Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
VIDEOCOLOR
Autor Wiadomość
olenka1986 

Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 11:12 pm   VIDEOCOLOR

Chcielibyśmy gorąco polecić firmę Videocolor z Częstochowy! Pan Marek i Pani Agnieszka upamiętniali nasz ślub i wesele 6 sierpnia w Łodzi – właśnie wczoraj dostaliśmy film oraz zdjęcia:) Mimo, że firma jest z okolic Częstochowy, obsługuje też imprezy w woj. łódzkim,z czego my z skorzystaliśmy:)

Bardzo profesjonalne wykonanie filmu- wysoka jakość obrazu, super zmontowany (bardzo fajny pomysł na życzenia pod kościołem) i dobrze dopasowana muzyka. I co dla nas było bardzo ważne, nie ma żadnych kiczowatych elementów, w stylu latających animacji tortów itp.:) Zdjęcia dostaliśmy zmontowane w postaci prezentacji, z podkładem muzycznym –na zdjęciach wiele pomysłowych ujęć.

Przyznam szczerze, że na początku nie planowaliśmy w ogóle filmu z wesela w związku z tym, że mój (już:P) Mąż bardzo krępuje się obecnością kamery. Ale powierciłam dziurę w brzuchu i namówiłam;-) No i byłam bardzo mile zaskoczona jego reakcją, gdy dzień po weselu przyznał mi się, że w ogóle nie czuł się filmowany – duże brawa dla P.Marka i p.Agnieszki za ‘dyskrecję’!!

Chciałabym zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt, wg nas bardzo istotny. Chodzi o osobowość. Oczywiście ważne są walory estetyczne i techniczne filmu oraz zdjęć, ale u p.Marka i p.Agnieszki urzekła nas także wysoka kultura osobista i lojalność, terminowość. Tak jak obiecali, film oraz zdjęcia były CO DO DNIA gotowe. Okazywali nam dużo ciepła tego dnia, naprawdę bardzo sympatycznie wspominamy współpracę:) Jeżeli chcecie mieć super pamiątkę, polecamy!!!
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl