Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ALCOM
Autor Wiadomość
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 1:14 am   ALCOM

Nie znalazłam wątku o tej firmie, jeśli jednak będę się powtarzać to proszę moderatorki o przeniesienie.

Byliśmy a spotkaniu i faktycznie na początku mieliśmy dobre odczucia o tej firmie, Pan jest elastyczny, uprzejmy, spełniłby nasze życzenia, mielibyśmy to co byśmy chcieli, cena nam odpowiadała 1600zł, tylko potem jak wróciliśmy do domu to okazało się, że oglądamy demo z filmami a niektóre są z 2006 r :/ no duży minus, radzę się zapoznać z produkcjami z tego roku, zwłaszcza, ze słyszałam opinię, że firma się już trochę pogorszyła, miała dobrą renomę i spoczęła na laurach. 5 klipów jest w cenie, za kolejne dopłata 200zł. W firmie jest kilku kamerzystów także z terminami na ogól nie ma problemu.
Czołówka jest tylko jedna i nie będzie innej do przyszłego roku, bo Pan powiedział, ze bardzo się przy niej napracował. Po spotkaniach już ze wszystkimi kamerzystami okazało się, ze czołówka jest prawie taka sama jak u innej firmy, tylko u tej innej firmy jest lepiej rozbudowana :? :o zwróciliśmy na to uwagę, a potem na jaw wyszły jakieś plotki, o których nie napiszę, bo nie są to informacje potwierdzone, tylko plotki.
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
ramess 
Firma

Wiek: 42
Dołączył: 05 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 11:36 am   

Masz na myśli pewnie tą sprawę z czołówką o której myślę. Ta czołówka nie jest zrobiona przez firmę Alcom
 
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 12:20 pm   

tak, dokładnie...
wiem, ze nie jest dlatego bardzo nie w porządku jest mówienie przez właściciela jak to on bardzo się nad tą czołówką nie napracował i że do przyszłego roku nie zrobi żadnej innej... (tzn chodzi o to, że w tym roku, a rozmawialiśmy z nim w tamtym roku :wink: dlatego napisałam że do przyszłego)
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
Ostatnio zmieniony przez Aga1986 Pią Sty 15, 2010 12:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 2:45 pm   

My zdecydowaliśmy się na film u nich, ponieważ znajomi też ich wzięli i byli zadowoleni. Nam ich film się bardzo podobał, nie było tam żadnych gołąbków i obrączek przesuwających się w trakcie filmu, nie zajeżdżało amatorszczyzną, więc bez wahania się zdecydowaliśmy.

Mam wrażenie, że montażysta się specjalnie nie wysilił montując nasz film - na całość składa się m.in. czołówka, teledysk i podziękowania dla gości i rodziców zmontowane razem ze zdjęciami ze ślubu i wesela (tzn. zatrzymanym w kadrze filmem). W tych trzech odsłonach użyto tych samych obrazków, tzn. np. witamy się z tymi samymi ludźmi w czołówce, w teledysku i podziękowaniach. Generalnie czołówka niewiele różni się od teledysku, poza tym że jest inna muzyka i w czołówce są zawarte informacje. Moim zdaniem poszli na łatwiznę.

To jedyny zarzut jaki mam do ich usług. Gdyby nie to powielanie to dałabym im piątkę.
_________________

 
 
Jan Widawski 

Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 16, 2011 11:12 am   

Przeglądam opinie o firmach z którymi podpisaliśmy umowy. Alcomfilm to jedna z nich. Skorzystaliśmy z całej ofert czyli wideofilmowania w full HD, fotoreportażu i wynajeliśy limuzynę BMW 7. Firmę znamy bo filmowała już wcześniej Wesela trójki naszych znajomych. Faktycznie materiał demo na stronie jest dość stary ale na miejscu obejżeliśmy kilka realizacji na płytach BluRay i byliśmy zachwyceni. Po wizycie w kilku innych firmach nie mieliśmy wątpliwości że chcemy właśnie ich. Ktoś gdzieś pisał o tym że mają identyczną czołówkę jak inna firma. My widzieliśmy kilka różnych i bardzo nam się podobały trzy. Będziemy wybierać gdy fim będzie już nakręcony a film w w fulHD poprostu powala jakością. Na tydzień przed Ślubem umówiliśmy się na szczegółowe ustalenia. Myślę że tak jak nasi przyjaciele i my będziemy zadowoleni.
_________________
Czekamy na ten szczególny moment.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl