Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
21film
Autor Wiadomość
magdoo 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Maj 10, 2007 10:38 am   21film

Witam wszystkich jestem początkującą na forum więc proszę mi wybaczyć jak będzie coś nie tak :oops:
Więc w sierpniu 2008 wychodzę za mąż i poszukuje teraz kamerzysty. Wstępnie wybrałam movie studio bo widziałam wesele filmowane przez tą firmę, ale znalazłam także stronę internetową firmy 21film i spodobały mi sie filmiki zamieszczone na niej. Ale tak decydować sie w ciemno - trochę sie boję.

Czy mógłby mi ktoś napisać coś o firmie 21film, może ktoś z Was brał ich na swoje wesele???
_________________
magda
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Maj 10, 2007 12:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 12:12 pm   

O Moviestudio jest osobny wątek: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=4952

Temu wątkowi zmieniam tytuł żeby niepotrzebnie nie powtarzać informacji.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
MiP 

Wiek: 45
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: BiałaPodl/Łódź/Wawa
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 5:14 pm   HELP

Witam Was !! !
Mam do Was wielką prośbę, kiedyś mój luby pokazał mi stronę z video filmowaniem i na niej był fragment filmu w którym zamiast głosów pary młodej były podłożone głosy z filmu Shrek.
Niestety robiąc porządki niechcący straciłam namiary na tę firmę.
Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły jaka to firma to proszę o pomoc.
Pozdrawiam
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 6:43 pm   

Chodzi może o : http://www.21film.pl/film5.htm

:?: :hmgirl:
 
 
MiP 

Wiek: 45
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: BiałaPodl/Łódź/Wawa
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 11:55 am   

Fiona83 dzięki za wiadomość, to właśnie było to studio. Szkoda tylko że już nie mają wolnego terminu.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
 
 
 
MiM 


Dołączyła: 21 Sie 2007
Posty: 12
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 10:45 pm   

dla mnie to oni wydają się juz nieźle zmanierowani. chyba mają za duzo klientów.

moj narzeczony dzwonił do nich pytał o cenę, wolne terminy i chciał sie umówić na spotkanie. kamerzysta sie coś od spotkania wymigiwał, tylko jeden termin mu pasował, nie za bardzo chciało mu się szukac w głowie innego terminu na spotkanie i kazał nam sie jeszcze zastanowić i zadzwonić.
po prostu przebił wszystkich:o

MiM
_________________
 
 
 
dotyk-aniola 

Dołączyła: 12 Gru 2007
Posty: 9
Skąd: skąd?
Wysłany: Sro Gru 12, 2007 4:40 am   

Hej link nie działa ma ktoś linka do clipów o podobnym klimacie?
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 11:14 am   

Korzystaliśmy z usług tego kamerzysty i po obejrzeniu filmu bardzo się cieszę że mój, wtedy narzeczony, namówił mnie na kamerzystę :) .

Film jest cudowny, rewelacyjnie się go ogląda-na większości dobrany jest piękny podkład muzyczny. Dostaliśmy 2 wersję: długą, która trwa 2 godziny i skróconą trwającą niewiele ponad godzinę więc goście nie usną jak im go pokażemy.

Film dostaliśmy na płycie DVD przez co wygodnie się go ogląda bo jest podzielony na rodziały.
Jako "gratis" dostaliśmy 3 kilpy: Młodzi w starym kinie, rock and roll i romantyczny-takie miksy z całego wesela.

Już 3 razy oglądałam cały film i za każdym razem podoba mi się coraz bardziej :D .
_________________
Szczęśliwa mężatka.
Ostatnio zmieniony przez sauvignon_blanc Pon Cze 02, 2008 12:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EL4 

Dołączyła: 01 Paź 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 08, 2008 8:40 pm   

Czy ktoś może podzielić się refleksjami na temat prac tej firmy? Biora ją pod uwagę przy wybrze usług wideofilmowania. Z góry dziękuję.
Ostatnio zmieniony przez EL4 Sro Paź 08, 2008 8:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kwiatek81 

Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 10:07 pm   

Ja mialam okazje ogladc plyte nagrana przez te firme i musze przyznac ze bylam pod duzym wrazeniem efektu koncowego. Dlatego my rowniez zdecydowalismy sie na uslugi tego Pana. Bardzo zalezalo nam na jak najszybszym dopelnieniu formalnosci i okazalo sie to jak najbardziej mozliwe. My zamawialismy usluge z duzym wyprzedzeniem tak wiec z terminami nie bylo problemu. Podczas jednej wizyty umowislismy szczegoly i podisalismy umowe :)
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 7:51 pm   

My również się zdecydowaliśmy na usługi "21film", film zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie. Przede wszystkim nie ma tam żadnego kiczu. Również wszystkie formalności załatwiliśmy podczas jednej wizyty, pan był bardzo elastyczny co do ustalenia terminu i godziny spotkania.
Szczerze polecam!
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 4:40 pm   

Przeczytalam duzo pozytywnych opinii na temat tej firmy, napisalam wiec maila, z prosba o podanie orientacyjnej ceny sfilmowania samego slubu w kosciele, to znaczy odkad podjezdzamy pod kosciol, uroczystosc, zbieranie pieniazkow i zyczenia, kwiaty itd. Zalezy mi tylko na utrwaleniu slubu, gdyz kamera mnie peszy a na weselu chce sie czuc w pelni swobodnie. Na poczatku w ogole nie chcialam kamerzysty, teraz myslalam, ze na slubie moglby byc bo i tak bede zestresowana. Niestety firma 21 film odpisala, ze nie przyjmuja takich zlecen. Nie do konca niestety rozumiem co mam rozumiec za "takie zlecenia", po prostu krotszy film, mniej pracy, wiadomo. Uwazam, ze dobrze byloby zdobyc kazdego klienta, bo podobno rozne zachcianki spelniaja...a jednak nie :roll:
_________________
 
 
SV_Studio 
Firma


Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 6:46 pm   

Witam

Powodów, dla których firma takich zleceń nie przyjmuje przychodzi mi do głowy kilka. Przykładowo może to być problem małej ilości kamer w firmie i wolą przeznaczyć je na pełne wesele (tzn. ślub, wesele, ewentualnie poprawiny), gdyż więcej na tym zarobią. Jednak z drugiej strony niektóre firmy za przygotowanie samego materiału ze ślubu życzą sobie odrobinke mniej niż za ślub z weselem.

Troche zdziwiła mnie odpowiedz firmy 21film bo ja np zawsze takie zlecenia również przyjmowałem i przyjmuje nadal.

pozdrawiam
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 8:15 pm   

W takim razie chetnie obejrze panska oferte rowniez :) prosze mi na priva wyslac jakies info i strone internetowa :)
Mnie tez to zdziwilo. A jezeli chodzi o to, ze wola wziac "pelny slub", to gdyby sie zainteresowali i dali mi szanse to dowiedzieliby sie, ze nasz slub jest nietypowo w piatek, wiec w sobote moga sobie odbic pelne wesele i beda na duzym plusie. No ale niestety od razu mi odmawiano. To samo bylo z inna firma polecana na forum.
_________________
 
 
EL4 

Dołączyła: 01 Paź 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 5:41 pm   

W dziale powitań zapowiadałam zmasowaną dawkę pochwał, dla moich "ślubno-weselnych" usługodawców. Zacznę od bezapelacyjnego "numeru 1" - autora filmu. Dzięki niemu, bowiem, wszystkie okołoślubne emocje odżyły na nowo.
Film jest rewelacyjny! Wzruszający i zabawny, świetnie zmontowany, z piękną - bezbłędnie dopasowaną do sytuacji - ścieżką dźwiekową. Fantasyczne clipy urozmaicają, dowodzą umiejętności i humoru montażysty. Trafiony dobór scen zmontowanych tak, że całość ma właściwe tempo.
Wszystkim przyszłym klientom "21 film" zazdroszczę faktu, że pierwsza projekcja (i każda kolejna) filmu jeszcze przed nimi :) :)
Cieszę się, że trafiłam na takiego fachowca :)
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 12:44 pm   

jak ogladalam w necie filmy tej firmy to doszlam do wniosku ,ze sa to najladniejsze filmy slubne ,bardzo ciekawe podejscie do tematu.Czy wiecie jak kształtuja sie ceny na rok 2009?
_________________
 
 
atalinka 

Dołączyła: 07 Wrz 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 9:54 pm   

Telefon jest na stronie, wystarczy zadzwonić i spytać, co ja uczyniłam.
Od przyszłego roku mają już robić materiał w HD 16/9 z tego co zrozumiałam, poprawcie mnie jeśli się mylę.
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 10:01 pm   

Atalinka, informacje jakie posiadasz są jak najbardziej poprawne. Jestem świeżo po podpisaniu umowy, dlatego mogę potwierdzić ich wiarygodność :) Zaś już dziś cieszę się na możliwość rejestrowania naszej uroczystości w jakości HD :D
_________________
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 2:26 pm   

dotyk-aniola napisał/a:
Hej link nie działa ma ktoś linka do clipów o podobnym klimacie?


znalazłam na YouTube .....
http://www.youtube.com/watch?v=I-56c-Obfkc

coś rewelacyjnego ... od 5 minuty padłam ze śmiechu :mrgreen: podkład ze Shreka wymiata :mrgreen:
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
wiosna 

Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 10:10 pm   

atalinka napisał/a:
Telefon jest na stronie, wystarczy zadzwonić i spytać, co ja uczyniłam.
Od przyszłego roku mają już robić materiał w HD 16/9 z tego co zrozumiałam, poprawcie mnie jeśli się mylę.


A czy dają do tego wersję na DVD, bo przecież nie każdy ma dzis w domu HD?
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 10:19 am   

Panów w firmie 21 film jest co najmniej dwóch, czy u kogoś z Was filmował pan Grzegorz?
My podpisywaliśmy umowę z innym panem (imienia nie pamiętam, a nie mam umowy przy sobie) a okazuje się że naszą uroczystość będzie filmował pan Grzegorz.
Jestem trochę zawiedziona tym faktem, bo nie ukrywam, że pana z którym podpisywaliśmy umowę "kupiliśmy od razu", a tu się okazuje, że będzie ktoś inny...
Mam nadzieję, że po spotkaniu z panem Grzegorzem będziemy mieli wciąż pozytywne odczucia co do "21 film"...
_________________
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 10:49 am   

Hosiole, my podpisywaliśmy umowę z panem Grzegorzem i prawdopodobnie on będzie filmował naszą uroczystość. Po spotkaniu z nim mamy bardzo pozytywne wrażenia. To miły, sympatyczny i konkretny człowiek. Myślę, że nie macie powodów do obaw :)
_________________
 
 
segl 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 14, 2010 10:30 am   

Hosiole napisał/a:
Panów w firmie 21 film jest co najmniej dwóch, czy u kogoś z Was filmował pan Grzegorz?
My podpisywaliśmy umowę z innym panem (imienia nie pamiętam, a nie mam umowy przy sobie) a okazuje się że naszą uroczystość będzie filmował pan Grzegorz.
Jestem trochę zawiedziona tym faktem, bo nie ukrywam, że pana z którym podpisywaliśmy umowę "kupiliśmy od razu", a tu się okazuje, że będzie ktoś inny...
Mam nadzieję, że po spotkaniu z panem Grzegorzem będziemy mieli wciąż pozytywne odczucia co do "21 film"...


jeżeli będzie u Was Grzesiek to nie macie się o co martwić, już kilka razy z nim współpracowałem (jestem fotografem) i pary zawsze były zadowolone.
 
 
EL4 

Dołączyła: 01 Paź 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 10:47 am   

Nie wyobrażam sobie, żeby film mógł kręcić ktokolwiek inny niż p. Grzegorz. :) Martwiłabym się, gdyby było odwrotnie ;P
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 12:29 pm   

Hm.. problem w tym, że obydwaj panowie mają na imię Grzegorz.
My podpisywaliśmy umowę i chcieliśmy aby nam kręcił pan Grzegorz z Łodzi...a będziemy mieli pana z Pabianic.
EL4 napisał/a:
Nie wyobrażam sobie, żeby film mógł kręcić ktokolwiek inny niż p. Grzegorz. :) Martwiłabym się, gdyby było odwrotnie ;P

z tego powodu ja też się trochę martwię... ale co ma być to będzie, nie mamy już możliwości zmiany...
_________________
 
 
rhomcio 

Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 12:23 pm   

Witam,
Zwalniam termin 18.09.2010. Miał być ślub, ale nie ma, więc pan Grzegorz jest na tą chwilę wolny w tym dniu..
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 14, 2011 9:55 pm   

A my w tym tygodniu odebraliśmy 3 piękne komplety DVD (jeden zawiera pełną ok. dwugodzinną wersję i ok. godzinny skrót) oraz jeden komplet płyt Blu-Ray w jakości Full HD :D Oprócz samego reportażu znalazł się tam śmieszny film w stylu starego kina i film romantyczny, tak zwany wyciskacz łez :wink: Po powrocie do domu oglądaliśmy cały materiał do późna w nocy na zmianę śmiejąc się i płacząc. Właśnie takiego efektu oczekiwaliśmy, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy przez Pana Grzegorza i szczerze będziemy polecać Go innym.
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Cze 23, 2013 3:50 pm   

My z Panem Grzegorzem podpisaliśmy umowę w maju... Po obejrzeniu clipów na stronie i godzinnego skrótu weselnego na spotkaniu, jestem pewna, że to jest strzał w dziesiątkę. Nasz film weselny zostawiamy w dobrych rękach :)

Kiedyś na stronie był terminarz, które daty ma zajęte... niestety ta podstrona zniknęła, a szkoda, bo w celach czysto informacyjnych ten terminarz rozwiązałby problemy pytających się o wolny termin...
_________________
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 17, 2013 8:50 pm   

Catylyn89 napisał/a:
Kiedyś na stronie był terminarz, które daty ma zajęte... niestety ta podstrona zniknęła, a szkoda, bo w celach czysto informacyjnych ten terminarz rozwiązałby problemy pytających się o wolny termin...


mnie niestety ten terminarz wprowadził w błąd, niby termin był wolny ale okazało się że jest zajęty :/ dopiero po moim zapytaniu został zaktualizowany...
_________________
 
 
asia_gorzka 

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Paź 2013
Posty: 8
Skąd: Stryków
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 12:39 am   

Hej! Niestety opinie na temat 21film są już troszkę przestarzałe i chciałabym prosić o nowe komentarze na ich temat :) Ktoś coś wie nowego?
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 12:53 pm   

asia_gorzka, Pan Grzegorz jest fantastycznym człowiekiem :) cóż mogę więcej powiedzieć, filmy pierwsza klasa ;) Najlepiej skontaktujcie się i spotkajcie... :) Nam pokazał jak wygląda zmontowany film i nie myśleliśmy zbyt długo nad podpisaniem umowy :)

Ponadto współpracuje często z fotografem Sebastianem Glapińskim i go poleca, więc z nim też spisaliśmy umowę :razz:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sob Lut 01, 2014 12:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
h0nnie 

Dołączyła: 11 Sty 2014
Posty: 11
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 11:41 am   

Naszym kamerzystą również został Pan Grzegorz!:) Ślub dopiero w sierpniu 2015 ale już nie mogę się doczekać!:) Po spotkaniu z Panem Grzegorzem myślę, że nie mam się co martwić o film.
 
 
marpia 

Dołączyła: 16 Kwi 2013
Posty: 3
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 2:32 pm   

Cześć.
Nasza uroczystość odbyła się tydzień temu. I choć nie mamy jeszcze filmu (o którego jakość jesteśmy już teraz spokojni), na świeżo chcieliśmy oddać opinię dla 21film.
Pan Grzegorz jest wspaniałą osobą - poza tym, że pełną profesjonalizmu, pomysłową i kreatywną, to przy tym pogodną, optymistyczną, potrafiącą zminimalizować stres, napięcie i "sztuczność". Jest elastyczny, zawsze służy pomocą i wsparciem.
Goście weselni pytali, czy jest na naszym weselu kamerzysta :D , co tylko świadczy na korzyść, gdyż goście zachowywali się w pełni naturalnie i nie czuli skrępowania przed natrętnym filmowaniem.


Szczerze polecamy współpracę z 21film.
Marta i Marcin
_________________
marpia
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 6:18 pm   

i my zdecydowaliśmy się na 21film :)

był to nasz piąty kamerzysta, i jak to się mówi do pięciu :oops: razy sztuka 8)

genialne filmy, genialny Pan, polecamy :)
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Paź 12, 2014 3:21 pm   

Polecam, polecam, polecam!!!

Film odebraliśmy wczoraj, bez żadnego podglądania na spotkaniu u kamerzysty, czy akceptowania materiału :) O pięknie filmu dowiedzieliśmy się w domu.
Jak się otwiera skórzane etui, to oczom ukazują się piękne płytki z naklejonymi zdjęciami z sesji plenerowej. W etui dvd są 4 płytki (skrót 30 minut, skrót 60 minut i cały film 2h, podzielony na dwie części), zaś w etui Blu ray 3.

Pięknie zrobione menu, w tle nasze zdjęcie z pleneru i muzyka Coldplay :serce:

Co do filmu... Wszystko cudnie zmontowane, najważniejsze momenty uwiecznione (film ma tylko 2h, a nie jak na innych 2,5 - 3h). Piękne nasycone kolory, ostry obraz, widać, że nagrywane lustrzanką :) Wybraną muzykę podesłałam i super Pan Grzegorz ją wmontował w film. Pamiątka cudowna, nie za długa, super klipy (szczególnie śmieszny filmik na końcu I części właściwego filmu), no i 30 minutowy skrót, z nagranym wywiadem, który dogrywaliśmy dwa dni po weselu :)

Podczas wesela podłączył się pod DJ-kę (by mieć wysoką jakość puszczanej muzyki) i świetnie dogadywał się z resztą ekipy. W ogóle nie przeszkadzał gościom w zabawie i sprawiał wrażenie, jakby go nie było :) Kontaktowy i bardzo miły człowiek z dużym poczuciem humoru :)

Jesteśmy maksymalnie zadowoleni, bo film nie nudzi, wręcz zachęca do oglądania. Ślub nagrany prawidłowo i nie za długo, bo tylko 15 minut (najważniejsze rzeczy ze ślubu wyciągnięte). No i mogliśmy się przekonać, że wesele było fantastyczne :smile:

Warto z tą firmą podpisać umowę, my nie żałujemy :hurra:
Na dowód dodajemy teledysk, zrobiony oczywiście przez 21film
http://youtu.be/NeLNFpIbVcQ
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Nie Paź 12, 2014 3:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
witkosia85 

Dołączyła: 19 Sty 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 11, 2014 7:08 pm   Polecamy w 100%

Nasze wesele odbyło się 03 maja 2014.
Mimo fatalnej pogody i fatalnego zdrowia Panny Młodej (czyli mnie:P) film wyszedł wspaniale! A to oczywiście zasługa Pana Grzegorza, który wykazał się wielką cierpliwością i był dla Nas ogromnym wsparciem w Najpiękniejszym Dniu Naszego Życia :-) Dziękujemy serdecznie !! !

Odnośnie filmu: co najważniejsze-NIE JEST NUDNY bo zawiera najważniejsze momenty ślubu i wesela! Podkład muzyczny-trafił w nasze gusta -nie jest "cukierkowy".

Płyty umieszczone w pięknym, skórkowym etui (zawsze spotykaliśmy się z tandetnym białym plastikiem) co uważamy za duży plus...

Jednym słowem- przyszli Państwo młodzi nie zastanawiajcie się- 21 film jest najlepszy!

Pozdrawiamy, Sylwia i Daniel :)
_________________
Miej oczy szeroko otwarte przed ślubem a przymykaj je później ;)
 
 
majak 

Dołączyła: 01 Cze 2013
Posty: 6
Skąd: Łask
Wysłany: Pon Maj 04, 2015 5:49 pm   

Gorąco polecamy usługi Pana Grzegorza, który wspaniale uwiecznił zarówno przygotowania, ceremonię ślubu, zabawę weselną jak i późniejszy plener. Całość została świetnie zmontowana i dostarczona w eleganckich skórzanych opakowaniach. Dzięki kreatywności i doświadczeniu Grzesia film podobał się zarówno rodzinie, jak i znajomym, ogląda się go z zapartym tchem. Naprawdę nie spodziewaliśmy się takiego efektu! Współpraca z Nim to czysta przyjemność. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na kamerzystę to z czystym sumieniem polecamy 21 Film, ponieważ to gwarancja wspaniałej pamiątki z tak ważnego dnia jakim jest ślub i wesele, a film jest naprawdę wyjątkowy :)
_________________
mn
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Sob Lip 04, 2015 9:01 pm   

i ja się wypowiem na temat 21 film :)
Grzesiek nagrywał nam zarówno podziękowanie dla rodziców, jak i całe wesele :)
powiem krótko i na temat : lepiej niemogliśmy trafić, wczoraj dostaliśmy film i obejrzeliśmy go już pięc razy :) cudowny!
dodam, że mieliśmy jeszcze drona i to też naprawdę fajna sprawa, genialne ujęcia :)
nie żałuję, że dałam się mężowi namówić na kamerę :)
_________________


 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 16, 2015 8:00 pm   

A czy ktoś z Was mógłby napisać jaka jest cena takiego filmu ? :)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Lis 18, 2015 5:59 pm   

oleczqa002, napisz i zapytaj, za taką jakość cena nie zwali Cię z nóg ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sro Lis 18, 2015 5:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lakiluke 

Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 2
Skąd: uć
Wysłany: Sob Lut 27, 2016 1:45 pm   

Cudowne reportaże, wspaniali ludzie, świetne podejście do pracy i klientów.
Dodatkowo ujęcia z kilku kamer (to już chyba powinien być standard) i z powietrza.
Ostatnio zainwestowali w nowy sprzęt co daje jeszcze większe możliwości.
Naprawdę świetny wybór - zobaczcie stronę i profil na FB. Obejrzycie portfolio, zadzwońcie - to nic nie kosztuje, a można zapoznać się z ofertą. Taki reportaż to pamiątka na całe życie. Zaufajcie profesjonalistom.

Już jakiś czas temu nagrywali mój ślub i wesele, ale do dziś film wzbudza pozytywne emocje i bardzo podoba się znajomym.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl