Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
The Beat Brothers - Warszawa/Łódź
Autor Wiadomość
paulinachich 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 7:10 pm   The Beat Brothers - Warszawa/Łódź

Forumowicze i forumowiczki, czy ktos z Was mial moze przyjemnosc slyszec na zywo zespol Beat Brothers? Bede wdzieczna za kazda opinie.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Cze 02, 2011 2:21 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
aneczka_85 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 2:19 pm   

Witam,
również jestem zainteresowana wszelkimi opiniami na temat zespołu Beat Brothers :)
_________________

 
 
Truskaweczka11 

Dołączyła: 12 Wrz 2009
Posty: 33
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Paź 26, 2009 8:34 pm   

moi rodzice bawili się przy tym zespole i bardzo im się podobało, ale nie wiem jak jest z prowadzeniem wesela..może ktoś bawił się przy tym zespole?:)
 
 
LukaszO 

Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 21, 2009 10:02 pm   

the Beat Brothers - Warszawa/ Łódź - nie jestem człnkiem zespołu ale chciałbym się dowiedzieć jakie doświadczenia z tym zespołem mają osoby, które zdecydowały się na niego.
 
 
renacia86 


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Lis 2009
Posty: 12
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 4:02 pm   

ja przez przypadek znalazłam na you tube jak bawią i grają...według mnie suuuper, jeślibym nie miała juz zespołu z pewnością bym dzwoniła do tego zespołu. Mi się bardzo podoba.
_________________
 
 
aneczka_85 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 4:35 pm   

Ja bawiłam się na weselu mojej przyjaciółki, gdzie zespół Beat Brothers umilał czas gościom :)
Zabawa była świetna, naprawdę fajnie grają oraz zabawiają gości :) Przyjaciółka wypowiadała się o nich w samych superlatywach - pełen profesjonalizm. Z narzeczonym byliśmy zachwyceni dlatego zdecydowaliśmy sie na ten zespół i będą grać również u nas na weselu :)
_________________

 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 7:38 pm   The Beat Brothers

Witam wszystkich :) Rowniez u mnie na weselu, ktore odbedzie sie w czerwcu 201o Ten zespol bedzie grac. Mam nadzieje, ze wszytsko bedzie ok.
_________________
aga22666

 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 9:16 pm   

Witam :) mnie rowniez interesuja informacje na temat tego zespolu
_________________
aga22666

 
 
Magdalena F. 

Dołączyła: 28 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 8:38 am   

Kochani:)

Zespół "The Beat Brothers" grał na moim weselu w maju 2010 (więc całkiem niedawno :) ). Uważam, że spisał się świetnie!! Przed naszym weselem nie bawiliśmy się nigdy na weselu, na którym ten zespół bawił gości - zatem podjęlismy małe ryzyko, no bo w koncu zespół na weselu to najwazniejsza sprawa (oczywiscie zaraz po gosciach, bo to GOSCIE sprawic moga tylko, że wesele bedzie udane - jesli sie bedą bawić to zabawa bedzie niezapomniana - u NAS wlasnie tak było).
Beat Brothers sa naprawdę bardzo profesjonalnymi ludzmi, rewelacyjnie prowadzą zabawe (zatem o wodzierejowanie martwic sie zupelnie nie trzeba), utwory które grają sa naprawdę dla wszystkich i straszych i młodych, graja dużo (nie ma mowy o przysłowiowym "A teraz idziemy na jednego..." co 4-5 utwór... . Bloki muzyczne trwaja na tyle długo, że goście, jesli tylko chca to naprawde moga tanczyć i tanczyć - i to przy naprawde fajnym wykonaniu:)

Ja z mężem :) gorąco polecamy " The Beat Brothers" na KAZDE wesele - sa godni zaufania i naprawde pomoga Wam w tym, aby ten wyjatkowy dzien pozostał nie tylko w Waszej pamieci, ale i w pamieci Waszych gosci na zawsze:)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich NARZECZONYCH:) .
_________________
Magdalena F.
 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 9:11 pm   

Witam. 2 dni temu odbylo sie nasze wesele i wlasnie zespol The Beat Brothers umilal czas nam i naszym gosciom.
Nie mam zadnych, ale to zadnych zastrzezen. Orkiestra spisala sie w stu procentach.Jestesmy bardzo zadowoleni. Podobnie jak Magdalena F. nie znalismy tego zespolu wczesniej i wobec tego mielismy mieszane uczucia...jak sie okazalo zupelnie niepotrzebnie. Kontakt odbywal sie droga mailowa.Byl bardzo czesty i wystarczajacy. Wszystkie ustalenia i sugestie zostaly spelnione. Zalezalo nam zeby zespol spiewal dobrze po angielsku, ze wzgledu na spora liczbe zagranicznych gosci i rowniez ten warunek zostal spelniony. Panowie i Pani bardzo zyczliwi i otwarci na nowe propozycje. Cala zabawa przez nich prowadzona byla na bardzo wysokim poziomie. Goscie zachwyceni i pytani bylismy z mezem kilkakrotnie skad taki zespol.
Tak wiec z czystym sumieniem polecam.Jesli ktos ma jakies pytania to chetnie odpowiem na nie na priv.
_________________
aga22666

Ostatnio zmieniony przez aga22666 Pon Cze 28, 2010 9:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pat 

Dołączyła: 01 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 8:09 pm   

Zespół The Beat Brothers grał na naszym weselu 2 tygodnie temu. Bawiliśmy się świetnie. Są wszechstronni, dzięki temu elastyczni w doborze repertuaru. Uważnie wysłuchali naszych uwag przed weselem i wszystkie życzenia zrealizowali. Imprezę wzbogacili zabawami, które rozbawiły wszystkich gości. Więcej zalet nie będziemy zdradzać ;) , po prostu sprawdźcie - nie zawiedziecie się. Polecamy! Polecamy! i jeszcze raz polecamy!

Patrycja i Radek
_________________
Pat
 
 
KRZYSIEK 

Wiek: 39
Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 6:17 pm   

RÓWNO ROK TEMU ZESPÓL THE BEAT BROTHERS ZABAWIAŁ 200 GOŚCI NA NASZYM WESELU, NAPRAWDĘ ŚWIETNIE DAJĄ SOBIE RADĘ, BAWIĄ ZARÓWNO MŁODSZYCH JAK I STARSZYCH GOŚCI. NA NASZYM WESELU BYŁO WIELE PAR NARZECZEŃSKICH I PO NASZYM WESELU ZDECYDOWALI SIĘ WŁAŚNIE NA TEN ZESPÓŁ. BYLI NAPRAWDĘ ŚWIETNI, BEZ ŻADNYCH NAWET NAJMNIEJSZYCH ZASTRZEŻEŃ, WSZYSTKO , CO WCZEŚNIEJ USTALALIŚMY BYŁO W 100% WYKONANE. NAPRAWDĘ WARTO.... GORĄCO POLECAMY
ANIA I KRZYSIEK
_________________
KRZYSIEK
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 3:13 pm   

Jaka jest cena za wesele i
poprawiny?
 
 
Beat Brothers 
Firma

Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 9
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 11:10 pm   

Z wszystkimi pytaniami do zespołu Beat Brothers zapraszamy na naszą stronę WWW lub po prostu prosimy poprzez email o podanie terminu i adresu planowanego przyjęcia weselnego. Nasz adres jest podany w danych teleadresowych w zakładce NASZE ZESPOŁY.

edit: usunęłam adres strony i maila. Podawanie tych danych jest w tym przypadku niezgodne z Regulaminem, zwłaszcza, że podane juz zostało miejsce, gdzie dane te mozna na Forum odszukać. Prosze o zapoznanie sie z Regulaminem Forum dla Firm.
Pusiak
_________________
THE BEAT BROTHERS
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Sie 10, 2010 5:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
beata7619 

Dołączyła: 03 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: UK
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 9:52 pm   

Mielismy z mezem rok na zlatwienie formalnosci zwizanych ze slubem:-) I pamietam slowa kolezanki, ze najwazniejsze to znalezc termin u orkiestry:-)
Poniewaz mieszkamy za granica (a slub w Polsce) czm predzej odpalilam internet i ZNALAZLAM!!!! The Beat Brothers (notabene na jakims forum) i to byl strzal w dziesiatke!
Nie bylo latwo zaufac, ze wszystko bedzie dobrze mimo, ze widzielismy filmiki na you tube i na ich stronie internetowej. Kontakt mielismy tylko mailowy.
Na szczescie zyjemy w czasach gdzie prawie wszystko jest mozliwe, wiec spotkalismy sie wirtualnie z wokalista zespolu, ktory przekonal nas w 100%, ze warto zainwestowac w Ich jakosc:-)
21 sierpnia odbyl sie nasz slub, a The Beat Brothers zagrali.
Wszyscy goscie bawili sie swietnie. My tez!!!
Do dzis wspominamy przyspiewki i szalenstwo na parkiecie:-)))
Chyba nie bylo osoby, ktora nie zapytalaby nas, gdzie znalezlismy Ten zespol, a moj maz powiedzial, ze jeszcze nigdy nie wydal tak milo pieniedzy:-)

Przyszlym Mlodym Parom zycze wolnych terminow i serdecznie pozdrawiam!!!!
Ostatnio zmieniony przez beata7619 Sob Wrz 04, 2010 9:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 9:31 am   

beata7619, a ile zapłaciliście za zespół?
 
 
beata7619 

Dołączyła: 03 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: UK
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 10:03 am   

My zaplacilismy 4000zl (cena za granie + dojazd) Zespol jest z Warszawy i Lodzi, a nasz slub byl w Borach Tucholskich)
Jedna wazna rzecz. Umowe podpisywalismy rok temu wiec cos sie moglo zmienic od tej pory ale nie zalujcie kasy, bo to jak sie bedziecie bawic zalezy w duzym stopniu od zespolu. My finansowalismy sobie sami wesele i zalezalo nam aby goscie byli zadowoleni i udalo sie!!!!!
Powodzenia xxx
Ostatnio zmieniony przez beata7619 Nie Wrz 05, 2010 10:04 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 2:14 pm   

4.09.2010 byłam na weseli gdzie grali :)

było rewelacyjnie :) to co słychać na demach i w internecie nie oddaje nawet w połowie tego jak zespół brzmi na żywo :)
_________________
 
 
Kasia_Kuba 

Dołączył: 14 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Żychlin
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 1:12 am   

aga22666, Witamy Cię Aga, mamy pytanie, ile zapłaciliście za zespół Beat Brothers? Czy grali również na poprawinach?
Pozdrawiamy :)
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 11:32 pm   

Bardzo fajnie zgrają :)
 
 
aneczka_85 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 11:19 am   

31 lipca br. zespół The Beat Brothers grał na naszym weselu :)
Tak jak rok temu, na weselu u znajomych tak i na naszym bawiliśmy się naprawdę znakomicie!!!
Kontakt z zespołem jest świetny, wszystkie naglące sprawy załatwiane są mailowo, każde nasze zachcianki i obawy pisaliśmy zespołowi a oni albo starali się rozwiewać nasze watpliwości badź spełniali nasze sugestie już na samym weselu :)
Wesele było bardzo udane, bo zespół grał świetnie!!! Zarówno my jak i goście jesteśmy nimi zachwyceni gdyż muzyka została dopasowana zarówno jak i dla młodych jak i dla tych starszych gości!
Wybierając zespół The Beat Brothers możecie być spokojni, że zagwarantują Wam wyśmienitą zabawę i przesympatyczną atmosferę!!!
Przyłączamy się do wszystkich zadowolonych z zespołu par i również gorąco polecamy!!!!!!!!!!!!!!
Ania i Sebek
_________________

 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 4:16 pm   

aneczka_85, a ile zapłaciliście za zespół?
 
 
aneczka_85 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 10:01 am   

Zespół podchodzi indywidualnie do każdego wesela. Wszystko zależy od elementów jakie sobie wybieracie czy np. towarzyszą wam przy wychodzeniu z domu, gdzie jest wesele itp.
Trzeba się z nimi kontaktować jeśli chodzi o cenę.
_________________

 
 
aagniesia85 

Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 3:41 pm   

Witam nasz ślub 10.09.2010r. Jesteśmy bardzo zadowoleni z orkiestry, potrafią rozbawić, rozruszać każdego gościa młodego i starszego. Przykładają serce do wszystkiego do zabawy-oczepin i śpiewania. Pan i Pani z zespołu super śpiewają lepiej niż wykonawcy piosenek, zero fałszu i kiczu. Mieliśmy małą liczbę gości ok.60 osób, a i tak każdy bawił się non stop na parkiecie. Cały czas coś się dzieje, malutkie przerwy tylko w czasie jedzenia. Goście bardzo zachwyceni, my tym bardziej:). Cena adekwatna do roboty wykonanej przez zespół:) Polecamy z całego serca Aga i Piotr 8)
 
 
VoYtaZ001 

Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 9:04 pm   

Hej!

na naszym weselu 3 lipca br również zagrał zespół The Beat Brothers. Zabawa była świetna, praktycznie nie mieliśmy żadnych uwag, wszystko było tak jak wcześniej zaplanowaliśmy. Wszelkie zabawy/podziękowania były wcześniej z nimi omówione, więc nie było jakiegoś zamieszania/improwizorki. Ważne, że oprócz świetnego grania, potrafią poprowadzić całą imprezę tak, aby wszyscy goście mogli się bawić.
Wcześniej w maju, byliśmy na weselu naszych znajomych, u których również grali Beat Brothers i tam także goście i Młodzi byli zadowoleni.
Szczerze polecamy :)
 
 
K.K.K 

Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 9:21 am   

25 września br. odbyło się nasze wesele. Na ślub zdecydowaliśmy się na początku roku, zaręczyny były w lutym i po 2 tygodniach mieliśmy już załatwione formalności. Najważniejsze to było zdobyć dobra orkiestrę z wolnym TYM terminem. I UDAŁO SIĘ :)
Na zespół trafiliśmy całkiem przypadkiem, nigdy o nich wcześniej nie słyszeliśmy. Forum+youtube przekonały nas ze są dobrzy:) napisaliśmy im maila bez wiary ze maja wolny termin, a tu niespodzianka - MIELI :) i byli już nasi.
GORĄCO polecamy wszystkim ten zespół!!!!!!
My zadowoleni, goście zadowoleni, już się po rodzinie i znajomych rozniosło jaka to zajebista orkiestrę miała Kasia i Karol :) i tak telefony dzwonią z pytaniami o kontakt do THE BEAT BROTHERS:)
Ostatnio zmieniony przez K.K.K Wto Paź 05, 2010 9:25 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 9:23 am   

forumki u których grał The Beat Brothers powiedzcie proszę, czy i ile płaciłyście za wyprowadzenie z domu ?? i czy było to uwzględnione w umowie ?
_________________
 
 
K.K.K 

Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 9:27 am   

my nie mieliśmy wyprowadzenia... ale napisz do nich, kontakt szybki, sprawny także na wszelkie pytania uzyskasz odpowiedź :) najlepiej u żródła!
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 9:39 am   

K.K.K napisał/a:
my nie mieliśmy wyprowadzenia... ale napisz do nich, kontakt szybki, sprawny także na wszelkie pytania uzyskasz odpowiedź :) najlepiej u żródła!


ja jestem już po weselu ale oni grali u mojej przyjaciółki i ona miała wyprowadzenie i jestem ciekawa jak to u innych wyglądało :)
_________________
 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 2:23 pm   

kakonka ja też nie miałam wyprowadzenia ;/ a ja teraz patrze na ich stronie to nawet w kosciele zaczeli spiewać ;/
_________________
aga22666

 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 3:44 pm   

Robią wyprowadzenie... :) :)
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 7:28 pm   

Winter napisał/a:
Robią wyprowadzenie... :) :)


a ja pytam czy i ile za to wyprowadzenie płaciłyście :P
_________________
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 06, 2010 3:46 am   

Cytat:
a ja pytam czy i ile za to wyprowadzenie płaciłyście :P
a ja jescze nie płaciłam bo wesele za jakiś czas..ale nam powiedzieli 5800 ze wszystkim plus nocleg. W zależności od trasy...trzeba zadzownić i spytać:)

[ Dodano: Sro Paź 06, 2010 4:47 am ]
Za wyprowadzenie 300 zł nam powiedzieli ale mówie, że to zależy od odległości.
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sro Paź 06, 2010 8:32 am   

no moja przyjaciółka zapłaciła 450 za wyprowadzenie... jej mąż nie kryje oburzenia, bo wcześniej nikt ich nie poinformował, ze jest to dodatkowo płatne i aż tyle... mówił nawet, ze umowę przejrzał i też nie było o tym wzmianki. ale ja wiem tylko tyle co oni (nasi przyjaciele) nam powiedzieli.
_________________
 
 
Beat Brothers 
Firma

Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 9
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 9:29 am   

Moi drodzy. Dla wyjaśnienia wszystkich niejasności. Nasza cena, o czym informujemy każą Parę Młodą i co jest w każdej umowie, dotyczy prowadzenia przyjęcia weselnego. I dotyczy zazwyczaj 10ciu godzin naszej pracy. Zawsze prosimy Pary Młode o dokładne przeczytanie umów. Jeśli świadczymy dodatkowe usługi, np: wyprowadzenie z domu i oprawa muzyczna tzw. błogosławieństwa, muzyka w kościele - te rzeczy są dodatkowo płatne. Ich cena zależy od wielu czynników, min: odległości i czasu naszej dodatkowej pracy. Zazwyczaj jest to koszt 1/10 ceny wesela + koszty dojazdu. Czasem, przy pakietowym zamawianiu naszej pracy (wesele+poprawiny) lub w miesiącach, które są mało popularne (jesli chodzi o śluby, np: listopad, marzec, kwiecień) - ceny usług dodatkowych są niższe. Przygotowanie oprawy muzycznej każdego wesela traktujemy bardzo indywidualnie. Wiele dni i godzin spędzamy przed weselem na próbach, na korespondencji i ustaleniach z Parami Młodymi, na przygotowaniu gadżetów na oczepiny. W prowadzenie każdego przyjęcia wkładamy całe serce, siłę, głos i talent. Zawsze po weselu wracamy z zapaleniem gardła i poczuciem dobrze wykonanej pracy. I prosimy wszystkich Młodych, aby oceniali nas przez pryzmat efektu naszej pracy, jakości ich wesela, zadowolenia i rozbawienia Gości, integracji rodzin, jakości muzyki i śpiewu. Każdej Parze Młodej gratisowo dodajemy bardzo drogie ale za to bardzo efektowne oświetlenie sceny i sali tanecznej. To widać na naszych najnowszych filmach z wesel. i na wielu naszych zdjęciach na FACEBOOK-u. Wystarczy wpisać BEAT BROTHERS i obejrzeć scenotechnikę, światła, lasery, skanery i wiele efektów dających prawdziwie bajkowe efekty. Dajemy każdej Parze Młodej dużo więcej, niż wynosi nasze wynagrodzenie. I wszystko, co dotyczy naszej pracy, jest zawsze w umowie. Jeśli jakiejś pozycji tam brak, oznacza to, że Młodzi zdecydowali się przed ślubem na dodatkowe świadczenia i jest to usługa dodatkowo płatna. Pozdrawiam wszystkich w imieniu zespołu :)
_________________
THE BEAT BROTHERS
 
 
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 10:41 am   

Dla mnie wypowiedź troszkę dziwna.Co kogo interesuje ile zespół wydał na nagłośnienie czy oświetlenie, zespół decydujący się zapewnić oprawę muzyczną podczas wesela powinien tym wszystkim dysponować.
Słuchając demek na you tube zespół mnie nie zaskakuje niestety niczym -jeżeli chodzi o muzykę i wokale.
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez aga20 Czw Paź 07, 2010 10:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kira 

Wiek: 39
Dołączyła: 19 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 19, 2010 8:46 pm   

28 sierpnia 2010 Zespół grał na naszym weselu i napisze tylko tyle że są na prawde rewelacyjni. Nasz ślub odbył się w Mielnie a goście byli z całej Polski i nie tylko ponad 120 osób rodzina męża jest z gór moja z Łodzi Poznania znajomi z całej Polski i większość się nie znała więc mieliśmy obawy jak się będą bawić ale wszystko wyszło świetnie. Goście nie zchodzili z parkietu do rana do tego orkiestra zrobiła nam prezent i zagrali dużo dłużej niż w umowie bo goście nie chcieli zejść z partietu :)

Na prawde super komunikacja choć z mężem jesteśmy mocno zakręeni dali sobie z nami radę:) W Koście niech koniecznie zagrają wam muzykę ze szreka u nas wyszło to rewelacyjnie mamy płakały rodzina zachwycona a na kamerze rewelacja!

Świetnie prowadzą oczepiny i zabawy a co najważniejsze już od samego początku wyciągnęli wszystkich gości do tańca (baliśmy się że początek będzie sztywny, ale zabawy zapoznawcze mają super:)

Wiem, że zawsze każdy słodzi o swoim weselu ale my byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni bo po weselu wszyscy mówili nam że to najlepsze wesele na jakim byli. Ostatni mama oglądała film z koleżanką jej komentarz po cyt.: Ewuś to ja myślałam że mój syn miał najlepsze wesele, ale teraz to aj nie wiem już mi się to jego tak nie podoba...

Dla mnie najważniejsza była duża sala, dobra orkiestra i fotograf. Jesteśmy dość niekonwencjonalnymi ludźmi i każdy spodziewał się czegoś "innego" od nas więc musieliśmy mieć orkiestrę która dobrze poprowadzi nam wesele a nie tylko zagra i spisali się na medal! Mieliśmy dużo dodatków w trakcie tort (tutaj mission imposible i lasery rewelacja:), kabaret, lampiony, podziękowania osobno dla rodziców i dziadków zabawy w trakcie oczepiny z fantami:) więc orkiestra miała z nami co robić i dodam że plan dostali dzień przed nawet pierwszy taniec ustalaliśmy przed samym weselem i dali radę:)

Generalnie jeżeli zastawiacie się czy ich wybrać to na prawdę warto to był jeden z najlepszych wyborów na wesele (i kamerzysta jak nie macie to pytajcie orkiestre o Pana Darka:) robi świetne wywiady i jest niezłym jajcarzem:)

Nawet jeżeli uważacie że są drodzy to warto według mnie nie biorą dużo jak na to co robią na weselu - my obecnie mieszkamy w warszawie szukaliśmy orkiestry na targach warszawskich, łódźkich, szukaliśmy na pomorzu i w górach po znajomych z polecenia było ich na prawdę sporo jeździmy też dużo po weselach w całej Polsce lepszego nie znaleźliśmy goście też byli zachwyceni - sprzęt mają konkretny lasery światła itp. nagłośnienie konkretne co w brew pozorom jest ważne (my jeździmy na imprezy masowe gdzie grają muzykę elektroniczną jak większość naszych znajomych więc stawialiśmy też na sprzęt:)
 
 
Ewa Bryl 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Paź 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 12:28 pm   

Witamy :)
16 października b.r. zespół grał na naszym weselu a wspomnę, że było to wesele podwójne :D ( dwie młode pary ). Byliśmy zachwyceni :) wokal bez zarzutu,profesjonalne przygotowanie orkiestry do nietypowego wesela ( m.in. nowe konkursy, przygotowanie od nowa całych oczepin ), szałowe oświetlenie, urozmaicony repertuar :) . Goście wyszli z naszego wesela ubawieni " po pachy " :D wszyscy wspaniale się bawili do samego rana. W kwestii umowy, o wszystkich dodatkowych kosztach zostaliśmy poinformowani przed podpisaniem umowy ( np. wyprowadzenie, dodatkowa atrakcja bębniarz i skrzypaczka ). Główny Dyrygent orkiestry - Mariusz, zasługuje na podziw za wspaniałe prowadzenie wesela ( wodzirej nie potrzebny :) ) a także za profesjonalizm oraz mnóstwo pomysłów, którymi zaskoczył nas przy podpisywaniu umowy :D . Może nie jest to tania orkiestra, ale w tym przypadku jakość idzie w parze z ceną. Polecamy orkiestrę The Beat Brothers :) wszystkim parom chcącym mieć niezapomniane wesele 8)

Ewa i Łukasz
_________________
Ewa Bryl
 
 
K.K.K 

Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 3:13 pm   

tak, Mariusz jest bezcenny, bezkonkurencyjny, niezastąpiony :) jak cały zespół... Gdybyśmy mieli drugi raz wybrać zespół to zdecydowanie nikt inny TYLKO ONI:)
Bardzo pozytywni, otwarci i fajni ludzie:)
super pomysły, zaangażowanie, realizacja - miodzio:)
Mimo, że mieliśmy wesele na 2 poziomach, ogarneli temat bez zarzutu.
na 10 pkt dajemy 10 z wykrzyknikiem:)

Jeszcze raz dzięki za cudne wesele.

Pozdrawiamy
Kasia i Karol
 
 
maniuta 

Dołączyła: 04 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Ostrów Wlkp.
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 10:49 pm   

SUPER SUPEROWSKI SUPERANCKI jest The Beat Brothers ;)
Jak już wcześniej wspominałam (dla wtajemniczonych) jest to najlepszy zespół na świecie!!!!!!!!!!!!!!!!Naprawdę!!!!!!!!!
Zespół ten wynalazłam na you tube..tak sobie weszłam na stronkę,wpisałam w wyszukiwarce zespół na wesele,no i się zaczęło:)
Na początku nie wiedzieliśmy czego tak naprawde możemy się spodziewać,no ale wraz z pierwszymi dźwiękami rozwiały się nasze wszelkie wątpliwości!!!!!!!Wszyscy goście byli zachwyceni i wypytywali skąd wytrzasnęłam taki zespół?:)
Więc jeżeli ktoś się jeszcze waha czy The Beat Brothers jest wystarczająco dobry na ich wesele,to bez żadnych oporów moge powiedzięć po stokroć TTAAAAAKKKK!!!:)

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe weselicho..:)
Monika i Jarek
 
 
ła-za 

Wiek: 47
Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 12:22 pm   

Witam.przeglądam różne fora i słucham różnych wykonań zespołów weselnych i mnie w końcu zmobilizowało żeby się zarejestrować na naszym rodzimym forum,
więc to jak się podniecacie wykonem utworów np.przez ten zespół i wiele innych to w słuchajcie się w muzykę tych zespołów,i zwróćcie uwagę na kilka utworów ,np.Gwiazdora.Szaloną.Żono moja.i zobaczcie że u większości zespołów jest wszystko to samo.czyli z laptopa lub z minidysku...a wy się podniecacie wykonaniem.
Przeważnie na sprzęcie którym dysponują te zespoły można zagrać biesiadę....
Pozdrawiam i ja za 4 czy 5 osobowego DJ nie zapłacił bym tyle..
_________________
Akustyk
 
 
Beat Brothers 
Firma

Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 9
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 2:25 pm   

Dzień dobry

Prowadzenie wesel to nie tylko muzyka, to także pomysły na zabawy, konkursy, wodzirejowanie, generowanie zabawnych i rodzinnych sytuacji, i wiele, wiele innych.
Dlatego prosimy o wypowiedzi na nasz temat Pary Młode, którym prowadziliśmy przyjęcia weselne.

Wszelkim "życzliwym" osobom, które na oczy nas nie widziały i nie słyszały po prostu DZIĘKUJEMY.

Proszę zajrzyjcie do nas, na naszą nową stronę internetową.
Tam widać nasz pełen nowy skład i nasze żywe instrumentarium.

Pozdrawiam w imieniu zespołu i dziękuję wszystkim ZA DOBRE SŁOWO :)

Mariusz
BEAT BROTHERS
_________________
THE BEAT BROTHERS
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Lis 24, 2010 9:51 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 3:51 pm   

Żywe instrumenty może i widać ale to co słychać to napewno nie jest żywa muzyka tylko zwykły półplayback.
Panie Mariuszu na forum może wyrazić swoją opinię każdy i Pan na szczęscie niczego nie może nam zabronić.
Dla mnie the beat brothers to żadna rewelacja, nie jest napewno to zły zespół ale jak to mówia "szału nie ma".
Pozdrawiam
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 06, 2010 9:10 am   

aga20 napisał/a:
Dla mnie the beat brothers to żadna rewelacja, nie jest napewno to zły zespół ale jak to mówia "szału nie ma".

A jaki Wy macie zespól na weselę? :) ... chciałabym posłuchać zespołu "z szałem" :lol: ile za nich dacie?
Dla mnie The Beat Brothers są świetni :)
 
 
Mariposa. 


Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 41
Skąd: In the air.
Wysłany: Sob Lis 06, 2010 10:28 am   

aga20 napisał/a:
ale to co słychać to napewno nie jest żywa muzyka tylko zwykły półplayback.

W tym co napisałaś nie ma "szału", bo żadną nowością nie jest to, ze mnóstwo zespołów używa różnego typu "ułatwiaczy". Ważne, że nie bazują tylko na nich i że sie starają, co moim zdaniem daje naprawdę suuper efekt. :lol:
aga20 napisał/a:
Pan na szczęscie niczego nie może nam zabronić.

Nie widzę żeby gościu czegoś zabraniał :o

Fajny, energiczny zespół. Tak trzymać ;)
_________________
Hasta maniana el novio.
 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lis 06, 2010 6:06 pm   

Cytat:
Dla mnie The Beat Brothers są świetni :)
dla mnie również i z tego co widze to jest takich opinii większość...
_________________
aga22666

 
 
Ewa i Szymon 

Dołączyła: 10 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Lis 10, 2010 6:12 pm   

Witam
Zespół The Beat Brothers grali na naszym weselu w czerwcu. Mieliśmy wesele z wyprowadzeniem z domu panny młodej każdemu polecam!Orkiestra grała super wszyscy z nich się przebrali wyglądało to rewelacyjnie. Zespół przygotował ladną scene dużo oświetlenia laserów i sprzętu. W trakcie wesela nie było wiele przerw zespół cały czas bawił gości, dużo fajnych przyśpiewek także przy stołach.Oczepiny równie udane dużo zabawy śmiechu i super konkursy. Chłopaki grali u mojej siostry w 1996r.również super bawili gości wtedy powiedziałem że będą grali na moim weselu i nie żałuje, generalnie polecamy wszystkim ten zespół jeżeli chcecie mieć udane wesele musicie ich wziąć.
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 30, 2010 10:00 am   

Nie znam tego zespołu ale bardzo mnie dziwi, że większość osób która chwali ten zespól ma na forum tylko 1 post (właśnie tutaj) i często wizyta na naszym forum była ich tylko jedna.. :)

Podejrzane takie... ale nie mogę nikogo osądzać, że np. jedna i ta sama osoba (być może z zespołu) loguje się kilka razy pod różnymi loginami i zachwala zespół pod niebiosa :P Przez co inni forumowicze nie mają obiektywnej decyzji.

Jeśli mój post jest nie na miejscu i nie na temat proszę o skasowanie go ;]
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 30, 2010 1:39 pm   

sloneczkoo napisał/a:
Nie znam tego zespołu ale bardzo mnie dziwi, że większość osób która chwali ten zespól ma na forum tylko 1 post (właśnie tutaj) i często wizyta na naszym forum była ich tylko jedna.. :)
hm..
Kontaktowałam się z osobami u których grali na weselu.. :lol:
Osobiście słuchaliśmy zespołu u Kasi i Karola na weselu, którzy również wyrazili swoją opinie na temat zespołu.

U mojej znajomej również Oni grali ...bez zarzutów,poleca.
Kontaktowalam się również z dziewczyną z forum u której gral ten zespól-poleca.
Ostatnio zmieniony przez Winter Czw Gru 30, 2010 1:43 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 30, 2010 5:03 pm   

Ja byłam na weselu, na którym grał ten zespół. Bardzo mi się podobali, grali fajnie- zarówno dla młodszej, jak i starszej części gości. Dodatkową atrakcją był bębniarz i skrzypaczka, która umilała czas podczas obiadu.
Oczepiny były pomysłowe, nie takie "oklepane", a konkursy śmieszne, a nie obciachowe. Na swoim weselu mam inny zespół (też sprawdzony "w akcji"), ale gdybym nie miała, z chęcią, po usłyszeniu The Beat Brothers, zatrudniłabym własnie ten.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl