiec ze znalezieniem przyzwoitego fotografa jest chyba mniejszy problem niż przyzwoitego kamerzyste, jak oglądam niektóre filmiki w necie to zastanawiam się skąd biorą się tacy kamerzyści, a po drugie kto ich wybiera na swoją impreze :)
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 9:36 am   

Sorc napisał/a:
zastanawiam się skąd biorą się tacy kamerzyści, a po drugie kto ich wybiera na swoją impreze

Bo tanio! A to najlepszy chwyt na klienta.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Nikon 
Firma

Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 10:23 am   

WIDEOFILM, dodaj jeszcze renomę z początku działalności. Bo puzniej często poziom spada
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 12:04 pm   

hmm wydaje mi sie ze poziom spada kiedy ktos po pewnym czasie decyduje sie na totalna masowke, wiedzac ze zainteresowanie jest spore kupuje kamerke wujkowi czy kuzynowi i interes sie kreci :)

Wideofilm musi być tanio !! :)
 
 
Nikon 
Firma

Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 12:07 pm   

Sorc, masowa produkcja zabija kreatywność. A co do taniości to się nie zgodze.
 
 
paulalinka 


Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 39
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 7:18 am   

Czy ktoś może spotkał się z takim ogłoszeniem ? Gdzie tego szukać? na naszym forum nie znalazłam :|
_________________
Pozdrawiam cieplutko Gość
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 7:26 am   

paulalinka, I lepiej będzie, abyś takiej oferty nie znalazła.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Violcia 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 28, 2011 4:06 pm   

Jak dla mnie to bardzo ciekawa oferta. Wesele w głównej mierze będziemy finansować sobie sami więc, taka okazja to gratka. Ponawiam pytanie: gdzie szukać takich ogłoszeń?
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Paź 28, 2011 5:29 pm   

Violcia napisał/a:
Ponawiam pytanie: gdzie szukać takich ogłoszeń?
na przykład tutaj http://www.forum.wesele-l...p=547177#547177 bardzo proszę uzywac opcji "szukaj" przed zadawaniem pytań
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl