Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"SKARABEUSZ"
Autor Wiadomość
pauluska 


Wiek: 40
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 183
Skąd: łódź manchester
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 11:21 pm   

Byłam na tej sali na weselu u kuzyna:)
moje spostrzeżenia.. sala ładna , a przede wszystkim duża, nikt nikogo nie trąca przy wychodzeniu zza stołu, bardzo dużo miejsca do tańczenia..

co do jedzenia to utkwiło mi w pamięci, ze jakoś to jedzenie znikało.. w sensie, że jak je postawili i mialam zamiar coś wziaść albo i nawet wziełam na talerzyk , to za chwile mi zabrali..
przez to pamiętam że za dużo nie pojadłam..ale to tyllko jeden minus:)
_________________
Nasz dzień: 02.08.2008

 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 4:11 pm   

To będzie moja sala! :D Jestem pod jej ogromnym wrażeniem, bardzo ładna. :) A właściciel bardzo sympatyczny. :)

[ Dodano: Wto Gru 30, 2008 5:16 pm ]
Aby zachęcić wszystkich do tej sali, bo uważam, że naprawdę warto, napiszę czego się dowiedziałam podczas rozmowy:

-ładna, duża sala
-zadbane i czyste łazienki (panna młoda spokojnie się zmieści w toalecie ;) )
-jedzonko ładnie podawane
-są wazony na kwiaty, są na sali na stoliku w otoczeniu dwóch Anubisów :-)
-dekoracja w cenie
-tort w cenie
-jest klimatyzacja (bo nie ma okien na sali)
-nie ma żadnego głupiego korkowego
-napoje zimne i gorące bez ograniczeń
-ładnie ubrana obsługa
-nie płaci się za zbite "na zdrowie" kieliszki ;) (i za inne, przypadkowo zbite naczynia też nie)
-palacze palą w korytarzu (są popielniczki)
-dla zespołu osobny stół
-za zespół płaci się mniej niż za gości
-jest pokoik na przechowywanie różnych rzeczy
-jest ochrona
-jest szatnia
-jedzenie niezjedzone można zabrać ze sobą

No i jakby ktoś jeszcze chciał coś wiedzieć, to może posłużę pomocą. :)
_________________
 
 
faellivrin 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 10:46 am   

Brałam ślub w sierpniu i sala ta była strzałem w 10. Gorąco polecam. Właściciel konkretny i pomocny, kucharz gotuje świetnie, a obsługa była miła (zdarzyła się jednak zabawna sytuacja, gdy poprosiliśmy o naszą wodkę, w ktorej oczywiscie byla woda, a dostalismy butelkę Nałęczowianki;))Sala przestronna i ładna, dekoracja, która się w niej znajdowała, też nie budziła moich zastrzeżeń. Nie ma jednak problemu z własnymi inicjatywami dekoracyjnymi. Sala wygląda o niebo lepiej na żywo niż na stronie internetowej Skarabeusza. Polecam.
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 11:46 pm   

Ogladałam ostatnio Skarabeusza :) właściciel zrobił na mnie dobre wrażenie choć może troszkę gadatliwy ;) ale na pewno można się z nim dogadać i widać, że zależy mu na zadowoleniu młodych :) sala ładna, choć raczej się nie zdecydujemy... jak dla mnie czegoś jej brakuje i w zasadzie ciężko mi dokładnie sprecyzować czego - może po prostu widziałam już za dużo sal i stałam się zbyt wybredna :oops: jak dla mnie brakuje jej trochę takiego szyku, elegancji (nawet nie wiem jak to nazwać) ale na pewno nie można powiedzieć, ze brak jej uroku. Zaleta niewątpliwie jest cena (na chwilę obecną 133zl lub 143.5zl w przyszłym roku +5%) oraz dość bogate menu, oraz możliwość zmian w nim. Za dzieci,zespól, kamerzystę niższa cena - do uzgodnienia w zależności od ilości posiłków i przystawek. Fajnym efektem jest jej oświetlenie oraz telebim na którym można wyświetlić np zdjęcia z dzieciństwa :) Minusem niewątpliwie położenie wśród bloków, mikroskopijny parking oraz brak okien.
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 7:48 pm   

Co do parkingu to pragnę nadmienić, że parking znajduje się naprzeciwko sali, coś tam trzeba zapłacić, ale chyba wszystko do dogadania się. I nie ma okien, ale jest klimatyzacja. :)
_________________
 
 
K11_06_2011 

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 01, 2009 11:46 am   

ja tam miałam studniówkę :) sala ładna, ale wybralam już inna :)
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 8:57 pm   

Najświeższe zdjęcia sali- z okrągłymi stołami:









_________________
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 12, 2010 11:02 pm   

Graliśmy tam z 5 lat temu i widzę nic się nie zmieniło :) Nadal jest kamerka przed wejściem i rzutnik w środku ?

[...]



edit: usunęłam zdjęcia zespołu jako sprzeczne z Regulaminem i nic nie wnoszące do tematu
kryszka
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Kwi 13, 2010 10:28 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 8:44 am   

Jesteśmy już po weselu w Skarabeuszu. :smile: Wszystko było super!!!
Goście się zachwycali salą, parkietem, dekoracją, stołami, co chwilę chwalono jedzenie, było go dużo, było pyszne i świeże- nie do przejedzenia. Niezjedzone jedzenie można było zabrać do domu.
Tort- BAJKA! Nigdy nie jadłam lepszego... Z bitą śmietaną i owocami, pięknie przystrojony, z racami. :serce:
Wiejski stół jak marzenie- nie było chwili, że ktoś przy nim nie stał.
Toalety czyste i zadbane.
Kelnerzy co chwilę zabierali brudne talerze i szklanki, zamieniali je na czyste, co chwilę podawali alkohol. Wszyscy ładnie ubrani i mili.
Ogólnie nikomu niczego nie brakowało.

Można było cały czas wychodzić na zewnątrz- nie wiem kto pisze, że nie... Panowie ochroniarze pilnowali porządku, ale nikt nikomu wychodzić nie zabraniał.

No i na dodatek ten telebim, na którym można puszczać różne zdjęcia- u nas leciały co jakiś czas fotki z 5 lat naszego wspólnego życia. :) No i jeszcze mąż zrobił mi niespodziankę i sam zrobił specjalnie dla mnie prezentację- goście byli zachwyceni a ja wzruszona. :) Ten telebim to rewelacyjna sprawa.

Parking jest po drugiej stronie sali, można spokojnie zostawić samochód na całą noc i następny dzień.
Kilkanaście metrów od sali są niedrogie noclegi, można tam ulokować gości.

Jesteśmy zachwyceni i bardzo zadowoleni z sali, niczego nam nie brakowało i wszystko było tak jak powinno. :)
Gorąco polecamy!!! :smile:
_________________
 
 
beatrise 

Dołączyła: 14 Lut 2010
Posty: 27
Skąd: Ozorków
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 8:37 pm   

Misiak87, gratuluję i cieszę się, że masz takie dobre wspomnienia po swoim weselu.
My będziemy się bawić tutaj na naszym weselu 18 września.
Napisz proszę, czy wybraliście stoły tradycyjne, czy okrągłe? My nie możemy się zdecydować... Na zdjęciach ze strony internetowej te okrągłe wyglądają pięknie, ale oczywiście nietypowo jak na polskie wesele:)
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 7:33 am   

Poszliśmy na salę dwa razy- gdy były stoły okrągłe, i zwykłe. I wtedy podjęliśmy decyzję, że stoły będą okrągłe. :) Dodają one sali uroku, i jeszcze to przystrojenie, i pokrowce na krzesła... Miodzio. :)

Stoły okrągłe może i nietypowe, ale na naszym weselu wszyscy byli zadowolenie ze swoich miejsc, tylko trzeba trochę pokombinować jak ich porozsadzać. :)
_________________
 
 
beatrise 

Dołączyła: 14 Lut 2010
Posty: 27
Skąd: Ozorków
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 8:31 am   

Też będziemy musieli tam pójść, gdy będą okrągłe stoły. Narzeczony jest dość sceptycznie nastawiony, a ja wręcz przeciwnie :)
Zastanawiam się, czy przy dużej ilości gości, nie zabiera się za dużo miejsca do tańczenia? Jak to było u Ciebie? Ile miałaś osób na weselu?
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 8:51 am   

Osób było równe 100, stolików było 12 + jeden dla nas i świadków. Miejsca było bardzo dużo, nikt o nikogo nie zawadzał podczas tańca. ;) W ogóle nie było czuć, że 100 osób. :) Dodatkowo na sali był stolik dla orkiestry i fotografa, wiejski stół oraz stolik z likierami i naprawdę nic to nie przeszkadzało. :)
_________________
 
 
beatrise 

Dołączyła: 14 Lut 2010
Posty: 27
Skąd: Ozorków
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 5:17 pm   

Ooo! To rzeczywiście sporo się zmieściło na tej sali:) My też planujemy około 100 gości.
Napisz mi jeszcze, proszę, które menu wybraliście?
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 7:21 am   

Menu "Uczta przepyszna", czyli to droższe. ;) Ale mieliśmy cenę z 2009 więc wyszło taniej niż by wyszło normalnie.
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 10:55 am   

Bawiłam się na weselu przyjaciołki w Skarabeuszu kilka dni temu. jedyne moje zastrzezenie to fakt, że sala nie ma okien i to tak nie za bardzo mnie się akurat podoba, ale kwestia gustu.

Bardzo gustowne przystrojenie sufitu, zadnych balonów, piękne świeczniki ze świecami. Jedzenie pyszne (choć jak dla mnie może trochę za tłuste) i dużo, nawet faceci nie mogli przejeść. Wiejski stół rteż rewelacja, smalec boski po prostu:)

I jeszcze nienaganna obsługa - pięknie prezentujący sie kelnerzy/kelnerki, dyskretna obsługa, idealnie podane dania, nie czekaliśmy długo ani na posiłki ani na herbatkę, wszystko też szybko zbierali ze stołu.
 
 
 
Dawid_P 

Wiek: 43
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 03, 2010 10:57 am   

Witam Wszystkich,
pojawiła się chwila czasu wolnego więc i ja może coś dodam na temat sali. Wesele nasze odbyło się 17.07.2010. Ogólnie rzecz biorąc rewelacja. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić.
Sala duża, parkiet, jest gdzie potańczyć, super wystrój. Fakt brak okien ale to wg mnie plus. Klimatyzacja robi swoje. Super światła i wyciszenie. Duże przestronne toalety nie pojedyncze wiec brak jakichkolwiek kolejek.
Jedzenie...hmmm...dużo i pyszne...wybraliśmy menu droższe...zostało tyle, że ciężko było to zabrać do domu a goście zadowoleni. Warto pamiętać, że menu można dostosować do swoich potrzeb. Myśmy poradzili się znajomego kucharza i parę rzeczy zmieniliśmy.
Co więcej mogę dopisać...jak tylko coś mi się przypomnij dodam...ogólnie rzecz biorąc jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie wszystkim polecamy.
No tak, zapomniałem o obsłudze. Mogę tylko powiedzieć, ze pełny profesjonalizm, kelnera i kelnerki widać było na sali, nie trzeba było szukać. Nie trzeba było prosić np. o wymianę talerzyków jak to często bywa. Dbali o wszystko.
Były miejsca specjalnie na kwiaty, nie przeszkadzały w zabawie, dodatkowo możliwość dostawienia stołów, wiejskiego lub tak jak my zrobiliśmy z dodatkowym alkoholem.
Pozdrawiamy Właścicieli, Szefa Kuchni i całą Obsługę.
Ostatnio zmieniony przez Dawid_P Wto Sie 03, 2010 11:00 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 8:49 pm   

Jako, że to nasza sala, to chcę napisać że zrealizowano tam pomysł wesel 7-mio godzinnych. W cenie 107 zł/os. To dla osób, które myślą o krótkim weselu trwającym maksimum do 2 rano. Cena nie zawiera tortu.
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 10:27 pm   

Misiak87 napisał/a:
zrealizowano tam pomysł wesel 7-mio godzinnych. W cenie 107 zł/os. To dla osób, które myślą o krótkim weselu trwającym maksimum do 2 rano.

Bardzo interesujące :P My chcieliśmy takie wesele i chętnie byśmy sie zdecydowali, szkoda, że juz jestesmy po weselu :lol:
_________________
 
 
Elma 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 10:30 am   

Nasze wesele również odbędzie się w tej sali, choć dopiero za rok. Czy ktoś ma jakieś najświeższe informacje na temat tej sali, jedzenia itp? Pozdrawiam:)
_________________

 
 
beatrise 

Dołączyła: 14 Lut 2010
Posty: 27
Skąd: Ozorków
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 4:54 pm   

Elma napisał/a:
Nasze wesele również odbędzie się w tej sali, choć dopiero za rok. Czy ktoś ma jakieś najświeższe informacje na temat tej sali, jedzenia itp? Pozdrawiam:)

My mieliśmy tam wesele we wrześniu 2010, więc już jakiś czas temu. Nie sądzę, żeby się dużo zmieniło, więc mogę Ci napisać o naszym:)
Ogólnie sala jest bardzo duża i pomimo, że było u nas 120 osób, to nie czuło się ścisku. Stoły były sporo odsunięte od ścian, więc nie było problemu z przejściem. Wg mnie dużym atutem jest parkiet i brak kolumn- na to szczególnie zwracaliśmy uwagę przy wyborze sali. Krzesła są bardzo ładne i wygodne, więc pokrowce nie są konieczne przy stołach ustawionych w literę E.
Jeśli chodzi o jedzenie, to było bardzo dobre. Bez problemu mogliśmy wprowadzać dowolne zmiany do menu, które jest u nich na stronie. Bardzo dużo zostało- dobrze, że wcześniej zaopatrzyliśmy się w plastikowe opakowania jednorazowe.
Napisz na jakich informacjach Ci zależy, to chętnie odpiszę:)
 
 
Elma 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 5:48 pm   

Dziękuję za odpowiedź:) Zastanawialiśmy się nad pokrowcami, ale rzeczywiście krzesła są ładne, może weźmiemy tylko dwa, dla mnie i mojego K, żebyśmy sie trochę wyróżniali. Sala nam sie też bardzo podoba, duża i przestronna, nie lubimy ścisku, no i zwracaliśmy uwagę, żeby nie było ślisko. A teraz najbardziej zastanawia mnie jedzenie. Wybraliśmy to menu droższe i w zasadzie zostawiamy jak jest, tylko do jednego dania dołożyliśmy jakby jeszcze jedno. Żeby był większy wybór. Więc będziemy mieć 4 posiłki ciepłe, z czego dwa takie porządne. Zastanawiam się czy starczy, mam na myśli chłopów, którzy popiją? i Czy drugie danie jest podawane na półmiskach czy na talerzu od razu. Bo zupka to pewnie-jak wszędzie-w miseczkach:)Dodatkowo będziemy mieć lody i stół wiejski. Nie wiem jak bardzo zmienialiście menu, ale jeszcze pytanko czy tych wszystkich zakąsek też będzie akurat. Ostatnio byliśmy na weselu w innej resturacji no i mój K razem z moimi braćmi wyszli głodni. Więcej dekoracji niż jedzenia. Nie są to faceci co chłoną jak odkurzacz, no ale chłop to chłop:)No i teraz się martwię. A ja jak już sobie coś wkręcę to koniec. A tu cały rok do wesela...Oszaleć można:)
_________________

 
 
beatrise 

Dołączyła: 14 Lut 2010
Posty: 27
Skąd: Ozorków
Wysłany: Nie Mar 13, 2011 11:54 am   

My też mieliśmy menu droższe. Na drugie danie zamiast roladek chciałam pierś z kurczaka w grzankach- bardzo pyszne i efektowne. Do tego jeszcze kotlet po hawajsku, czyli z ananasem i serem. Barszczyk z krokietem był normalnie i potem na kolejne danie, gdzie są pałeczki, to wzięliśmy pół na pół pałeczki i szaszłyki- wszyscy bardzo je chwalili, było to też bardzo efektowne. Za to zrezygnowaliśmy z tymbalików i paru innych przystawek, bo było tego wg nas za dużo. Z reguły goście jedzą główne dania, a część przystawek nawet nie jest ruszona. Wszystkie te zmiany były przy konsultacji z kucharzem- on wie najlepiej których rzeczy schodzi na weselu mniej, a których więcej. Tak jak Ci wcześniej pisałam- jedzenia zostało aż nadto. Nie słyszałam, żeby ktoś miał negatywne uwagi na temat jedzenia- wręcz przeciwnie, wszyscy je bardzo chwalili:) Jedzenie jest podawane na półmiskach- wtedy każdy bierze na co ma ochotę. Rosół był nalewany przy nas, a barszczyk od razu podany w kamionkach. Zrezygnowaliśmy z lodów na rzecz większej ilości ciast. Zamiast stołu wielskiego mieliśmy stół z alkoholami i bimbrem, który cieszył się największym powodzeniem.
Wszystkie ustalenia co do menu robiliśmy tydzień przed weselem, więc macie jeszcze bardzo dużo czasu. Bądź spokojna, bo zarówno właściciel sali jak i kucharz bardzo profesjonalnie podchodzą do swojej pracy i na pewno wszystko będzie dobrze.
 
 
Elma 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 13, 2011 12:33 pm   

beatrise bardzo Ci dziękuję za konkretną odpowiedź. Uspokoiłaś mnie na cały rok:) Po podpisaniu umowy z właścicielem byłam spokojna, ale to co zobaczyłam na weselu na którym byłam ostatnio w innej resturacji to mnie po prostu z nóg zwaliło i dlatego zaczęłam się martwić. Co do drobnych zmian w menu to rzeczywiście mamy jeszcze dużo czasu, więc zdążę się zastanowić. Wiedziałam, że dokonałam świetnego wyboru wybierając Skarabeusza, a Ty mnie tylko w tym utwierdziłaś. Dziękuję i pozdrawiam:) :wink:

[ Dodano: Sro Maj 09, 2012 10:20 am ]
Nasze wesele odbyło się w tej restauracji.
Wszystko udało się tak jak sobie to wymarzyliśmy.
Właściciel super, podejście do Klienta jeszcze lepsze.
Sala piękna, o wszystko można się dogadać, jedzenia było dużo i wszystko było bardzo smaczne.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej sali i wszystkim polecamy tą restaurację.

W pełni profesjonalna obsługa, szef kuchni i właściciel sali - profesjonaliści ;)
_________________

 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 06, 2012 5:09 pm   

Witam, widzę same pochwały co do tego miejsca, ale przeraża mnie manu które restauracja podaje na stronie.
Cytuję:
Cytat:
Propozycja menu weselnego dla 100 osób :

Rosół z makaronem 100 porcji

Schab panierowany 40 porcji,
de volaille 40 porcji
zraz mielony w sosie 40 porcji
ziemniaki, bukiet surówek (surówka z białej kapusty, marchew z porem, sałatka z czerwonej kapusty lub buraczków)

Barszczyk czerwony z krokietem 100 porcji

Żurek staropolski z kiełbasą lub jajkiem 100 porcji


Trochę dziwne, że są 4 dania gorące, w tym 3 zupy. Nie wiem co o tym myśleć. Chciałabym zmienić nieco menu, ale boję się, że ucierpi na tym cena...

Jak to jest z tym menu?
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Wrz 06, 2012 10:02 pm   

Magda1312, "za moich czasów" (2 lata temu) menu było do wyboru osobiście, i niewiele miało wspólnego z tym co na stronie. W ogóle strona nie jest aktualizowana od baaardzo długiego czasu. Proponuję pojechać osobiście i porozmawiać z kucharzem (super facet, o ile wciąż tam pracuje), my powiedzieliśmy cenę, on powiedział co w niej zawrze, spodobało nam się, spisaliśmy umowę, i byliśmy zadowoleni a jedzenia zostało do domu bardzo dużo.
_________________
 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 06, 2012 10:13 pm   

Misiak87, super, dzięki za odpowiedź:)
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
Elma 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 10:19 am   

Dokładnie jest tak jak pisze Misiak87 "ten kucharz" nadal tam pracuje i jest świetny.
My dodatkowo do wszystkiego mieliśmy jeszcze jedno danie, kopytka z mięsem i lody które kosztują dodatkowo, a jakoś po podliczeniu wyszło że wszystko jest i tak w cenie którą podaje właściciel. Takie menu ustala kucharz, jak on to robi to ja nie wiem, ale jest świetny. Warto byłoby najpierw pogadać z nimi a dopiero podjąć decyzję.
Ludzkie podejście mają w tej sali. I tyle :)
_________________

 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 1:00 pm   

A możecie mi jeszcze rzucić jakieś hasło orientacyjne, jak to u nich wygląda z płatnością, jak zaliczka-tzn. ile? I jaki termin płatności za całość? no i czy płaci się za stan rzeczywisty, czy mają jakieś minimum, typu "płacicie za tyle gości ile jest, ale nie mniej niż 90"...? I tak do nich pójdę obejrzeć salę, już jestem umówiona, ale informacje chętnie bym już miała wcześniej (a zawsze lepiej wiedzieć i potem nie dać się wkręcić w inne, mniej wygodne ustalenia:P)
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 1:43 pm   

Magda1312, nie ma minimum gości. Zaliczkę 1000 zł zapłaciliśmy przy podpisywaniu umowy, a całą resztę chyba tydzień przed weselem, gdy już wiedzieliśmy ile gości ostatecznie się pojawi. Na weselu przybyła jedna osoba w orkiestrze (nie wiedzieliśmy o niej więc nie zapłaciliśmy za jej talerzyk). Kelner podszedł na początku wesela poinformować że w orkiestrze jest jedna osoba więcej, na co ja powiedziałam, że brakuje 2 "zwykłych" gości za których zapłaciliśmy, no i było po sprawie.

Nie sądzę by ktokolwiek chciał Ci tam pójść nie na rękę, właściciel jest przemiły i ogólnie zgadza się na wszystko.;) Podpisywaliśmy umowę w listopadzie 2008 na maj 2010 i właściciel zaproponował nam, że skoro tak wcześnie zarezerwowaliśmy termin (1,5 roku przed ślubem), to zapłacimy stawkę za talerzyk z roku 2009 a nie z 2010 (czyli o 5 zł mniej za osobę). A jak przyszło do płacenia to zaokrąglił sumę na naszą korzyść.:) Widać że nie o kasę tam przede wszystkim chodzi. No i dla nas było super, że nie płaciliśmy ani za napoje, ani za tort, ani za dekorację, no po prostu wszystko w (dla nas niskiej) cenie. Jedyne za co dopłacaliśmy to 1000 zł za super stół wiejski.
_________________
 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 1:52 pm   

Ekstra, dzięki;) Jakby ktoś był ciekaw mojej relacji po spotkaniu, to idę we wtorek (czyli w środę pojawi się relacja w moim dzienniczku:) )
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl