Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mac-erson
Sob Lut 04, 2012 10:20 am
Movie Studio
Autor Wiadomość
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 10:59 am   Movie Studio

Wiem że ktoś u nas na forum zamówił sobie ta firmę. I mam takie pytanie czy na każdym ich filmie robione są te poblaski np. osoby albo rzeczy. Bo ja oglądam demka na ich stronie i bardzo mnie denerwują te poblaski
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Lip 05, 2011 11:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kolorowa441 

Wiek: 41
Dołączyła: 27 Wrz 2006
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 6:22 pm   

ja zamówiłam kamerzystę w firmie "MOVIE" Studio Foto Video ale oni nie mają swojej strony w internecie więc nie wiem czy to chodzi o tą samą firmę.
_________________
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 8:44 pm   

na kazdym, obejrzalem wszystkie klipy z ich strony i tak szczerze mowiac podobal mi sie ten a raczej ta reklama Mercedesa:) ogladalem ich produkcje tez w calosci i raczej w kazdegorodzaju produkcji stosuja "Blyski"
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 9:20 pm   

Blaski owszem jeszcze bym przeżyła jak by były gdzie nie gdzie ale oni mają je wszędzie i wygląda to okropnie
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 31, 2009 12:06 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 10:01 pm   

to fakt co za duzo to nie zdrowo
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 8:30 am   

to jest tylko reklama kazdy sam wybiera dodatki, aja mam od nich piekna pamiatke firma , juz robi u nas 4 raz, sa profesinalni maja studio dobre swiatło, moj ojciec jest specjalista w tej dziedzinie i tylko ta firma wchodzila w gre! sa dosc drodzy ale warto! :lol:
_________________

 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 16, 2006 4:43 pm   

intryguje mnie jedna rzecz, dobre swiatlo? moge poprosic o wiecej szczegolow?
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 16, 2006 10:09 pm   

ogólnie mówiąc film jest bardzo dobrze nagrany czysty wyraźny dodatkowo były lampy, aby wynormalizować światło, wiadomo w kazdej restauracji , sali, itp jest inne oświetlenie często filmy są lub zaciemne lub zbyt wyjasnione mało naturalne. rozumie to pytanie pan jest konkurencją i ciekaw jest czemu jestem zadowolona, poza tym filmy obrabiane komputerowo to jest studio specjalne nie praca w domu, jak czesto ogladalam amatorskie wystepy, nawet jeden zadatkowałam , ale pieniazki mi przepadły choc nie żałuje, film był straszny !!

[ Dodano: Pon Paź 16, 2006 11:12 pm ]
a poza tym skoro panjest z tej branży orientuje się jak duże znaczenie ma dobre światło, wieęc do końca nie rozumię tego pytania. studio movie sprostało moim oczekiwaniom i wielu innych znajomych osób! pozdrawiam
_________________

 
 
Martek 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 7:27 pm   

Witam wszystkich serdecznie! :D

Mam do Was serdeczną prośbę: czy mógłby ktoś podać mi jakieś namiary na tą firmę - ja mam do nich telefon od znajomych, ale telefon od kilku dni milczy - może zmienili numer. Będę bardzo wdzięczna za podanie mi jakiś namiarów na Movie Studio. Z góry dziękuję!
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 7:35 pm   

w jednym z wyżej napisanych postów jest ich strona. tam na pewno znajdziesz jakieś namiary.
_________________
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 1:50 pm   

ja w raz z moim narzeczonym podpisalismy umowe z firma movie ale wydaje mi sie ze firma moviestudio to sa dwie inne firmy.
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 2:18 pm   

zgadza sie to sa dwie firmy
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 1:00 pm   

To jest ta firma z okręgowej? Oglądałam wesele filmowane przez tą firmę i... tragedia... co 3 minuty jakiś teledysk, ale żeby jakiś fajny.. nie.. nakręcone było jedzenie z róznych ujęć :/ a na początku chyba ze 3 minutowy teledysk z autem w roli głownej, i z boku i z przodu i s tyłu i wewnątrz... tragedia.
_________________
 
 
videodarek 
Firma

Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 1
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 5:19 pm   

Powiem wam tak
jak ktoś lubi efekciarstwo to Movie Studio się idealnie do tego typu nadaje,
ich klipy są jak to nazwę przedobrzone, za dużo efektów, albo inaczej, nie ma żadnego klipu bez tych wybajerzonych efektów ,

mnie się w głowie przewraca jak ich klipy oglądam , nie mówiąc już o doborze podkładów, no chyba że na życzenie dają , ale takie klipy z na życzenie muzą nie powinny w necie się pokazywać

ale, to jest moje zdanie ;)
 
 
 
kasia24 

Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 39
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 5:28 pm   

videodarek napisał/a:
Powiem wam tak
jak ktoś lubi efekciarstwo to Movie Studio się idealnie do tego typu nadaje,
ich klipy są jak to nazwę przedobrzone, za dużo efektów, albo inaczej, nie ma żadnego klipu bez tych wybajerzonych efektów

Zdecydowanie się zgadzam. , Ja dostałam oczopląsu po prostu jak oglądałam :zalamany:
W każdym klipie te same efekty, których jest zdecydowanie za dużo, a klip z jedzeniem to porażka jakaś :!: :!: :!:
Ja wolę zdecydowanie bardziej subtelne filmy, z chociaż odrobiną wyczucia.
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 10:17 am   

videodarek napisał/a:
Powiem wam tak
jak ktoś lubi efekciarstwo to Movie Studio się idealnie do tego typu nadaje


Efekciarstwo? to jest tandeta moim zdaniem :/ wszędzie tego pełno a ani to nie wygląda ładnie ani się tego w żaden normalny sposób obejrzeć nie da.. ja non stop te klipy przewijałam, bo są mega długie i mega nudne, zmarnowanie filmu... Chyba, że nie mieli co dać na kasetę, więc nagrali te klipy :/
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 1:22 pm   

My mieliśmy kamerzystę z firmy "Movie", z ulicy Dąbrówki (chyba :) ) Nakręcili i zmontowali bardzo fajny film :) Polecam.
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 20, 2007 6:09 pm   

My tez Movie z Dabrowki :) nam tez sie bardzo podobalo, wyszedl ladny dokument, bez zbednych blyskotek :)
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 12:52 pm   

mnie tam MovieStudio z Okręgowej się podoba. efekciarstwo? owszem, ale w dobrym stylu. widziałam już takie efekty robione przez łódzkie firmy, że lepiej nie mówić. chyba się w czasie większość zatrzymała a Ci przynajmniej mają pomysły.....to drugie MOVIE robiło moją studniówkę...no i studniówka ok ale ślub to sprawa bardziej wykwintna i już na pewno u nich go nie zrobię. bardzo również podoba mi się IVA- TECH ale niestety już są zajęci w "mój dzień"(wycierpiałam się). To co jest na stronie to tylko propozycje, klient może powiedzieć co chce a czego nie! ja mam swoje pomysły i swoje piosenki, które kojarzą mi się z naszą znajomością i na pewno to wykorzystam. jestem z nimi umówiona, na szczęście mają wolny mój termin więc za parę dni zobaczę i może podpiszę umowę! a w zasadzie to... de gustibus non disputandum est:) i dlatego denerwują mnie inny "filmowcy", którzy krytykują tak bardzo kolegów z branży mimo że często robią coś gorzej! możecie doradzać, dawać swoje pomysły itd...ale nie krytykować otwarcie drugą firmę....bo to świadczy o was. pzdr.

[ Dodano: Pią Wrz 07, 2007 9:57 am ]
a więc wczoraj podpisaliśmy z nimi umowę:) od razu po pierwszym spotkaniu! piękny montaż, SUPER jakość, fajne efekty, nowatorskie pomysły:) jednym słowem- ich filmy to nie długie i nudne jak flaki z olejem czterogodzinne maratony! długa uroczystość prezerywana jest bardzo ciekawymi klipami:) i wcale nie było tak wiele odblasków, bo wczoraj oglądaliśmy różne filmy na duuuzym ekranie:) poza tym mają fajne studio i fajnie nas przyjęli, widać, że profesjonaliści. cena trochę wysoka no ale cóż...:) polecam!
_________________
Ostatnio zmieniony przez Martysia Pon Wrz 03, 2007 12:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:40 am   

Hm, to bardzo ciekawe, bo właśnie dzwoniłam do pana z Moviestudio i powiedział, że 26.07 jest jeszcze wolny i chętnie się umówi na spotkanie. Czy zrezygnowałaś?
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:58 am   

nie zrezygnowałam:) nie wiem, może się pomylił, ja mam już podpisaną umowę...może mają kilku kamerzystów i jeszcze mogą pojawić się też w innym miejscu... :| ?

[ Dodano: Wto Wrz 18, 2007 11:00 am ]
nie strasz mnie;) już dałam zaliczkę i to wysoką chcieli...

[ Dodano: Wto Wrz 18, 2007 11:07 am ]
aha no i czy aby na pewno do TEGO Movie dzwonilas?:) bo są 2 różne:) Też masz ślub 26.07?
_________________
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 12:14 pm   

Tak, na pewno do tego i mam ślub 26.07. Też podobało mi się Iva coś tam, ale zobaczyłam, że tobie się już nie udało. Może gość się pomylił. No trudno. Masz farta - byłaś pierwsza :razz:
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 12:22 pm   

no ale spróbuj! ich jest chyba paru, w ogóle obsługiwał mnie inny gość niż ten do którego dzwoniłam! kurcze nie wiedziałam, że też jesteś z 26, czyli już nas chyba czwórka, a już myślałam, że jestem sama:P nie ma Cię na "naszej liście" ślubów. pozdro!
_________________
 
 
 
dotyk-aniola 

Dołączyła: 12 Gru 2007
Posty: 9
Skąd: skąd?
Wysłany: Pią Maj 30, 2008 10:56 pm   

A kto z Was ma aktualny namiar na Moviestudio, poproszę na priv.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 8:29 pm   

Telefon na stronie portalu nie jest aktualny? :arrow: http://www.slubnyportal.pl/video.php
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 02, 2008 11:51 pm   

Szczerze mówiąc wszystkie filmy, jakie widziałam do tej pory to była mniejsza lub większa tragedia, co prawda widziałam ich niewiele. Movie studio było dobre technicznie, montaż i kręcenie, ale już te efekciki i pseudoklipowe bajery typu cofanie taśmy czy przyspieszanie w rytm jakiegoś umc umc umc... może ktoś sobie takie coś zażyczył, ale jak pomyślę, że podobne cudeńka są w ramach standardu, to mnie ciarki przechodzą :]
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
kasienka 

Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 1:33 am   

=MiLi= napisał/a:
videodarek napisał/a:
Powiem wam tak
jak ktoś lubi efekciarstwo to Movie Studio się idealnie do tego typu nadaje


Efekciarstwo? to jest tandeta moim zdaniem :/ wszędzie tego pełno a ani to nie wygląda ładnie ani się tego w żaden normalny sposób obejrzeć nie da.. ja non stop te klipy przewijałam, bo są mega długie i mega nudne, zmarnowanie filmu... Chyba, że nie mieli co dać na kasetę, więc nagrali te klipy :/



Niedawno się zareczylam i nieco przegladam fora za poszukiwaniem kamerzysty. Natrafilam na ciekawy artykul o firmie alcom. Cytaty ktore tutaj przytoczylam nie sa przypadkowe, otoz mili to wlasnie jest firma alcom ( tez znalazlam to na tym forum w dziale : Forum Weselne miasta Łódź Strona Główna » Organizacja ślubu » Fotograf » Nasi fotografowie).

a teraz jak czytam opinie o firmie movie ( ktora wedlug mnie jest jednym z niewielu firm ktora potrafi dobrze upamietnic najwazniejszy dzien w moim zyciu), ze niby sa poblaski i sie to nie podoba MiLi, to wydaje mi sie ze to jest troche dziwne bo firma alcom (czyli MiLi) i firma moviestudio maja takie same czolowki. Odpowiedz znalazlam na kilku forach. Niestety nie moge napisac linkow. Polecam sobie wpisac w google: wideofilmowanie alcom na pewno sie dowiecie czemu.

A co do firmy movie niedawno bylam u nich i jestem zachwycona filmem ktory nam pokazali oraz ich podejsciem do realizacji filmu. Pozdrawiam wszystkich zareczonych i poslubionych :)



edit: poprawiłam cytat
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Sie 12, 2008 11:16 am, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 2:09 pm   

Cytat:
otoz mili to wlasnie jest firma alcom


:lol: :lol: :lol: a to dobre :lol:
Dziewczyno, jestem na tym forum już długo i niektóre forumki znają mnie osobiście i wiedzą co robię wżyciu ;) gwarantuję Ci, że "nie jestem alcomem" :lol:

Cytat:
bo firma alcom (czyli MiLi) i firma moviestudio maja takie same czolowki.


Po pierwsze na filmach, które ja widziałam nie były takie same. Po drugie nie ważne są czołówki - głównie miałam na myśli te długie przerywniki wesela nie wiadomo po co wstawiane :roll: pół godziny nagrywania stołu i żarcia, ewentualnie prezentacja samochodu 10minutowa :roll: masakra... nie dało się tego oglądać.

Pisałam na kilku forach, bo ktoś próbował narobić koło tyłka firmie Alcom i wkurzyło mnie to. Firma Movie Studio próbowała zrobić sobie reklamę czymś kosztem :roll:
Chyba nie sądzisz, ze gdybym "była Alcomem" to pisałabym na kilku forach pod jednym nickiem? :lol:

Od razu napiszę moją opinię, bo już dawno po ślubie... Film jako film super, chociaż my ciągle wprowadzaliśmy zmiany - Alcom bez szemrania wszystkie nasze zmiany cierpliwie znosił. Teraz nie mieliśmy już dawno czasu na potwierdzenie i znów chcemy coś zmienić - tacy z nas trudni klienci ;) Minus taki, że czekaliśmy długo na pierwszą wersję.
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 11:29 am   

kasienka napisał/a:
otoz mili to wlasnie jest firma alcom ( tez znalazlam to na tym forum w dziale : Forum Weselne miasta Łódź Strona Główna » Organizacja ślubu » Fotograf » Nasi fotografowie).

:hahaha: szpiegowanie zostaw nam, przydaje się do tego umiejętność czytania ze zrozumieniem
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 8:10 pm   

co do firmy Movie z Okregowej... jesli chodzi o efekty prawda klada ich mase Jarek lubi efekty i zawsze ich pakowal z przestyem 3-4 lata temu tez...

co do klipow... jednego mu zarzucic nie mozna... NIE KRADNIE i wszystko co zrobil to jest jego praca... pracowalem jeszcze u niego za czasow kiedy robil swa slynna czlowke slubna z zegarczekiem a'la TVN (jak to my sie smialismy w tamych czasach) - wiec napewno jesli ktos ma taka sama ... to ja zasunal Jarkowi

co do reszty sie nie wypowiem bo raczej z Jarkiem oboje sie nie lubimy ale to juz nasze prv sprawy...

Jedno jest pewne zna sie na tym co robi i wiem ze jesli bym sie sam slubami nie zjamowal to znajomych odsylal bym do niego... bo robi to dobrze... choc sie ceni i chwala mu za to nie zaniza poziomu :)

pozdr
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
 
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Czw Sie 14, 2008 3:23 pm   

no ja mam nadzieję, że będę mogła movie studio polecać, ale to jeszcze trochę. ślub miałam niecałe 3 tyg. temu, a w umowie było napisane, że będziemy czekać ok. 3 m-ce na filmik, więc cierpliwie czekamy... ale już nie możemy się doczekać. kręcił bardzo miły, młody chłopak, na weselu został dłuuugo, mimo że miał wyjść wcześniej. Sam właściciel b. miły facet, a po materiałach, które nam pokazał widać, że to profesjonalista. dość drogo, nie powiem, ale myślę, że się opłaca, cena też o czymś świadczy.

[ Dodano: Czw Sie 14, 2008 4:24 pm ]
aha i to przykre, że ktoś kradł im pomysły...
_________________
 
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Czw Sie 14, 2008 4:35 pm   

zadowolona to bedziesz :)
jak tam pracowalem przez sporo czasu i nie widzialem nie zadowolonego klienta :) )

tylko kwestia kasy... bo mozna miec to samo za mniej... ale to tak samo jak z autem mozesz kupic octavie tanio i miec to samo co w passacie za wiecej :)
placi sie za znaczek (marke - a movie ma ja ponad 14letnia)

pozdr
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Sie 21, 2008 11:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Marika007 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 80
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 3:39 pm   

:D Nam zalezy na filmie, który przede wszystkim ma nie być zbyt długi i nudny. Podoba mi się jak są jakies ciekawe wstawki lub coś jest w przyspieszonym tempie pokazane, bo nie chcialabym patrzeć na film, gdzie przez 20 min goście się bawia przy jednej piosence. z tego co widziałam na stronie internetowej firmy Movie Studio oraz z tego co widziałam na kasecie z mojej studniówki z przed kilku lat, wydaje mi się,że firma ta podchodzi do filmu z duzym poczuciem humoru i profesjonalizmem, dzięki czemu fim nie jest nudny. Każdemu podoba sie coś innego, ale ja raczej wole skrót z wesela i ze slubu niż 4 godzinny film oddający wszystkie szczegóły. Zastanawiamy się z moim miśkiem własnie nad tą firmą. Czy ktos mogłby zdradzić ile biora za samo wesele?
Ostatnio zmieniony przez Marika007 Sro Sie 20, 2008 3:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 4:13 pm   

Marika007 napisał/a:
:D Nam zalezy na filmie, który przede wszystkim ma nie być zbyt długi i nudny. Podoba mi się jak są jakies ciekawe wstawki lub coś jest w przyspieszonym tempie pokazane, bo nie chcialabym patrzeć na film, gdzie przez 20 min goście się bawia przy jednej piosence. z tego co widziałam na stronie internetowej firmy Movie Studio oraz z tego co widziałam na kasecie z mojej studniówki z przed kilku lat, wydaje mi się,że firma ta podchodzi do filmu z duzym poczuciem humoru i profesjonalizmem, dzięki czemu fim nie jest nudny. Każdemu podoba sie coś innego, ale ja raczej wole skrót z wesela i ze slubu niż 4 godzinny film oddający wszystkie szczegóły. Zastanawiamy się z moim miśkiem własnie nad tą firmą. Czy ktos mogłby zdradzić ile biora za samo wesele?


jesli masz sporo kasy to smialo... ale jak poszukasz w necie znajdziesz taniej i to samo :) )
bynajmniej znam 2 takie firmy co robia tak samo dobrze jesli nie lepiej od Jarka a kase biora mniejsza :)

pozdr
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Sie 21, 2008 11:56 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 4:27 pm   

Marika my za swój film będziemy płacić ok.2500 zł,może nawet trochę więcej,nie mam przy sobie teraz umowy, ale pobraliśmy jeszcze jakieś dodatkowe pakiety i bajery. a przy spisywaniu umowy daje się od razu 500 zł zaliczki
_________________
 
 
 
Marika007 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 80
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 4:52 pm   

a jakie inne firmy możecie mi polecić ( chodzi mi oczywiście o te tańsze a równie dobre)? prosze o namiary
pozdrawiam :cool:
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 1:45 pm   

wczoraj odebraliśmy nasz filmik w 4 egzemplarzach :D pół wieczoru spędziliśmy na oglądaniu. Bardzo ciekawy montaż, klipy i efekty, które pomagają aż tak bardzo się nie nudzić :) Bez żadnego kiczu i gołąbków i nie przypomina prezentacji z PowerPointa hehe, a niestety inne filmy, które widziałam takie właśnie jeszcze są... Polecam MovieStudio! wreszcie mogę to napisać :D
_________________
 
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 2:48 pm   

Martysia napisał/a:
, a niestety inne filmy, które widziałam takie właśnie jeszcze są...

byly sa i beda ... bo ludzie za to placa ... a jak cos sie sprzedaje to to bedzie ...
tak jak chinskie tandetne garnki :)

pozdr
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 4:00 pm   

o gustach sie nie dyskutuje jednym sie podoba to a innym tamto... nie mozna od razu skreslac innych firm ktorych filmow sie nie widzialo...
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 1:33 am   

będąc na spotkaniu odniosłam wrażenie, ze firma zamienia sie w filmującą w HD, ale standardowo też, chociaż mówiono już o tym z mniejszym zapałem :) Cena dosyć przystępna, chociaż za to co my byśmy chcieli czyli dodatkowe klipy trzeba by zapłacić dodatkowo i wtedy cena przestaje być już tak atrakcyjna. Wszystko co miało być to było, ale nie powaliło mnie to, wszystko raczej normalne, standardowe, klipy trochę tendencyjne,niczym nas nie zaskoczył. Czołówkę widzieliśmy już w innej firmie, ale ta była zrobiona lepiej i widać, ze każdy szczegół był dopracowany.
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Justii 

Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 6:28 pm   

Witam Serdecznie, ja niestety nie mam zbyt dobrej opini na temat Movie Studio - Jarek Kieszek, ul Okręgowa w Łodzi.
1. Przede wszystkim umowa jest bardzo zle sformuowana - nie mozna ustalić konkretnej ceny usługi. Nie wspominajac o kosztach dodatkowych, ktore z reguły POWINNY byc wliczone w cene filmu, jak m.in.:
150zł -orientacyjny dojazd (dodam, że wesele bylo w Łodzi i firma tez jest z Łodzi)
300zł-autoring (czyli jak nam wytłumaczył Pan Jarek - zgranie filmu na format DVD-z menu, gdzie są sceny....) niestety nie ma ŻADNEJ informacji o tym, ze auoring jest DODATKOWYM kosztem w firmie Movie Studio.
czyli już koszt filmu wzrasta nam o 450zł !! ! :zly:

2. Uwazam również, ze kontakt z firma nie jest najlepszy, mielismy dostepny tylko tel. do wlasciciela, a Pan Jarek na spotkanie przed ślubem i weselem mógł sie z nami umówić najwczesniej w czwartek czyli 2 dniprzed slubem!!!!, dzwonilismy 1.5 tyg. wczesniej niestety nie miał czasu... Na spotkaniu, nie było pana Jarka poniewaz ZAPOMNIAŁ, że był z nami umówiony... :o
Szef nagminnie nie odpisuje na maile...nie wiem czy w ogole uzywaja poczty internetowej.


3. i najważniejsze!!!!! :zly:
odebralismy nasz film, który trwa 3 godziny, jednak na umowie jest wyraznie napisane :
150zł (1 godz zmontowań nagrania).... ilość-4, .....suma 600zł czyli, 4 godz zmontowanego filmu!!!
:twisted: :evil: :twisted:

Dzwoniłam dzis do Pana Jarka (niestety nie moge tam pojechac bo jestem za granica :cry: ), który stwierdził, że na umowie tak nie jest napisane!!! Zaczął mi tłumaczyc, że to nie chodzi o montaż, tylko o prace kamerzysty - jak mi wyjasnił o to ile czasu był filmowany film.... czyli wedlug niego kamerzysta był u nas 4 godziny :P , od 16tej - 2 w nocy .....
Dla mnie to jest ewidentne oszustwo ...
Na pewno tego tak nie zostawie, mamy w dalszym ciągu umowe, która nie jest zgodna z tym co otrzymalismy...

Jesli chodzi o sam film, moge powiedzieć, że jest dobrze zmontowany, a kamery, światło, sprzęt...na pewno dosc dobry.
Jednak uważam, ze mozna znalez LEPSZA FIRME jesli chodzi o wideofilmowanie....
W montazu podobna....a tańsza...
Nie wpominajac o NORMALNEJ współpracy...
Nie polecam!!!

PS Mała wzmianka o dodatkach, za kazdy trzeba dopłacic od 150zł-300zł
krótki przykładzik :mrgreen:
standard-ubieranie pani Młodej -FREE
dodatkowy klip-ubieranie Młodego (150zł)
standard "END" -zakonczenie filmu - FREE
klip Stare KINO - to koszt plus :o (300zł)

Jestem baaaaaaardzo zawiedziona a wrecz zszokowana postawą Szefa....
_________________
Justii
 
 
Justii 

Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 3:53 pm   

dokladnie....współpraca z nimi to duuuuzo stresu.....
ale co najwazniejsze... movie studio NIE wywiazało sie z umowy....
_________________
Justii
Ostatnio zmieniony przez Justii Wto Sty 12, 2010 4:07 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
moviestudio 
Firma

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 2:58 pm   

Witam Państwa

Umowa firmy moviestudio jest bardzo dokładnie ujęta i zawsze jest na niej cena końcowa z
wyszczególnieniem wszystkich opcji. (co też Pani Justyna P. bardzo dokładnie opisuje w swoim poście)

Po podpisaniu umowy każda z par dokonuje ustaleń na ok.2 tyg. przed ślubem.
Opisywany jest szczegółowo film.
Taka rozmowa jest dla mnie najważniejsza, gdyż określa gusta i wyznacza cele realizacji
graficznych i konstrukcji filmowych.

Pani Justyna P. (tutaj: Justii) nie miała czasu dokonać ustaleń do dnia.... odbioru filmu.

Umowa została przesłana pocztą (para nie miała czasu na podpisanie umowy w studio)
Przez całą realizację filmu para odwiedziła studio...raz ....w przeddzień ślubu.
Nasza rozmowa była niemożliwa gdyż w tym czasie realizowałem sesję plenerową innej pary.
Ustalenia spoczęły na barkach pracownika, jednak nie zostały przekazane pracownikowi we właściwy sposób, gdyż dla Pani Justyny P. górą stanęły emocje.

Wbrew temu co pisze Justii, zawsze elokwentnie i szczegółowo opisuje każdy film, służę własnym doświadczeniem i pomysłami każdemu kto znajdzie dla mnie czas.

Z przykrością przeczytałem post Justii, gdy ja i koledzy nie mamy czasu na codzienne śledzenie forum. Dla wszystkich Państwa zainteresowanych pracujemy w godz. 8-20.00.

Zapraszam do studia na pokaz nowych aranżacji graficznych, sposobu montażu w wymiarze FullHD.
Zapraszam, moviestudio.pl , Jarek Kieszek
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 8:23 pm   

Z tego co ja wiem, to nie wyglądałao jednak tak jak Pan pisze... :cool:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Justii 

Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 1:39 am   

Witam Ponownie Movie Studio,
moviestudio napisał/a:

Po podpisaniu umowy każda z par dokonuje ustaleń na ok.2 tyg. przed ślubem.
Opisywany jest szczegółowo film.
Taka rozmowa jest dla mnie najważniejsza, gdyż określa gusta i wyznacza cele realizacji
graficznych i konstrukcji filmowych.


Jak pisałam wczesniej, probowalismy umówc sie na spotkanie 1.5 tyg. wczesniej, jednak Pan nie miał czasu - byc może miał Pan w tym czasie sesje plenerowe.

moviestudio napisał/a:
Pani Justyna P. (tutaj: Justii) nie miała czasu dokonać ustaleń do dnia.... odbioru filmu.

Szczegóły omówilismy dokladnie 2 dni przed ślubem, bo niby jak mozna cos ustalić-w dniu odbioru filmu-który jest juz gotowy :lol:
Dodam również, że to Pan niestety zapomniał o spotkaniu 09:00 czwartek, 10.09.2009, przez co bylismy zmuszeni rozmawiac z pracownikiem.

moviestudio napisał/a:
Umowa została przesłana pocztą (para nie miała czasu na podpisanie umowy w studio)

umowe PODPISALISMY OSOBISCIE w kwietniu 2008 :lol:

Szkoda, że nie wyjaśnił Pan tego jak możliwe jest to, że na umowie mamy wyraznie napisane 4godz zmontowan nagrania a dostalismy tylko 3.

Uwazam też, że prowadzenie takich rozmow na forum jest bez sensu ... a ta sprawe zdązymy sobie dokladnie wyjasnic osobiscie
Nie zamierzam sie z Panem "licytować" kto ma racje :)
Ja opisałam wszystko dokladnie tak jak było.
A jesli ktoś miałby ochote zobaczyć tą klarowną umowe, zapraszam na PRV
Pozdrawiam
_________________
Justii
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 7:53 pm   

jeśli wyniknęły nieporozumienia zachęcam obie strony do wyjaśnienia sprawy na forum prywatnym, co mam nadzieję się uda 8)
 
 
moviestudio 
Firma

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 9:36 am   

Justii napisał/a:
Uwazam też, że prowadzenie takich rozmow na forum jest bez sensu ... a ta sprawe zdązymy sobie dokladnie wyjasnic osobiscie
Nie zamierzam sie z Panem "licytować" kto ma racje :)


Witam
Cieszę się, że doszła Pani do takiego wniosku. Wcześniej zaczęła Pani wątek, który wymagał wyjaśnienia, gdyź prawda mijała się z faktycznymi wydarzeniami.
Jeżeli wyjaśnienia telefoniczne są dla Pani niezrozumiałe zapraszam do studia, abym mógł wyjaśnić je osobiście.
Forum, zdecydowanie nie jest miejscem, aby dokonywać rozwiązań tego typu spraw i jednocześnie tutaj sprawę uważam za zamkniętą.

Pozdrawiam, Jarek Kieszek
Ostatnio zmieniony przez moviestudio Wto Sty 26, 2010 9:41 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Justii 

Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 4:24 pm   

Witam,

Przede wszystkim forum weselne jest po to, abym mogła podzielić się SWOIM DOŚWIADCZENIEM jesli chodzi o sprawy zwiazane z organizacja slubu, m.in FILMOWANIEM.
Nie zamierzam z Panem polemizować.
Post, napisałam nie po to, by z Panem rozmawiać na forum tylko po to by uświadomić niektórych aby w kontaktach z firmą Movie - byli ostrożniejsi delikatnie mówiąc.

Może Pan być pewien, że tej sprawy nie zostawie, wiec jedynym wyjsciem jest spotkanie.
Proszę także nie sugerować na Forum, że nie rozumiem Pańskich wyjaśnień ( w czasie rozmowy tel.), bo Pan próbował mi WMÓWIĆ, że
" 1 - godz zmontowan nagrania - 150zł, ilość - 4, suma - 600zł" - (przepisane z umowy), według Pana to są godziny pracy operatora ;)
Czy to można zinterpretować w inny sposób niż jest wyraznie napisane?? :) Dodam również, że przy podpisywaniu umowy kwiecien 2008 - umawialismy sie z Panem na 4 godziny - OSOBIŚCIE.
_________________
Justii
Ostatnio zmieniony przez Justii Wto Sty 26, 2010 4:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 9:40 pm   

Justii napisał/a:
Witam,

Przede wszystkim forum weselne jest po to, abym mogła podzielić się SWOIM DOŚWIADCZENIEM jesli chodzi o sprawy zwiazane z organizacja slubu, m.in FILMOWANIEM.
Nie zamierzam z Panem polemizować.
Post, napisałam nie po to, by z Panem rozmawiać na forum tylko po to by uświadomić niektórych aby w kontaktach z firmą Movie - byli ostrożniejsi delikatnie mówiąc.



Dokładnie. Sama doradziłam Justii żeby napisała tą opinię. Ja jestem i byłam już dużo wcześniej wtajemniczona w całą sparwę także uważam że Justyna zrobiła dobrze że w końcu o tym napisała. Zawsze to jakieś ostrzeżenie dla innych...
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 10:18 pm   

Ja też uważam, że Justyna dobrze zrobiła pisząc swoją opinię. Movie też oczywiście ma prawo się bronić i wyjaśnić wszystko.
Ale myślę tez, że najwyższy czas zakończyć tą dyskusję, bo nie ma sensu ciągle w kółko wałkować tego samego, każda ze stron ciągle pisze, ze nie chce już kontynuować sprawy na forum dopisując do tego jakąś jeszcze uwagę, na którą kolejna strona musi odpowiedzieć i też pisze, że nie chce kontynuować tej rozmowy w ten sposób...dajcie już spokój, bo takie posty nie dodają żadnych istotnych informacji.
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl