Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
hotel KRUK
Autor Wiadomość
edyta tuta 

Dołączyła: 22 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: Piotrkow Tryb.
Wysłany: Czw Paź 22, 2009 10:48 am   hotel KRUK

chetnie uzyskalabym informacje dotyczace wrazen po organizacji wesela w hotelu kruk :)
 
 
kiraniuś 

Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 12:28 am   

Także dołączam się z pytaniem o wrażenia po organizacji wesela w Hotelu Kruk?
 
 
justina 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 2:44 pm   

brałam pod uwagę to miejsce, niestety po podliczeniu wszytskich kosztów (np. xł za ciasto od osoby, xzł za stól rybny itp.) wyszlo ok. 200zł za osobę, a to za dużo jak na tą ofertę na pierwszy rzut oka, lokal sprawia wrazenie niezbyt czystego (pokoje dla gości, sala weselna), zdecydowalismy się na Hotel Górski w Polichnie- mają nową niedawno oddaną restaurację w bardzo ciekawej aranżacji, zielony taras na piętrze - być moze zadziałał efekt nowości, ale słyszalam już od wielu osób, ze to miejsce na dobrym poziomie, myślę, ze warto sprawdzić, popytać, zobaczyc
 
 
kiraniuś 

Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 4:00 pm   

Dziękuję za opinię justina.

Tylko zastanawia mnie jedno.
Sporo terminów w KRUKu mają zajętych, tzn. że odbywają się tam wesela i to dość często.
Natomiast nie mogę znaleźć nigdzie opinii osoby, która była tam na weselu bądź organizowała tam wesele...

Może wśród forumowiczek/forumowiczów się ktoś znajdź kto był tam na weselu bądź planuje tam wesele?
 
 
patrycja30 

Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: zgierz
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 10:04 pm   

witam!
kilka miesiecy temu ja mialam organizowane wesele w hotelu Kruk i niestety nie jestem zadowolona nie wspomne o drogich kosztach co ponieslismy z mezem niesmaczne jedzenie i niezaciekawy wystroj jezeli moglabym cofnac czas to zdecydowalabym sie na sale weselna w hotelu Fox mowie tak gdyz bylam tam miesiac temu na weselu u kolezanki i poprostu bylo fantastycznie przepiekny wystroj wewnatrz i ta fontanna na zewnatrz ze zlotymi rybkami bajecznie! a jak dowiedzialam sie ze ta sala i jedzenie i to bardzo smaczne no i pokoje sa w tak przystepnych cenach to poprostu pluje sobie w brode do dzis bo moglam tyle kasy z mezem zaoszczedzic a ja ewidentnie przeplacilam w tym Kruku.
 
 
nynek 

Wiek: 38
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Sro Sie 25, 2010 5:42 pm   Hotel Kruk

witam
Jestem z Tomaszowa Maz. i mialem w Hotelu KRUK swoje wesele 2 tygodnie temu i jestesmy z żoną BARDZO ZADOWOLENI. :lol: Jedzenie bardzo smaczne i dużo, w zasadzie nie do przejedzenia. I to nie jakies weselne standardy tupu dewolaj (ale tez mozna zamowic) ale np poledwiczki na ostro z chilli, czym nasi goscie sie zachwycali. Dużo fajnych zakąsek także "niestandardowych" NIe zgodze sie ze nie jest czysto, ja z żonąi rodzicami do czystości nie mielismy zastrzezeń, bylo wszedzie czysto i schludnie. Pokoje fajne, czyste, z łazienkami, goście nasi spoza Tomaszowa byli zachwyceni ze maja widok na Zalew, ze "zaserwowalismy" im takie wesele z weekendem. Bo okolica super, jezioro, las, cisza, spokój. Osługa OK, wszystko sprawnie i szybko, "podmianki" robili co jakies 2 godziny. Bylem juz na kilku innych weselach w okolicach Tomaszowa i wg mnie jest to najlepsza sala w tej okolicy, moi znajomi też tak uważają, dlatego zdecydowaliśmy się na Kruka. Dodatkowy plus za kllmatyzacje co z zona docenilismy jak bylo +35 na zewnatrz....Robią bardzo duzo wesel, i co jest mankamentem, zeby wycelowac tu dobry termin to trzeba 2 lata wczesniej rezerwowac sale (my tak zrobilismy) Osobiście POLECAM tą sale.
 
 
reni 

Wiek: 42
Dołączyła: 30 Gru 2009
Posty: 8
Skąd: ozo
Wysłany: Nie Gru 05, 2010 8:55 am   

Byłam na weselu u znajomych i mam jak najlepsze odczucia względem tej sali. Chociaż styl sali nie do końca mi pasuje, to wszystko jako całość może się podobać. Rzeczywiście jedzenie pyszne i chwała młodym, że zaryzykowali i właśnie zamówili cześć dań z którymi ja bałam się eksperymentować, bojąc się o zbyt tradycyjne podejście moich gości ! p.s. a w wolnej chwili można przejść się na tamę zalewu sulejowskiego, który robi wrażenie nocą !
 
 
pwmega 
Firma

Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 9
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 8:55 am   

Szczerze polecam Hotel Kruk. Z żalem ale polecam:)
_________________
zdecydowana większość myśli jest zbędna...
 
 
monikaknap 

Wiek: 35
Dołączyła: 03 Lip 2015
Posty: 13
Skąd: tomaszów maz
Wysłany: Pią Lip 03, 2015 11:29 am   

Nie polecam, znajomy robił tam w maju i kilka rzeczy wyszło inaczej jak miało być z czego był bardzo niezadowolony. Wyszły też jakieś dodatkowe koszty. Rozmawiałam z zespołem, który wtedy grał i chłopaki stwierdzili, że sala ma fatalną akustykę co myślę że też jest istotne. Ze swojej strony polecam biały pałac w konstantynowie, daleko ale pięknie.
 
 
Gosiunia3701 

Wiek: 34
Dołączyła: 24 Wrz 2017
Posty: 2
Skąd: Tomaszow Maz
Wysłany: Nie Wrz 24, 2017 6:31 pm   

Czy ktoś ma jakieś inne uwagi z tego roku lub poprzedniego? :razz:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl