Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Biura podróży - nasze opinie
Autor Wiadomość
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 13, 2004 9:56 am   Biura podróży - nasze opinie

dziewczyny jakie biuro podróży możecie z czystym sumieniem polecić tzn. takie które jest sprawdzone przez Was lub kogoś znajomego, albo które omijać z daleka

dzieki za pomoc - chcemy gdzieś jechać i się nie rozczarować

p.s czy może znacie namiar nam miejsce, gdzie biura podróży można sprawdzić tzn. czy są wypłacalni itd

edit - zmiana tytuŁu wątku
Sajonara6
Ostatnio zmieniony przez Nie Sty 27, 2008 6:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 13, 2004 10:10 am   

Kilka lat temu byłam na wspaniałych wakacjach. Wszystko było super, wiedziałąm, że już zawsze chcę podróżować własnie z tym biurem podróży, że śmiało moge je każdemu polecić. Była to krakowska "Alpina", która rok po tym... "padła", a ludzie mieli kłopot z powrotem z Turcji i Grecji. Tak to teraz bywa... Dlatego bałabym się dziś komuś polecić jakiekolwiek biuro podórży.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Lip 13, 2004 10:14 am   

Ja moge polecić Scan holiday, kilka razy wyjeżdżalam na wakacje własnie z nimi i zawsze bylam zadowolona z wypoczynku i nic sie zlego nigdy nie stało. Natomiast jakbys wybierała się do Turcji to proponuję raczej wybrac biuro które tylko zajmuje się wyjazdami do tego kraju, np. GTI, sprawdziłam na własnej skórze.
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 13, 2004 10:17 am   

marzy się nam Egipt
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 13, 2004 12:16 pm   

Ja przy wyborze biura kieruje sie jego wielkoscia i renoma tzn czy ma filie w wiekszych miastach, czy jest miedzynarodowe. Takie biura to Scan Holiday, Tui, Neckermann. Wtedy istnieje mniejsze prawdopodobienstwo oszustwa.
 
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Wto Lip 13, 2004 2:05 pm   

Magdzia napisał/a:
Ja przy wyborze biura kieruje sie jego wielkoscia i renoma tzn czy ma filie w wiekszych miastach, czy jest miedzynarodowe. Takie biura to Scan Holiday, Tui, Neckermann. Wtedy istnieje mniejsze prawdopodobienstwo oszustwa.


Tak też jestem tego zdania.
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
Niśka 


Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lip 2004
Posty: 7
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lip 13, 2004 9:34 pm   

Ja z czystym sumieniem NIE POLECAM biura Almatur, kilka lat temu pojechaliśmy zimą do Słowacji, miała być góralska chatka, kominek i widok na góry ... a wylądowaliśmy na 8 piętrze wierzowca w Popradzie !
To jeszcze nic bo jechaliśmy autem, inni jechali autokarem, który zepsuł się gdzieś koło Białki Tatrzańskiej i 6 godz. czekali na następny.
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 13, 2004 9:45 pm   

Z tego co wiem to gdzieś na ulicy Andrzeja znajduje się konsorcjum(chyba tak się to zwie) łódzkich biur podróży. Postaram się coś więcej na ten temat dowiedzieć. Tam są oferty różnych sprawdzonych firm.
http://www.konsorcjum.com.pl oto adresik tego biura
 
 
Kinga 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2004
Posty: 27
Skąd: Sieradz
Wysłany: Czw Lip 15, 2004 9:33 pm   

Magdzia napisał/a:
Ja przy wyborze biura kieruje sie jego wielkoscia i renoma tzn czy ma filie w wiekszych miastach, czy jest miedzynarodowe. Takie biura to Scan Holiday, Tui, Neckermann. Wtedy istnieje mniejsze prawdopodobienstwo oszustwa.


neckermann ostatnio nie stoi najlepiej, ostatnio z Tui mieliśmy łącznie 4 wyjazdy i 4 reklamacje, także nie byłabym taka pewna.

Z czystmy sumieniem mogę polecić łódzki Rainbow Tours, poza tym Triadę i Exim Tours.
Jeśli chodzi o Turcję to moim zdaniem bezkonkurencyjny jest Pegas Touristik - ma dobre ceny.
Łódzkie Konsorcjum też jest OK.


najłatwiej i chyba jedynie - żeby sprawdzić biuro podróży, trzeba zadzwonić do Polskiej Izby Turystyki.

Adres strony: http://www.pit.org.pl/


I z dobrych biur zapomniałam - jeszcze Itaka.
_________________
ślubik 16.10.2004 :)
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 02, 2005 8:29 pm   

Podnosze wątek bo szukamy z misiem jakiejs sensownej wycieczki zagranicznej, najlepiej jak najtanszej. :D Był ktoś ostatnio na wyjeżdzie wspominanym z przyjemnością? Opiszcie wrażenia. :jumpjump:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 03, 2005 8:58 pm   

Ja byłam z eximem w Tunezji hotel le prince w nabeule, polecam serdecznie nie drogo i pięknie bez żadnych zgrzytów. Poza tym polecam ich przedstawicielstwo wiser-toure piotrkowska 37..super kobitki i dobrze doradzą. Hotel le prince w nabeule.
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 14, 2005 8:43 pm   

Nam się marzy wyjazd do Wilna, Petersburga albo taka trasa mniej więcej: Wołyń – Kamieniec– Odessa - Humań –Lwów. Takie wyjazdy organizuje biuro podróży Wilejka. Może ktoś z Was był gdzieś z nimi ? A może znacie jakieś inne biura które oferują takie "wschodnie" wyjazdy?
_________________


:)
 
 
soleil 


Wiek: 43
Dołączyła: 19 Cze 2005
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 25, 2005 12:10 pm   

Z czystym sumieniem mogę polecić Wam wszystkim Ecco Holiday :D

Już 3-ci raz będę wyjeżdżać z tego biura i mnóstwo moich znajomych wyjeżdżało....wszyscy byliśmy naprawdę zadowoleni ze świadczonych przez nich usług...mogę nawet powiedzieć, że mile zaskoczeni :)
 
 
 
Jola 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 2:08 pm   

Exim Tours jest ok. Własnie wróciliśmy z podróży poślubnej do Tunezji i jesteśmy zadowoleni. (Hotel Tour Khalef w Sousse).
 
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 06 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 2:17 pm   

dagmara napisał/a:
Z tego co wiem to gdzieś na ulicy Andrzeja znajduje się konsorcjum(chyba tak się to zwie) łódzkich biur podróży. Postaram się coś więcej na ten temat dowiedzieć. Tam są oferty różnych sprawdzonych firm.
http://www.konsorcjum.com.pl oto adresik tego biura


Z Konsorcjum wyjeżdżałam do Hiszpanii 3 lata temu i nie narzekam:) A tak w ogóle to jest chyba jedyne biuro podrózy w Łodzi, w którym znajdują się ludzie w sobotę a nie automatyczna sekretarka :P Co jest chyba bardzo istotne jak się chce wyjechać korzystając z oferty last minute we wtorek (tym po sobocie - kiedy chce się dodzwonić i uzyskać jakieś informacje o ofercie) :)

Biuro to ma szeroki wachlarz ofert innych biur podróży, więc jest z czego wybierać :)
Polecam
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 2:33 pm   

Ja polecam Turystę z Łodzi bylismy w Tunezji i jesteśmy zadowoleni
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 06 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 27, 2006 11:45 pm   

Co do biur podrózy to aktualnie orientowalismy się z M. co do podróży poślubnej i szczerze moge polecić biuro SOL TRAVEL na Piotrkowskiej 90. Była tam przemiła dziewczyna, która przekazuje mnóstwo cennych informacji (włącznie z tym np. w jakiej odległości od hotelu jest sklep i czy ceny tam są typowo kurortowe czy dla normalnych śmiertelników :) ) Biuro to z tego co mi wiadomo inwestuje w swoich pracowników, którzy właśnie co jakiś czas wyruszają do krajów, których hotele oferują i sprawdzają na własnej skórze jakie tam panuja wrunki, jak wygląda infrastrukura techniczna i czy to "coś" można nazwać miastem czy raczej trzeba używać okreslenia "wieś zabita dechami" - żeby nie było, to jest moje porównanie a nie tej Pani :P ) Ale na prawdę podczas całej naszej wędrówki najczęstszym sposobem w jaki z nami rozmawiali po określeniu, że chcemy jechać do Lloret de Mar na Costa Brava, to było "tu macie państwo katalog i proszę przejrzec oferty " :kwasny:
Natomiast sytuacja w Sol była przedstawiona jasno, konkretnie i klarownie. Poza tym Pani namieszała nam w głowch bo zaproponowała nam jeszcze inne kraje, o których wcale nie mysleliśmy - ale oczywiście wszsytko było za naszym pozwoleniem i w sumie zaciekawiła nas tym bardzo :)
Jest zdanie, które najbardziej pasuje do tej babki - potrafiłaby sprzedać lodówkę eskimosom :P Rewelacja :)
Prawdopodonie jutro tam wrócimy i pojedziemy w podróż do Hiszpanii :)
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 12:14 pm   

A nie wiecie moze ktore biuro ma najlepsza propozycje jesli chodzi o wyjazd do Grecji we wrzesniu i najlepiej samolotem?

A jak to jest z ofertami last minute?Jesli mnie interesuje wrzesien to dopiero mam wtedy szukac czy moze juz teraz da sie znalezc cos taniego? :roll:
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 5:43 pm   

laryssa, teraz możesz szukać ofert "first minute", jeśli wykupicie wycieczkę odpowiednio wcześnie, to będzie równie korzystna, co te z ostatniej chwili.

A za dwa tygodnie mogę Ci opowiedzieć, jak jest na Zakynthos z Triadą ;)
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 8:30 pm   

Laryssa, lepiej skorzystać z oferty o której pisze Alma_ - first minute. Niestety nasze biura podróży jeszcze nie dorosły do last minute. :evil: Sprzedadzą ci ofertę niby tanio, potem się okaże, że drugie tyle musisz dopłacić, a na dodatek zakwaterują cię w byle jakim ostatnim pokoju, np. z oknem na ruchliwą ulicę czy zaplecze hotelowe. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 10:07 am   

Oki,popatrze sobie na first minute.
kryszka-to chodzi Ci o to ze w first jest lepiejczy w last minute?Bo nie bardzo zalapalam. :roll:
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 11:18 am   

O ile załapałam ostatnie zdanie :wink: to first jest lepszy. :)
Kupując first minute nie ryzykujesz (przynajmniej teoretycznie, bo z biurami podróży to w ogóle różnie bywa), natomiast last minute to już dużo większe ryzyko popsutych wakacji i niekoniecznie tańszych. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 12:11 pm   

Dodam tylko, że Triada bez zarzutu. Co prawda nie oczekiwaliśmy wiele, ale nie mam zastrzeżeń.

Co do first / last - "first minute" są często jeszcze korzystniejsze cenowo, np. teraz oglądałam oferty na lipiec / sierpień - tygodniowy pobyt w podstawowym standardzie w którymś z tańszych krajów (Tunezja / Grecja / Bułgaria) w cenie od 500 - 600 zł! Jak dla mnie - rewelacja :D
_________________
chez alma |
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 3:35 pm   

A podajcie moze jakies linki gdzie to mozna poszukac, bo jak ja patrzylam to jakos nie moglam znalezc zadnych okazji.
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 3:38 pm   

www.wakacje.pl
_________________
chez alma |
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 17 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 10:17 pm   

Alma_ napisał/a:
www.wakacje.pl


Też polecam w zeszłym roku z tego portalu kupiłam wakcje na Krecie i byłam bardzo zadowolona.
_________________
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 10:53 am   

Ja nie polecam biura ITAKA..... 3 wyjazdy i 3 reklamacje. W sumie wiadomo bylo od zaraz, ze nie wygramy.... ale formalnie reklamacje byly zgloszone....
Najgorszy byl wyjazd sylwestrowy - Slowacja. Jeden z uczestnikow wycieczki stwierdzil, ze zakwaterowano nas w osrodku dla "rumunskich harcerzy" (nie obrazajac harcerzy, rumunskich ani zadnych innych). Ludzie sie w tym wszystkim fajnie zgrai, humory dopisywaly, wiec jakos to poszlo, ale ogolnie - jeden wielki niewypal.
Kolejne nasze wakacje z ITAKA to Turcja. Niby wszystko fajnie, ale tez duzo zastrzezen, no i przesunieta godzina wyjazdu.... praktycznie prawie cely dzien stracilismy. Rezydent obecny tylko na papierze, duzo niedociagniec....
W tym samym czasie znajomi we Wloszech, tez z Itaki - tam to juz cala masa reklamacji, wrocili opaleni, ale pelni goryczy. Rok wczesniej byli w Turcji z ITAKi i tam akurat sprawe sadownie wygrali....
Zaliczylismy po 2 takie wycieczki i Itace mowimy stanowczo NIE.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
magiga 

Wiek: 44
Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 1:48 am   

My lecimy do Egiptu z Exim tours na rejs po Nilu czyli 7 dni rejsowania na luksusowym statku potem 7 dni odpoczynku - zobaczymy ja będzie... Wylot 03.05.2007
_________________

 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 8:35 am   

Ja właśnie wróciłam z urlopu w Turcji organizowanego przez Itakę i jestem zadowolona.

Co prawda godzina wylotu przesunięta, ale wiedziałam o tym trochę wcześniej - dwa razy z biura dzwonili, żeby o tym poinformować, więc na lotnisku bez nerwów zjawiliśmy się o właściwej porze.

Więcej zgrzytów nie było, bardzo kompetentne rezydentki i bardzo przyjemny hotelik. Uważam wyjazd za udany.

Nie zmienia to faktu, że widzieliśmy b. wściekłych turystów w naszym hotelu, którzy z tego co słyszałam czepiali się takich bzdur, że głowa mała - np. że woda w barku w pokoju jest płatna.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 7:59 am   

Hmm ja polecam Retmana :) i Chorwację SUPER!!!


Pipi u nas czepiali się np braku TV polonia w telewizorze :o a przecież zapłacili hmmm :roll:

p.s. w drodze powrotnej popsuły się mechanizmy elektrobniczne domykające drzwi w autokarze.A dodam że autokar nie miał nawet 4 miesięcy - ot pech. Ale kierowcy na bierząco zorganizowali inny wracający pusty autokar i przesiedliśmy się w ciągu 10 min. Organizacja i dbałość o bezpieczeństwo godne pochwały !! !
_________________

 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 7:58 pm   

my (ja z moim narzeczonym) byliśmy dwa razy na wakacjach z Triadą, w Grecji w 2006 r i w Turcji w 2007r. Obie imprezy były to imprezy samolotowe, zorganizowane perfencyjnie! Cena nie była zbyt wysoka w porównaniu z innymi biurami podróży a mimo to czuliśmy się jak w bajce... Jeśli chodzi o sam kraj to zdecydowanie bardziej polecam Turcje- tam ogólnie są lepsze warunki hotelowe i bardziej dbaja o turystów, no i sam kraj jest przepiękny... Gdyby ktoś chciał więcej szczegółów, może jakieś fotki, lub słówko o hotelach które polecamy to prosze o kontakt, chętnie podzielimy się naszym doswiadczeniem. Jesli chodzi o podróż poslubna to jeszcze o tym nie mysleliśmy, ale jeśli się zdecydujemy to z pewnością będzie to wyjazd z Triadą!


Pozdrawiam! I polecam Triadę:-)
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 6:32 pm   

My byliśmy w 2007 roku w Turcji z GTI wszystko załatwilismy przez internet. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i ceny wszystko grało :) wiec polecam GTI. Przy wyborze hotelu kierowaliśmy sie opiniami ze strony wakacje.pl i też sie nie zawiedliśmy.
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 7:32 pm   

a ja jeżdziłam z Triada "od tej drugiej strony" i wiem, na jakiej zasadzie te wyjazdy są organizowane. Czesto wszystko jest na styk, wiec sama nigdy z nimi nie pojade, bo nie chcialabym niespodzianek.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 8:39 pm   

Julio- a myslisz ze w innych biruach podróży jest inaczej? bo ja wiem, z doswiadczenia, ze inne tez pod tym wzgledem sie nie roznia :)
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 10:29 pm   

olciu, wiem, ze w biurach jest róznie, bo jestem pilotem wycieczke :) Swoje widzialam :wink: Jednak Triada przebija na glowe - co powiesz na taka historie? "Szanowne" biuro wysyla caly samolot ludzi na wakacje na Maltę, nie zapewniwszy im najpierw noclegu i zostawia ten "mały problem" na głowie rezydenta?? Ludzie LEC?, ale nie ma gdzie ich połozyc spac!! w koncu, cudem, jedynie dzieki znajomosciom i urokowi osobistemu rezydentki, udaje sie znaleźć miejsca... na innej wyspie :rotfl: Przy czym.. tylko na 3 dni. potem ci ludzie musza spakowac walizki i sie przeniesc do innego hotelu. Jasne, ze dostaja bonus - darmowe obiady np. Ale nie wiem, czy to moja wymarzona wizja miesiaca miodowego. Wolę skorzystac z droższych biur. Wiem, ze drozsze NIE zawsze oznacza lepsze, bo Neckermann tez zdziadział. Jednak tam szanse na taką porażke są mniejsze.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 10:39 pm   

ja rozumiem te sytuacje, ja mam znajomego pracujacego w neckermanie i takie podobne sytuacje sa takze u nich, tylko nikt o tym glosno nie mowi :]

poza tym juz gdzies pisalam ze my bylismy na super wakacjach z Triada w Turcji i jednoczesnie byli ludzie w tym hotelu z Neckermana-warunki identyczne a cena dwa razy wyzsza... poki co niestety nie stac mnie na takie kwoty tym bardziej jesli moge skorzystac z nizszych cen :]

ja sie nigdy nie zawiodlam, zawsze po 5 razy wszystko sprawdzamy... moze jak keidys sama sie przejade na nich to zrezygnuje z tego BP, jednak poki co nie narzekam :]
a ceny są najbardziej zblizone do tych ktore jestem w stanie bedac studentką zaakceptowac :]

a wpadki ma kazde BP, wystarczy poszperac w necie , o kazdym mozna cos ciekawego uslyszec-jak nie ta to inna ciekawa historyjka :)

[ Dodano: Sro Kwi 09, 2008 11:48 pm ]
a zeby potwierdzic, to ze kazde BP ma cos na sukiemniu wklejam kilka opinii o roznych biurach podróży (z roznych forów internetowych dotyczacych wakacji):

"neckerman to to biuro niby ma taka dobra opinie ale to bujda.wykupilam wycieczke na tydz.od piatku do piatku,okazalo sie ze wylatuje z piatku na sobote wiec place za piatek a nie jestem na krecie,to i tak dobra wersja bo samolot mial 7 godz.opoznienia i wylatuje w sobote rano.jestem na miejscu w godz popludniowych podjezdzam do hotelu \"agrabella\"(koszmar!!!!!!nie wykupujcie tego hotelu) mam nadzieje ze szybko sie rozpakuje i na plaze ale nie,bo jak sie okazuje nie ma dla mnie pokoju,przez godz.kloce sie z baba,ona twierdzi ze mialam przyjechac w piatek a nie w sobote,poza tym na kartce ktora wystawil neckerma jest zla data wiec siedze na recepcji ponad godzine.wreszcie udaje mi sie dostac klucz do tego pokoju a pokoj....szkoda gadac,brudno,robaki chodza po scianach i lozku.jedzenie,jeszcze gorsze to co dostajemy na sniadanie to samo jest na kolacje i na dodatek śmierdzace.w nastpeny piatek mam wylot,siedze na walizkach juz od 12 bo przeciez o tej godz.konczy sie doba hotelowa,podjezdzamy na lotnisko i co sie okazuje ze samolot znow opozniony o 7 godz.ludzie co to ma być?????!!!!!!pani rezydentka zabiera nas na obiad do parku wodnego gdzie mamy niby wstep wolny na atrakcje tego parku ale do zamkniecia zostaje 30 min wiec nikt sie nie przebiera,siedzimy w tym parku 6 godz,wszyscy pracownicy poszli do domu,park zamknieta a my siedzimy i czekamy,wreszcie odjazd na lotnisko,pani rezydent ponagla nas bysmy szybko mieli odprawe by klopot miec z glowy.brak mi slow na to wszystko.to mialo byc moje idealne lato,idealne wakacje a zakonczylo sie na nerwach,klotniach i rozczarowaniu."

***

"cześć właśnie wróciłam z tyg pobytu w hotelu Green Wood Resort, organizowanym przez biuro ITAKA.,
Ludzie strzeżcie się tgeo biuraaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niekompetetni rezydenci, miał byc wyjazd bezpośrednio z Gdańska, a oni bez poinformowania nas,wysłali nas przez Szczecin, co wydłużyło lot z 3 do 5 godzin.
Na lotnicku w Antaly , było jeszcze gorzej, nioe było autoakrów , które miałyby nas zawieźć do hotelu , i musiłam czekać z moją 2,5 letnią córcią na 43 stopinowym upale, aż Pani rezydentka cokolwiek wyjaśni, niestety gdyby nie moja siostra, to nie wiem jak długo musielibyśmy tam czekać.
Na miejscu też nie lepiej, hotel 4,5 gwiazdki, a jedzenie ciągle to samo, klimatyzavcja wyłanczana była w nocy (udusić się można było).
A przedstawiciele biura nic nie potafili załatwić.Kiedy dzień przd wylotem zapytałam się rezydentki, czy wracamy również przez Szczecin,. otrzymałam zapewnienie ,że nie i zgadnijcie co?????????????????????????????????
Wracaliśmy oczywiście przez Szczecin, gdzie jeszcze kazano nam wysiąść , bo sprzątali samolot, i w Gdańsky zamiast o 06.05 wylądowaliśmy o 08.15.
KPINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

***

"a odradzam Alfa Star do Tunezji. Po przylocie brak zakwaterowania, a rezydenci... cóż.. wyłączyli telefony.
15 godzin bez zakwaterowania przylot o 2 w nocy.
Reakcje biura w Polsce w związku z "awarią" - null."

moglabym takwklejac w nieskonczonosc....

jak widac-nie ma idealnego biura podrozy...zawsze jest jakeis ryzyko, trzeba jednak wyjezdzac z dobrym nastawieniem, dobrze wczesniej przeszperac fora internetowe i popytac ludzi... no i nie decydowac sie na najtanszy hotel, bo zazwyczaj taki nic soba nie reprezentuje :]
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 11:15 pm   

olcia, nawet nie bede czytac. Wiem, ze to dotyczy wszystkich i kazdemu zdarzaja sie potkniecia. Jednak potkniecie to co innego niz wyslanie ludzi na wakacje pod golym niebem. Pracowalam z Triada trzy lata. Na koniec wyslali mnie zupelnie sama z grupa 10 dzieciakow. Zero pilota, rezydenta czy kogos takiego (bylam kierownikiem obozu jezykowego). Dobrze ze mielismy 12h opoznienia bo nawalil Centralwings, bo bysmy dolecieli i nie mieli gdzie spac!! Strona Maltanska nie wiedziala o naszym przylocie, wiec nei zarezerwowala hotelu!! A ja bylam z grupą nieletniej mlodziezy. Powiedzialam sobie - nigdy wiecej.

tego lata bylam z biurem irlandzkim, wylatywałam z Shannon i ZA MNIEJSZE pieniadze niz w Polsce (sic!) - porownalam oferty - mialam super komfort. Gdybym mogla, to w podroz poslubna tez bym z nimi poleciala.

problemem jest jakosc oferowanych uslug w porownaniu do cen. BTW - czesc biur nawet nie wykupuje ubezpieczen - a przeciez za to placimy - maja umowe z ubezpieczycielami - umowy dostaja in blanco i wypelniaja, gdy zdarzy sie wypadek. No comments... Dlatego uprawnienia odlozylam do szuflady. Nie chce siedziec za te grosze, jakie placa...
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 11:21 pm   

widze ze nie dasz sie przkeonac, ze w innych BP sa zblizone sytuacje (i juz nawet nie mowie o tych opiniach z netu).... :]

moze nie zniechecajmy juz pozostalych forumek do wyjazdow zagranicznych ;)
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 11:25 pm   

to nie chodzi o to. zdaje sobie sprawe, ze tak jest. Jednak to z Triada pracowalam i mam zdanie, niepochlebne, na temat tego biura. W sumie chce byc najlepsze, reklamuje sie, niby takie prestizowe, a jednak od takich ludzie spodziewaja sie wiele. a tu lipa.

tak jak Ty mozesz je chwalic, tak ja mogę ganic - wolny kraj. Nie zamierzam Ciebie przekonywac, jednak ludzie maja prawo znac obie opinie.

A do wyjazdow nie zniechecam. jedynie do szybkiego wybierania oraz oszczedzania. tanie oferty to prawie zawsze dno. Poza tym, wazniejsze od biura jest miejsce i hotel gdzie sie leci.
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 11:35 am   

Ja tez sie w necie naczytałam o Triadzie i w tym przypadku było najwięcej kiepskich opini w porównaniu do innych biur. Wiec wolałam nie ryzykowac wybraliśmy GTI które też ma bardzo dobre ceny.
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 2:16 pm   

ja wiem, że Triada miała rózne afery, ale w ostatnich latach ja przynajmniej nie spotkalam na temat Triady wiecej negatywnych opinii niz o innych BP :] dlatego to wiem,bo sama z nimi jezdzilam i sama sie tym interesowalam....nie chce w zaden spsoob ludzi naklaniac do triady, jednak chce udowodnic ze sa ludzie zadowoleni z ich usług i to nie tylko my :)

znam sporo osób w moim otoczeniu, którzy z nimi jezdzą i tez sie nie zawiedli, te osoby którym my polecilismy Triade też nigdy nie mieli zadnej wpadki na wyjezdzie...

dlatego ja osobiscie chwale sobie wyjazdy z nimi i to bardzo :)

za to znam rozne bardzo negatywne opinie na temat neckermana i z nimi na pewno bym sie nigdzie nie wybrala :)

jak widac ile ludzi tyle opinii :)

a wybór i tak alezy do kazdej indywidualnej pary wybierajacej sie w podróż poslubną :]

i kazdemu juz teraz zycze udanego wypoczynku-z jakimkolwiek BP byle byscie tylko wrocili zadowoleni :)

[ Dodano: Czw Kwi 10, 2008 5:01 pm ]
dzisiaj grzebiac w necie natrafiłam na stronkę z opisami BP, jesli ktoś będzie zainteresowany z wyjezdzajacych to nsa tej stronce mozna znalezc krtokie charakterystyki kazdego BP :)

http://www.travelplanet.pl/biura-podrozy/

a co do wyjazdów z GTI-oni maja bardzo ograniczony i monotonny wybór ,dlatego nie korzystaliśmy z ich usług, niemniej jednak maja kuszące propozycje ;)
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 2:18 pm   

Jeżeli Egipt to Exim. W każdym razie jeszcze kilka lat temu, mieli najlepszą ofertę, nocleg w hotelach gdzie głównie rezerwuje Neckerman, ale taniej.

Vink albo Ving - nie wiem czy jeszcze istnieje, też bez zarzutów. Z nimi byłam w Tunezji.

Moi rodzice byli z Neckermanem na Krecie, nie narzekali, wręcz przeciownie.

Z Triady jeździłam na obozy za granicę - Grecja, nie polecam. Nie wiem jak teraz ale 5 lat temu skończyło się awanturą i firma w ramach rekompensaty bardzo marnego wyżywienia zafundowała wszystkim obozowiczom wycieczkę do Warszawy - bez komentarza.

Jest jeszcze takie krakowskie biuro Sun coś tam, w każdym razie na S - bez zastrzeżeń.

Ja teraz zastanawiam się nad Itaką. Mój dziadek pojechał z nimi na objazdówkę do Włoch i jak na razie nie narzeka.
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 12:03 pm   

O basta odwiedziłam ten temat bo postanowiłam rozejrzeć się za jakimś dobrym biurem podróży, a tu takie kwiatki :o , oj ciężko będzie zatem coś wybrać :smile:
_________________
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 6:45 pm   

My jedziemy do Grecji z Orbis Travel Time, zobaczymy co z tego wyjdzie. Troche mnie martwi Centralwings. Pozyjemy, zobaczymy!
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 8:10 am   

ja z Centralwings leciałam już 3 razy i nie było żadnych problemów :] a czemu Cię oni martwią?
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 11:38 am   

a ja z nimi lecialam kilka razy i rzadko o czasie (raz z 12h opóźnieniem... zapomnieli podstawić samolot (!!!) inna sprawa, ze to był czarter, choc akurat wakacyjne to prawie same czartery...)
 
 
asieńka82 

Dołączyła: 10 Sty 2009
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 7:04 pm   

zdecydowanie odradzam Neckermana!

Byliśmy z tym biurem w zeszłym roku w Egipcie (Hurghada). Wybralismy je ze względu na międzynarodową działalność i dość stabilną pozycję na rynku.
Jak się potem okazało, nasza wycieczka była sporo droższa niż identyczne oferty z innych biur. Ceny wycieczke fakultatywnych były również sporo droższe.. W efekcie pojechaliśmy (na wycieczki fakultatywne) z innym biurem, mimo ze pani rezydent uprzedziła nas, że moga nas zawrócić z konwoju - oczywiście nikt się nami nie zainteresował.
Trafiliśmy na fatalną rezydentkę! Nie potrafiła zorganizować pomocy dla dziewczyny chorej na "faraona". Jak za 3 razem udało się skorzystać z wizyty okazało się, że chora będzie musiała za wizytę zapłacić.
Równiez powrót nie obył się bez "niespodzianek" - tylko nasza pani rezydent nie wiedziala, ze samolot będzie opóźniony o 3h!!!

Ze względu na cenę i rezydenta (w tym akurat rejonie) polecam biuro Alfa Star.
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sty 23, 2009 6:02 pm   

No cóż, ile ludzi tyle opinii, dlatego uważam, że nie ma sensu przekonywać tego do tego i odwrotnie tylko sprawdzić samemu :)
Ja mogę polecić SKY CLUB http://www.allinclusive.com.pl/
Pojechałam z tego biura za namową trzech różnych par, które wcześniej skorzystały z ich usług (każda para w innym miejscu).
My byliśmy w Egipcie w hotelu Primasol Albatros Resort, teraz nazywa się Beach Albatros Garden. Zdjęcia są na stronie więc można sobie obejrzeć. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń.
Dodam tylko, że przed wyjazdem naczytałam się wiele pozytywnych, jak również negatywnych opinii o Sky Clubie i Triadzie, nie wspomnę o rozklekotanych samolotach, krzyworosnących palmach, bo i takie opinie się zdarzały, czy komentarzach typu "piąty raz byłem w Egipcie-nie polecam"
Bałam się tego wyjazdu strasznie, ale pojechałam, zobaczyłam i kolejne wycieczki będę planować z tym biurem podróży.
Rada dla wszystkich: opinie innych, moją również traktować z przymrużeniem oka. Najlepiej sprawdzić samemu.
_________________
 
 
Larka 

Dołączyła: 25 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 7:34 pm   

Witam ;P
Mam zamiar jechac do Toskani z biura Grand Tour i mam pytanie czy ktos moze korzystal z ich ofert?? za tydzien musze sie juz zdecydowac a ogladalam dzisiaj w wiadomosciach o oszustwachi nie wiem co robic a chce bardzo jechac, jak to sprawdzic??? dzieki
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 10:57 am   

Hmmmmm jeśli chodzi o moje doświadczenia :
WEZYR - Egipt sharm el sheik nie mieliśmy problemów!! było super Rezydentka bardzo miła choć odradzała nam nurkowanie! Tumaczyliśmy jej że mamy obydowje Międzynarodowe Certyfikaty nurków ale nadal odradzała dlatego że jakiś urlopowicz z innego hotelu miał wypadek poprostu trafił do komory i ogólnie ciężki stan!!

TUI- Hurgarda hmm te wakacje były najnudniejsze w moim życiu!!! Rezydentka niby fajna ale tak nie do końca może dlatego że byliśmy jedynymi Polakami w tym hotelu i wogóle z TUI!

Loty między W.Brytanią a Polską
miałam 2 loty tam i spowrotem. Leciałam WIZZ zawsze opuźnienia mało tego jak wracałam spowrotem to mieliśmy spuźnienia 2 godziny i zagubili bagaż mojemu kuzynowi! Odali dopiero po jakimś tygodniu ten bagaż!

teraz podróż poślubną mamy 23 września z Eximu do Sharm el Sheik to potem opiszę wam jak i co!
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl