Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Movie Studio z Łowicza
Autor Wiadomość
ptysiek1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Mar 13, 2008 11:42 am   Movie Studio z Łowicza

Witajcie Forumowicze i Forumowiczki...
Jeśli jeszcze nie macie wybranego kamerzysty na ślub i wesele chętnie polecę Wam mojego.
Jest profesjonalistą w tej dziedzinie. Posiada własne studio fotograficzne... i zanim zadacie mu pytanie on już na nie odpowiada. Wytłumaczy wszystko od A do Z. Nie jest pierwszy rok na tym rynku. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszam...
Pozdrawiam ciepło.
Paulina. :smile:
_________________
Paula & Adi
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Kwi 01, 2009 8:01 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Slygado 

Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 9:35 pm   

Jakie koszta i za jaką usługę (znaczy się co w tej cenie) :?:

Dzięki

edit: usunęłam prośbę o namiary - wysyłamy na prv.
Sajonara6
Ostatnio zmieniony przez Sro Mar 19, 2008 12:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 10:50 am   

Dopiero teraz zauważyłam, że ktoś założył temat odnośnie Studia Movie z Łowicza Jak tam ptysiek1984?.
Zadowolona jesteś z usług pana Krzysztofa? Napisz coś więcej w tym temacie jako forumka, która jest już po weselu, ewentualnie więcej szczegółów napisz na PW.

edit: przypominam, że poza tematami spisami i tematami o stronach internetowych podawanie linków jest zabronione.
Pusiak
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Cze 30, 2009 11:09 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sliczna_mycha 

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 8
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 5:57 pm   

moj narzeczony i ja zastanawiamy sie nad wynajeciem tej firmy na nasz slub:)

widzialam kasete z wesela i poprostu sie zakochalam:)))) jest cudna

ale chcialabym jakies jeszcze opinie o tej firmie!!!!

dziekuje

pozdrawiam

sliczna_mycha
 
 
ptysiek1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Lut 03, 2010 5:17 pm   

Kochane...

Otoż po obejrzeniu mojego filmu z calego tego cudnego dnia jestem w stanie powiedzieć: TO NAJBARDZIEJ ZAJEFAJNY FILM jaki widziałam ( a widziałam już sporo). Polecam Ich z całego serducha. Film wzrusza i rozbawia do łez. Niestety Krzysio u Nas nie filmował ale zastępstwo też było rewelacyjne- Marcin ( dziewczyny szalały za nim i na poprawinach ciągały do zdjęć). Marcin razem z fotografem (też od krzysia) odwalili kawał dobrej roboty. Wszyscy do tej pory wspominaja wesele i filmik z wesela. Jestem bardzo zadowolona i ze spokojnym sumieniem polecam Chłopaków. Zdjęcia z sesji też są prześliczne i albumy jakie zrobili ze zdjęciami przechodzi ludzkie pojęcie!!! :D :D :D :D
_________________
Paula & Adi
 
 
 
roxanna 

Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 16
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 10:20 pm   

No aż jestem ciekawa co takiego pięknego było w tych albumach, ze aż jak napisałaś przechodzi to ludzkie pojecie?? :o
 
 
ptysiek1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lut 23, 2010 2:27 pm   :-D

Było wszystko co tylko umknęło Ci na weselu... zdjęcia z sesji zdjęciowej z pałacu, ogrodu, znad jeziorka, na plaży... polecam zajrzeć do nich na stronkę :)
_________________
Paula & Adi
 
 
 
maybe_baby 

Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2010 10:46 pm   

No niestety wiele z tych klipów na stronie sie nie odpala, wiec ciężko coś powiedzieć. Czy ta firma jeszcze istnieje?
 
 
ptysiek1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Cze 03, 2010 5:58 pm   :D

tak, firma nadal istnieje.
_________________
Paula & Adi
 
 
 
pamka2 

Wiek: 36
Dołączyła: 05 Cze 2010
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 11:00 pm   

Ptysiek 1984, możesz wysłać mi koszt video z poprawinami? Bo ja też ich widziałam i uważam, że są świetni, tylko nie wiem czy mnie na to stać :D
_________________
 
 
 
Remiks 

Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 14
Skąd: Lodz/Bydgoszcz
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 11:38 pm   

Witam serdeczmie, mam pytanie do osob ktore juz korzystaly z uslug tej firmy, a dokladnie do osob ktore mialy nagrane (slub,wesele) w F.HD, poniewaz nie moge sie zdecydowac czy ostatecznie zostac przy SD czy zmienic na F. HD mam jeszcze czas do konca miesiaca na podjecie tej decyzji.
Krzysiek z MoviStudio (z Lowicza) wytlumaczyl nam ze jakosc jest znacznie lepsza (wiadomo) ale co za tym idzie Kamery te "sa ciemniejsze" i co za tym idzie trzeba znacznie doswietlic sale i czasami (w zaleznisci od sali, nasza to Boryna) jest na sali bardzo jasno co nie wszytkim odpowiada :(
Wiec jak to wygladalo u Was i jak wygladalo podczas wesela bo domyslam sie ze efekt koncowy byl super
z gory bardzo dziekuje za odp.

ps: ...milo nam bylo slyszec jak Krzysiek nie namawial nas na sile na FHD (a wiadomo ze za FHD jest dodatkowa oplata) czyli zalezy mu na kliencie, :) a nie na tym aby z niego jak najwiecej "zedrzec kasy"
 
 
sunrise 
Firma


Wiek: 48
Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 26
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 10:27 am   

Kamery rejestrujące w formacie HD nie są już wcale ciemne.Czy jest ciemno czy nie to też subiektywne odczucie - byleby nie było "szumów".Kamery HD typu EX1, FX1000, AX 2000, NX5,itp,mają czułość na poziomie VX2100 czyli ok 1.5luksa.Jeżeli chodzi o salę "U Boryny" to byłbym spokojny o kamerę HD i wydolność odnośnie światła.pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez sunrise Wto Sie 10, 2010 10:28 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Remiks 

Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 14
Skąd: Lodz/Bydgoszcz
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 12:41 pm   

Dzieki za odpowiec :) rozumiem ,ze spokojnie moge sie zdecydowac na HD bez obaw ze bedzie za jasno przez dodatkowe oswietlenie...?? (jezeli uzywane beda kamery w/w )
 
 
sunrise 
Firma


Wiek: 48
Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 26
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 12:47 pm   

Spokojnie;) te które wymieniłem to tylko kilka możliwych.Jest kilka ze stajni Canona i Panasonica, które też spokojnie sobie poradzą.Po za tym Panowie ze Studia Movie Łowicz to zawodowcy i można polegać na ich fachowości.pozdrawiam
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 12:58 pm   

sunrise napisał/a:
Kamery HD typu EX1, FX1000, AX 2000, NX5,itp,mają czułość na poziomie VX2100 czyli ok 1.5luksa.


Malutka uwaga - FX1000 nie jest fullHD (tylko HDV), a rozumiem, że Remiks rozważa materiał właśnie w tym standardzie.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
sunrise 
Firma


Wiek: 48
Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 26
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 1:11 pm   

To zależy co rozumiemy po przez full HD.Prawdziwą matrycę FHD 1/2cala jaką posiada tylko EX1( z w/wymienionych) czy zabieg o nazwie pixel shift (przesuniecie pixela) na matrycy o wielkości 1/3cala w pozostałych.Wydaje mi się ,że chodzi o liczbę linii 1080i co kwalifikuje do miana HD.pozdrawiam
 
 
Remiks 

Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 14
Skąd: Lodz/Bydgoszcz
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 10:55 pm   

Jeszcze raz dziekuje Wam za odp. (dla mnie to troszke "czarna magia" takie fachowe szczegoly ;) )
Krzysiek rownie wyczerpujaco nam mowil na ten temat :) ale ja bardziej kieruje to moje pytanie w/w do osob ktore mialy nagrywane swoje "wesele" przez MovieStudio w HD ??
Pozdrawiam :D
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 2:28 pm   

Chciałam odświeżyć wątek, firma move studio z łowicza została zarezerwowana na nasze wesele bez konsultacji z nami, obejrzałam filmy które są na ich stronie jednak nie zachwycają mnie, co więcej nie podobają mi się, mimo tego, że nie jestem specjalistą od filmowania w żadnym stopniu widzę błędy dla mnie dość rażące a sztuka montażu też nie jest mistrzowska. Może ja się czepiam, może tak wyglądać ma film z wesela, jak tak to ja takiego nie chcę. Co myślicie o tej firmie, ponoć ma bardzo dobre opinie tylko nie wiem skąd. nie miałam przyjemności rozmawiać z kimś z tej firmy więc nie wiem co obiecują, czy maja inne lepsze materiały, ale wydaje mi się, że strona internetowa jest wizytówką i powinno sie tam zamieścić najlepsze próbki. Tu też opinie są dobre ale juz z przed jakiegoś czasu, miał ktoś może kontakt z tą firmą w ostatnim czasie? Może ktoś ma chwilę czasu na zerknięcie na stronę i przejrzenie tych filmów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl