Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Bardzo małe przyjęcie weselne
Autor Wiadomość
Elcia84 

Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 4:41 pm   Bardzo małe przyjęcie weselne

Witam,
Czy ktoś z Was miał, będzie miał lub był na bardzo małym przyjęciu weselnym - tak 20 - 25 osób? Chciałabym zrobić takie przyjęcie, ale niestety nie mam zielonego pojęcia w jakiej restauracji. Poza tym chciałabym się dowiedzieć jak to wyglądało u osób, które może uczestniczyły w takiej imprezie, co było do jedzenia, czy była jakaś muzyka. Na duże wesele mnie nie stać i przede wszystkim nie zależy mi na tym, aby zapraszać całą rodzinę, z którą nie utrzymuje szczególnych kontaktów. Bardzo bym chciała, aby w tym szczególnym dla mnie dniu były ze mną osoby które naprawdę dobrze znam i które są mi bardzo bliskie. Może macie pomysły, gdzie można byłoby zorganizować takie przyjęcie. Oczywiście ślub będzie kościelny koło 17, natomiast przyjęcie/obiad chciałabym aby potrwało około 3 - 4 godzin.
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 5:18 pm   

Elcia84, ja byłam na przyjęciu weselnym u mojego brata. Mniej więcej było 25-30 osób. Wprawdzie restauracji Ci nie polecę, bo to było koło Piotrkowa Tryb., ale wszystko wyglądało jak w przypadku każdego innego wesela. Menu było ustalane z salą, były bodajże 3 posiłki ciepłe (przyjęcie w godzinach 18-24 mniej więcej) plus zimne zakąski, napoje, alkohol we własnym zakresie. Młodzi byli powitani szampanem, tłuki kieliszki, był pierwszy taniec - tradycyjnie. W sali można było podłączyć wieżę do nagłośnienia, więc mieliśmy przygotowany zestaw utworów na kilka godzin i sobie to leciało.

Wiadomo, że to wszystko zależy od sali i indywidualnych ustaleń z właścicielami. Z pewnością najlepiej z góry szukać lokalu, który dysponuje małą salą, bo rzadko kto zgadza się na małe wesele na sali na 150/200 osób.
_________________

 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 5:27 pm   

Bian napisał/a:
Mniej więcej było 25-30 osób. Wprawdzie restauracji Ci nie polecę, bo to było koło Piotrkowa Tryb., ale wszystko wyglądało jak w przypadku każdego innego wesela. Menu było ustalane z salą, były bodajże 3 posiłki ciepłe (przyjęcie w godzinach 18-24 mniej więcej) plus zimne zakąski, napoje, alkohol we własnym zakresie. Młodzi byli powitani szampanem, tłuki kieliszki, był pierwszy taniec - tradycyjnie. W sali można było podłączyć wieżę do nagłośnienia, więc mieliśmy przygotowany zestaw utworów na kilka godzin i sobie to leciało.


to tak jak u nas. Normalne wesele, był DJ, oczepiny, tort i wszystkie inne elementy wesela. I właśnie na 30-32 osoby 8)
_________________
 
 
 
annakow 

Dołączyła: 10 Sty 2017
Posty: 4
Skąd: epd,lzd
Wysłany: Wto Sty 10, 2017 11:17 am   

2 lata temu miałam przyjemność bawić się w Venge na weselu przyjaciółki i szczerze polecam, jedzenie znakomite, obsługa przemiła.
_________________
Pozdrawiam
Ania
 
 
ajemstories 

Dołączyła: 08 Lut 2021
Posty: 9
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2021 4:49 pm   

W poprzednim roku z przymusu wiele przyjęc było bardzo małych i te kameralne mają w sobie całkiem dobrą atmosferę i bliskość. Nie musi to być wcale zła opcja.
 
 
nietylko 

Dołączył: 17 Mar 2022
Posty: 18
Skąd: Pszczyn
Wysłany: Czw Kwi 07, 2022 9:03 am   

U mnie było podobnie.. Istne dramum...
 
 
GdzieWesele 

Dołączyła: 19 Wrz 2017
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 06, 2022 3:01 pm   

Obecnie mikrośluby to coś co Pary Młode chcą urządzać. :) Super sprawa - kameralne grono, mniejsze wydatki.
_________________
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na www.GdzieWesele.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl