Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dworek "EDEN" w Łowiczu
Autor Wiadomość
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 6:42 pm   Dworek "EDEN" w Łowiczu

W miniony weekend bawiłam się na weselu i poprawinach w Dworku "Eden".
Zacznę od tego,że lokal ten składa się z dwóch pomieszczeń:większa sala z jedzeniem, mniejsza do tańczenia ale wg mnie to nie problem bo są usytuowane na przeciw siebie, dodatkowo na sali z jedzeniem są lustra i dzięki temu osoby siedzące tyłem do wejścia mogą widzieć co się dzieje w sali tanecznej. Na tym weselu było około 130 osób, ustawione było 8 stołów, nie było ciasno, nawet jeszcze 1 stół by się zmieścił ale 150 osób to chyba maksimum na tę salę. Sala do tańczenia jest o połowę mniejsza i momentami było ciasno. Obie sale świetnie klimatyzowane, jak się weszło z zewnątrz a był upał doskonale było czuć różnicę.
Jedzenia bardzo dużo, młodzi mieli 5 posiłków w tym 2 składające się z dwóch dań, lody i tort, pyszne ciasta,owoce,na prawdę brzuch miałam pełny cały czas. Ogromnym powodzeniem cieszył się stół wiejski. Bardzo mądrze było pomyślane to,że zimne zakąski zostały podane na stół dopiero po pierwszym posiłku. Podobało mi się też to,ze na kloszach z owocami na samym wierzchu był ananas pokrojony w kawałki, można go było bez problemu spróbować(zwykle na salach ananas jest w całości),arbuz był na osobnych talerzykach też pokrojony w kawałki.
Teraz obsługa-kelnerki prawie cały czas było widać na sali, jak tylko coś się kończyło to zaraz było dokładane(tj.napoje, ciasta),wystarczyło poprosić o coś i w kilka minut prośba była spełniana(tak było kiedy poprosiłam o kawę),same kelnerki też pytały czy może podać kawę albo herbatę.Brudne talerzyki, sztućce, resztki posiłków były zabierane na bieżąco. Widziałam,że kelnerki co jakiś czas wychodziły z mopem i przecierały podłogę koło stołu wiejskiego oraz w toaletach. Papier i ręczniki w toaletach również były dokładane na bieżąco. Ogólnie kelnerki bardzo miłe.
Nocowaliśmy do poprawin na miejscu, płaciliśmy 50zł osoby, troszkę drogo jeśli wziąć pod uwagę fakt,że pokoje są bez łazienek, jest jedna wspólna łazienka.Plus,że w cenie jest śniadanie.
Na zewnątrz jest mały ogród, są ławeczki i duża huśtawka, bezpośrednio przy wejściu jest kilka drewnianych ław więc palący mogą sobie usiąść.
Podsumowując-bardzo polecam :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dosia_Zosia Pią Wrz 02, 2011 6:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl