Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SAMBRIA
Autor Wiadomość
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 25, 2005 9:48 pm   SAMBRIA

jest jeszcze taki dom weselny SAMBRIA, jak jedzie sie na głuchów, tuszyn po prawej stronie na krańcówce 70, kobieta jest bardzo przekonująca, nawet na początku najbardziej nas urzekła, ale naszczęscie mojej znajomej syn miał tam komunie w tym roku w maju, szok dziewczyna przez dwa tyodnie była w depresji, ludzie wyszli głodni, niezadowoleni i nieszczedzili kometnarzy, więc ostrzegam! :?
_________________

 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 28, 2005 5:17 pm   

Megi
zaskoczyla mnie Twoja opinia. ja rowniez bylam na tej sali, gdyz slyszalam bardzo pozytywne opinie na jej temat - slub w ubieglym roku i sylwester.
rzeczywiscie kobieta bardzo sympatyczna, widac ze wklada wiele serca w to co robi.
sala calkiem w porzadku i cena przystepna. oferuja tez nocleg po smiesznych cenach, choc to nie sa zadne rewelacyjne warunki.
ja nie zdecydowalam sie na ta sale, choc moja mama byla cala za, gdyz balam sie ze bedzie za duza i goscie na niej zgina, poza tym chcialam zaproponowac gosciom troche lepszy nocleg.
proponuja rowniez razem z sala orkiestre i kamerzyste, moga byc tez zdjecia, a ja juz mialam wybrana orkiestre :roll:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 29, 2005 1:22 am   

goscie byli głodni, dzis byłam znajomych prosic na wesele, mieli tam komunie, a co najlepsze mieszkaja na przeciwko sambri, po drugiej stronie ulicy, i co najsmieszniejsze, wojo wyszedł z przyjecia zjadł w domu kiełbase wypił browara, po czym wrocił na sale. więc swiadczy to o tym jak suto były zastawione stoły!Więc dziś był temat tej sali na bierząco, a orkiestra robi zbyt długie przerwy najmniej 20 minut! jezeli chodzi o wesele, a cena jest 165 zł z poprawinami to nie wiem czy taka dogodna, a na stole, porcjowane mieso! a widziałas jak podaja specjalnosc kluski slaskie? smieszne 4 kluseczki na talerzu , to dziewczynka 9 letnia pytała babcie, jak mozna tak mało klusek nałożyć na talerz, gdzie ona wciągneła to nosem, to jak ma sie najeśc dorosły męzczyzna, bo my kobiety na dietach damy jakos rade.Potem właścicielka sie dziwi ze ludzie tak szybko sa pijani! moge podać więcej takich opini wzorujac sie na dwóch komuniach w maju 2004 i jednym weselu w w marcu! tamtego roku!
_________________

 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 29, 2005 9:55 pm   

Uważam, że wszędzie będą plusy i minusy. Ja w sierpniu będę bawić się właśnie tam i to na swoim weselu :) Mieszkam blisko dlatego wybrałam ten lokal (mimo, że oglądałam wiele innych) oraz ze wzgledu na cenę (przecietna) oraz bawiła sie tam równiez moja kolezanka na weselu swojego kuzyna. Jej się wszystko podobało oprócz właśnie tej miłej pani. Ta pani jest naprawdę sympatyczna, pomaga kroić tort i prowadzi oczepiny (nie ma żadnych obraźliwych przyśpiewek i ja się z tego cieszę (wczesniej pyta się młodych o wszystko by podczas oczepin nie popełnić jakieś gafy) oraz zaprasza na parkiet gdy widzi jak towarzystwo się wstydzi bądż rodziny się dzielą. Taki zniej mały wodzirej a my mamy już z głowy przejmowaniem się takimi sprawami. My za jednym zamachem wybraliśmy i ich orkiestrę, wideofilmowanie zdjęcia mimo, że rozglądaliśmy się za innymi. Mogę jeszcze pozyczyć od mojej koleżanki kasetę z wesela gdzie ona się bawiła i wyciągnąć wnioski (co mi się ostatecznie nie podoba i zmienić). Mam nadzieję że będzie super ze wszystkim nawet z jedzonkiem bo menu możemy sobie sami wybrać.(myśę że jedzonka nie będzie mniej niż w innych lokalach a nawet w sam raz)

:) :):)
_________________
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 12:35 am   

walcz o jedzonko, reszta oki, ale naprawde, ta pani tak kreci, ze spisz z nia dokładna umowę!!! pozdrawiam, i mam nadzieje ze od tamtej pory coś sie zmieniło, i ze u ciebie bedzie oki :lol:
_________________

 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 8:44 am   

Dzięki za pozdrowienia i mam nadzieje że będzie super. :)

[ Dodano: Czw Sie 18, 2005 8:04 pm ]
i było super
Goście byli zadowoleni ze wszystkiego - z jedzenia i z orkiestry. Nikt nie narzekał na posiłki i nikt nie chodził głodny (nie było wydzielania porcji). Muzykę grali fajną bo cały czas goście się bawili do samego rana (do ostatniej piosenki) aż bałam się że goście nie wyjdą (bo bardzo dużo gości zostało do końca) a my nie bylismy przygotowani na dopłatę orkiestrze na dalsze granie. Po ostatniej piosence goscie po kolei zaczeli rozchodzić sie do domu oczywiście cali szczęśliwi że mogli u nas się tak fajnie bawić.

Za 2 tygodnie będzie miała tam moja znajoma swoje wesele - zobaczymy jak u niej - mam nadzieje że też tak fajnie. Sama bałam sie jak wypali bo różnie to bywa na każdej sali.
_________________
 
 
 
wiktor 

Dołączył: 06 Paź 2005
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 6:14 pm   Proszę o opinie o sali weselnej Sambria

Witam wszystkich serdecznie :-)
Proszę Was o opinie na temat sali weselnej Sambria w Łodzi (wyjaz w stronę Głuchowa). Czy ktoś organizował tam sobie wesele, ewentualnie czy był na weselu w tej sali. Jakie jedzonko podają i jak gra orkiestra. Próbuję zebrać informację na jej temat.
Jakie ewentualnie inne sale polecacie na wesele ok. 100 osób w rozsądnej cenie.
Serdecznie dziękuję za wszelkie opinie.
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 6:57 pm   

Wiktor poczytaj sobie też relacje Dotki w dziale "Nasze śluby i wesela", z tego co pamiętam pisała też gdzieś o menu weselnym http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=543

Jeżeli chcesz mieć wszystko kompleksowo zalatwione - orkiestra, zdjęcia i filmowanie w jednym miejscu to w Sambrii Ci to zaoferują.
Byłam na weselu u Dotki i było bardzo udane.
_________________


:)
 
 
kama26 

Wiek: 57
Dołączyła: 01 Mar 2006
Posty: 1
Skąd: Łodz
Wysłany: Sro Mar 01, 2006 4:51 pm   

Linka napisał/a:
Wiktor poczytaj sobie też relacje Dotki w dziale "Nasze śluby i wesela", z tego co pamiętam pisała też gdzieś o menu weselnym http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=543

Jeżeli chcesz mieć wszystko kompleksowo zalatwione - orkiestra, zdjęcia i filmowanie w jednym miejscu to w Sambrii Ci to zaoferują.
Byłam na weselu u Dotki i było bardzo udane.



Tak to prawda równiez jesteśmy bardzo zadowoleni zespół bardzo fajny (zawodowy)dużo grania,małe przerwy a co najważniejsze grają wszystko wszyscy śpiewają grają na różnych instrumentach i co
jeszcze ważniejsze grają do stołów.Zrobiliśmy też sesje zdjęciową na miejscu to duża wygoda i videofilmowanie.To naprawdę profesjonaliści.Sala ładna,przestronna jedzonko podawane tak że starczy dla każdego polskie dobre dania na życzenie stół staropolski z kaszaneczką,kielbaską smalcem itp.Wlasciwie organizatorzy sami prowadzą imprezę weselną ani my ani nasi rodzice nie musieli się martwić i dogrywać nic sami.Pozdrawiam przyszle parki młode!Kama.
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 1:06 pm   

warto tez zwrocic uwage jakie menu zamowili sobie klienci...
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 2:41 pm   

megi napisał/a:
mieli tam komunie

(...)
właścicielka sie dziwi ze ludzie tak szybko sa pijani!

Megi, może na wesele podają jednak inne zestawy niż w przypadku komunii?
Czy ta komunia to było całonocne przyjęcie? Z alkoholem? :shock:
_________________
chez alma |
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 23, 2006 7:57 pm   

To że goście chodzili głodni a potem pijani to nie wina włascicieli sali tylko tych, którzy imprezę tam zamówili tzn. co zamówili: za mało jedzenia a goście poupijali sie i tyle. Uważam, że to zależy od menu i innych dodtaków, jakie sobie zamawiają ludzie. I to wygląda w każdym lokalu tak samo.
_________________
 
 
 
kala 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Sty 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 12:00 am   

niecały tydzień temu miał tam wesele brat mojego narzeczonego. wszyscy byli zadowoleni z obsługi, menu, orkiestry itd. sambria to taka rodzinna firma, która profesjonalnie i kompleksowo zajmuje sie organizacją przyjec weselnych. dobre rozwiazanie dla tych, którzy za bardzo nie mają czasu. jednym słowem polecam, choć nie za bardzo byłam pozytywnie nastawiona do tego przed przyjęciem.
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 8:40 pm   

kala napisał/a:
niecały tydzień temu miał tam wesele brat mojego narzeczonego. wszyscy byli zadowoleni z obsługi, menu, orkiestry itd. sambria to taka rodzinna firma, która profesjonalnie i kompleksowo zajmuje sie organizacją przyjec weselnych. dobre rozwiazanie dla tych, którzy za bardzo nie mają czasu. jednym słowem polecam, choć nie za bardzo byłam pozytywnie nastawiona do tego przed przyjęciem.


Budująca.......................... reklama :hyhy:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
jabbar 

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 3
Skąd: stąd
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 4:01 pm   

Miałem "przyjemność" być na weselu w tej sali. Jako gość nie jestem nigdy zbyt wybredny. Ale jako osoba która pod wódeczke lubi zjeść przeżyłem totalne rozczarowanie. I pod opiniami braku jedzenia podpiszę się obiema rękoma.
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 12:57 am   

kala napisał/a:
sambria to taka rodzinna firma, która profesjonalnie i kompleksowo zajmuje sie organizacją przyjec weselnych.


Zalezy co kto lubi...jak bylismy ogladac sale to wlascicielka wyskoczyla na sale i zaczela prowadzic wezyk, bo podobno mloda nie za bardzo wiedziala gdzie mialaby pojsc...a no i potem wychodzilismy w polarach i jansach przez sale weselna...
Nie bardzo bym chciala zeby jakys ludzie w jansach przechodzili przez moja sale podczas wesela...
Poza tym ze tam jest przypisana orkiestra i kamerzysta to jeszcze nie mozna zmienic dekoracji...
Generalnie ja bylam na nie, chociaz wystroj sali ladny...a co do jedzenia to niestety nie moge sie wypowiedziec
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
ja24 

Wiek: 60
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 10:16 am   

Dla mnie to trochę brednie napisane wyżej sami mieliśmy wesele w SAMBRI wcześniej oglądaliśmy też jak wygląda inne , nikt nie zmuszał nas do przechodzenia przes salę w trakcie czyjeś imprezy mają tam wejście osobne i podejrzeć można spokojnie przez duże weneckie okno nikt nikomu to nie przeszkadza , idealnie że można też zobaczyć na żywo nie tylko na tzw gębę , Zespół przypisany do sali to bardzo dobrze nie z przypadku kamera również, robią to profesjonalnie ! Najważniejsze że mają wszystko ustalone co do godziny i nie trzeba czekać np na torta czy oczepiny albo pierwszy czy ostatni taniec , wiadomo że młodzi i rodzice mają tyle na głowie i nie muszą myśleć już o sprawach organizacyjnych! Pozdrawiam Sambrowiczów :)
 
 
curuś 

Wiek: 39
Dołączyła: 28 Mar 2007
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 10:30 am   

Ale ale ! potwierdzam ja jestem na tak fajna kapela i fajne fotki zakładowe w atelier
mamy super pamiątkę i filmik spoko niech se piszą ja wiem swoje ,żarciątka też pod dostatkiem a co na chulance myślicie tylko o pełnych brzuszkach?takowe to w domciu !weselicho i tancować do białego rana!aż się kurzy.
_________________
curuś
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 29, 2007 1:29 pm   

Nie ma to jak zalogować się tylko po to aby napisać pochlebne opinie - jak podejrzewam - na temat własnej sali.
Takie opinie są oczywiście najmniej wiarygodne i nie za wiele zdziałacie. :hmgirl:
_________________

 
 
 
mager16 

Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 1:27 pm   

w tym roku mam wesele w sali SAMBRIA przy ulicy Rzgowskiej czy ktos ostatnio byl tam na weselu albo mial swoje, martwie sie opiniami ktore przeczytalam wczesniej :( [/b]
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 3:41 pm   

ja24 napisał/a:
Dla mnie to trochę brednie napisane wyżej sami mieliśmy wesele w SAMBRI wcześniej oglądaliśmy też jak wygląda inne , nikt nie zmuszał nas do przechodzenia przes salę w trakcie czyjeś imprezy mają tam wejście osobne i podejrzeć można spokojnie przez duże weneckie okno


No moze akurat udalo sie ze nie przechodziliscie przez sale...jak ja bylam to bylo ok 4 par zainteresowanych weselem i wszyscy wychodzili przez sale na ktorej bawili sie goscie...oczywiscie wchodzi sie przez kuchnie, ale wychodzi niestety centralnie wsrod bawiacych gosci...
Co do zespolu to zalezy co kto lubi i kazdy ma inny gust, nam sie nie podobal zespol syna wlasciecielki...
Nas jeszcze odstraszylo to ze nie mozna tam zmienic dekoracji, bo wlscicielce bardzo sie podobala...chyba ze teraz juz dla dobra opinii sali mozna?? :roll:
mager16 nie pisz prosze wielkimi literami bo to oznacza krzyk, a jesli chodzi o Twoje wesele to ja bym sie nie marwila, tylko powiedziala wczesniej ze nie zyczysz sobie zeby ktos wychodzil przez te frontowe drzwi, bo slyszalas o takich przypadkach...mowie to wszystko zalezy od tego co sie komu podoba...
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
mager16 

Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 4:29 pm   

to ze nie zycze sobie zeby obcy ludzie krecili sie podczas wesela to jedno, martwia mnie tez inne rzeczy np. to ze ludzie wychodzili glodni z wesela; chcialabym sie tez dowiedziec jak wygladaja stoły, czy jedzenie jest dobre, jak to jest z tym wydzielaniem porcji, bylam w zeszłym roku na dwoch weselach i stoły wyglądały super, każda potrawa była ładnie udekorowana, jestem ciekawa jak to wyglada w Sambrii?
a co do orkiestry czy grają wszystko?
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 5:00 pm   

A nie bylas na tej sali zeby obejrzec jak to wyglada??
Niestety nie wiem jak jest z wydzielaniem porcji i czy sie wychodzi glodnym...najlepeij to sie przejdz do nich i sama zobacz jak to wyglada...przeciez mozesz powiedziec ze masz slub i chcesz sie zorientowac...oni sa bardzo goscinni i mili i na pewno wszystko ci pokaza....przy okazji jak wejdziesz na jakies wesele to na pewno bedzie tez gral syn wlascicieli to posluchasz...
mowie wszystko zalezy co komu sie podoba...mnie sie nie bardzo podobalo ze ta kobitka sie wtraca
aha i podobno trzeba uwazac na umowe bo potrawia rozne przekrety robic ale dokladnie nie wiem o co chodzilo...kiedys mi sie to o uszy obilo i nawet nie wiem czy w 100% to prawda
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
mager16 

Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 5:11 pm   

byłam ogladać sale i stoły nie przypadły mi do gustu ale właścicielka powiedziała że to jest do dogadania, że akurat ta para sobie tak życzyła, co do zespołu to nawet fajnie grali ale tak jak pisałaś to rzecz gustu, jestem ciekawa czy rzeczywiście z tą kobietą można sie dogadać? czy tylko tak mowiła?
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 6:03 pm   

ja proponuje ci zebys sie przeszla tam jeszcze raz i zobaczyla jak to teraz wyglada...wtedy mozesz sie tez dogadac konkretnie co i jak...teraz zaczna sie wesela to bedziesz miala poglad na sprawe..
a kiedy macie slub??
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
Yaro82 

Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 30, 2007 12:19 pm   

Treść postu usunięta - naruszała prawo o ochronie danych osobowych.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Cze 11, 2007 8:49 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 30, 2007 5:50 pm   

Treść postu usunięta - naruszała prawo o ochronie danych osobowych.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Cze 11, 2007 8:49 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
mager16 

Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 30, 2007 8:13 pm   

teraz to juz wogole mnie zalamaliscie, my rowniez mamy zamowiona kompleksowa obsluge, :( niewiarygodne ze Ci ludzie moga byc az tak nieszczerzy w tym co mowia przy zamawianiu sali, nam obiecywano ze zespol gra do godz.5 rano i robi przy tym bardzo krotkie przerwy, poza tym przygrywa do stolow, ogladalismy rowniez albumy ze zdjeciami innych par i wydawaly mi sie calkiem ladne, a co do kamery Pan zapewnial ze bedzie to zrobione bardzo profesjonalnie na dwie kamery w kosciele i ujecia tylko najlepszych momentow itp. szkoda ze juz tak blisko naszego wesela bo bylabym sklonna zrezygnowac z tej sali :cring:
 
 
bea22 

Wiek: 48
Dołączyła: 04 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 04, 2007 11:18 pm   wesele

Cześć,
Czytam z ciekawości, co piszecie o Sambrii, ba sami w ubiegłym roku mieliśmy tam wesele. Szczerze mówiąc, nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. My dość szybko zdecydowaliśmy się na tę salę, głównie ze względu na kompleksową obsługę. Niestety naczytaliśmy się właśnie tych niezbyt sympatycznych opinii i mieliśmy móstewo wątpliwości, ale na szczęście nie zrezygnowaliśmy z tej sali. Jeśli chodzi o słowność właścicielki, to nie mamy jej nic do zarzucenia- to co było w umowie- było na weselu. Trzeba poprostu wszystko dokładnie z nią omówić- co do dań i ich ilości. Slub rzeczywiście jes kręcony na dwie kamery- a sam film jest zrobiony bardzo fajnie, bez kiczowatych dodatków jak to nieraz bywa. Orkiestra grała super- wszystko, coś dla młodszych i dla starszych. teoretycznie grają do 5.00 rano, ale nasi goście tak się super bawili, że wesele skończyło się ostatnią piosenką dopiero o 6.00. I nic nie musieliśmy dopłacać. Niektórzy zarzucają, że ci co robili tam swoje wesele są mało obiektywni- ale ja tak nie uważam. Docierały do nas bowiem opinie od osób trzecich, które słyszały o naszym weselu od naszych gości. Niestety to, czy wesele jest udane zależy w dużej mierze od samych gości. Jeśli ktoś chce się upić, to zrobi to nawet wtedy, gdy jest mało alkoholu i jedzenia w bród. Nie spotkałam się jeszcze na żadnym weselu z obżarstwem, ale nasi goście napewno nie chodzili głodni, a po weselu zostało jeszcze mnóstwo jedzenia, które mogliśmy zabrać. Poza tym jak byliśmy oglądać salę podczas wesela to weszliśmy od kuchni i tą samą drogą wróciliśmy- właścicielka nawet nam nie zaproponowała, abyśmy wychodzili przez salę weselną. U nas też nie szwędał się nikt z zewnątrz.Tak więc polecam tę salę z czystym sumieniem i życzę udanej zabawy.
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 3:02 pm   

Byłam tam na weselu i nie polecam. Nawet jakby mi dopłacili to swojego wesela bym tam nie zrobiła. Z wielu względów. Dodam, że młodzi, u których się tam bawiłam też nie są zadowoleni, a ich przygoda z tą salą skończyła się awanturą i brakiem filmu z wesela.
 
 
ewa4 

Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 01, 2008 11:50 am   

Witam...

Jesli chodzi o Sambrie:

Kwestia jest tego typu ze kazdemu podoba sie cos innego, moj brat mial tam wesele i bylo bardzo fajnie...orkiestra grala, przygrywali do stolow ku uciesze innych gosci, robili krotkie przerwy....jesli chodzi o jedzenie bylo bardzo smaczne. Ilosc to zalezy od gosci, zawsze znajdzie sie ktos bardzo wybredny i powie ze wesele bylo beznadziejnie i ze nie bylo co zjesc...Z taka opinia sie na weselu brata nie spotklismy. Cena jest bardzo przystepna(wiem bo mamy zamowiona te sale na moje wesele czerwiec 2008) i duzo mniej niz na innych niby bardziej renomowanych salach. Osobiscie sala jest wewnatrz jest ciemna ale nie robi mi to roznicy poniewaz wesele zaczyna sie zwykle poznym wieczorem w naszym wypadku to jest ok 20 wiec ilez tego dnia zostanie...co wazne jest duzy parking dla samochodow, zamykane obejscie nikt obcy sie tam nie wpakuje. Chcialabym sie ustosunkowac rowniez do jednego opisu, prowadzaca wesele (wlascicielka) wcale nie byla ubrana w dzinsy i polar...nie miala na sobie wieczorowej kreacji ale byla ubrana schludnie czysto i odswietnie...byla pomocna i mila. Zamowilismy co chcielismy...zamiast chlopskiego stolu(bo na kazdym weselu jak takowy byl to panowie chodzili wezykiem czesciej i szybciej niz zwykle) potrawy..same potrawy maja byc na stole...bez gorzalki i bimbru...tak wiec wystarczy zarzyczyc sobie co sie chce..tylko bez przesady....jak ktos chce wesele z prawdziwego zdarzenia to niech sobie zrobi w luksusowym hotelu...choc jedzenia wiecej niz na zwyklych salach nie uswiadczy!

Jak dla mnie i mojej rodziny bylo ok..pamietajmy tylko ze jednak nasi rodzice musza miec piecze nad tym co sie dzieje na sali....a nie zostawiaja wszystko w rekach gospodarzy....
_________________
Ewcia :)
 
 
mała-23 

Wiek: 44
Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 10:40 pm   Sala sambria

Jaki to adres?
_________________
Justynka
 
 
gimfade 

Dołączyła: 02 Kwi 2011
Posty: 14
Skąd: lodz, londyn
Wysłany: Sro Maj 11, 2011 6:10 pm   

hey

Ktos ma moze adres strony internetowej zeby zobaczyc ten lokal????

Z gory dziekuje;)

Gimfade
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl