Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mac-erson
Pon Wrz 15, 2014 1:12 pm
Sala MALAGA
Autor Wiadomość
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 2:16 pm   Sala MALAGA

Ostatnio jadac ulicą kolumny zobaczyłam sale Malaga. Z zewnatrz prezentuje się niezle i wyglada na nową.

Niestety nigdzie na forum nie mogę znależć żadnych informacji na jej temat. W necie równiez nie znajduje za wieel informacji, nawet nie ma adresu strony internetowej. Mo ze to jaaś nowa sal, czy ktoś z Was sie moze cos na ten temat, albo słyszał jakieś opinie o niej? Wybieram się tam w najblizszym czase podjechać, wiec jak bedę coś wiedzieć to dam znać :wink:

Być moze istnieje juz watek na ten temat, jęsli tak to przepraszam i proszę moderatorki o przesunecien lub połacznie watków.

Pozdrawiam wszystkiech - Bella :)
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sob Lis 06, 2010 2:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 10:58 am   

przeniesione z innego wątku :) Post datowany na 21 lipca 2009 :) Więc sala faktycznie bardzo nowa :)

Świadek napisał/a:
Malaga -Sala majaca swój debiut dopiero za miesiąc .Urządzona bardzo gustownie i elegancko .Przestronna mogaca spokojnie pomiescić ponad 100 osób z wyznaczonym parkietem do tańczenia posród kafeklowej podlogi .Dużym plusem jak dla mnie jest mozliwosc ustawienie okrągłych stołow na sali. Stoły te mieszczą około 10 os.
Cena za talerzyk wynosi tak 175-180 zl + do tego dodatkowa opłata 1250 zł za wiejski stół .Sali w zasadzie nie trzeba przybierać jedynie stoły co jest wliczone w cena .Przybranie krzeseł dodatkowo 8 zł za sztuke .Ogólnie sala bardzo elegancka.
_________________

 
 
 
K11_06_2011 

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 7:30 am   Re: Sala MALAGA

Bella napisał/a:
Ostatnio jadac ulicą kolumny zobaczyłam sale Malaga. Z zewnatrz prezentuje się niezle i wyglada na nową.

Niestety nigdzie na forum nie mogę znależć żadnych informacji na jej temat. W necie równiez nie znajduje za wieel informacji, nawet nie ma adresu strony internetowej. Mo ze to jaaś nowa sal, czy ktoś z Was sie moze cos na ten temat, albo słyszał jakieś opinie o niej? Wybieram się tam w najblizszym czase podjechać, wiec jak bedę coś wiedzieć to dam znać :wink:

Być moze istnieje juz watek na ten temat, jęsli tak to przepraszam i proszę moderatorki o przesunecien lub połacznie watków.

Pozdrawiam wszystkiech - Bella :)


Bella i jak odwiedziłaś salę?? widziałam, że post umieściłaś dość dawno, więc może jakieś wieści masz nt tej sali :)
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 16, 2009 7:51 pm   

Sala wydaje się naprawdę ładna i elegancka, przynajmniej na zdjęciach:
http://www.malaga-sala.pl/
_________________


 
 
moni84 

Dołączyła: 28 Sie 2009
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 23, 2009 2:40 pm   

Witajcie, czy ktoś już był na tej sali?
 
 
misia111 

Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 50
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Wrz 23, 2009 3:30 pm   

Sala faktycznie ładna, ale co z jedzeniem i ogólnie z organizacją?
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 2:38 pm   

Byłam wczoraj w końcu na tej sali ogólne wrażenie ok. ale bez żadnych rewelacji. Widać, ze sala nowa, elegancka, a właścicielka miła, ale jak dla mnie brakuje tego czegoś :/
Dość przestronna, do tańczenia jest wydzielony parkiet (jak dla mnie trochę mały), w pozostałej części płytki. Jeśli chodzi o kolorystykę to ciepłe brązy, beże, ecru.
Właścicielka twierdzi, ze sala może pomieścić 160 osób, ale my odnieśliśmy wrażenie, że max to 120. Na tyle były ustawione stoły, gdy byliśmy i było na styk z miejscem wiec, jeśli właścicielka dostawi stoły tam gdzie nam pokazywała to już będzie wg mnie bardzo ciasno.
Podstawowe menu to koszt 160zl za osobę, ale nie obejmuje ono ciast, owoców, tortu oraz napojów. Można je zamówić na miejscu. Oglądaliśmy nawet katalog tortów, które prezentują się smakowicie. Dodatkowo można zmówić stół wiejski, stół rybny oraz stół czekoladowy z fontanna czekoladową. Sala poleca dekoratorkę koszt podstawowej dekoracji to ok. 300zl. W cenie jest powitalny chlebek dla młodych, ale za pokrowce już trzeba zapłacić 6zł za sztukę.
Obiekt posiada szatnię, ochronę i parking za budynkiem, właścicielka twierdzi, ze zmieści się tam do 70 aut, ale nie widziałam, wiec nie mogę tego potwierdzić. Minusem jest brak ogrodu, ale właścicielka powiedziała, że przed wejściem na placu latem ustawiają stoliki z parasolami. Łazienki bardzo ładnie i gustownie urządzone, przestronne, powiem szczerze, ze mnie zauroczyły :oops: Z tym, ze niestety tylko dwie damskie (jedna dostosowana dla osób niepełnosprawnych) i jedna podwójna męska. Jak dla mnie to trochę mało szczególnie jeśli ktoś by chciał tam zrobić wesele na te 160 osób.
No i jeszcze jedna wg mnie istotna informacja – maja jeszcze wolne terminy na 2010 rok w miesiącach letnich :D

Trochę się rozpisałam mam nadzieję, że komuś się przyda :P
Pozdrawiam Bella :)
_________________
 
 
mały 11 

Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 8:48 am   

jak można robić wesela gdzie cena nie obejmuje owoców i napoji niedługo będą młodzi płacili za krzesełko a każda przystawka będzie za dopłatą :?
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 2:41 pm   

Jak widocznie można.. może po prostu rekompensują sobie w ten sposób nieco niższą kwotę od talerzyka (na wielu salach jest już 180zl lub więcej) chociaż jak na nowo powstałą sale to i tak wydaję mi się, że cena jest wygórowana biorąc pod uwagę, że osobno się płaci za ciasto, tort, napoje i dekorację...

mały 11 niestety to nie jest jedyna sala na której osobno się płaci np za napoje, tort lub dekoracje :(
_________________
 
 
brawurka2910 

Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 18, 2009 8:49 pm   

Cześć .
A czy zna ktoś opinie na temat tej sali od osób organizujacych tam swoje wesele???
Ja byłam tam ostatnio i szczerze powiem że po zobaczeniu wielu sal ( m.in. Fantazja , Igraszka , Bagatela , Laura , Skarabeusz), ta najbardziej przypadłą mi do gustu .Właścicielka bardzo sympatyczna , udzieliła nam wielu informacji ale ciekawa jestem jak to wszystko wygląda od strony organizacyjnej :)
Pozdrawiam wszystkich :eek:
 
 
dynka1 

Dołączyła: 25 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 10:34 pm   

Dokładnie, czy ma ktoś jakieś konkretniejsze informacji dotyczące jedzonka na weselu organizowanym w Maladze?? :roll: sala super, myślę nad nia ale czy warto?? :(
 
 
 
przemek_p 

Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Sty 06, 2010 8:17 pm   

Witam,
w Maladze zorganizowałem Wigilię firmową i czuję się zobowiązany do opisania naszej współpracy.
Na wstępie chciałbym wszystkim polecić lokal. Wzorowy kontakt od początku do końca organizacji - przemiła obsługa, w tym nieoceniona właścicielka.
Sala jest duża i przestronna, ponadto organizatorzy posiadają duży parking za budynkiem. Warto zobaczyć osobiście ze względu na fakt, że zdjęcia nie oddają całego klimatu lokalu.
Posiłek dopasowany do naszych potrzeb w zupełności spełnił oczekiwania.
Gorąco polecam i mam nadzieję, że jeszcze tam wrócimy.
_________________
Przemek
Ostatnio zmieniony przez przemek_p Sro Sty 06, 2010 8:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dynka1 

Dołączyła: 25 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 7:20 pm   

Przemku , a jak dokładniej wygląda sprawa z jedzeniem w Maladze?? dużo, smacznie> estetycznie??:) :razz:
 
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 12, 2010 4:11 pm   

Jutro wybieram się tam na wesele mojej przyjaciółki. Zdam relację na temat tej sali napewno :) Póki co młodzi zadowoleni są ze współpracy z właścicielką, ale wszystko okaże się jutro :)
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
brawurka2910 

Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 13, 2010 6:23 pm   

To super :) Będziemy wdzięczni za informacje.
Udanej imprezki życzę. Pozdrawiam :P
 
 
klaudia__88 

Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 5:21 pm   

Witam serdecznie . My ogladalismy osobiście ta sale w sobote , chcielismy na zywo zobaczyc jak tam jest organizowane wesele... tak w skrocie wygladalo wszystko profesionalnie . O wiele bardziej mi sie podobalo niz w Solarisie ale to tylko moje zdanie . Sala bardzo przestrzenna , duzo miejsca do tanczenia , przy stolach nikt sie lokciami nie puka tak jak w innych salach ktore ogladalam ... wydaje mi sie ze pomimo ze sala jest na rynku od niedawna to ludzie znaja sie na rzeczy . Jak ktos wie jak w Maladze jest z daniami czy duzo to prosze o odpowiedz :) :lol: pozdrawiam ;)
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 7:02 pm   

Już po imprezie i mogę podzielić się spostrzeżeniami na temat tej sali.

Moim zdaniem sala jest super. Jeśli chodzi o wystrój to wszystko jest pięknie przygotowane. Nie ma nadmiaru balonów czy jakiś zbędnych ozdób, wszystko jest czyste i schludne. Krzesełka i stoły są ładnie przystrojone.
Toalety są nowiutkie, czyste, pachnące. Państwo młodzi mają dla siebie jedno pomieszczenie w którym mogą trzymać alkohol i wszystkie potrzebne rzeczy, miejsca tam jest bardzo dużo. Jest również szatnia.
Miejsca do tańczenia jest dużo, to było wesele na ok 80 osób i były dwa duże stoły, nie wiem jak by było przy większej ilości osób ale przy takiej naprawdę nie brakowało miejsca do "wygibasów" . Dużym powodzeniem cieszył się stół wiejski. Było na nim mnóstwo mięska, ogóreczków, wiejskiego chlebka i oczywiście bimberku ;)
Był też osobny stół na kawę, herbatę i ciasta. Było to bardzo wygodne bo nie trzeba było biegać za kelnerem i prosić o herbatkę.
Obsługa jest bardzo miła, talerze są wymieniane na bieżąco, tak samo dzbanki z sokami i napoje.
Jedzenie jak najbardziej w porządku, każdy lubi coś innego dlatego ciężko oceniać smak jedzenia ale na moje oko każdy był zadowolony :) Ciasta wyśmienite :lol:
torcik również!!!!
Ogólnie sala moim zdaniem super :D
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
konkret42 

Wiek: 56
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 5:39 pm   

wszystko się zgadza. ale co z parkingiem po drugiej stronie ulicy Kolumny? Mnie akurat to wystraszyło = to jest niebezpieczne bo ta ulica do spokojnych nie należy - ciągły ruch a goście zmęczeni...
jeszcze jedno - jedzenie ok ale z wystrojem się nie zgodzę - tam nie ma wystroju. są to 4 ściany i trzeba wieszać baloniki, żeby "ożywić to miejsce"
kto co lubi.
_________________
Tomek
 
 
klaudia__88 

Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2010 2:49 pm   

Faktycznie zgadzam sie z MagdaSw parking jest za budynkiem na tej samej posesji ... nie wiem skad ludzie maja takie dziwne informacje.
 
 
*monika 

Wiek: 36
Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 12:38 pm   

Ja na sali jeszcze nie byłam, rozmawiałam telefonicznie z właścicielką- bardzo miła pani. Umówiliśmy się na rozmowę w tym tygodniu, więc będę wiedziała więcej :) Oczywiście podzielę się informacjami :)

[ Dodano: Pon Mar 08, 2010 12:23 pm ]
Po problemach z forum mogę w końcu napisać moje wrażenia co do sali Malaga. Jest naprawdę piękna i duża. Bardzo czysto, wszystko jest nowe i eleganckie. Młodzi mają do dyspozycji pomieszczenie zamykane na klucz, jest szatnia i duży parking za budynkiem. Nakrycia stołu- biała porcelana i dekoracja są w bardzo dobrym guście. Cena za talerzyk też jest zadowalająca bo na 2011 to 170 zł i w skład tego wchodzi 5 ciepłych posiłków, napoje ciepłe i zimne bez ograniczeń, 5 rodzajów ciast i oczywiście zimne przekąski. Stół na kawę i herbatę jest oddzielnie co jest bardzo wygodne. Jak wszędzie jest stół wiejski, ale niespodzianką może być stół rybny i czekoladowy- opcjonalnie. Nie ma ogrodu, ale w ciepłe dni wystawiane są meble ogrodowe przed salę. Właściciele są również bardzo mili i konkretni. To dopiero pierwsza sala którą obejrzeliśmy, ale obojgu nam się spodobała i ja ze swojej strony polecam.
 
 
dynka1 

Dołączyła: 25 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 11, 2010 10:49 am   

Chyba zimne napoje są w gestii Nowożeńców;)) :lol:
 
 
 
brawurka2910 

Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 11:02 am   

*monika napisał/a:
Ja na sali jeszcze nie byłam, rozmawiałam telefonicznie z właścicielką- bardzo miła pani. Umówiliśmy się na rozmowę w tym tygodniu, więc będę wiedziała więcej :) Oczywiście podzielę się informacjami :)

[ Dodano: Pon Mar 08, 2010 12:23 pm ]
Po problemach z forum mogę w końcu napisać moje wrażenia co do sali Malaga. Jest naprawdę piękna i duża. Bardzo czysto, wszystko jest nowe i eleganckie. Młodzi mają do dyspozycji pomieszczenie zamykane na klucz, jest szatnia i duży parking za budynkiem. Nakrycia stołu- biała porcelana i dekoracja są w bardzo dobrym guście. Cena za talerzyk też jest zadowalająca bo na 2011 to 170 zł i w skład tego wchodzi 5 ciepłych posiłków, napoje ciepłe i zimne bez ograniczeń, 5 rodzajów ciast i oczywiście zimne przekąski. Stół na kawę i herbatę jest oddzielnie co jest bardzo wygodne. Jak wszędzie jest stół wiejski, ale niespodzianką może być stół rybny i czekoladowy- opcjonalnie. Nie ma ogrodu, ale w ciepłe dni wystawiane są meble ogrodowe przed salę. Właściciele są również bardzo mili i konkretni. To dopiero pierwsza sala którą obejrzeliśmy, ale obojgu nam się spodobała i ja ze swojej strony polecam.



Zgadzam się z ta opinia na temat sali , jednakże jesli chodzi o napoje zimne to nie sa one w cenie , za dekoracje kwiatową należy zapłacic 300 zł . A no i najwazniejsze cena za talerzyk na rok 2010 wynosi ok.180 zł wie niewiem skąd ta informacja , że na 2011 - 170 zSmi organizujemy tam swoje wesele n ajesień 2010 wiec mam info z pierwszej reki tj ok.180 zł ( do ceny należy doliczyć , jesli oczywiście ktos jest zainteresowany 6 zł za każdy pokrowiec na krzesełko.
:)
Pozdrawiam
 
 
*monika 

Wiek: 36
Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 6:13 pm   

Może coś pokręciłam, ale właścicielka sama zapisała nam cenę 170 zł, tylko może rzeczywiście bez zimnych napojów. To była tylko orientacyjna rozmowa, więc mogłam coś pomylić- przepraszam :) No i cena za pokrowce na krzesła- 6zł zgadzam się. I oczywiście dekoracja kwiatowa 300zł.
 
 
brawurka2910 

Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 8:11 am   

Witam wszystkich !! !
Czy ma juz ktos jakies nowe informacje o Maladze ??

Pozdrowionka
 
 
ewella 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 96
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 11:17 am   

Oglądaliśmy Malagę parę dni temu i jest to nr 2 na naszej liście. Na weselu będzie ok 120 osób więc szukaliśmy sali z dużą przestrzenią do tańca i w Maladze ona jest. Sala jest dośc nowa, ładna, jasna. Wystrój raczej prosty, bez zbędnych udziwnień, ale w mojej opinii to plus, nie spodobały mi się tylko lustra na ścianach.... Cena to 175 zł z napojami, w przyszłym roku może wzrosnąc o 10 zł od osoby. Stół wiejski 1200 zł. Za pokrowce trzeba niestety dodatkowo płacic ale krzesła same w sobie nie są brzydkie więc może pokrowce nie będą konieczne. Dodatkowa dekoracja 300 zł, ale z niej chyba tez nie skorzystamy, bo osobiscie wolimy minimalizm w wystroju. Sala ma ładny hol z wygodna kanapą i kilka pokoi dla gości (aktualnie w remoncie). Bardzo spodobały mi sie eleganckie łazienki...
Właścicielka nie spodobała się mojemu P. bo nie mógł z nia ponegocjowac, ale ja uważam, że poprostu dba o swoje interesy i tyle. Pani dała nam na spróbowanie ciasto pieczone na miejscu, a nie kupowane w cukierni i rzeczywiście było bardzo smaczne.... Z tyłu budynku podobno duży parking, ale w to uwierzyliśmy na słowo. Brakuje mi jedynie przestronnego ogrodu, ale cóż-nie mozna miec wszystkiego...Generalnie wrażenie odniosłam bardzo pozytywne i bardzo mozliwe, że zdecydujemy się własnie na tą salę jeśli w naszej wymarzonej Fantazji nie będzie wolnego terminu, który bysmy chcieli...
 
 
Blondili 

Dołączyła: 19 Maj 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 7:18 pm   

Witam ;)
My również zdecydowalismy się na salę MALAGA :P na rok 2011 :D
Wczoraj byliśmy na rozmowie z właścicielką...i wydaje się, że sala spełnia nasze oczekiwania
(urządzona gustownie, z klasą, bez żadnych zbędnych dodatków typu balony itd)
Cena również do przyjęcia - 175 zł w tym: 5 ciepłych posiłków do wyboru, zaimne zakaski - 15 pozycji do wyboru, sałatki - 3 pozycje do wyboru, dodatki,ciasta, tort, owoce, kawa, herbata, napoje gazowane, soki)
Dodatkowo mozna zamówić stół wiejski, stół czekoladowy, stół rybny, dekoracje z kwiatów, pokrowce na krzesła ale również w przystepnej cenie.
Sala jest w cichej spokojnej okolicy, co dla nas jest dużym atutem:)
Jedynym problemem jest to, iz minimalna ilość osób na sali to 100, więc musimy zaprosić troszkę więcej gości niż planowaliśmy.
Na tę chwilę mogę ją smiało polecić....zobaczymy co okaże się po przyjęciu weselnym!!!
Póki co jesteśmy dobrej myśli:)
Aczkolwiek, jeżeli ktoś organizował wesele na tej sali proszę o namiar, chętnie dowiemy się jak wszystko wygląda w praktyce.
 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 1:17 pm   

Witam
Nasz ślub w Maldze już niedługo -koniec lipca 2010, więc jak tylko odetchniemy po weselu dam znac jak sie spisali.
Szkoda, że tak niewiele osób, które bawiły się już na tej sali opisało coś wiecej. No ale sala jest od zaledwie roku, więc chyba nie ma się co dziwić.
Wybraliśmy Malagę dlatego że jest prosta i elegancka. Ubolewam niestety, że nie ma ogrodu a jedynie stoliczki i kwietniki na kostce brukowej przy wejściu - dla palczy wystarczy ale na chwile odetchnięcia na swieżym powietrzu to trochę mało.
_________________
Pozdrawiam emi82
 
 
 
dynka1 

Dołączyła: 25 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 5:59 pm   

;) mam dla Ciebie dobrą nowinę :smile: Jest ogród z tyłu sali, zadbany i elegancki w którym na pewno znajdziecie wytchnienie;) Są nowe fotki na stronie Malagi a dziś byłam i oglądałam na żywo;) :razz:
 
 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 7:03 am   

Hurra! To rewelacyjna wiadomość! Tego mi właśnie brakowało w Maladze. Dziekuję dynka1 za informację. Własnie obejrzałam zdjęcia na ich stronce- o to mi własnie chodziło. Nie rozumiem czemu właścicielka wcześniej nic o tym nie wspominała,jak byłam tam miesiąc temu, bo przecież to duży plus dla sali.
_________________
Pozdrawiam emi82
 
 
 
Dorica 

Dołączyła: 30 Gru 2009
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 2:01 pm   

Ja mam slub w Maladze na koniec sierpnia. na pewno podziele sie swoja opinia. a do tego czasu czekam na wasze wrazenia. w przyszlym tygodniu jade wybrac menu. tez milo zaskoczyl mnie ogrod z tylu sali. Nam sala sie bardzo podoba, jest elegancka i duza jak dla nas. martwie sie tylko jedzeniem czy bedzie dobre i czy bedzie go wystarczajaco duzo. ostatnio bylam na weselu w innej restauracji i niestety szalu nie bylo. czekam na pozostale opinie:)
 
 
dynka1 

Dołączyła: 25 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 20, 2010 7:50 pm   

8) ja się podzielę z Wami wszelkimi informacjami po 16.lipca bo mam tam też wesele;-) wierze, że wszystko będzie na 6+ ;-) )) ;)
sala przestronna, bez zbędnych ozdób, elegancka i wytworna;) jedzenie na bank będzie dobre a wszystkie szczegóły opiszę po... Wiadomo, że każdy czeka na jakieś info;-)) jA ZARYZykowałam i ufam, że było warto
 
 
 
Dorica 

Dołączyła: 30 Gru 2009
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 7:42 am   

Powiedzcie ile wyszla Wam cena za talerzyk ze wszystkim-tzn z napojami, ciastami tortem i owocami?
jestem juz po ustaleniu menu na swoje wesele, wszystko sie nam bardzo podoba, mamy nadzieje ze bedzie smacznie. tylko ze cena jest dosc wysoka. a za osoby z orkiestry placicie 100% bo czasem na salach zdarza sie ze jest np 80%
dzieki za info
 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 8:08 am   

Łączna cena to 183 zł za talerzyk-w tej cenie są już pokrowce na krzesła, napoje, ciasta, tort, owoce. Dodatkowa cena to tylko przybranie stołu kwiatami- około 300 zł za standardowe przybranie, jesli chcemy np inne kwiaty to cena ustalana jest indywidualnie.Za osoby z obsługi tzn. orkiestra, kamerzysta, fotograf płacimy 100 %. Cena wyszła podobna jak na innych salach w Łodzi- choc wszyscy podają z początku cenę duzo niższą ale jak dopytywałam o szczegóły - pokrowce, tort, napoje okazywało się że ceny wszedzie są zblizone.
_________________
Pozdrawiam emi82
 
 
 
ratowniczka 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 9:58 am   

Witam!

Ja osobiście odradzam salę Malaga z kilku względów. Z zewnątrz prezentuje się ładnie ale dla nas odpadła. Po pierwsze znajduje się bezposrednio przy ruchliwej ulicy. Nie ma żadnego ogrodu czy miejsca żeby wyjść na powietrze. Jest to o tyle niefajne, że hałas i smród spalin a poza tym trochę strach szczególnie jeśli planujecie mieć na weselu dzieci.

Druga rzecz o której już była mowa to toalety, których jest mało a przy dużej liczbie gości będzie to problem, szczególnie jeśli ktoś zarezerwuje ją sobie z pewnych przyczyn :lol:
Sala w środku jest całkiem niebrzydka ale jak dla mnie bez rewelacji. To co zauważyłam to, że jakoś tak w niej ciemno i zimno. Niespecjalnie :confident:

Kolejna rzecz to, że nie ma pokoju dla nowożeńców. Co prawda podobno mają być od 2011 roku ale to podobno. Właścicielka zaproponowała nam jakiś śmieszny składzik na prezenty. Problem będzie też wtedy kiedy trzeba będzie przenocować kogoś z rodziny.

No i najważniejsze jak dla nas...właścicielka... Kobieta nastawiona tylko na własny zysk, antypatyczna i wyniosła, odrzuciła nas od siebie od początku. Dla niej najważniejsze są pieniądze jakie macie zamiar u niej zostawić. Po krótkiej rozmowie wyszliśmy stamtąd pewni, że na pewno to nie jest to. Naszym zdaniem jak właściciel jest w porządku to i doradzi i pomoże i wiele można z nim załatwić. Niestety ta kobieta absolutnie nie sprawia wrażenia godnej zaufania i jak dla mnie nie nadaje się by powierzyć jej organizację najważniejszego dnia w moim życiu.

[ Dodano: Sro Cze 23, 2010 11:02 am ]
Sorki za informację o braku ogrodu ale właścicielka nie mówiła nam o nim...nie wiedzieć czemu. Zauważyłam przed chwilą że jednak jest :razz: Ale to i tak nie zmienia mojego zdania...
 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 30, 2010 11:37 am   

Ratowniczko a czy możesz podac w takim razie jako przykład gdzie własciciele sal nie są nastawieni tylko na zysk? Moim zdaniem wszyscy własciciele sal maja takie podejście ale niektórzy maja lepszy bajer niz Pani z Malagi. Zamydlą ci oczy ładnymi słówkami i obietnicami a w gruncie rzeczy nie maja wiele wiecej do zaoferowania niz Malaga. Sala jak każda inna tylko to rzecz gustu. Niektórzy wolą bardziej przybrane sale , mniejsze- bo wtedy przytulniejsze a niektórzy wolą rzeczy proste aczkolwiek stylowe. Zgodze sie z toba jedynie w kwestii pokoi - faktycznie brakuje ich w Maldze i to jest minus. Sala jest dość nowa, więc pewnie w najbliższym roku zainwestuja i dobudują.
_________________
Pozdrawiam emi82
 
 
 
ratowniczka 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 30, 2010 2:57 pm   

Owszem znam salę której właściciele nie są nastawieni tylko na zysk i to jest sala na której będę miała wesele. Ja rozumiem, że to jest ich źródło dochodu ale istnieje też kwestia podejścia do tematu. Właścicielka sali na którą się zdecydowaliśmy nie mydli oczu ale wywiązuje się ze swoich obietnic. Mam też potwierdzenie od wielu par, którym organizowała wesele. Jako jedyna ze wszystkich z którymi rozmawiałam zgodziła się na umowie uwzględnić maksymalny koszt za osobę. Nie chce żadnych dodatkowych pieniędzy za ewentualne przedłużenie wesela ponad limit w umowie. Tort, który mamy wliczony w cenę możemy sobie sami wybrać czyli nie zamawiają najtańszego w mieście. Zawsze są do naszej dyspozycji i starają się pomóc w innych kwestiach organizacyjnych (np. zespół) oraz wspierają radą i doświadczeniem. I myślę, że to jest klucz do sukcesu bo dzięki takim osobom jak ja, którzy dalej będą polecać tą salę mają zaklepane terminy na ponad dwa lata do przodu. A Pani z Malagi może się uczyć od takich osób podejścia do nowożeńców i fachowej obsługi.
 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 7:30 am   

Skąd wiesz, że nie wywiązuje sie z umowy skoro nie organizowałas tam wesela? może mieliście złe nastawienie, właścicielka to wyczuła i uznała że wcale nie ma ochoty organizować wam wesela bojąc się że jestescie typem osób, które i tak coś znajdą co jest nie tak. Będę wdzięczna za podanie namiarów na tą cudowną włascicielkę sali weselnej, z której ostatecznie skorzystacie (może na priva) Najlepiej sprawdzę osobiście, bo może faktycznie masz racje. Nie chcę uparcie bronic sali Malaga ale sądzę, że nie powinnaś odradzać i zniechęcać, bo przecież nie wyprawiłas tam wesela ani nie bawiłas się tam na weselu. Mam tam wesele w lipcu i wpadłam w panike jak zaczęłam czytac co napisałać ale po chwili czytania zorientowałam się, że nie masz zielonego pojęcie jak wyglądają tam wesela i tylko siejesz niepotyrzebny popłoch.
_________________
Pozdrawiam emi82
 
 
 
Dorica 

Dołączyła: 30 Gru 2009
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 8:08 am   

Witam wszystkich. ja rowniez mam wesele w Maladze. wedlug ustalen z Pania brama jest zamknieta w czasie trwania imprezy wiec bezpieczenstwo jest zapewnione. Smak tortu sami wybralismy i uwazam ze 45 zl za 1kg tortu to chyba nie jest najtanszy tort w miescie. Pani z Malagi pytala sie nas rowniez czy mamy zespol czy DJ a jesli nie to czy ma nam dac namiary. w czasie rozmowy i ustalania menu od razu mowila co sie sprawdza na weselu a co nie.
w poprzednia sobote bylo wesele w Maladze, na ktorym byla moja kolezanka i miala bardzo pozytywne wrazenia. Obsluga i jedzenie bylo bardzo dobre. Ja jestem dobrej mysli jesli chodzi o organizowanie wesela w Maladze. Czekam na wrazenia i opinie osob, ktore bawily sie na weselu w Maladze albo mieli tam swoje wesele. z gory dziekuje
 
 
ratowniczka 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 9:38 am   

Prosiłabym uważniej czytać a nie będzie niepotrzebnych uniesień :? Nigdzie nie napisałam że właścicielka Malagi nie wywiązuje się z umowy ani że wesele tam zorganizowane na pewno będzie niefajne. To jest forum i każdy może wyrażać swoje opinie. Ja swoją wyraziłam i uważam, że każdy i tak powinien sprawdzić co mu odpowiada. I to nieprawda, że byłam źle nastawiona. Wręcz przeciwnie bo bardzo mi zależało żeby ta sala nas przekonała z różnych osobistych względów. Niestety tak jak napisałam na mnie właścicielka nie wywarła dobrego wrażenia. Ale jak wyraźnie napisałam JEST TO MOJE ZDANIE. Każdy ma inne podejście do tematu, ja chciałam żeby przede wszystkim właścicielka była osobą fachową i wzbudzającą moje zaufanie. Może akurat miała zły dzień albo za dużo klientów by podejść do nas kompetentnie. I nie jestem jedyną osobą która tak sądzi.

Drogie emi82 i Dorica mam nadzieję, że Wasze wesela będą takie jak sobie wymarzyłyście bo to jest najważniejszy dzień w życiu. Skoro zleciłyście zorganizowanie swojej imprezy pani z Malagi to znaczy że miałyście o niej inne zdanie niż ja (to chyba logiczne). Każdy z nas jest inny i ma inne priorytety dlatego też salę wybiera się samemu pod siebie. Całe szczęście sal jest na tyle dużo że można znaleźć taką która będzie nam odpowiadać.
 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 7:49 am   

Jestem już po weselu w Maladze i mogę szczerze polecić salę na organizacje ślubu. Wszystko było zgodnie z umową oraz naszymi oczekiwaniami. Moglismy liczyc na pomoc i poradę włascicieli co okazało się przydatne np przy ustalaniu menu. Jedzenie w wystarczającej ilości, świeże i smaczne- goście chwalili. Tort naprawde pyszny (nasza wersja to ciemny ciasto przekładane wisienkami i z kremem z bitej śmietany)- nie był to słodki ulepek co zdarzało mi sie jeśc na innych weselach ale lekki i smaczny torcik. Jedzenia oczywiście sporo zostało a nad ranem własciciele wszystko co zostało zapakowali nam do zabrania. Kelnerzy szubciutko sie uwijali i nie zauważyłam aby ktokolwiek z gości na nich narzekał. Doskonale sprawdziła sie klimatyzacja- mimo szaleństw na parkiecie ani przez chwilę nie czułam aby było gorąco. Własciciele dobrze to rozwiązali, bo klimatyzator był głównie skierowany na część sali do tańczenia , dzieki czemu osoby które siedziały przy stole i nie tańczyły nie marzły. Ciężko znależć cokolwiek do czego moge sie doczepić. Jesli macie jakiekolwiek pytania piszcie.
_________________
Pozdrawiam emi82
 
 
 
kamek 

Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 06, 2010 10:02 am   

miło czytać taką pozytywną opinię :)

my też zdecydowaliśmy się na Malagę, ale wesele mamy dopiero w przyszłym roku, więc każda kolejna pozytywna opinia utwierdza mnie w przekonaniu, że wybór był słuszny :)

Sala ogólnie jest bardzo ładna i moim zdaniem stylowo urządzona. Osobiście nie lubię przesadnych dekoracji, więc zaproponowana przez Panią Monikę dekoracja z żywych kwiatów w zupełności wystarcza - poza tym pięknie wygląda na przygotowanych stołach.
Jedynym malutkim minusem był dla mnie na początku tylko fakt, iż w dużej części na części tanecznej są płytki, a parkietu jest tylko maleńki kawałek. Jednak po kilku ostatnich weselach, na których byłam, a na których całe podłogi były w płytkach stwierdziłam, że wcale mi to nie przeszkadza :) .
Podoba mi się również samo położenie Sali - w cichym miejscu z daleka od zgiełku miasta. Plusem jest również duży parking dla gości oraz piękny ogród z tyłu Sali (chociaż nie wiem czy w naszym przypadku będzie przydatny, bo wesele będzie pod koniec września).

To co osobiście mi się jeszcze dodatkowo podoba, to zastawa. Na większości sal niestety używają już duralexu, a tu piękna porcelana :) Ale to jest już szczegół, na który nie wszyscy zwracają uwagę ;)

Jestem jakoś tak pełna optyzmizmu, jeśli chodzi o tą salę.
 
 
dynka1 

Dołączyła: 25 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 5:15 pm   

:smile: My już też po weselu w Maladze;))
Chciałabym się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami;)
Ogólnie ja jestem zadowolona, że wybrałam właśnie tą salę.. Wszystko wyglądało jak powinno, czyli elegancko i wytwornie. U mnie było 65 osób, więc był luz i zabawa przednia. Dekoracja kwiatowa, wiejski stół no i ten płonący tort dodał kilka kolejnych plusów. Nagłośnienie w tej sali też jest Ok, nikt się nie przekrzykiwał i wszystko było w sam raz. I pomimo masakrycznego upału, jaki akurat nas w ślubny dzień złapał, klimatyzacja po malusieńkim oporze spisała się na medal;) To właśnie ona przy tym ponad 33 stopniowym skwarze, była najlepszym przedmiotem wyposażenia;)
Także jeśli tylko sala Wam się podoba to po prostu ją zamówcie, My tak zrobiliśmy i na pewno nie zamieniłabym ją na inną, mimo, że pewnie do czegoś można by było się przyczepić. I właścicielka bardzo miła, daję 5. w razie co piszcie, dam więcej info. No i życzę Wam równie pięknego ślubu jak nasz 16-lipiec 8) [color=blue]
[/color]
Pozdrawiam KLAUDIA :smile:
 
 
 
Philka 

Wiek: 44
Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Werl-Niemcy
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 11:15 am   

Witam wszystkich.Mialam w lipcu swoje wesele na tej sali.I tak jesli chodzi o sama sale naprawde pieknie sie prezentuje z zewnatrz i wewnatrz,naprawde wystroj na czasie.Nie za duzo i nie za malo.Charakter sali fajny mysle ze w stylu ktory przypadnie wielu osobom do gustu.W srodku i na zewnatrz czysciutko jasno podczas imprezy brama jest zamknieta przed sala stoja stoliki lawki i krzesla dla gosci ktorzy pala.Sala posiada szatnie i gustowne toalety.Wlascicielka na poczatku przemila widac ze zanim dojdzie do spisania umowy robi wszystko by wywolac jak najbardziej pozytywne wrazenie,po spisaniu umowy zupelnie odwrotnie.Gdybym mogla w szybkim czasie znalezc inna sale zrobilabym to rezygnujac ze wszystkich ochow i achow,jakie za ta sala przemawiaja.Obsluga sama w sobie naprawde super i nie moge nic zlego powiedziec dwoja sie i troja by wszystko bylo na stolach tak jak powinno byc,natomiast Pani Szanowna Wlascicielka to naprawde nieporozumienie.Jezeli ktos ma wesele mniejsze niz na 80 osob kategorycznie odradzam,ja mialam taka sytucje ze mimo uprzedzen ze bedzie okolo 65 i zapewnien Pani wlascicielki ze zrobi wszystko by sie porozumiec i by bylo dla Niej i dla Nas dobrze,w dniu platnosci poinformowala Nas zimno bez zadnych skrupulow ze ja nic nie interesuje,po weselu mielismy otrzymac w jedzeniu ta roznice za te osoby ktore musialam zaplacic.To co dostalisy bylo smiechu warte,bylam rozczarowana ze tak sie dzis traktuje klienta,ktory jakby nie bylo zostawia tam ciezko zarobione pieniadze.Poczulam sie jak jakas smarkula ktora chce ukrasc lizaka,bo to jak rozmawiala Pani Wlascicielka Sami Malaga ze mna i moim narzeczonym to zwykla bezczelnosc.
Reasumujac,sala jak najbardziej na tak,wlasciciel do zmiany.
_________________
Philka
 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 1:13 pm   

Philka smutno, że cię tak potraktowała. Nie wiem czemu pojawiają sie takie opinie o włascicielce bo ja z nią nie miałam problemów. Od poczatku była mowa że 80 osob to minimum za jakie płacimy i zgodziliśmy sie na to. Może problem lezy w tym że nie wszystko jest jasno od początku wyjasnione i ustalone. Ja jestem dociekliwa osóbką więc wypytywałam o wszystkie szczegóły może dlatego ominęły mnie takie sytuacje.
_________________
Pozdrawiam emi82
 
 
 
Philka 

Wiek: 44
Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Werl-Niemcy
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 10:07 am   Malaga

Tak to smutne,szczegolnie,ze sala naprawde jest warta tych pieniedzy moze tylko z tym parkingiem za budynkiem na te 100 aut o ktorym mowila pani Monika to lekka przesada 15 moze 20 aut moze tam zaparkowac ale napewno nie 100.Zapomnialam rowniez dodac ze te zdjecia stolow ktore pokazuje pani Monika i wystawna zywnosc to tylko na zdjeciach.Przynajmniej u mnie tak bylo nie byly te stoly az tak zastawione jak obiecuje pani Monika.Jesli chodzi o zastawe i sam wystroj sali to naprawde nie ma sie do czego przyczepic.Trzeba naprawde sprawe przemyslec zanim podejmie sie ostateczna decyzje i naprawde o wszystko sie dopytac jesli chodzi o ilosc osob juz przy podpisaniu umowy mowilam ze napewno nie bedzie 80 i pani Monika powiedziala nie szkodzi wesele tez sie zorganizuje i zaplace za tyle ile przyjdzie,jak to stwierdzila to dla nich tez sa pieniadze a tydzien przed weselem zimno i doslownie nie ludzko wydarla z nas za 80.Powiedziala dokladnie tak;Serdecznie pani wspolczuje ale zapewniam Pania Pani mi za te 80 zaplaci....Uwazam ze takie traktowanie klienta jest ponizej wszelkich norm,odwaze sie nawet uzyc stwierdzenia to zakrawa na kpine.Ale oczywiscie to jest moje osobiste odczucie i zdanie,sa napewno osoby ktore pania Wlascicielke polubily i niech w nich zostanie mile wspomnienie o Niej.Pozdrawiam wszystkich na forum.
_________________
Philka
 
 
dynka1 

Dołączyła: 25 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 6:02 pm   

uuu bardzo nieładnie, naprawdę.. Dlatego tez My wybraliśmy piątek na dzień ślubu, bo też przez ilość osób w sobotę byłoby to niemożliwe. Co do jedzenia to fakt, więcej tego było zdecydowanie na fotkach, ale mimo wszystko to i tak był cudny dzień;-))
 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 11:26 am   

Bawiłam się na tej sali tydzień temu, na weselu kuzynki i mogę śmiało polecić. Sala nowa, nie trzeba jej szpecić balonami (styl pałacowy). Klima jest ok., nie marzłam jak to bywa w niektórych lokalach, było w sam raz. Przed salą można posiedzieć (stoją 2 namioty, meble ogrodowe), duży parking za budynkiem. To, że sala usytuowana jest przy trasie ul. Kolumny to nikomu nie przeszkadzało - hałasu nie było, nikt nie wychodził poza teren posesji, bramę możnja zamknąć. Przed wejściem rozłożony jest czerwony dywan - fajnie to wygląda. Dekoracja kosztuje 300zł (balonów nie widziałam ale sama bym tam nie wieszała, chodzi głownie o dekorację stołu). 170zł/osobę, 5zł/osobę napoje. Na stole stały ziemne napoje typu woda, sprite, cola, sok, a przy odzielnym stole można było sobie zrobić(nalać) herbatę, kawę, poczęstować ciastem. Jak dla mnie dobra prkatyczna metoda serwowania kawy czy herbaty. Jedzenie było bardzo dobre (można sobie wybrać rodzaj menu). Można zdecydować się aby podawali już nałożone na talerzu/bulionówce lub wybrać opcję taką aby każdy sobie nakładał tyle ile chce i co chce. Krzesła dla Młodych to takie fotele. Jeśli ktoś chce dekorację krzesełek to 5zł/od krzesełka. Minimum 80 osób na sali, gdy przyjdzie mniej to i tak płacisz za te minimum. Dodatkowo płatne opcje tj. fontanna czekoladowa, stół rybny, stół wiejski (chybha 1300zł bez alkoholu), stół owocowy. Młodzi nie mieli żadnych dodatkowych opcji a na stole leżały też owoce. Łazienki były eleganckie. Jakiś magazynek dla Młodych na swoje rzeczy, alkohol. Możan było przekazywać butelki do chłodni i kelner przynosił z chłodni w koszyku. W sprawach organizacyjnych najlepiej samemu pojechać, ocenić, porozmiawiać. Ja jako gość bawiłam się super i było fajnie pod każdym względem ale wiadomo że każdy ma swoje wyobrażenia.
_________________
 
 
 
Dorica 

Dołączyła: 30 Gru 2009
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 9:45 am   

Witam wszystkich, jestem juz po swoim weselu w Maladze. Z sali i oprawy calej imprezy jestesmy zadowoleni. sala prezentuje sie bardzo ladnie. przy wejsciu jest rozlozony czerwony dywan i sa lawezki z parasolami i kwaity do dekoracji. Na sali witaja nas rodzice z pieknym chlebkiem. Sala wygladala bardzo elegancko dzieki naktyciom na krzesla (6zl) a mlodzi maja krzesla krolewskie. Polecamy stol wiejski, ktory cieszyl sie ogromnym powodzeniem, a takze fontanna czekoladowa, ktora bez problemow dzialala cala noc. Jedzenie bylo bardzo dobre, zwlaszcza pieczone miesa, sledzie i dania glowne. Co do obslugi to dodalabym jeszcze jednego kelnera na sale. Obsluga byla bardzo mila, ale 3 osoby na 90 osob to troche za malo. Z Pania Wlascicielka wspolpracowalo sie nam bardo dobrze. Jedzenie mielismy spakowane do zabrania. Kazdy z gosci rowniez byl zadowolony. Sala jest godna polecenia.
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 6:33 pm   

Zwiedzilismy sale jakis czas temu :)
Badzo ladnie. Duze menu, piekne dekoracje, duzo miejsca (dla nas na 80 osob chyba nawet za duzo). Minus- do ogrodu nie wychodzi sie z sali, trzeba budynek przjesc na okolo, natomisast budynek stoi przy dosc ruchliwej ulicy (jest ogrodzony barma) :(
_________________
Ostatnio zmieniony przez anooleczka Pon Wrz 27, 2010 6:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 2:49 pm   

hmmm... my tam chyba jutro podjedziemy. w sumie już mamy wybraną jedna salę, ale trzeba jednak porownać co właściciele proponują. dodam na pewno od siebie opinię, bo jest ich malutko :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl