Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Polecam kamerzystę
Autor Wiadomość
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 13, 2003 1:51 pm   Polecam kamerzystę

Kamerzysta:
Przesympatyczny zawodowy wojskowy.
Nagrywał od godz.15 w plenerze, w domku, w kościele i na weselu do 5 rano. (oczywiście cyfrowo).
Montaż zrobiony prześlicznie z wmontowanymi zdjątkami z dzieciństwa, i ujęciami z pleneru...śmiesznie...
Cena ok. 650zł. na CD i na video.
Namiary na priv.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Sty 13, 2012 12:33 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 13, 2003 9:31 pm   

Galionka, poproszę o namiary na priv lub na adres:
fika3@wp.pl
Czy wcześniej widziałaś jakąś próbkę pracy tego pana?
Jak długo czekaliście na zmontowanie filmu? Pozdrawiam
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2003 7:51 am   

Asiu ja miałam nagrywane wesele przez niego.
To jest tzw."rodzinny kamerzysta".
Nagrywał mi pracę dypolomową, studniówkę, komunię siostrzenicy, chrzciny chrześniaka....naprawdę sprawdzony..!!
Na montaż czekaliśmy ok.3 tyg....wszystko zależy w jakim okresie masz ślub i czy dużo chcesz mieć zdjęć wklejonych do filmu.
Jeśli polegasz tylko na nim co do montażu to trwa to krótko, ale jeśli narzucasz mu muzykę i inne efekty, zdjęcia itp. to troszkę dłużej się czeka.

Tel wysyłam e-mailem.
Pozdrawiam
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sro Paź 15, 2003 5:20 pm   Re: Kamerzysta.

galionka napisał/a:
Kamerzysta:
Cena ok. 650zł. na CD i na video.



szkoda że w Warszawie nie ma takich cen :( ja płaciłam 1500 zł ale na dwie kamery :) + DVD
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
Ostatnio zmieniony przez gosia Sob Gru 06, 2003 3:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 16, 2003 9:44 pm   

w Łodzi też mamy takie wysokie ceny!!! ale i dobrzy i tani kamerzysci tez sie zdarzaja.
 
 
Tomi 


Wiek: 43
Dołączył: 05 Lis 2003
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 6:17 am   

Ja gdybym mogł na własnym ślubie filmował bym sam, jednak coz nie dało się :P .

Jednak filmowałem juz na dwoch weselach.
Nie jest to co prawda profesjonalne filmowanie z motarzem itd...
Ale jesli ktoś nie chce wydawać 650-1500 zł to jestem do usług.

Ostatnio nagrywałem na ślubie kolegi. Było tam około 2-2:30 godziny materiału.
3 kasety z małej kamery zostały poprosu pozniej przegrane na jedna zwyczajna.
Kolega nie nażekał :wink:
 
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 11:50 pm   

My dzis zamówilismy kamerzyste:)

Ciekawe jaki bedzie efekt? Kamerzysta sprawdzony:) również oferuje VHS, DVD, DIVX, irózne takie. Jako cos dodatkowego mozna rowniez zamówic sfilmowanie randki w pleneże:)

My nie zamawialismy, głupio tak jakos randkowac jak wszyscy wiedza ze od ponad roku mieszkamy razem:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2004 7:24 pm   

moja kuzynka miala krecone w nad jakims jeziorkiem, w lasku itd.
na poczatku jak ogladalismy kasete to byla to dla nas niespodzianka (bo ubrani byli w zwykle ciuszki, tak jakby ktos krecil ich z ukrytej kamery itd.)

nie powiem, ale wygladalo to fajnie
_________________

Ostatnio zmieniony przez Edyta Pon Cze 21, 2004 10:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 8:01 pm   

Ja też wesele nagrane na kasete i na DVD i ten kamerzysta ktory kręcił

tak nam zrobił film że teraz pokazuje jako swoja wizytówke

oczywiscie za nasza zgodą :D
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 10:23 am   

To u mnie tak samo, Gosiu! :hello:
Kamerzysta nas się zapytał, czy może prezentować nasz film jako "film pokazowy" :smilegirl:
Niby szczególnie próżna nie jestem, ale miło nam się zrobiło. :girl :
_________________
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 6:37 pm   

Tak, jak nas sie spytał to mi sie tez miło zrobiło :P
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 7:49 pm   

chcialbym tylko zwrocic wasza uwage ze cyfrowe cyfrowemu nie rowne,sa roznej jakosci kamery cyfrowe i najlepsze sa te z ukladami 3ccd (tzw 3 przetworniki) kamery ktore maja powyzej 1 mln pikseli tez nie sa najgorsze ale moim zdaniem najlepsze sa wyzej wspomniane 3ccd
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 7:56 pm   

filmowiec napisał/a:
chcialbym tylko zwrocic wasza uwage ze cyfrowe cyfrowemu nie rowne,sa roznej jakosci kamery cyfrowe i najlepsze sa te z ukladami 3ccd (tzw 3 przetworniki) kamery ktore maja powyzej 1 mln pikseli tez nie sa najgorsze ale moim zdaniem najlepsze sa wyzej wspomniane 3ccd


Na pewno masz racje, a Ty czym kręcisz :?:
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 8:24 pm   

ja na dwie 3ccd,tylko ze dwie rozne imprezy rzadko jedna impreze na dwie kamerki a to ze wzgledu na cene
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Czw Mar 18, 2004 10:25 pm   

Jak chodzicie oglądac sale weselna to zwracajcie uwage też na oswietlenie,
mój kamerzysta był obejrzał sobie sale i stwierdził, zeby film był dobrze doswietlkony to wziął jeszcze swoje lampy oswietleniowe i było :spoko:
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
Ostatnio zmieniony przez gosia Czw Mar 18, 2004 10:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 18, 2004 10:31 pm   

gosia napisał/a:
Jak chodzicie oglądac sale weselna to zwracajcie uwage też na oswietlenie,
mój kamerzysta był obejrzał sobie sale i stwierdził, zeby film był dobrze doswietlkony to wziął jescze swoje lampy oswietlenoiwe i było :spoko:



słuszna uwaga Gosiu!!!
wielu kamerzystów przychodzi na przyjęcie weselne zupełnie bez dodatkowego zabezpieczenia
_________________

 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 18, 2004 11:49 pm   

szczerze mowiac kwestia oswietlenia zalezy od jakosci sprzetu:) jak naprawde profesjonalana kamerka to nagra idealnie przy oswietleniu tylko z kamery i slabym,i pamietajcie ze wlasciciel nie zawsze moze filmowac przeciez sie nie rozerwie:)
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 19, 2004 9:54 am   

filmowiec napisał/a:
szczerze mowiac kwestia oswietlenia zalezy od jakosci sprzetu:) jak naprawde profesjonalana kamerka to nagra idealnie przy oswietleniu tylko z kamery i slabym,i pamietajcie ze wlasciciel nie zawsze moze filmowac przeciez sie nie rozerwie:)


Zgadzam się.
Sala salą, a kościół...przecież przeważnie w kościele też jest ciemno i kamerzyści muszą się z tym liczyć, oni powinni być na to przygotowani.

Zauważcie, że czym starszy sprzęt to podczas filmowania operator ma jeszcze dodatkowe oświetlenie.
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Pią Mar 19, 2004 8:35 pm   

filmowiec napisał/a:
szczerze mowiac kwestia oswietlenia zalezy od jakosci sprzetu:) jak naprawde profesjonalana kamerka to nagra idealnie przy oswietleniu tylko z kamery i slabym,i pamietajcie ze wlasciciel nie zawsze moze filmowac przeciez sie nie rozerwie:)


Oswietlenie z kamery ok, ale zależy jak moc lampy :wink: i tak żeby doswietlic dobrze film
dobrze dac dodatkowe oświetllenie, bo inaczej może byc nie ciekawie :?
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 20, 2004 2:34 pm   

nieprawda wszystko zalezy od jakosci optyki kamery
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 20, 2004 2:38 pm   

filmowiec napisał/a:
nieprawda wszystko zalezy od jakosci optyki kamery


Właśnie, tak samo jest przecież w aparatach fotograficznych.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 20, 2004 2:45 pm   

a poza tmy trzeba wziasc pod uwage dodatkowe oswietlenie w postaci halogenow psuje nastroj na weselu goscie raczej nie lubie jak pali takie silne oswietlenie,ale tak jak pisalem wczesniej wszystko zalezy od jakosci kamery
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 07, 2005 4:27 pm   

dziewczyny mam super kamerzyste, choć dosć drogi, chetnych zapraszam na priv, :lol:

[ Dodano: Pon Mar 07, 2005 4:42 pm ]
dodam, że zdjecia też tam można zrobić, nie tylko w formie albumu ale i w formie reportazu, gdzie są robione zdjęcia przez kamerzyste w trakcie wesela, tez zamieszczane sa w albumie i jest ich bardzo bardzo dużo!
_________________

 
 
bigiel 

Wiek: 40
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 07, 2005 5:31 pm   

ja tam polecam swojego namiar dalem w stronach www
 
 
 
tysia 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Cze 2005
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 02, 2005 11:06 am   

To ja muszę powiedzieć, że właśnie szukaliśmy kamerzysty. I oferty p. Adama i naszego Filowca z forum są bardzo , bardzo podobne!!!! No i my daliśmy szansę naszemu filmowcowi z forum!!! Relacje po 13 maja.
Pozdrawiam cię filmowiec!
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 02, 2005 4:05 pm   

No ja Wam jutro lub pojutrze napiszę jak spisał sie Nasz kamerzysta i czy warto :) Jutro, według wszelkiego prawdopodobieństwa, jedziemy odbierać film :) Kawałek już widzieliśmy i bardzo Nam sie podobał :) zobaczymy czy całość powali Nas na kolana :)
_________________

 
 
 
Mario 

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 04, 2005 10:58 pm   

Pusiak,

I jak wyszedł film ?
Pozdrawiam
 
 
Marta24
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 05, 2005 2:49 pm   

witam
posiadam namiary na dobrego,sprawdzonego kamerzyste, ma fachowy sprzęt jest po kursie w łódzkiej filmówce,otwarty na wszelkie propozycje młodych.
on rezyseruje w pewnym sensie to nagranie,film nie jest nudny,on sam proponuje młodym podczas wesela nakrecenie krótkich scenek w których oni biora udział a pozniej je wmontowywuje w film,jakosc pierwsza klasa,kolory ,dzwiek..poza tym nie ma takich tandetnych wstawek,ogladałam kilkanascie jego filmów z wesel i kazdy byl zmontowany inaczej jednak tak samo profesjonalnie,polecam zainteresowanym..:)
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 12:44 pm   

Film wyszedł naprawdę super i z czystym sumieniem moge polecić Naszego kamerzystę wszystkim :) Jakość bez zastrzeżeń, sfilmowane wszystko co potrzeba i jeszcze parę fajnych rzeczy od siebie dodał :) No i cena przystępna bo 700 zł :) W cenę wchodzi jedna kaseta VHS, kazda następna to 15 zł, a wersja DVD (dwupłytowa) kosztuje 40 zł.
_________________

 
 
 
sękuś 

Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 10:28 am   

My tez niedawno odebraliśmy film. Bardzo mi się podoba, zdecydowaliśmy się na droższą wersję (bardziej nam sie podobała). I w efekcie mamy ponad trzygodzinny film oraz dwa klipy na początek i na koniec a także przyspieszone niektóre sceny w trakcie ślubu i wesela (głównie chodziło o przyspieszenie zyczen, bo to strasznie nudne). Na DVD takze wydzielone sceny ze slubu i wesela, ale teraz to juz chyba standard.
Nawet tak zle na filmie nie wyszlismy (a tak sie bałam) :D

Jedyne do czego sie mozna przyczepic to cena, bo w sumie tak tanio nas to nie wyniosło.
Ale wydaje mi się, że warto było.
Jakby ktoś chciał namiary to prosze bardzo.
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 06, 2005 3:27 pm   

Dziewczyny jak pisałam w watku slub w 2007 wpadła mi w ręce płytka znajomej z jej weselem i jak tylko obejrzeliśm tą płytę to ....ZAKOCHALI?MY SI? w stylu filmowania i montażu :) Kamerzysta nazywa się Piotr P. mieszka gdzies na Chojnach. Ceny jeszcze nie znam i nie mam porównania dużego bo widziałam dopiero 2 płytki.
My się już praktycznie zdecydowaliśmy. Ewentualnie telefon na priv.
 
 
basik 

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Sty 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 3:00 am   

Nie wiem czy zagląda tu jeszcze gosiaczek. Przeczytaliśmy jej wcześniejsze rekomendacje i skorzystaliśmy z podanego adresu. Nasz film z Wesela ogląda się się jak prawdziwe kino. Sam reportaż zmontowany perfekt, obraz rewelacyjny a klipy dodatkowe - bajka. Moja Mama popłakała się ze wzruszenia, ja też a mój Pan i Władca siedzi tu koło mnie i cały czas dopowiada co mam napisać. Oprócz gosiaczka usłyszaliśmy o tej firmie od naszych przyjaciół którzy też zamówili u nich filmowanie. Już pierwszy kontakt jest przesympatyczny. Na tydzień przed Wielką Chwilą odbywa się jeszcze jedno spotkanie na którym otrzymaliśmy kilka bardzo istotnych porad na temat przebiegu uroczystści. Bardzo nam się przydały. Panowie operatorzy /zawodowi/ swoim zachowaniem wprowadzają taki luz że w kościele zniknęła cała trema. Wszystko wyszło super. Wcześniej oglądaliśmy na stronie kilka przykładowych klipów. Nasze wyszły jeszcze lepiej. Plener w Nieborowie a potem w Pałacu we wnętrzach - rewelacja. Wywiady z gośćmi - ekstra a tzw. gagi poprostu powalające. Na końcu piękny romantyczny klip - skrót z Ceremonii w Kościele potem jeszcze nasze zdjęcia od fotografa, podziękowania Rodzicom i Gościom i koniec filmu. Jak myślicie, ile razy oglądaliśmy nasz film? Ja od trzech miesięcy chyba z pietnaście razy. Mój mąż Bartek ogląda zazwyczaj same dodatki i myślę że dochodzi do setki.
Dziękujemy firmie Alcomfilm /a może Alcomvideostudio - chyba nastąpiła zmiana nazwy/ za cudowne przeżycia jakie nam dostarcza zrealizowana przez nich relacja z naszej uroczystości . Szczerze polecamy wszystkim przyszłym Młodym Parom. Dodam jeszcze tylko że moj Bartek jest absolwentem Filmówki i wie co mówi. TO JEST PRAWDZIWY FILM. BEZ KICZU.
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 12:00 pm   

A ktoś zna kamerzystę przypisnego do sali "Zielone Zacisze" ?
_________________
 
 
basik 

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Sty 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 10:31 pm   

To jakaś totalna bzdura. Co to znaczy kamerzysta przypisany do sali. Rozumiem że można kogoś polecać ale nie zmuszać do brania w ciemno. Zazwyczaj ci tzw. przypisani to rodzinka lub znajomi właściciela i raczej mało kiedy są to fachowcy. Niech Wam pokażą jego realizacje. Jeśli to knoty to polecamy naszego. Napewno się nie zawiedziesz.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 10:35 pm   

Basik - czasem tak jest, ze obsługa (orkiestra, kamerzysta, dekorator) są przypisani do sali - oczywiście można z nich zrezygnować, choć czasem wiąże się to z dodatkową opłatą.
_________________
chez alma |
 
 
limka 

Dołączyła: 16 Sty 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2006 9:44 am   

Jak juz mowilam w innym watku - mialam dostac plyte ze slubem kolezanki, kolezanki...
Wiec ogolnie o filmie - film trwa 2 godziny - jest na 2 plytach. Wszystko estetycznie podane - zacheca by wlozyc plyte do odtwarzacza :)
Po wlozeniu plyty jest problem - nie chce sie jej wyjac :mrgreen:

mozna ogladac 24/dobe :)

duzo przerywnikow, zdjecia z mlodosci, smieszne sceny zebrane razem, wszystko wspaniale zmontowane (potwierdzam tutaj slowa Filmowca - nie potrzeba zadnych "filtow" i innych udziwnien - wystarcza proste ciecia) - calosc oglada sie baaardzo przyjemnie.

Ja sama jeszcze nie wiem czy bede miala video - pewnie dzis do tego pana zadzwonie...

Co bylo najsmieszniejsze - ze na filmie widzialam mojego fotografa - pana Zbyszka :lol:
i jego zdjecia byly wmontowane w film - nie wiem czy panowie jakos wspolpracuja - czy po prostu przypadek - ale calosc wyglada superasnie.
Widac ogromna prace pana Video... oczywiscie sa momenty (jak dla mnie) gdy zaczyna sie to dluzyc (wesele) wiec ogladalam na podgladzie - ale sadze, ze gdybym ogladala swoja rodzine to bym byla bardziej zainteresowana.

nawet dobor muzyki jest rewelacyjny


jakby co telefon do niego mam - jak rozumiem chyba przez priv
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2006 11:55 am   

limko, Zbyszek jest człowiekiem niesamowisie elastycznym i chetnym do współpracy i jesli ze strony Młodych lub kamerzysty padła prośba o udostepnienie zdjęć do filmu to na pewno sie zgodził, więc może to wynikac z tego :) ?e sie pojawił na filmie to tez nic dziwnego, bo w koncu jak ktoś przebywa blisko Młodych, to może zostac zarejestrowanym przez kamerę :) Ja tez ma go przynajmniej na jednym ujęcie w filmie + jedno zdjęcie na którym przeglądam sie w dużym lustrze, a obok widac odbicie Zbyszka robiacego zdjęcie :)
_________________

 
 
 
limka 

Dołączyła: 16 Sty 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2006 1:30 pm   

Cytat:
którym przeglądam sie w dużym lustrze, a obok widac odbicie Zbyszka robiacego zdjęcie


spryciarz... robi sobie ukryta reklame ;)
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Sty 25, 2006 1:53 pm   

Zbyszek wspomina coś o filmie, który ma rzekomo zmienić moje podejście do filmowania... :lol: cóż, zobaczymy za 2 tygodnie ;)
_________________
chez alma |
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sro Sty 25, 2006 5:20 pm   

Jesli chodzi o 'jego' kamerzyste, to byc może jest duża szansa, że zmiękniesz ;)
 
 
basik 

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Sty 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 26, 2006 4:08 am   

gosiaczek napisał/a:
Jesli chodzi o 'jego' kamerzyste, to byc może jest duża szansa, że zmiękniesz ;)

Gosiaczku czy to ten sam kamerzysta który kręcił również Wasz ?lub. Bo mieliśmy tego samego??? Na prezentacji widzieliśmy fragmenty Waszego Wielkiego Dnia. Takiej mszy z taką oprawą i ilością księży to my niestety nie mieliśmy ale sposób postrzegania tego przez kamery, bardzo podobny. Dla mnie super. I ten teledysk!!!
Dzięki za doradzenie!!! Buziaczki. :D :D :D
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Czw Sty 26, 2006 9:15 am   

Nie, nie ten sam. Alcom zrobił doskonały materiał, na którym mamy wszystko i jest doskonałą dokumentacją wydarzenia, do tego przyjemnie sie ogląda. Nie zamieniłabym tej firmy na inną, a z jeszcze większą pewnością nie zrobiłby tego mój mąż. Ale ze stosunku Almy do filmu ze slubu i wesela wnoszę, że akurat ona nie byłaby zadowolona.
Kamerzysta pana Zbyszka (o ile się nie mylę i piszę o tym, którego ma na myśli, i do tego na podstawie jednego jedynego filmu) traktuje rzecz nieco inaczej. To co widziałam jest raczej formą teledysku, dużo zbliżeń na Młodych, jakieś uchwycone niby przypadkiem spojrzenie... coś w podobnym klimacie jak zdjęcia. Też mi się podobało, ale nie żałuje, że zobaczyłam na długo po moim weselu. Zdjęcia pana Kruka... to co innego :roll:


Nawiasem mówiąc, Basik, skąd wiesz, że to akurat mój film oglądłaś :hm: ?
 
 
limka 

Dołączyła: 16 Sty 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 26, 2006 11:06 am   

Alma - jest szansa ze Ci sie spodoba - nie ma tandetnych animacji (te ktore sa - sa wywazone i smaczne) - jesli sa jakies sceny - to nie sa przypadkowe
wszystko jest zebrane razem i fajnie przemyslane, wiec jak bedziesz u pana Zbyszka to wez namiar na tego pana koniecznie - przynajmniej zobacz jego produkcje-bo moze sie okazac ze to strzal w 10. (Thiti tez pisala w watku o panu Zbyszku o jakims Video, na poczatku pisala ze nie chciala - a potem ze film wspanialy)

Ja - niestety - obejrzalam, narobilam sobie smaku i termin jest juz na 95% zarezerwowany :( - mam zadzwonic co prawda - ale wynikalo, ze juz nie da sie nic zrobic..
za pozno sie wzielam za to wszystko


Gosiaczku - a moze chociaz sesja w rocznice slubu? :)
tak coby miec ladne zdjecia dla siebie samych ?
 
 
basik 

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Sty 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 27, 2006 1:02 pm   

Gosiaczku. Jeśli zdjęcie w Twoim profilu to Ty - to nie mam żadnych wątpliwości.

A propos teledysku to Wasz trwa kilka minut ale widzieliśmy w alcomfilm teledysk skrót ze ?lubu i wesela, ok pół godzinny, gdzie właśnie podobnie jak opisujesz było wiele zbliżeń, np. wzruszone twarze rodziców i innych gości itp. Wszystko pod dobrze dobraną muzykę. Bardzo romantyczny. Zero reportażu. Bardzo mi się to wydaje podobne do tego o czym piszesz. Nie widziałam filmu o którym mówicie ale myślę że jeśli Alma miała by oglądać film kamerzysty Pana Zbyszka to ten o którym piszę też warto by zobaczyć.
My również woleliśmy reportaż z krótkim teledyskiem ale to chyba kwestia ustalenia z kamerzystą jaki ma być sposób realizacji i jeśli Alma jest duszą romantyczną to ten styl napewno bardziej by jej się spodobał.
Ale chyba znowu za bardzo ją naciskamy bo pisała że zdecydowanie nie chce filmu...
Może którejś z nas uda się ją przekonać ale ja dostałam już po łapkach więc nie naciskam :D :D :D Buziaczki.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Sty 27, 2006 1:08 pm   

basik napisał/a:
...jeśli Alma jest duszą romantyczną...

Wierz mi, basik, wręcz przeciwnie :lol:
_________________
chez alma |
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 10:06 am   

Niech i tak będzie. To nawet miłe, że pan Alcom używa naszego filmu jako zachęty. Bo lda takiego np instruktora tańca nie bylibysmy reklamą.



Alma, twardo stąpająco po ziemi realistko rozważna, nie czujesz się naciśnięta zbyt mocno? Nie przypominam sobie tego półgodzinnego skrótu, o którym pisze Basik, ale gdybyś zmieniła podejście do sprawy, zapewniam, że z firmą współpracuje się bardzo przyjemnie.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 10:10 am   

Oj, dziewczyny, nie rozumiem zupełnie czemu ta dyskusja zboczyła w kierunku "jak przekonać Almę_ do mojego kamerzysty?" :lol:

Jeśli nikt mnie ni ebędzie przymuszał, to nie obejrzę żadnego filmu, ponieważ zwyczajnie kamerzysty nie szukam. I tak się pewnie skończy, chyba że Pan Zbyszek wykaże jakieś nadzwyczajne zdolności perswazji ;)
_________________
chez alma |
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 10:19 am   

Alma_ napisał/a:
Oj, dziewczyny, nie rozumiem zupełnie czemu ta dyskusja zboczyła w kierunku "jak przekonać Almę_ do mojego kamerzysty?" :lol:


A bo może sprawiasz wrażenie 'i chciałabym i boję się'. Nie to nie, bez łaski... :blackglassesgirl:
 
 
Beatka20 

Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 2:21 pm   

Witam

Jezeli chodzi o kamerzystę to ja podpisałam umowę z firmą która nazywa się poprostu FILMOWNIA. Dokładnie taki sam jest adres strony internetowej. Naprawdę bardzo ładne filmy i zdjęcia robią. Ja na przykład bedę miała i zdjęcia i kaerzystę z tej firmy. Szczerze mówiąc przejżałam wiele ofert kamerzystów i fotografówf na terenie Łodzi, ale żaden tak mi sie nie spodobał. Co prawda Pan nie jest tani, ale w cenę usługi wchodzi filmowanie i zdjęcia, ale zdjęć bedzie około 1000 ponieważ będą robione w plenerze, na ślubie i na weselu. A PAn naprawdę wszystko ładnie montuje. Wszystko jest ładnie orginalnie i napewno niepowtarzalnie. Obejrzałam z 5 kaset które on filmował to żadna nie była nudna, a co wazne dla mnie żadna się nie powtórzyła. Ja liczę na orginalności i to mnie urzekło. Poza tym ma wysokiej klasy sprzet.
Jeżeli chiały(li)byscie namiary to kontakt pod numerem gg 2227673. :D
_________________
Beatka
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 2:32 pm   

dla mnie jest rzecza nie naturalna ze ktos loguje sie tylko raz i od razu poleca kamerzyste, a nie np zespol sale i nie wita sie jak na tym forum jest przyjete? mam nadzieje ze administratorzy i moderatorzy beda nad tym czuwac, i przescigna intelignecje mojej inteligetnej konkurencji
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl