Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Lew-Film
Autor Wiadomość
maratha 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 1:28 pm   Lew-Film

Lew nakręcał wesele moich 2 szwagrów Mnie się osobiście płytki podobają. Poza tym to sympatyczny człowiek. A jakie Wy macie doświadczenia?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 31, 2009 1:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
eulalia 

Wiek: 42
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: Lodz/Philadelphia
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 6:53 pm   

Dopiero trafilam na ten temat. Znam osobiscie Andrzeja i jest bardzo sympatycznym czlowiekiem. My dopiero bedziemy brac slub 8 wrzesnia, ale spotkalam sie juz z nim trzy razy, zeby wszystko obgadac. Poniewaz na codzien mieszkam w Stanach to byl tak mily ze dal mi plytki, ktore nagrywal na weselu w Amadeuszu (tam gdzie bedzie tez nasze wesele). Oprocz tego widzialam jeszcze inne filmy i jestem bardzo zadowolona z efektow. Przede wszystkim jest otwarty na propzycje. Wszystko jest w stanie zrobic. Nie robi jakis glupich wstawek. Ze wszystkim sie mozna dogadac. A przy tym ma calkiem niezly sprzet ;) I jezszce jedno robi naprawde niesamowite zdjecia w plenerze, widzialam...Nie sa tanie, ale w albumie umieszcza nie pamietam teraz, ale chyba cos okolo 100 zdjec. I mozecie sobie sami wybrac gdzie chcecie miec zdjecia...Osobiscie bardzo go polecam...
_________________
 
 
giania 

Wiek: 43
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lis 07, 2007 12:24 pm   Re: A kto z Was miał doświadczenie z LewFilm?

maratha napisał/a:
Lew nakręcał wesele moich 2 szwagrów Mnie się osobiście płytki podobają. Poza tym to sympatyczny człowiek. A jakie Wy macie doświadczenia?


Witam!
Widziałam film mojego kuzyna-nakręcony przez Lwa. Naprawde pieknie wszystko zmontowane, dobry podkład, dobra jakość dźwięku, praca kamerzysty pierwszorzędna. I pieknie podany!!!! Pudełeczko aksamitne, płytki z nadrukiem. Polecam w przeciwieństwie do firmy al-com.Tam robią tandetę.
_________________
:-)
 
 
dotyk-aniola 

Dołączyła: 12 Gru 2007
Posty: 9
Skąd: skąd?
Wysłany: Sro Gru 12, 2007 9:26 pm   

No właśnie amadeusz a gdzie indziej kręci ten kamerzysta, bo słyszałam, że jest przypisany do sali?
 
 
Agazinha 

Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 40
Skąd: Lodz/Londyn
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 5:06 pm   

U mnie bedzie Lew - ktorego znam osobiscie; Podoba mi sie bardzo jakosc jego nagran - prosta i z klasa; Andrzej Lew jest akredytowanym fotografem festiwalu Camerimage m.in, takze zna sie na fachu!!
 
 
Xcymenes 

Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 9:24 am   

Lew jest bardzo drogi, film jest dobry ale bez fajerwerków, u innych kamerzystów zapłacicie 40% taniej za to samo. Akredytacja na jakimkolwiek festiwalu nie zrobi z nikogo dobrego fotografa, nie zna się na zdjęciach plenerowych. Zdjęcia plenerowe i repotrażowe dla Lwa robią ludzie z zewnątrz i przez to cena jest wyższa-oprócz fotografa i Andrzej musi odpowiednio zarobić.
A.L. to człowiek o miłym usposobieniu, mający doskonały kontakt z klientem i nastawiony na maksymalny zarobek.
 
 
 
Agazinha 

Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 40
Skąd: Lodz/Londyn
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 1:52 pm   

Zgoda. Co rozumiesz przez te 'fajerwerki' w filmie? Daj przyklady prosze - ciagle sie zastanawiam nad tym jak moj film ma wygladac; ta dyskusja moze byc ciekawa..
 
 
Xcymenes 

Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 23
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Cze 05, 2008 8:41 am   

Fajerwerki- coś co by uzasadniało tak wysoką cenę. Aksamitne pudełko, naklejka na płycie to mało. Dobry sprzęt co za tym idzie czysty i wyraźny obraz gwarantuje już dużo filmowców.
A co powiesz jak kamerzysta spóźni się o godzinę na Twoje błogosławieństwo, bo nie był w stanie zrezygnować z dodatkowego ślubu?
Pozdrawiam.
 
 
 
promyk-ok 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 8:55 pm   

Xcymenes napisał/a:
Lew jest bardzo drogi, film jest dobry ale bez fajerwerków, u innych kamerzystów zapłacicie 40% taniej za to samo. Akredytacja na jakimkolwiek festiwalu nie zrobi z nikogo dobrego fotografa, nie zna się na zdjęciach plenerowych. Zdjęcia plenerowe i repotrażowe dla Lwa robią ludzie z zewnątrz i przez to cena jest wyższa-oprócz fotografa i Andrzej musi odpowiednio zarobić.
A.L. to człowiek o miłym usposobieniu, mający doskonały kontakt z klientem i nastawiony na maksymalny zarobek.


Nie mogę się zgodzić z Twoją wypowiedzią. My jesteśmy po ślubie i współpracowaliśmy z Lwem. Z Filmu, który on nagrywał jesteśmy niesamowicie zadowoleni, do zdjęć wziął panią fotograf, również rewelacyjne fotki. Dzisiaj byliśmy na plenerze, zdjęcia robił Lew i czuliśmy, że gość zna się na rzeczy. Jesteśmy zadowoleni, że na odbiór filmu i zdjęć czeka się krótko i efekt jest pierwsza klasa. Można z nim się pośmiać, pogadać i jest bardzo miło. Ma super kontakt z młodymi. Ja osobiście odczułam, że to co robi jest jego pasją i pomysły w moment pojawiają się w jego głowie. POLECAM !! !
_________________
 
 
izalukas 

Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 1:13 pm   

Witam 11 czerwca 2011 Pan Andrzej Lew kamerował nasze wesele jesteśmy bardzo zadowoleni z płyty Jest to człowiek otwarty na wszystkie propozycje my mieliśmy małą wpadkę na podziękowaniach dla rodziców wyprowadził sytuacje rewelacyjnie za co bardzo dziękujemy Panie Andrzeju :kwiat: kamerzysta który wart jest swoich pieniędzy POZDRAWIAMY SERDECZNIE Iza i Łukasz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl