Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Orchidea w Grotnikach
Autor Wiadomość
miroszczanka 

Dołączyła: 12 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 4:58 pm   Orchidea w Grotnikach

Witam, chciałabym się podpytać czy ktoś może organizował wesele w Grotnikach w domu weselnym Orchidea? Jeśli tak to jakie macie opinie co do sali, jedzenia, obsługi? Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sob Lis 06, 2010 2:39 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
mała525 

Dołączyła: 06 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 6:15 pm   

witaj!!byłam gościem jakiś czas temu na weselu w "orchidei" oprócz jedzenia wszystko do bani było...obsługa beznadziejna(jeden kelner tylko sie nadawał,a te laski z obsługi do kitu!! :evil: ... o niczym nie ma pojęcia!!a ta cała pani menager :D !!!jeśli chcesz mieć udane wesele,to nie radze ci go robić w grotnikach :-) oni kompletnie nie mają pojęcia o organizacji wesel :roll: ale jedzonko było pyszne(mięsko,sałatki,surówki i ogólnie dodatki-rewelka :razz: )Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Lis 25, 2009 1:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gość_Weselny 

Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 10:43 am   

Hmmm mała525 zaskoczyłaś mnie swoja wypowiedzią ...
Byłem tam na weselu i niczego takiego nie zauważyłem, a nawet zarezerwowałem z narzeczoną sale na własne wesele.
Gdy bawiliśmy się na weselu obsługa była OK podawanie jedzenia, zbieranie talerzy ...
Co do samej sali bardzo mi się podobała nie wspominając o terenie dookoła sali :)
Co do właściciela nie miałem z nim styczności na samej imprezie ale w trakcie umawiania co do terminu wydawał się konkretny ....

Ja tam sale polecam
 
 
Pawel Nawrocki 

Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 11:04 am   Orchidea w Grotnikach

E tam. Chyba byłaś nie w Orchidei. Ostatniego lata byłem tan na imprezie naszo-klasowej. Było super. Muzyka, karaoke, taniec brzuch. Wszystko w jak najlepszym porządku. Niczego nie brakowało. Szczerze polecam, nie tylko na wesele ale szczególnie na imprezy integracyjne czy szkolenia firmowe. Cenowo też rewelacja. Pozdrawiam

mała525 napisał/a:
witaj!!byłam gościem jakiś czas temu na weselu w "orchidei"...porażka!oprócz jedzenia wszystko do bani było...obsługa beznadziejna(jeden kelner tylko sie nadawał,a te laski z obsługi do kitu!! :evil: właściciel to kompletny kretyn,po weselu jeszcze kase zciąga za wszystko...wogóle o niczym nie ma pojęcia!!a ta cała pani menager :D !! !jeśli chcesz mieć udane wesele,to nie radze ci go robić w grotnikach :-) oni kompletnie nie mają pojęcia o organizacji wesel :roll: ale jedzonko było pyszne(mięsko,sałatki,surówki i ogólnie dodatki-rewelka :razz: )Pozdrawiam
 
 
mała525 

Dołączyła: 06 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 5:42 pm   

Impreza integracyjna-ok,ale nie wesele!!Wierz mi kolego,to porażka poprostu....
 
 
adam45 

Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 6:01 pm   sala w Grotnikach

mała525 napisał/a:
witaj!!byłam gościem jakiś czas temu na weselu w "orchidei"...porażka!oprócz jedzenia wszystko do bani było...obsługa beznadziejna(jeden kelner tylko sie nadawał,a te laski z obsługi do kitu!! :evil: ... o niczym nie ma pojęcia!!a ta cała pani menager :D !! !jeśli chcesz mieć udane wesele,to nie radze ci go robić w grotnikach :-) oni kompletnie nie mają pojęcia o organizacji wesel :roll: ale jedzonko było pyszne(mięsko,sałatki,surówki i ogólnie dodatki-rewelka :razz: )Pozdrawiam


Witam wszystkich
jestem z jeden strony zdumiony, z drugiej wręcz przerażony powyższym tekstem!
Skąd tyle jadu i złośliwości w Tobie????.
Tak się złozyło, że zaproszony przez przyjaciół uczestniczyłem dwa, może trzy tygodnie temu w sobotnim wieczorze zorganizowanym przez ten osrodek. Masa ludzi, fajne zimne piwo, jak potrzeba gorace napoje, smaczne grillowane zarełko... ale przede wszystkim z n a k o m i t a atmosfera i warunki do spedzania tam letniego wieczora!!! Osrodek przepieknie usytuwany, duzy teren w samym lesie ! impreza praktycznie odbywała sie na ogromnym tarasie, z duzą osobnie wydzieloną częśćią do tańczenia, ale.... obejrzałem tez z zainteresowaniem sale bankietową a nawet część hotelową (bo i taka tam funkcjonuje!)
Z racji wieku troche juz takich sal oglądałem, ale powiem, że byłem mile zaskoczony !
duza, widac, że swieżo zaprojektowana i wyremontowana sala, estetyczna, ze smakiem urządzona (kominek cudo !), strukturalny sufit i oswietlenie naprawde robią wrazenie, a barek....ech szkoda gadać, trzeba to po prostu zobaczyc!
No niestety sam nie mam dzieci,ale w innej sytuacji napewno wybrałbym ten osrodek na przyjecie weselne dla młodej pary.
Nie wiem, ile masz lat, czy jestes z tzw.zawistnej konkurencji, ale na Twoim miejscu wazyłbym jednak słowa....przykro mi, bo sam widziałem jak własciciel i organiztorka tego wieczoru starali sie by wszystkim tego wieczoru czas minął spokojnie i w dobrej atmosferze i zabawie.
Nie pozdrawiam i nie zycze Ci milego wieczora.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Lis 25, 2009 1:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 11:44 am   

adam45, po pierwsze sam mówisz że nie byłeś na weselu, tylko na wieczorze zorganizowanym przez ośrodek. Tego typu imprezy zdecydowanie róznią sie od wesel w związku z czym może się faktycznie okazać, że wesela im nie wychodzą. Grillowane żarełko to raczej nie standard na weselu, więc trudno oceniać czyjąś kuchnię weselną na podstawie zimnego piwka i grilla :) Zresztą akurat według postu małej525 jedzenie było smaczne. Nie chcę negować faktu, że właściciele zapewne ciężko pracują na dobrą renomę ośrodka, i nie mnie rozstrzygać, czy mała525 to konkurencja czy nie. Jednak weź pod uwagę to, że jest to Forum weselne, każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii na temat sali. Nie została ona wyrażona moim prywatnym zdanie w jakiś specjalnie jadowity i zawistny sposób, ale to sprawa indywidualna każdego człowieka.

A po drugie to generalnie znów następuje sytuacja, kiedy pojawia sie post z negatywną opinią, po czym natychmiast logują się dwa jednopostowe nicki, które chwalą salę, mimo że nie były tam na weselu. Pozostawiam to ocenie innych Forumowiczów.
_________________

 
 
 
mała525 

Dołączyła: 06 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 3:40 pm   

Dziękuję Ci adamie za wyrozumiałość:-)Ja naprawde nie mam nic przeciwko temu ośrodkowi,bo wszystko fajnie wygląda,ale wierzcie mi że wesela naprawde im nie wychodzą...zresztą z tego co słyszałam,to było tam tylko jedno wesele-mojej siostry... :] oczywiście,że każdy ma swoje zdanie,ale nie ma co się wypowiadać,jeśli tak naprawde nie uczestniczyło się w tego typu imprezie :-? Pozdrawiam wszystkich ;)
 
 
adam45 

Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 9:42 pm   

Pusiak napisał/a:
adam45, po pierwsze sam mówisz że nie byłeś na weselu, tylko na wieczorze zorganizowanym przez ośrodek. Tego typu imprezy zdecydowanie róznią sie od wesel w związku z czym może się faktycznie okazać, że wesela im nie wychodzą. Grillowane żarełko to raczej nie standard na weselu, więc trudno oceniać czyjąś kuchnię weselną na podstawie zimnego piwka i grilla :) Zresztą akurat według postu małej525 jedzenie było smaczne. Nie chcę negować faktu, że właściciele zapewne ciężko pracują na dobrą renomę ośrodka, i nie mnie rozstrzygać, czy mała525 to konkurencja czy nie. Jednak weź pod uwagę to, że jest to Forum weselne, każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii na temat sali. Nie została ona wyrażona moim prywatnym zdanie w jakiś specjalnie jadowity i zawistny sposób, ale to sprawa indywidualna każdego człowieka.

A po drugie to generalnie znów następuje sytuacja, kiedy pojawia sie post z negatywną opinią, po czym natychmiast logują się dwa jednopostowe nicki, które chwalą salę, mimo że nie były tam na weselu. Pozostawiam to ocenie innych Forumowiczów.


Witam
jezeli uwazasz , że okreslenie własciela osrodka kretynem nie jest jednoznacznie brzydkie , nieeleganckie i tendencyjnie to chyba różnie zostalismy wychowani.
Zreszta w Twoich uwagach tez dziwne tendencje zauwazam, poniewaz ja chociaz uczestniczyłem w wieczorze zorganizowanym w tym osrodku, a Ty chyba nie i na weselu pewnie tez nie byłaś?
Ostatnia uwaga tez daje duzo do myslenia, otóż jak sie domyślasz kazdy kiedys musi pojawić sie po raz pierwszy na tego typu forach i...niekoniecznie skończyc na jednym poscie, czego ja jestem skromnym przykladem. W zwiazku z powyzszym pozostawiam ocenie sznownych Forumowiczów aluzyjny charakter Twojej wypowiedzi.

[ Dodano: Czw Wrz 10, 2009 11:00 pm ]
mała525 napisał/a:
Dziękuję Ci adamie za wyrozumiałość:-)Ja naprawde nie mam nic przeciwko temu ośrodkowi,bo wszystko fajnie wygląda,ale wierzcie mi że wesela naprawde im nie wychodzą...zresztą z tego co słyszałam,to było tam tylko jedno wesele-mojej siostry... :] oczywiście,że każdy ma swoje zdanie,ale nie ma co się wypowiadać,jeśli tak naprawde nie uczestniczyło się w tego typu imprezie :-? Pozdrawiam wszystkich ;)


Witaj
fakt nie byłem na weselu Twojej siostry!
dlatego tez pozwoliłem sobie na pare uwag dotyczacych tylko samego osrodka i wieczoru w którym uczestniczyłem.
Sama użyłaś sformułowania"wesela im nie wychodzą" generujac tym sformułowaniem ogólnie negatywna opinię choć uczestniczyłas tylko w jednym weselu. I powiem szczerze, gdyby nie
to w jaki sposób i przy użyciu jakich słów wyraziłas swoją opinie to pewnie nie zaistniałbym na tym forum.Ale nie wstrzymałem....
Dobrej nocy wszystkim
 
 
emi1801 

Dołączyła: 07 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 9:07 am   

Witam,

Może są jeszcze inne osoby. które coś więcej więdzą o tej sali i organizacji wesel? Bardzo ciekawi mnie to miejsce a widzę, że opinie są podzielone.
Mala525 możesz napisać dokładnie co organizatorom nie wyszło? Byłabym wdzięczna.

Pozdrowionka
 
 
Zofiia 28 

Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: uć
Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 3:49 pm   

mała525, cześć, szukam sali na wesele dla siebie i potrzebuje konkrety znać o tej w grotnikach. Zadatkowałam już niestety albo stety i chciałabym wiedzieć szczegóły. Jeśli byłabyś tak miła i szepnęła parę słów.......i może niekoniecznie na forum???
Zosia
_________________
Pozdrawiam
 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 11:40 am   

Witam w sobotę odwiedziłam salę Orchidea, okazało się że jest to sala gdzie w dzieciństwie bawiłam sie na kolonijnej dyskotece. Sale zdecydowanie różnila sie od tej sprzed ponad 10lat, jednak mnie nie przypadła do gustu ( zbyt niska i nie dokońca elegancjka).
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
emi1801 

Dołączyła: 07 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Paź 07, 2009 7:44 pm   

A możesz coś więcej powiedzieć? Co dokładnie nie było ok? Interesuje mnie ta sala jednak chciałabym usłyszeć więcej opinii..
Z góry dzięki za odpowiedź :)
 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Paź 07, 2009 10:40 pm   

Ogólnie to nie było rzeczy do których konkretnie można się przyczepić. My szukamy innej sali, bardziej eleganckiej. Pani która pokazała nam salę była bardzo miła i wszystko nam wyjaśniła. Najlepiej to samemu trzeba zobaczyć bo wystrój sali to kwestia gustu. Widzę że również jestes ze Zgierza :-) pozdrawiam
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
Zofiia 28 

Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: uć
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 9:56 am   

Witam!!! Mała nie skontaktowałaś się ze mną i raczej powinnam Ci podziękowac, bo nie zrezygnowałam z weseliska w Orchidei w Grotnikach i absolutnie nie żałuje!!!!!
było rewelacyjnie, tak jak wyśniło mi się to w snach. Zacznę od początku...Kobieta, która tym zawiaduje od samego początku zachowywała się proifesjonalnie tak jak przystało na gospodarza., pomogła dobra menu i ilości, żeby nie było ani za dużo ani za mało, no i oczywiście żeby cena Nas nie zabiła. Stoły do perfekcji przygotowane, pokoje hotelowe rewelacyjne (warto dodac, że pokój dla nowożeńcó fiu fiu, przygotowany wprost do romantycznej nocy), jedzenie fenomenalne (sposób podania i smakowo), torty, obsługa i śniadanie dla gości na dzień następny idealnie dopasowane. A co najważniejsze, rozliczenie zgodne ze wstępnymi ustaleniami. Wiem, że brzmi to bajkowo i nierealnie, ale myśmy z już mężem mieli dokładnie wymyslone wesele i wszystkie nasze marzenia i plany się zrealizowały.
Dziękujemy Właścicielom za pomoc w przygotowaniu tak cudownej nocy i z całym sercem polecam Grotniki na spędzenie najważniejszego dnia w życiu właśnie w tym miejscu.
ps. wiem, że niebawem będzie tam impreza andrzejkowa i jeszcze jakieś DUŻE PLANY na sylwestra są obmyślane....jak tylko czas pozwoli (miesiąc miodowy!!!) z pewnością z małżonkiem tam będziem.
Raz jeszcze gorąco polecam!!!
_________________
Pozdrawiam
 
 
marcel522 

Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 11:30 pm   

Powiem krótko-te wszystkie posty chwalące sale są pisane przez jedną i tę samą osobę...Otórz wiem na 100%,że było tam tylko jedno wesele...Mam rodzinkę niedaleko sali i wiem co sie tam dzieje...a raczej co sie nie dzieje :D zawsze cisza i spokój jak makiem zasiał...także jestem pewien,że to wszystko to pic na wode :twisted:

A teraz zmiana tematu-może ktoś z Was bawił sie tam na sylwestra??Chętnie poczytam opinie :P
 
 
Maryśka 

Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 6:41 pm   

Tak czytam sobie wasze opinie. Rację ma Marcel. W ubiegłym roku były w tym ośrodku dwie imprezy na zewnątrz podawali piwo ibył grill. Czy było jakieś wesele tego nie wiem. Ten ośrodek w przeszłości był Domem Pomocy Społecznej i może stąd pracownicy obsługujący wesele jeszcze się uczą ;-) Tym którzy się zdecydują radzę, żeby zapewnili sobie w umowie , że organizator gwarantuje, że nie będzie przerw w dostawie prądu. To zdarza się w Ustroniu często :-) a wtedy wiadomo wesele "położone " :-(
_________________
Maryśka
 
 
(:Narzeczona:) 

Dołączyła: 07 Lut 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 9:36 pm   

ja bawilam się tam na sylwestrze 2009 no i ehh trochę zawód:(, zrobiliśmy taki błąd że nie pojechaliśmy wcześniej tam, zeby zobaczyć co to za miejsce. Poza tym szukaliśmy imprezy na ostatnią chwilę i prawie tylko tam było miejsce- ale stwierdziliśmy ze to pewnie dlatego że nie jest to lokal w łodzi... No i cóż... W Internecie strona nieźle dopracowana niestety zdjecia zdecydowanie przechwalają to co jest w rzeczywistości. Największa porażka to pokoje, śmierdzi, zimno, łóżko tak skrzeczało że aż strach było z niego skorzystać, ale spoko nie zarwało się;p sama sala to taki średni standard- gorszy niestety niż ten na zdjęciach, a jedzenie dobre ale było bardzo mało, poza tym obsługa zdecydowanie nie nadązała z podawaniem jedzenia, z dolewaniem napoji, na stołach bardzo mało przystawek- ale większosć bardzo smaczna oprócz pewnej sałatki-nikt nie miał odwagi jej dotknać. Ale śniadanko po sylwestrze było pyszne, przyszliśmy wcześnie bo baliśmy się ze później nic już nie będzie- wiec było wszystko dużo i dobrze! Po spędzonym tam sylwestrze bym tam wesela nie zrobiła. Ale moze wesela są lepsze niż sylwester;)
 
 
Liczi 

Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 12:01 pm   

Po przeczytaniu wszystkich komentarzy dochodzę do wniosku, że kierowanie się nimi nie ma najmniejszego sensu. Każdy ma inny gust i inne wymagania.
Według mnie zdjęcia na stronie internetowej sali są adekwatne do rzeczywistości. Co do pokoi, to uważam, że cena odpowiada ich standardowi. Jeśli ktoś wymaga świeżych kwiatów w wazonie i miniaturowych mydełek w łazience, powinien udać się do hotelu, gdzie nocleg jest przynajmniej trzy razy droższy.
W sobotę uczestniczyłam w zabawie walentynkowej i uważam, że wszystko było w porządku: miła obsługa, dobre jedzenie i świetna muzyka, czego chcieć więcej...?
 
 
marcel522 

Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 12:40 pm   Bezsens

A ja myśle,że ostatni post znowu pisał ktoś z organizatorów,bo po negatywnej opini,znowu pojawia się taka,która chwali sale do zrzygania :twisted: takie fora nie mają sensu.ludzie chcą powiedzieć swoje zdanie i i tak są zaraz te komentarze dementowane przez kogoś z otoczenia orchidei :-? tak jest na 100% :-? !
 
 
klara1000 

Dołączyła: 15 Cze 2010
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 5:43 pm   

Witam:)
Właśnie jestem po weselu w sali bankietowej "Orchidea" w Grotnikach.
Bardzo ale to bardzo nie polecam organizowania tam jakiejkolwiek imprezy, a jesli juz ktos bardzo chce to powinien spisac bardzo szczegółowa umowe ci i o której godzinie ma byc podane i jakie na stolach maja byc przekąski , sałatki , itd.
Właściciel sali nastawiony jest jedynie na zysk a mało obchodzi go zadowolenie klienta.
Dania , które ustalilismy z Panią menadżer niestety nie pojawiły się na stołach , za to pojawiły sie inne tańsze lub niektórych nie bylo w ogóle. Jednym słowem chała za wcale niemałe pieniądze. To co opowiada Pani menadżer to tylko jej mzonki , fakt , że bajer ma opanowany perfekcyjnie. nie polecam tej sali nikomu. szkoda zdrowia by się tam wkurzać w takim dniu lepiej poszukać czegos innego. a'propos pokii to faktycznie smierdzi tam stechlizną i hoduje sie grzyb na ścianach , ale po jednej nocy nikomu nie zaszkodził.
PS. Nie byłam , nie jestem i nie zamierzam byc złosliwa, a to co napisałam to szczera prawda.
A i jeszcze jedno: jedzenia jest faktycznie mało i brzydko pokrojone mięska pieczone dobrze że choc dosc smaczne
Ostatnio zmieniony przez klara1000 Wto Cze 15, 2010 5:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karolina43 

Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: katowice
  Wysłany: Sro Cze 16, 2010 7:27 pm   

Hmmm....Tak się składa,że ja też byłam na tym weselu:-)Ale mam nieco inne zdanie.W sumie to nie wiem jakie jedzenie było zamawiane,ale to co podawali było bardzo smaczne, :razz: i godziny podawania były ok.Wszystko smakowało rewelacyjnie,no może tylko ziemniaki do obiadu były przesadą :lol: sala całkiem przyjemna,pokoje nienajgorsze(u nas tylko z kranu kapało w łazience),miłe obejście i wogóle całkiem sympatycznie.Obsługa w miare dobra-polecam pana kelnera(gość zna się na rzeczy),tylko jedna kelnerka(taka pani w okularach przy kości)miała niezaciekawą minę,jakby wogóle nie miała ochoty nas obsługiwać :( druga pani całkiem miła.Właściciela chyba nie kojarzę,ale właścicielka przemiła osoba.Nie wiem kto pisał poprzedni post,ja jestem ze strony młodego,ale Klaro,chyba nie jest aż tak źle,żeby nie polecać tej sali!Ja bym tam zaryzykowała.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów:-)
 
 
klara1000 

Dołączyła: 15 Cze 2010
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 8:48 pm   

to zaryzykuj i urządź tam swoje wesele .
Karolinko, polecam Ci serdecznie te przepyszne zrazy zawijane:) chyb na tym weselu były zrobione ze starych kaloszy:):) Pyszności hahahaha
A ta przemiła Pani nie jest właścicielką tylko pełnomocnikiem , szkoda tylko , ze nie mówi prawdy kiedy załatwiane są formalności związane z Ich usługami:((((((((
Pozdrawiam:)
 
 
karolina43 

Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: katowice
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 9:16 pm   

Zrazy były ok,mi smakowały nawet :lol: niestety ja już po weselu lat kilka :lol: A swoją drogą,zastanawiam się,czy nie piszę z jakąś moją cicią,albo kuzynką :P Śmieszna sytuacja.W sumie,to nie wiem jak było dokładnie ale co do sali i jedzenia nie mam zastrzeżeń(i z tego co wiem,ci z którymi rozmawiałam też nie mieli).Najważniejsze,żeby goście byli zadowoleni,a myślę,że byli,bo wesele było udane :lol: ubawiłam się jak nigdy :lol: i torcik był pyszny-pozdrawiam serdecznie
 
 
klara1000 

Dołączyła: 15 Cze 2010
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 5:04 pm   

Witam:)
Otóż droga Karolino, nie dane Ci było wiedzieć , że ze strony młodego w Grotnikach nie spała żadna osoba będąca kilka lat po ślubie , dlatego stało się jasne kim jesteś.
Tak jak tu już ktoś napisał, że po każdym poście krytykującym Orchideę natychmiast pojawia się post pochwalny . teraz już jestem przekonana , że pisze je ktoś , kto broni renomy sali, ale renomę tej sali zniszczyła pazerność właścicieli , jeśli w ogóle ta sala miała jakąkolwiek renomę.
Ja ostrzegam wszystkich trzymajcie się od niej z daleka.

Pozdrawiam
 
 
Barbara 

Dołączyła: 17 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 11:18 pm   

Wesele, o którym piszą obie Panie to wesele bardzo bliskiej mi osoby. Znam dokładnie listę gości i wiem, że na pewno nie było tam żadnej Klary, a więc osoba, która podpisuje się tym imieniem albo wcale nie uczestniczyła w tej uroczystości, albo nie ma odwagi cywilnej się ujawnić.
Wesele z poprawinami trwało 2 dni i wszyscy goście, z którymi rozmawiałam byli bardzo zadowoleni - wręcz oceniali, że nie na każdym weselu można tak dobrze (smacznie i dużo) zjeść i tak dobrze się czuć (piękna sceneria i atmosfera).
Nie ukrywam, że jest mi bardzo przykro, że ktoś, kto był naszym gościem, był przyjęty życzliwie i serdecznie, wylewa teraz swój jad w tak nieelegancki sposób.
Ja w swoim życiu miałam okazję uczestniczyć w bardzo wielu imprezach, w wielu udanych weselach, mam skalę porównawczą i nie ukrywam, że cieszę się, że moje dziecko miało swoje najważniejsze przyjęcie w życiu właśnie tutaj.
Oceniając obsługę lokalu - uważam, że absolutnie nikt nie powinien mieć żadnych zastrzeżeń - wszyscy sprawnie wykonywali swoje obowiązki i natychmiast, z uśmiechem, reagowali na każdą naszą prośbę. Co do pewnych naprawdę niewielkich obsunięć (mała zmiana w menu - na wcale niemniej smaczny zestaw) - to były drobiazgi, które zostały wyjaśnione i uzgodnione.
Z pełną odpowiedzialnością będę polecała ten lokal, choć myślę, że taka reklama nie będzie potrzebna - wielu młodych ludzi uczestniczących w weselu (a było ich sporo) wspominało, że będzie chciało zorganizować w Orchidei swoje własne przyjęcie weselne. To też chyba o czymś świadczy.
Reasumując - obrzucanie błotem miejsca, w którym ponad 100 osób świetnie się bawiło, które niektórzy z gości określili mianem "cudowny bajkowy świat" - jest niezwykle krzywdzące.
Aby przerwać wszelkie dalsze dyskusje i z góry zaprzeczyć insynuacjom o jakichkolwiek moich koneksjach z Orchideą jestem gotowa (w przeciwieństwie do tych, którzy ukrywają się za Nickiem) podpisać się pełnym imieniem i nazwiskiem, co niniejszym czynię
Barbara Kapruziak, mama Panny Młodej.
 
 
celestyna 

Wiek: 63
Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 06, 2010 3:13 pm   

Basiu moje dzieci też wybrały tą salę.Okolica urocza a kierowniczka zrobila na nas mile wrażenie.Ciekawa jestem czy mialaś jakies niespodzianki przy rozliczeniu.Zależy nam na dobrym menu.Czy nie było wpadek???Będe wdzięczna za odpowiedź. :)
_________________
celestyna
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl