Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Phonema - Bajeczne makijaże Pauliny
Autor Wiadomość
chwileulotne 
Firma


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 2:18 pm   Phonema - Bajeczne makijaże Pauliny

Chciałabym założyć wątek dla Pauliny, gdyż jest to utalentowana osóbka z głową pełną pomysłów.

Paula malowała mnie i moje znajome na rożne okazje. Współpracowała ze mną i z wieloma innymi fotografami przy sesjach zdjęciowych. Ma na swoim koncie makijaże dzienne, wieczorowe, bajeczne makijaże do sesji foto i makijaże ślubne.

Polecam gorąco :)
 
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 3:18 pm   

a może jakies fotki?
_________________
 
 
anula86 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 8:17 pm   

potwierdzam, Paulina robi piękne makijaże:) Przykładem był mój makijaż:) - jestem na 1 z tych zdjęć:)
_________________

 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 8:25 pm   

i PositiveAga też jest :)
makijaże fajne takie ... soczyste :)
_________________
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 8:15 am   

Ja mogę tylko chwalić Paulinę i jej makijaże ...

Wyczarowała na mojej buzi niesamowity makijaż artystyczny/kolorowy i jestem z niego bardzo zadowolona

dodam że wszystko trzymało się bardzo długo, tego samego dnia zmyłam makijaż z buzi ale sądzę że gdybym poszła w nim spać to następnego dnia byłby w idealnym stanie (sesja była robiona w upalny dzień, w pełnym słońcu i jestem zaskoczona bo makijaż został nienaruszony, nic nie spływało, nie "rozpuściło się")

bardzo dobrze dobrała mi kolor podkładu do buzi z czym inne makijażystki miały problem (jestem blada i gdy malowałam się na wesele w innym miejscu, pani zrobiła mi brązową buzię a o szyi zupełnie zapomniała)

nie wiem ile u Pauliny kosztuje ślubny makijaż ale za artystyczny cena była bardzo atrakcyjna :-)


Podsumowując, jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Pauliną i z niecierpliwością czekam na stronę www z makijażami ślubnymi :-)
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
chwileulotne 
Firma


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 1:29 pm   

PositiveAga napisał/a:

nie wiem ile u Pauliny kosztuje ślubny makijaż ale za artystyczny cena była bardzo atrakcyjna :-)

Podsumowując, jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Pauliną i z niecierpliwością czekam na stronę www z makijażami ślubnymi :-)


O cenę trzeba pytać Paulinę, z tego co się orientuję oferta jest bardzo ciekawa.


edit: usunęłam link do strony - jest on niezgodny z Regulaminem Forum
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Mar 28, 2011 6:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
asiaj2001 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 16, 2011 9:55 am   

można dostać jakiś namiar na gg lub link do jej strony www? Chciałabym popatrzeć na więcej zdjęć i dowiedzieć się szczegółów..

[ Dodano: Sro Mar 16, 2011 9:56 am ]
PositiveAga jeśli Paulina jest na Facebooku podaj mi namiar proszę ;)
_________________




 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 16, 2011 10:02 am   

PositiveAga napisał/a:
makijaże są przepiękne ...

Mi osobiście makijaże z niektórych zdjęć nie podobają się wcale, a pozostałych nie zachwyciły mnie.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 16, 2011 2:54 pm   

A mi makijaże Paulinki bardzo się podobają.Miałam u niej makijaż próbny z którego byłam zadowolona trzymał sie rewelacyjnie przez cały dzień.
Więcej opini po ślubie.
_________________

 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 9:51 pm   

a ja uwazam ze makijaze sa bardzo ladne
_________________

 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 10:10 pm   

PositiveAga napisał/a:
makijaże są przepiękne

mnie mówiąc szczerze żaden się nie podoba...
_________________
 
 
wamaba 


Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 318
Skąd: Lodz/Warszawa
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 10:21 pm   

agulka1989 napisał/a:
mnie mówiąc szczerze żaden się nie podoba...


Ja też nie przepadam za tego typu makijażami.
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 10:32 pm   

dziewczyny nie na tym to polega aby pisać czy komuś się makijaże podobają czy nie ... jest to kwestia gustu wiec komentarze tego typu zachowajcie dla siebie ... jeśli któraś z was miała okazję sprawdzić je na sobie wtedy ok piszcie opinie (o trwałości, jakości kosmetyków, kwestii wykonania) ...ale nie hasła typu "mnie się one nie podobają" i na tym koniec waszej wypowiedzi :roll:
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 10:36 pm   

PositiveAga napisał/a:
dziewczyny nie na tym to polega aby pisać czy komuś się makijaże podobają czy nie ... jest to kwestia gustu wiec komentarze tego typu zachowajcie dla siebie ... jeśli któraś z was miała okazję sprawdzić je na sobie wtedy ok piszcie opinie (o trwałości, jakości kosmetyków, kwestii wykonania) ...ale nie hasła typu "mnie się one nie podobają" i na tym koniec waszej wypowiedzi

Zgadzam się z Agą.
_________________

 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 10:51 pm   

martula_87 napisał/a:
Zgadzam się z Agą.

A ja nie,jak się coś pokazuje,ktoś to ogląda to może ocenić czy mu się podoba czy nie i na tej podstawie napisać swoją opinię.
Nikt nie krytykuje trwałości,kosmetyków itp bo nie sprawdził,ale wrażenie wizualne oceniać można. Oczywiście kwestia gustu,ale dziewczyny nie napisały,że ogólnie są brzydkie tylko MNIE,JA,MI...
Tak samo jest z wszystkim co tu wklejamy-suknie,buty,bukiety,obrączki itp- mnie się nie podoba,ale nie twierdzę,ze jest brzydkie,także również kwestia gustu a oceniamy itp
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 11:00 pm   

kasia_m85 napisał/a:
jak się coś pokazuje,ktoś to ogląda to może ocenić czy mu się podoba czy nie i na tej podstawie napisać swoją opinię.
Nikt nie krytykuje trwałości,kosmetyków itp bo nie sprawdził,ale wrażenie wizualne oceniać można. Oczywiście kwestia gustu,ale dziewczyny nie napisały,że ogólnie są brzydkie tylko MNIE,JA,MI...
Tak samo jest z wszystkim co tu wklejamy-suknie,buty,bukiety,obrączki itp- mnie się nie podoba,ale nie twierdzę,ze jest brzydkie,także również kwestia gustu a oceniamy itp

Mam dokładnie takie samo zdanie.
Skoro wstawia się zdjęcia to trzeba się liczyć z tym, że ktoś je skomentuje i oceni. A, że nie zawsze będzie to pozytywna opinia- trudno. Życie.
Mnie się te makijaże nie podobają i tyle.

[ Dodano: Pon Mar 21, 2011 11:01 pm ]
a tak BTW... PositiveAga, tak się zastanawiam... skoro tak bardzo podobają Ci się makijaże Pauliny to dlaczego to nie ona będzie Cię malowała do ślubu?
_________________
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 11:12 pm   

dobra robimy OT .. mam wrażenie że pisząc wyłącznie "mnie sie nie podoba" chcecie sobie po prostu nabić posty bo nie widzę sensu w pisaniu takich komentarzy ... niby komu ma wasza opinia pomóc? każdy ma swój gust i według niego ocenia? a co kogo interesuje czy wam sie podoba czy nie?
Idąc dalej ... mnie się nie podobają makijaże Megi ale z grzeczności nie zaśmiecam jej wątku moimi wywodami typu "mnie sie nie podoba", zrobiła mi makijaż, ja czułam sie w nim fatalnie ale nie komentuje tego, opinie zatrzymałam dla siebie. A widzę że "wy" musicie wszędzie wcisnąć swoje pięć groszy i napisać jakiś post, który tak na prawdę nic do wątku nawet nie wnosi

odpowiadając na pytanie Agulki czemu Paulina mnie nie maluje? otóż szukałam salonu w którym w jednym miejscu będę mogła zrobić makijaż i fryzurę, natomiast u Pauliny nie ma takiej możliwości ponieważ ona wykonuje same makijaże
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 11:19 pm   

Nie no jak dla mnie piszcie co chcecie tylko fajnie jakby to był jakiś konstruktywny wpis.Wam się nie podoba trudno.Ja już napisałam swoja opinię w sprawie makijażu Pauliny obiecuje więcej sensownych opini po ślubie.
Pozdrawiam Paulinkę :smile:
_________________

 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 1:09 pm   

PositiveAga napisał/a:
mnie się nie podobają makijaże Megi ale z grzeczności nie zaśmiecam jej wątku moimi wywodami typu "mnie sie nie podoba", zrobiła mi makijaż, ja czułam sie w nim fatalnie ale nie komentuje tego, opinie zatrzymałam dla siebie
Ale skoro miałaś okazję być przez nią malowana, to niby dlaczego Twoja negatywna opinia na ten temat byłaby zaśmiecaniem wątku? Przecież wątek został stworzony po to, by zamieszczać tam swoje opinie, nigdzie nie jest napisane że tylko te dobre... Co więcej moim zdaniem negatywne komentarze mają dużą wartość - oczywiście te, które są choć trochę uzasadnione, a nie na zasadzie "nie bo nie". A tak to w wątku są same ochy i achy, a potem się okazuje, że nie dlatego, że 100% klientek było zadowolonych, tylko dlatego, że te niezadowolone nie chcą "zaśmiecać". W wątku na temat Flor-Art też było tak pięknie, aż w końcu ktoś się wyłamał i potem okazało się, że nie jest ze swoją opinią sam...

[ Dodano: Wto Mar 22, 2011 1:18 pm ]
Żeby nie było, ze nie na temat :wink: Uważam te makijaże za ładne :) I nawet na fotkach rozpoznałam dwie nasze forumki - na pewno jest im miło dowiedzieć się, że ich makijaże, które były komplementowane w dzienniczkach, nagle się nie podobają :]
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Wto Mar 22, 2011 1:13 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 2:30 pm   

ava napisał/a:
na pewno jest im miło dowiedzieć się, że ich makijaże, które były komplementowane w dzienniczkach, nagle się nie podobają :]
tak to już jest, że często baby są dwulicowe :P
_________________


 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 3:17 pm   

ava napisał/a:
W wątku na temat Flor-Art też było tak pięknie, aż w końcu ktoś się wyłamał i potem okazało się, że nie jest ze swoją opinią sam...


bo o gustach się nie dyskutuje... a makijaże czy się komuś podobają czy nie... to kwestia gustu. Ja też mogłabym wstawić swoje prace, zdjęcia swoich klientek i na 100% wiem, że znalazłyby się osoby, które wpisałyby "a mnie się jej makijaże nie podobają..."
Jedni wolą mocniejsze makijaże a inni delikatniejsze.
Megi z reguły bawi się kolorami, mocą barw.
Mnie szczerze powiedziawszy nie do końca podchodzą makijaże Megi. Nie wszystkie oczywiście. Bo generalnie JA wole inny styl... ale doceniam ją za pracę.

Jednak zauważcie jedną rzecz...
Nikt tu nie komentuje, krytykuje TECHNIKI wykonania makijażu Pauliny czy Megi, czy kogokolwiek... Mówi się ogólnie o makijażu. Czyli o kolorystyce, doborze barw.
A przecież to jest sprawa indywidualna. Barwy dobieramy indywidualnie.
No chyba, że ktoś stwierdzi, że np taka Paulina czy taka Megi źle dobrały barwy i generalnie wyszła kiszka.
_________________
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 3:46 pm   

ava napisał/a:
Ale skoro miałaś okazję być przez nią malowana, to niby dlaczego Twoja negatywna opinia na ten temat byłaby zaśmiecaniem wątku? Przecież wątek został stworzony po to, by zamieszczać tam swoje opinie, nigdzie nie jest napisane że tylko te dobre... Co więcej moim zdaniem negatywne komentarze mają dużą wartość


oczywiscie, ze tak, zgadzam sie w pelni, zeby nie bylo samych laurek, bo to tez nie jest obiektywne.

PositiveAga napisał/a:
mnie się nie podobają makijaże Megi ale z grzeczności nie zaśmiecam jej wątku moimi wywodami typu "mnie sie nie podoba", zrobiła mi makijaż, ja czułam sie w nim fatalnie

oczywiscie, miałas prawo do tego, nie wszystko się wszystkim podoba. Ale zapominasz, że czułaś się źle w makijażu różowym, a idąc do megi koniecznie taki miał być, dopiero jak na koncu poszlas do innej firmy, poddalas sie im, nie upieralas sie juz na roz i wyszlo super i bylas zadowolona. Moze, gdyby megi umalowala Cie na szaro, byloby inaczej, a to Ty się uparłaś na cos nietwarzowego? Jak juz krytyka, to własnie konstruktywna - nie byłąs zachwycona tylko kolorem, czy wykonaniem tez? Bo to jest dla innych istotne.

w makijażu nr 2 bardzo podoba mi się cieniowanie powiek i dobór kolorów, świetny makijaż - w wersji z krótszymi rzęsami bardzo fajny na ślub.
Ostatnio zmieniony przez Malena Wto Mar 22, 2011 3:48 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sro Mar 23, 2011 7:55 pm   

Róż za wszelką cenę :)
No normalnie syndrom Hello Kitty...


Ale muszę uważać, bo mnie ppola moderuje z fotela obok :D

PositiveAga napisał/a:
poza tym zauważyłam ze atakują mnie zwłaszcza zwolenniczki megi


Ja w życiu na oczy nie widziałam nawet megi, ale MOIM ZDANIEM jej makijaże w porównaniu z tymi są duuużo lepsze. Ale może się nie znam.. co ja tama wiem o motylach...
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Mar 23, 2011 8:00 pm   

Wydzieliłam część dyskusji na temat makijażu robionego przez megi do odpowiedniego tematu. Dziewczyny, starajcie się trzymać tematu - ten dotyczy makijażu robionego przez Paulinę. Posty odnośnie pracy megi - proszę w wątku megi.
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sro Mar 23, 2011 8:13 pm   

A poszło o róż...
_________________
 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 1:45 am   

ola88 napisał/a:
A poszło o róż...

a bo takie baby są :smile:
misia-misia napisał/a:
bo o gustach się nie dyskutuje...

a o czym, przepraszam bardzo, się dyskutuje?no bo chyba o gustach właśnie. :roll: mnie się podoba to, tobie tamto i zaczyna się dyskusja.

co do makijażu pauliny, to oceniam tylko na podstawie powyższych fotek- nie podobają mi się, może poza środkowymi w dwóch pierwszych rządkach.
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 7:53 am   

kinix21 napisał/a:
to oceniam tylko na podstawie powyższych fotek-

Nie no super napewno Twoja opinia wnosi coś w cały temat.
Ja dziękuje jak każdy będzie teraz oceniał zdjęcia i pisał mi sie nie podoba, a mi podoba naprawdę jest to bardzo konstruktywne i napewno nie "zaśmieci" forum.Więcej takich wpisów.
I życzę powodzenia w ocenianiu wszystkich zdjęc na forum bo rozumiem że teraz będzie moda na pisanie "mi sie podoba, a mi nie".
Szkoda że nie piszą te dziewczyny które malowały się u Pauliny o swoich doświadczeniach z trwałoscią makijażu,kosmetykami których ona używa i jak układała się cała współpraca.
_________________

 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 3:00 pm   

martula_87, a co wnosi np temat "kolejne szałowe zdjęcia ślubne"? wypowiadamy się tam czy fotki nam się podobają czy nie, mimo, że żadna z nas nie korzystała z usług owego fotografa.
chcesz konstruktywna krytykę? proszę bardzo: uważam, że prace pauliny nie są ładne, gdyż nie pasują do malowanych dziewczyn, do ich typu urody. niektóre są za jasne jak np ślubne, niektóre za mocne, jak u pozytywnej, gdzie oczy zamiast współgrać z całą stylizacją wyglądają sztucznie, jakby ktoś nałożył na nie plastelinę, a jeszcze na innym zdjęciu dziewczyna wygląda jakby miała podbite oczy. i nie zależy mi na krytykowaniu pozytywnej, bo jej osobiście nie znam, ale uważam, że ocenić jej makijaż mam prawo, bo gdyby nie chciała opini, to nie udostępniłaby fotki. lepszy makijaż "motylka" miała Christina Aguilera w piosence Fighter. a wracając do prac pauliny, wydaje mi się, że na makijaż składa się nie tylko jego trwałość, czy jakimi kosmetykami był robiony, ale przede wszystkim końcowy efekt wizualny. co z tego, że współpraca z makijażystką może iść świetnie, jak powstanie nam coś mało fajnego? to ja już wolę heterę, ale z talentem. i jak najbardziej uważam, że opinie "podoba mi się/nie podoba" są potrzebne, bo makijaż to nie bielizna, której nie widać, tylko coś co wszyscy mogą ocenić. więc jeśli szukam makijażystki, wchodzę na forum i widzę, że np na 10 opinii 8 jest "nie podoba mi się", to raczej zastanowiłabym się nad wybraniem jej, żeby potem ludzie nie oglądali się za mną na ulicy, bo źle wyglądam.
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 10:37 pm   

kinix21 napisał/a:
gdyż nie pasują do malowanych dziewczyn, do ich typu urody.
Rozumiem że masz coś wspólnego z wizażem lub stylizacją?????
kinix21 napisał/a:
np ślubne, niektóre za mocne, jak u pozytywnej,

Ale wiesz co to chyba u PositiveAga to nie jest makijaż ślubny ale ja się nie znam.Może Aga się wypowie w jakim celu był robiony tan makijaż.Paulina nie zajmuje sie tylko makijażem ślubnym ale też robi je do różnych sesji zdjęciowych więc nie wszystkie wstawione makijaże są ślubne.
kinix21, fajnie że wyraziłaś swoje zdanie naprawde czekam na wiecej.Pozdrawiam :smile:
_________________

Ostatnio zmieniony przez martula_87 Czw Mar 24, 2011 10:40 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 10:58 pm   

martula_87, po pierwsze polecam czytać ze zrozumieniem i nie wyrywać słów z kontekstu, bo napisałam:
kinix21 napisał/a:
niektóre są za jasne jak np ślubne, niektóre za mocne, jak u pozytywnej.

co oznacza, że mówię o dwóch różnych typach makijaży- ślubnych I pozytywnej, który był makijażem artystycznym :)
poza tym, błagam cię, ale nie wmawiaj mi, że żeby stwierdzić czy coś do kogoś pasuje muszę być stylistką. mam oczy, poczucie estetyki, jakiś tam gust i potrafię ocenić czy coś jest ładne czy nie, a czy ktoś się zgadza z moim zdaniem, to już jego sprawa, więc więcej luzu. :wink: i oczywiście z niecierpliwością czekam na wypowiedzi forumek, które skorzystały z usług pauliny :)
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 11:04 pm   

kinix21, a widzisz znak zapytania na końcu zdania o makijażu i stylizacji???
kinix21 napisał/a:
mam oczy, poczucie estetyki,
świetnie napisałas swoje zdanie i już zakończmy temat i tyle.Nie podoba Cie się nie korzystasz z usług Pauliny oki Twój wybór.Co tu można jeszcze więcej pisac.Ja obiecuje wpis po ślubie.
_________________

 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 7:04 pm   

A ja bardzo proszę o przestrzeganie Regulaminu Forum:
a zwłaszcza tych:
Zasady ogólne:
Posty o charakterze kryptoreklamy są surowo zabronione. W przypadku pojawienia się takich postów na forum, będą one natychmiast kasowane, a autor otrzyma ostrzeżenie od Administratora lub Moderatora.Jeśli chcesz się zareklamować na stronie http://www.slubnyportal.pl prześlij swoją prośbę do administratora.
Zabrania się umieszczania linków do stron www firm branżowych i innych serwisów o tematyce ślubnej oraz numerów telefonicznych do tych firm, za wyjątkiem wątków do tego przeznaczonych (spisy wszelakie)

REGULAMIN DLA FIRM:
5. Zabronione jest pisanie jakichkolwiek treści o charakterze reklamowym i podawania linków do stron związanych z tematyką ślubną zarówno swoich, jak i innych firm z branży slubno-weselnej. Zabronione jest również wklejanie linków do swojej strony www w podpisie. Można to zrobić w profilu w miejscu do tego przeznaczonym.

Zgodnie z tymi punktami każdy następy post zawierający zdjęcia będzie usuwany, a autor dostanie ostrzeżenie.
_________________

 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 9:12 am   

Tak Pusiak Tylko w innych watkach nie widze tego problemu............fotografia , kwiaty
Tam sa watki i kazdy zadowolony wstawia zdjecie po slubie, a poczatkiem watku czesto jest link do strony www.
Wiec widze ze nalot jest na wizaz:)

A u Nas Wiazazystek pokasowane sa zdjecia nawet zdjec po slubie, ktore zostaly wykonane, lub po próbie.

Chyba po to sa watki aby pokazac wstawic to zdjecie, jak to wygladalo, a jezeli nie to trzeba wszedzie porobic zmiany.
_________________

 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 9:49 am   

megi napisał/a:
Wiec widze ze nalot jest na wizaz:)

A u Nas Wiazazystek pokasowane sa zdjecia nawet zdjec po slubie, ktore zostaly wykonane, lub po próbie.


Fakt, jak napisałam w privie nie da sie zrobic wszystkiego na raz, gdzieś widzicie posty niezgodne z Regulaminem, zgłaszajcie - zdjęcia można umieszczać w tematach istniejących, np. mój makijaz ślubny (tu tez można wstawiac zdjęcia z próbnego, z próbnego można tez wstawiac w dzienniczku jak ktoś ma), mój bukiet, itp. i tam sie nikt ich czepiał nie będzie. A zaczęło sie od wizażystek, bo u Was sa zgłoszenia, które załatwiamy w pierwszej kolejności.
_________________

 
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2011 11:32 am   

A ja dziekuje Paulinie za mój makijaz ślubny był rewelacyjny i mega wytrzymały.
Paulina spełniła wszystkie moje wymagania a nawet mogę śmiało napisac że było lepiej niz myślałam :) .
Paulina jest bardzo kreatywna i ma świetne pomysły i potrafi cudownie dobrac kolory.
Polecam ja gorąco. :smile:
_________________

 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Maj 20, 2011 9:18 pm   

megi napisał/a:
Tak Pusiak Tylko w innych watkach nie widze tego problemu............fotografia , kwiaty
Tam sa watki i kazdy zadowolony wstawia zdjecie po slubie, a poczatkiem watku czesto jest link do strony www.
Wiec widze ze nalot jest na wizaz:)

A u Nas Wiazazystek pokasowane sa zdjecia nawet zdjec po slubie, ktore zostaly wykonane, lub po próbie.

Chyba po to sa watki aby pokazac wstawic to zdjecie, jak to wygladalo, a jezeli nie to trzeba wszedzie porobic zmiany.


zgadzam sie z toba;) nie da sie nie wstawic linka swoj czy kogos innego,zdjec.to jest forum i pomagamy sobie piszac czy wstawiajac zdjecia. Takie jest moje zdanie
ale wracajmy do tematu;)
_________________

 
 
 
rÓżDżKa 

Dołączyła: 23 Gru 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 23, 2011 6:28 pm   

gdzie znajdę Panią Paulinkę?
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 23, 2011 7:49 pm   

rÓżDżKa, http://paulinakowalska.pl/index.php/kontakt/
Tu jest namiar na Paulinę :smile:
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl