Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"ZAJAZD U PRZEMKA" w Zgierzu
Autor Wiadomość
Zuza81 

Dołączyła: 21 Gru 2008
Posty: 10
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pon Kwi 13, 2009 10:34 pm   "ZAJAZD U PRZEMKA" w Zgierzu

Ostatnio w Zgierzu na ul. Piątkowskiej 92 otworzono Zajazd u Przemka, nowy lokal, w dobrym punkcie, organizują również wesela, nie wiem co i jak tam wygląda, poza tym że na zajazd w środku to nie wygląda, tylko na jaką restauracyjkę. Naprawdę ładnie tam.
Można też tam zatrzymać się i zjeść na codzień co nieco, stąd wiem o tym zajeździe.
Znajdziecie ich łatwo w internecie.

edit: usunęłam namiar na strone internetową. Prosimy o przestrzeganie regulaminu Forum.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Sty 21, 2011 9:43 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Nikola3188 

Dołączyła: 06 Maj 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 10, 2009 8:04 pm   

My gościliśmy dziś tam na komunii, jedzonko smaczne, obsługa super, no i sympatyczna pani menager, mają pokoiki dla gości, małą salkę konferencyjną, super wnętrze.
A co najważniejsze dziś wstępnie porozmawialiśmy o weselach że lokal troszkę za mały na 150 osób, bo może góra zmieści się tam 80 osób. Ale pani menager Nas zaskoczyła i powiedziała że w tym roku zaczynają tam budowę 2 sal na 140 i 200 osób i na następny rok będą już gotowe, nawet pokazywała projekty, wygląda to super.
I być może na październik następnego roku zarezerwujemy tam salę, ale to jeszcze musimy tam podjechać we wtorek i porozmawiać na spokojnie, co i jak i jakie ceny i czy na pewno będzie tam sala. Bo i tak nigdzie nie możemy znaleźć już wolnej sali na następny rok.
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Cze 12, 2009 10:36 am   

Koszt: 150 zł/ os. W cenie wszystko oprócz tortu, alkoholu i napojów gazowanych.
Obecnie może się tam zmieścić ok 60 osób, ale nie wiem gdzie miejsce na orkiestrę i gdzie ludzie tańczą, bowiem wygląda to naprawdę jak restauracja.
Ale we wrześniu ma być już rozbudowana, więc za kilka miesięcy można będzie zobaczyć jak to będzie wyglądać.
Plus- duże podwórko.
Minus- tuż przy trasie na Piątek.
_________________
 
 
eewwllaa 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 40
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sty 08, 2011 10:13 pm   

Wczoraj zarezerwowaliśmy z narzeczonym tam salę na wesele.. od razu jak weszliśmy zostaliśmy potraktowani bardzo profesjonalnie..
Pani Manager bardzo sympatyczna, wszystko można było z Nią obgadać.
Fakt, że sala jest dzielona (osobno do tańczenia i osobno jedzenie).. co z początku mnie zniechęciło, ale wygląd sali i Pani Manager mnie przekonała.. podobno jak jest mało gości można wszystko pomieścić w jednej sali (to zależy od nas), a naszym weselu będzie około 60 osób więc jestem pozytywnie nastawiona :)
W cenie jest ponoć 5 gorących dań, napoje, ciasta, pokrowce na krzesła, apartament dla nowożeńców..

Wiadomo, taką wiarygodną opinię mogę dać dopiero po weselu, ale czymś trzeba się sugerować :)
Ostatnio zmieniony przez eewwllaa Sob Sty 08, 2011 10:14 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Cora 

Dołączyła: 27 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 15, 2011 2:39 pm   

Wiatm, a na kiedy macie zamówiony termin?pytam bo sama zastanawiam się nad tą salą:),ale jeszcze nie byliśmy oglądać jej osobiście.Chiałam też spytać czy zmieści się tam 90osób??
_________________
Cora
 
 
eewwllaa 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 40
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Sty 19, 2011 6:17 pm   

My mamy termin na 1.09.2012 :)

W teorii podobno mieści się tam 100 osób.. Najlepiej się przejść i zobaczyć jak to wygląda.. na sali jadalnej na pewno się zmieści ale nie wiem jak może być z tańcami..
_________________

 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pon Sty 24, 2011 12:49 pm   

a tu sa oddzielne sale? do jedzenia i do tańca?
i tam jest tylko 1 sala czy jest wiecej? interesuje mnie taka maksymalnie na 120 osob?
:?:
 
 
eewwllaa 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 40
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sty 24, 2011 5:00 pm   

Tak. Sale sa oddzielnie. osobno do jedzenia i osobno do tanca.
jak bylam rezerwowac sale tak z 3 tygodnie temu to byla ta jedna, ale druga (wieksza) jest w trakcie budowy i ponoc jeszcze w tym roku ma byc oddana. podobno mozna juz rezerwowac terminy
_________________

 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 07, 2011 3:55 pm   

Skrótowa opinia z mojego dzienniczka:
Cena ok.170 zł/os., sala ładna, dzielona (osobno taneczna i jadalna), niestety spędziłam tam bardzo mało czasu i nie rozmawiałam z menedżerką. Ogólnie menu wydaje się niezłe, a stosunek ceny do ilości jedzenia bardzo korzystny. Sala jednak była daleko od Łodzi, a mieliśmy już swoje typy w podobnej odległości od miasta, które bardziej nam się podobały a także wymagały transportu dla gości. Radzę jednak zadzwonić i omówić się, wydaje się to przyzwoitą ofertą.
_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
 
 
galganik 

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 25, 2011 11:33 am   

Witam:) 21.05.2011 byłam na weselu właśnie w tym zajeździe. Była to pierwsza impreza jaka zorganizowano w nowo wybudowanej sali, sale nie jest podzielona na osobna do tanca, osobna do jedzenia. Powiem tak, pierwsze wrażenie wręcz piorunujące, sala jest PIĘKNA w kolorach beżu, brązu i złota. Piękna kryształowe oświetlenie wręcz zapiera dech w piersiach zresztą tak sama jak wykończenie sufitu:) jakiekolwiek przybranie typu balony wogole nie wchodzą w gre ale i nawet nie jest to zupełnie potrzebne. Było to wesele na 160 osob ale były wręcz luzy, zarówno przy stołach jak i na parkiecie. Jedzenie bardzo smaczne, jedyne zastrzeżenia można mieć do rosołu a raczej do "wody z makaronem" której do rosołu było daleko ale powiem szczerze że na wielu weselach już byłam i jeszcze nie spotkałam sie ze smacznym rosołem (dobry rosół to tylko u mamy:D). Jestem pod takim wrażeniem że rozważam tam zorganizowanie również mojego wesela:)
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 8:53 am   

właściciele zajazdu u Przemka otworzyli nową salę weselną. Mieści do 250 osób. Na żywo w środku nie widziałam, ale zdjęcia robią wrażenie

http://www.salakrysztalowa.com.pl/
_________________
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 8:04 pm   

moja znajoma miała tam wesele,widziałam zdjęcia,sala prezentuje się rewelacyjnie ;)
_________________

 
 
EwaS32 

Wiek: 44
Dołączyła: 06 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 06, 2011 7:43 am   

Byłam tam na weselu przyjaciółki. Bardzo dobre jedzenie, sala wygląda prześlicznie. Cudnie wyszła na zdjęciach- jak ktoś chce mogę podesłać zdjecia na maila jak to wszystko tam wygląda :)
 
 
atomooffka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 1476
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sie 06, 2011 8:15 am   

hej,

jako że szukająć sali - zaczęłam przede wszystkim od Zgierza - tak więc mogę coś w tym temacie powiedzieć;)

sala śliczna - ta podstawowa też. co prawda przy weselu na 70-80 osób w jednej sali się tańczy a w drugiej je - ale jest to dosyć dobrze zorganizowane.

piękne kolory - klasyczne - beż, biel i czekolada ;) sala w ogóle nie wymaga żadnego wkładu jeżeli chodzi o przystrojenie - wszystkie krzesła w białym materiale.

kwiaty, wazony świeczniki - daje właściciel ;)

druga - nowowybudowana Sala Kryształowa - zapiera dech ;) piękna!!!!!!!!!!!!!!!!
ale i wielka! spokojnie powyżej 200 osób się zmieści.

Mały minus: przed Zajazdem droga na Kutno i na wjazd na autostrade...trochę ruchliwa. Jak się wyjdzie na zewnątrz - wówczas zamiast spokojnego otoczenia i ciszy mamy samochody.


Parking ogrodzony - przestronny.

Menadżerka bardzo konkretna.

Cena za tależyk: 160 pln (albo 170 ze stołem wiejskim)

Moja ocena (1-6) 5
_________________
TOTALNA MAGIA


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13691
Ostatnio zmieniony przez atomooffka Sob Sie 06, 2011 8:15 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wegal 

Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 9:30 pm   

Zdecydowaliśmy się z narzeczoną na organizację w nowej sali - Sali Kryształowej Sala jest rewelacyjna - najpiękniejsza w Zgierzu i na pewno w dużej dużej okolicy. Sąsiednie sale się nie umywają. Fajnie, że zrobili ją w taki oryginalny sposób. Nigdy nie byliśmy tu na weselu - ale słyszeliśmy dobre opinie. Wesele mamy na 220 osób, ale ponoć wejdzie nawet do 250.

Cena 160 zł (170 ze stołem wiejskim) z napojami, i ubraniem krzeseł, bez tortu.
Właściciele są bardzo ok i ugodowi - można się dogadać i wszystko zorganizować jak się chce. Pani manager bardzo konkretna i potrafi doradzić.

ps. wcześniej była tylko mała sala w restauracji - odbywały się tam mniejsze wesela, chrzciny, komunie, etc.
 
 
Paulina Kaczmar 

Wiek: 35
Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 11:30 pm   

Witam. mamy tam wesele 18 sierpnia 2012 roku na sali kryształowej sala jak wszyscy piszą jest przepiękna robi wrażenie i to oświetlenie coś pięknego tylko zastanawiam się czy jedzenie jakie tam jest jest dobre? i jaka jest obsługa?
Ostatnio zmieniony przez Paulina Kaczmar Nie Wrz 25, 2011 11:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vesna 


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Wrz 2011
Posty: 120
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 3:37 pm   

obecna cena to 170zł (180zł ze stołem wiejskim).
mamy tam wesele 28 lipca 2012. na pewno zdam relację ;)
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 11:04 pm   

Graliśmy tam parę miesięcy temu i naprawdę jest to jedna z ładniejszych sal (nie tylko w Zgierzu). Obsługa jest bardzo miła, może jeszcze młoda i mało doświadczona (roznoszenie posiłków trochę trwało za długo) ale dają radę, szef ma wszystko na oku ) Co do jedzenia to również nic nie można zarzucić. Duży plus za stół polski (wędliny rewelacyjne). Bardzo ładnie też się prezentowała podświetlana fontanna z jakimś drinkiem niebieskim, nie wiem czy było dobre, ale wyglądało OK :)
A co do warunków dla zespołu to plus za ulokowanie stolika za ścianką, oddzielającą salę taneczno-jadalną. Minus za akustykę, sala mogła by być trochę bardziej wytłumiona, bo dźwięk się odbija i powstają drobne zniekształcenia ( raz się uderzy w werbel, a słychać 2-3 uderzenia) ale można się przyzwyczaić. A im więcej ludzi tym lepiej - naturalne wytłumienie :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Basiunia89 

Dołączyła: 27 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 6:30 pm   

Witam,
Piszę z prośbą o opinie dotyczącą jedzenia na Kryształowej Sali. Czy porcje mięsne podczas posiłków są wystarczająco duże jak dla dorosłego mężczyzny, czy tez nie za duże? Czy przystawek na stołach tj. wędlina, mięsa i sałatki nie brakowało? Na ile osób przy stole przewidziana jest patera z wędliną. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
 
 
aś84 

Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 10:52 am   

EwaS32 napisał/a:
Byłam tam na weselu przyjaciółki. Bardzo dobre jedzenie, sala wygląda prześlicznie. Cudnie wyszła na zdjęciach- jak ktoś chce mogę podesłać zdjecia na maila jak to wszystko tam wygląda :)


Witam serdecznie:) Ewo, czy faktycznie mogłabyś podesłać kilka zdjęć sali na maila? Jestem ciekawa jak wygląda na zdjęcia prywatnych, innych niż te na stronie www sali. Będę ogromnie wdzięczna!

Chciałam też podpytać tych z Was, którzy organizowali bądź organizują tam wesele lub uczestniczyli w imprezie jako gość - na ile osób była bądź będzie to impreza? My planujemy wesele na ok 120 osób i zastanawiam się czy taka ilość gości nie "zginie" na tej sali... Czy ktoś był tam może na takim "małym" weselu? Podzielcie się proszę wrażeniami bo sala jest jedną z moich faworytek i cenę też mają atrakcyjną, tylko martwi mnie właśnie ta duża przestrzeń w stosunku do liczby gości:(

Pozdrawiam serdecznie!

aś84
 
 
Paulina Kaczmar 

Wiek: 35
Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Gru 08, 2011 9:49 pm   

Witam. my mamy tam mieć wesele 18 sierpnia 2012roku ok180. palujemy że tyle na nim się pojawi. ale z tego co słyszałam oni optycznie pomniejszają tą sale jeśli jest niewiele więcej osób niż 100 czyli stół który jest na końcu przesuwają do przodu i wtedy jest więcej miejsca z tyłu a miejsca do tańczenia mniej:) ja bym chciała się dowiedzieć czegoś na temat jedzenia czy są wystarczające porcje czy obsługa jest miła?
 
 
aś84 

Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 4:42 pm   

To samo powiedziała nam managerka więc ostatecznie zdecydowaliśmy się na tę salę tym bardziej, że lista gości trochę się powiększyła i planujemy zaprosić ok. 160 osób (chyba, że znowu coś się zmieni;). Tak więc będziemy się weselić w Kryształowej 23/06/12 i w związku z tym również chętnie dowiem się jakie są wrażenia byłych gości dotyczące jedzenia - czy smaczne i czy dużo oraz co sądzicie na temat tamtejszego stołu wiejskiego... :roll:
Ostatnio zmieniony przez aś84 Pią Gru 09, 2011 4:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Luki 

Dołączył: 01 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: zgierz
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 10:15 pm   

Witam , mialem wesele na sali Kryształowej na 140 os. co do jedzenia wysmienite i jest go tyle ze niejestescie w stanie tego przejesc porcja to jak dla chlopa 130kg sala nieziemska 2 takiej w woj. niema na moje 140 os. az zaduza widac to dopiero na tasmie po weselu obsluga mloda ale konkretna uwijaja sie jak trzeba mila i sympatyczna goraco polecam !! !!
 
 
aś84 

Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 8:09 pm   

Luki napisał/a:
na moje 140 os. az zaduza widac to dopiero na tasmie po weselu


Luki, ale czy to bardzo razi na filmie, że sala za duża??? My co prawda nie będziemy mieć kamerzysty tylko fotografa, ale nie chciałabym, żeby na zdjęciach był efekt "kilku osób w ogromnej sali" :(

A czy zamawialiście z małżonkiem stół wiejski albo którąś z fontann? Czy możesz coś powiedzieć na ten temat?

Z góry śliczne dzięki za wszystkie informacje!:)
Ostatnio zmieniony przez aś84 Pon Sty 02, 2012 8:10 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Luki 

Dołączył: 01 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: zgierz
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 3:17 pm   

na zdieciach nic nie bedzie widac fotki wyszly super ale to tez od fotografa zalezy co do stolu wiejskiego to my mielismy wszystko wlącznie z fontannami czekoladowa i ta niebieska z bolsem kurakao efekt super stol wiejski bardzo smaczny kazdy kto ogladal zdiecia pytal o ta sale wiec efekt macie morowany kazdy bedzie zazdroscil pozdrawiam
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 12:31 pm   

Dziewczyny a co myślicie o weselu na ok. 100 osób w tej sali? My właśnie takie planujemy i jesteśmy na etapie wybierania miejsca. Dziś po raz pierwszy trafiłam na tą salę i muszę przyznać, że robi wrażenie (szczególnie jeśli wziąć pod uwagę cenę!!!).
Może ktoś z was orientuje się czy jest możliwość wybrania okrągłych stołów na tej sali i czy jest jakiś ogródek, bądź inne miejsce gdzie można wyjść się przewietrzyć czy zapalić?
 
 
Paulina Kaczmar 

Wiek: 35
Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 9:29 pm   

nie wiem czy na 100 os. ta sala nie ejst za duzo moi rodzice chciali tam wesele i z tego co pamietam pni odradzila polecila mniejsza sale tez u nich. a co do okraglych stolow to nie maja o ile dobrze pamietam . ale dlugie stoly sa ladne jesli sa zrobione z klasa a tam chyba tak jest ja mam tam wesele 18 sierpnia zobaczymy jak wyjdzie:)
 
 
ria 

Dołączyła: 16 Kwi 2012
Posty: 17
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 9:49 pm   

Ta nowa sala kryształowa zapiera dech w piersiach! Wspaniała!!! My byliśmy ostatnio na tej mniejszej sali. Jedzonko pyszne, miła obsługa:) Chcieliśmy zeby coś grało dla gości i pani menager poleciła nam taki fajny mały zespolik który u nich często gra. Nazywał się A'Duo. Za na prawdę małą kasę mieliśmy wspaniałą imprezę, przedłużaliśmy 2x granie! Śpiewają tam 2 siostry, a mąż jednej z nich puszcza muzykę z laptopa. Dziewczyny świetnie zabawiały gości i śpiewały same hity! Polecamy i sala i zespół SUPER!!!
_________________
ria
 
 
olcias79 

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 13
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 7:48 pm   

01.09.2012 r będę mieć wesele na sali kryształowej w zajeździe u przemka, niestety trochę zaczynam się martwić ponieważ kilka osób już nie pojawi się na weselu a nie mamy nawet 100 gości... :-? no nic może coś się wymyśli. Jeśli chodzi o ceny talerzyka to niestety zdrożały ja płacę 170zł od osoby ale ze stołem wiejskim 180zł. Sala jest naprawdę piękna, czytam wiele pozytywnych opinii na temat jedzenia i obsługi więc jestem dobrej myśli :-)
_________________
"Świat jest fajny, tylko ludzie psują mu opinię"
 
 
LilaZgr 

Dołączyła: 27 Kwi 2012
Posty: 4
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Kwi 27, 2012 10:32 am   

Witajcie!
Z tego co wiem, to ceny za talerzyk z roku na rok mają drożeć o 10 zł !
Więc trzeba się przygotować, że taniej nie będzie :(

Sale Kryształową byłam tylko obejrzeć i napiszę tylko WOW !!
Myślę, że nie ma piękniejszej z Zgierzu, i nie wiem czy w Łodzi, któraś może się z nią równać.
Ale coś w tym jest, że liczba gości musi być odpowiednia by nie zniknęli :)

Za to bawiłam się kilka razy na 'starych' włościach czyli w Zajeździe u Przemka i tak:
- jedzenie pyszne i w dużych ilościach
- sala bardzo ładna, chociaż przejście do toalet jest przez część zrobioną w zupełnie innym klimacie
- obsługa bardzo profesjonalna, doradzała, proponowała czyli tak jak powinno być !

Na jednej z imprez rodzinnych grał ten zespół A'DUO chociaż byli tylko w trójkę to cudownie zabawiali gości, dziewczyna prowadząca świetnie łapała kontakt ze wszystkimi!
Miały duży, zróżnicowany repertuar i jak na mój gust bardzo dobrze śpiewały w duecie i nie tylko.
Po imprezie dają swoją płytę z nagraniami, więc ogólnie je polecam.
Jeśli komuś to pomoże to podaję num do zespołu:
Pani Aneta -> 516-261-704.

Pozdrawiam Lilka ;)
 
 
tibidibi 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 31, 2012 12:05 pm   

Mam prośbę, jesli ktoś z Was bawił się na tej nowej Sali Kryształowej lub organizował tam swoje wesele, to bardzo proszę napiszcie swoje opinie, my wstępnie zarezerwowaliśmy tę salę, bo robi naprawdę niesamowite wrażenie, a po odwiedzeniu chyba wszystkich możliwych sal na większą ilość osób w Łodzi i okolicach ta wydaje się nam najlepsza, ale nie wiemy jak to jest w kwestii organizacyjnej, jak z jedzonkiem i obsługą podczas wesela w praktyce. Bardzo proszę o pomoc, każda opinia jest na wagę złota :)
 
 
aś84 

Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 31, 2012 12:30 pm   

My mieliśmy tam wesele 23/06 tego roku. Wyszło wspaniale. Sala faktycznie jest przepiękna, co było oczywiście jednym z argumentów który zadecydował o tym, że właśnie tę wybraliśmy. Na gościach także zrobiła piorunujące wrażenie, bo jak ktoś widzi ją po raz pierwszy to "zbiera szczękę z podłogi":) Jeśli chodzi o organizację - bez zarzutu. Wszystko ustala się z managerką, która jest miła, konkretna i pomocna. Służy radą, stara się jak najlepiej dopasować do potrzeb klienta. Menu z którego wybieraliśmy było baaardzo obszerne i co ważne - składało się nie tylko z klasycznych potraw, ale także trochę bardziej wymyślnych, więc goście nie musieli jeść tylko schabowego i sałatki tradycyjnej, oczywiście nie ujmując niczego tradycyjnym potrawom;) Obsługa dba bardzo o dobrą prezencję potraw. Jedzenia jest tyyyyle, że autentycznie nie sposób przejeść! Porcje bardzo duże i nie są wyliczane, tzn. np. na kolację (konkretny jeden posiłek) każdy może spróbować 3 rodzajów mięs, nie musi decydować się na 1 wiedząc, że 2 nie będzie mógł spróbować. To co zostaje po weselu jest pakowane i my do tej pory mamy jeszcze pozamrażane mięsa, bo nawet teraz nie możemy tego przejeść biorąc pod uwagę, że nie codziennie chcemy jeść weselne;) Najważniejsze jednak, że jedzenie jest bardzo smaczne i pięknie podane - to opinia nie tylko nasza, ale także wszystkich gości. My zamówiliśmy także stół wiejski - palce lizać! Goście bardzo chwalili, z resztą my z rodzicami także obiektywnie stwierdziliśmy, że wędliny były naprawdę bardzo smaczne. Mieliśmy także dwie fontanny - czekoladową i alkoholową. Fajna sprawa, czekoladowa przepyszna, goście wręcz pili czekoladę z kubeczków:) Alkoholowa także zrobiła furorę, nie tylko dobrze smakuje ale także pięknie wygląda. Cóż jeszcze...dekoracja stołów bardzo ładna, nawiązująca do ogólnego wystroju a więc kryształy. Podsumowując - jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy tę salę. Jedyny minus moglibyśmy dać za to, że z toalety dla niepełnosprawnych (z której korzystałam głównie ja z racji wygody:) nie zostały wyniesione deski czy też półki które chyba miały być zamontowane w szatni... Nie przeszkadzało to w użytkowaniu, tylko kiepsko wyglądało, ale powiedzmy, że jak na jedyny minus to nie jest to źle - musicie ewentualnie dopilnować, aby wszystko wynieśli.
W każdym razie ZDECYDOWANIE POLECAM!!!
 
 
tibidibi 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 31, 2012 2:38 pm   

aś84, a powiedz mi jakie mieliście stoliki, okrągłe czy podłużne? Cieszę się, że mówisz, ze jedzenia było dużo, bo to w zasadzie poza wystrojem jest najważniejsze:)
Jeśli ktoś jeszcze miałby jakąś opinię będę bardzo wdzięczna:)
 
 
aś84 

Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 31, 2012 2:56 pm   

podłużne :)
 
 
eewwllaa 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 40
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sie 31, 2012 10:53 pm   

Ja jutro (w sumie prawie dziś hihi) bawię się na swoim weselu na tej małej sali w zajeździe u przemka, więc niedługo zdam relację :)
_________________

 
 
tibidibi 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 2:13 pm   

eewwllaa z niecierpliowścią czekam na relacje i mam nadzieję, że wszystko będzie tak jak sobie wymarzyłaś :)
 
 
eewwllaa 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 40
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 2:05 pm   

Najwyższa pora zdać relację :)

Zajazd u Przemka to strzał w 10. Sala oczywiście przepiękna, pięknie przygotowane stoły. Obsługa uwijała się jak mróweczki, o co ktoś nie poprosił od razu było podawane. Służyli pomocą non stop. Nawet jak sukienka mi się rozdarła od razu podeszła do mnie kelnerka i zaproponowała igłę i nitkę. Pani manager co jakiś czas doglądała, czy wszystko jest ok. Złego słowa nie mogę powiedzieć!!
Jeśli chodzi o jedzenie to się nie wypowiem zbytnio, bo prawie nic nie zjadłam, rosołu 2 łyżki, i drugiego dania trochę podziamałam. Ale to co zjadłam po weselu w domu było bardzo dobre, mięsa smakowite. Sałatka śledziowa pycha. Więcej sałatek nie zjadłam, bo w pon od rana wyjechaliśmy do zakopanego :) .

Jednym słowem POLECAM zajazd u Przemka :)
_________________

 
 
olcias79 

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 13
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 10:13 am   

Witam !
01.09.2012r. miałam wesele w sali kryształowej w Zajeździe u Przemka. Ocena w skali od 1 do 6 to 6 z wielkim plusem! :lol: Obsługa rewelacyjna, na stołach niczego nie brakowało, jedzenie bardzo dobre. Pani manager co chwila pojawiała się na sali i pytała się czy wszystko w porządku i czy czegoś nam nie brakuje. Z czystym sumieniem mogę polecić Zajazd u Przemka :-) ;)
_________________
"Świat jest fajny, tylko ludzie psują mu opinię"
 
 
tibidibi 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 05, 2012 7:34 am   

eewwllaa, dzięki za relacje :)
olcias79, mogłabyś coś więcej opisać? Np ile mieliście gorących posiłków, czy donosili zimne zakąski i ciasta, czy mieliście jakieś dodatkowe atrakcje typu wiejski stół czy fontanny? Pozdrawiam :)
 
 
olcias79 

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 13
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Paź 05, 2012 7:56 am   

tibidibi napisał/a:
eewwllaa, dzięki za relacje :)
olcias79, mogłabyś coś więcej opisać? Np ile mieliście gorących posiłków, czy donosili zimne zakąski i ciasta, czy mieliście jakieś dodatkowe atrakcje typu wiejski stół czy fontanny? Pozdrawiam :)

Jeśli chodzi o ciepłe posiłki to było chyba 5 już dokładnie nie pamiętam ale kojarze 5, mieliśmy wiejski stół, na stole są kiełbasy, smalec, szynka, ogórki, bimber - we własnym zakresie :-) Wszystko oczywiście jest do ugadania z managerką, w jakich godzinach chcesz mieć ciepłe posiłki, i tak dalej. Jeśli chodzi o zimne zakąski to są cały czas na stole, obsługa się sprawdziła w 100%, na stołach niczego nie brakowało. Ciasta i owoce, kawa i herbata są na osobnych stołach ale zauważyłam, że tak naprawdę mało gości korzysta z owoców i ciast. Kawa i herbata bez ograniczeń. Także młoda para dostaje pokój na prezenty, oczywiście może w nim się przespać jeśli ma takie życzenie. Naprawdę mogę polecić zajazd, ja po weselu jestem bardzo zadowolona :-)
_________________
"Świat jest fajny, tylko ludzie psują mu opinię"
 
 
malwina86 

Dołączyła: 22 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 16, 2012 9:09 pm   

Wesele w sali kryształowej wyglądało lepiej niż mogliśmy sobie wymarzyć. Sala była przepiękna a obsługa przemiła, nad wszystkim czuwali i sami wychodzili z inicjatywą. Jedzenie super pyszne, dodatkowo było go bardzo duzo. Wszystko przebiegało zgodnie z ustaleniami, a nawet lepiej. W kazdej chwili moglismy liczyc na pomoc Pani Manager. Było cudnie. Dziękujemy.

Malwina i Albert.
 
 
ZESPÓŁ NEGRO 
Firma


Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 27, 2012 1:32 pm   

25.12.2012 mieliśmy okazję grać w tej pięknej sali. Sala Kryształowa robi pozytywne wrażenie. Czysto i ładnie. Obsługa bardzo przyjazna i miła. Wesele było na 130 osób stoły były ułożone tak by wszystko stanowiło pełną całość. Jedzenie smaczne. Jako zespół mamy porównanie, (co tydzień odwiedzamy jakieś sale). MY POLECAMY.
 
 
wiktoria1980 

Dołączyła: 19 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 5:28 pm   

Bylam ostatnio tam na wweselu u kolegi ogolne wrazenie dobre ale chcialabym sie tu skupic na negatywach . sala piekna jedyne co to mi bylo troche zimno ale to nie znaczy ze zle , jedzenie takie sb -zimne bylo , strasznie mnie zrazila obsluga moze to dlatego ze byli bardzo mlodzi- poprosilam kelnera o zabranie talerzyka (telerzyki powino sie zmieniac po kazdym posilku)a kelner odparl ze nie moze i ze juz nie beda zmieniac(zbierali tylko glebokie naczynia) sala piekna ale nie zrobilabym tam wesela . moje wesele odbylo sie na sali u placka :D
 
 
Mariola84 

Dołączyła: 08 Kwi 2013
Posty: 3
Skąd: UK
Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 12:16 pm   

Ja tam miałam swoje wesele , chrzciny dziecka i Sylwester 2012 i był przesyt jedzenia i napewno nie było zimne obsługa 5 gwiazdkowa sala boska wszystkim sie tak podobało ze później dzwonili po namiary jedyne miejsce jakie moge porównac do tej sali to "Biały Pałac" byłam tam na weselu i rewelka . Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Mariola84 Pon Kwi 08, 2013 1:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sheria 

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 175
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 5:45 pm   

Ja w ubiegłą niedzielę miałam w Zajeździe u Przemka chrzest córeczki.. dwa lata temu odbyło się tam też moje wesele..
Obie imprezy były super!! Salę, obsługę i jedzenie szczerze chwalę..
Trochę szczegółów ponad standard:
1. ciast było więcej niż w umowie
2. z racji mojej alergii pokarmowej dogadałam z menagerką indywidualną porcję zupy i drugiego dania (mieliśmy dwa obiady).. z drugiego obiadu miałam już możliwość wyboru.. podczas imprezy byłam zaskoczona, ponieważ i drugi obiad był specjalnie dla mnie przygotowany
3. przed drugim obiadem kelnerzy zaczęli zbierać małe talerzyki.. poprosiłam o 15 minutowe przesunięcie obiadu.. zdążyłam dojść z powrotem do stołu.. a kelnerzy już wnosili małe czyste talerzyki, żeby goście mieli możliwość zjedzenia czegoś przed obiadem..
4. obsługa fakt- młoda, ale niezwykle miła, uczynna i sprawnie działająca..
5. krojenie torta.. poprosiłam o gorącą wodę do noża.. zdążyłam pozdejmować dekorację z tortów.. już dzbanek stoi.. zaczęłam kroić pierwsze kawałki.. mąż rozdawał.. obsługa w pogotowiu.. i im oddałam dalszą część krojenia, a sama przyłączyłam się do męża w roznoszeniu

Na imprezy już nie szukam i zapewne nie będę szukać innych sal..
Zajazd u Przemka chwalę podobnie jak moi gości..

jeden mankament.. ale do przeżycia.. na parkingu było trochę śniegu, który już właściwie stawał się z lekka mokrą breją.. i niestety nie uprzątnęli tego.. ale każdy i tak był zaopatrzony w zimówki i miał ze sobą butki na zmianę.. więc problemu nie było :)
_________________
Jestem tu w chwili kiedy mnie nie ma
-ot-
chwila dla świata zapomnienia..




 
 
SenOMotylu 

Dołączyła: 27 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 19, 2013 6:06 pm   

Jestem tutaj nowa :)
Ostatnio byłam z moim Narzeczonym w Sali Kryształowej.
Trzeba przyznać - robi ogromne wrażenie! Ceny są trochę wyższe, niż wszędzie indziej i mało rzeczy wlicza się w "talerzyk".

Mam pewną wątpliwość... Płytki wyglądają na masakrycznie śliskie. Pani menager przekonywała mnie, że nikt się nie przewrócił i w ogóle wszystko super, ale... Wciąż nie jestem przekonana!
Czy ktoś z Was może coś na ten temat powiedzieć? Czy płytki nie są zbyt śliskie, żeby spokojnie się wyszaleć?

Będę wdzięczna za info :)
 
 
Mariola84 

Dołączyła: 08 Kwi 2013
Posty: 3
Skąd: UK
Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 11:25 am   

Hejka , odnosnie płytek to napewno nie sa zbyt śliskie ja byłam juz na kilku imprezach na sali kryształowej i z parkietem nikt nie miał problemu a działo sie naprawde wiele, odnosnie cen to mysle że na pewno nie są wygórowane a za tą jakość jedzenia i wystroju jest naprawdę warto. Pozdrawiam
 
 
ania86 

Dołączyła: 10 Maj 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 26, 2013 2:22 pm   

Jeśli chodzi o salę kryształową to cena 190 zł/talerzyk na 2014 r. Sala przepiękna, chyba najładniejsza jaką oglądałam, przebija nawet Szmaragdowy Ogród w Konstantynowie (dotychczas mój faworyt). Jedyny minus, że znajduje się zaraz przy trasie.

Czytając wasze opinie wydaje się, że współpraca z Panią manager i właścicielem była ok ? Niestety na mnie nie zrobili oni pozytywnego wrażenia. Pani manager w pierwszej chwili zachowywała się tak, jakby tylko czekała, kiedy sobie pójdziemy (chociaż biorę poprawkę, że może była zmęczona?), jednak pomimo wszystko starała się być miła i profesjonalna. Miałam przyjemność NIESTETY poznać również właściciela, który pokazywał nam pokoje i drugą salę. Jak każda Panna młoda miałam kilka pytań do.. , jego odpowiedzi nie dość, że były lakoniczne to do tego wypowiadane w taki sposób, że zaczynałam się czuć winna, iż śmiem pytania w ogóle zadawać.

Szczerze wierzę, że być może to tylko jakaś jednorazowa akcja z takim zachowaniem, bo sala jest cudowna a menu jakie proponują jest naprawdę adekwatne do ceny.
Ostatnio zmieniony przez ania86 Nie Maj 26, 2013 2:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Blondi 

Dołączyła: 19 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Cze 19, 2013 10:03 am   

Mialam swoje wesele na tej sali w 2011 roku i słuchajcie mnie!!! Szczerze polecam, o nic sie nie martwcie, jedzenie, obsługa, Pani menager wszystko - same plusy.... :) Na pewno bedziecie zadowolenia!!!
 
 
Elleliz 

Dołączyła: 15 Lip 2013
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 11:15 am   

Czy na sali krysztalowej maja ograniczenia od ilosci gosci ? Chodzi mi o to ze planuje wesele na 70-80 osob i czy to nie za malo ... i czy ktos sie orientuje czy maja pokoje goscinne dla gosci bo ta ich strona malo czytelna
Pozdrawiam ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl