Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
wesele w domu weselnym Hera?
Autor Wiadomość
lucky72


Wiek: 49
Dołączył: 11 Paź 2003
Posty: 28
Wysłany: Sob Paź 11, 2003 9:31 am   wesele w domu weselnym Hera?

czy ktośmógłby mnie :idea: zamierzam urządzić wesele w Herze na Łąkowej, sala w środku wprost idealna spodobała sie nawet teściowej choć opakowanie w sensie budynku ostro nieciekawe. Interesuje mnie czy ktoś wie coś na temat jedzenia tam. Jest tanio ale czy da się to zjeść. Zastanawiam sie bowiem nad wiejskim stołem, gdyby jedzenie było do kitu to mogłoby być dobre urozmaicenie.
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Sob Paź 11, 2003 9:42 am   

Niestety pierwsze słyszę, że taka sala istnieje :shock: . No ale może warto się zainteresować. A jakie są tam ceny? Co rozumiesz przez stół wiejski?
_________________
 
 
lucky72


Wiek: 49
Dołączył: 11 Paź 2003
Posty: 28
Wysłany: Sob Paź 11, 2003 11:26 am   

to jest 73 za osobę bez tortu i szampana. stól wiejski jest ostatnio bardzo modny jest tam i beczka piwa itroche kaszanki i salceson, smalec w beczułce, kiełbaska wedzona w pętkach szynka może być i kiszony ogorek wszystko na stylowym stole przybrane po wiejsku koszt od 800 do ?? ?
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Sob Paź 11, 2003 11:31 am   

lucky72 napisał/a:
to jest 73 za osobę bez tortu i szampana.

to rzeczywiście bardzo tanio :!: Tym bardziej, że piszesz, że sala idealna :roll: .
A kiedy planujesz ślub? Jakie tam są terminy rezerwacji?
_________________
 
 
Majaa 


Wiek: 48
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 11, 2003 11:46 am   

Ja mieszkałam blisko Hery i powiem szczerze w życiu bym się tam nie zdecydowała na organizację wesela. Tak jak mówisz, że względu na nieciekawe otoczenie. Weż pod uwagę, że tam jest przystanek tramwajowy. Tramwaj to nie cichy pojazd. Niby jest tam zejście do takiego niby ogródka ale jak zauważyłam goście wychodzą palić papierosy wprost na ulicę. Miomo, że ten lokal byłby wprost idealny pod względem bliskości dla nas nawet nie poszliśmy go obejrzeć, odpadł w przedbiegach ze względu na otoczenie.

A co do stołu wiejskiego to fajna rzecz. U nas to była rewelacja.
 
 
lucky72


Wiek: 49
Dołączył: 11 Paź 2003
Posty: 28
Wysłany: Sob Paź 11, 2003 12:33 pm   

mylisz się nie byłas w Herze popełniłaś prawodopodobnie ten sam bład co ja będąc tam po raz pierwszy na dole jest lokal restauracja gdzie też odbywają się wesela kiedy byłam tam z nazeczonym nie powiedziano mi ze to nie ten lokal. Dom weselny Hera mieści się na drugim piętrze tego bydynku i nie ma tam wstępu trzeba sie umówić. Goście nie wychodzą na ulicę ale na ogrodzony parking do ktorego tylko młodzi mają klucze. Sala w Herze w porownianiu do tej o której piszesz to niebo i ziemia.


Sisi napisał/a:
lucky72 napisał/a:
to jest 73 za osobę bez tortu i szampana.

to rzeczywiście bardzo tanio :!: Tym bardziej, że piszesz, że sala idealna :roll: .
A kiedy planujesz ślub? Jakie tam są terminy rezerwacji?

slub planuję w styczniu 2004 a z tego co wiem to nie jest to sala oblegana nie wiem jak z terminami na ten rok. Z tym że sala pomieści maksymalnie coś koło 60 osób + orkiestra, i przy tyli osobach jest sporo miejsca do tanców czyli tak akurat.
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Sob Paź 11, 2003 12:40 pm   

My właśnie planujemy wesele na ok.50 osób. Jeszcze dużo czasu przed nami-2005rok :roll: , ale wiem, że są sale, w których terminów na lato 2004 już nie ma.
_________________
 
 
lucky72


Wiek: 49
Dołączył: 11 Paź 2003
Posty: 28
Wysłany: Sob Paź 11, 2003 12:57 pm   

Jeśli myslisz o naprawdę dobrym jedzeniu to jednak polecałabym coś innego tym bardziej że ja nawet na tym forum nie mogę sie niczego dowiedzieć i prawdopodobnie zdecyduję sie na ten stół wiejski co da w sumie prz stole wartym 1000 zł dodatkowo 17zł na łebka.
Jednak jeśli liczysz sie z kosztami to chyba warto tym bardziej że jedzenie typowe w tym sensie że nie ma żadnych wynalazków dania typowe i trochę ryb, mięska, wędlinki pięć ciepłych dań lody mały wybór ciast i owoców.
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 12:27 am   

mielismy okazje tam filmowac i kicha,ale to tylko subiektywne zdanie kamerzysty
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 9:54 am   

filmowiec napisał/a:
mielismy okazje tam filmowac i kicha,ale to tylko subiektywne zdanie kamerzysty

A może napiszesz co dokładnie ci się nie podobało w tych wszystkich salach? Bo takie suche stwierdzenie nic nie daje, w końcu gusta są różne.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 7:25 pm   

oki,dokladnie to tak wystroj niezaciekawy,jedzenie nie za dobre i akurat na tej imprezie bylo go malo,sala dosyc ciasna,i kapela tez nie zachwycala niczym specjalnym (podbno oni tam czesto graja uklad z wlascicielem czy cos w tym stylu)
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 11:55 am   

czy sala nadal istnieje, czy po prostu wyszła z obiegu weselnego?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl