Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
czasopisma ślubno-weselne, informatory
Autor Wiadomość
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 20, 2005 8:56 pm   czasopisma ślubno-weselne, informatory

Wczoraj w tramwaju na specjalnej "półeczce" na reklamy znalazłam "Mój ślub Moje wesele" - bezpłatny informator dla osób zawierających związek małżeński. Jest cieniutki - zaledwie kilka stron, ale sporo reklam i adresów (łódzkich !! ! :) ) dla osób zainteresowanych. Pewnie by się przydał gdybym znalazła go rok temu. :roll:
Ale zainspirowało mnie to do pytania, czy korzystacie, lub korzystałyście z podobnych przy przygotowaniach? A może z jakichś czasopism...? Jak przeglądałam takie w kioskach to zniechęcała mnie zawsze cena (kilkanaście, lub nawet ponad 20 zł!) mnóstwo reklam nie przydatnych, chociażby dlatego, że ogólnopolskich i dziwne zdjęcia sukien ślubnych czy fryzur... coś jakby z naszego działu Inne "suknia ślubna". Czy naprawdę nie ma na rynku porządnego poradnika - informatora dla narzeczonych ? A może ja na taki nie trafiłam... :how:
_________________


:)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 20, 2005 9:20 pm   

Nie korzystałam z żadnego słowa pisanego o tej tematyce. Ale będąc np. w "Empiku" i czekając aż ówczesny narzeczony coś sobie wybierze :twisted: przeglądałam te różne gazetki ślubne z ciekawości, koncentrując głównie uwagę na sukniach. :) Nawet nie wiem o czym innym tam piszą.
Całą wiedzę czerpałam z internetu. :30:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
emi_teufelchen 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Paź 2005
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 20, 2005 9:47 pm   

Ja będąc w jednym z salonów z sukienkami (na ?wirki, chyba ART MARIAGE) dostałam od Pana obsługującego taką malą książeczkę - broszurkę "?lub w Łodzi i województwie łódzkim". Tylko że treści w niej niewiele kilka krótkich tekstów (min. o klasztorze w Łagiewnikach i Gali ?lubnej w Łodzi), reszta to raczej same reklamy salonów z sukienkami, jubilerów, fotografów, salonów fryzjerskich, restauracji itp. Jest też w niej "?lubnikowa karta rabatowa", która daje 5% zniżki przy korzystaniu z usług firm, które się w niej reklamują. I tak sobie myślę, że może z niej skorzystam przy kupowaniu zaproszeń :D
A tak trochę nie w temacie - weszłam do tego salonu i bardzo się zdziwiłam - bo jedyną osobą z obsługi był facet ("na oko" mniej niż 30- letni)... Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby pomagał mi założyć sukienkę i np. sznurować gorset. :oops: Dlatego nic nie przymierzyłam, chociaż podobała mi się jedna sukienka.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]

Pozdrawiam Cię serdecznie Gość !! !
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 6:42 am   

Ja kiedyś oglądałam taką gazetke to same reklamy w niej były na artykuł się nie natknełam. Więcej informacji znajdzie się w necie (np. na naszym kochanym forum :lol: )niż w takiej gazetce.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 9:11 am   

Ja też zdecydowanie wolę korzystać z informacji znalezionych z w necie, gdzie od razu mogę je zweryfikować, potwierdzić z innymi zainteresowanymi, znaleźć nie tylko kontakt, ale od razu opinię na jego temat (głównie dzięki Wam ;) )

Gazety czasem przeglądam jak jestem w Empiku i mam za dużo czasu, ale jeszcze nie zdarzyło mi się rzeczwyiscie skorzystać ze znalezionej tam informacji.

No i ceny też nie zachęcają do kupna tych gazet... :?
_________________
chez alma |
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 11:51 am   

Ja szczerze mówiąc gdy zobaczyłam te gazety, to uznałam, że nie warto ich kupować, bo nie ma w nich nic oprócz adresów ogólnopolskich i nieprzydatnych zdjęć. ale z drugiej strony to ile razy można byłoby pisać o tym jak się przygotowywać do slubu :P
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
karmelcia 


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 4:32 pm   

vaniliaxxx napisał/a:
Ja szczerze mówiąc gdy zobaczyłam te gazety, to uznałam, że nie warto ich kupować, bo nie ma w nich nic oprócz adresów ogólnopolskich i nieprzydatnych zdjęć. ale z drugiej strony to ile razy można byłoby pisać o tym jak się przygotowywać do slubu :P


Jestem tego samego zdania - przejzałam kilka gazet o tematyce slubno-weselnej- beznadziejne- moze ktos znajdzie jakas jedna rzecz dla siebie - ale ogolnie nuda
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 4:43 pm   

W polskich gazetach poświęconych ematyce ślubnej nie udało mi się znaleźć nic ciekawego. Tekstu w nich niewiele. Dużo więcej informacji i na dodatek bardziej aktualnych znajduje się w necie, że już nie wspomnę o forum :wink: Liczyłam bardziej na zdjęcia i tu też rozczarowanie, mało i jak dla mnie nieciekawe.

Natomiast prasa zagraniczna na tym polu wypada o wiele lepiej. Po pierwsze magazyny są większe objętościowo, mają znacznie więcej zdjęć - stąd można czerpać inspirację w tematyce związanej bezpośrednio z wyglądem młodej pary ale też ciekawe pomysły na urozmaicenie całej oprawy wesela... Jeste pewien mankament - koszt :?

Ale od czego są Empiki :wink:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Wto Lis 22, 2005 8:21 am   

Kot napisał/a:


Ale od czego są Empiki :wink:


Lub zaprzyjaźniona pani w kiosku. O moim ślubie 'pisała prasa', więc pani Ewa wiedziała, ze sa mi potrzebne i pożyczała do domu ;)
 
 
Gosik8 


Wiek: 46
Dołączyła: 20 Wrz 2005
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 22, 2005 8:55 am   

zgadzam się, że wszystkie informacie są w necie, szczególnie na Forum Weselnym miasta Łódź :D kupiłam kiedyś jedną taką gazetę - dość, że nic szczególnego, to wszystkie adresy z Wawy
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 23, 2005 12:14 pm   

Dzisiaj widziałam w kiosku jakiś ślubny magazyn specjalnie dla 3 województw: lubelskiego, łódzkiego i mazowieckiego. Oczywiście teraz nie pamiętam tytułu ani strony www, ale sprawdzę później i dopiszę.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Oli 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 143
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Gru 02, 2005 12:28 pm   

oj ten temat nie jest mi obcy..czytam i zbieram gazetki z salonow slubnych-uff a tu takich za darmo maja sporo(z czego sie ciesze)..a kupuje , ale tylko od czasu do czasu, bo jak domyslam sie, wszedzie tego typu gazetki sporo kosztuja..a po drugie w wiekszosci w nich informacje typu:sale, czy zespoly, podawane sa lokalnie..Najwiecej wycinkow mam o sukniach i przybraniu sal oraz o dodatkach..
_________________
[url=http://www.pour-bientot.com][img]http://www.pour-bientot.com/3785696-1
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 09, 2005 1:01 pm   

A jakże, korzystałam, to własnie w magazynie znalazłam reklamę mojej krawcowej i zdjęcie wymarzonej sukni ślubnej :) Gdzie indziej bym jej nie znalazła :) Ale kupując magazyny miałam na wzgledzi tylko i wyłącznie suknię, bo z reszta poradziliśmy sobie sami. Poza tym nie miałam wtedy jeszcze dostępu stałego do netu i nie miałam za bardzo możliwości, żeby cos znaleźć gdzie indziej :)
_________________

 
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Pią Gru 09, 2005 7:28 pm   

Ale po co kupować jakieś drogie czasopisma i informatory skoro na forum łódzkim mamy taką skarbnicę wiedzy stworzoną przez nas samych??
Dla mnie w takich gazetach nie ma nic interesującego.
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 09, 2005 7:32 pm   

Edi - 100% poparcia :D
_________________
chez alma |
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 09, 2005 7:38 pm   

Ale wiecie w takich sytuacjach jak osoby nie mają netu to może są one pożyteczne
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 09, 2005 7:48 pm   

Jak można nie mieć netu?? :shock:

?artuję oczywiście :lol:
_________________
chez alma |
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 09, 2005 9:01 pm   

Edi napisał/a:
Ale po co kupować jakieś drogie czasopisma i informatory skoro na forum łódzkim mamy taką skarbnicę wiedzy stworzoną przez nas samych??
Dla mnie w takich gazetach nie ma nic interesującego.



Zgadzam się z Tobą. Tu dodatkowo nie ma reklamy tylko rzetelne (przeważnie) opinie. :D
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 09, 2005 9:31 pm   

No właśnie - to jest takie cudowne w tym forum, że przez zebranie wielu subiektywnych opinii - jest tak obiektywne :D
_________________
chez alma |
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 12, 2007 3:37 pm   Magazyny ?lubne

Czy kupujecie (lub kupowałyście) jakieś czasopisma ślubne albo magazyny?
Jeśli kupujecie to jakie i czy warto. Co mozna w nich znaleźć ciekawego?
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 12, 2007 3:54 pm   

kupilam kilka:
- moda na slub: www.modanaslub.pl
- viva! sluby wiosna/lato 2007
- przyjaciolka z tematem "sluby"
generalnie nie znalazlam w zadnym niczego, czego nie mozna znalezc w internecie..
_________________
Ostatnio zmieniony przez 555 Sro Wrz 12, 2007 3:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 12, 2007 4:38 pm   

a ja tylko przeglądałam w empiku :) stwierdziłam że szkoda kasy na kupowanie gdyż więcej tam reklam ( nie łodzkich firm ) niż zdjęć :)
_________________
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 12, 2007 4:39 pm   

te Vive kupilam w promocji za niecale 8 zlotych, wiec strata niewielka.. :))
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 13, 2007 2:19 pm   

Ja zupełnie tak jak Imyszka. Moim zdaniem szkoda tylu pieniędzy na gazetę, w której więcej jest reklam niż zdjęć i tekstu. Więcej informacji można znaleźć w internecie.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 10:15 am   

ja kupiŁam chyba ze 3 różne w okresie gdy zastanawiaŁam się nad suknią ślubną i aranżacją naszych strojów oraz dodatków florystycznych. Raczej nie znalazŁam w nich inspiracji. Później już nie kupowaŁam ale gazety zostawiŁam - będą na pamiątkę i dla dzieci żeby za 30 lat pośmiaŁy się z tego jakie kreacje byŁy modne kiedy ich rodzice się pobierali :lol:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 12:38 pm   

Szczerze mówiąc to macie rację, że więcej tam rekalm, niż treści, ale ja np. bez jednego z magazynów które kupiłam nie znalazłabym swojej wymarzonej kiecki :) Bo to był projekt własny salonu krawieckiego, a w życiu by mi nie przyszło do głowy jechać do takiego salonu do Sulejówka, skoro w Wawie i Łodzi tego na pęczki :) A w necie bym nie znalazła, bo choć stronkę mają, to bez zdjęc modeli :)
_________________

 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Gru 13, 2007 11:16 pm   

ja pozyczyłam od mojego A kuzynki kilka magazynów :Moda na ślub" , sama kupiłam dwie gazetki ślubne,ale jakoś raczej skupiłam się na ich rzejrzeniu...raczej w niczym nadzwyczajnym mi nie pomogły-nie to co forum :]
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Pią Gru 14, 2007 10:45 pm   

reklamy, reklamy reklamy, i daja tylko ogolne pojecie o slubie i przygotowaniach...

kupilam 4 (moda na slub i panna mloda)... Forum zdecydowanie lepsze! :)
_________________


 
 
 
Gumisia 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Gru 2007
Posty: 40
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Pią Gru 21, 2007 10:19 pm   

Ja tez kupilam kilka (slub)i tak naprawde to nie ma nic ciekawego.duzo informacji z poza granic lodzi Wa-wa i okolce, ogolnikowe informacje i strasznie malo interesujacych mnie informacji.Dlatego wole forum i internet
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 23, 2007 7:30 pm   

Ja też jestem zdania że forum daje nam sto razy więcej informacji niż można znaleźć w gazetkach! :)
_________________
 
 
zabeczka 

Dołączyła: 06 Paź 2007
Posty: 143
Skąd: obywatelka swiata
Wysłany: Czw Gru 27, 2007 10:40 am   

a mi sie nawet spodobala moda na slub tylko za duzo sukienek
_________________
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 28, 2007 1:24 pm   

dostalam jeden "nasz slub". mozna poogladac, ale nie zaskakujacego. a w empiku widzialam gazetke "slub w lodzi", w ktorej sa same reklamy. pomocne dla tych, ktorzy nie maja internetu.
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 7:26 pm   

szkoda kasy na takie pisma, przecież w necie jest po prostu wszystko! kiedyś mama mi przyniosła chyba Olivie z dość obszernym ślubnym dodatkiem. lepsze to forum niż taki magazyn:D ale jak coś wpadnie to czytam:-)
_________________
 
 
 
Koalinha 


Wiek: 39
Dołączyła: 11 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Łódź / Portugalia
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 9:57 pm   

Nie czytam :) Jeszcze nigdy nie kupiłam. Forum jest dla mnie wystarczającą inspiracją. Jest tu bardzo dużo opinii i to jest dla mnie bardziej wartościowe niż fajnie napisany artykuł czy eleganckie zdjęcia. Ale może kiedyś coś kupię, z ciekawości ;)
_________________
Monika
9.08.2008.
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 3:40 pm   

Pusiak napisał/a:
Szczerze mówiąc to macie rację, że więcej tam rekalm, niż treści, ale ja np. bez jednego z magazynów które kupiłam nie znalazłabym swojej wymarzonej kiecki :) Bo to był projekt własny salonu krawieckiego, a w życiu by mi nie przyszło do głowy jechać do salonu do Sulejówka, skoro w Wawie i Łodzi tego na pęczki :) A w necie bym nie znalazła, bo choć stronkę mają, to bez zdjęc modeli :)


Sulejówek :D A na jakiej ulicy? Pewnie na Harcerskiej. Czy mogłabyś wrzucić jakieś zdjęcia sukni, bo nie mam dostępu do galerii? To w końcu moje rodzinne miasto, więc może tam bym się udałą w poszukiwaniu sukienki.
Ostatnio zmieniony przez magdasid Sob Sty 05, 2008 3:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sty 15, 2008 12:07 pm   

Ja tez nie kupuje tych gazet - jakos nie przekonuja mnie - duzo w nich reklam, udziwnien - internet i forum sa zdecydowanie lepszym zrodlem informacji. Poza tym, uwazam, ze ceny tych gazet to przesada. Kiedys na jakims stoisku z gazetami w centralu bylo kilka slubnych magazynow sprzed miesiaca czy dwoch za 6-9 zl, ale i tak szkoda mi bylo kasy
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
Ostatnio zmieniony przez Petitka Wto Sty 15, 2008 12:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Emi 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2008 10:27 pm   

ja dostałam 3 czasopisma od kolegi mojego narzeczonego, który też brał ślub. sama bym nie kupiła - szkoda pieniędzy, a czasopismo i tak można obejrzeć w empiku
_________________

 
 
 
superbuzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 11:05 pm   

ja rowniez nie kupuje takich gazet bo szkoda mi pieniedzy, jezeli mam ochote ide wowczas do empiku i przegladam lub siadam w kaciku i czytam to co mnie interesuje
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 9:57 am   

Połączyłam identyczne wątki.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 24, 2009 4:11 pm   

a moze ma ktos na zbyciu takie czasopisma?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl