Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /var/www/html/common.php on line 259

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/common.php:259) in /var/www/html/includes/sessions.php on line 548

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/common.php:259) in /var/www/html/includes/sessions.php on line 549

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/common.php:259) in /var/www/html/includes/page_header.php on line 423
:: View topic - "NOSTALGIA" w Sokolnikach

Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  CalendarCalendar
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
"NOSTALGIA" w Sokolnikach
Author Message
nenka

Posted:     [ !!! ]

dla mnie to ta sala jest kompletnie bez gustu urządzona, ale jeśli ktoś takie klimaty lubi to juz jego sprawa. zupełnie inaczej wygląda na fotkach w internecie i inaczej na żywo- totalna tandeta. a wierz mi że goście w sylwestra bawili się bardzo kulturalnie i to co miało miejsce nie było zupełnie zależne od nich tylko wynikało z zaniedbania właściciel ,a ci pewnie że będą sympatyczni, wkońcu płacisz im ciężkie pieniądze za tą jedyną wyjątkową noc w życiu....
 
 
joannasm

Posted:     [ !!! ]

NOSTALGIA - REWELACJA !!!
sala z klasą i klimatem ,jedzonko pyszne obsługa szybka i bezproblemowa. Mieliśmy ślub 2 stycznia 2010 - sala godna polecenia dla każdego kto chce przeżyć cudowny dzień i noc
Nostalgia jest urządzona ze smakiem - inna niż wszystkie
Naszym gościom zaparło dech w piersiach :)
Pieknie oświetlony teren i cudowny pokój dla nowożeńców - można poczuć się jak para królewska !!!!

POLECAMY
nie czytajcie tych bzdur które wypisują złośliwcy i malkontenci

za 2 tygodnie będziemy mieć już zdjęcia z wesele także chętnie prześlemy

Pozdrawiamy Asia & Piotr
 
 
AlicjaPiotr

Posted:     [ !!! ]

Witam Wszystkich

Ja również bawiłam się w Nostalgii na Sylwestrze
I powiem tak
Właściciele (i tu dementując plotkę iż się nie interesowali) przywitali wszystkich gości przy wejściu do sali. Podeszli do stolika pytając się czy wszystko ok
Myślę iż zachowanie ich nie można nazwać olewającym.
Wręcz przeciwnie niewiele jest knajp w których własciciele bawią sie razem z goścmi na sylwestra
Jedzienie to kuchnia typowo domowa
Super smaczna
Jak ktoś nie wierzy proponuje przejechać sie na niedzielny obiad z rodziną
Polecam!!!!
Wystrój sali to klasyka
Jak ktoś lubi nowoczesnosc to ma do tego prawo
Jak ktoś chce mieć sale z klimatem i duszą to Nostalgia jest dla niego
Stare odrestaurowane zegary w sali zegarowej
Piękne krzesła przy stolikach
Doceni to osoba posiadająca troche smaku
Więc moi drodzy przyszli weselnicy
Myślę iż Właściciele są tak sympatyczni że wasze wesele bedzie napewno udane
Niedowiarkom proponuje przejechać sie i samemu ocenic
Polecam
 
 
nenka

Posted:     [ !!! ]

nie wierzę!!!! ludzi zadowoli byle co, naćkane klamoty, nie pasujące w ogóle do siebie, to ma być klasyka i smak? zimne dania podawane do stołu- to ma być pyszna domowa kuchnia? zaczynam podejrzewać, że te posty są pisane od kogoś z Nostalgii.
 
 
Nostalgia
Firma

Posted:     [ !!! ]

Szanowni Państwo!
W odpowiedzi na obraźliwe i nieprawdziwe informacje na temat balu sylwestrowego, jakie ukazały się na forum chcieliśmy sprostować:
1)Co do wystroju Sali
Każdy z gości sylwestrowych przed podpisaniem umowy wybierał sobie miejsce i stolik przy którym chce siedzieć w trakcie balu [wtedy tak zwane ‘graty’ i ‘powycierane’ dywany, które naszym zdaniem stanowią element wystroju i tworzą niepowtarzalny klimat Nostalgii, nie przeszkadzały].
2)Co do menu
W trakcie balu serwowane były cztery posiłki ciepłe:
Godz.20.00-rosół, polędwiczki wieprzowe zapiekane z mozarella i pomidorem, pieczone udka kurczaka, ziemniaki, zestaw surówek
Godz.22.30- przekąska gorąca-flaki wołowe
Godz.24.30-szaszłyk wieprzowy, golonka, frytki, bigos
Godz.3.00-żurek z białą kiełbasą
Zakąski zimne, ciasta, owoce-serwowane w formie szwedzkiego stołu [stół szwedzki ma 7metrów długości i 2 metry szerokości + jest dwupiętrowy, a jak dużo było na nim jedzenia będzie można zobaczyć w najbliższym czasie na zdjęciach na naszej stronie internetowej]
3)Co do bezpieczeństwa gości
W trakcie trwania balu miały miejsce dwa incydenty, jeden gdzie Pan zdemolował pomocnik kelnerski, a drugi gdzie gość oberwał umywalkę w jednej z toalet. Oba te przypadki wydarzyły się w wyniku używania wyżej wymienionych przedmiotów niezgodnie z ich przeznaczeniem. Partnerka Pana, który zniszczył pomocnik chciała wyłudzić odszkodowanie i odgrażała się, że opisze nas w Internecie.
4)Co do oskarżenia o oszustwo.
Dziwimy się, że mając takie informacje o lokalu i tyle innych lokali do wyboru zdecydowała się Pani spędzić tę jedyną noc w roku właśnie z nami.
Właściciele restauracji Nostalgia.
 
 
kryszka
z doskoku ;)


Posted:     [ !!! ]

[color=green][b]I na tym proszę zakończyć dyskusję. [/b]

Wszystkie posty nieregulaminowe (nie na temat, obrażające siebie nawzajem) zostały usunięte i każde kolejne również będą usuwane, a osobom nie stosującym się do tego będą nadawane ostrzeżenia.[/color]
 
 
kulawiec

Posted:     [ !!! ]

co wy gadacie za głupoty, miałam okazje być tam na niejednej imprezie (na sylwestrze rowniez) i jedzenie jest super, a jak ktoś przychodzi na impreze tylko po to zeby posiedziec przy stole i jesc a nie sie bawic to nawet 3 stoly szwedzkie beda dla niego malo. jesli chodzi o muzyke w sylwestra to ja sie ubawiłam praktycznie do samego rana wiec tez nie widze powodow do marudzenia! Wystroj lokalu to kwestia gustu i na ten temat sie nie dysktuje a jak ktos woli drewniane lawki, ceraty na stole zamiast bialego obrusu i sale OSP to po co sie pchac na sylwestra do restauracji? Obsluga imprezy super wiec absolutnie nie rozumiem tej dyskusji!
 
 
gosiairafał

Posted:     [ !!! ]

My także byliśmy na tegorocznym sylwestra w Nostalgi. Było poprostu cudownie!!!!

Pyszne jedzenie, świetna orkiestra Ace Vioce, która grała do białego rana oraz przesympatyczna obsługa ze strony całego personelu. A cała impreza przebiegała bez zarzutów pod czujnym okiem włascicieli lokalu.

Był to najlepszy sylwester pod każdym względem na jakim byliśmy ( a już trochę lat mamy i trochę przeżyliśmy )

Naprawdę Wszystkim polecamy ten lokal w 100% zarówno na rodzinną imprezę, wesele czy też bankiet ... Nostalgia jest naprawdę magicznym miejscem z duszą ...
 
 
noelle

Posted:     [ !!! ]

Witam, jesteśmy bardzo zainteresowani Nostalgią ponieważ na zdjęciach wygląda imponująco i wprost bajkowo:) jednak martwi nas jedno- jak podczas wesela ustawione są stoły... sala do tańca jest super ale nie potrafię sobie wyobrazić tych pięknych różnych stołów razem... Czy ktos może cos na ten temat powiedzieć? I jeszcze chciałam zapytać o menu- najskromniejsze jest za 140zł a czy ktoś moze wie jaka jest cena za takie najbardziej urozmaicone? Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
 
 
Marchewunia

Posted:     [ !!! ]

[quote="noelle"]jednak martwi nas jedno- jak podczas wesela ustawione są stoły...[/quote]

tak jak chcesz, mi szefostwo powiedziało, że sama wybieram.
Wybrałam w literę U, a stoły są jednakowe :)

[quote="noelle"]I jeszcze chciałam zapytać o menu- najskromniejsze jest za 140zł a czy ktoś moze wie jaka jest cena za takie najbardziej urozmaicone[/quote]

moim zdaniem menu za 140 zł które oni proponują jest wystarczające :)
Za każdy dodatek, np. prosiaka/grill/drink bar itd. trzeba dopłacać
 
 
noelle

Posted:     [ !!! ]

Dzięki... jeszcze nie dotarłam, ale mam już pierwsze informacje:)
 
 
Michasia


Posted:     [ !!! ]

[quote="noelle"]Witam, jesteśmy bardzo zainteresowani Nostalgią ponieważ na zdjęciach wygląda imponująco i wprost bajkowo:) jednak martwi nas jedno- jak podczas wesela ustawione są stoły... sala do tańca jest super ale nie potrafię sobie wyobrazić tych pięknych różnych stołów razem... Czy ktos może cos na ten temat powiedzieć? I jeszcze chciałam zapytać o menu- najskromniejsze jest za 140zł a czy ktoś moze wie jaka jest cena za takie najbardziej urozmaicone? Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)[/quote]

Tak,ja też będę miała stołu ustawione inaczej. My dodaliśmy parę zimych przekąsek i dodatkowo jeszcze jedno danie ciepłe i płacimy 170 zł. Uważaliśmy że to menu za 140 było za skromne ale to nasze zdanie:)
 
 
Guest

Posted:     [ !!! ]

Witam
My byliśmy obejrzeć tą salę tydzień temu, od razu nas zachwyciłam i zamierzamy tam zrobić nasze wesele na ok 100 osób w tym tygodniu chcemy się wybrać z rodzicami, żeby również zobaczyli ta sale ( w końcu oni płacą :lol: ) chcielibyśmy wtedy też już ją zaklepać, tylko jestesmy zieloni w tym temacie co powinniśmy ustalić z właścicielami, zeby wszytsko miało ręce i nogi, zebyśmy później nie byli zaskoczeni, bardzo proszę doświadczonych z tą salą o pomoc :)
 
 
MiuMiu

Posted:     [ !!! ]

Jak budowali te sale to myśleliśmy z narzeczonym ze może to będzie odpowiednie miejsce na wesele, jednak wystrój sali kompletnie się nam nie podoba, ale za to ma piękne otoczenie :wink:
 
 
Michasia


Posted:     [ !!! ]

Nostalgia to była pierwsza sala jaką oglądaliśmy i potem żadna już mi się nie podobała:)
Urzekło mnie oryginalne,przestronne wnętrze i oczywiście przepiękne otoczenie.Mam nadzieję,że moje wesele będzie tak piękne jak to miejsce:)
 
 
panna

Posted:     [ !!! ]

Czy ktoś zna ceny na 2011 w Nostalgi.Z góry dziękuje.
 
 
Marchewunia

Posted:     [ !!! ]

[b]panna[/b], z tego co mi koleżanka mówiła to 160 zł za osobę, ale to pewnie też zależy od menu
 
 
panna

Posted:     [ !!! ]

cześć dziewczyny ,mam już zarezerwowany termin w nostalgii
 
 
Michasia


Posted:     [ !!! ]

Panna a jakie są ceny w 2011 r?
 
 
ceeleebree

Posted:     [ !!! ]

Cena podstawowa na 2011 rok 160 zl, do tego 15 zl za stół wiejski, ale oczywiście organizatorzy idą Młodym na rękę i proponowane menu można zmieniać dodawać odejmować wszystko można za odpowiednią cenę. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, mam nadzieję że cena nie ulegnie zmianie a ja swoje wesele spędzone w Nostalgii będę wspominać miło :)
 
 
Michasia


Posted:     [ !!! ]

Cześć, moje wesele odbyło się w Nostalgii. Jak już wcześniej pisałam miałam poszerzone menu. Ja prawie nic nie jadłam ale goście i rodzice mówili, że jedzenia było dużo i bardzo dobre. Strzałem w dziesiątkę był grill.

Wszyscy byli zachwyceni pięknem tego miejsca, do tego mój mąż zapalił mnóstwo świec i nocą było cudownie. Las, staw i fontanna...Było bajecznie, a goście ciągle pytali jak znaleźliśmy to miejsce:)

Co do właścicieli to przemili młodzi ludzie z którymi wszystko da się załatwić, na każdą naszą propozycję odpowiadali "nie ma sprawy":) To było naprawdę super, że nikt nam niczego nie narzucał i mieliśmy pełną swobodę w doborze menu, wystroju i innych fanaberii:)

Wszystkim bardzo polecam.

Oczywiście jak wszędzie chyba muszą być jakieś potknięcia i z perspektywy moich rodziców to po pierwsze mimo ustaleń nie było na grillu dokładnie tego co zamówiliśmy a na czym mamie zależało i po drugie niestety po weselu dostaliśmy mało jedzenia. Słyszałam, że w innych salach zostaje tyle jedzenia, że nie wiadomo co z tym zrobić. U nas mama na poprawiny "domowe" musiała kupić dodatkowe jedzenie i nie miała co dać gościom.

A jak inni oceniają tę kwestię???Dostaliście dużo jedzonka?Wiem,że może to głupie ale w końcu za to zapłaciliśmy i fajnie żebym mogła coś zjeść z wesela jak emocje opadły:)
 
 
Marchewunia

Posted:     [ !!! ]

[quote="Michasia"]po drugie niestety po weselu dostaliśmy mało jedzenia[/quote]

właśnie nad tym się zastanawiałam jak będzie, wydaje mi się że mogą jakiś przekręt z tym robić a to w końcu nasze jedzenie nie :/

a jak z alkoholem? brakowało Ci coś czy wszystko w porządku?
 
 
Michasia


Posted:     [ !!! ]

Myślę, że z tym jedzeniem to jest trochę nieuczciwie ale na czymś muszą zarobić:) Po prostu wcześniej wszystko ustal!Ciocia widziała że zostało sporo mięsa z grilla i zanieśli do kuchni my potem nie dostaliśmy nic.

Najgorsze było to ,że kelnerka podeszła do mojej mamy po weselu i pyta:"Co pakować?" Mamę aż zatkało. Głupio przecież powiedzieć wszystko:)Ale na to się chyba liczy. Potem zwykle przez cały tydzień ktoś przychodzi do domu i fajnie jest mieć jedzenie z wesela a nie kupować.

Zwłaszcza było mi przykro jak koleżanki mówiły,że po swoich weselach to one nie wiedziały co robić z jedzeniem. Rozdawały całej rodzinie a ja swojej nie mogłam nic dać:((

Co do wódki to nie mam pojęcia bo ja jestem niepijąca a poza tym to tata się tym zajmował i przecież nikt na weselu nie będzie liczył ile było i ile wypito.

Ogólnie jestem tą kwestią mocno rozczarowana i tyle. Nie jest moim celem obgadywanie nikogo bo bardzo polubiłam właścicieli ale każdy powinien być uczciwy bo potem to zaprocentuje....Po prostu przestrzegam przyszłych młodych żeby zwrócili na to uwagę i tyle.
 
 
maciekzgr

Posted:     [ !!! ]

[quote]właśnie nad tym się zastanawiałam jak będzie, wydaje mi się że mogą jakiś przekręt z tym robić a to w końcu nasze jedzenie nie [/quote]

W praktyce, nie wszystko należy do ciebie z tego co się dowidzieliśmy z moją narzeczona chodząc po salach! Sala powinna wydać ci jedzenie które zostało ze stołów (o ile jest do tego zdatne i tego sobie życzysz) i które wróciło z ciepłych dań (powiedzmy wyszło 100 kowali i 50 szwajcarów a zjedzonych zostało łącznie 120 mięs, czyli tobie należy się pozostałe 30). Wszystko to co nie opuściło kuchni nie jest twoje. Wynika to też z faktu że sale często robią więcej niż wskazywała by na to liczba gości aby nie zostać z ręką w nocniku jak goście będa bardziej... żarłoczni. Jednak do jedzenia, które pozostało na kuchni prawa żadnego nie masz i tyle. Jednak jeżeli nie wydano ci tego co wróciło ze stołów to już źle!

[quote]Najgorsze było to ,że kelnerka podeszła do mojej mamy po weselu i pyta:"Co pakować?"[/quote]

Sorka, ale jeżeli lokal jest klimatyzowany, to połowa zakąsek jak nie większość nie nadaje się do wydania gościom do domu. Już o postawieniu tego na imprezie domowej nastepnego dnia nie mówiąc. to samo tyczy się niektórych przystawek z ryb, które po weselu powinny trafić do kosza. Moim zdaniem kelnerka była raczej uprzejma, zamiast pakować co popadnie chciała aby twoja Mama oceniła swoim okiem co wg. niej sie nadaje. Jak już wspomniałem klimatyzacja (lub jej brak i wysoka temp też dają się jedzeniu we znaki) powoduje że jedzenie wysycha i troche wstyd chyba cos takiego położyć następnego dnia na talerzu. Bo wtedy pojawiły by sie komętarze że jedzenie jest niedobre bo juz nastepnego dnia jakies stare o obsechnięte.
 
 
Michasia


Posted:     [ !!! ]

To uważasz, że również owoce ( nieobrane ) też się mogły zepsuć??? To jak to jest,że w innych salach oddają ludziom góry jedzenia ??Tam jest inny klimat?:)Chyba przesadziłeś trochę w swoich ocenach bo przecież kelnerka podeszła to mamy po 5 min od odejścia ostatniego gościa i nie było na stole nic nieświeżego zwłaszcza, że w Nostalgii kelnerzy bardzo dbali o stoły!
  
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron
www.foto-sobieraj.com.pl