Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
Piotr Rosiak - realizator z Pabianic
Autor Wiadomość
sunrise 
Firma

Wysłany: Sro Lut 06, 2008 6:54 pm   Piotr Rosiak - realizator z Pabianic

Witam,ostatnimi czasy wpadł mi materiał z imprezy weselnej, którą realizował Piotrek Rosiak z Pabianic.Całkiem miło i zgrabnie opowiedziana historia.Czy ktoś miał bliższy kontakt z tym Panem?
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Paź 12, 2012 12:33 pm, w całości zmieniany 2 razy  

stokrotka20 

Wysłany: Nie Lip 20, 2008 3:14 pm   

Pan Piotrek filmował nasze wesle rok temu.jestesmy bardzo zadowoleni.To przesympatyczny człowiek,przey ktory stres zwiazany ze slubem mija:):)przy nim czulismy sie swobodnie.Godny polecenia.A płyte zrobił super,wszystkim sie podobało.

Mirecki 

Wysłany: Nie Lis 16, 2008 5:16 pm   

Parę dni temu odebraliśmy naszą płytkę weselną z 04.10.2008. Uroczystość kręcona przez Pana Piotra Rosiaka z Pabianic. Materiał który otrzymaliśmy jest nakręcony bardzo profesjonalnie, zero drgań przy doskonałej jakości obrazu, dużo ciekawych ujęć, przepiękne, nowoczesne wstawki wszystko z humorem i smakiem. Cena bardzo przystępna w stosunku do oferowanej jakości. Ogólnie chyba najlepszy wybór w okolicy porównując z innymi oglądanymi obrazami. POLECAMY :)

MarzenaR. 

Wysłany: Sro Gru 17, 2008 7:54 pm   videofilmowanie

Witam wszystkich!!!

Gorąco polecam pana Piotrka Rosiaka z Pabianic. Oglądałam wiele płyt z wesela ale to co zrobił pan Piotrek filmując nasze wesele (30.08.2008) jest niewiarygodne. Wszystko zrobione profesjonalnie, ciekawie oraz w bardzo rozsądnej cenie.
Jeżeli chcecie mieć super pamiątkę z tego najważniejszego dnia w swoim życiu mogę podać kontakt do pana Piotrka. Polecam!!!!

Pozdrawiam

lu_za 

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 6:01 pm   

Piotr Rosiak filmował nasze wesele 18 października 2008 i zrobił to naprawdę bardzo profesjonalnie. Bardzo dobra jakość obrazu, ciekawy montaż i śmieszne ujęcia. Wszystko to spowodowało, że choć nie lubię się oglądać na ekranie, film oglądałem już kilka razy;-)
Poza tym to bardzo sympatyczny gość. Polecamy w 100% !

kazuar1984 

Wysłany: Pią Sty 30, 2009 5:06 pm   

mam pytanie.

Pan Piotr pokazywał mi swoje filmy i są ciekawe. Jedno co mnie zaskoczyło to fakt, że ucieka dzwięk w niektórych momentach. Proszę o informacje czy na płytach, które daje nowożeńcom Pan Piotr nie ma problemu z dzwiękiem?

donpietro1 
Firma

Wysłany: Nie Lut 15, 2009 12:18 pm   

Witam ślicznie i pozdrawiam swoich klientów, dziękując jednocześnie za fajne wypowiedzi na temat mojej skromne osoby :wink: .Co do problemów z dźwiękiem, proszę o kontakt ze mną,może uda nam się razem rozwiązać tą dziwną przypadłość.Ponieważ do tej pory nikt nie zgłaszał mi takich problemów,sam jestem ciekaw o co konkretnie chodzi.Pozdrawiam

kasia24 

Wysłany: Pon Lut 23, 2009 12:35 am   

Ja również widziałam film z wesela kręcony przez tego Pana i musze przyznać że całość wyszła ciekawie.

Agusia i Jacek 

Wysłany: Sro Kwi 08, 2009 11:21 am   

Witam
Razem z moją przyszłą żoną jesteśmy zainteresowani usługami świadczącymi przez Pana Piotra.
Pytanie czy jakiś adres kontaktowy, nr. tel, strona www od tego Pana można uzyskać ??
Z góry Dziękuję
Agusia i Jacek

0809 

Wysłany: Wto Maj 12, 2009 11:00 am   

kontakt do pana Piotra Rosiaka

edit: usunęłam nr telefonów, takie dane podajemy wyłącznie na priv.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Maj 12, 2009 11:31 am, w całości zmieniany 1 raz  

anieq13 

Wysłany: Wto Cze 16, 2009 10:19 pm   Piotr Rosiak - prezent od losu

Chcielibyśmy baaardzo polecić p. Piotra. Abstrahując od jego osoby, wartej poznania w jakichkolwiek warunkach, należy co najmniej poznać choćby zrębek jego montażu, żeby przekonać się, że jest stworzony do tej pracy. Dla nas było to przypadkowe, ale całkowite oczarowanie od pierwszego spojrzenia. Po obejrzeniu jego materiału od razu wiedzieliśmy, że musimy go odnaleźć. Oczywiście warto było. Charakterystyczne wstawki montażowe czynią film niezwykle interesującym, zabawnym i wyjątkowym. Świetna wrażliwość, wielkie poczucie humoru i profesjonalizm. Dla oszczędnych nie polecamy ;) mięliśmy ok 170 gości i dla prawie wszystkich musieliśmy wypalać płytki bo wieści się szybko niosą i goście zażyczyli sobie takiej wspaniałej pamiątki. Znaczenie ma na pewno też fakt, że płytkę mieliśmy w trybie super szybkim. P. Piotrze :) jesteśmy wielkimi fanami Twojej osoby jak i pracy. Bardzo ciepło pozdrawiamy. Dziękujemy. Ania i Grzesiek

Kubsio 

Wysłany: Czw Cze 18, 2009 11:51 am   

Witam,

Bardzo chiałbym prosic o namiary na wyzej wymienionego kamerzyste.

pzdr Kuba

Pusiak 
- Dyktator

Wysłany: Czw Cze 18, 2009 12:03 pm   

Kubsio, tutaj znajdziesz namiary: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7790

Kubsio 

Wysłany: Czw Cze 18, 2009 12:42 pm   

Bardzo dziekuje
Nietety brak terminow w tym roku :( .

Jak dla mnie, okazuje sie, ze wideofilmowanie to najtrudniejszy wybor odnosnie wesela.
Na forum opini relatywnie malo, zeby byc pewnym ze film bedzie porzadnej jakosci.

pozdrawiam Kuba

Pusiak 
- Dyktator

Wysłany: Czw Cze 18, 2009 12:51 pm   

Kubsio, a kiedy ślub??

Kubsio 

Wysłany: Czw Cze 18, 2009 1:33 pm   

17.X
mam jeszcze troche czasu a i termin malo popularny.

Na forum sie nie udzielam bo w fazie przygotowan
malo chyba mozna sensownego napisac.

Jak slub sie odbedzie to napisze po odpowiednich watkach
kto mi z wykonawcow podpadl :( a kto sie spisal :) .

W kazdym razie poki co kieruje sie opiniami na forum
i mam nadzieje ze sie nie przejade.

pzdr Kuba

GosiaQ 

Wysłany: Sro Sie 12, 2009 11:56 am   

Witam Wszystkich!
BARDZO SERDECZNIE POLECAM PANA PIOTRA ROSIAKA! :wink: Nagrywał nasze wesele 18 lipca 2009. To prawda, że jest to przesympatyczny człowiek i stres ślubny mija. To w jaki sposób nagrał naszą imprezę to jest mistrzostwo świata. Film jest nie za długi, bardzo zabawny, ciekawy, ogląda się go z prawdziwą przyjemnością. Jeśli chcecie mieć świetna pamiątkę z tak ważnego dnia w Waszym życiu, wybierzcie Pana Piotra, a gwarantuje Wam, że nie będziecie żałować. :wink: Chętnie podam kontakt, warto się z nim spotkać i przekonać na własne oczy. :-)

Dzieciątkowska 

Wysłany: Nie Paź 18, 2009 11:58 am   

Cześć Wszystkim!
29 sierpnia bieżącego roku był najważniejszy dzień mojego życia, wychodziłam za mąż!
Stresy spowodowane całą tą sytuacją udzielały się całej rodzinie. Film z ceremonii kręcił właśnie Piotrek, który jest bardzo serdecznym i przemiłym człowiekiem, umiejącym rozbawić ludzi! Na początku obawialiśmy się z - wtedy jeszcze z moim narzeczonym - jak to będzie przed kamerą i w ogóle, jednak Piotrek cały czas czuwał nad sytuacją, wszystko dokładnie tłumaczył! Wiemy, że jest profesjonalistą w każdym calu, można na niego liczyć! Płytę nagrał naprawdę super, wszystko poukładane jest systematycznie, rozdziałami! Cała rodzinka i znajomi są zadowoleni, już nawet parę osób zapytywało o kontakt do Piotrka!
Polecamy Go z całym przekonaniem!!! :-)

Ola i Tomek 

Wysłany: Sob Lis 28, 2009 10:55 am   

Witamy!

Wybór:) padł na pana Piotra nieprzypadkowo. Spotkaliśmy Go 2 razy na weselu naszych znajomych, a po jakimś czasie mieliśmy okazję podziwiać efekty Jego pracy.
Właśnie obejrzeliśmy cieplutki :) materiał z naszego wesela (26.09.2009 ) zawarty na 2 płytach i nie żałujemy!!!. Nie mamy żadnych zastrzeżeń, jeśli chodzi o montaż całości - profesjonalnie, z ciekawymi efektami specjalnymi:):), bez zbędnego przeciągania i monotonii.
Z powodzeniem możemy polecić pana Piotra, który lubi to co robi:) - a poza tym jest bardzo kontaktowy i ma ogromne poczucie humoru, fajnie się z nim współpracuje:)

Pozdrawiamy
Ola i Tomek.

greivier 

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 9:25 pm   

17.10.2009 ślub, materiały (przy takim nawale pracy) bardzo szybko dostaliśmy do rąk własnych :-) jeszcze przed Bożym Narodzeniem tegoż roku. Montaż perfekcyjny, pełen pomysłów, nie powtarzających się schematów, zaufany kamerzysta z pewną ręką przy filmowaniu - gorąco POLECAMY!!!! Gościu poprostu wie co robi :-) pełna profeska!!!

koziwp 

Wysłany: Wto Sty 12, 2010 12:07 pm   

Witam!
Jeżeli zdecydujecie się na videofilmowanie Waszego ślubu/wesela to bezapelacyjnie trzeba brać Piotra do tej "roboty". Film, który zrobił dla nas jest rewelacyjny, ponad to Piotr to dusza towarzystwa. Skutecznie potrafi rozładować napięcie które towarzyszy w tym dniu. Po chwili rozmowy z nim czujesz się jakbyście się znali od kilku dobrych lat! Jego pomysły na film nie są oklepane więc nie ma sie co obawiać że u znajomych zobaczycie identyczny film. Raz jeszcze gorąco polecam tego gościa!

marciami 
Żona i mama :)

Wysłany: Sob Sty 16, 2010 10:06 pm   

witam! właśnie poszukuję kamerzysty na swój ślub i wesele. Wasze opinie o p. Piotrze są zachęcające :) czy ktoś tylko mógłby powiedzieć orientacyjnie ile kosztuje "wynajęcie" pana Piotra?

koziwp 

Wysłany: Nie Sty 17, 2010 1:15 am   

Ja płaciłem 1300 ale najlepiej po aktualny cennik zwrócić się do Piotrka.

PositiveAga 
PozytywneInspiracje

Wysłany: Pią Lut 19, 2010 3:12 pm   

Czy pan Rosiak posiada jakąś stronę www bądź można w internecie obejrzeć jego filmy?

Pytam ponieważ najpierw chciałabym obejrzeć jego prace zanim umówię się na spotkanie, bo jeśli coś mi się nie spodoba, to nie będę zawracać głowy ....

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar

marciami 

Wysłany: Sob Lut 20, 2010 8:17 pm   

niestety nie ma, ale zupełnie nie będziesz zawracać głowy, Pan piotr jest niezwykle miły i sympatyczny, sam podkreśla, że lubi kontakt twarzą w twarz z klientem no i raczej powinno ci się wszystko spodobać ;)

moni84 

Wysłany: Wto Mar 23, 2010 11:08 am   

witam...szumak takiego niestandardowego filmowania...czysty obraz ,bez drgań i z wyjatkowa muzyka...jesli Pan Piotr tak własnei tworzy to z mila checia sie do niego zglosze...moze ktos jeszcze cos napisze o filmach Pana Piotra...

Ewela i Lucjan 

Wysłany: Pią Maj 28, 2010 11:23 am   

Witam
Niedawno otrzymaliśmy nagrana płytke z wesela od Piotrka i jestesmy bardzo zadowoleni.
Płyta całkiem inna niz wszystkie bardzo pomysłowy wstep a jednoczesnie zabawne wstawki w czasie calego wesela :lol:
A jesli chodzi o autora płyty naprawde fajny i przesympatyczny facet, rozgadany, pomysłowy i sprawiał ze nie bylo sie przy nim tak zestresowanym naprawde godny polecenia :)
Pozdrawiamy Ewelina z Lucjanem :lol:
Ostatnio zmieniony przez Ewela i Lucjan Pią Maj 28, 2010 11:24 am, w całości zmieniany 1 raz  

KamiliHonorata 

Wysłany: Pią Cze 25, 2010 6:08 pm   

Witamy!

Mega gorąco polecamy Piotrka, bardzo wesoły i serdeczny człowiek :) Profesjonalne podejście do tematu, ciekawy montaż i śmieszne wstawki, czynią z Pana Piotra człowieka stworzonego do tej 'roboty'. Widać że gość pasjonuje się tym co robi. Prawdopodobnie lepszego kamerzysty nie znajdziecie w regionie :wink: Jeszcze raz polecamy na 100% ;)

KKasia13 

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 10:30 am   

Witam:)

Nasze wesele odbyło się 8 maja tego roku i za każdym razem gdy pokazujemy weselnikom płytę z filmem z naszej uroczystości nagrywanej przez Piotrka- wszyscy są pod wrażeniem:) Film jest konkretny, bez kilkugodzinnego przynudzania, ale bardzo zabawny, momentami można uśmiać się do łez- wsłuchując się w podkłady muzyczne np:))) A przy okazji pamiątka na całe życie!

PS. A cena bardzo kusząco atrakcyjna:P

Pozdrawiam ciepło!!! I polecam:)

Agu24 

Wysłany: Wto Lip 27, 2010 9:55 am   

My podpisaliśmy wczoraj umowę z p.Piotrem:) Film, który nam pokazał bardzo nam się podobał, był inny niż te , które oglądaliśmy dotychczas. Pan Piotr jest bardzo sympatycznym człowiekiem i widać, że to co robi, robi z pasją. Mam nadzieję, że za rok (jak będę miała już NASZĄ płytę)będę mogła znów tu napisać o p.Rosiaku w samych superlatywach. Pozdrawiamy naszego kamerzystę Agnieszka i Michał :smile:

moniapk 

Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 5:15 pm   

Witamy,
My również możmy szczerze polecic Pana Piotra. Jest bardzo sympatycznym człowiekiem i prawidziwym profesjonalistą. Płyta jest nagrana niezwykle ciekawie. Fajny wstęp (można nawet powiedziec zaskakujący), dobre ujęcia i świetnie dobrane podkłady muzyczne. Naprawdę gorąco POLECAMY!!!
A przy okazji pozdrawiamy!
Monika i Piotr

sunight 

Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 12:45 pm   

Proszę mi powiedzieć - do tych co korzystali z usług pana Piotra - czy u Was organizował on jakieś zabawy dla gości od siebie? Bo podczas spotkania wspominał o tym i pokazywał na filmie ale wolałabym tego uniknąć - jak to było u Was?

donpietro1 
Firma

Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 6:41 pm   

Witam!Nawiązując do tematu znajdującego się powyżej,chciałbym Państwa uspokoić że zaszło jakieś nieporozumienie.Nigdy żadnych zabaw nie organizowałem ani nie mam zamiaru organizować na weselach ponieważ nie jest to moja działka, tylko zespołów weselnych.Kompletnie nie wiem skąd te przypuszczenia.Musieliśmy się źle zrozumieć.Pozdrawiam Piotrek Rosiak :roll:

azetka1 

Wysłany: Nie Paź 24, 2010 4:40 pm   

Witamy :)

Jesteśmy z Pabianic i szukaliśmy kamerzysty z naszego miasta. Obeszliśmy kilku kamerzystów i według nas najlepszy jest Pan Piotr Rosiak. Pan Piotr Rosiak ma dobre podejście do ludzi i do wykonywanej pracy, pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Po otrzymaniu filmu stwierdziliśmy, że jest bardzo dobrze wykonany. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Gorąco polecamy Pana Rosiaka.

Natomiast nie polecamy Państwa Adamkiewiczów z Pabianic.
( wyprosili nas z mieszkania, trzy razy stwierdzili, że nas nie stać na nich, pierwszy raz w życiu spotkaliśmy się z takim brakiem kultury)

Pozdrawiamy Asia i Łukasz

espere9 

Wysłany: Czw Paź 28, 2010 8:57 am   

Podpisaliśmy umowę... i już nie mogę się doczekać, bo pierwsze wrażenie super. Jestem pewna, że nie będziemy żałować :) .
Resztę napiszę po 28 maja 2011 :)

sunight 

Wysłany: Pią Paź 29, 2010 9:21 am   

Witam serdecznie:)
pisząc tego posta chciałabym w pierwszej kolejności sprostować swoje pytanie w jednej z wcześniejszych wypowiedzi. Żle się zrozumieliśmy i prostuję - pan Piotr nie organizuje zabaw. Troszkę tylko narobiłam zamieszania swoją wypowiedzią, ale przyznaję się do pomyłki, w ferworze przygotowań do wesela zaszło jakieś nieporozumienie z mojej strony.

A teraz do sedna:)
Jesteśmy już po weselu, które odbyło się w ostatnią sobotę i muszę powiedzieć - jeśli szukacie prawdziwego profesjonalisty to pan Piotr sprawdzi się doskonale. Polecam szczerze z całego serca i uważam że lepiej nie mogliśmy wybrać:))
Pan Piotr wprowadza świetną atmosferę zarówno przed ślubem jak i podczas uroczystości - za co bardzo bardzo dziękuję. Stres jest spory tego dnia a pan Piotr swoją obecnością i pomysłami dodał otuchy i uspokoił nasze skołatane nerwy:))
Na pewno jeszcze się odezwę - po otrzymaniu filmu, ale już teraz dołączam do grona zadowolonych i mogę powiedzieć że te pozytywne opinie na forum są jak najbardziej zasłużone.

Pozdrawiam:)

taja 

Wysłany: Czw Lis 04, 2010 11:38 am   

chiałam zapytac, czy filmy kręcone przez pana Piotra sa z serii bardziej nowoczesnych, czy nadal widac na nich znienawidzone przeze mnie, gołąbki, serduszka i jak dla mnie zupełnie zbędne przejściówki..
chcę po prostu ciekawą, nie zanudzającą pamiątkę z przysięgi... może tez z kawałaka wesela..
pytam, poniewaz nie mogę znaleźć żadnej stronki reklamującej pracę pana Piotra..
i czy może ktoś orientuje się w cenach :)
pozdrawiam serdecznie :)

paulinkaaMU 

Wysłany: Czw Lis 04, 2010 7:39 pm   

dołączam się do prośby taja :)

IRA77 

Wysłany: Pią Lis 05, 2010 1:39 pm   

Moim zdaniem jest to bardzo elastyczny (nie chodzi mi o giętkość ciała), kontaktowy, z poczuciem humoru człowiek. Najlepiej skontaktować się z nim, porozmawiać, obejrzeć jego produkcję i samemu ocenić czy się podoba czy nie.
Co do ceny - z moich kontaktów z różnymi filmowcami doszedłem do wniosku, że nie jest drogi, choć rozważa chyba podwyżkę.
Takie są moje odczucia, a o swoim filmie będę mógł napisać dopiero po....

PS. Podpisałem z nim umowę na 2011 rok.

andzia85 

Wysłany: Nie Lis 14, 2010 3:15 pm   

Witam:-)
Jesteśmy z Pabianic i miesiąc temu odebraliśmy płytki, które były kręcone przez Pana Piotrka Rosiaka. Ja razem z mężem jesteśmy osobami wymagającymi i zawsze stawiamy na najwyższą jakość a taka właśnie reprezentuje pan Piotrek oraz jego wspólnik Tomek. Są to osoby niezwykle kompetentne, dla których kręcenie filmów nie jest kolejnym filmikiem z wesela, ale do każdego zmontowania podchodzą indywidualnie i robią to naprawdę z niezwykłą pasją. Płyta jest SUPER, i jak tylko ktoś ma jakieś wahania co do wyboru kamerzysty to z czystym sumieniem mogę polecić tych 2 panów. U nas akurat na weselu kręcił pan Tomek, który współpracuje z panem Piotrkiem i oboje są rewelacyjni. Gorąco polecamy Pana Piotrka i Pana Tomka :)

aneta0901987 

Wysłany: Nie Sty 16, 2011 10:05 am   

Oglądałam wesele znajomych filmowane przez pana Roiaka.To totalna katastrofa ja bym za coś takiego nie zapłaciła

Agu24 

Wysłany: Nie Sty 16, 2011 12:55 pm   

Cytat:
Oglądałam wesele znajomych filmowane przez pana Roiaka.To totalna katastrofa ja bym za coś takiego nie zapłaciła

Może jakieś konkrety?Wygłaszasz jakąś opinię, to może ją uzasadnij, bo pisanie, że to "totalna katastrofa" i "ja bym za coś takiego nie zapłaciła" nie wiele wnosi do tego wątku :roll: Ja osobiście proszę o KONKRETY :?

espere9 

Wysłany: Nie Sty 16, 2011 1:54 pm   

To chyba o innym człowieku mówisz bo ten kamerzysta nazywa się Rosiak. :lol:
Ostatnio zmieniony przez espere9 Nie Sty 16, 2011 1:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  

donpietro1 
Firma

Wysłany: Nie Sty 16, 2011 10:12 pm   

Witam!Chciałbym odnieść się do cytatu zamieszczonego powyżej:
"Oglądałam wesele znajomych filmowane przez pana Roiaka.To totalna katastrofa ja bym za coś takiego nie zapłaciła"
Pani Aneta jest po prostu moją konkurencją z Pabianic i zapewne odgrywa się za opinię wystawioną przez moich klientów na ich temat na moim linku:
"Natomiast nie polecamy Państwa Adamkiewiczów z Pabianic.
( wyprosili nas z mieszkania, trzy razy stwierdzili, że nas nie stać na nich, pierwszy raz w życiu spotkaliśmy się z takim brakiem kultury)"
Niestety nie mam wpływu na opinie jakie wystawiają klienci na mojej stronie!pozdrawiam wszystkich!
Ostatnio zmieniony przez donpietro1 Nie Sty 16, 2011 10:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  

marciami 

Wysłany: Sro Sty 19, 2011 5:56 pm   

A mam pytanie do Pana Piotra, bo chyba o to nie pytała rok temu na spotkaniu :P (Boże, to już rok temu :D ) Czy jak montuje Pan film to muzyke dobiera Pan sam? Czy my możemy mieć jakieś propozycje? Albo chociaż powiedzieć, że np. utwory takiego czy takiego typu eliminujemy od razu? :D

donpietro1 
Firma

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 4:33 pm   

Odpowiadam:
Jestem otwarty na wszelkie propozycje i sugestie ze strony moich klientów.Poza tym po zmontowaniu wesela, otrzymujecie ode mnie płyty "do wglądu" ,po obejrzeniu których decydujecie czy należy coś zmienić czy nie.

pawlowa 

Wysłany: Czw Lut 24, 2011 4:28 pm   kontakt

Witam wszystkich,

podajcie numer telefonu do pana Rosiaka, szukamy kamerzysty na przyszly rok, zależy nam nam dobrej jakości i rozsądnej cenie. :)

cymer 

Wysłany: Sob Mar 05, 2011 5:45 pm   

Witam! Jestem nowa na forum, ale tuz przed weselem przeczytałam je prawie cale od deski do deski:) Teraz, 3 miesiace po slubie,gdy już odebraliśmy wszystkie materialy, mogę na chłodno ocenic wszystkie etapy naszych przygotować i osoby w nie zaangażowane. Nasz ślub odbyl się 9.10.2010. Na filmie wszystkie wydarzenia uwiecznil pan Piotr Rosiak, z którego usług jesteś bardzo zadowoleni:)
Po pierwsze i najważniejsze, film jest calkiem ciekawy i z przyjemnoscia się go oglada. Widzialam kilka jeszcze w fazie wybierania kamerzysty i wydaje mi się ze to nieczeste zjawisko… Chociaz oczywiście inaczej oglada się cudzy, a inaczej swój. Wydaje mi się jednak ze w dużej mierze to zasluga genialnego montażu pana Piotra – zabawne wstawki i DELIKATNE efekty specjalnie zdecydowanie podniosły jego walory. Podoba mi się muzyka podlozona do filmu, czolowka zlozona częściowo z naszych starszych zdjęć, podsumowanie… Generalnie jedyna uwaga jaka mielismy do filmu dotyczyla przedluzenia fragmentu istotniego dla nas ze wzgledow rodzinnych,o czym pan Piotr raczej nie mogl wcześniej wiedzieć. Uwaga została uwzgledniona i bardzo szybko ptrzymalismy poprawione plyty, mimo ze już wcześniej się rozliczyliśmy. Co do jakości filmu, to musze się przyznać ze nie znam jestem ekspertem, ale nie ma się do czego przyczepić:)
Poza tym Pan Piotr jest bardzo milym człowiekiem – skutecznie rozladwal atmosferę na blogoslawienstwi i chyba jako jedyny wiedział co wszyscy mamy robic :) A co najważniejsze - można się z nim dogadać. Po pierwszym dniu bardzo mi zalezalo zebysmy dostali najwzniejsze fragmenty filmu bez obroki żeby pokazac je chorej babci i już na poprawinach dostaliśmy plyte z blogoslawienstwem, przysiega i pierwszym tancem.
Podsumowujac, jesteśmy bardzo zadowoleni, ze to wlasnie pan Piotr filmowal nasze wesele:) To chyba jedyna usluga, do której nie mamy absolutnie zadnych krytycznych uwag! Film jest swietny, dostaliśmy go w terminie na jaki się umowilismy, a cena nie była wygorowana.

kristof_a 

Wysłany: Pon Mar 07, 2011 10:11 am   

Witam! Piotr Rosiak realizował film z mojego wesela, które odbyło się w sierpniu 2010 roku. Jeśli chodzi o nasz ślub i wesele to byliśmy z Mężem bardzo wymagający, wszystko musiało być zaplanowane z dużym wyprzedzeniem i gwarancją tego, że się uda na 200%. Pana Rosiaka polecili nam Znajomi, zrobił nam świetny film, dosłownie WSZYSCY byli zachwyceni, od Babci, przez Rodziców, po wszystkich Znajomych...a przede wszytskim my byliśmy bardzo zadowoleni! Nie dość, że fajnie i zabawnie zmontowane, to jeszcze REWELACYJNA JAKOŚĆ OBRAZU ORAZ DZWIĘKU!!! Pan Piotr jest jak najbardziej podatny na sygestie więc dostosował film do naszych oczekiwań...zresztą dobre dogadanie czego chcemy i nic nie musieliśmy zmieniać jak dostaliśmy robocza wersję! :) Wie co robi, zawsze był na miejscu kiedy coś fajnego się na weselu działo :) Wszystko zmontowane w dobrym guście, a jednocześnie nie nudne!! I jeszcze jedna sprawa: Pan Piotr jest niezwykle sympatyczny, trema i nerwy przy tak pozytywnej Osobie szybko minęły. Bardzo TERMINOWY! POLECAM TEGO KAMERZYSTĘ każdemu, kto chce mieć profesjonalny, udany film za rozsądne pieniądze! :-)

Winter 

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 1:34 pm   

podajcie link do stronki lub nr telefonu

Odpowiedz do tematu