Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
[Problemy] problem z załącznikami
Autor Wiadomość
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 11:02 am   

agulka1989 napisał/a:
Aguś widzę, że myślimy podobnie :razz: :razz: :razz:


ahhh to oczywiste :razz: i w tym samym czasie :-)
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Marchewunia 

Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 44
Skąd: k/Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 11:03 am   

agulka1989 napisał/a:
Gdybyś napisała coś co ma związek z tematem i coś do tego tematu wnosi to Twoje posty nie byłyby kasowane przez moderatorki.


napisałam np. posta dziewczynie że łądnie wygląda. Podobnie jak inni i mi skasowało. To mnie dziwi.

agulka1989 napisał/a:
Marchewunia napisał/a:
wyskakuje mi informacja że musze się zarejestrować żeby móc obejrzeć zdjęcia

po czym okazuje się, że nic takiego Ci nie "wyskakuje"...


a gdzie ja coś takiego napisałam :?

napisałam, ze nie mogę obejrzeć zdjęć ponieważ niby nie jestem zarejestrowana a jestem przecież!
kryszka poprosiła o zrzut ekranu więc napisałam co mi wyskakuje!

Chcę po prostu uzyskać pomoc bo mam problem. W żadnym wątku nie pisałam ani **** tekstów ani nic podobnego.
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 11:07 am   

Marchewunia, to może ja wytłumaczę:
tam nie jest napisane, że nie jesteś zarejestrowana, tylko, że informacja jest dla zarejestrowanych uzytkowników własnie ("If you are a *registered user* ")
poza tym, wpisy typu "Ale Ci ładnie" po pierwsze, niewiele wnoszą, a po drugie, niejednokrotnie były przejawem bezczelnego podglądactwa. Niestety, po to wymyślono ukryte galerie, żeby dostęp mieli tylko ci, ktorzy mają coś do powiedzenia w danym temacie.
Poza tym, zanim skomentujesz, sprawdź, czy w danym temacie jest to dozwolone. Częśc takich wątków (np Galeria naszych dzieci) jest tylko GALERIĄ.
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 11:09 am   

Marchewunia napisał/a:
napisałam np. posta dziewczynie że łądnie wygląda. Podobnie jak inni

Hmmm... A skąd mogłaś wiedzieć jak wygląda, skoro zdjęcie było ukryte?? No właśnie...

Marchewunia napisał/a:
a gdzie ja coś takiego napisałam :?

w pierwszym poście :roll:

Marchewunia napisał/a:
W żadnym wątku nie pisałam ani **** tekstów ani nic podobnego.

Nie wiem co to są "**** teksty" ale skoro posty zostały skasowane to znaczy, że były nie na temat lub nic do niego nie wnosiły.

[ Dodano: Sro Lip 28, 2010 12:13 pm ]
MalaJu napisał/a:
Marchewunia, to może ja wytłumaczę:
tam nie jest napisane, że nie jesteś zarejestrowana, tylko, że informacja jest dla zarejestrowanych uzytkowników własnie ("If you are a *registered user* ")
poza tym, wpisy typu "Ale Ci ładnie" po pierwsze, niewiele wnoszą, a po drugie, niejednokrotnie były przejawem bezczelnego podglądactwa. Niestety, po to wymyślono ukryte galerie, żeby dostęp mieli tylko ci, ktorzy mają coś do powiedzenia w danym temacie.
Poza tym, zanim skomentujesz, sprawdź, czy w danym temacie jest to dozwolone. Częśc takich wątków (np Galeria naszych dzieci) jest tylko GALERIĄ.


O widzisz Ju, Ty to potrafisz wytłumaczyć :mrgreen: :mrgreen:
_________________
 
 
Marchewunia 

Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 44
Skąd: k/Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 11:17 am   

MalaJu, i bardzo Ci dziękuję za info :) Teraz zrozumiałam :)

agulka1989 napisał/a:
Hmmm... A skąd mogłaś wiedzieć jak wygląda, skoro zdjęcie było ukryte?? No właśnie...


to było w sytuacji gdy widziałam zdjęcie i odpisałam. potem mi skasowali odpowiedź.
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 11:45 am   

PositiveAga, agulka1989, nie reagujcie od razu tak ostro... ;) Marchewunia, po prostu niedoczytała, wystarczy chyba normalnie wytłumaczyć jak zrobiła to MalaJu, a nie od razu podejrzewać kogoś, że chciał podejrzeć zdjęcia :roll: Ja też na początku nie rozumiałam pewnych rzeczy na forum i uczyłam się z czasem. Wy zapewne też ;)
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 11:45 am   

Marchewunia - przeczytaj proszę uważnie Regulamin. Jest tam punkt odnośnie pisania w wątkach z ukrytymi zdjęciami:

Regulamin napisał/a:
2. Zabronione jest pisanie w wątkach z postami "hide" postów typu "podglądam" lub pisanie tylko w takich wątkach krótkich postów, nie wnoszących nic nowego do wątku. Posty takie będą usuwane.
 
 
Marchewunia 

Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 44
Skąd: k/Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 11:47 am   

kryszka, dziękuję za informację :) wchodzę na inne fora i nie ma takich ograniczeń dlatego automatycznie myślałam że tu jest tak samo :)

[ Dodano: Sro Lip 28, 2010 12:49 pm ]
skalimonka, dzięki za wsparcie :D Gubię się tu jeszcze :) Poza tym nie do końca rozumiem sens ukrywania nawet niektórych wypowiedzi, bo to uniemożliwia mi np. dyskusję bo nie wiem co kto napisał. Ale każde forum ma swoje zasady :)
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 11:51 am   

skalimonka napisał/a:
nie reagujcie od razu tak ostro...

ojj przepraszam ale ja nie reaguje ostro ani na nikogo nie naskakuje,
wypowiedzi Marchewunia same sobie przeczyły, przeczytaj jeszcze raz uważnie moje wypowiedzi to zauważysz że na spokojnie wytłumaczyłam w czym tkwi problem
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 11:56 am   

PositiveAga, umiem czytać i widzialam, ze Marchewunia, napisala
Marchewunia napisał/a:
odpowiadam w tych tematach i to nic nie daje.


agulka1989, juz mi wytlumaczyla o co biega ;)
_________________
 
 
Marchewunia 

Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 44
Skąd: k/Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 11:56 am   

PositiveAga, ja myślę, że zrozumiałaś moją wypowiedź którą wkleiłam poniżej. Był to tylko cytat dla kryszki bo poprosiła o zrzut ekranu, więc skopiowałam jej co mi się wyświetla na stronie

kryszka, Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl