Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Restauracja "Pod Dzikim Gołębiem" na Obywatelskiej
Autor Wiadomość
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 2:43 pm   Restauracja "Pod Dzikim Gołębiem" na Obywatelskiej

Byłam na tej sali u kuzynki na weselu w 2004r. Czy ktoś z Was miał tam jakąś imprezę lub bawił się jako gość?

[ Dodano: Pią Maj 09, 2008 12:17 pm ]
Jeśli ktoś z Was tam był to jakie są Wasze wrażenia? Moim zdaniem salka całkiem przyjemna tylko trochę mała. Bardzo podobał mi się ogródek z oczkiem wodnym i to, że sala jest usytuowana w cichym i spokojnym miejscu i że jest teren zamknięty. Co do jedzenia i obsługi miłe wrażenia.
 
 
marcia331 
Szczesliwa zona


Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 2:11 pm   

Przylaczam sie do prosby o opis wrazen jesli ktos bawil sie na tej sali. Moze lokalizacja nie jest zbyt atrakcyjna bo przy przejezdzie kolejowym ale sama sala jest raczej przyjemna. Tylko raczej na niewielkie przyjecia. Troche odstrasza mnie obecnosc mini pizzerii czy raczej knajpki obok sali. Wiem ze do sali jest osobne wejscie ale ja wchodzilam wlasnie przez ta knajpke i nie mialam okazji obejrzec tego ogrodka o ktorym pisala izunia. Jesli chodzi o menu to wygladalo calkiem w porzadku. Wlasciciel to jakis dawny kolega mojega taty wiec potraktowal nas bardzo milo i stwierdzil ze wszystko da sie ustalic wedlug naszych wymagan. Tylko zastanawiam sie jakie jest u nich to jedzonko. Sama sala nie jest chyba bardzo popularna jesli chodzi o wesela ale w kalendarzu pan mial bardzo duzo pozajmowanych terminow na rozne inne przyjecia okolicznosciowe wiec chyba nie jest tak zle:) piszcie opinie bo ktos chyba musial sie tak kiedys bawic :)
_________________
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 11:34 am   

Byłam tam z moim narzeczonym i teściami.Ogólnie masakra.Nie wyobrażam sobie wesela,że wychodzę na zewnątrz i 10m dalej mam tory kolejowe.
_________________


 
 
chudzielec7 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 41
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2010 1:33 pm   

Każdy ma inne wymagania i wyobrażenia co do swojej wymarzonej sali na wesele. I wiadomo, że jednemu podoba się to a drugiemu to. Zmierzając do tematu to byłam tam na weselu ze swoim narzeczonym u naszych dobrych znajomych, było to w Czerwcu 2007 i bawiliśmy się świetnie. To fakt, że sala jest mała ale jeśli ktoś ma skromne wesele to akurat. Dodatkowym atutem jest ogród i jego atrakacje. Podsumowując to sami tam będziemy mieć wesele 03.07.2010.
_________________


 
 
Malgos 

Wiek: 64
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 9:42 pm   

mój syn miał wesele 4 września na tej sali. Sala raczej na mniejsze wesele do 60 osoób. Bardzo dobre jedzenie, ładnie podane, miła obsługa. My byliśmy bardzo zadowoleni, a co do lokalizacji to wcale nie odczuwa się bliskości torów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl