Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"AMBASADOR"
Autor Wiadomość
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2004 11:22 pm   "AMBASADOR"

Ja osobiście z łódzkich sal mogę z czystym sumieniem polecić jedynie AMBASADORa, ponieważ tylko tam się bawiłam :mrgreen:
Jedzonka było baaardzo dużo (choć nie ja je jadłam - gościom smakowało), napojów w brud, jak jedne się kończyły, panowie kelnerzy podawali kolejne..., wszystko ładnie podane, kawa i herbatka podawane obowiązkowo w filiżankach, składzik obok sali do dyspozycji młodych (z lodówką), no i oczywiście basen, oczko wodne z małym wodospadem i piękny ogród...

Jakby były pytania - chętnie odpowiem ;)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Sty 25, 2012 10:09 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 30, 2004 10:01 am   

Właśnie jestem świezo po oglądaniu sal- w zasadzie wybrałam już Ambasadora ale nadal mam niejakie obawy- czy bawiłaś sie na sali mniejszej czy większej?My planujemy wesele na 60 osób i wstępnie zamówiliśmy sale mniejszą- boję się czy przypadkiem nie ma tam za mało miejsca? czy wychodząc potańczyć w sukni typu beza nie będę hmmmm...miała śladów na sukni z każdego wyjścia? Czy kafelki w miejscu do tańczenia nie są za sliskie- wprawdzie próbowalismy tam tańczyć przy sprawdzaniu sali i o ślizganiu nie było mowy- ale moze w czasie wesela jest inaczej?
Bardzo proszę o pomoc.
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 30, 2004 8:56 pm   

szoko, my bawiliśmy się właśnie w mniejszej sali i u nas było 45 osób, ale to było zdecydowanie za mało. Na 60 osób to ta sala jest chyba w sam raz :D . Poza tym tam jest tak czysto, że ja sama brudny miałam tylko tren, który ciągle się za mną 'ciągał' mimo podpięcia. A jeśli chodzi o kafelki to, hmm... być może i są śliskie, ale ja tego nie zauważyłam. Poza tym gdybyś się obawiała o dostęp do basenu (ja się bałam), to od razu Ci powiem, że jest bardzo proste przejście nad basen i nasi goście nie mieli żadnych problemów ze spacerami przy nim. :D

Jeśli się zdecydujesz i będziesz miała jeszcze jakieś pytania - 'wal' śmiało :mrgreen:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 07, 2005 6:50 pm   

just_Kate

przeczytalam Twoje uwagi o malej sali w Ambasadorze. wlasnie dzis ogladalam ta sale i bardzo mi sie podobala, ale nasunelo mi sie kilka pytan. czy mozesz napisac co sadzisz:

czy wydzielona czesc do tanczenia nie jest za mala? (tez planuje wesele na ok 60 osob)

czy podium dla orkestry nie jest za male? nie wydaje mi sie zeby zmiescila sie tam orkiestra 5 osobowa?

czy przejscia miedzy sciana a stolikami nie byly za ciasne?

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez gambi Pon Lut 07, 2005 5:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 07, 2005 7:36 pm   

gambi, zadałaś bardzo dobre pytania :spoko:
Mała sala to jest sala na max. 60 osób moim zdaniem. Jeśli chodzi o część do tańczenia, to dla nas była w sam raz (40 osób), na 60 może być ciasno.
A z podestem to jest tak, że na 5 osób to będzie za mały na pewno. Tzn. nie wiem, jakim sprzętem dysponuje twoja orkiestra, ale u nas były 3 osoby z klawiszami, gitarą i perkusją i perkusista miał sprzęt obok podestu. W tańczeniu nie przeszkadzało, ale jak pisałam, u nas było mało gości.

Stół u nas ustawiony był w kształcie litery T więc miejsca z obu stron było dużo. Na więcej osób ustawiają w podkowę i wtedy miejsca będzie z pewnością dużo mniej, ale wydaje mi się, że nie za mało. My oglądaliśmy salę, gdy stoły były w podkowę ustawione i - wg mnie - miejsca było wystarczająco na tyle, aby jedna osoba mogła przejść nie wchodząc na plecy gościom.

:D
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Sty 08, 2005 3:26 pm   

Nasz kamerzysta opowiadał, że w Ambasadorze przeszkadzały (tzn. sprawiały spoory problem ) lustra na ścianach - musiał się nieźle nagimnastykować, żeby nie być obecnym na filmie :wink: No i niestety mówił, że musiał filmować z daleka, żeby było ok, bo nie mógł się zmieścić między siedzeniami a lusterkami
_________________

 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 08, 2005 4:53 pm   

Kati napisał/a:
Nasz kamerzysta opowiadał, że w Ambasadorze przeszkadzały (tzn. sprawiały spoory problem ) lustra na ścianach - musiał się nieźle nagimnastykować, żeby nie być obecnym na filmie :wink:


Zgadza się, ale tylko jeśli chodzi o część do tańczenia. W części jadalnej jest tylko jedno lustro. :)
Oczywiście profesjonalny kamerzysta spokojnie sobie z tym radzi (nasz nie narzekał) :wink:

Kati napisał/a:
No i niestety mówił, że musiał filmować z daleka, żeby było ok, bo nie mógł się zmieścić między siedzeniami a lusterkami


Tego, powiem szczerze nie rozumiem. :? Staram się to sobie wyobrazić, ale nie wiem, o co chodzi. O jakie siedzenia? :roll:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Sty 09, 2005 10:16 am   

Just kate przy stołach siedzenia 8) Nie wiem czy to była mała sala czy duża ale oglądaliśmy film jak wybieraliśmy kamerzystę. Cóż, na własne oczy widziałam, że raczej ma rację :)
_________________

 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 09, 2005 5:22 pm   

Kati napisał/a:
Just kate przy stołach siedzenia 8) Nie wiem czy to była mała sala czy duża ale oglądaliśmy film jak wybieraliśmy kamerzystę. Cóż, na własne oczy widziałam, że raczej ma rację :)


Wciąż nie bardzo wiem, o które siedzenia chodzi - zakładam że na małej sali (była zielona, prawda?) bo na dużej o braku miejsca chyba nie można mówić. Ale nie wiem, gdzie on tam wypatrzył miejsce między siedzeniami i lustrami???
Wzięłam się nawet za oglądanie zdjęć z wesela (bo może coś przegapiłam), ba - wyciągnęłam nawet płytkę, ale nic takiego nie zobaczyłam. W części jadalnej jest jedno lustro za młodymi (my go nie zasłanialiśmy, bo ładnie się odbija stół i goście, ale oczywiście można je zasłonić). W części do tańczenia jest duże lustro naprzeciw kolumn i to może sprawiać trudność kamerzyście, ale jako że więcej luster tam nie ma, to zawsze można stanąć tak, żeby kamery nie było widać w ujęciach.
I wciąż nie wiem, Kati, o czym mówił twój kamerzysta. :smut: :?

Przy okazji - chciałam dodać, że choć wg mnie 45 osób na wesele w Ambasadorze to wystarczająca ilość osób, to warto pamiętać, że managerka w umowie zazwyczaj zawiera liczbę 55 osób - jako minimum, za które płaci się, mimo że np. nie wszyscy się stawią. My mieliśmy szczęście - dostaliśmy termin po parze, która zrezygnowała na 3 m-ce w przód i dlatego pozwolono nam na minium 45 osób ( i tyle było :wink: )
Może zresztą mi sie jedynie wydaje, że ta sala jest mała, jakby nie było parę m-cy już minęło :wink:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Sty 10, 2005 1:17 pm   

Ja tam pamiętam , że na filarach były lustra.... jakoś tak heh Sala na pewno nie była zielona. Raczej w odcieniach bordo :wink:
Dobra, już nie ważne... kamerzysta coś gadał i tyle :wink:
_________________

 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 10, 2005 5:45 pm   

jeszcze sie nie zdecydowalam na te sale, ale raczej na 95% sie zdecyduje, choc wciaz mam watpliwosci to lepszej, spelniajacej moje wyobrazenia nie znalazlam, albo juz nie maja wolnych terminow.

my planujemy 60 osob i zastanawiam sie jak bedzie z miejscem do tanczenia na parkiecie, ale zawsze mozna tanczyc na tej wolnej przestrzeni z wykladzina dywanowa na podlodze.
mam nadzieje ze to sie uda :?:

a co do orkiestry jeszcze jej nie mam, ale juz wiem ze musze sie ograniczyc do 3 osob max.

dzieki za wasze uwagi

:wink:
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 10, 2005 9:31 pm   

Kati - to mówił o dużej sali, tu się nie wypowiadam, bo nie pamiętam jak tam jest z lustrami (tylko co do "mało miejsca" mi nie pasuje) :wink:

gambi - pamiętaj że zawsze część gości na weselu się nie stawi ( z różnych przyczyn), więc może nie będzie 60 osób. :)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 10, 2005 10:06 pm   

just Kate

do zaproszenia mamy wieksza liczbe gosci, ale znajac moja rodzinke spodziewam sie 60.

zastanawiam sie co zrobie gdy zrobia mi niespodzianke i pojawia sie wszyscy, wtedy chyba kazdy bedzie tanczyl na stojaco

:wink:
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 11, 2005 7:14 pm   

gambi napisał/a:
just Kate

do zaproszenia mamy wieksza liczbe gosci, ale znajac moja rodzinke spodziewam sie 60.

zastanawiam sie co zrobie gdy zrobia mi niespodzianke i pojawia sie wszyscy, wtedy chyba kazdy bedzie tanczyl na stojaco

:wink:


:graba:
Wiesz gambi, jak szeroko otworzycie drzwi na taras, to tam można również tańczyć, nawet jak pada :wink: :D
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 9:10 pm   AMBASADOR

Mając na uwadze, że jest kilka osób na forum, które miały lub planują swoje wesele w Ambasadorze, a w dziale "Sale weselne" brak jest zbiorczego tematu proponuję takie małe miejsce spotkań

Co Wy na to ?

Mam nadzieję, że Kryszka (Borynianka) przychyli się do mojej incjatywy.

Na dobry początek:
1. Strona Ambasadora
2. JEDZENIE DLA ORKIESTRY - tutaj między innymi kilka wypowiedzi o Ambasdorze
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 12:11 am   

Dlaczego miałabym mieć coś przeciwko? Forum tworzą wszyscy jego uczestnicy i ma być dla wszystkich pomocą, a wiadomo że osobny temat jest bardziej czytelny. :)
A zdrowa konkurencja jest zawsze potrzebna. :wink: :lol:


PIT - fajnie że wkleiłeś te linki. Ja poprzenosiłam tutaj posty z tematu "Sale weselne w Łodzi i okolicach", więc temat teraz wygląda trochę dziwnie, ale mam nadzieję że nadal jest czytelny.


No to Ambasadorowie (chyba tak Was trzeba tytułować :wink: ) dzielcie się uwagami o tej sali.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 16, 2005 8:04 pm   

Pytanie do wszystkich Ambasadorów na której sali mieliście/planujecie wesele
_________________
Coć dla Ambasadorów
"Wyznawcy" św. Wojciecha
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 16, 2005 10:03 pm   

Planujemy wesele na malej sali w pazdzierniku.
skoro pytasz, sam napisz gdzie planujecie wesele :wink:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 16, 2005 11:09 pm   

My mieliśmy też na małej sali - zielonej. :graba:
I dołączam się do pytania gambi :)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 17, 2005 10:02 am   

My w sierpniu na dużej sali
Skoro mała sala nazywana jes zieloną to czy dużą można nazwać czerwoną (bordową, burgund) ?
_________________
Coć dla Ambasadorów
"Wyznawcy" św. Wojciecha
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 17, 2005 10:38 am   

PIT napisał/a:
My w sierpniu na dużej sali
Skoro mała sala nazywana jes zieloną to czy dużą można nazwać czerwoną (bordową, burgund) ?


Jasne, ale właśnie bordo lub burgund lepiej brzmi niż czerwona. :lol: :graba:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 17, 2005 11:10 am   

just_Kate

Jak w praktyce wygląda zabawa na dwóch salach jednocześnie, czy goście nie mają ciągot, aby zajrzeć do "sąsiadów" - szczególnie, że teren wokół basenu jest chyba wspólny ?
_________________
Coć dla Ambasadorów
"Wyznawcy" św. Wojciecha
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 17, 2005 11:33 am   

PIT napisał/a:
just_Kate

Jak w praktyce wygląda zabawa na dwóch salach jednocześnie, czy goście nie mają ciągot, aby zajrzeć do "sąsiadów" - szczególnie, że teren wokół basenu jest chyba wspólny ?


Powiem ci, PIT, że nie bardzo wiem, czy goście mają ciągoty. Mnie się moi nie chwalili. :lol: A goście z wesela obok też do nas nie zaglądali. Mała sala jest w ogóle bardziej odseparowana, duża jest tuż przy basenie, więc w sumie ciężko w ogóle nie widzieć i nie słyszeć tego drugiego wesela jak się spaceruje wokół basenu, bo tak jak napisałeś ten teren jest dla obu wesel wspólny.
Ale zdecydowanie sobie nawzajem nie przeszkadzaliśmy. Muzyki z drugiego wesela na swoim się nie słyszy. Dopiero właśnie przy basenie słychać tą z dużej sali.
Poza tym ja to w ogóle spolegliwa jestem, więc mogłyby być trzy wesela i mnie by to w ogóle nie przeszkadzało. :mrgreen:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 17, 2005 12:16 pm   

Dzięki just_Kate za wspomnienia - postaramy się nie wchodzić "zielonym" na głowę

PIT-burgund :D
_________________
Coć dla Ambasadorów
"Wyznawcy" św. Wojciecha
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lut 18, 2005 12:12 am   

Odzywam sie jakos gosć :) )
Bylam na 2 weselach w Ambasadorze /dawniej Venus/-goscie raczej nie ida ogladac drugiego wesela, chociaz jesli orkiestra cos zagra i ktos poprowadzi tzw. węża lub pociąg w kierunku 2 sali-to sie zdarzyło, ze wesela na chwile sie połaczyły :)
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 7:19 pm   

Ja osobiście widziałam tę chyba małą salę i jak dla mnie troszke tam za ciasno, ale to rzecz gustu, wole duże przestrzenne sale i aby jedzenie było na tej co tance, tak goście sie nie rozchodzą i jak widzą dobrą zabawę przyłączaja sie. Niepodoba mi się też jak w jednym mejscu odbywają się jednocześnie dwie uroczystosci, mało swobody i dyskrecji.! :?
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 11:26 pm   

Megi, Ci ludzie zdecydowali sie na Ambasadora, wiec im go nie obrzydzaj!
Jak lubisz duże przestrzenie, to zrób sobie wesele w Hali Sportowej!
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 11:27 pm   

megi napisał/a:
Ja osobiście widziałam tę chyba małą salę i jak dla mnie troszke tam za ciasno, ale to rzecz gustu, wole duże przestrzenne sale i aby jedzenie było na tej co tance, tak goście sie nie rozchodzą i jak widzą dobrą zabawę przyłączaja sie. Niepodoba mi się też jak w jednym mejscu odbywają się jednocześnie dwie uroczystosci, mało swobody i dyskrecji.! :?


Primo - ciasne - ok, ale na ile - wg ciebie- osób???
Secundo - w Ambasadorze jedzonko jest w tym samym pomieszczeniu co tańce :mrgreen:
Tertio - tak z czystej ciekawości, czy byłaś tam, kiedyś megi na weselu ( bo opalanie się przy basenie wykluczam jako argument)? :mrgreen:

joa - :graba: :mrgreen:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 4:21 am   

megi napisał/a:
Niepodoba mi się też jak w jednym mejscu odbywają się jednocześnie dwie uroczystosci, mało swobody i dyskrecji.! :?

Dyskrecji? To na weselu ma być striptiz czy jak?

A chyba normalne jest że ktoś z ciekawości może obejrzeć suknie pań i panny młodej z drugiego wesela. Ale przecież nie będzie się w tym celu pakował do sali tylko patrzył z daleka i przy okazji.
Wychodząc z domu czy kościoła też się nie ukrywasz, a pewnie obserwuje cię pół osiedla. :wink:



U nas były dwa wesela jednocześnie i gdybym o tym nie wiedziała nawet by mi do głowy nie przyszło, że obok właśnie trwa druga zabawa.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 1:58 pm   

A tak przy okazji dyskrecji, megi, zdecydowałaś się, jak mi się wydaje, na droga suknię, w ogóle zdaje się, że nie bardzo oszczędzasz na weselu - i co, będziesz się chyłkiem z kościoła wymykać, żeby cię zbyt dużo osób z osiedla nie zobaczyło??? :hm:
O co chodzi z tą dyskrecją, to przecież ślub/wesele - normalne, że w tym dniu nie ma mowy o dyskrecji, w końcu panna młoda troszkę rzuca się w oczy w białej sukni i welonie, itp. To nie noc poślubna. :rhmgirl:

ps. sorki za zejście z tematu :wink:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 2:19 pm   

Widocznie żle to rozumiecie. Chodzi mi o to że nie na każdym przyjęciu goście są do końca w dobrym stanie, po co ktoś ma potem wytykac jakieś osobiste przypadłości, wiadomo na każdym weselu coś sie dzieje i nie zawsze się to podoba, to była moja sugestia, i wolę jednak salę gimnastyczna jezeli chodzi o złośliwości, każdy może wyrazić tu swoje poglądy i nikomu nie obrzydzam, kwestia gustu!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 2:31 pm   

megi napisał/a:
Widocznie żle to rozumiecie. Chodzi mi o to że nie na każdym przyjęciu goście są do końca w dobrym stanie, po co ktoś ma potem wytykac jakieś osobiste przypadłości, wiadomo na każdym weselu coś sie dzieje i nie zawsze się to podoba, to była moja sugestia, i wolę jednak salę gimnastyczna jezeli chodzi o złośliwości, każdy może wyrazić tu swoje poglądy i nikomu nie obrzydzam, kwestia gustu!!!!!!!!!!!!!!!!!


U mnie na weselu wszyscy byli w dobrym stanie :hm:
I niech by mi ktoś wytykać moich gości spróbował :dead:
A poglądy są rzecz jasna mile widziane, dobrze byłoby jednak, by były poparte jakimś osobistym doświadczeniem na przykład, prawda? Bo to, megi, serio ludzie czytają, i ktoś twojego posta przeczyta i może mylne wrażenie odnieść. W związku z tym ja wciąż proszę o więcej szczegółów do twojej pierwszej wypowiedzi.
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 2:41 pm   

Wiesz mam dowody, mam fotki, wiem że tam są dwie sale mi chodzi o tę małą. Mam też znajoma współpracuje tam czasam z dekoracją, a moja najlepsza przyjaciółka była tam 2 tyg temu na weselu, i to jej sie nie podobało!!!!!!!!!!!Więc ile ludzi tyle gustów. A dochodzi napewno tez zabawa każdy ma inną orkiestre, innych gości i to napewno tez ma wpływ na zdanie po weselu tam :lol: Pozadrawiam czuje antypatie, miałaś tam wesele, podobało ci się to jest najwazniejsze o to chodzi. Nigdy wszystkich sie nie zadowoli :graba:
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 2:55 pm   

megi napisał/a:
Wiesz mam dowody, mam fotki, wiem że tam są dwie sale mi chodzi o tę małą. Mam też znajoma współpracuje tam czasam z dekoracją, a moja najlepsza przyjaciółka była tam 2 tyg temu na weselu, i to jej sie nie podobało!!!!!!!!!!!Więc ile ludzi tyle gustów. A dochodzi napewno tez zabawa każdy ma inną orkiestre, innych gości i to napewno tez ma wpływ na zdanie po weselu tam :lol: Pozadrawiam czuje antypatie, miałaś tam wesele, podobało ci się to jest najwazniejsze o to chodzi. Nigdy wszystkich sie nie zadowoli :graba:


Megi na co masz fotki i dowody (hehe, fajnie to brzmi), bo nie załapałam, ja głupia szatynka :lol: ?? ? :hmm : -
A - jak pisałyśmy - orkiestry z drugiego wesela nie słychać. :!: :!: :!:
Nie bardzo też zrozumiałam, co się twojej przyjaciółce nie spodobało??? - to że ciasno było? A ile osób było na weselu???
Megi - nie obrażaj się, ale jak ktoś pisze negatywną opinię o jakimś miejscu, to naturalne jest, że jeśli ktoś o tym miejscu myśli dobrze, to będzie się domagał szczegółów. :D
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 3:01 pm   

I dlatego każdy ma swoje zdanie, sorki! O orkistrze nie wspomniałam, tak si,e bawiła tam moja przyjaciółka, może ogolnie jej sitam nie podobało, i wyg łosiła swoją opini, brałam wczesniej pod uwagę tę sale , bo mam blisko, ale ona jako jedyna tam była i jej posłuchała, nie mówie ze jest żle, tak jak piszesz moze było za dużo gości, ale czytałam tez tu opinie na portalu i też ktoś napisał ze było za ciasno, ze kamerzysta nie mógl zmieścic za stołem?! Prawdopodobnie to o tej sali[/fade]
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 3:16 pm   

megi napisał/a:
I dlatego każdy ma swoje zdanie, sorki! O orkistrze nie wspomniałam, tak si,e bawiła tam moja przyjaciółka, może ogolnie jej sitam nie podobało, i wyg łosiła swoją opini, brałam wczesniej pod uwagę tę sale , bo mam blisko, ale ona jako jedyna tam była i jej posłuchała, nie mówie ze jest żle, tak jak piszesz moze było za dużo gości, ale czytałam tez tu opinie na portalu i też ktoś napisał ze było za ciasno, ze kamerzysta nie mógl zmieścic za stołem?! Prawdopodobnie to o tej sali[/fade]


I przez takie właśnie 'lekko' ignoranckie opinie ktoś może sobie wyrobić złe zdanie o miejscu :evil: :evil: :evil:
Kati pisała o kamerzyście za stołami, i to było o dużej sali - może trzeba było doczytać dyskusję do końca???
Poza tym, megi, tłumaczę po raz kolejny, to forum odwiedza sporo osób i ktoś może sobie skrzywić pogląd na ten temat czytając twoje, powiedzmy - mało odpowiedzialne - słowa.
Szczegóły, szczegóły - kobieto, jak wyrażasz zdanie, to bądź za nie odpowiedzialna, albo przyznaj, że nie bardzo wiesz, o czym piszesz. :hm:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 3:24 pm   

Moge napisac ze mi sie nie podoba, a która sala nie istote ale chodziło mi własnie o ten Hotel. I z palca sobie tego nie wyssałam, nie poruszyłabym tego tematu, jakby mnie słuchy na tentemat nie dochodziły. Czy rozumiesz ze komus mogło sie tam nie podobać?
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 3:28 pm   

megi napisał/a:
Moge napisac ze mi sie nie podoba, a która sala nie istote ale chodziło mi własnie o ten Hotel. I z palca sobie tego nie wyssałam, nie poruszyłabym tego tematu, jakby mnie słuchy na tentemat nie dochodziły. Czy rozumiesz ze komus mogło sie tam nie podobać?


Oczywiście że rozumiem megi. :D Tyle że jak dla mnie to zdecydowanie jest wyssane z palca. :roll: :lol:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 3:31 pm   

Ok, każdy ma swoja racje, skończmy ten tema :graba:
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 3:37 pm   

PIT albo któraś moderatorka nas zabiją, to pewne :|
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 3:45 pm   

Eee ostatecznie dyskusja jest jakby "w obrębie szeroko pojętego tematu" hihi a dopóki toczy sie kulturalnie - możecie się nie zamartwiać :lol:
_________________

 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 3:48 pm   

Czy coś się stało .? Czy coś nie jest nie tak? Jak tak mówcie prosze!!!
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 3:51 pm   

megi napisał/a:
Czy coś się stało .? Czy coś nie jest nie tak? Jak tak mówcie prosze!!!


megi, na tym forum (jak i innych) przyjmuje się, że nie skrzywiamy głównego wątku topicu. Tzn. jeśli mamy jakieś personalne animozje to przenosimy je na dyskusję na prv. Dlatego też miałam obawy co do interpretacji naszej dyskusji przez moderatorów, ale jak widać, Kati nie będzie nas upominać. :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 3:55 pm   

OKIJESTEM NOWA , NIE ZNAM ZASAD! :graba:
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 3:55 pm   

Bo to nie mój dział hihihihihih
:twisted:
_________________

 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 4:12 pm   

Wtrącę swoje 3 grosze do tej dyskusji. 8)
Temat dotyczy sali, tak? Każdy ma prawo wypowiedzieć swoją opinię, tak?
Nie rozumiem, dlaczego naskoczono tu na Megi. :roll: Wyraziła swoją opinię, była tam, byli jej znajomi. To wystarczy. W innych tematach pisałyście opinie o salach, o których często jedynie słyszałyście z drugiej ręki i to było ok? :roll:
Megi napisała co jej się nie podoba w "Ambasadorze" (dwie sale, dwa wesela, za ciasna wg niej sala) - uzasadniła i uważam, że jest to w porządku.
Napisała też, że każdy ma swoje zdanie. :graba:

Pozdrawiam!

Asiek
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 4:16 pm   

aSIEK DZI?KUJE CI BARDZO, BO AZ GŁUPIO ZACZ?ŁAM SI? CZU? NA TYM FORUM POZDRAWIAM

[ Dodano: Nie Lut 20, 2005 4:17 pm ]
:graba: dla asiek
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 4:23 pm   

Asiek, staram się, hmm... 'naskakiwać'? - na sposób przedstawiania swojego zdania, nie na osobę.
I jeśli ja gdziekolwiek pisałam cokolwiek na temat jakiejś sali, to tylko bazując na własnych doświadczeniach. Nie wypowiadam się, jeśli czegoś na pewno nie wiem, a jeśli jest to opinia z drugiej ręki, nie przedstawiam jej jako własnej.
I moje dociekania, wg mnie, były słuszne. megi, czy inna forumka, ma prawdo do krytyki, ale konstruktywnej. Tzn. jeśli coś komuś się nie podoba, to powinien to uzasadnić, w końcu każdy post tu ma wnosić coś do dyskusji, prawda?
Opinia typu: mi się nie podoba - nie wnosi nic. Dlatego chciałam, żeby megi podała więcej szczegółów. Nie widzę w tym nic złego. :? :roll:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 5:11 pm   

just_Kate napisał/a:
jeśli coś komuś się nie podoba, to powinien to uzasadnić, w końcu każdy post tu ma wnosić coś do dyskusji, prawda?
Opinia typu: mi się nie podoba - nie wnosi nic. Dlatego chciałam, żeby megi podała więcej szczegółów.

Just_Kate, ale przecież ona podała własnie te szczegóły (wymieniłam m.in. kilka z nich w moim poście). Nie wiem, czego więc oczekujesz więcej... :?
Napisała konkretnie co jej się nie podobało i juz.

Jak dla mnie dalsze drązenie tej kwestii mija się z sensem.

Ja w "Ambasadorze" nie byłam, więc się udzielać nie będę. :lol:
_________________
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 5:36 pm   

Oki, niech będzie, że argumenty megi są wystarczające (dla mnie nie są). :lol: Będę zatem polemizować. :mrgreen: Bronić swojego zdania, doświadczeń, i.. faktów. :mrgreen:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl