Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"BACÓWKA"
Autor Wiadomość
Mia 


Wiek: 45
Dołączyła: 25 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 26, 2004 3:42 pm   "BACÓWKA"

Jest nowa sala "Bacówka" w samym centrum, na ul. Moniuszki. Super góralski klimat (oczywiście jeśli ktos lubi taki styl). Przepyszne jedzenie wiem bo byłam. Dowiedziałam się również, że można organizować tam wesela. Właścicielka przemiła. Polecam.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 10, 2009 11:01 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 26, 2004 4:40 pm   

A to kiedyś nie było coś innego przypadkiem??? Bo mi ktoś mówił - Jontek, czy jakoś tak.
Też mijałam, widziałam przez okno że faktycznie w stylu góralskim, tylko nie wiem, jak z jedzonkiem, bo nie wchodziliśmy. :)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
monique202 

Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 4:16 pm   

Oj dawno temu był tam Jontek... Teraz jest Bacówka. Świetnie karmią i robią fajne wesela, tak do 60 osób. Byłam na jednym. Obsługa miła i w strojach góralskich. Jedzenia nie da się przejeść. Sama bym chciała zrobić tam swoje wesele, ale mam na liście ponad 90 osób i jestem w kropce,bo nie chcę już szukać innej sali...
_________________
monique
 
 
smerfetka 

Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 3:00 pm   

My byliśmy zainteresowani ta sala (wnetrze rzeczywiscie fajne) Pani ułożyła nam menu 150zl na osobe, alkohol od nich (wyborowa 30 zl) lub swoj (7 zl korkowe) Nie maja zaiksu wymagaja tego od Dj ich Dj 2000zl podobno trwaja negocjacje z nowym Dj (120zl za 1 h)Do umowy jest aneks ze ciasta zakupujemy od nich (boja sie zatruc) Dla nas minusem bylo to iz wyjscie jest od razu na ul.Moniuszki,sala nie ma klimatyzacji.Miejsce dla palaczy jest wyznaczone koło szatni.Sala na ok 50 osób.
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 11:03 am   

Moi tesciowie robili tam ostatnio przyjęcie dla rodziy z okazji rocznicy ślubu. Bardzo mi się podobało, jedzenie było super smaczne i porcje jak raz w sam raz, obsługa sprawna, panie kelnerki bardzo miłe. Lokal klimatyczny i w moim typie :)
_________________

 
 
 
gingerginger 

Dołączyła: 16 Lut 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 6:58 pm   

Będziemy mieć wesele w Bacówce ale w Ksawerowie. Sala jest dosyć mała ale ślicznie udekorowana. Byliśmy tam kiedyś na weselu znajomych i byliśmy zachwyceni. Bardzo ładne otoczenie, można wyjść przed salę i z boku, jest zielono i klimatycznie. Na małe wesele w sam raz. Uwagę mieliśmy jedną: właściciel kręci nosem na małe wesela (min 60 osób) ale to chyba dotyczy tylko tych popularnych terminów. I zaliczka tez była spora (1000zł)
 
 
monique202 

Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 12:41 pm   

Z tego co mi wiadomo, to Bacówka na Moniuszki i w Ksawerowie są powiązane, ale mają różnych właścicieli. Wesela do 60 osób są organizowane na Moniuszki, a powyżej w Ksawerowie. Właściciele proponują parom lokal w zależności od ilości osób. Ja mam wesele na ok.80 osób i na Moniuszki zaproponowali mi Ksawerów. I chyba skorzystamy ;)
_________________
monique
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 1:43 pm   

byłam na imprezie firmowej w Bacówce w Ksawerowie i... masakra! Tak niemiłej obsługi niegdzie nie widzialam. a jedzenie?? mocno srednie...
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 1:35 pm   

dla mnie zastrzezeniem sa krzesla
-stylowe goralskie-twarde od ktorych tylek moze bolec,ale sa rozwiazania-jakies poduszki i oczywiscie nie pozwolic gosciom za duzo siedziec tylko tanczyc!
_________________
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 10:53 am   

My mamy wesele w Bacówce ale w Ksawerowie, czy to jest to samo? sala w Ksawerowie bardzo nam się spodobała i ją wybraliśmy :) zobaczymy jak będzie faktycznie 08.08.2009 :)
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 1:24 pm   

Cytat:
byłam na imprezie firmowej w Bacówce w Ksawerowie i... masakra! Tak niemiłej obsługi niegdzie nie widzialam. a jedzenie?? mocno srednie...


ze wzgledu na moj bła - update - ta nieszczesna Bacówka, w ktorej miałam przyjemnosc jesc była na Starorudzkiej.
Przepraszam za zamieszanie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl