Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ambrozja
Autor Wiadomość
Rubiś 

Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 12:13 am   Ambrozja

Opinie,wiedza.
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sro Lut 27, 2008 11:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 11:27 am   

A może by tak powiedzieć "dzień dobry" i zadać sobie trud przeczytania Regulaminu forum?


O Ambrozji:
nei napisał/a:
ja placilam 105zl od osoby + alkohol i tort we wlasnym zakresie
i powiem tak: za te kase wiecej bym sie spodziewala (tzn. jedzenie bylo smaczne, ale nie za duzo; goscie nie glodowali, ale myslalam, ze wiecej zostanie :lol: )

"Moja" restauracja to Ambrozja, na Retkini

olenka napisał/a:
Amrozja!!!! Brzmi smacznie :wink:
Byłam tam równiez z zapytaniem o wesele. Pani starała mi sie wmówic ze na tej sali (mała troche) robi wesela do 80 osób. Rozsmieszyła mnie bardzo. Mój B.(umysł ścisły , liczby to dla niego zabawa) zadła jej bardzo konkretne pytanie: Jak pani posadzi tu moich 86 gosci skora na sali jest 56 krzesełi nic sie nie da dostawic?. Pani sie bardzo ginastykowała z wypowiedzia. Potem powiedziała ze "POZWALA" miec swój alkochol. I na tym sie skonczyło.




edit: zmieniam tytuł na wątek tylko o "Ambrozji". Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś o "Draganie" lub "Watrze" załóż oddzielny wątek.
kryszka
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sro Lut 27, 2008 11:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rubiś 

Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 9:23 pm   

Tak to prawda.Przepraszam za swoje zachowanie,taka zaaferowana była..chciałam wszystko na już!Co do Ambrozji to byłam i oglądałam...coż mogę powiedzieć.Sala nie duża,czysta dość ładna (oczywiście zależy od gustu).Jednak dużym minusem jest wejście do niej i że tak powiem przedsionek.Uczucia mam tak naprawdę mieszane i najlepiej iść i samemu zobaczyć.150zł/os. uważam jednak ,że jak na tę sale to stanowczo za dużo!
 
 
 
marcia331 
Szczesliwa zona


Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 7:31 am   

Witam. Chcialabym odswiezyc troche watek. Prosze niech napisze ktos kto mial wesele w Ambrozji i opisze swoje wrazenia. Bo narazie widze tu tylko opinie ludzi ktorzy chcieli zrobic przyjecia na wieksza liczbe osob a ta sala nie jest zbyt duza. Natomiast mnie chodzi o niewielkie przyjecie dla najblizszej rodziny i najlepszych przyjaciol takie trwajace do godzin poznowieczornych, raczej nie dluzej niz do 24. Jezli ktos mial doswiadczenia z organizajca takiego wesela w Ambrozji to prosze piszcie. Do slubu zostalo nam nie tak duzo czasu a dopiero bierzemy sie za wszystkie przygotowania dlatego zalezy mi na waszej opini i pomocy. A o Ambrozji pomyslelismy dlatego ze jest bardzo blisko naszego kosciolka no i wlasnie dlatego ze jest niewielka. No i termin maja jeszcze wolny:) a o to juz nie jest za latwo :kwasny:
_________________
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 3:27 pm   

troszkę odświeżę temat ... chociaż byłam w Ambrozji na komunii ( a wiadomo trochę to różni się od wesela)
i moje wrażania są kiepskie :|

jedzonka było bardzo mało, rosół wszyscy wciągnęli nosem i więcej nie było. potem podali obiad, każdy miał już naszykowaną swoją porcję na talerzyku i tez było go nie wiele ... około pół ziemniaka (mój narzeczony prosił o dokładkę to powiedzieli że już nie ma, więc oddałam mu swoje ziemniaki) a poza tym nie były w ogóle osolone, mięso było twarde i również bez smaku, na talerzyku były również 3 rodzaje surówek (z czego tylko jedna była smaczna) i było ich malutko, raptem jedna łyżka.

nie podobało mi się zachowanie kelnerek które jak sępy krążyły dookoła stołu i tylko czekały aż ktoś skończy jeść, wtedy prawie rzucały się i zabierały talerze

sałatki nie wyglądały apetycznie, majonez wyglądał jakby leżał już z 2 dni, schab w galarecie był przesolony a z kolei jakieś inne mięsko było za bardzo przyprawione ziołami

prawie całe jedzenie zostało na stołach i nikt nic nie jadł

jeszcze na powitanie był szampan ale też malutko zamiast cały kieliszek kelnerki nalewały tylko do połowy

jedynie tort był pyszny (zjadłam aż dwa kawałki) lecz nie wiem czy to sala zamawiała czy rodzice

ogólnie sala schludna i nic poza tym, malutka, w rogu podest dla orkiestry ale max 50 osób się zmieści i na tańce będzie mało miejsca

toaleta malutka, ciasna, i tylko JEDNA!!! nawet było trochę brudno, pod koniec komunii skończył się papier i nawet nikt się tym nie zainteresował :|

uważam że do "Restauracji" to temu lokalu jeszcze sporo brakuje
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl