Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jubiler Jarosław Czarnecki
Autor Wiadomość
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 3:07 pm   Jubiler Jarosław Czarnecki

Jako, że pan Czarnecki został nam polecony przez znajomych i zastanawiamy się nad zamówieniem obrączek właśnie u niego- zakładam jego wątek.

Czy ktoś korzystał może z jego usług?
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 15, 2011 3:28 pm   

agulka1989, a gdzie ten Pan ma zakład? bo ja nie znam nazwiska swojego jubilera, wiem tylko, gdzie pracuje..
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 15, 2011 10:23 pm   

Adres jest w temacie wątku :)
Zgierska 18
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 15, 2011 10:37 pm   

ja wchodzę z listy nieczytanych tematów i wtedy adres się nie pojawia.. :)
znam ten zakład jubilerski, ale z jego usług nie korzystałam.. biżuterię w sprzedaży mają piękną :)
_________________
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 10:19 am   

Faktycznie biżuterie mają bardzo ładną,ale nie wiem jak jest z jej jakoscią oraz solidnościa. Nigdy tam nie kupowałam,wiec trudno mi cokolwiek stwierdzic. Poczekajmy na dalsze opinie.
Ostatnio zmieniony przez ART DECO JUBILER Sro Lut 23, 2011 10:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 30, 2011 11:33 am   

Jako, że ostatecznie zdecydowaliśmy się zamówić obrączki właśnie u pana Czarneckiego to mogę napisać swoją opinię :)

Jesteśmy baaaardzo zadowoleni. Obrączki są dokładnie takie jakie chcieliśmy, solidne, grube i ciężkie (para waży ponad 20g). Grawer też jest super wykonany.
Swojego złota mieliśmy sporo, bo ponad 30g, więc przy odbiorze zapłaciliśmy niewiele.

Pan Czarnecki- przesympatyczny człowiek, widać, że zna się na tym co robi i że lubi swoją pracę.

Mieliśmy odebrać obrączki po miesiącu od zamówienia, ale już po 3 tygodniach narzeczony dostał sms-a z informacją, że nasze obrączki są gotowe i p. Czarnecki zaprasza po odbiór.

Z czystym sumieniem mogę polecić tego jubilera :)

A nasze obrączki wyglądają tak:
_________________
 
 
liptonka 

Dołączyła: 08 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Paź 08, 2011 6:55 pm   

Zamawiałam obrączki u Państwa Czarneckich 1,5 roku temu.Szybko,miło ,tanio i bardzo profesjonalnie.Były gotowe już po 3 tygodniach(miłe zaskoczenie).
Zakład na ul.Zgierskiej ma długą tradycję i tylko dzięki bardzo kompetentnym osobom tam pracujacym nadal jest utrzymywany wysoki standard usługi.Naprawili mi pierścionek,który niestety kupiłam w duzej sieci i nikt nie nie chciał mi wpawic zgubionej przeze mnie cyrkoni.Tylko w tym zakładzie tego się podjęli i pierścionek "służy" mi juz ponad 2 lata.Podobnie naprawa biżuterii i przeróbki są super.Polecam wszystkim ten Zakład i pozdrawiam Państwa Czarneckich.
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 1:11 pm   

Jeżeli dobrze kojarzę to właśnie u niego będziemy kupować obrączki. Po zakupie dam znać :)
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Lis 28, 2011 11:43 am   

Daj znać i koniecznie wstaw zdjęcia z obrączkami na które się zdecydowaliście,będziemy czekać z niecierpliwością :)
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 28, 2011 8:49 pm   

okazuje się, że to nie ten jubiler gdzie my kupujemy, chociaż może i tu zajrzymy mimo, że jesteśmy zdecydowani już na konkretny wzór gdzieś indziej no ale może zerkniemy :lol: chociaż z drugiej strony może znów wtedy powstać w głowie mętlik :P
 
 
AGIS 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 20, 2017 11:45 pm   

Jeżeli chodzi o obrączki to dowiem się za jakiś czas, ponieważ tam właśnie będziemy zamawiać. Za to mogę pochwalić mój pierścionek zaręczynowy :) Mój narzeczony bez umawiania się pojechał tam kupić pierścionek dla mnie i w ciągu godziny był już gotowy, a trzeba było wymienić kamień, bo w oryginale była mała cyrkonia, a ostatecznie jest większy brylant i przez to też coś trzeba było przerabiać w pierścionku. Mój narzeczony jest zachwycony obsługą i ceną (mnie przy tym nie było, więc wiem tyle co narzeczony mi mówił)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl