Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Paweł Otto Pracownia Fotograficzna (dawniej Utrwalacz)
Autor Wiadomość
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 11:56 pm   Paweł Otto Pracownia Fotograficzna (dawniej Utrwalacz)

a co sadzicie o tych zdjeciach:

Zastanawiam sie nad nimi, bo zdjecia calkiem mi sie podobaja, a oferta cenowa chyba calkiem przystepna.
Asiek, nie zechcialabys spojrzec na nie okiem profesjonalisty?
Bede wdzieczna za wszystkie uwagi :)

edit: usunełam link do strony, takie dane podajemy na priv.
Pusiak


edit: aktualizacja nazwy studia
kryszka
_________________

Miłego dnia Gość ;)
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Lip 06, 2016 2:49 pm, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 10:56 am   

Kurcze, wyrastam tutaj na forumową wyrocznię w sprawach fotografii. :hahaha:

Gambi, jeśli Ci się podobają to bierz i się nie zastanawiaj. :wink:

Zdjęcia są w porządku, dużo pomysłów, zdjęć portretowych w plenerze (to lubię!).
Generalnie nie przepadam za plenerem ślubnym na jakiś starych ulicach, przy odrapanych murach, zniszczonych budowlach, itp. Dla mnie to wygląda trochę smętnie, a ślub to radość, prawda? Takie otoczenie pasuje mi do normalnych zdjęć w cywilnych ubraniach (para lub solo), ale nie do ślubnych. Po prostu smutno to wygląda. :( A tu sporo takich zdjęć w odrapanych miejscach...
Za dużo na niektórych zdjęciach obróbek komputerowych (pomijam kolorki, sepię, itp, ale te świetliste aury wokół młodych mi się nie podobają :roll: - nienaturalnie to wygląda), a kilka zdjęć to fotomontaże, a na to to już w ogóle mam alergię, zwłaszcza jak jest tak zrobione, że widać, że to nakładka.
Acha i sporo zdjęć "krzywych" - ciekawy zabieg, ale niekoniecznie na 80% fotografii... :roll:

Ogólnie zdjęcia ciekawe, ale ja powiedziałabym panu (pani), żeby nie szalał(a) za bardzo z obróbką komputerową, bo w większości przypadków psuje to oryginalne zdjęcie. I częściej trzymał(a) prosto aparat. 8)

Pozdrawiam! :)
_________________
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 2:03 pm   

hmm ja widziałam ich pracę na żywo i potem efekty również..

no cóż zdjęcia: sporo fajnych ale przesadzają z obróbka tak jak pisze Asiek. Wiele wydarzeń niestety przegapili, a na weselu zdjęcia robili bardzo wybiórczo tzn.wiele jest zdjęć tych samych osób (kto wpadł w oko, a raczej która.. ;) to był) i chyba nie wiedzieli za bardzo na kogo jeszcze zwrócić uwagę (np. rodzina najblizsza) - trzeba zatem zwrócić na to uwagę jakbyś się decydowała..

gorzej z albumem - zainteresuj się w co chcą ci zdjęcia włożyć bo okładka tego albumu co widziałam pozostawiała wiele do życzenia - tzn. spodziewałabym się że racze że tam bedą zdjęcia z wakacji :?
album w środku przemyślany :graba:

aha: i bez uzgodnienia wsadzili zdjęcia na swoją stronę - ale po uwadze od razu zdjęli.. :roll:
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 2:28 pm   

Dziewczyny bardzo dziekuje za Wasze uwagi, napewno porozmawiam z panem i wytlumacze co chcialabym zeby bylo, a czego ma nie byc.
Asiek
przyznaje, ze jestes ekspertem, bo chodz zwrocilam uwage na te aure i nie za bardzo mi sie podobala, to innych fotomontazy nie zauwazylam, a tez wolalabym zeby zdjecia byly naturalne, na tyle na ile sie da.
Jesli chodzi o obrapane sciany to chyba wiekszosc tych zdjec jest z Wawy, a my raczej wybierzemy park lub palmiarnie w zaleznosci od pogody.
Agni
dzieki za rady, umowilam sie z panem ze bede mogla sobie wybrac album, poda mi strone z ktorej zamawia. dzieki za uwage o wybiorczych zdjeciach i twarzach.
powiedz mi prosze czy ogolnie jestes zadowolona z jego pracy?
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 2:56 pm   

gambi: pracowali dla moich znajomych (ja tylko tam byłam :) ) i widziałam co zrobili.
Mogę powiedzieć za siebie że byłabym średnio zadowolona... ale może po prostu trzeba ich dopilnować :roll: i np.zorganizować osobę (może z rodziny albo obydwu) która w trakcie poinformowała by dyskretnie fotografa co do obecnych gości..

co do podobania się zdjęć to oczywiście kwestia gustu - najważniejsze żeby wam się podobało i żebyście wiedzieli za co płacicie.
 
 
Paweł Otto 
Firma

Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 4
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 10:32 pm   

Witam,
Bardzo mi miło, że toczy się dyskusja o mojej pracy. Chciałbym jednak ustosunkować się do kilku kwestii, które zostały poruszone.

Po pierwsze – fotomontaże. Nie robię ich NIGDY!!! Bo ich nie lubię. Wiem, których zdjęć dotyczą wątpliwości i chciałbym zapewnić, że to jest sytuacja zastana. Niedowiarkom mogę wysłać surowy plik by się przekonali.

Po drugie – strona www. Przypadek, o którym mowa – dotyczył jednej pary (nie chcę tu wymieniać ich z nazwiska). Ich zdjęcia znalazły się na stronie bez pytania, gdyż są to również moi znajomi. No cóż, okazuje się, że w takich przypadkach należy zachować jeszcze więcej ostrożności. O zgodę na umieszczenie zdjęć na stronie www pytam zawsze w momencie podpisywania umowy. To pozwala mi unikać tego typu problemów.

Po trzecie – albumy. Zdjęcia wklejam w albumy HENZO (http://www.foto-kwiatek.pl/slub1.html) Są to jak najbardziej ślubne albumy. Poza tym pozostawiam każdemu możliwość wyboru konkretnego albumu.

Po czwarte – miejsce pleneru. Wyboru miejsca na plener zawsze dokonuje młoda para. Ja ze swojej strony jedynie sugeruję różne miejsca. Niektórzy wolą robić sobie zdjęcia w studio, inni w ogrodzie botanicznym, a jeszcze inni szukają odrapanych ścian i czegoś innego – np. powykrzywianych kadrów. Takie osoby właśnie bardzo często trafiają do mnie.

Po piąte – powtarzanie się tych samych osób. Najczęściej na zdjęciach pojawia się młoda para, a także osoby, które są najbardziej aktywne na parkiecie. Tak to wygląda od strony technicznej.

Po szóste cytuję: „Wiele wydarzeń niestety przegapili” – tu moje pytanie – co konkretnie????

Pozdrawiam – Paweł Otto
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 1:33 pm   

jak już napisałam - wypowiadam się za siebie a nie za swoich znajomych więc nie będę dalej rozwijać swojej wypowiedzi.. moje zdanie jest takie i już 8)

Paweł Otto napisał:
"Przypadek, o którym mowa – dotyczył jednej pary (nie chcę tu wymieniać ich z nazwiska)..."
-co do nazwisk to chyba oczywiste.. oni nic wspólnego z tym forum nie mają ani nie zamieścili swoich opinii.


ja rozumiem że pewne "aktywne" osoby mogą się powtarzać, ale nie na większości zdjęć - wesele nie toczy się tylko na parkiecie...
co do ewentualnie przegapionych wydarzeń akurat na tym weselu - nie będę przytaczać bo forum nie jest na to miejscem.
 
 
Paweł Otto 
Firma

Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 4
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 4:30 pm   

ok - to poprosze o informację na mail - otto@interia.pl

Jestem przekonany że mogę odeprzeć każdy zarzut.
Paweł Otto
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 4:56 pm   

hmm.. zdaje się że nie jestem upoważniona do tego żeby dyskutować z autorem zdjęć na temat nie moich zdjęć?

w każdym razie: co do zarzutów to raczej bym powiedziała że zamieściłam kilka uwag, a co do przekonań - to chyba ich nie zmienimy..
 
 
Paweł Otto 
Firma

Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 4
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 5:12 pm   

Zamieszczając "kilka uwag" - rozpoczęła Pani właśnie dyskusję. Czy pisząc to posiadała Pani upoważnienie ??
Moim celem wcale nie jest przekonanie Pani do mojej pracy. Zamieszczając nieprawdziwe informacje - stawia mnie Pani w złym świetle, jednocześnie nie dając mi możliwości udowodnienia że jest inaczej.
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 5:29 pm   

upoważnienie do swojego zdania mam :)

a forum jest od tego żeby zamieszczać właśnie swoje subiektywne uwagi i moim celem nie jest wcale zniechęcenie kogokolwiek do pana pracy - to chyba jasne i jakoś autorka tego wątku to zrozumiała. Każdy korzystając tutaj z informacji zazwyczaj sam jeszcze wszystko sprawdza bo gusta gustom nie równe.

co do nieprawdziwych inforamcji - no cóż, nie możemy tego tutaj zweryfikować...moim zdaniem pewne wydarzenia nie zostały utrwalone - ale to może zdanie subiektywnego gościa (nie chodzi mi przecież o główne wydarzenia takie jak oczepiny!)
 
 
Paweł Otto 
Firma

Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 4
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 5:31 pm   

Ok - dajmy spokój.
Pozdrawiam - Paweł Otto
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 5:36 pm   

hmm dajmy spokój: ja umieściłam w stronach www (wątek strony www) link do Utrwalacza więc chyba to świadczy o tym że nie miałam zamiaru nikogo zniechęcać..
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 07, 2005 2:27 pm   

Agni
Bardzo dziekuje Ci za Twoje zdanie.napewno zwroce na nie uwage.
Pytalam o opinie, bo nie bylam pewna czy na wszystko zwrocilam uwage, a "co dwie glowy to nie jedna" :)

[ Dodano: Czw Paź 27, 2005 5:46 pm ]
Zdjęcia mamy juz w domu, a wiec teraz moge z czystym sumieniem polecic tego fotografa.
Zdjęcia się wszystkim bardzo podobają. Plener jest własnie taki jaki sobie wymarzyliśmy z piękną złota polska jesienia w tle.
Zdjecia reportarzowe w kosciele i na sali oddaja urok chwili. Na zdjeciach z wesela nikogo nie brakuje.
Dostaliśmy zdjęcia w pięknym albumie, który zreszta sama wybrałam :wink: , ułożone w ciekawa całość.
Dodatkowo z czego jesteśmy bardzo zadowoleni mamy zdjęcia na płycie i mozemy sami zrobic odbitki, tam gdzie się akurat znajdziemy :wink:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 7:53 pm   

czesć dziewczynki, jestesmy bardzo zainteresowani, skorzystanie z usług Pana Otto, zdjęcia reportażowe bardzo nam sie podobaja, natomiast chcielibyśm zobaczyc również zdjęcia studyjne, prosze, jeśli ktoś z Was mogłby wkleic kilka fotek wykonanych przez tego Pana :)

Z góry Wam dziekujemy !! !
_________________
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sob Lis 10, 2007 9:41 am   

My się już prawie na p.Pawła zdecydowaliśmy :) W sobotę przyszła umówiliśmy się jeszcze na spotkanie, żeby zobaczyć zdjęcia na papierze i porozmawiać o kwestach nas interesujących :) Jak będzie po zdam relację :D :D

A powiem wam, że to i tak już jest sukces, bo narzeczony mój nie bardzo był za zdjęciami w ogóle, no najwyżej ze ślubu, a sam powiedział, żebyśmy się umówili na spotkanie jak obejrzał zdjęcia na stronie :D
_________________
 
 
 
kasia_i_wojtek 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 9:47 am   

Nasi znajomi skorzystali z usług studia "UTRWALACZ", zresztą na weselu na którym byliśmy gośćmi.
Widzieliśmy ich albumy, widzieliśmy przykładowe zdjęcia na stronie.
Polecenie + portfolio = zarezerwowany termin, umowa to (mam nadzieję) czysta formalność :-)
Studio z całą pewnością warte uwagi, choć nie można powiedzieć żeby było tanie... Czy warte swej ceny - okaże się za kilka miesięcy :)
_________________

 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 9:24 am   

My tez zdecydowalismy się na studio Utrwalacz :D . Zdjęcia oglądane w studio bardzo nam sie spodobały, a i sam pan Paweł zrobił na Nas pozytywne wrażenie - sympatyczny, otwarty na propozycje i pomysły :) . Uważam, że oferta cenowa tez jest rozsądna.
_________________
 
 
alexa 

Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 8:46 pm   

i my będziemy korzystać z usług pana Pawła :) studio + plener

studio duże, przestronne...można wybrać sobie kolor tła :hurra:

i jak już napisała doni_iza... pan Paweł jest miły, elastyczny, spokojnie wysłuchał jakie są nasze oczekiwania, więc mam nadzieję, że będzie OK

a więcej napiszę po...czyli dopiero jakoś w październiku :lol:
_________________
alexa

 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 10:19 pm   

Alexa super, ze też zdecydowaliście się na studio Utrwalacz :)
Ponieważ będziecie mieć ślub przed nami to czekam na relacje i wrażenia z sesji. :)
_________________
 
 
alexa 

Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 10:29 pm   

na pewno dam znać co i jak :)
ale to jeszcze tyyyyle czasu...
_________________
alexa

 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 28, 2008 10:27 pm   

To i ja sie przyznam ze bedziemy korzystac z usług Pana Pawla i jestem strasznie z tego zadowolona. Nawet przez moment nie zalowalam.

A relacje zdam juz calkiem niedlugo ;) Musicie byc cierpliwe.
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
kasia_i_wojtek 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 8:10 am   

Profesjonalista przez wielkie P.
Pan Paweł zna się na swojej pracy, potrafi doskonale wyczuć moment (zdjęcia ślubne i weselne).
Wcześniej nie chcieliśmy fotografa na weselu, ale właśnie po obejrzeniu albumu weselnego zrobionego przez p. Pawła u naszych znajomych - zmieniliśmy zdanie :)
W plenerze potrafi doskonale doradzić, podpowiedzieć, ustawić odpowiednio.
Zdjęciami wszyscy są zachwyceni. Czekamy na prezentację, ale przypuszczam, że poziomem wykonania nie będzie ustępować zdjęciom :)
Z czystym sumieniem możemy polecić jego usługi.

Pozdrawiam,
Wojtek
_________________

 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 08, 2008 3:01 pm   

Właśnie odebrałam zdjęci od pana Pawła. Plenerową sesję zdjęciową wygrałam na forum.
Zdjęcia są absolutnie piękne! Jestem przeszczęśliwa, wszystkim się podoba i już rozdaję wizytówki :D .
Pan Paweł wydawał się niepozorny i miałam obawy, że zdjęcia będą zbyt zwyczajne. Nie miałam racji. Są super, dopracowane w każdym szczególe.
Dostaliśmy album wypełniony zdjęciami oraz płytkę ze zdjęciami wybranymi przez fotografa i pozostałymi, które zostały obrobione, ale nie są wklejone do albumu. Nie ma ich może bardzo dużo, ale wszystkie są bez pudła.
Album wykonany przepięknie. Elegancko i z pomysłem.
Naprawdę polecam i bardzo dziękuję. :D

PS. Nie wiem czy mogę wkleić kilka zdjęć w tym wątku?
 
 
mycha888 

Dołączyła: 12 Gru 2007
Posty: 12
Skąd: od kolezanki
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 9:03 pm   

ja poznałam Pana Pawła na targach ślubnych rok temu i na prawdę przesympatyczny i otwarty na pomysły:)
 
 
EwuniaS 

Dołączyła: 02 Gru 2008
Posty: 10
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 10:48 am   

A ja zgarnęłam zdjęcia Pana Pawła z nk od koleżanki-ślicznie wyszli, sama postanowiłam skorzystać z jego usług ale na efekt muszę jeszcze trochę poczekać
 
 
tysiaak 


Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 246
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Nie Lut 22, 2009 12:07 pm   

Ja sie własnie zastanawiam nad tym fotografem. Bardzo podobaja mi się zdjęcia ze strony internetowej. Wiem, że zdjęcia dostaje się w albumie i wiem, że rówenież na płycie i mam własnie pytanie- czy na płycie znajdują się dodatkowo zdjęcia, których nie ma w albumie?
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 11:04 am   

Tak, na płycie dostaje się wszystkie "udane" ujęcia.
_________________
 
 
Sylwiam 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 70
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 3:57 pm   

Witam! W sobotę (18 kwietnia 2009) byłam na weselu, na którym zdjęcia robił Pan Otto (zdjęcia ze ślubu i około 2-3 godziny wesela). Zdjęć oczywiście jeszcze nie ma, ale mam uwagi, co do stroju fotografa. Jeansy i wypuszczona na spodnie koszula w kratkę są dla mnie niedopuszczalne. Nie chciałabym ubierać fotografa od razu w garnitur, ale skoro robi zdjęcia na ślubie i weselu, na którym wszyscy ubrani są elegancko, to od niego także wymagam porządnego stroju.
_________________
Sylwia
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 7:05 pm   

Sylwiam w takim razie jaki stroj jest dla Ciebie odpowiedni dla fotografa ?? koszula musi byc wciagnieta w spodnie czy chodzi o te jeansy ?
 
 
Sylwiam 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 70
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 8:35 am   

Ciemne spodnie, jednolita koszula, ewentualnie jakaś marynarka. Wygląd a'la cowboy mi nie odpowiada. Ale to moje zdanie.
_________________
Sylwia
 
 
EwuniaS 

Dołączyła: 02 Gru 2008
Posty: 10
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Maj 29, 2009 1:10 pm   

Ja wykonałam zdjęcia u Pawła Otto.

Powiem tak cena jak za łączna usługę w porównaniu z innymi oferowanymi na rynku jest przystępna, ale zmienna, tzn w przeciągu ostatniego roku wzrosła więc nie wiem czy powyższe zdanie jest aktualne;)
Usługi, wykonane rzetelnie i z uśmiechem, kontakt również bardzo dobry i rzeczowy.
Efekt końcowy: albumy wykonane bardzo ciekawie, nam osobiście zdjęcia się podobają, niektóre ujęcia są o wiele lepsze niż inne ale tez z modelami fotograf nie miał do czynienia.
Jedyne uwagi to takie że na ślubie czułam się jakby paparazzi mnie oblegali, wszędzie tylko flesz, co do stroju, szczerze powiedziawszy nie przyglądałam się, ale też nie na tym byłam skupiona.
 
 
jonka 

Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 9:22 am   

My również skorzystaliśmy z usług p. Pawła. Bardzo ciekawe albumy, fajny i nietuzinkowy pomysł. POLECAM z całym przekonaniem
 
 
karotka 

Wiek: 43
Dołączyła: 06 Sie 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 10:40 am   

mnie również zachwyciły prace p. Pawła. Zastanawiamy sie nad wyborem fotografa i jest on moim faworytem. Napiscie moze jak sprawa sie ma cenowo. Planujemy zdjęcia w kościele oraz plener.
_________________

 
 
jonka 

Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 1:44 pm   

jeżeli chodzi o cenę to jest kilka wariantów wyboru, może Ci przesłać kilka propozycji. On robił nam zdjęcia w swoim studio i na przyjęciu weselnym. Zrobił z tego 2 osobne albumy.
Stwarza naprawdę przyjazną atmosferę podczas robienia zdjęć, czasami jest niezauważalny.
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 1:39 pm   

Polecam studio Utrwalacz pana Pawła również jako fotografa, który upamiętni chrzciny Waszych dzieci :)
My jesteśmy z fotek Młodego bardzo zadowoleni. :D
_________________
 
 
Paulinqa 

Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 11:48 am   

Czesc

Pawel Otto robil nasz plener i jestesmy oczarowani zdjeciami. Bardzo sympatyczny, fajnie nam sie pracowalo, przystepna cena. Polecam z czystym sumieniem!
 
 
Sylwiam 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 70
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 6:58 pm   

Witam! My wybraliśmy opcję: reportaż ze ślubu + 2 godz. wesela + plener. W końcu zrobiliśmy tak, że w dniu ślubu zrobiliśmy kilka zdjęć w studio (w pełnym makijażu ślubnym, fryzurze itp), a plener dopiero jakieś 3-4 tygodnie po weselu. Dla fotografa nie stanowiło to żadnego problemu. W efekcie mamy 2 fajne albumy z ciekawymi zdjęciami. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Cena przystępna. POLECAM!
_________________
Sylwia
 
 
efpe 

Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 02, 2016 7:02 pm   zmiany zmiany zmiany

Szanowni Państwo - miło mi poinformować, iż od niedawna sesje ślubne wykonuję pod szyldem EFPEstudio.
Dla Państwa oznacza to - dwóch fotografów, mobilne studio, doskonałe efekty oświetleniowe.
Zapraszamy na nasz FB profil - gdzie informujemy na bieżąco o naszej działalności.

Paweł Otto
Filip Jesionek

Efpe
 
 
katnow 

Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 08, 2017 6:30 pm   

Moja koleżanka robiła u pana Pawła Otto sesję fotograficzną swojej córce. Była to częściowo sesja z okazji chrztu a częściowo taka pamiątka rodzinna :) Chwaliła pana Pawła za miłą atmosferę w trakcie sesji i dobre podejście do córki. Zachęcona jej opinią sama planuję się skusić na taką sesję :)
 
 
Michalina29 

Dołączyła: 12 Mar 2017
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Mar 12, 2017 7:50 pm   

Mi się bardzo podobają zdjęcia Pana Pawła i sama będę go zamawiała do sesji rodzinnej żeby mieć piękną pamiątkę bo dzieciaczki tak szybką rosną :) . Z resztą możecie wejść sobie na jego FB pawelotto.fotograf i sami zobaczyć jakie ma świetne zdjęcia. Koleżanka robiła u niego sesje i bardzo sobie chwaliła chociażby podejście do dzieci praz jego profesjonalizm .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl