Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dworek w Dobieszkowie
Autor Wiadomość
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Paź 01, 2004 10:20 pm   Dworek w Dobieszkowie

Czy ktoś z Was ma jakieś opinie z wesela w Dworku w Dobieszkowie?
To jest dosłownie 10 min drogi samochodem z Kościółka w Łagiewnikach w stonę Strykowa. Jest tam hotel, sala konferencyjna i dworek, w którym mieści się restauracja.
Proponują cenę 160zł za osobę i jestem ciekawa czy ta cena jest warta zachodu.

Bardzo Was proszę o pomoc...

Tu jest adres strony: http://www.hoteldobieszkow.com.pl/index2.htm ->salę można obejżeć wchodząc pod "usługi" -> "gastronomia"
Ostatnio zmieniony przez opium Wto Paź 05, 2004 12:15 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2004 10:36 pm   

Na weselu tam nie byłam, ale na zwykłym obiedzie. Bardzo ładny i elegancki wystrój, jedzonko też dostaliśmy pycha. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2004 10:51 pm   

Dzięki za odpowiedź.
Ja zastanwiam się nad zrobieniem tam wesela na 60 osób - co o tym myślisz?
Podobno wtedy idzie stół w kształcie litery T od baru do drugiej sali ( w tej drugiej sali jest właśnie daszek od T ) i tam też są otwarte drzwi ( te rozsuwane) - wtedy zespół widzi gości i vice versa :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2004 11:24 pm   

Aż tak dokładnie nie pamiętam jakie jest tam rozstawienie żeby doradzać, ale Twoja wersja brzmi dobrze. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 02, 2004 5:34 pm   

My się zastanawialiśmy nad Dworkiem w Dobieszkowie, ale albo z powodu ceny, albo z powodu braku terminów zrezygnowaliśmy. Nie oglądaliśmy go na żywo, ale na zdjęciach w sieci wygląda cudownie - bardzo elegancko i jednocześnie romantycznie. :D
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2004 11:22 pm   

Ja tam byłam na imprezie firmowej i cena mnie zwaliła z nóg, zwłaszcza jak dowiedziałam się, jak mało jest wliczone w tą ceną i tak - z tego co pamiętam - nie ma w cenie: obsługi, noclegu dla nowożeńców, zniżek dla gości, nieograniczonego picia (bardzo limitowane) i chyba dość mało jedzonka ale radz się dowiedzieć, bo byłam tam dawno i mogło się zmienić. Poza tym ta sala się nie rozsuwa - jak pamiętam na tyle, aby stworzyć jakąś integralną całość. Ale musisz wszystko sprawdzić. Jeśli chodzi o wystrój i okolicę - pięknie!
_________________



"Dziwna rzecz ten wypadek... nigdy go nie ma, dopóki się nie zdarzy..." Kłapouchy
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Paź 05, 2004 8:01 pm   

Podajcie adres - chciałabym popatrzeć
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 05, 2004 8:13 pm   

Kati napisał/a:
Podajcie adres - chciałabym popatrzeć

Kati :arrow: spójrz uważnie na pierwszy post. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
fijolet 

Dołączyła: 22 Lip 2008
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 7:23 pm   Rewelacyjne wesele w Dobieszkowie.

Ja miałam wesele w Dobieszkowie w lipcu 2010 r. Szczerze polecam. Pani, z którą wszystko się załatwia jest strasznie miła i wszystko chętnie wytłumaczy i pomoże. My mieliśmy bufet, troszkę sie obawialiśmy, ale pani kelnerki to nie smarkule, tylko dorosłe kobiety, które świetnie spełniają swoje zadanie. Jedzonko rewelacja, wszystko na czas, okolica piekna, Daleko od miasta co ma ogromny plus, zielono i pięknie. Generalnie strasznie polecam!
_________________
Fijolet
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 2:15 pm   

Ja byłam w Dobieszkowie na weselu w 2009. Sala i okolica mi się bardzo podobała. Nie miałam żadnych zastrzeżeń :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl