Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Słoneczne ogrody w Łodzi na Krakowskiej
Autor Wiadomość
cacek 

Wiek: 47
Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Paź 31, 2009 8:07 pm   Słoneczne Ogrody

Witam wszystkich.
Napisze trochę słów na temat sali "Słoneczne Ogrody" znajdującej się w Łodzi na ul. Krakowskiej 100.
Sala znajduje się na działkach do której trzeba dojść po piaszczystej ścieżce.Jak by padał deszcz to dla Młodej dojście jest tragedią.
Samo wejście do sali już budzi nie miłe skojarzenia.Po drzwiach widać ze nie jedna imprezę już przetrwały.Moją narzeczoną od razu zniechęciło to na samym początku.Co do wnętrza samej sali to jest ładnie przystrojona i na tym kończą się pozytywne wzmianki w tym temacie.Na deskach na sali zauważyłem jakiś dziwny nalot.Podejrzewam ze to pewnie jakiś grzyb od wilgoci.Do tego w całym budynku jakiś nie miły zapach się roznosił.Tak było w pomieszczeniu gdzie rozmawialiśmy z panem który opowiadał nam o wszystkim.Kuchnia jeden wielki szok.Pomijając nie miły zapach to wejście do niej tez pozostawia wiele do życzenia.Jak ja zobaczyliśmy to spytaliśmy się czy potrawy przygotowywane są na miejscu.
Ubikacja dla gości jest i nawet są oddzielne dla mężczyzn i dla pań.Co do wielkości to z wielkim bólem dało by się tam rade załatwić.Pani Młoda żeby mogła się załatwić musiała by się rozebrać przed wejściem do "WC".
Na zewnątrz jest możliwość wyjścia na taras(pseudo taras),wyglaąda to jak na kawałku działki pracowniczej ktoś wylał sobie trochę betonu.Co do cen to wychodzi 130 zł. od osoby.W cenę wliczone jest przyozdobienie sali.Cztery ciepłe posiłki,ciasta przystawki,napoje bez ograniczeń,tort.Nie miłym zaskoczeniem dla nas było jak pan wyskoczył z tematem ze do wszystkiego trzeba doliczyć koszt wynajęcia sali w cenie 1300zł.(opłata za prąd,gaz,sale).
Osobiście odradzam tą sale wszystkim parom które szukają.
 
 
gaga_83 


Dołączyła: 04 Sty 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 2:12 pm   

Witam,
19 września mieliśmy swoje wesele na tej sali i powiem krótko - WSZYSTKO, ale to WSZYSTKO było w jak najlepszym porządku !!
Właściciel - totalnie wszystko można z nim załatwić. Nawet zmianę kolorów oświetlenia girlandów na suficie (nasz fotograf i kamerzysta miał swoją koncepcję na oświetlenie - z racji sprzętu, którym pracował). Otwarty na wszystkie propozycje, a warto słuchać także tego co ma do powiedzenia, gdyż z praktyki dysponuje cennymi uwagami.
Dekoracja - dokładnie taka jaką wybraliśmy - nie pominięto żadnego szczegółu, a jak coś miało być inaczej natychmiast do nas dzwoniono i rozmawiano o ewentualnych zmianach.
Menu - zmienione przez nas i nie było z tym problemu -
5 gorących posiłków - strogonof i pieczeń po myśliwsku do dzisiaj marzy się gościom,
przystawki na stole - wybrane przez nas z ich menu + to co chcieliśmy, a czego oni nie mieli, np. osobiście dostraczyłam im przepisy na sałatki, które oczywiście znalazły się na stole i były bardzo dobre,
tort - piętrowy, wyśmienity z fajewerkami - nie było problemu żeby jedna warstwa tortu był w innym smaku niż pozostałe (nie przepadam za tortami śmietankowymi),
obsługa - dwie kelnerki i kelner - bez jakichkolwiek zastrzeżeń, uwijali się ze wszystkim - podawaniem, sprzątaniem, prośbami.
Taras - owszem - bez zadaszenia, ale stoliki i wiejski stół, które tam stały nie narzekały na brak towarzystwa - ze stołu wiejskiego zostało naprawdę niewiele (i nie dlatego, że ludzie się nie bawili-wręcz nie schodzili z parkietu), zaś nad stolikami były parasolki. Chcę zauważyć, że dookoła sali są działki robotnicze, ale one dodają tylko uroku - ludzie o nie dbają i tak np. jak my we wrześniu mieliśmy piękną pogodę, było jeszcze mnóstwo zieleni to dookoła było naprawdę sympatycznie.
Wejście - wchodziliśmy od strony ogrodu - drzwi były przyozdobione balonami i nawet jeżeli coś tam było nie tak - nie było tego widać.
Toalety - faktycznie małe, ale mnie osobiście - a byłam panią młodą w naprawdę obszernej sukni ślubnej - to nie przeszkadzało i nie miałam żadnych problemów z nią związanych - w każdej sukni i w każdej toalecie panny młode mają jakieś problemy w tej kwestii i nie koniecznie istotna jest tu wielkość toalety.
Ściany i parkiet - parkiet czysty, troszkę zniszczony, ale bardzo praktyczny w tańcu - nikt się nie ślizgał, a to jest bardzo ważne, żeby nie fruwać i jazdy figurowej nie praktykować, tylko tańczyć. Ściany - może coś tam jest z nimi nie tak - nie widzieliśmy żadnego grzyba ani nic takiego. Boazeria sprawia, że ma się wrażenie, że jest czysto (a jeżeli nawet nie jest to tego nie widać). I nie dajmy się zwariować - jakbym zapytała któregoś z gości w jakim kolorze były ściany na sali weselnej - ciakawa jestem ilu by odpowiedziało właściwie - na weselu najważniejszy jest zespół, zabawa, jedzenie i wierzcie mi - nikt nie chodzi i po kątach nie sprawdza czy jest na niej sterylnie czysto.
Cena - 130,00 od talerzyka - uważam, że ta cena jest za niska w porównaniu z cenami na innych salach, nie wspomnę o restauracjach. To jest sala weselna na działkach - zawsze wesela na działkach dobrze się kojarzą, ale nie oszukujmy się - to nie są wykwintne restauracje.
Naprawdę z czystym sumieniem i z własnego doświadczenia polecam tę salę !! Na koniec dodam, że nie byliśmy łatwymi klientami - mieliśmy swoje wizje na pewne sprawy i o nich mówiliśmy - pogratulować organizatorom cierpliwości do nas :) Pozdrawiamy :)
_________________
od 19 września 2009 szczęśliwa Żona Męża :-)
 
 
mrozanek 

Wiek: 39
Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 10:49 am   

a ja tą salą jestem zachwycona.. i nie zgadzam sie z załozycielem tematu.. wczoraj byłam podpisac umowe i moje wesele odbedzie sie tam 03.09.2011 r.. Sala jest na ogródkach działkowych i musze powiedziec że jest poprostu pieknie przystrojona, cała boazeria jest zasłonieta bialymi materiałami, pod sufitem pozawieszane sa materiały, poza tym w cene wesela jest wliczona dekoracja sali, również ta kwiatowa stolów.. do wyboru jest cała gama kolorów.. własciciel to bardzo sympatyczny i rzeczowy facet.. poza tym cena jest wyjątkowo atrakcyjna bo 150 zł za wesele z poprawinami, w cene wesela wchodzą 4 ciepłe posiłki, zimne przekąski, lody, tort, napoje zimne i gorące.. poza tym dostałam płyte ze zdjeciami sali udekorowanej na rózne okazje i wiem ze stoły sa bardzo elegancko zastawione.. przy kazdym nakryciu stoi kieliszek do wódki na nózce, szklanka do napojów i kieliszek do wina.. kelnerzy sa ubrani w jednakowe stroje co równiez moim zdaniem świadczy o klasie włascicieli .. co do opłaty za sale, jak ktoś szuka sali na działkach musi liczyc sie z tym że do kosztów welesa dochodzi opłąta za sale, jest to rzecz normalna a z tego co wiem ceny są rózne od 800 do ponad 2000 w zależnosci od standardu sali.. na podłodze jest taka specjalna mata, cos jakby jakas wykładzina pcv ale jej duzym plusem jest to że nie ma obawy by ktoś wpadł w poślizg;).. ubikacje sa faktycznie dosc małe ale sa czyste i moim zdaniem nie mozna im nic zarzucić,poza tym do dyspozycji młodych jest takie małe pomieszczonko gdzie mozne trzymac prezenty, znajduje sie w nim również lodówka na alkohol, kluczyk macie wy i nikt poza Wami tam nie bedzie wchodził... Jedyny minus tej sali to to że jest maksymalnie na 70 os.. ale ogolnie uważam że warto ja wziąć pod uwagę przy wyborze sali weselnej. i jeszcze jedno z sali jest wyjscie do ogrodu, stoja tam 3 duże drewniane stoły z ławkami i drewniana huśtawka moim zdaniem jest to duzy plus bo goscie mogą wyjsc i troszke odetchnąć.. zdjęcia sali można zobaczyc na ich stronie internetowej ( nie moge na razie wstawić linku ale w google wystarczy wpisac słoneczne ogrody ul krakowska 100 Łódź :( ) jak wejdziecie w fotogalerie to od 4 zdjęcia zaczynaja sie własnie te z ul Krakowskiej 100. a gdyby ktoś miał jakies pytanie to chetnie udziele informacji, moge tez poprzesyłac wiecej zdjęc i przykładowe menu:).. Chętnie poznałabym też opinie innych na temat tej sali wiem ze jedzonko jest tam dobre i jest go duzo bo dwie kolezanki mojej mamy wyprawiały tam przyjęcia weselne swoim dzieciom.. i to własnie one poleciły tą sale mamie.. :) ale miło byłoby jeszcze poznać opinie innych :) pozdrawiam serdecznie i czekam na Wasze wrażenia opinie :) ..
 
 
cacek 

Wiek: 47
Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 10, 2010 9:27 am   

Masz racje nie musisz się zgadzać z moja wypowiedzią.Zadaj sobie sama pytanie czemu wszystko masz pozasłaniane materiałem Poza tym ja miałem informacje od osób co miały tam wesele to nie były tylko moje spostrzeżenia odnośnie tej sali.Poza tym uważaj na ten tzw. taras i na ławeczki umieszczone na nim bo może spotkać nie miła niespodzianka twoich gości i ciebie robiąca sobie tam fotki.Na ubraniu możesz mieć niemiłą niespodziankę w postaci żywicy z tych oto pięknych ławeczek.Co do toalet się tam znajdujących to życzę ci powodzenia jak wejdziesz tam w swojej sukni ślubnej .Ale to nie moja sprawa.
 
 
moniklee 

Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 4:38 pm   

Uwaga na tą firmę
Właściciel Pan Marcin nie odpowiedzialny człowiek
umawia się i ma w głębokim poważaniu ludzi i ich czas,
dodatkowo uważa że słowo przepraszam jest nie dla niego.
Uwaga na tą firmę nieodpowiedzialna i kiepska obsługa.
Szczególnie przestrzegam przed zawieraniem umów szczególnie tych słownych bo właścicel nie potrafi się z nich wywiązać i ma za nic innych ludzi.
Myśę że właściciel świadczy o firmie.
Słoneczne Ogrody to Oszuści!!!

[ Dodano: Pon Lip 19, 2010 5:42 pm ]
Dodatkowo Dodam że Pan MARCIN MIMO IŻ GO INFORMOWAŁAM ŻE ODWOŁUJĘ NA NASZE SPOTKANIE DUŻO WAŻNYCH INNYCH RZECZY TO I TAK MNIE OLAŁ!!!! NA KOLEJNE RÓWNIEŻ MNIE WYSTAWIŁ. JEŚLI JUŻ MU ZAPŁACICIE TO POŻEGNAJCIE SIĘ Z RZETELNOŚCIĄ TEGO PANA.
NIESTETY KULTURA ŚWIADCZY O NIM, ZASIĘGNĘŁAM JĘZYKA I UWAGA NA JESZCZE JEDNĄ RZECZ PRZY ICH USŁUGACH PODOBNO MAJĄ MASĘ NIEPRZEWIDZIANYCH KOSZTÓW DODATKOWYCH TJ. PRĄD GAZ ITD KTÓRE KOSZTUJĄ MAJĄTEK A STANDARD NA OGRÓDKACH DZIAŁKOWYCH POZOSTAWIA SOBIE WIELE DO ŻYCZENIA.

[ Dodano: Pon Lip 19, 2010 5:45 pm ]
i jeszcze jedno z sali jest wyjscie do ogrodu, stoja tam 3 duże drewniane stoły z ławkami i drewniana huśtawka


ROZBAWIŁO MNIE TO ludzie JEDŹCIE SAMI I ZOBACZCIE TE DUŻE DREWNIANE STOŁY HAHAHAHHAHA

NIESTETY PACHNIE TAM PO PROSTU KOMUNĄ!!!
_________________
Misiaczek
 
 
Zawiedziona 

Wiek: 34
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 10:41 pm   Słoneczne ogrody w Łodzi na Krakowskiej


Witam wszystkich, chciałabym Was przestrzec przed urządzaniem wesela w Słonecznych Ogrodach na Krakowskiej 100. Brak profesjonalnej obsługi, brak organizacji.W internecie na stołach i w menu mnóstwo jedzenia a w rzeczywistości nie było co zjeść i w dodatku mało i niezbyt smaczne. Poza tym okazało się, że obsługa zapomniała postawić warzyw sezonowych i nie było dosłownie żadnej przystawki!!! Żeby napić się herbaty czy kawy trzeba było czekać na kelnerkę jak się łaskawie pojawi, dosłownie trzeba było na nią polować bo za często to nie były uprzejme się tam pojawiać na sali. Jak już się przewinęły to sprzątały ze stołów wszystko jak leci, nie ważne czy ktoś był w trakcie picia kawy czy dojadał zupę. Żadnego zainteresowania z ich strony co się dzieje na sali, w wc można było zęby stracić bo wiecznie było nalane, a żeby to sprzątnęły to też najpierw trzeba było ich się naszukać. Poza tym miał wisieć balon, no ale cóż, obsługa po prostu od tak sobie na nasze nieszczęście znowu zapomniała...
Stół wiejski to istna porażka, pół kilograma szynki, 5 kawałków chleba, troszkę cieniutko pokrojonej kaszanki o ogromna Dynia, która musiała wypełnić ten pusty stół. Coś strasznego jak to wesele wypadło, ODRADZAM KAŻDEMU, KTO ZAMIERZA TAM W OGÓLE COKOLWIEK URZĄDZAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Zawiedziona Młoda
 
 
mrozanek 

Wiek: 39
Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 11, 2010 9:52 pm   

Mnie się ta sala bardzo podobała i mamy podpisana umowę na 03.09.11 słyszałam o niej dobre opinie, ale po przeczytaniu tej zaczynam miec watpliwości... może jeszcze ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tą salą?
 
 
maja23 

Dołączyła: 23 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 23, 2010 11:43 pm   

Ja także miałam wesele na tej sali i cóż mi powiedzieć.
Dostałam adres z polecenia.
Wesele było jak najbardziej udane.
Wszystko ale to wszystko dopiete i na czas.
Co do jedzonka było pyszne i zabieraliśmy jeszcze ze sobą a o obdarowywaniu gości ciastem i słodkościami nie powiem.
Nie sądze aby nagle jedno wesele było złe a kilka innych super.
A napisze że byliśmy wymagającymi mlodymi. I ci nasi rodzice . Kochani.
Jestem zdumiona tą opinią. Może warto słuchać kogoś kto miał wesele na jakieś sali a NIE OPINI KONKURENCYJNYCH FIRM.
Pozdrowienia dla Pana Marcina I Kierowniczki Wioli która całe wesele nadzorowała wszystko.
Bawimy sie u Was na chrzcinach.
Pozdrawiamy jeszcze raz Madzik I Kamil.
 
 
maja23 

Dołączyła: 23 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 23, 2010 11:55 pm   

Ja także miałam wesele na tej sali i cóż mi powiedzieć.
Dostałam adres z polecenia.
Wesele było jak najbardziej udane.
Wszystko ale to wszystko dopiete i na czas.
Co do jedzonka było pyszne i zabieraliśmy jeszcze ze sobą a o obdarowywaniu gości ciastem i słodkościami nie powiem.
Nie sądze aby nagle jedno wesele było złe a kilka innych super.
A napisze że byliśmy wymagającymi mlodymi. I ci nasi rodzice . Kochani.
Jestem zdumiona tą opinią. Może warto słuchać kogoś kto miał wesele na jakieś sali a NIE OPINI KONKURENCYJNYCH FIRM.
Pozdrowienia dla Pana Marcina I Kierowniczki Wioli która całe wesele nadzorowała wszystko.
Bawimy sie u Was na chrzcinach.
Pozdrawiamy jeszcze raz Madzik I Kamil.
Też byliśmy troche zmartwieni opinią założyciela tematu ale byliśmy spokojni bo dowiedziono nam z jakiej przyczyny taka opinia. Polecamy z zamkniętymi oczyma
 
 
mrozanek 

Wiek: 39
Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 24, 2010 6:09 pm   

Maja uspokoiłaś mnie, ja tez o tej sali dowiedziałam się od kolezanek mojej mamy które robiły wesela swoim pociechą i wszystko było ok:)... dlatego sie zdecydowalismy, sala mi się podoba i uważam że cena jest bardzo konkurencyjna, do naszego wesela zostało jeszcze 10 miesiecy mam nadzieje ze bedzie się tutaj pojawiało coraz więcej pozytywnych opinii :) ...
 
 
cacek 

Wiek: 47
Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 3:28 pm   

maja23 napisał/a:
Ja także miałam wesele na tej sali i cóż mi powiedzieć.

Jestem zdumiona tą opinią. Może warto słuchać kogoś kto miał wesele na jakieś sali a NIE OPINI KONKURENCYJNYCH FIRM.

Też byliśmy troche zmartwieni opinią założyciela tematu ale byliśmy spokojni bo dowiedziono nam z jakiej przyczyny taka opinia.


Możesz powiedz na jakiej podstawie opisujesz ze to jest opinia konkurencyjnej firmy.?
Nastepnie moze podzielisz sie w jaki sposob Dowiedziono Ci z jakiej przyczyny podałem taką opinię?
Jestem ciekaw w jaki ciekawy sposob wytlumaczysz swoja wypowiedz.
 
 
mrozanek 

Wiek: 39
Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 11:32 pm   moze jakies opinie?

Zaczynam się streesowac, o wiekszosci sal jest pełno opinie a o tej prawie wcale:(.. nie wierze ze nikt tam nie robi imprez bo widziałam ze maja sporo zamowien i raczej nie narzekaja na brak imprez wiec prosze niech ktos sie podzieli opiniami o tej sali a raczej nie o samej sali a o jedzonku, dekoracji... Bo moje wesele ma byc tam za 8 miesiecy i zaczynam sie okropnie denerwowac:(...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl