Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Noclegi dla gosci
Autor Wiadomość
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 8:32 am   

U nas nocowac ma kolo 30 osob, nie damy rady po rodzinie przenocowac bo ja nie stad a w rodzinie M nie ma zbyt duzych powierzchni noclegowych :( Tesciowa sama sie zaoferowala wykombinowac nocleg bo jej znajoma ma hotel - mam nadzieje ze sie uda. Po wstepnych rozmowach wygladala to dosc pozytywnie :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 10, 2008 4:44 pm   

U nas będzie około 60 przyjezdnych. Koszty noclegów będą chyba ogromne :-?

Jeśli nie damy rady sfinansować noclegów to wynajmiemy autokar, który przywiezie naszych gości, a nad ranem ich odwiezie.
To pewnie też będą spore koszty, ale jeśli nie damy rady inaczej...
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 10:14 pm   

po wlasnym weselu moge polecic noclegi przy Piotrkowskiej u panstwa Słomkowskich. bardzo dobrze zajeli sie naszymi goscmi, pokoje byly czyste i zadbane a obsluga mila i pomocna.
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 6:47 pm   

U nas byli goście przyjezdni i nocowali u teściów w domu, albo u moich dziadków i rodziców.
_________________


 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 05, 2008 7:11 pm   

nasi goście mieli pokoje w Czarnym Stawie, ale w sumie to z przyjezdnych spała tam tylko jedna rodzina, owszem, korzystali z pokoju, żeby się prze3brać, odświeżyć etc, ale nikt nie spał, tzn. ostatecznie spali niektórzy goście z Łodzi, skoro pokoje i tak były zapłacone, i fajnie bo w niedzielę poszliśmy sobie razem na śniadanko :D
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
mroowi 


Wiek: 41
Dołączyła: 13 Lis 2008
Posty: 24
Skąd: Racibórz/Warszawa
Wysłany: Nie Lis 16, 2008 8:38 pm   

Ja pomyślałam o noclegu na samy,m początku bo ja jestem ze śląska a narzeczony z mazur. Wielu znajomych mamy na Podlasiu i w stolicy. Ja rezerwowałam salę w której pobliżu jest camping. I mam problem z głowy bo goście będą mogli przejść sobie na piechotkę do swoich łóżeczek :)
Poza tym nad salą są trzy pokoje w czym jeden Apartament małżeński dla nas :) więc i tam zmieści się kilku gości (przewidywane są dla małych dzieci).
_________________
 
 
anula86 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 7:12 pm   

Debussy a dowiadywalas siee ceny tych domkow na stawach jana? Bo ja jestem ciekawa jaka jest ich cena
_________________

 
 
gklm 

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 10:00 am   

ja mogę polecić mały pensjonat na ul.Okulickiego (helenówek)...tam spali moi goście
http://helenowek.za.pl/ super miejsce
Ostatnio zmieniony przez gklm Czw Sie 13, 2009 10:01 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Magda M. 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź PL/Aalborg DK
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 6:28 pm   kwatery Helenówek, Łódź ul. Okulickiego

Ja też serdecznie polecam kwatery Helenówek (www jak wyżej) Usługi prowadzi przemiłe małżeństwo Jeśli nie pomyliłam imion to pani Irena i pan Tadeusz Skórniewscy. Na stronie aktualny cennik i zdjęcia jeśli ktoś jest zainteresowany. A teraz wyjaśniam dlaczego tak gorąco polecam.

ceny nie są wygórowane za miejsce w pokoju 2 os. z łazienką 45 zł (w łódzkim hostelu albo akademiku cena wynosi 35 - 50 zł za chyba gorsze warunki) Pokoiki trochę małe ale już powstają nowe większe.

ładne otoczenie (ogród ze stawem gdzie można łowić ryby, miejsce do grilowania, miejsce parkingowe) jest gdzie odpocząć

niezła lokalizacja do centrum (np. do manufaktury, na Pietrynę) trzeba ciut dojść do przystanku przy Zgierskiej, jeździ też nocny, jak ktoś jest samochodem to chyba nie ma problemu

Pani Irena bezinteresownie zaproponowała nam aby przy dobrej pogodzie zrobić sobie takie małe poprawiny u niej w ogrodzie co jak się później okazało było wspaniałym pomysłem. W niedzielę pogoda dopisała, wzięliśmy z sali przygotowane jedzenie i pojechaliśmy do Helenówka. Bawiliśmy się z naszymi znajomymi od 14 o 22. Po weselnej zabawie poprzedniego wieczoru prawie całą niedzielę chodziłam boso po wilgotnej trawie. Wcinaliśmy kiełbaski, tańczyliśmy i co sprawiło największą radochę łowiliśmy rybki.

Dzięki państwu Skórniewskim do mojego ślubu i wesela doszedł jeszcze jeden piękny dzień poprawin za co mam szansę im serdecznie podziękować na łamach tego forum. I przypomnę, że była to propozycja zupełnie bezinteresowna wynikająca z czystej sympatii i miłego usposobienia tych ludzi.
_________________
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 7:17 pm   

Mam do Was forumki pytanko.
Goście weselni mojego P. są wszyscy przyjezdni. Zostanie wynajęty autokar by osoby chętne przywieźć oraz odwieźć do domów po weselu. Obecnie nie organizujemy poprawin i tu moje pytanie czy w takiej sytuacji powinnam wynająć pokoje w hotelu aby goście wyspali się czy od razu po weselu powinien być podstawiony autokar :kngt i powrót do domu? Gości przyjezdnych będzie dużo także koszty nam o wiele podskoczą.. Co myślicie? ??
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 7:44 pm   

hej,ja mysle, ze ladnie ze strony mlodych jest "podstawic" autokar dla gosci, natomiast co do oplacania noclegu w hotelu (tymbardziej,ze nie ma poprawin), bylabym juz bardziej sceptyczna.wiadomo,ze wiaze sie to juz w wiekszymi kosztami, a poza tym, stawiajac sie na miescu goscia, ja nie oczekiwalabym od mlodych, ze ufunduja mi nocleg.Mysle tez, ze ewentualnie mozecie sie zorientowac, gdzie w poblizu sali sa noclegi, w jakiej cenie, liczbie, czy mozna uzyskac rabat przy wiekszej ilosci i poinformowac o tym zainteresowanych gosci (napewno wasza pomoc bedzie cenna, bo wkoncu to osoby przyjezdne)
pozdrawiam:)
 
 
 
gklm 

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 8:08 pm   

cieszę się, że Helenówek ma większe grono wielbicieli :) :) :) potwierdzam wszystko co napisała Magda M. :) pozdrawiam
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 8:15 pm   

Myślę dokładnie jak paulinkaaMU. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 10:54 pm   

No cóż Weira ja mam ten sam "problem". Tak samo jak Ty mam w planach wesele bez poprawin. Z mojej strony jest dużo przejezdych gości ,ale to moja najbliższa rodzina ciocie z wujkami i z ciotecznym rodzeństwem +os. tow. Ja nie wyobrażam sobie ,aby oni mieli tej nocy nie pić ,albo się mniej wydajnie bawić ,bo o 5 muszą jechać samochodem do Wawy albo dalej... Wyjdzie mi ok. 35 os. do przenocowania. U mnie w domu zmieści się max 10 i do tego jeszcze mój P się nie określił. Mam jednak ten plus ,że wesele robimy w Agacie (Piotrków) tam jest restauracja razem z hotelem . Mają miejsc na ok. 60 os. więc mam problem z głowy i szczerze mówiąc głównie dlatego ta sala została wybrana. Tego dnia jesteśmy ważni My ,ale jeśli goście nie będą się dobrze bawić to po co to całe wesele?

Poszukaj jakiś noclegów w swoich możliwościach ,nawet nie musi to być blisko sali. Zamówisz wtedy autokar i wszystkich o równej godzinie zawiezie do pokoi na odpoczynek. Po opiniach dziewczyn widzę ,że ten Helenówek jest ekstra i ta cena!
 
 
Pecetka 

Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 44
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 9:29 pm   

U nas też będzie trochę przyjezdnych gości, ale rodzinę mojego Z przenocujemy w domu mojej mamy, natomiast swiadkowie i znajomi przyjadą z zagranicy i to na pewno na więcej niż jedną noc. My na naszą "noc poślubną" też wolelibyśmy mieć więcej prywatności dlatego na jedną lub dwie noce wynajmiemy pokój w hotelu. Spróbujemy zatem wytargować jakiś rabat przy zamówieniu większej ilości pokoi i zaproponujemy pomoc przy rezerwacji gościom przyjezdnym. Juz i tak bardzo ograniczamy koszty wesela i nie stać nas na noclegi dla gości, dla których to wcale nie będzie duży wydatek.
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 19, 2009 9:05 pm   

Nasza sala ma mieć do 2011 roku pokoje gościnne. Będziemy musieli z nich skorzystać, bo będą goście przyjezdni (z Opoczna i z Gdańska), a że wesele jest z poprawinami no to musimy nocleg zapewnić, tym bardziej, że te osoby przyjezdne to m.in moja chrzestna z rodziną i chrzestny Z z rodziną, więc zależy nam żeby zostali na dłużej...
Zastanawiam się tylko, czy nocleg na sali zapewnić im tylko po weselu, czy po poprawinach też... A może po poprawinach zaprosić ich do (już wtedy naszego) domu??
Mam tylko nadzieję, że cena pokoi w Casa de'Fiori nie będzie zabójczo wysoka...
_________________
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Sro Gru 23, 2009 10:39 am   

paulinkaaMU napisał/a:
ladnie ze strony mlodych jest "podstawic" autokar dla gosci, natomiast co do oplacania noclegu w hotelu (tymbardziej,ze nie ma poprawin), bylabym juz bardziej sceptyczna


Zgadzam się. Hotel można rozważyć, gdy goście przyjeżdżają na własną rękę (u nas tak było). Był pomysł wynajęcia autokaru, ale goście jechali z dwóch miast oddalonych od siebie o 400km, więc nie wypaliło. Z drugiej strony, jeśli goście przyjeżdżają autokarem, to chcieliby się chociaż odświeżyć przed ślubem i weselem, nie mówiąc o fryzjerze... Tu bym się zastanowiła, czy mmasz możliwość zapewnienia skorzystania z łazienki - choćby u rodziców/teściów czy znajomych...
 
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 27, 2010 4:48 pm   

agulka1989 napisał/a:
Będziemy musieli z nich skorzystać, bo będą goście przyjezdni
agulka1989 napisał/a:
a że wesele jest z poprawinami no to musimy nocleg zapewnić

Ja mam taką samą sytuacje. Ale my płacimy tylko za nocleg po weselu, a po poprawinach to jak już ktoś będzie chciał to sam musi zapłacić. Chociaż wiem, ze raczej nasi goście pojadą w niedziele, niektórzy moze nawet jeszcze wcześniej. My mamy ok 100 osób przyjezdnych więc za noclegi wyjdzie nam naprawdę duża suma co dopiero mówić jeszcze o płaceniu za nocleg po poprawinach.
 
 
athra 

Dołączyła: 12 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 4:49 pm   

Macie może jakieś doświadczenia z ośrodkami w Grotnikach? Zastanawiamy się, czy tam może nie położyć gości- Słoneczna polana wygląda całkiem nieźle.
 
 
krufka 


Wiek: 36
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Potato City
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 3:23 am   

Ech, ja jestem przerażona. :?
Pisałam już w powitaniu, że jeszcze nie zdecydowaliśmy czy ślub będzie w okolicach Łodzi, czy w Poznaniu. U mnie jest zwyczaj, że dla tych z daleka to młodzi organizują nocleg (jeśli goście ci zostają na poprawinach - jeśli nie, to po oczepinach jadą sobie do domu), u G. natomiast zwykle goście organizują sobie nocleg sami, ale mi się to nie podoba, tak głupio. Niestety, jeśli ślub będzie w Łodzi, to musimy przenocować cała moją rodzinę i 5 osób z rodziny G. (reszta mieszka w Łodzi) - razem ok. 50 osób. Jeśli ślub będzie w Poznaniu (na co nalega G.), to musimy przenocować... wszystkich, bo z mojej rodziny w Poznaniu mieszkają tylko moi rodzice i chrzestni, a od G. nikt...
_________________
Nasza Strona Ślubna
 
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 4:10 pm   

krufka napisał/a:
u G. natomiast zwykle goście organizują sobie nocleg sami, ale mi się to nie podoba, tak głupio.
Wy macie taką sytuacje, zę zwyczajnie jedna rodzina robi tak druga inaczej. U nas za ślub w duzej mierze płacą rodzice za noclegi gości też nas by na to stać nie było. Ale rodzice K. stwierdzili, ze oni tylko dziadkom zapłacą za nocleg. U mnie każdy kto zostanie będzie miał zapewniony. I niestety jest mi z tego powodu trochę dziwnie już nie wspomnę co K. o tym myśli...
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2010 10:21 pm   

Mam pytanie czy słyszałyście coś o noclegach w gościńcu "Alex" w Aleksandrowie Łódzkim? pokoje wyglądają całkiem ładnie ale słyszałam różne opinie na ich temat.
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
madziaiwlodek 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Kwi 2010
Posty: 4
Skąd: Piotrków Tryb
Wysłany: Nie Kwi 18, 2010 12:55 pm   

zobaczcie w napoleonowie "napoleońska zgroda" super miejsce na impreze ceny ok i noclegi poprostu świetna sprawa
 
 
ewcia858 

Dołączyła: 01 Maj 2010
Posty: 1
Skąd: znajomi
Wysłany: Sob Maj 01, 2010 8:19 pm   

Mogę polecić niewielki hotelik "Willa Epejro" niedaleko ulicy Pabianickiej w którym moi znajomi organizowali wesele. Uroczystość była skromne na ok 40 osób,ale panował naprawdę fajny klimacik (za niewielką cenę). Polecam i myślę,że w przyszłości też zorganizuje tu swoje wesele;)
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Maj 01, 2010 9:29 pm   

My załatwiliśmy noclegi w Domu Wycieczkowym na Łagiewnickiej 69, bo mamy blisko do sali. Nie jest drogo, ale nie wiem jak wyglądają pokoje. Na zdjęciach w internecie ładnie.
_________________
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto Maj 04, 2010 10:07 am   

A my właśnie mamy dylemat, ponieważ chcemy położyć gości na dwie noce i zastanawiamy się czy położyć ich z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę, czy z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek. Myślimy, że się po prostu zapytamy która opcja im bardziej odpowiada. Jeszce nie wiemy gdzie, ale na to akurat mamy czas, bo ponad rok.
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
Ostatnio zmieniony przez paulii Wto Maj 04, 2010 10:07 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 4:34 pm   

Misiak87 napisał/a:
My załatwiliśmy noclegi w Domu Wycieczkowym na Łagiewnickiej 69, bo mamy blisko do sali. Nie jest drogo, ale nie wiem jak wyglądają pokoje. Na zdjęciach w internecie ładnie.

Misiak czy możesz coś więcej napisac o tym noclegu?

Ja dziś podzwoniłam w parę miejsc i jestem pozytywnie zaskoczona. W każdym miejscu mieli specjalną ofertę dla gości weselnych więc warto o to pytać! np. ceny potrafią być o 40 zl niższe!
 
 
anulcia 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 7:27 pm   

Karola5 napisał/a:
Misiak87 napisał/a:
My załatwiliśmy noclegi w Domu Wycieczkowym na Łagiewnickiej 69, bo mamy blisko do sali. Nie jest drogo, ale nie wiem jak wyglądają pokoje. Na zdjęciach w internecie ładnie.

Misiak czy możesz coś więcej napisac o tym noclegu?

Ja dziś podzwoniłam w parę miejsc i jestem pozytywnie zaskoczona. W każdym miejscu mieli specjalną ofertę dla gości weselnych więc warto o to pytać! np. ceny potrafią być o 40 zl niższe!



A ja swoich Gości położę w miejscu, gdzie mamy przyjęcie weselne - w Willi Epejro ( na Górnej, ul. 3 Maja 15a)
Mają tam niskie ceny weekendowe i dodatkowo promocję dla NOWYCH GOŚCI - pokoje za 99zł.
Ja jestem zadowolona, ze udało się zarezerwować potrzebną ilość pokoi. :) W końcu do ślubu zostało mi tak niewiele czasu.
Aha - czy ktoś ma namiar na fajnego fotografa????
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 3:10 pm   

Czy ktoś zna jakieś noclegi oprócz Akademików w okolicach ulicy źródłowej ??
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 8:31 am   

U nas sporo gości nie było przyjezdnych. 3 osoby spały u nas w domu i jena ciotka z wujkiem u swojej siostry 2km od nas.
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 10:00 pm   

w moim przypadku wszyscy goście są w jakiś sposób przyjezdni, bo wesele jest poza miastem, stąd pytanie: jaka jest granica kilometrowa, od której powinniśmy zafundować nocleg? Bo tak naprawdę powinnam załatwić wszystkim pokoje, co w najtańszym wariancie kosztuje dodatkowe 3000zł (około 5 km od naszej sali).
Ponadto na żadnym z wesel, na których byłam nikt nie zagwarantował mi noclegu tak więc zawsze ktoś musiał pozostać niepijący. Czy naprawdę powinnam zapłacić?, miałam taki plan początkowo, ale koszty mnie przerosły, szczególnie, że w Nostalgii ten koszt byłby o wiele wyższy.
_________________
KAROOSIA
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 30, 2013 11:11 am   

karoosia, a jaka jest odległość?
_________________
 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Mar 30, 2013 7:16 pm   

też się nad tym zastanawiam...czy jeśli sala jest około 30 kilometrów od kościoła, a od miejsca zamieszkania rodziny jakieś 45 to powinnam załatwiać nocleg? Według mnie nie, ale od kiedy słyszę, że powinnam, to już sama nie wiem...
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sob Mar 30, 2013 7:33 pm   

keyka, my oplacamy hotel dla Gosci od rodziny Młodego ~ 350 km. No i kilka osób ode mnie, ktorzy mają te 120 km do przebycia, resztę upychamy w naszych domach :-D
_________________


 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Mar 30, 2013 8:49 pm   

bambolea, może i odleglość nie jest duża,ale taksówka pewnie będzie droga, a organizowanie transportu wydaje mi się dziwne, bo pewnie każdy będzie chciał opuścić imprezę o różnych godzinach. natomiast w przypadku przynajmniej połowy gości jest to ponad 100km. I teraz jeśli nawet zapłacę za nocleg tych dalszych gości, to Ci z Łodzi poczują sie urażeni tym, że oni muszą radzić sobie sami
_________________
KAROOSIA
 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Mar 30, 2013 10:48 pm   

karoosia, zawsze można zrobić kilka kursów powrotnych, dwa lub trzy, żeby goście mieli możliwość wyboru o której chcą wrócić :)
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 02, 2013 10:38 am   

karoosia, wydaje mi się, że te osoby, które przyjadą z daleka (ponad 100km) powinny mieć zapewniony nocleg, natomiast co do reszty - na Twoim miejscu zamówiłabym transport powrotny. Można powiedzieć, że np. o 5:00 będzie podstawiony autobus, a jeśli ktoś będzie chciał wrócić wcześniej to na własną rękę. Myślę, ze organizowanie np. 2 czy 3 kursów nie do końca jest dobrym pomysłem, bo zwiększają się koszty, a poza tym myślę, że ludzie musieliby się wcześniej zadeklarować kto o której godzinie będzie wracał, bo skąd wiadomo ile miejsc załatwić?
Chociaż jak tak teraz myślę, to ja kiedyś byłam na weselu w Zduńskiej Woli i nikt stamtąd transportu powrotnego do Łodzi nie zamawiał, a było sporo osób. Każdemu udało się kogoś znajomego załatwić na własną rękę.
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 02, 2013 4:17 pm   

My mamy podobny problem - na razie szukamy sali z miejscami noclegowymi, ale jeśli się nie uda, to załatwimy transport z sali do hotelu. Jeśli ktoś chce wracać prosto do domu to we własnym zakresie. Podpowiedziano nam także, że wcale nie trzeba płacić za miejsca wszystkich gości. Możecie zaznaczyć, że jest możliwość wynajęcia miejsca noclegowego na własny koszt, powołując się na państwa młodych - najpewniej te osoby dostaną jakieś zniżki. My chyba będziemy płacić tylko za miejsca najbliższej rodziny. 8) Zresztą mój T jest z warszawy i nie jest to jakaś straszna odległość - spokojnie można załatwić jednorazowy transport powrotny o ustalonej godzinie, jak piszebambolea, :-)
_________________
 
 
Kate5859 

Dołączyła: 18 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 1:55 am   

My po ostatnim weselu nocowaliśmy w miejscu imprezy, hotel jest bardzo wygodną opcją, nie trzeba się martwić o samopoczucie gości. Z transportem różnie bywa, czasami może się ktoś gorzej poczuć i zapewnić w autokarze niemiłą niespodziankę pozostałym pasażerom.. :? Bardzo miło wspominamy wesele koleżanki





edit: usunęłam treści niezgodne z regulaminem
_________________
Kate :)
Ostatnio zmieniony przez bambolea Sob Kwi 20, 2013 12:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aganor 

Dołączyła: 08 Maj 2013
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 15, 2013 3:41 pm   

Hej, czy może ktoś polecić nam jakiegoś niedrogiego przewoźnika z autokarem? Trasa Konstantynów ł - łódź. Przewiezienie gości weselnych na "noclegownie", a następenie z "noclegowni" na sale :)
Pozdrawiam
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 29, 2013 10:33 pm   

Nasi goście prawdopodobnie będą nocować w pokojach gościnnych przy ulicy Janowskiej. Ceny są dość konkurencyjne (wcześniej rozważaliśmy hostele bliżej centrum), obiekt jest odnawiany, wokół cisza i spokój :razz:
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 6:06 am   

Szukalismy sali specjalnie z noclegami.. w fantazji sa pokoje do wynajecja za przystepna cene I spokojnie przenocujemy tak 10 osob do niedzieli.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
aganor 

Dołączyła: 08 Maj 2013
Posty: 13
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lip 09, 2013 9:10 am   

Witam, za rok mam wesele w Konstantynowie Łódzkim i poszukujemy noclegu dla 50-70 osób(zalezy ile osob potwierdzi). W rejonie Konstantynów łódzki lub Łódź. Interesują nas pokoje 2 lub 4 osobowe w przystepnej cenie. Macie jakieś propozycje?
 
 
gaskaB 

Wiek: 37
Dołączyła: 09 Wrz 2011
Posty: 250
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Czw Lip 11, 2013 8:04 am   

Ja również na starcie przygotowań ślubnych wiedziałam że muszę znaleźć salę z hotelem... narzeczony mieszka pod Tarnowem i po prostu nie wyobrażałam sobie, żeby udało nam się gdzieś przenocować 90 osób po rodzinie. Tylko, że podjęliśmy decyzję, że każdy sam sobie płaci za nocleg, koszt 60 zł za osobę (ze śniadaniem) jest dla nas nie do przeskoczenia... No i chyba się goście nie pogniewali :)
_________________

 
 
magdagle 

Dołączyła: 05 Mar 2013
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 10:33 am   

Na naszej sali nie ma miejsc noclegowych. Zarezerwowalismy je w pobliskim hotelu, drugą opcją było spanie u nas. Rodzina odmówiła, bo hotel jest za daleko...bo 2 km od sali... odpowiedzieli, ze załatwia sobie sami w czterech gwiazdkach... Młodzi nie przejmujcie się! Teraz i tak im wszystkim nie dogodzimy, choćby mieli dowóz pod same drzwi. Jeśli chodzi o opłaty to są po stronie młodych.

[ Dodano: Pon Lip 22, 2013 11:34 am ]
Polecam Hotelik na Zdrowiu - Minerska 6.
_________________
Czarna
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 28, 2013 1:50 pm   

U nas przyjezdni goście spali w Bursie Szkolnej nr 11 na Drewnowskiej, niestety nocleg tam wchodzi w grę tylko w czasie wakacji. Polecam pokoje ładne łazienki po remoncie. I baaardzo tanio
_________________
 
 
dzastab 


Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 848
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Wrz 04, 2013 5:40 pm   

My sie skusilismy na "Zbyszka" we Wiaczyniu. Piekna sala z hostelem 40 miejsc noclegowych w pokajach 3, 4-o osobowych i 5 apartamentow 2-osobowych w sumie 50 miejsc. Opcja bardzo wygodna, gdyz moi kochani przyjezdni Francuzi moga nie zniesc potoku wodki tak wiec do lozek nie beda mieli daleko. :smile:

A pamietam tez ze u jednej z ciotek na weselu spalismy w akademiku, tez chyba tania opcja.

A z koleji 2 tygodnie temu u mojej kuzynki Dworek Borowa oferowal Busa ktory rozwozil gosci gdzie sobie zazyczyli (w granicach ustalonego rozsadku)
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 3:11 pm   

Dla organizujących wesela w okolicach Rzgowa (Enigma, Eden, Wodnik), mogę polecić hostel Ozimar - na ul. Glinianej w Rzgowie. Przystępne ceny, możliwość wynajęcia hostelu na cały weekend (taką opcję my wybraliśmy - rodzina Marcina dojeżdża aż z okolic Jeleniej Góry) :)
_________________

 
 
Maj1234 

Dołączyła: 22 Maj 2013
Posty: 22
Skąd: Łódźkie
Wysłany: Pon Lis 18, 2013 11:17 am   

My rezerwowaliśmy hotel Ambasador Chojny. Mają specjalna zniżkę dla rezerwacji grupowych, profesjonalny hotel, sauna, basen, jacuzzi a cena taka sama jak w małych pensjonatach.
_________________
 
 
wojt_ 

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 2
Skąd: Kozy
Wysłany: Pon Gru 09, 2013 2:20 pm   

A gdzie wynajmowaliście autobusy/autokary dla gości? Przydałyby mi się jakieś namiary
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl