Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"NOSTALGIA" w Sokolnikach
Autor Wiadomość
Tola09 

Dołączyła: 19 Lut 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 7:00 pm   "NOSTALGIA" w Sokolnikach

Witam :-) ,
Zastanawiam się nad organizacją wesela na ok. 100 osób w restauracji Nostalgia w Sokolnikach (k. Ozorkowa).
Nie znalazłam o nich nic na forum - czy ktoś z Was był tam na weselu, lub chociaż słyszał jakieś opinie?
Pozdrawiam,
Tola


edit: zmieniłam tytuł wątku :)
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Mar 06, 2009 2:24 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 7:08 pm   

Hmm nie wiem czy Ci pomogę... Rozmawiałam kiedyś u dentysty z kobietą, której córka tam pracuje/pracowała. Mówiła, że jest tam drogo a jedzenia za dużo nie dają na stoły.. Tylko tyle wiem...
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 7:25 pm   

Ja osobiście nie słyszałam wśród znajomych o tej sali, ale na necie znalazłam kilka informacji, oto kilka z nich:

ogólnie o sali, (aby wyświetliły się zdjęcia w galerii, trzeba klikać bezpośrednio na zdjęcie)

http://nostalgiasokolniki.../sokolniki.html

i opinia internautki o tej sali:

http://www.gastronauci.pl/lokal.php?p=6889
_________________


Ostatnio zmieniony przez izunia_82 Czw Lut 19, 2009 7:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 20, 2009 6:45 pm   

Z zewnatrz ładnie sie prezentuje a w środku...nie mój klimat (a tym bardziej a wesele)
_________________
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 12:22 am   

Byłam, widziałam i się zachwyciłam ;) Otoczenie jest bajecznie. Zdjęcia tego nie oddają. Wokół jest piękny sokolnicki las. Wnętrzu nie przyglądałam się szczególnie (latem byłam), ale nie wydaje się rozmiarowo zbyt duże, więc nie wyobrażam sobie jak zmieścić tam 100 os. i zostawić jeszcze kawałek parkietu tanecznego. No chyba, że na zewnątrz. Ceny są naprawdę wysokie, a porcje dość skromne, ale za to obsługa nienaganna. Wątpię czy zorganizowano tam już jakieś wesele, bo Nostalgia dopiero co powstała.
 
 
Tola09 

Dołączyła: 19 Lut 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 10:33 am   

Dziewczyny,
Dzięki za odpowiedzi. Wiem, że to fajne miejsce, w dodatku w moich ukochanych Sokolnikach. Niestety nie wiem czy odważę się zorganizować taką dużą imprezę w restauracji bez większego doświadczenia, chociaz bardzo żałuję, bo z róznych powodów bardzo bym chciała.
A Wy? Zaryzykowałybyście?
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 6:59 pm   

Hmmm...sądząc po obsłudze podejrzewam, że podejdą do sprawy profesjonalnie, co wcale nie znaczy, że nie będzie wpadek, wynikających z braku doświadczenia. Moim zdaniem nie ma też co liczyć na stoły uginające się pod weselną strawą, pomijając stoły wiejskie, prosiaki i inne takie atrakcje. Ale to tylko moje odczucie. Najlepiej jakbyś się tam przejechała i dowiedziała co i jak, przede wszystkim czy miejsca starczy.
 
 
Tola09 

Dołączyła: 19 Lut 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 7:37 pm   

... jasne jade w weekend, wszystkiego się dowiem, chociaż nie ma to jak informacja z pierwszej ręki - od uczestników...
No nic, zobaczymy, moze jednak sie odważę zaryzykować.
Dzieki za wszystkie rady :) pozdrawiam,
Ostatnio zmieniony przez Tola09 Czw Lut 26, 2009 7:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Świadek 

Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 26, 2009 2:22 pm   

Według mnie chyba najładniejszza sala w Łodzi i okolicach .Cudo !
 
 
gosiairafał 

Dołączyła: 02 Wrz 2009
Posty: 7
Skąd: sokolniki
Wysłany: Sro Wrz 02, 2009 5:22 pm   

29.08.2009r Odbyło się tam nasze wesele. Było poprostu cudownie. Kuchnia pyszna, atmosfera bardzo przyjazna, cały personel idealny a nad przebiegiem całej uroczystości czuwali sami właściciele lokalu. Naprawdę jeżeli ktoś z Państwa zastanawia się czy warto wyprawiać wesele lub czy to jest odpowiednie miejsce na taką uroczystość - To z czystym i spokojnym sumeniem oraz z ręką na sercu możemy odpowiedzieć jednogłośnie: Tak, Warto. Samo miejsce jest poprostu magiczne a jeżeli dołączymy do tego pozostałe czynniki tj bardzo smaczne jedzenie, fachową i przyjazną obsługę z uśmiechem na twarzy oraz idealną atmosferę przyjęcia - to wszystko musi być jak z bajki... i tak właśnie wyglądało Nasze Wielkie, Cudowne Wesele-nic byśmy w nim nie zmienili. Dziękujemy Wam bardzo- było super. :P
_________________
Gosia i Rafał
 
 
angel 

Dołączyła: 05 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 11:41 am   

Byłam w Nostalgii na weselu 8 sierpnia było super,fajne miejsce z klimatem i bardzo dobre jedzenie :D
 
 
Basia.83 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: okolice łodzi
Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 3:54 pm   

Nie byłam, ale opinie słyszałam pozytywne (koleżanka z pracy bawiła się tam jako gość)
 
 
beija-flor 

Dołączyła: 06 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 9:20 pm   Re: "NOSTALGIA" w Sokolnikach

Czy coś nowego w tym temacie? jakieś doświadczenia? jestem również bardzo ciekawa opinii. pozdrawiam.
 
 
panna 

Dołączyła: 07 Wrz 2009
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 10:11 am   

[ Dodano: Pon Wrz 07, 2009 11:12 am ]
byłam w Nostalgii na weselu u koleżanki jedzenia jest dużo,okolica przepiękna,z tego co wiem cena wesela zaczyna się od 140
Ostatnio zmieniony przez panna Pon Wrz 07, 2009 10:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
angel 

Dołączyła: 05 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 6:02 pm   

beija-flor jak interesują cię szczeguły to napisz jakie .pozdrawiam
 
 
beija-flor 

Dołączyła: 06 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 4:40 pm   

Podpisałam już umowę w Nostalgii na przyszły rok. Przede wszystkim jestem ciekawa, jak wygląda sprawa jedzenia. Byłam tam 2 razy na obiedzie i wszystko było smaczne, więc mam nadzieję, że na wesela też się starają. Czy zostaje coś z jedzenia do zabrania? Jaka obsługa? Zastanawiam się też nad miejscem do tańczenia. Na pierwszy rzut oka nie ma tam zbyt dużo miejsca, ale jak jest w praktyce? Właściciele polecili mi orkiestrę AceVoice. Czy ktoś korzystał z tego zespołu? pozdrawiam.
 
 
angel 

Dołączyła: 05 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 8:56 am   

Czesć beija-flor moge powiedzieć że obsługa w Nostalgii jest ok (młode dziewczyny) dostałam gościnca po weselu,jak ja byłam było 120os było w sam raz miejsca do tanca ,orkiestry nieznam pozdrawiam
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Paź 01, 2009 11:50 am   

Hejka, czytam forum od jakiegoś czasu i dzięki Wam udało mi sie wyselekcjonować parę sal.Byłam w Nostalgii i chciałam sie podzielic wrazeniami.
Po pierwsze otoczenie-fajne ale wkurza mnie kort tenisowy, w ogóle tam nie pasuje:)
Sala bardzo ładna ale trochę ciemna,ale najgorsze ze obok remontują druga i Pani powiedziała ze moga byc jednocześnie dwa wesela!!!
Cena 140 jest ok ale jak spojrzałam w menu to bardzo skromne i mysle ze nikt przy takiej cenie nie zostaje.

Bardzo prosze o inne opinie bo naprawdę mam dylemat:((

[ Dodano: Czw Paź 01, 2009 12:51 pm ]
beija-flor, Hejka, widze ze podoba nam sie ta sama sala i miłoby było podzielic sie wrazeniami.
Zostałas przy manu za 140 zł?
_________________
,
 
 
panna 

Dołączyła: 07 Wrz 2009
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 7:05 pm   

Cześć Michasia ,byłam w Nostalgii na weselu przy menu za 140 jedzenia jest tyle ile potrzeba ale to jest kwestja potrzeb i kasy . Pozdrawiam
 
 
hokus_pokus 

Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 1:52 pm   

angel napisał/a:
Czesć beija-flor moge powiedzieć że obsługa w Nostalgii jest ok (młode dziewczyny)


mozna powiedziec ze najladniejsze obsluga w okolicy:D tak trzymac! caly lokal ma swoj klimat naprawde warto polecic bylem na weselu wiec wiem co mowie!
 
 
Kokietka 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2009
Posty: 1
Skąd: Eudezet
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 4:54 pm   

Witam.
Chcialabym aby moje wesele odbylo sie w Sokolnikach. Myslalam o restouracji 'Nostalgia'..
Podoba mi sie oryginalny wystruj wnetrza, ale kazdy wie, ze to nie wszystko.
Interesuja mnie wszystkie szczegoly dotyczace obslugi, jedzenia itp.
Mam nadzieje, ze jestescie w stanie mi pomoc.
Z gory dziekuje ;]
 
 
nenka 

Dołączyła: 01 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 01, 2010 9:14 pm   

ja właśnie jestem po sylwestrze spędzonym w Nostalgii i jestem po prostu zszokowana! nikomu nie poleciłabym tego miejsca. patrząc na stronę internetową byłam zachwycona ale czar prysł jak tylko znalazłam się w środku. na podłogach leżały stare powycierane dywany, dookoła porozstawianych tysiące klamotów, nie wiadomo w ogóle po co. obłęd! dosyć mało miejsca do tańczenia, ale to się jeszcze przeżyje. jedzenie tragiczne. praktycznie wszystkie dania serwowane na ciepło dotarły do mnie zimne. bezpłciowe w smaku surówki, na szwedzkim stole dwa rodzaje sałatek... nie najadłam się w ogóle. jeszcze do tego kurczaki podawane do stołów. które nie zostały skonsumowane przez gości trafiły później na szwedzki stół!!! do tego kompletny brak zainteresowania ze strony właścicieli. nie dosyć, że nie potrafili zapewnić bezpieczeństwa- nie będę już tu opisywać incydentu to jeszcze mieli olewający stosunek do gości. słyszałam, że potrafią oszukać klientów, znajoma, która chciała zrobić tam wesele, dzwoniła do właścicielki w celu ustalenia szczegółów i przez przypadek, usłyszała po skończeniu rozmowy (właścicielka nie wyłączyła telefonu) "to ,możemy ich wyrolować na to i na to...." tak więc prostactwo i oszuści. chyba nie muszę już pisać że nikomu nie polecam tego miejsca....
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 2:05 pm   

nenka napisał/a:
ja właśnie jestem po sylwestrze spędzonym w Nostalgii i jestem po prostu zszokowana! nikomu nie poleciłabym tego miejsca. patrząc na stronę internetową byłam zachwycona ale czar prysł jak tylko znalazłam się w środku. na podłogach leżały stare powycierane dywany, dookoła porozstawianych tysiące klamotów, nie wiadomo w ogóle po co. obłęd! dosyć mało miejsca do tańczenia, ale to się jeszcze przeżyje. jedzenie tragiczne. praktycznie wszystkie dania serwowane na ciepło dotarły do mnie zimne. bezpłciowe w smaku surówki, na szwedzkim stole dwa rodzaje sałatek... nie najadłam się w ogóle. jeszcze do tego kurczaki podawane do stołów. które nie zostały skonsumowane przez gości trafiły później na szwedzki stół!!! do tego kompletny brak zainteresowania ze strony właścicieli. nie dosyć, że nie potrafili zapewnić bezpieczeństwa- nie będę już tu opisywać incydentu to jeszcze mieli olewający stosunek do gości. słyszałam, że potrafią oszukać klientów, znajoma, która chciała zrobić tam wesele, dzwoniła do właścicielki w celu ustalenia szczegółów i przez przypadek, usłyszała po skończeniu rozmowy (właścicielka nie wyłączyła telefonu) "to ,możemy ich wyrolować na to i na to...." tak więc prostactwo i oszuści. chyba nie muszę już pisać że nikomu nie polecam tego miejsca....



Kurcze, ja już mam umowę podpisaną i trochę mnie ta opinia zestresowała. Ale myślę, że ile osób tyle opinii!!A co do bezpieczeństwa, to może wina gości?Jeśli nie umieli się zachować porządnie to ich sprawa!A co do "wyrolowania" to przecież każdy właściciel sali zarabia na weselu i pewnie inni robią podobnie a może i gorzej tylko o tym nie wiemy.

To moja opinia dla polepszenia sobie samopoczucia.Pozdrawiam
_________________
,
 
 
nenka 

Dołączyła: 01 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 2:55 pm   

pocieszaj się póki możesz i mam nadzieję że twoi goście będą potrafili się "bawić bezpiecznie..." pewnie że każdy właściciel chce zarobić na sali ale jeszcze ważne w jaki sposób to robi. ciekawe na czym ciebie wyrolują. proponuję tylko żebyś była czujna dziewczyno. powodzenia
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 3:07 pm   

nenka napisał/a:
pocieszaj się póki możesz i mam nadzieję że twoi goście będą potrafili się "bawić bezpiecznie..." pewnie że każdy właściciel chce zarobić na sali ale jeszcze ważne w jaki sposób to robi. ciekawe na czym ciebie wyrolują. proponuję tylko żebyś była czujna dziewczyno. powodzenia


Sali już na pewno nie zmienię bo ta mi się podoba, zwłaszcza latem jest tam pięknie. Poza tym rozmawiałam z innymi osobami i czytałam opinie na forum i wszyscy sa zadowoleni.
A zabawa i tak zalezy od gości i ich nastawienia. A moi goście to kulturalni ludzie i właściciele nie będą musieli się bac o ich bezpieczeństwo. Nie wiem kto był tam na sylwestrze ale po tym co piszesz to raczej nie było to doborowe towarzystwo skoro ich "zabawa" doprowadziła do tego iż ktoś obawiał się o bezpieczeństwo.
Przykro mi ale taka jest prawda, kulturalni ludzie nie doprowadzają do takich sytuacji!

Mnie właściciele wydali się bardzo sympatyczni a ja jestem czujna i nie dam się nabrać. Będę jeszcze bardziej czujna po tej opinii. Pozdrawiam.
_________________
,
 
 
nenka 

Dołączyła: 01 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 3:28 pm   

dla mnie to ta sala jest kompletnie bez gustu urządzona, ale jeśli ktoś takie klimaty lubi to juz jego sprawa. zupełnie inaczej wygląda na fotkach w internecie i inaczej na żywo- totalna tandeta. a wierz mi że goście w sylwestra bawili się bardzo kulturalnie i to co miało miejsce nie było zupełnie zależne od nich tylko wynikało z zaniedbania właściciel ,a ci pewnie że będą sympatyczni, wkońcu płacisz im ciężkie pieniądze za tą jedyną wyjątkową noc w życiu....
 
 
joannasm 

Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 5:42 pm   

NOSTALGIA - REWELACJA !! !
sala z klasą i klimatem ,jedzonko pyszne obsługa szybka i bezproblemowa. Mieliśmy ślub 2 stycznia 2010 - sala godna polecenia dla każdego kto chce przeżyć cudowny dzień i noc
Nostalgia jest urządzona ze smakiem - inna niż wszystkie
Naszym gościom zaparło dech w piersiach :)
Pieknie oświetlony teren i cudowny pokój dla nowożeńców - można poczuć się jak para królewska !! !!

POLECAMY
nie czytajcie tych bzdur które wypisują złośliwcy i malkontenci

za 2 tygodnie będziemy mieć już zdjęcia z wesele także chętnie prześlemy

Pozdrawiamy Asia & Piotr
_________________
joanna ms
 
 
AlicjaPiotr 

Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 6:33 pm   

Witam Wszystkich

Ja również bawiłam się w Nostalgii na Sylwestrze
I powiem tak
Właściciele (i tu dementując plotkę iż się nie interesowali) przywitali wszystkich gości przy wejściu do sali. Podeszli do stolika pytając się czy wszystko ok
Myślę iż zachowanie ich nie można nazwać olewającym.
Wręcz przeciwnie niewiele jest knajp w których własciciele bawią sie razem z goścmi na sylwestra
Jedzienie to kuchnia typowo domowa
Super smaczna
Jak ktoś nie wierzy proponuje przejechać sie na niedzielny obiad z rodziną
Polecam!!!!
Wystrój sali to klasyka
Jak ktoś lubi nowoczesnosc to ma do tego prawo
Jak ktoś chce mieć sale z klimatem i duszą to Nostalgia jest dla niego
Stare odrestaurowane zegary w sali zegarowej
Piękne krzesła przy stolikach
Doceni to osoba posiadająca troche smaku
Więc moi drodzy przyszli weselnicy
Myślę iż Właściciele są tak sympatyczni że wasze wesele bedzie napewno udane
Niedowiarkom proponuje przejechać sie i samemu ocenic
Polecam
_________________
Alicja i Piotr
 
 
nenka 

Dołączyła: 01 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 6:44 pm   

nie wierzę!!!! ludzi zadowoli byle co, naćkane klamoty, nie pasujące w ogóle do siebie, to ma być klasyka i smak? zimne dania podawane do stołu- to ma być pyszna domowa kuchnia? zaczynam podejrzewać, że te posty są pisane od kogoś z Nostalgii.
 
 
Nostalgia 
Firma

Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 1
Skąd: Sokolniki
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 8:42 pm   

Szanowni Państwo!
W odpowiedzi na obraźliwe i nieprawdziwe informacje na temat balu sylwestrowego, jakie ukazały się na forum chcieliśmy sprostować:
1)Co do wystroju Sali
Każdy z gości sylwestrowych przed podpisaniem umowy wybierał sobie miejsce i stolik przy którym chce siedzieć w trakcie balu [wtedy tak zwane ‘graty’ i ‘powycierane’ dywany, które naszym zdaniem stanowią element wystroju i tworzą niepowtarzalny klimat Nostalgii, nie przeszkadzały].
2)Co do menu
W trakcie balu serwowane były cztery posiłki ciepłe:
Godz.20.00-rosół, polędwiczki wieprzowe zapiekane z mozarella i pomidorem, pieczone udka kurczaka, ziemniaki, zestaw surówek
Godz.22.30- przekąska gorąca-flaki wołowe
Godz.24.30-szaszłyk wieprzowy, golonka, frytki, bigos
Godz.3.00-żurek z białą kiełbasą
Zakąski zimne, ciasta, owoce-serwowane w formie szwedzkiego stołu [stół szwedzki ma 7metrów długości i 2 metry szerokości + jest dwupiętrowy, a jak dużo było na nim jedzenia będzie można zobaczyć w najbliższym czasie na zdjęciach na naszej stronie internetowej]
3)Co do bezpieczeństwa gości
W trakcie trwania balu miały miejsce dwa incydenty, jeden gdzie Pan zdemolował pomocnik kelnerski, a drugi gdzie gość oberwał umywalkę w jednej z toalet. Oba te przypadki wydarzyły się w wyniku używania wyżej wymienionych przedmiotów niezgodnie z ich przeznaczeniem. Partnerka Pana, który zniszczył pomocnik chciała wyłudzić odszkodowanie i odgrażała się, że opisze nas w Internecie.
4)Co do oskarżenia o oszustwo.
Dziwimy się, że mając takie informacje o lokalu i tyle innych lokali do wyboru zdecydowała się Pani spędzić tę jedyną noc w roku właśnie z nami.
Właściciele restauracji Nostalgia.
_________________
[niedozwolona reklama]
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 9:17 am   

I na tym proszę zakończyć dyskusję.

Wszystkie posty nieregulaminowe (nie na temat, obrażające siebie nawzajem) zostały usunięte i każde kolejne również będą usuwane, a osobom nie stosującym się do tego będą nadawane ostrzeżenia.
 
 
kulawiec 

Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 4:49 pm   

co wy gadacie za głupoty, miałam okazje być tam na niejednej imprezie (na sylwestrze rowniez) i jedzenie jest super, a jak ktoś przychodzi na impreze tylko po to zeby posiedziec przy stole i jesc a nie sie bawic to nawet 3 stoly szwedzkie beda dla niego malo. jesli chodzi o muzyke w sylwestra to ja sie ubawiłam praktycznie do samego rana wiec tez nie widze powodow do marudzenia! Wystroj lokalu to kwestia gustu i na ten temat sie nie dysktuje a jak ktos woli drewniane lawki, ceraty na stole zamiast bialego obrusu i sale OSP to po co sie pchac na sylwestra do restauracji? Obsluga imprezy super wiec absolutnie nie rozumiem tej dyskusji!
 
 
gosiairafał 

Dołączyła: 02 Wrz 2009
Posty: 7
Skąd: sokolniki
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 8:00 pm   

My także byliśmy na tegorocznym sylwestra w Nostalgi. Było poprostu cudownie!!!!

Pyszne jedzenie, świetna orkiestra Ace Vioce, która grała do białego rana oraz przesympatyczna obsługa ze strony całego personelu. A cała impreza przebiegała bez zarzutów pod czujnym okiem włascicieli lokalu.

Był to najlepszy sylwester pod każdym względem na jakim byliśmy ( a już trochę lat mamy i trochę przeżyliśmy )

Naprawdę Wszystkim polecamy ten lokal w 100% zarówno na rodzinną imprezę, wesele czy też bankiet ... Nostalgia jest naprawdę magicznym miejscem z duszą ...
_________________
Gosia i Rafał
 
 
noelle 

Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2010
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 11:58 am   

Witam, jesteśmy bardzo zainteresowani Nostalgią ponieważ na zdjęciach wygląda imponująco i wprost bajkowo:) jednak martwi nas jedno- jak podczas wesela ustawione są stoły... sala do tańca jest super ale nie potrafię sobie wyobrazić tych pięknych różnych stołów razem... Czy ktos może cos na ten temat powiedzieć? I jeszcze chciałam zapytać o menu- najskromniejsze jest za 140zł a czy ktoś moze wie jaka jest cena za takie najbardziej urozmaicone? Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
_________________
 
 
 
Marchewunia 

Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 44
Skąd: k/Łódź
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 11:23 am   

noelle napisał/a:
jednak martwi nas jedno- jak podczas wesela ustawione są stoły...


tak jak chcesz, mi szefostwo powiedziało, że sama wybieram.
Wybrałam w literę U, a stoły są jednakowe :)

noelle napisał/a:
I jeszcze chciałam zapytać o menu- najskromniejsze jest za 140zł a czy ktoś moze wie jaka jest cena za takie najbardziej urozmaicone


moim zdaniem menu za 140 zł które oni proponują jest wystarczające :)
Za każdy dodatek, np. prosiaka/grill/drink bar itd. trzeba dopłacać
 
 
noelle 

Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2010
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 3:14 pm   

Dzięki... jeszcze nie dotarłam, ale mam już pierwsze informacje:)
_________________
 
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 11:04 am   

noelle napisał/a:
Witam, jesteśmy bardzo zainteresowani Nostalgią ponieważ na zdjęciach wygląda imponująco i wprost bajkowo:) jednak martwi nas jedno- jak podczas wesela ustawione są stoły... sala do tańca jest super ale nie potrafię sobie wyobrazić tych pięknych różnych stołów razem... Czy ktos może cos na ten temat powiedzieć? I jeszcze chciałam zapytać o menu- najskromniejsze jest za 140zł a czy ktoś moze wie jaka jest cena za takie najbardziej urozmaicone? Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)


Tak,ja też będę miała stołu ustawione inaczej. My dodaliśmy parę zimych przekąsek i dodatkowo jeszcze jedno danie ciepłe i płacimy 170 zł. Uważaliśmy że to menu za 140 było za skromne ale to nasze zdanie:)
_________________
,
 
 
Gość

  Wysłany: Sob Lut 13, 2010 3:10 pm   

Witam
My byliśmy obejrzeć tą salę tydzień temu, od razu nas zachwyciłam i zamierzamy tam zrobić nasze wesele na ok 100 osób w tym tygodniu chcemy się wybrać z rodzicami, żeby również zobaczyli ta sale ( w końcu oni płacą :lol: ) chcielibyśmy wtedy też już ją zaklepać, tylko jestesmy zieloni w tym temacie co powinniśmy ustalić z właścicielami, zeby wszytsko miało ręce i nogi, zebyśmy później nie byli zaskoczeni, bardzo proszę doświadczonych z tą salą o pomoc :)
 
 
MiuMiu 

Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 13
Skąd: Centrum
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 2:07 pm   

Jak budowali te sale to myśleliśmy z narzeczonym ze może to będzie odpowiednie miejsce na wesele, jednak wystrój sali kompletnie się nam nie podoba, ale za to ma piękne otoczenie :wink:
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Lut 17, 2010 10:33 am   

Nostalgia to była pierwsza sala jaką oglądaliśmy i potem żadna już mi się nie podobała:)
Urzekło mnie oryginalne,przestronne wnętrze i oczywiście przepiękne otoczenie.Mam nadzieję,że moje wesele będzie tak piękne jak to miejsce:)
_________________
,
 
 
panna 

Dołączyła: 07 Wrz 2009
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 12:13 pm   

Czy ktoś zna ceny na 2011 w Nostalgi.Z góry dziękuje.
 
 
Marchewunia 

Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 44
Skąd: k/Łódź
Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 9:49 am   

panna, z tego co mi koleżanka mówiła to 160 zł za osobę, ale to pewnie też zależy od menu
 
 
panna 

Dołączyła: 07 Wrz 2009
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 9:30 am   

cześć dziewczyny ,mam już zarezerwowany termin w nostalgii
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 8:31 am   

Panna a jakie są ceny w 2011 r?
_________________
,
 
 
ceeleebree 

Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 9:00 pm   

Cena podstawowa na 2011 rok 160 zl, do tego 15 zl za stół wiejski, ale oczywiście organizatorzy idą Młodym na rękę i proponowane menu można zmieniać dodawać odejmować wszystko można za odpowiednią cenę. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, mam nadzieję że cena nie ulegnie zmianie a ja swoje wesele spędzone w Nostalgii będę wspominać miło :)
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 11:34 am   

Cześć, moje wesele odbyło się w Nostalgii. Jak już wcześniej pisałam miałam poszerzone menu. Ja prawie nic nie jadłam ale goście i rodzice mówili, że jedzenia było dużo i bardzo dobre. Strzałem w dziesiątkę był grill.

Wszyscy byli zachwyceni pięknem tego miejsca, do tego mój mąż zapalił mnóstwo świec i nocą było cudownie. Las, staw i fontanna...Było bajecznie, a goście ciągle pytali jak znaleźliśmy to miejsce:)

Co do właścicieli to przemili młodzi ludzie z którymi wszystko da się załatwić, na każdą naszą propozycję odpowiadali "nie ma sprawy":) To było naprawdę super, że nikt nam niczego nie narzucał i mieliśmy pełną swobodę w doborze menu, wystroju i innych fanaberii:)

Wszystkim bardzo polecam.

Oczywiście jak wszędzie chyba muszą być jakieś potknięcia i z perspektywy moich rodziców to po pierwsze mimo ustaleń nie było na grillu dokładnie tego co zamówiliśmy a na czym mamie zależało i po drugie niestety po weselu dostaliśmy mało jedzenia. Słyszałam, że w innych salach zostaje tyle jedzenia, że nie wiadomo co z tym zrobić. U nas mama na poprawiny "domowe" musiała kupić dodatkowe jedzenie i nie miała co dać gościom.

A jak inni oceniają tę kwestię???Dostaliście dużo jedzonka?Wiem,że może to głupie ale w końcu za to zapłaciliśmy i fajnie żebym mogła coś zjeść z wesela jak emocje opadły:)
_________________
,
 
 
Marchewunia 

Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 44
Skąd: k/Łódź
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 3:22 pm   

Michasia napisał/a:
po drugie niestety po weselu dostaliśmy mało jedzenia


właśnie nad tym się zastanawiałam jak będzie, wydaje mi się że mogą jakiś przekręt z tym robić a to w końcu nasze jedzenie nie :/

a jak z alkoholem? brakowało Ci coś czy wszystko w porządku?
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 7:38 am   

Myślę, że z tym jedzeniem to jest trochę nieuczciwie ale na czymś muszą zarobić:) Po prostu wcześniej wszystko ustal!Ciocia widziała że zostało sporo mięsa z grilla i zanieśli do kuchni my potem nie dostaliśmy nic.

Najgorsze było to ,że kelnerka podeszła do mojej mamy po weselu i pyta:"Co pakować?" Mamę aż zatkało. Głupio przecież powiedzieć wszystko:)Ale na to się chyba liczy. Potem zwykle przez cały tydzień ktoś przychodzi do domu i fajnie jest mieć jedzenie z wesela a nie kupować.

Zwłaszcza było mi przykro jak koleżanki mówiły,że po swoich weselach to one nie wiedziały co robić z jedzeniem. Rozdawały całej rodzinie a ja swojej nie mogłam nic dać:((

Co do wódki to nie mam pojęcia bo ja jestem niepijąca a poza tym to tata się tym zajmował i przecież nikt na weselu nie będzie liczył ile było i ile wypito.

Ogólnie jestem tą kwestią mocno rozczarowana i tyle. Nie jest moim celem obgadywanie nikogo bo bardzo polubiłam właścicieli ale każdy powinien być uczciwy bo potem to zaprocentuje....Po prostu przestrzegam przyszłych młodych żeby zwrócili na to uwagę i tyle.
 
 
maciekzgr 

Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 8:24 am   

Cytat:
właśnie nad tym się zastanawiałam jak będzie, wydaje mi się że mogą jakiś przekręt z tym robić a to w końcu nasze jedzenie nie


W praktyce, nie wszystko należy do ciebie z tego co się dowidzieliśmy z moją narzeczona chodząc po salach! Sala powinna wydać ci jedzenie które zostało ze stołów (o ile jest do tego zdatne i tego sobie życzysz) i które wróciło z ciepłych dań (powiedzmy wyszło 100 kowali i 50 szwajcarów a zjedzonych zostało łącznie 120 mięs, czyli tobie należy się pozostałe 30). Wszystko to co nie opuściło kuchni nie jest twoje. Wynika to też z faktu że sale często robią więcej niż wskazywała by na to liczba gości aby nie zostać z ręką w nocniku jak goście będa bardziej... żarłoczni. Jednak do jedzenia, które pozostało na kuchni prawa żadnego nie masz i tyle. Jednak jeżeli nie wydano ci tego co wróciło ze stołów to już źle!

Cytat:
Najgorsze było to ,że kelnerka podeszła do mojej mamy po weselu i pyta:"Co pakować?"


Sorka, ale jeżeli lokal jest klimatyzowany, to połowa zakąsek jak nie większość nie nadaje się do wydania gościom do domu. Już o postawieniu tego na imprezie domowej nastepnego dnia nie mówiąc. to samo tyczy się niektórych przystawek z ryb, które po weselu powinny trafić do kosza. Moim zdaniem kelnerka była raczej uprzejma, zamiast pakować co popadnie chciała aby twoja Mama oceniła swoim okiem co wg. niej sie nadaje. Jak już wspomniałem klimatyzacja (lub jej brak i wysoka temp też dają się jedzeniu we znaki) powoduje że jedzenie wysycha i troche wstyd chyba cos takiego położyć następnego dnia na talerzu. Bo wtedy pojawiły by sie komętarze że jedzenie jest niedobre bo juz nastepnego dnia jakies stare o obsechnięte.
_________________
W miłości najbardziej liczy się bezinteresowność...
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 11:08 am   

To uważasz, że również owoce ( nieobrane ) też się mogły zepsuć??? To jak to jest,że w innych salach oddają ludziom góry jedzenia ??Tam jest inny klimat?:)Chyba przesadziłeś trochę w swoich ocenach bo przecież kelnerka podeszła to mamy po 5 min od odejścia ostatniego gościa i nie było na stole nic nieświeżego zwłaszcza, że w Nostalgii kelnerzy bardzo dbali o stoły!
Ostatnio zmieniony przez Michasia Sro Lip 21, 2010 2:23 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl