Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Życzenia na filmie
Autor Wiadomość
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 3:36 pm   ?yczenia na filmie

Nie znalazłam takiego tematu na forum, ale jeśli coś przeoczyłam to proszę Moderatorki o połączenie tematów.
W jakiej formie macie życzenia na filmie ślubnym - czy jest to tylko skrót czy dokładnie słychać czego dokładnie każda ciocia i wujek wam życzyli. Widziałam jeszcze film na którym życzenia były pokazane "w przyspieszonym tempie" z podłożoną muzyką i chyba ta opcja najbardziej mi odpowiada. A jak to było/będzie u was?
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 4:48 pm   

Ja mogę Ci powiedzieć z perspektywy osoby, która taki filmik robiła. Ostatnio na prośbę przyszłego szwagra montowałam film z wesela i ślubu, który miał być prezentem dla pary młodej. Szwagier poprosił każdego gościa o powiedzenie kilku słów (już na weselu). ?yczenia po ślubie skróciłam do minimum (rodzice i dwoje gości), podłożyłam pod to muzykę. Co do życzeń "weselnych", pomysł był bardzo fajny, ale było tego dużo za dużo. Niestety autor nagrania uparł się, żeby były wszystkie i jak dla mnie zrobiło się to po prostu bardzo nudne :roll:

Ale może dla pary młodej nie będzie... w końcu ja nie znam tych ludzi i dlatego mogło mnie to znudzić.
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 6:15 pm   

U nas będzie podkład muzyczny w czasie składania życzeń i prawdopodobnie nie będą skrócone, ponieważ mamy małe wesele (do 60 osób), ale nad tym jeszcze się zastanowimy i zaczerpniemy opinii naszego kamerzysty.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 7:25 pm   

U mnie nie ma, nawet nie były nagrywane. Mi to zupełnie niepotrzebne. Mam za to na zdjęciach najważniejsze osoby, które składały nam życzenia (rodzice, rodzeństwo, świadkowie) i wystarczy.

Aha - nagrywane za to były życzenia i prezenty na weselu, ale podczas montażu zostawiłam tylko chwilkę jak podchodzi mój brat z prezentem i to wszystko. Taki akcent w filmie, że w ogóle były życzenia. :cool:


Za to na ostatnim ślubie, na którym byłam kamerzysta stał za Młodymi i co którąś osobę prosił o wyraźne składanie życzeń (w tym mnie :-? ), więc pewnie będą takie wycinki z mówionymi życzeniami.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 7:41 pm   

u nas kwestia życzeń (tych pod kościołem) została rozwiązana bardzo prosto - ekran jest podzielony jakby na cztery części i w każdej z nich jest jakaś część gości składająca życzenia, oczywiście goście się nie powtarzają i każdy został ujęty.A do tego jest podkład muzyczny.

Oprócz takich życzeń mamy tez coś takiego o czym pisała Tajgete - podczas wesela kamerzysta prosił niektórych gości (tylko parę par)na zewnątrz i składali oni nam życzenia do kamery a następnie został ten materiał użyty jako przerywniki w trakcie całego filmu (też jest podkład muzyczny) . Takich przerywników jest nie wiecej niż 10 i bardzo fajnie się to komponuje z całością.
_________________
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 8:43 pm   

No proszę a ja o problemie życzeniowym nawet nie pomyślałam :/
Muszę popatrzeć jak to było na innych weselach i pomyśleć co zrobić. Może jakieś przyspieszone?
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 8:43 am   

Cytat:
ekran jest podzielony jakby na cztery części i w każdej z nich jest jakaś część gości składająca życzenia,


Z tego co pamiętam, u nas będzie podobnie. Z tą róznicą, że ekran zostanie podzielony na dwie części. Aż muszę się zapytać kamerzysty na spotkaniu :lol:
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 8:54 am   

U nas też ekran będzie podzielony na dwie części i wszystko będzie w lekko przyspieszonym tempie z podkładzie muzycznym. :)
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 9:02 am   

U Nas życzenia zmontowane sa w przyśpieszeniu i leci podkład muzyczny.
_________________

 
 
 
miluka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 122
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 11:45 am   

Ostatnio oglądałam jakiś ślub i właśnie ekran podczas życzeń był podzielony na cztery. Tempo było przyspieszone i był podkład muzyczny. Takie roziwązanie bardzo mi się podoba , bo szczerze mówiąc ja oglądajac śluby zawsze przewijam te momenty.
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 2:22 pm   

U nas zyczenia poslubne zostaly skrocone, zeby nie bylo nudno (ponad 100osob), ale poniewaz zalezalo mi na tym, by uchwycic wszystkich gosci, film nie pokazuje non stop nas (bo i tak zyczen nie slychac - leci podklad), tylko co jakis czas jest ujecie wszystkich gosci w kolejce. Za to wiekszosc gosci mam uwiecznionych na zdjeciach, wlasnie, gdy skladaja nam zyczenia. Natomiast zyczenia na weselu sa w calosci - mielismy raptem ok 60 osob, wiec w miare szybko poszlo. Jestem zadwolona ;)
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 3:20 pm   

U nas ekran podzielony jest na 4 części i w tle leci podkład muzyczny :)
_________________
 
 
katarynka 


Wiek: 45
Dołączyła: 21 Kwi 2008
Posty: 170
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 6:30 pm   

U nas tak samo 4 cześci i muzyka :)
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 31, 2008 1:37 pm   

U nas jest podkład muzyczny chyba ze 4 piosenki, nie słychać słów.
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 31, 2008 10:16 pm   

My chcemy żeby życzenia były z podkładem muzycznym i zrobione w stylu starego kina w wersji przespieszonej. Bardzo fajnie to wygląda, są wszyscy goście na nagraniu i nie trzeba tak długo oglądac samych życzeń.
_________________


 
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 2:36 pm   

Takie:
http://pl.youtube.com/watch?v=TWMTpec2kNo
_________________
 
 
agniesia99 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 8
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 8:52 am   

moim zdaniem zyczenia powinny byc montowane. Wyłapywane momety radosci :)
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 4:09 pm   

Nasze życzenia są w przyspieszonej wersji, wyciszone z muzyką w tle. A jeśli będziemy chcieli przypomnieć sobie jakie były to życzenia to obejrzymy sobie na niezmontowanym filmie.
_________________


 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 4:23 pm   

Forma przyspieszona z podkładem muzycznym: Congratulations, dźwięk rzeczywisty całkiem wyciszony.
_________________
 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 11:39 am   

stare kino-podkład muzyczny
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 1:20 pm   

Audi to stare kino też mi się podoba przy życzeniach. ?ałuję trochę, że sama się na to nie zdecydowałam, ale niestety pomyślałam o tym już po fakcie.
_________________


 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 06, 2008 1:50 pm   

My tez jak wiekszosc mamy podklad muzyczny w czasie zyczen ale nie mamy ani przyspieszonych ani skroconych mielismy male wesele a goscie na slub przyszli tylko z mojej strony(maza rodzina zbyt daleko mieszka)wiec az tak dlugo to nie trwalo :lol:
_________________

 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Lis 06, 2008 2:17 pm   

Izus:)
Masz płytę po obróbce,bo jak nie to może jeszcze da rade?
My będziemy mieli jeszcze przyśpieszenie na początku płyty jak chodzimy po parku-też chciałam stare kino,ale nie bardzo pasuje i w życzeniach i w parku.
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 09, 2008 12:19 pm   

My mamy tylko urywki życzeń z podkładem muzycznym. U nas było koszmarnie dużo osób, więc nawet wersja przyspieszona by trwała i trwała.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lis 09, 2008 10:51 pm   

u nas cale zyczenia trwaja 1 minute ;) sa w przyspieszonym tempie z podkladem muzycznym. ponizej link do stronki kamerzysty
http://www.venus-foto-video.pl/
w galerii video ostatni filmik to nasze zyczenia ;)
 
 
roxanna 

Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 16
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 7:11 pm   

Ja tez uważam ze zyczenia powinny być maxymalnie skrócone. Można podłożyć jakąś fajną muzyczkę i pokazać jedynie najważniejsze osoby. Słyszałam, ze niektórzy patrzą później na filmie na życzeniach kto jaki prezent kupił:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl