Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
nasze dzienniki
Autor Wiadomość
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
  Wysłany: Czw Gru 13, 2007 8:09 pm   nasze dzienniki

Mam pytanie i małą sugestię :)

Czy nie lepiej by było gdyby dział nasze dzienniki był bezpośrednio w dziale organizacja ślubu, albo organizacja wesela?

Bo teraz trzeba wejść w sprawy ślubno-weselne i dopiero nasze dzienniki, wiem, ze może różnica nie taka duża (jedno kliknięcie więcej) :wink: ale zawsze ułatwiłoby to dostęp.

Nie wiem jak jest teraz, ale zastanawiam się czy nie powinno być tak, że dostęp do tych dzienników mają tylko zalogowane osoby (tak jak do działu intymne). W naszych dziennikach tez poruszamy wiele osobistych kwestii.

A i proszę jeszcze o łaskawsze traktowanie wpisów w naszych dziennikach, bo w związku z tym, że są bardziej osobiste niż inne tematy czasem mamy ochotę napisć tam kilka słów, które teoretycznie nic nie wnoszą, ale dzięki nim tworzy się więź między Forumkami :)

Dziękuję :)
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Gru 13, 2007 10:13 pm   Re: nasze dzienniki

cosola napisał/a:

Czy nie lepiej by było gdyby dział nasze dzienniki był bezpośrednio w dziale organizacja ślubu, albo organizacja wesela?

Tak jak już kiedyś wspominałam : oddzieliłabym dzienniki od "Spraw..." i wrzuciła jako oddzielny dział przed "Relacjami z ślubu i wesela".
_________________
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 14, 2007 8:12 am   

Popieram dziewczyny, żeby utworzyc nowy dział pt. Nasze dzienniki :) Gdzie on będzie to juz wg mnie bez róznicy, bo będzie to kwestia przyzwyczajenia :) No i również uważam, że ten dział powinien być dostępny tylko dla osób zalogowanych. Uzasadnienie jak wyżej ;)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 28, 2007 10:52 am   

popieram. uwazam, ze dostep do dzienniczkow powinien byc ograniczony i dostepny dla tych, ktorzy maja wstep do albumu
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 28, 2007 1:55 pm   

wydzieliłem dział "Nasze dzienniki" = dostępny po zalogowaniu.

Jeśli ma być inaczej dajcie znać :)
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Pią Gru 28, 2007 2:36 pm   

Dokładnie o to mi chodziło :) dziękuję :)
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 9:19 am   

Wyciągam.

Do Naszych dzienniczków dorzuciłabym dział Nasze śluby i wesela, wyjmując go z Organizacji ślubu.



Kwestia dostępu do tych działów będzie uregulowana ankietą, dlatego proszę na razie nie poruszać tego tematu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl