Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Suknie maskujące duże barki
Autor Wiadomość
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
  Wysłany: Sro Lut 09, 2005 7:18 pm   Suknie maskujące duże barki

Chcialabym sie dowiedziec jakie sukienki (a raczej gora sukienki) maskuja duze barki????
Ostatnio zmieniony przez aggna Wto Lut 15, 2005 12:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 7:29 pm   Re: Suknie wyszczuplajace

aggna napisał/a:
Chcialabym sie dowiedziec jakie sukienki (a raczej gora sukienki) maskuja duze barki????


musisz przymierzać różne ale zwróc uwagę że korygować może suknia z szelką na szyje - a odpadają raczej te wogóle bez ramiączek (podkreślają linie ramion)..
może też być na ramiączkach z jakimiś ozdobami - np.kwiatami - wtedy tam skupia się uwaga patrzącego..
może też byc skośny rękawek (taki chiński)
dekolt raczej wcięty - będzie optycznie wydłużał :graba:
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 7:35 pm   

Wydaje mi sie, ze odpadaja suknie czy gorsety bez ramiaczek.
Powinna to byc raczej góra jak ...to co ja mam na swoim zdjeciu, ja akurat nie mam takiego problemu, ale taka szeleczka jest raczej twarzowa .
Albo w ogóle suknia z zakrytymi ramionami- ale zakrytymi jakas koronka.
Robie na szybko szkic, wydaje mi sie, ze mam racje.:)

suknie.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1142 raz(y) 51.4 KB

Ostatnio zmieniony przez joa Sro Lut 09, 2005 9:58 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 7:55 pm   

Myślę, że szelka na szyję. Lub rozwiązanie odwotne do dekoltu, tzn zakryć dekolt czymś, co będzie się zwężać do góry, ramiona odsłonięte. I pewnie podobnie z tyłu.
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 8:02 pm   

Martwie sie tym ze do mojej sukienki nie beda pasowaly szelki :cry:
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 8:19 pm   

A mi sie wydaje, ze szelka na szyje własnie podkresli ramiona.
Wg. mnie -odpada.
Kwiaty wokół łódkowatego dekoltu, albo w ogóle nawet duza łódka -powinno byc ok.
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 8:30 pm   

Taka "tradycyjna" szelka przy sukniach ślubnych moim zdaniem wcale nie maskuje szerokich ramion, a wręcz przeciwnie. :roll: Bo gorset się kończy (szeroko) i nagle się mocno zwęża przy szyi.


Natomiast uważam że idealne będzie zakończenie takie jak proponuje joa - u siebie na zdjęciu i na szkicu po prawej.

[ Dodano: Sro 09 Lut, 2005 8:33 pm ]
Joa - pisałyśmy w tym samym momencie, tyle że ja szukałam zdjęcia szelki. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 9:53 pm   

:) Kryszka :)
Ja nie wiem gdzie szukac takich rzeczy /korzystam z Forum ;) )-tam juz wszystko jest ! ;) /
wiec łatwiej mi szybko narysowac :) )
 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 10:03 pm   

Mówcie co chcecie :) Widziałam jakie cuda zwykla szelka potrafiła zdziałać z szerokimi ramionami mojej przyjaciółki.
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 10:30 pm   

A szal nie załatwi problemu? Taki z materiału, z jakiego będzie suknia, szeroki..
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 10:39 pm   

joa napisał/a:
:) Kryszka :)
Ja nie wiem gdzie szukac takich rzeczy /korzystam z Forum ;) )-tam juz wszystko jest ! ;) /

:glupek: A ja głupia szukałam na stronach z sukniami. :wink:
Po czym sobie pomyślałam, że modelki to raczej mają super figurę i trudno będzie znaleźć przykład. 8)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
rudka77 


Dołączyła: 24 Sty 2005
Posty: 58
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 10:50 pm   

Jest taka strona:

http://www.myvirtualmodel...e/jsp/home.jsp?

Trzeba się zalogować, powypełniac pola, poprzeliac swoją wgaę :) ) wybierzesz sobie szczegóły twarzy i stworzy Ci mniej więcej model Twojej osoby. I wtedy możesz tam sobie dobierac stroje. Są też suknie slubne, być może podpasujesz w jaki sposób najlepiej zatuszować ramiona :) )
Pozdrawiam i życze dobrej zabawy :) )
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lut 10, 2005 2:00 pm   

Dzieki dziewczyny.
Z tym szalem to chyba zly pomysl, bo przeciez nie bede sie calo noc bawic w szalul tylko mi bedzie przeszkadzac

[ Dodano: Czw Lut 10, 2005 2:26 pm ]
Bylam na tej stronce jest maly problem ja nie znam jezyka angielskiego :cry: Dziekuje za szczere checi
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 10, 2005 3:28 pm   

Aggna - a taka suknia? Wklejałaś ją w temacie o nowych propozycjach. :wink:

Tylko nie bolerko, a integralna część sukni - te rękawki i dekolt.

_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Lut 10, 2005 8:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lut 10, 2005 8:13 pm   

Ladna jest ta sukienka ale ja juz sobie wymazylam sukienke tylko wlasnie nie wiem czy bede musiala ja zmienic :(

To jest ta moja wymazona sukienka. Moze sie da ja troszke poprawic :wink:
Jak mi radzicie??
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 10, 2005 8:49 pm   

Mi się wydaje źe właśnie takie z odcinanym gorsetem podkreślają szerokie ramiona. :roll:


Aggna, a może ty się niepotrzebnie przejmujesz? Może tobie się tylko wydaje że masz "bary"? :wink:
Nie ma rady - musisz iść i przymierzyć kilka sukienek o różnych fasonach, najlepiej z osobą która ci dobrze doradzi, wtedy się dopiero przekonasz czy widać czy nie mankamenty urody.

Zresztą do ślubu masz jeszcze kupę czasu i możliwe że jeszcze nie raz zmienisz zdanie co do sukni. 8)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 18, 2005 12:56 pm   

aggna nic sie nie przejmuj:)
ja mam szerokie ramiona i dosc spory biust, dodam ze dosc wysoko osadzony:). rączki mam pulchne ale co tam w koncu to ja i moje ciałko i do tego kochane:) miałam taka sukienke i uwazam moze nie skromnie, ale uwazam ze wygladałam całkiem całkiem

tu mozna moje pulchniacze pooglądac: http://www.toya.net.pl/~zbebus/foto/index.html

a kiecka ta co pokazałas fajna ale ja bym se w samych falbanach poszla bez tego alea faruszka, ale to mój gust:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
rudka77 


Dołączyła: 24 Sty 2005
Posty: 58
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 18, 2005 1:27 pm   

Wygladałaś suuuuper, laseczka z Ciebie :) ) jakie pulchne ramiona.... bardzo ładnie wygladaliście :) )

[ Dodano: Pią Lut 18, 2005 1:31 pm ]
Agna, a może podaj mi swoje wymiary i ja Ci tam zrobie ten model? Jeszcze tam poszukam bo pamietam, że tam były suknie ślubne i można sie było zobaczyc z przodu, z tyłu, w welonie, bez... fajna taka wizualizacja i dość dobrze zrobiona. Jak chcesz to służę pomocą :) ) Tam wzrost się podaje w stopach a wagę w funtach. Tu masz adres fajnego przelicznika http://miary.hoga.pl/ Trzeba jeszcze wybrać rodzaj nosa, szeroki czy wąski, usta, wąskie czy szerokie, oczy okrągłe czy migdałowate (o ile dobrze pamietam) i talia czy dobrze zdefiniowana czy słabo, czy tez szerokie ramiona.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl