Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
OSP Górka Pabianika
Autor Wiadomość
mrofka_z 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 416
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 4:06 pm   OSP Górka Pabianika

Użyłam funkcji szukaj, przejrzałam też sama dział o salach weselnych i nie znalazlam wątku, ale wade wzroku mam, więc proszę na mnie nie krzyczeć jeśli jednak jest taki temat już na forum. Proszę, dziękuję i przepraszam :D

A teraz konkret:
Czy ktoś coś słyszał o tej sali?? Może bawił się tam na jakimś weselu, albo miał swoje i może podesłać mi jakieś zdjęcia?? Ja wiem tylko, że sala na ok 200 osób.
Czekam na wszelkie informacje i ewentualnie zdjęcia. Na razie jestem chora, ale za tydzien bym sie chciała wybrac oglądać tą salę i nie wiem czy w ogole warto.
Pozdrowionka
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 7:11 pm   

My byliśmy tam na weselu w październiku 2010r. i sami przez chwile się nad tą salą zastanawialiśmy. Są tam 3 sale, z czego dwie bardzo duże i łączy je jedna mniejsza. Ta o przeznaczeniu jadalnym spokojnie pomieści 200 osób. Na tym weselu było ok. 140 i było bardzo luźno, jeszcze kilka stołów by się spokojnie zmieściło. Jednyny problem to sala do tańczenia, bo ona jest dość mała, wszyscy na siebie wpadali i było dość ciasno. Niby z tej sali jest przejście do tej trzeciej, bardzo dużej, ale w niej stoją dodatkowe stoły, krzesła itd, więc nie wiem gdzie by je można przenieść, gdyby chcieć tą salę wykorzystać. Łazienki są nowe i bardzo ładne, duży plus również za kuchnie - duża i jest kilka lodówek. Jest też pomieszczenie na wódkę i na dole "kacownia" tzn mały pokoik z wersalką. Z sali jadalnej jest bezpośrednie wyjście na taras, ale dla mnie akurat był to duży minus, bo było bardzo zimno więc mi przeszkadzało jak się ludzie ciągle kręcili, ale latem pewnie wygląda to inaczej. Co do wystroju to kwestia gustu, ale mi się osobiście nie podobało, plus, że na podłodze jest parkiet, ale dla mnie panele na ścianie wyglądają koszmarnie, może to kwestia ozdobienia, bo tutaj były w sumie gołe ściany, na pewno trzeba mieć jakiś pomysł co z tym zrobić. Tak z ciekawostek to w poniedziałki ma próby orkiestra strażacka i słychać ją na górze:) No i jeśli masz gości z Łodzi to musisz im dobrze rozrysować trasę dojazdu, bo tutaj się sporo osób pogubiło, a w nocy nie chciała dojechać żadna taksówka z Łodzi, więc trzeba by też pomyśleć o transporcie. Z tego co kuzynka mówiła to cena była dość przystępna, jeśli dobrze zrozumiałam to już z opłatami za media wyszło ich 1500 zł. Jak Cię coś jeszcze interesuje to pytaj, bo dość dokładnie wszystko obejrzałam:)
_________________

 
 
 
aga1983 

Dołączyła: 16 Lut 2011
Posty: 14
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 7:21 pm   

Tez sie tam bawialam:) sala jest super jedna z najlepszych w naszym rejonie:)Ładna i zadbana:) Polecam:) :D
_________________
aga1983
 
 
mrofka_z 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 416
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 8:31 pm   

Dzięki za odzewmimeczka :) Sporo istotnych informacji
Z tego co opisujesz to juz mi nie bardzo pasuje bo szukam jednaj sali, ale przejade się ja obejrzec tak z ciekawosci, moze uda mi sie jakies zdjecia zrobic to wrzuce na foruma dla "potomnosci" :P

Buziaki i dziekuje

[ Dodano: Nie Lut 27, 2011 12:55 am ]
Byłam, widziałam i opowiadam. Jednocześnie z góry przepraszam jeśli ktoś był zainteresowany, bo zapomniałam zrobić zdjęć :)

Sala jest bardzo zadbana, składa się z 2 sal jedna spora do jedzenia, druga mniejsza ze scena dla zespołu do tańczenia. Do tej sali jest takie bardzo szerokie wejście na końcu sali jadalnej tak ze w sumie to wszystko widać, tylko nie scenę, ale na parkiet jest ogląd. Plusem jest bardzo duzy taras, jest ogromy. Ubikacje są chyba swiezo po remoncie, bo były takie ładne, czyste, zadbane. W tym roku ma być zrobiony (pan mowil ze za 2 tygodnie wchodzi ekipa) cały korytarz od wejścia aż do sali ( wejście po schodach) Jest pokoik "na trupy" czy też dla osób pilnujących salę :P tam są wstawione 2 wersalki. Ogromna kuchnia, składająca się z 3 pomieszczeń, normalnie raj dla kucharki.
Można mieć swojego kucharza, ale można też skorzystać z namiarów jakie daje gospodarz sali na panie z Koła Gospodyń.Koła zwykle dobrze gotują, a i pan mówił że on wyprawiał wesele córce to płacił 30 zł od osoby (sam robił zakupy).
Straż posiada swojego busa i autokar które też można w razie czego taniej u nich wynająć. Koszt sali to o ile dobrze pamiętam 1200 zł plus wynajem zastawy i obrusów 400 zł i opłaty z licznika.
Osobiście uważam, że sala jest bardzo ladna i zadbana i inwestują w nią, o niebo fajniejsza niz OSP na Starym Złotnie.
To chyba wszystko. Jak coś to można pytać, odpowiem również.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl