Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"DAJANA"
Autor Wiadomość
askox 

Wiek: 49
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 16, 2006 11:12 pm   "DAJANA"

Jak w temacie, czy ktos moze wie cos na temat tej sali? Jakie sa jej plusy i minusy? Jutro co prawda jedziemy ja zobaczyc, ale moze ktos juz tam byl i ma jakies spostrzezenia.. Na forum nic nie znalazlem...

[ Dodano: Wto Lut 21, 2006 11:56 am ]
Bylismy tam, opisze wrazenia, moze komus sie przyda.. Sala miesci sie w budynku Stowarzyszenia Spiewaczego im. St. Moniuszki przy ul. Ogrodowej 34, podobno bankiety byly w niej organizowane juz od 100lat.. Kilka lat temu wnetrze zostalo gruntownie odnowione, sklada sie z dwu sal polozonych na jednym poziomie. Pierwsza wieksza z malym kominkiem, tablica fundatorow i malym podestem dla orkiestry miesci do 85 osob. Druga miesci ok 30-40 osob. W przypadku wiekszych wesel (powyzej 90osob) w duzej sali sa stoly, a w mniejszej miejsce do tanca. Sala ma nawet niezly klimat. Natomiast okolica i zewnetrze juz nam sie tak nie podobaly.. Sala ma malutki zamykany parking i z zewnatrz jest odnowiona tylko czesciowo.. Ceny przystepne, dwa zestawy w cenie 105zl i 125zl.
Wiecej informacji i kontakt na ich stronie:


Link zostanie przeniesiony do spisu sal
Pusiak
_________________
Pozdrawiam
askox
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Lis 21, 2014 10:06 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
kasiek 

Dołączyła: 03 Mar 2006
Posty: 16
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 03, 2006 2:10 pm   

wczoraj bylam ogladac dajane.w srodku suuper ale na zewnatrz to masz racje ze nie zabardzo.maja podobno zburzyc te komorki i posadzic zielen wiec moze bedzie lepiej wygladac.znajomy bywa tam bardzo czesto na imprezach i mowil ze jedzenie suuper i duuzo a no i podobno robia tez fajne dekorecje z kwiatow.gdyby nie zewnatrz to bym sie zdecydowala ale tak to mam watpliwosci.
 
 
mario21 

Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 11
Skąd: łódź
  Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 4:24 pm   dajana

siemka czy ktos mial impre w Dajanie? bo teraz zastanawiam sie miedzy ta salka a Impresją. w sumie ładnie bardzo wewnatrz, na zewnatrz zbytnio mnie nie obchodzi, ale propozycja menu w Impresji lepsza moim zdaniem, no i salka wydala mi sie mala w Dajanie ta na 60 osob niby bo takie wesee planuje max. 70. czekam na opinie najlepiej od kogos kto mial tam jakies impry. Hej :?:
_________________
mario
 
 
kasiek 

Dołączyła: 03 Mar 2006
Posty: 16
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 10:19 am   

my zdecydowalismy sie na dajane.wesele tez na 70 osob.podobno bylo tam wesele na 86 osob i sie w jednej sali pomiescili.myslimy ze jak ustawi sie stoly i bedzie nam sie wydawalo ze jest malo miejsca do tanczenia to najwyzej bedzie w dwoch salach.a wogole w zeszla sobote bylismy zobaczyc jak wygladaja przygotowane stoly.bylo wesele na 50 osob i bylo jeszcze strasznie strasznie duuuuuuuuzo miejsca wiec mysle ze na 70 spoko bedzie miejsca


[/b]
 
 
mario21 

Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 10:03 pm   DAJANA

Kasiek a kiedy macie wesele?My tez najprawdopodobniej zdecydujemy sie na Dajane,ale jeszcze tydz.po swietach maja wesele wiec idziemy zobaczyc jak to wszystko wyglada.Pazdrawiam
_________________
mario
 
 
kasiek 

Dołączyła: 03 Mar 2006
Posty: 16
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 8:01 am   

wesele 28.pazdziernika.20006!!!!
ostatnio zalatwialismy kamerzyste i jak powiedzielismy mu ze wesele w dajanie to powiedzial ze na pewno nie bedziemy zalowac bo jest tam suuper bo krecili am juz kilka wesel.
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 7:52 pm   

kasiek napisał/a:
wesele 28.pazdziernika.20006!!!!


To długo poczekasz do 20006 :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 9:46 am   sala ajana na ogrodowej

Troszke ponad tydzien temu bylismy ogladac Dajane przygotowana na wesele i ja jestem zachwycona :D , narzeczonemu tez odpowiada wiec na pewno jeszcze w maju idziemy podpisac umowe.Pdobno juz w ubieglym tygodniu wyburzyli te komorki co byly na zewnatrz wiec teraz juz w ogole bedzie cudnie.
Kasiek mam pytanie, na ktore menu sie zdecydowaliscie?i czy zamierzacie wprowadzac jakies zmiany w menu?
 
 
kasiek 

Dołączyła: 03 Mar 2006
Posty: 16
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 12:39 pm   

a kiedy slub agunia?wybralismy to za 125 a czy cos bedziemy zmieniac to jeszcze nie wiem.ale to sie dopiero tydzien przed weselem ustala wiec mamy jeszcze czas
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Maj 06, 2006 9:29 pm   sala dajana na ogrodowej

Slub 26.05.2007 wiec mamy jeszcze caaaaaly rok.Nam przedstawiono menu za 109 i 129zl. wiec ciutke zwiekszyli cene.Ale mowila nam pani ze menu to wlasnie tuz przed weselem. Ciesze sie,ze bedziesz miala wesele wczesniej to mam nadzieje bede mogla liczyc na szczegolowe relacje Kasiek:)
Pozdrawiam Cie serdecznie
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 17 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 7:45 pm   

Sala w środku bardzo ładna i ceny też przystępne. Nas odstraszyła trochę oklica. Od zwnątrz ten mur jest trochę odrapany, ruchliwa ulica niedaleko, no i teraz ta Cała Manufaktura.
_________________
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 9:40 pm   sla dajana na ogrodowej

A nam okolica jakos nie przeszkadza,teraz wyburzyli tam z terenu takie komorki i od razu lepiej sie zrobilo,o wiele wiecej miejsca.Poza tym Dajanajet bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania.Nam sie bardzo podoba,no i wlasnie te ceny,sa naprawde przystepne.
 
 
izabela28 

Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 30, 2006 3:52 pm   

nie polecam- napisałam w wątku o niepolecanych salach
 
 
asia70 

Dołączyła: 27 Wrz 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 7:36 pm   chyba przesada z tą dajaną

Chciałam się czegoś dowiedzieć przed weselem u znajomych w Dajanie na ul. Ogrodowej i po przeczytaniu opinii izabeli28 błagałam mojego Kamila że szkoda naszego czasu i pieniędzy. Stanęło jednak na tym że iść trzeba bo Madzia (panna młoda) to jego najlepsza przyjaciólka. Tak więc 23.09.2006 roku trafiliśmy na wesele w Dajanie i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu sala okazała się być bardzo gustowna, troche w starym stylu, upał nie doskwierał mimo braku klimatyzacji chociaż dzień był bardzo ciepły. Jedzenie na stole było pięknie przybrane i co jest żadkością było bardzo smaczne. :hyhy: . Stoły były pięknie przybrane kwiatami i tiulem, napoi chłodzących było w brud, a wóda była lodowata. Obsługa bardzo sympatyczna( nad ranem wprawdzie troche oklapła ale co się dziwić, mnie też się chciało spać). Dawno się tak dobrze nie bawiłam i wszystkim będe tą sale zachwalać choćby nie wiem co!!!!!!!!!!!! :hyhy: :hyhy: :wink: :?
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Wrz 29, 2006 9:28 pm   sala dajana na ogrodowej

Asiu bardzo Ci dziekuje za ta wypowiedz,bo my wlasnie Dajane wybralismy na miejsce naszego wesela i przyznam sie,ze ostania bardzo negatywna opinia barzo mnie zamrtwila.Jeszcze raz Ci dziekuje
_________________
Agunia
 
 
kasiek 

Dołączyła: 03 Mar 2006
Posty: 16
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 13, 2006 1:35 pm   

dajana to najlepsza sala na swiecie!!!!
28.10 mielismy tam wesele i bylo suuuuuuuuuuuuuper.nawet nie wiem co napisac zeby powiedziec jak bosko bylo.jedzenia mnostwo,wszystko pyszne,sale piekne , obsluga wzorowa.POLECAM!!!!!juz wszystkie imprezy bedziemy tam robic:)
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 1:37 pm   Dajana

Kasiek! Dzieki za Twoja relacje z wesela.Wyglada na to ze ja tez tam wyladuje ze swoim weselem. Mam pytanie? Czy mieliscie orkiestre z tego lokalu czy zalatwialiscie oddzielnie?

Podrozniczka
 
 
 
kasiek 

Dołączyła: 03 Mar 2006
Posty: 16
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 27, 2006 2:51 pm   

orkiestre zalatwialismy swoja.tez super byla.jak chcesz to moge przeslac ci do nich tel
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Pon Lis 27, 2006 6:26 pm   Dajana

Czesc Kasiek

Bede wdzieczna na namiary orkiestry bo narazie nic nie znalezlismy.No i jeszcze jak sie nazywaja.
Moj mail jest ponizej jesli wolisz na niego.

pozdrawiam

Judyta
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 27, 2006 6:28 pm   

dziewczyny, posty o orkiestrze są trochę jakby nie na temat sali Dajana :)

proszę o załatwianie takich spraw przez priva, bądź w odpowiednich wątkach.
:]
_________________
 
 
a.bc 

Dołączyła: 02 Gru 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 6:30 pm   

Zapytanie do osób,które miały wesele na Ogrodowej
Na zdjęciach w internecie widać ,że para młoda siedzi na czele stołu
czy wy tez tak mieliście i czy wam sie podobało?
Napiszcie coś więcej np jak sobie radziliście z brakiem klimatyzacji?
pozdrawiam
 
 
aaae 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Maj 03, 2007 8:02 am   

Sala prezentuje sie bardzo ładnie jeśli tylko nie zabraknie jedzenia powinno być wszystko ok ;)
_________________
Mój dzień 29 września
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Cze 08, 2007 7:49 pm   

Teraz juz z czystym sumieniem moge polecac sale Dajana,sprawdzilismy osobiscie na wlasnym weselu 26 maja.
Bylo rewelacyjnie,sala sama w sobie jest bardzo ladna wiec nie wymaga dodatkowej dekoracji,stoly ustawione byly w podkowe,sa specjalne,wyrozniajace sie krzesla dla pary mlodej(bardzo wygodne).Stoly bardzo ladnie przybrane.
Jedzenie fantastyczne i naprawde duuuzo,wszyscy goscie byli zachwyceni,niczego nie braklo,a wrecz jezenia bardzo duzo zostalo.Oczywiscie po weselu mozna wszystko zabrac.
Obsluga przesympatyczna,o nic nie trzeba bylo sie prosic,wszystko bez slowa donosili,wymieniali talerzyki,przy tym nie przeszkadzajac gosciom.

Co do braku klimatyzacji to faktycznie spory minus,ale jakos przezylismy choc na zewnatrz bylo 30 stopni.Poprosilismy o rozstawienie wiatrakow na sali,drzwi byly caly czas otwarte,wiec juz w nocy zrobilo sie chlodniej.

Dla mnie rewelacja za niewielka kwote!!!!polecam wszystkim!!!!!!!!!!! :D
_________________
Agunia
 
 
aaae 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2007 10:59 pm   

Witam Agunia, mam pytanie które menu wybraliście ?
_________________
Mój dzień 29 września
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Cze 08, 2007 11:10 pm   

Wybralismy niby to tansze menu,ale je nieco zmienilismy,dodalismy do niego desre lodowy i za to pani nam doliczyla 5zl.wiec placilismy od talerzyka 116zl.Poza tym zamaiast bigosu z udakmi i chclebem wzielismy sobie kluski slaskie z gulaszem i kapusta zasmazana-REWELACJA!!!!!!a klusek bylo tyle,ze moj chrzestny to zjaldal chyba z 50 :D
A Wy tez wybraliscie ta sale?
_________________
Agunia
 
 
aaae 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 8:07 am   

Tak też wybraliśmy tą salę, wszystko mi się podoba. Tylko moja mama wpadła w panikę, że jedzenia zabraknie :razz:
_________________
Mój dzień 29 września
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 4:38 pm   

To mozesz ja uspokoic ze na 100% jedzenia nie zabraknie!!!!Moj maz jest zwiazany z branza gastronomiczna i na punkcie jedzenia byl uczulony przy wyborze sali,wiec chyba to mowi samo za siebie.
_________________
Agunia
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 12:03 am   

My też podpisaliśmy umowę z tą salą :)
A zadecydowały o tym ładne wnęrzte (w sumie nie potrzeba żadnych dekoracji, a już na pewno nie balonów), z podestem dla orkiestry, myślę że odpowiednie na 60-70 osób, wszystko tzn. tańce i jedzenie odbywa się w jednym pomieszczeniu.
Podwórko też ok zamykana brama, jakieś kwiatki w doniczkach i ławeczki, na których można odpocząc na świerzym powietrzu.
Blisko do naszego kościoła (plac kościelny).
Pozytywne opinie na temat jedzenia i obsługi, rozsądna cena i bardzo miła właścicielka, która jak odnieśliśmy wrażenie nie próbuje wyciągnąc z nas jak najwięcej kasy, ale naprawę chce żebyśmy byli z tego wesela zadowoleni :)
Jak dla mnie jedynym minusem jest to, że nie ma tu miejsc na nocelg dla nowożeńców i w związku z tym będziemy musieli poszukac sobie jakiegoś hoteliku na noc poślubną :)
_________________
 
 
aaae 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 8:32 pm   

No my też wybraliśmy tą sale min. z tego powodu że jest blisko Placu Kościelnego.
_________________
Mój dzień 29 września
 
 
pixi83 

Dołączyła: 05 Wrz 2007
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 6:36 pm   

Witam, jestem nowa na forum. Mam wesele za rok właśnie w Dajanie i trochę wpadłam w panikę bo znajomi byli na imprezie w tej sali jakoś w sierpniu i stwierdzili że to było najgorsze wesele na jakim byli chociaż nie wiem czy są obiektywni. Proszę Was zatem o odniesienie się do minusów o jakich słyszałam oto one:
- na sali jest duszno nie do wytrzymania więc goście siedzą na podwórku
- kelnerzy zabierają mięso z obiadu zaraz po nałożeniu przez gości więc nie ma możliwosci dokładki
- rosół podawany jest letni
-brak na stołach soli i pieprzu
-obsługa pyta czy można zabrac talerz nawet jeśli ktos jest właśnie w trakcie jedzenia a już zupełnie nie zwraca uwagii na ułożenie sztućcy
- jedzenie ogólnie kiepskie a w szczególności babeczki z łososiem i galaretki ciasta i tort też nie najlepsze no i wszystkiego mało
- napoje nie są dostawiane, więc pod koniec na stole nie ma ich prawie wcale
- krzesła dla gości poustawiane bardzo ciasno
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Paź 04, 2007 10:48 am   

Wiesz z wczesniejszych postow ze wlasnie w Dajanie mialam swoje wesele i bylo cudowne.
Co do opisanych minusow to jedyny z jakim sie zgadzam to z jest strasznie duszno,najlepiej wiec miec wesele tam w miesiacach chlodniejszych,ale my poprosilismy o rozstawienie wiatrakow i bylo OK,wszyscy tancowali.
Co do jedzenia to nie zgadzam sie absolutnie,wszystkiego bylo mnostwo i przepyszne,wszyscy goscie chwalili.I to nie prawda ze zabierane bylo od razu,bo nasz swiadek np.jadl wszystko z co najmniej pol godz.opoznieniem niz wszyscy:) i niczego mu nie braklo.
Obsluga kelnerksa bardzo mila i wlasnie nie narzucajaca sie,prawie niezauwazalna,wymieniali talerze podczas nieobecnosci gosci przy stole.
Co do pieprzu i soli to nie zwrocilam uwagi,ale przeciez mozecie wlascicielce zwrocic uwge na takie szczegoly i na pewno niczego wam nie odmowi.
_________________
Agunia
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Czw Paź 04, 2007 3:34 pm   

Pixi ja mialam wesele w Dajanie 2 miesiace temu i podpisuje sie po Agunia.
Jedzenia bylo w brud, przepyszne i swieze. Goscie byli zachwyceni rowniez obsluga.
MOzna sie dogadac praktycznie w sprawie wszystkiego.Mnie bylo goraco ale to dlatego ze caly czas tanczylam. Poza tym drzwi i okna byly otwarte.
NIe zalowalam wybory nawet przez minute.
Mam nadzieje ze znajomi nie byli na moim weselu bo moje tez bylo w sierpniu :(
_________________
 
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Czw Paź 04, 2007 10:03 pm   

Przepraszam za lekki off topic, ale jeśli przytoczone problemy zadecydowały o tym, że to było najgorsze wesele na jakim byli to chyba lekka przesada... :...:
nie było soli i pieprzu... dramat... sorki za małą złośliwość ale nie mogłam się powstrzymać...
_________________
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Paź 04, 2007 10:30 pm   

Podrozniczko ciesze sie ze poparlas moje slowa,w ogole to jakies dziwne nasze dwie opinie takie same przeciwko jednej kompletnie odmiennej i naprawde niewlasciwej.
Dajane jeszcze raz polecam!!!!!!
_________________
Agunia
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 07, 2007 6:17 pm   

nasze wesele też ma się odbyć właśnie w Dajanie, także jestem wdzięczna za wszelkie pozytywne opinie :)
Aguniu i Podróżniczko - Wasze opinie są bardzo budujące :lol:
_________________
 
 
pixi83 

Dołączyła: 05 Wrz 2007
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 08, 2007 7:27 pm   

Dzięki za Wasze opinie trochę mnie pocieszyłyście ja doszłam do wniosku że znajomi o których pisałam są zwolennikami raczej typowo wiejskich wesel w remizie i z kucharką
 
 
aaae 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 17, 2007 7:20 pm   

Miałam wesele w Dajanie 29.09. Wszytko naprawdę fajnie się udało. Jedzenie było podobno bardzo dobre (podobno bo ja sama byłam tak podekscytowana że za dużo nie spróbowałam, ale goście bardzo sobie wszystkie potrawy chwalili). Wódka, wino i potrawy były uzupełniane systematycznie. Po imprezie szefowa pomogła nam zapakować pozostałe jedzenie. Tort był przepyszny (od Dybalskiego) i ładnie się prezentował. W sumie do niczego nie można się było przyczepić. Tak więc polecam ;)
_________________
Mój dzień 29 września
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 7:58 pm   

im bliżej naszego cudownego dnia tym bardziej się zastanawiam jak to będzie w tej Dajanie... na szczęście Wasze opinie mnie w miarę uspokajają :)
_________________
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 8:19 pm   

Ja też :? a w dodatku nie widziałam jeszcze tej sali przygotowanej do imprezy... zaraz post więc pewnie dopiero po Wielkanocy tam pódę... jakoś tak ne było kiedy :roll: mam nadzieję że mi sie spodoba :)
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 8:30 pm   

szczerze mówiąc mam podobne plany, bo też jeszcze nie widziałam tej sali "w pełnym blasku"... :)
zauważyłam, że Ty, cosolko, masz wesele wcześniej niż ja, bo w połowie maja... mam nadzieję, że podzielisz się wrażeniami związanymi z naszą salą :lol:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Hatifnatka Wto Sty 29, 2008 8:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 5:30 pm   

W sobotę byłam z Mama oglądać naszą salę, czyli Dajanę na Ogrodowej :) Mimo, że umowę podpisaliśmy już w zeszłym roku w czerwcu to dopiero teraz zobaczyłam ją gotową do wesela na szczęście wyglądała baaardzo ładnie i elegancko :)
Jedyne co mi się nie podoba to fakt że napoje gazowane stoją na stole w dużych plastikowych butelkach… :kwasny: kiepsko to wygląda poza tym te napoje są jakichś dziwnych firm, więc postanowiliśmy, po rozmowie z właścicielką że sami kupimy napoje gazowane – coca colę, sprite i fantę w szklanych butelkach 0,3 l a pani nam odliczy koszt jaki normalnie ponosi na takie napoje (soki, wodę i lemoniadę zostawiamy bez zmian) :)
Jeśli chodzi o chłopsku stół to też chcemy sami sobie załatwić jedzenie a ona nam wypożyczy i butelki i zrobi dekorację, niestety chce za to 300zł… ale cóż i tak nas wyjdzie taniej (za cały stół chciała1000zł!)
Co do dekoracji sali to na szczęście jestem fanką stylu minimalistycznego, więc wystarczy mi co tam jest, czyli trochę tiulu przy stole młodych a nad nami takie serca jak widać na zdjęciu, tylko serwetki będą łososiowe bo te białe za bardzo się zlewają, dokupimy też pare świec do postawienia na oknach i na kominku, no i może te wazoniki z konwaliami :]
Nie będę się rozwodzić nad detalami tylko zamieszczę parę fotek:







dajana3.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 839 raz(y) 31.21 KB

dajana2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 795 raz(y) 28.42 KB

dajana1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 785 raz(y) 43.01 KB

_________________
Ostatnio zmieniony przez cosola Pon Kwi 07, 2008 5:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 11:31 pm   

ślicznie wygląda ta sala. :sla super, że zrobiłaś zdjęcia, cosolko! :spoko: jako przyszła panna młoda mająca się bawić na tej sali mam nadzieję, że napiszesz jak było, skoro masz wesele wcześniej :)
_________________
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 10:12 pm   

Już po naszym weselu więc mogę z czystym sumieniem się wypowiedzieć na temat "Dajany" wszystko było super, ekstra, :ok:

Właścicielki są bardzo kontaktowe, miłe i na każdym kroku starały się spełniać nasze prośby i oczekiwania. Nie było problemu żeby samemu zorganizować wiejski stół, wymienić napoje na inne czy wybrać kolor dekoracji.
Goście bardzo chwalili jedzenie i torcik, wybraliśmy to tańsze menu a jedzenia i tak zostało dużo, wszystko mogliśmy zabrać do domu. Poza tym wszystko było ładnie podane, kelnerzy też spisali się na medal, na stołach niczego nie brakowało :)

Jednym słowem POLECAM :!:
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 10:17 pm   

Ja byłam na tej sali w troszkę przykrych okolicznościach, a dokładniej na stypie mojego wujka. I też gorąco polecam tą salę. Jest bardzo ładna i elegancka. Jedzenie pychotka.
_________________


Ostatnio zmieniony przez izunia_82 Pon Cze 02, 2008 10:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 29, 2008 12:09 am   

byłam wczoraj z moim P. i z mamą oglądać Dajanę tuż przed weselem. baaardzo się nam podobała :) na stołach była łososiowa dekoracja, która lepiej się naszym zdaniem prezentuje od białej. nie możemy się już doczekać naszego wesela :buja w oblokach:

5.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 916 raz(y) 56.45 KB

4.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 885 raz(y) 51.42 KB

2.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 876 raz(y) 57.1 KB

1.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 868 raz(y) 55.31 KB

_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 7:32 pm   

Sala jest śliczna :buja w oblokach:
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Pią Sie 08, 2008 10:52 pm   

Dajana okiem naszego fotografa :)







5.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 749 raz(y) 34.35 KB

4.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 761 raz(y) 16.71 KB

3.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 706 raz(y) 13.18 KB

_________________
Ostatnio zmieniony przez cosola Pią Sie 08, 2008 10:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marika007 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 80
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 3:40 pm   

8) my w Dajanie mamy ślub w przyszłym roku w sierpniu ;) Robimy tam wesle na ok 80 - 100 osób, wiec bedziemy sie bawic na obydwu salach. Czy ktoś, kto mial tam wesele moglby podzielic sie swoimi doswiadczeniami odnosnie zabawy na dwoch salach w Dajanie? jak sie bawili goscie? czy orkiestra wychodzila do ludzi na sale z jedzonkiem i zabwiala gosci przy stolach, gdzie odbywaly sie oczepiny i zabawy? :wink:


* Bardzo ładnie urządzona, nie wymaga juz żadnych dodatkowych dekoracji
* właścicielka bardzo miła, kompromisowa, chętnie przyjmuje propozycje młodych
* przystepna cena, 2 rodzaje menu według 2 cenników
* sala w centrum miasta - łatwy dojazd
* mały ogródek, gdzie goście mogą wyjść zapalic

[ Dodano: Wto Sie 19, 2008 2:48 pm ]
i jeszcze jeden duzy plus, czego inne sale zazwyczaj nie oferują, to to, że cena nie ulega zmianie, nawet jeśli rezerwacja jest robiona rok wcześniej :wink:


edit: połączyłam dwa posty
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Sie 25, 2008 10:51 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 26, 2008 11:47 am   

mieliśmy właśnie wesele w ubiegłą sobotę w Dajanie i z czystym sumieniem mogę tę salę gorąco polecić!!!!! było naprawdę super. jedzenia dużo i pyszne, goście sobie chwalili i jeszcze dużo zostało do zabrania. sala przepiękna i elegancka sama w sobie, nie dekorowaliśmy jej żeby nie popsuć efektu. mały ogródek, który goście (zwłaszcza ci palący) bardzo sobie chwalili.
obsługa kelnerska świetna, bardzo sympatyczne chłopaki, uwijali się jak w ukropie ;)
mieliśmy wesele na 70 osób na jednej sali i wydaje nam się, że to była optymalna liczba gości.
właścicielka bardzo miła i łatwo było się z nią porozumieć. ponieważ było nam duszno, wstawili na salę wiatraki.
no i na podkreślenie zasługuje fakt, że cena jak za taką jakość usługi jest naszym zdaniem śmiesznie niska i nie wzrosła ani o grosz od zeszłego roku, była dokładnie taka jak w umowie, którą zawarliśmy.
także podsumowując - gorąco polecamy Dajanę! :D
_________________
 
 
Lejdi 

Dołączyła: 02 Sie 2008
Posty: 7
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 10:45 am   Re: sala Dajana na Ogrodowej

bylam tam niedawno na weselu, i musze przyznac, ze bylam mile zaskoczona jedzeniem (poza lososiem w slodkich babeczkach) i obsłuą kelnerską - sprawną i dyskretną:))

natomiast na pewno nie powiedzialabym, ze sala jest elegancka; okolica jest jaka jest, a sala sama w sobie dosc typowa, mnie osobiscie nie przypadla do gustu, w kazdym razie ja nie tego szukam...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl