Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezent dla męża / żony ???

Czy b?dziecie si? czym? szczególnym obdarowywya? z okazji Waszego ?lubu?
Tak, mam ju? pomys?
13%
 13%  [ 8 ]
Tak, ale jeszcze nic konkretnego nie mam na my?li
29%
 29%  [ 18 ]
Tak, kupowali?my sobie prezent (opcja dla zam??nych)
0%
 0%  [ 0 ]
Nie, uwa?am ?e nie ma takiej potrzeby
21%
 21%  [ 13 ]
Nie, nie obdarowywali?my si? szczególnymi prezentami (opcja dla zam??nych)
8%
 8%  [ 5 ]
Nie zastanawia?am/?em si? nad tym
27%
 27%  [ 17 ]
Głosowań: 61
Wszystkich Głosów: 61

Autor Wiadomość
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 8:31 pm   

Ja podobnie jak OlciaP jakos na to nie wpadłam :lol:
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 8:47 pm   

ale to są takie prezenciki raczej przedślubne, a tu chyba chodziło o takie , które daje sie z okazji ślubu (w trakcie wesela bądź po ślubie czy weselu)
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 25, 2007 7:52 pm   

my sobie nawzajem w końcu nic nie kupiliśmy. Wprawdzie przed ślubem rozmawialiśmy o tym ale oboje doszliśmy do wniosku, że nie ma takiej potrzeby. W końcu same śluby i wesele byŁy dla nas dużym wydatkiem i wielką przyjemnością. A obdarowujemy się na co dzień :)
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 6:58 pm   

nie myśleliśmy o tym, ale już to widzę: kochana zono, oto wałek dla Ciebie, a dla Ciebie mężo kombinerki :lol:

Ale z drugiej strony, gdyby obdarować się prezentami po oczepinach, to mógłby być ciekawy pomysł. No nie wiem przykładowo, zdjęcie w ramce (wiem bez sensu, ale to mi akurat się pierwsze nasunęło)
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 12:46 am   

a My juz mamy pomysl i nawet go realizujemy. fundujemy sobie (a dokladnie mi :wink: ) depilacje laserową bikini i nog. ot tak, co bym go nie drapala i sie podobala zawsze!! Takie spelnianie marzen erotycznych... :lol:
Ostatnio zmieniony przez MalaJu Sob Kwi 19, 2008 12:46 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marta_s3 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Gru 2007
Posty: 185
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 2:55 pm   

My nawet nie wpadlismy na pomysł żeby sobie coś nawzajem kupić ale uważam, że pomysł jest fajny i chyba zaczniemy o tym rozmawiać. Może wpadniemy na jakiś fajny pomysł.
 
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 12:21 am   

MalaJu depi;acja to jest ciekawy pomysł, a czy sobie nawzajem to fundujecie :o :D :twisted:
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 12:23 am   

agha - ja sie mecze u dermatologa kosmetyczki a On podziwia efekty i wielbi moje ciało :wink: ;)
 
 
Karcia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 10:40 pm   Niespodzianka dla męża

Ktoś gdzieś napisał na tym forum (i zgadzam się z tym w pełni), że wesele nie jest dla pary młodej tylko dla gości. Para młoda ma swoje momenty i świadomość tego co się wydarzyło (dzieje), ale tak poza tym... jeden wielki stres :) Mój przyszły mąż jest osobą praktycznie zawsze zestresowaną ;) Przesadziłam, ale na pewno nie lubi żadnych wystąpień publicznych a już na pewno bycia w centrum uwagi. Wesele jednak chce mieć duże, bo jak mówi chce pokazać tym wszystkim ludziom jak bardzo mnie kocha i jak bardzo mają nam czego zazdrościć ;) Ja jestem jego przeciwieństwem - otwarta, zawsze lgnę do ludzi. Chciałam być kiedyś aktorką więc większa publiczność mnie w ogóle nie krępuje. I pomyślałam sobie, że aby uczynić to nasze wesele szczegołnym, aby rozluźnić męża i aby pokazać jemu i sobie że być może to wesele jest dla gości ale tylko i wyłącznie dzięki nam mogą się tym przyjęciem rozkoszować chciałam na samym początku wesela zaśpiewać dla męża piosenkę. Chciałam wybrać jakąś naszą piosenkę, żeby tylko on jeden wiedział o co chodzi. Piosenka ma być niespodzianką dla wszystkich. Nie powiem rodzicom ani przyjaciółkom, ale chciałabym jednak poznać kogoś zdanie na ten temat... co Wy o tym myślicie? Nie wygłupię się? Tak mi to chodzi po głowie, że musiałam to tutaj napisać. Czekam na komentarze :) :)
_________________


23 MAJ 2009 sia la la la la :)
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 10:47 pm   

Moim zdaniem wcale się nie wygłupisz, a wręcz odwrotnie. To jest super pomysł :)
 
 
Karcia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 11:04 pm   

Izunia, dziękuję za odpowiedź! Jeszcze parę takich pozytywnych komentarzy i chyba się na to zdobędę :) Dzięki wielkie!
_________________


23 MAJ 2009 sia la la la la :)
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 11:19 pm   

Zgadzam się z Izunią, moim zdaniem będzie to przepiękny prezent-Karcia nie wachaj się
Powodzenia!
_________________
 
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 9:23 am   

ja też jestem za ! :mrgreen:

ja to w ogóle bym chciała pośpiewać nieco na swoim weselu, tylko nie wiem jak na to zespół zareaguje :cool:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 1:23 am   

Bardzo odważny pomysł i jeśli nie zje cię trema, starczy odwagi i (muszę to napisać) masz ładny głos to wspaniały prezent, a i goście się zdziwią. Powodzenia.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 10:34 am   

Ponieważ taki temat istniaŁ, poŁączyŁam oba. Proszę na przyszŁość korzystać z wyszukiwarki
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 11:24 pm   

ja się poważnie zastanawiam nad prezento-podziękowaniem dla mojego - już wtedy męża - ale raczej nie w stylu śpiewania czy coś podobnego - bo zabiłabym gości:) myślę czy mu nie zrobić niespodzianki w postaci wynajmu jeepa czy innej maszyny żeby sobie poszalał po górach i pagórach, nawet taką firmę wyczaiłam co takie rajdy organizuje :) myślę myślę może jeszcze coś innego wymyślę się zobaczy:)
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 11:28 pm   

Kociadło,mam rozumieć że ten pomysł będzie do realizacji po weselnua nie w trakcie ? :twisted:
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 11:38 pm   

hehe oj ja bym mu dała gdyby się ulotnił w czasie wesela, :idiota: :krzeslem: :>
w trakcie dostałby myślę że po podziękowaniach dla rodziców wykupiony już karnet czy bilet czy co to tam będzie:):) oczywiście do realizacji po weselu:):))
myślę że na pewno by się ucieszył i jak na razie to jedyny pomysł który mógłby się mu spodobać i zaskoczyć go:) a o taki efekt mi chodzi:)
_________________
 
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 11:34 am   

Tylko ja się zastanawiam, czy nie byłoby mu głupio. Rodzice dostaną upominki w ramach podziękowań, on dostanie prezent, a jak nie pomyśli i nie będzie miał nic dla Ciebie to może to być dla niego niezręczna sytuacja. Przynajmniej ja bym się czuła niezręcznie. ;)
_________________

 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 11:39 am   

Ja raczej nie jestem za takim pomysłem, typu prezent dla męża w dniu ślubu.
Halo, już na początku go rozpieszczać? Niech sobie na podziękowanie zasłuży wspólnym życiem, a nie tak na "dzień dobry" :razz:
No a poza tym, jest jeszcze kwestia o której napisała Malwina_łódź, :wink:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 11:53 am   

Malwina_łódź napisał/a:
Tylko ja się zastanawiam, czy nie byłoby mu głupio. Rodzice dostaną upominki w ramach podziękowań, on dostanie prezent

rodzice dostaną prezenty ( nie żadne albumy czy kosze i tym podobne )

Cytat:
a jak nie pomyśli i nie będzie miał nic dla Ciebie to może to być dla niego niezręczna sytuacja. Przynajmniej ja bym się czuła niezręcznie. ;)

ja nie chce żeby on myślał o tym że jak ja mu chcę coś dać to on też musi to raz
efekt zaskoczenia, niespodzianki ma być nie to że dam mu prezent tylko jego postać forma - żeby był nietypowy to dwa,
on już wie że coś chce mu dać bo już mu o tym napomknełam że coś takiego mam w planach to trzy,
dlaczego mam go nie rozpieszczać, kocham go i gdybym mogła dałabym mu w ten dzień gwiazdkę z nieba i jak dla mnie nie musi zasłużyć na prezent w dniu ślub.[/quote]
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 12:03 pm   

a nie lepiej dać mu taki prezent-jeśli koniecznie chcesz-np po weselu,jak będziecie sam na sam? nie było by sytuacji stawiania go pod ścianą i nieważne czy Ty coś oczekujesz czy nie, ważne jest to jak on może się poczuć....
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 12:14 pm   

Ja dając prezent nie oczekuje, że ktoś też musi mi dać. Po prostu jak ktoś mi daje prezent bez powodu, a ja się tego nie spodziewam, to jest mi głupio i czuje się niezręcznie. Tym bardziej jeśli mój przyszły małżonek, zrobiłby mi taką "niespodziankę" na własnym weselu. Wbrew jego intencji byłaby to dla mnie niezręczna sytuacja.
_________________

 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 12:50 pm   

nie wiem :( ja jakoś inaczej może do tego podchodzę bo u mnie w rodzinie dawanie sobie prezentów- niespodzianek bez okazji jest rzeczą normalną i nikt nie czuje się skrępowany ehhh to już sama nie wiem chciałam żeby to był prezent ślubny, no to co ja mam teraz zrobić :(
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 2:41 pm   

zrób jak Ty uważasz :) ważne abyś Ty była zadowlona, w końcu to Twój/Wasz dzień a nie nasz ;) my tu tylko swoje opinie wyrażamy, co nie znaczy, że musisz się do nich stosować ;) a planujecie coś specjalnego na noc poślubną? my np spędzaliśmy ją w hotelu-jeśli też macie jakieś plany, może właśnie wtedy wręczysz mu prezencik-będzie to właśnie prezencik ślubny :)
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 3:17 pm   

Kociadło, ja też nie czułabym się skrępowana jednostronnym prezentem. Będzie to prezent tak jakby bez okazji, bo nie ma jakiejś tradycji dawania sobie czegoś w dniu ślubu. Taki dodatkowy drobiazg. Moim zdaniem możesz spokojnie.
Ale chyba nie zrobiłabym tego na forum jak podziękowania dla rodziców, tylko raczej bardziej prywatnie. Np pod koniec wesela jak jeszcze są rodzice, ale goście się już ulotnili. Albo przed pójściem spać.
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 4:09 pm   

hmm noc poślubną chcemy mieć w hotelu, nio to może zrobię tak że dam go pod koniec wesela, nio chyba że wcześniej moje kochanie z czymś wyskoczy to wtedy i ja też wyskoczę:):):)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl