Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"W DOBRYM STYLU" w Aleksandrowie Łódzkim
Autor Wiadomość
Tomek wDobrymSt 
Firma


Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 2:26 am   

Witajcie. Mam na imię Tomek. Jestem jednym z kelnerów z Sali w Dobrym Stylu. Czytając te posty doszedłem do wniosku, że się wypowiem. We wcześniejszych postach sugerowano, że ekipa "naszej" sali jest niekompetentna. Mam nadzieję, że po wypowiedziach osób, które bawiły się u na sali, podobne hasła nie będą głoszone. Każdy z kelnerów ma doświadczenie w przygotowywaniu oraz obsłudze wesel oraz imprez okolicznościowych powyżej 180 osób.
jacek napisał/a:
Jedna rzecz zaskoczyla mnie pozytywnie a mianowicie to co skonczylo sie na stole z automatu bylo uzupelniane.Gramy w wielu knajpach i rzadko sie takie cos spotyka

Witaj Jacku:) Staramy się jak możemy. Czekamy na kolejną imprezę z Waszą oprawą muzyczną :D

prjemo napisał/a:
Kelnerzy przez całe wesele dbali o to, aby gościom niczego nie brakowało, byli sympatyczni i uśmiechnięci i co najważniejsze, realizowali prośby naszych gości Wódeczka nigdy nie była ciepła

"Przemek... Już się ożeeenił..."
Witaj Przemku. Jak tam pierwszy miesiąc nowożeńców? Jeżeli nadal jest w Was tyle radości, życzliwości i uśmiechu co na weselu to na bank jest to miesiąc miodowy. Ze swojej strony pozostaje mi ponownie życzyć Wam wielu, wielu wspaniałych lat i chrzcin W DOBRYM STYLU :)
P.S: Nie przesadzaj z płonącą Sambucą :D
Pozdrawiam

rozowa0, mam nadzieję, że spotkamy się na Waszym weselu i będziesz miała po nim powody do zadowolenia :) Zapewniam, że zrobimy wszystko aby tak było.

akukaracza, co prawda na Waszym weselu mnie nie było ale w imieniu obsługi - dziękuję za miłą opinię i polecamy się na przyszłość :)

Pozdrawiam i do zobaczenia w Aleksandrowie.
_________________
Gość, Czy Twoje wesele będzie W DOBRYM STYLU? :)
Ostatnio zmieniony przez Tomek wDobrymSt Czw Cze 17, 2010 2:35 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
rozowa0 

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 86
Skąd: Aleksandrów Ł
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 12:31 pm   wesele

Tomek wDobrymSt tak zgadza sie. nasze wesele odbedzie sie ,,W Dobrym Stylu''. data 25.12.2010r takze ,,tak blisko a zarazem tak daleko''. czekamy z niecierpliwoscia na ten Wielki Dzien :)
 
 
 
habibati 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 10, 2010 10:23 am   opinia po weselu 03, 04.07.2010

Dopisuje sie do listy bardzo zadowolonych klientów "W dobrym stylu" - nasza impreza dopiero co sie odbyla i chcialam jak najszybciej podzielic sie opiniami. Na temat każdego aspektu moge sie wypowiadac tylko w samych superlatywach. Począwszy od pięknego wystroju sali, podejscia włascicielek do przepysznych, oryginalnych potraw. Goscie byli zachwyceni serowowanymi posiłkami (polecam szczegolnie kurczaczka w sosie z grzybami-pychota), fontanna z czekolada cieszyla sie takze duzym zainteresowaniem. Naprawde kazdy szczegoł był dopracowany do perfekcji. Sale przystrojaną mielismy na bialo, zywe kwiaty, piekne pokrowce na krzeselkach z ozdobna szpilka i dekoracje na stolach. Przystawki podane elegancko na lustrach oraz piekna zastawa stolowa. Nie moglabym nie wspomniec takze o tym, ze dzieki uprzejmosci wlascieli moglismy skorzystac z drink baru, ktory przez cale wesele i poprawiny byl oblegany przez wszystkie kobitki, kolorowe trunki z wisienkami serwowane przez Pana Mariusza robily furore jak i sam Pan Mariusz :) za co serdecznie dziekujemy.

Jezeli ktos chcialby sie dowiedziec cos wiecej to z checia odpisze na PW.
_________________
 
 
jarunia 

Wiek: 42
Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź RDG
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 5:59 pm   

No więc tak na świeżo.
Wesele odbyło się 28.08.2010, dzień później poprawiny i nie myślałem że można być tak zadowolonym z własnej imprezy :)
Jeśli chodzi o szczegóły:
1. Sala - no jak ktoś zobaczy to sam zrozumie dlaczego ją wybraliśmy a jak zobaczy ją przygotowaną przed weselem to nie będzie chciał wyjść ;) - przed wejściem bramki z kwiatów i czerwony dywan
2. Ogród - godzinna sesja w czasie poprawin dała fotografom pole do popisu - pełno drzewek, zielona trawka, oczko wodne, mostek - po prostu super klimat
3. Jedzenie - po prostu pyszne, dużo dań ciepłych (popieram przedmówczynię w kwestii kurczaka - nie da się zapomnieć :) ), pełno zakąsek i różnego rodzaju sałatek - wszystko zgodnie z tym co zamawialiśmy i niczego nam nie brakowało a mając wśród gości szefa kuchni z innej restauracji wiem że nie jest to tylko moje odczucie
4. Obsługa - jeszcze raz DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI - zresztą nasza wizyta na kuchni i impreza na poprawinach chyba wszystko wyjaśnia. Jedzenie i "napoje" ;) dostarczane na czas, nikomu nic nie brakowało, znalezione, pozostawione przez "zakręconych" gości na sali rzeczy czekały na mnie do odbioru
5. Właścicielki - bardzo kontaktowe i miłe osoby, w czasie wesela cały czas na sali, warto posłuchać na spotkaniu kilku ich rad organizacyjnych - dzięki temu Nasze wesele szło zgodnie z planem jak operacja wojskowa - okoliczni mieszkańcy którzy słyszeli wystrzały pod salą wiedzą o co cho :)

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY p. Gosi i p. Kindze za organizację, a całej Obsłudze wesela za kawał dobrej roboty :) i mam nadzieję że kiedyś jeszcze będziemy u Was imprezować.
Jarek & Gosia
 
 
sergiusz80 

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 10
Skąd: pabianice
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 2:02 pm   

jarunia napisał/a:
No więc tak na świeżo.
Wesele odbyło się 28.08.2010, dzień później poprawiny i nie myślałem że można być tak zadowolonym z własnej imprezy :)
Jeśli chodzi o szczegóły:
1. Sala - no jak ktoś zobaczy to sam zrozumie dlaczego ją wybraliśmy a jak zobaczy ją przygotowaną przed weselem to nie będzie chciał wyjść ;) - przed wejściem bramki z kwiatów i czerwony dywan
2. Ogród - godzinna sesja w czasie poprawin dała fotografom pole do popisu - pełno drzewek, zielona trawka, oczko wodne, mostek - po prostu super klimat
3. Jedzenie - po prostu pyszne, dużo dań ciepłych (popieram przedmówczynię w kwestii kurczaka - nie da się zapomnieć :) ), pełno zakąsek i różnego rodzaju sałatek - wszystko zgodnie z tym co zamawialiśmy i niczego nam nie brakowało a mając wśród gości szefa kuchni z innej restauracji wiem że nie jest to tylko moje odczucie
4. Obsługa - jeszcze raz DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI - zresztą nasza wizyta na kuchni i impreza na poprawinach chyba wszystko wyjaśnia. Jedzenie i "napoje" ;) dostarczane na czas, nikomu nic nie brakowało, znalezione, pozostawione przez "zakręconych" gości na sali rzeczy czekały na mnie do odbioru
5. Właścicielki - bardzo kontaktowe i miłe osoby, w czasie wesela cały czas na sali, warto posłuchać na spotkaniu kilku ich rad organizacyjnych - dzięki temu Nasze wesele szło zgodnie z planem jak operacja wojskowa - okoliczni mieszkańcy którzy słyszeli wystrzały pod salą wiedzą o co cho :)

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY p. Gosi i p. Kindze za organizację, a całej Obsłudze wesela za kawał dobrej roboty :) i mam nadzieję że kiedyś jeszcze będziemy u Was imprezować.
Jarek & Gosia



POLECAM SALE GORACO MILA ATMOSFERA JEDZONKO BARDZO DOBRE. MIALEM JUZ NIE RAZ PPRZYJEMNOSC PRACOWAC Z NIMI
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 11:58 am   

i my jesteśmy bardzo zadowoleni :)
nasze wesele odbyło się 11.09 :D
sala piękna, jedzenie przepyszne (kucharz- mistrzostwo świata), kelnerzy dbali o to, żeby nikomu nic nie zabrakło, wszyscy nasi goście bardzo zadowoleni :) a my jeszcze bardziej :)
dziękujemy :D

rewelacja :)
_________________
 
 
aga_rad 

Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 12:27 pm   

Jesteśmy świeżo po weselu 18.09.2010r i nie chcielibyśmy żeby się ono odbyło gdziekolwiek indziej. Jedzonko było pyszne, obsługa fantastyczna i wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy. Goście zadowoleni i objedzeni- a to było dla nas najważniejsze. Współpraca z Panią Kingą i Gosią na najwyższym poziomie- serdecznie dziękujemy. To był najwspanialszy dzień w naszym życiu i mamy nadzieję, że niebawem się spotkamy raz jeszcze.
Jeszcze raz wielkie dzięki!!!!!!!
_________________
 
 
 
sweet-angel 


Wiek: 36
Dołączyła: 27 Paź 2010
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 7:21 am   

Agucha, poprosiłabym o foteczki i wyrazenie opini.

dziekowac
 
 
kamila;) 

Dołączyła: 13 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 4:22 pm   

Ja chyba też będę miała tam wesele.Martwi mnie tylko ta klauzula ,że min 100 osób musi być.Tzn nie musi ale trzeba za nie zapłacić...wy też tak mieliście?
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 6:41 pm   

kamila;), ja nie miałam takiej klauzuli !! może teraz wprowadzili ??
_________________
 
 
kamila;) 

Dołączyła: 13 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 6:45 pm   

Ja jestem na etapie podpisywania i juz mi z góry powiedzieli że min 100 osób i jest klauzula A Ty kakonka na ile osób masz wesele.Ja nie twierdze ,ze u mnie 100 nie będzie bo przewidujemy 125,ale losy są różne i różnie może być.
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 7:46 pm   

moje wesele było na 125 osób :)
było to 3 miesiące temu także teraz mogło się coś zmienić- ja umowę dawno temu podpisywałam.
_________________
 
 
rozowa0 

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 86
Skąd: Aleksandrów Ł
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 10:08 pm   

mi nic nie mowili o zadnej klauzuli. wstepnie mialo byc 120 osob ale zaplacilismy za 83 bo tyle sie stawi. o zadnej klauzuli nie slyszalam...bylismy zaplacic teraz w ta sobote i nikt nic nie wspominal o zadnej klauzuli...tylko to ze mozna doplacic za kolejne osoby.
_________________
 
 
 
medisia 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 28, 2010 10:24 pm   

Witam!
Ja podpisywałam umowę wiosną 2010, poinformowano nas też o tym, że wymagana liczba gości na sali to min 100 osób tzn. może być mniej, ale za setkę zapłacić trzeba. Doradzano też zaproszenie większej niż wymagana liczby gości żeby pokryły się ewentualne straty, gdy ktoś nie dopisze. Byłam w większości sal w Łodzi i powiem szczerze, że w Dobrym stylu zaskoczyło mnie elastycznością np. dokładną liczbę gości podać mamy na tydzień przed i za taką będziemy płacili. W innych miejscach kazano nam przygotować taką listę na 1 a niekiedy na 2 i 3 miesiące przed!!! Tydzień to dobry czas by w razie, czego coś jeszcze poradzić. Ponadto restauracja liczy każdego muzyka z orkiestry za pół stawki, co jest korzystne. Nie dolicza za wywóz butelek po alkoholu, nie trzeba przynosić własnych kieliszków dla młodej pary na powitanie, a stół wiejski, dekoracje i pokrowce no i oczywiście tort są w cenie! Naszym zdaniem 160 zł za osobę + 50 zł za poprawiny to cena przeciętnej restauracji w Łodzi za samo przyjęcie weselne. Ogólnie ujmując zdecydowaliśmy się na wesele i poprawiny właśnie tu mam nadzieję, że wszystko dobrze wypadnie.
Pozdrawiam serdecznie przyszłe pary Młode bawiące na weselu w Dobrym Stylu ;-)

Joanna:-)
 
 
rozowa0 

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 86
Skąd: Aleksandrów Ł
Wysłany: Wto Gru 28, 2010 10:30 pm   

TO MOZE JA SIE WYPOWIEM :) MIELISMY WESELE 25.12.2010 I W PIERWSZEJ KOLEJNOSCI CHCIELISMY BARDZO PODZIEKOWAC WLASCICIELKOM I OCZYWISCIE REWELACYJNEJ PRZEZ DUZE R OBSLUDZE. KELNERZY NAPARWDE SWIETNI, POSILKI BYLY NA CZAS I CIEPLUTKIE, NASI GOSCIE SA BARDZO ZADOWOLENI Z CALEGO PRZEBIEGU WESELA. NIKT NIE BYL GLODNY PONIEWAZ KELNERZY DBALI ZEBY KAZDY MIAL NA STOLE TO CZEGO POTRZEBUJE. NA PEWNO ZAGOSCIMY TAM JESZCZE NIE RAZ!!! DZIEKUJEMY BARDZO!!!!!! EMILKA I ADAM SZUTENBACH
_________________
 
 
 
medisia 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 30, 2011 11:18 am   

Czy pamiętacie może jaki wystrój sali chodzi mi o kolory nakrycia stołu są możliwe w dobrym stylu? Wiem że biało - bordowe, białe, a może jakieś jeszcze?
Pozdrawiam serdecznie
Joanna:-)
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Sty 30, 2011 11:54 am   

medisia, my na weselu mieliśmy taki
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


organtyna idąca przez środek stołu była biała :)

a na poprawinach pomarańczowa :D

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 4:47 pm   

medisia napisał/a:
wymagana liczba gości na sali to min 100 osób tzn. może być mniej, ale za setkę zapłacić trzeba


kurcze, widze, ze coraz wiecej sal tak robi, nasza tez..nie podoba mi się to.
A za brakujące osoby jest pelna stawka czy część?
 
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 7:57 pm   

w mojej knajpie pełna stawka :twisted:
_________________
 
 
rozowa0 

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 86
Skąd: Aleksandrów Ł
  Wysłany: Pon Sty 31, 2011 11:29 pm   

u nas nie bylo takiego czegos. nie wiem moze od tego roku cos zmienili...
_________________
 
 
 
izuniaP 

Dołączyła: 11 Mar 2011
Posty: 131
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 12:21 pm   

My tez wybraliśmy tą restauracje na 29.10.2011 :) Sala piekna a Panie wlascicielki przemile :) co do klauzuli faktycznie jest min 100osob ale my i tak bedziemy mieli wiecej :P
 
 
medisia 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 2:27 pm   

Dziewczyny, podobno sala jest w remoncie. Jestem ciekawa jak będzie wyglądała. Gdyby, któraś z was była wcześniej tam , proszę dajcie znać co i jak się zmieniło.
Pozdrawiam
 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 9:48 am   

Postanowilam sie podzielic wrazeniami z wesela na ktorym sie bawilam 04.06.2011.
Sala
bardzo ladna, ubrana zdjeciami mlodych - ponoc mialo byc inaczej ale pojawily sie jakies problemy i obsluga zrobila to nieco inaczej niz zakladano - ja sie nie poznalam i powiem szczerze ze podobalo mi sie tak jak bylo. czyste lazienki! ladna kolorystyka i musze przyznac ze sala sama w sobie bardzo mi sie podobala - ma duzo uroku. Jest jednak pare minusow: naglosnienie w czesci jadalnej (gdy orkiestra grala lub prowadzila zabawy bylo ich slychac w czesci tanecznej ale w jadalnej wlasciwie nikt nie wiedzial co mowia), mysle ze wystarczy dostawic jakies glosniki i po sprawie.
nadmuch - byl uruchomiony na zyczenie i wlasciwie nie jest sam w sobie minusem, bo dawal wiecej niz klimatyzacja, ale moze da sie zmienic miejsce gdzie jest wydmuchiwane powietrze - bil na sale taneczna i ludzie 'uciekali' z tego jednego miejsca zeby sie nie przeziebic :)
pomieszczenie na alkohol - to tez jest sprawa dyskusyjna czy jest to minus, gdyz pomieszczenie jest, ale po klucz trzeba isc do obslugi i choc widze ze jest to bezpieczne, zarowno dla mlodych jak i wlascicieli, to ciagle zawracanie glowy obsludze jest pewnie dla nich meczace.
Jedzenia
bardzo duzo i to bardzo dobrego - odradzam 5 dan, jest tego stanowczo za duzo. Jedyna rzecz ktora mi nie smakowala to Strogonoff - byl dziwny i nie wiedzialam, ze to Strogonoff, ale moze akurat tak trafilam. Stol wiejski byl bardzo dobry, na szczegolna uwage zasluguje pasztet. TORT - byl jednym z lepszych jakie jadlam, a jadlam sporo :) . Jedyne czego nie jadlam to barszczyk i pasztecik - podany nad ranem, ale slyszalam ze pyszny. Na poprawinach podano kluseczki lane, schab w sosie i kapustke zasmazana - i jest to absolutny HIT - chyba sama sie pokusze na takie danie ale juz na weselu! Zurek rowniez mi smakowal i polecam serdecznie. Odradzam jednak, przy tych wysokim temperaturach, sledzie.
Obsluga
moge piac peany na ich czesc, ale mysle ze podam pare rzeczy, ktore dla mnie byly bardzo\ istotne. Obsluga niezmiernie mila! 'Rozdawali' usmiechy do bialego rana, a takze na poprawinach - pomimo calonocnej pracy! Z niczego nie robili problemu. Przed podaniem torta poproszono ich o klucz do bramy - mlodzi chcieli rozdac drobne podziekowania dla gosci, mimo ze byl to kiepski moment i widac, ze absolutnie nie na reke obsludze, to nikt nie odburknal, ani tez nie zignorowal prosby. Moj L. byl swiadkiem i 3 razy mial takie prosby do obslugi - Wszystkie zostaly szybko spelnione, nie chce powiedziec, ze rzucali wszystko i spelniali prosby :) ale troche tak bylo - za co wielki szacunek dla calej obslugi. barmani podawali pyszne drinki. Na stolach caly czas wymieniane byly brudne nakrycia na czyste. Zdecydowanie obsluga sali jest jej najwiekszym atutem.
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14803
 
 
paula_ul 


Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 10:24 pm   Nasze przyjęcie

Witam

Jesteśmy świeżo po Naszym weselu i muszę przyznać, że dzięki Naszej sali to było najlepsze ze wszystkich wesel na których byliśmy :)
Sala SUPER, obsługa FENOMENALNA, jedzenie PYSZNE. Nasi goście: ZACHWYCENI :) Szczególnie polecamy krem z borowików zamiast tradycyjnego rosołu, stół wiejski z przepysznymi wędlinami i tradycyjnym jedzeniem oraz schab z pieczarkami :)
W czasie całego przyjęcia o nic nie musieliśmy się martwić - nic nam nie zginęło a obsługa "rozpieszczała" nas i naszych gości.

Bardzo dziękujemy Kelnerom, Kucharzom i całej obsłudze oraz Menadżerkom za spełnienie naszych marzeń, cierpliwość i atmosferę jaką nam zapewnili :)

Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli przyjemność gościć w "W Dobrym Stylu" :)
_________________
Nasz Wielki Dzień 18.06.2011
 
 
karnami 

Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 1:40 pm   

Witam,

Mieliśmy wesele w dniu 27.08.2011 w sali W Dobrym Stylu i chciałabym gorąco polecić tę salę ponieważ:

1. Sala jest przepiękna, duża, wygodna, jest dużo miejsca do tańczenia, podłoga nie jest śliska, ponadto jest piękny duży ogród. A parking wcale nie jest za mały, nikt nie narzekał :D
2. Jedzenie jest pyszne i jest go dużo.
3. Obsługa jest rewelacyjna, kelnerzy i kelnerki bardzo o nas i o gości dbali, sprawdzali czy niczego nie brakuje na stołach i donosili, przynosili kawę i herbatę jak tylko ktoś poprosił. Rano zaś pomagali nam pakować jedzenie które zostało i właściwie to oni większość spakowali bo my już byliśmy zmęczeni. Koleżanki mówią mi, że kelnerzy ładnie się prezentowali, ja tam nie wiem nie patrzyłam :)
4. Właścicielka jest przemiłą osobą, bez problemu można się dogadać w każdej kwestii, nie robi problemów, idzie klientom na rękę, jest pomocna i stara się żeby klienci i goście byli zadowoleni. Chcieliśmy zrobić próbę tańca przed weselem, bez problemu mogliśmy przyjechać i potańczyć i specjalnie uprzątnięto dla nas i zrobiono miejsce, mimo, że miała się tam później odbyć jakaś impreza.
5. Nie trzeba się na weselu już o nic martwić bo o wszystko martwi się obsługa.
6. Generalnie cała organizacja wesela, obsługa i podejście właścicielki sprawia że wesele w sali W Dobrym Stylu musi być udane. Nie mam im absolutnie nic do zarzucenia :)
7. Zarówno my jak i goście jesteśmy salą zachwyceni.

Chcielibyśmy jeszcze bardzo bardzo podziękować wszystkim pracownikom sali w Dobrym Stylu za bardzo udaną, niezapomnianą imprezę. Mam nadzieję że jeszcze będę kiedyś miała przyjemność się tam bawić.
_________________
karolka
Ostatnio zmieniony przez karnami Czw Wrz 15, 2011 1:43 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
dziunia:) 

Wiek: 36
Dołączyła: 10 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Rąbień
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 9:02 pm   salmonella w dobrym stylu?

Witajcie.
Wraz z moim przyszłym małżem szukamy właśnie sali weselnej.
Byliśmy oglądać "W dobrym stylu" jakieś 2 miesiące temu i praktycznie byliśmy zdecydowani na tę salę. Sprawa nieco się skomplikowała bo Marcin dziś w pracy słyszał rozmowę (chyba) gości z wesela właścicielki i ponoć mnóstwo osób się zaraziło Salmonellą.
Czy ktoś coś o tym słyszał? Oby to były plotki bo ta sala bardzo nam pasowala a skoro właściciele u siebie mieli taką "przygodę" to strach pomyśleć w jakich warunkach przygotowywane są wesela dla obcych.
Pozdrawiam, Madzia :)
_________________
Madziunia :)
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 9:16 pm   

dziunia:), byłam tam na weselu w zeszłą sobotę. O zarażeniu się czymkolwiek nie słyszałam, o problemach żołądkowych też nie. Jestem w ciąży i staram się uważać na to co jem a sensacji żadnych nie miałam :)
Ale jako że zaczęłam juz pisać to opisze wszystko :)
Więc tak sala jak to sala weselna pomarańczowa oddzielne miejsce do tańczenia oddzielna sala jadalna. Na wspomnianym weselu było nieco ponad 100 osób i wszyscy jak najbardziej się zmiescili. Sala całkiem sympatyczna, parkiet nadający się do tańczenia - nie widziałam żeby ktoś się slizgał :) Łazienki raczej średnie ale za to czyste i nie brakowało żadnych środków czystości typu papier i mydło ;)
Obsługa - baaardzo sympatyczna, miła i na prawdę starała się spełnić wszelkie oczekiwania gości :)
A teraz jedzenie - jak dla mnie bomba bardzo dobre dania ciepłe - jedynie strogonoff miał niezły smak ale jakies takie dziwne kawałki pływały ;P polędwiczki w sosie z grzybów leśnych pycha :cool: do tego przystawki pięknie podane i wygladały tak smakowicie że się pokusiłam do spróbowania kilku - pieczone mięsa były moim faworytem. Ciast nie próbowałam wiec nie wiem - mąż jabłecznik jadł i mówił że smaczny. Za to tort bardzo dobry z bitej śmietany z borówkami :smile: Do tego mąż miał dania wegetariańskie - mówił że bardzo smaczne :)
A teraz mały minus - dość długo czekaliśmy na rosół ale to być może był problem z dogadaniem godziny kiedy Młodzi przyjadą, dzieki temu była mozliwość spróbowania przystawek ;P
Tak więc sala jak dla mnie na zdecydowany plus :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Weselnicy 

Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Łódz
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 10:30 pm   

Witam Serdecznie :) CO Do zarażenia salmonella tez słyszałem o tej sytuacji. początkowo mówiono o 100 osobach zarażonych.. ale nie chciało mi się w to wieżyc , ale niestety wygląda na TO ze TO prawda ponieważ gadałem ze znajomym z orkiestry który tam grał na tym weselu i 40 osób trafiło do szpitala z zatruciem salmonella..... Nie wiem czy to wina kuchni czy jakiś nie sprawdzonych produktów ale moim zdaniem dobrze To nie świadczy o właścicielach i kucharzach z dobrego stylu.... pozdrawiam....
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 6:07 am   

waitaj dziunia tak się sklada że nasz zespól gral u właścicielki na weselu, byliśmy tam w cztery osoby i nikomu nic nie bylo do rana nic takiego nie miało miejsca i szczeze mowiac ja pierwsze slysze ale może niech na ten temat wypowiedza sie wlasciciele sali
 
 
dziunia:) 

Wiek: 36
Dołączyła: 10 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Rąbień
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 11:29 am   

No i teraz nie wiem w co wierzyć...
Ponoć wesele było 2 tygodnie temu i sporo osób z rodziny młodego się zatruło.
W takim razie pozostaje czekać na to co napisze właścicielka lub dowiadywać się bezpośrednio w SAN-EPIDzie bo chyba takie przypadki muszą być zgłaszane do tejże instytucji.
Jeżeli jest tak jak napisał Weselnicy to ja podziękuję za takie atrakcje.
_________________
Madziunia :)
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 3:29 pm   

Jakieś takie dziwne mi się wydaje że jacek który grał na weselu nic nie słyszał o problemach z salmonellą a Weselnicy rozmawiający nota bene z członkiem zespołu grajacym na tymze weselu - tak. A może były dwa zespoły :wink:
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 3:54 pm   

A może jednak nie piszecie o tym samym weselu?
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 4:01 pm   

Dziwi mnie tylko to, że dziś ten wątek był przeglądany przez użytkownika WDobrymStylu i nic nie zostało napisane, nawet słowa wyjaśnienia... Może jednak jest coś na rzeczy.

Ja byłam tam w zeszłym roku na poprawinach u kakonki i wszystko było naprawdę pyszne, świeże i pięknie podane.
Sala sama w sobie bardzo mi się podobała i zdziwiłoby mnie gdyby ktoś dopuściłby tam do jakiegokolwiek zatrucia...
_________________
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 4:06 pm   

agulka1989 napisał/a:
Dziwi mnie tylko to, że dziś ten wątek był przeglądany przez użytkownika WDobrymStylu i nic nie zostało napisane, nawet słowa wyjaśnienia.

agulka 1989, dziwniejsze jest to, ze ten uzytkownik napisal posta z wyjasnieniem, bo sama go czytalam. a teraz ten post zostal wykasowany
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 4:16 pm   

anuszkaa napisał/a:
ten uzytkownik napisal posta z wyjasnieniem, bo sama go czytalam. a teraz ten post zostal wykasowany

No to teraz już nic nie kumam...
_________________
 
 
izuniaP 

Dołączyła: 11 Mar 2011
Posty: 131
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 8:59 pm   

dokladnie,ktos cos napisal i zostalo to wykasowane! Martwie sie bo mam tam wesele za 2 tyg i nie wiem co robić :(
 
 
baila 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 9:26 pm   

Izunia, myślę, że nie masz co się martwić, byłam na weselu w poprzednią sobotę i wszystko było zorganizowane bez zarzutu. Sala z zewnątrz niepozorna, za to w środku bardzo mi się podobała. Obsługa bardzo miła, jedzenie bardzo dobre ( oprócz wspomnianego sosu grzybowego, bardzo smakowały mi de volaille z masłem czosnkowym i koperkiem), bardzo ładnie wyglądały stoły. Mogę wypowiadać się tylko w swoim imieniu, że po weselu żadnej salmonelli się nie nabawiłam :) .
Myślę, że możesz spać spokojnie, chociaż rozumiem co czujesz bo pewnie sama też wpadłabym w panikę. Ale gdyby nawet to była prawda to wątpię, żeby taka sytuacja mogła mieć miejsce po raz drugi, bo wtedy niestety łatka do tej restauracji zostałaby przypjęta a chyba żadna dobra restauracja nie pozwoliłaby sobie na taką wpadkę.
 
 
izuniaP 

Dołączyła: 11 Mar 2011
Posty: 131
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 9:31 pm   

slyszalam o tej sali same pozytywy do tego jest śliczna dlatego sie zdecydowalam ze tam zrobie wesele. ale i tak sie martwie..chociaz ten post o salmonelli wyglada jakby pisala go Konkurencja....
 
 
dziunia:) 

Wiek: 36
Dołączyła: 10 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Rąbień
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 9:46 pm   

izunia teraz to już raczej nic nie zrobisz poza naciskaniem wlascicieli, żeby kontrolowali kuchnię. Nie wiem czy jest szansa na załatwienie jakiejś kontroli sanepidu przed weselem ale może powinnaś się o to postarać...
Współczuję sytuacji i trzymam kciuki za udane wesele :)
_________________
Madziunia :)
 
 
izuniaP 

Dołączyła: 11 Mar 2011
Posty: 131
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 9:50 pm   

mam nadzieje ze właścicielki same cos powiedza o tej sytuacji jak pojedziemy ustalac menu
 
 
dziunia:) 

Wiek: 36
Dołączyła: 10 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Rąbień
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 5:33 pm   

Nadal cisza w temacie :( Byłam przekonana, że właściciele rozwieją te plotki ale chyba nie ma na to szans...
Anuszka - pisałaś, że czytałaś wyjaśnienie ale zostało ono skasowane. Może przytoczysz nam co tam było napisane?
Na początku tej strony wypowiadał się kelner z tej sali to może on coś wie i się z nami podzieli wiedzą?
_________________
Madziunia :)
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 9:29 am   

dziunia:) napisał/a:
Anuszka - pisałaś, że czytałaś wyjaśnienie ale zostało ono skasowane. Może przytoczysz nam co tam było napisane?

napisze w jednym zdaniu, bo to byl spory komentarz, ale chodzilo o to, ze nie bylo zadnego zatrucia. Tylko czemu ten komentarz zostal skasowany ehhhh
_________________
 
 
izuniaP 

Dołączyła: 11 Mar 2011
Posty: 131
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Paź 16, 2011 6:30 pm   

MENU ustalone i bardzo sie ciesze, że moje wesele odbędzie się właśnie w tej restauracji :)
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 4:52 pm   

bylem tam w ostatnia sobote, wszystko w najlepszym porzadku zadnych zatruc itp.
_________________
Pozdrawiam
Michał Jankowski

Fotografia Ślubna
 
 
izuniaP 

Dołączyła: 11 Mar 2011
Posty: 131
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lis 03, 2011 11:10 pm   

29 pażdziernika 2011w W dobrym stylu, odbyło się moje wesele. Przeszlo moje najwieksze oczekiwania :D goscie zachwyceni jedzeniem i sala! sala przepiękna,jedzenie pyszne,duzo ( do dzisiaj mam w lodowce to co pozostalo) i bardzo ładnie podane. Zamówilam żywe dekoracje z kwiatów w kolorze pomaranczowym i takie byly pieknie ulozone bukiety :) obsluga przemila,kelnerzy sami z siebie dbali o gości nikt nikogo nie musial o nic prosic. Jakbym miala jeszcze raz wybierac sale wybralabym wlasnie ta!!!! POLECAM!!! dziękuje calej obsłudze ze przyczynili sie do tego że był to najpiekniejszy wieczór w moim zyciu o jakim zawsze marzylam!!!
 
 
gochna 

Dołączyła: 09 Sty 2012
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 1:57 pm   

Cześć wszystkim.. mam pytanie. Czy ktoś bawił się może na tej sali w piątek?? My z moim przyszłym planowaliśmy właśnie piątek na ok. 60-70 osób i zastanawiam się czy dało by radę czy muss od 80 osób. Jeśli ktoś ma jakieś informacje niech da znac ;-) )
 
 
WDobrymStylu 
Firma

Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 4:09 pm   

Witam,

W odpowiedzi na pytanie, organizujemy również wesela w piątki. Nie musi to być 80 osób, z przyjemnością zorganizujemy państwa wesele.

Pozdrawiam.
 
 
gochna 

Dołączyła: 09 Sty 2012
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 5:59 pm   

WDobrymStylu, dziękuje bardzo za odpowiedź napewno się zgłosimy, żeby obejrzeć salę. Mam tylko pytanie czy termin 13 lipiec (piątek) jest wolny??
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 6:01 pm   

gochna, bardzo prosze takie pytania zadawać na PW
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
kasiunia_knz 

Dołączyła: 02 Paź 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź/Konstantynów
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 4:41 pm   sala w dobry stylu na rok 2013

witam,
Czy ktos z Was planuje wesele na 2013 rok w sali w dobrym stylu?? wiecie jak to wyglada na dzien dzisiejszy w tej sali?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl