Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"WODNIK"
Autor Wiadomość
knajman 

Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Gru 27, 2007 8:21 pm   Nie wiem czemu się czepiacie!

Czasami każdemu przytrafiają się wpadki, ja słyszałam o tej sali same dobre rzeczy! Kilkoro znajomych miało tam przyjęcia i każdy wyraża sie dobrze. Ja również będę wyprawiać tam moje wesele. Mam pytanie do osób, które już tam miały wesele, chodzi mi o małą sale na Dubois. Czy jest możliwość przyczepienia do ścian jakichś dekoracji, np materiałem? Pomóżcie mi bo w ogóle mnie mam pomysłu jak udekorować tą małą salę. Pozdrawiam
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 14, 2008 12:50 pm   

Salę bardzo polecam, obsługa konkretna - lata doświadczenia.
Bardzo ładne, duże łazienki - duży plus.

Ponieważ sala ma bardzo dużo plusów, podam tylko minusy:
- nieciekawa elewacja budynku (nieciekawie wygląda z zewnątrz)
- miejsca parkingowe pod salą (brak oddzielnego miejsca)
- ogródek tyci
- brak miejsc noclegowych (tylko dwa pokoje) - co prawda nieopodal jest zajazd Rubin, ale oba te obiekty tak się diametralnie różnią stylem i wyglądem, że wolałam nie ryzykować, zabawy w Wodniku i noclegu w Rubinie
 
 
Arek_Lex 

Wiek: 39
Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 12:47 am   

Byłem tam na jednym weselu w grudniu 2007, sala z zewnątrz rzeczywiście wygląda nieciekawie ale wewnątrz jest naprawde ładn.

Minusem jest osoba właściciela bo Pan Młody mówił, że kazał mu dopłacać za jakieś potrawy których on nie zamawiał, a które miały być ponoć od "firmy".
No i osobiste nie polecam pić napojów z dzmanków, miały jakiś dziwny smak i jeszcze przez dwa dni miałem jakiś niesmak.
Co do potraw to złego słowa nie moge powiedzieć, tylko, że jednak trochę mało ale tio pewnie zależy od indywidualnych uzgodnień.
_________________
Arek
 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 11:47 am   

Byłam w ciągu ostatniego roku na 3 weselach na tej sali. Każde bardzo udane. Sala prezentuje się bardzo ładnie i elegancko. Jedzenie pyszne , obsługa bardzo miła i kulturalna. Goście zachwalali organizację i przekazywano sobie wzajemnie namiary, stąd taki ciąg wesel właśnie tam :) I były to zdecydowanie najbardziej udane przyjęcia na których się bawiłam.
Co do naszego wesela z K. nie mieliśmy wątpliwości, że będzie właśnie tam. Przynajmniej śpimy spokojnie i nie martwimy się czy podany obiad nie będzie zimny lub przypalony (czego świadkiem już byłam).
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 2:34 pm   

Ja też będę mieć wesele w "Wodniku".
Co nas przekonało?

Przede wszystkim wnętrze, przestronna sala, parkiet, okolica, przystępne ceny no i to, że są, dziąłają już od lat i są sprawdzeni.

I przyznam, że cały czas mnie korci żeby się tam przejechać w jakąś sobotę i pooglądać ją jeszcze raz :razz:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
Ostatnio zmieniony przez Debussy Czw Cze 26, 2008 2:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 2:57 pm   

Jak zerknęłam dziś w ten temat i zobaczyłam jak dawno był ostatni wpis, to pomyślałam, że nikt nie urządza tam swoich wesel i byłam tym bardzo zdziwiona. Ale fajnie, że zbiera się mała Wodnikowa Ekipa :)
Pozdrowienia dla Motylka i Debussy :) Mam nadzieję, że weselicha nasze będą tam udane :)
_________________
 
 
*Motylek* 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1546
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 8:25 pm   

Dzięki i również pozdrawiam. Musisz pamiętać, że na Forum jest stosunkowo mało par, a do tego nie wszyscy zgłaszają, gdzie mają wesele. Także myślę, że nie jest tak źle :P

A my też się wybieramy jeszcze popatrzeć, tym razem z rodzicami :) Niech oni też nacieszą oko :)
_________________
Nasz dzień to: 16 maja 2009 !! !

 
 
 
suli 

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2008
Posty: 9
Skąd: Łódź /Yate
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 9:13 pm   

Z tego co wiem Wodnik cały czas prosperuje i to z pozytywnym skutkiem:))

Osobiście nie byłam przekonana do wnętrza, dlatego w efekcie końcowym nie zdecydowaliśmy sie na tą sale..Słyszałam jednak wiele pozytywnych opinii na jej temat.Rodzina mojego narzeczonego od kilku lat bawi się tam na Sylwestra i są zachwyceni! Podobnie jest ze znajomymi ,którzy maja doświadczenie z wesela.
To ze posty są stare nie ma żadnego znaczenia...:))) Ja swojego czasu wpadłam w paranoje,że jeśli nie ma jakiegoś zespołu weselnego na forum tzn. ,że nie jest godny uwagi.Nic bardziej błędnego.
Po prostu trzeba dobrze szukać:)))

Pozdrawiam wszystkie WODNICZKI:))
 
 
 
katarynka14 

Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 4:09 pm   

Witam
Moje wesele także odbędzie się w Wodniku- w czerwcu przyszłego roku. Jak zauważyłam więcej jest pozytywnych opinii niż negatywnych co mnie trochę uspokoiło, ale odrobina niepewności zostanie na pewno do końca...Moi znajomi byli zadowoleni z sali. Sala w środku jest ładna. Ciemne ściany dodają jej uroku, a jak pojawi się dekoracja powinno być ok! ładny parkiet-aczkolwiek uważam, że maximum na ok 100-120 osób. Mam tylko zastrzeżenia do wyglądu budynku z zewnątrz-mało ciekawy. I przydałoby się moim zdaniem ogrodzenie przed budynkiem, ładniejszy podjazd do budynku. Ale ogółem wrażenie pozytywne.
Mam nadzieję, że jedzenia nie zabraknie i nie będzie żadnych problemów organizacyjnych.
_________________
Kasiak
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 11:49 am   

Ja sie bawiłam w 2007 roku w Wodniku na Dubois, na "poprawinach firmowych" kuzynki mojego męża :) Jedzonko było pyszne, obsługa super :) Sala faktycznie niewielka, i może nie w typie weselnej, raczej bardziej restauracyjna, ale sądze, że gdyby zrobić jakies fajne dekoracje nabrałaby charakteru i uroku :) Ogólnie na plus :)
_________________

 
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 10:31 am   

Witam!Ja bawiłam się w 2007r. na weselu brata.Powiem wam,że bardzo mnie się wszystko podobało i byłam naprawdę zadowolona z obsługi.Sala na plus:)
_________________


 
 
miiszczu 


Wiek: 42
Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 9:09 pm   

Na gorąco po swoim weselu wypada mi tylko podziękować właścicielowi oraz całej obsłudze Wodnika.

Pełen profesjonalizm, smaczne jedzenie w dużych ilościach, miła obsługa, bardzo ładna i przestronna sala.

Bardzo polecam.
_________________
 
 
sistermen 

Wiek: 42
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 7:27 am   

Miałem okazje niestety być tam na konstelacji po pogrzebie babci.
Obsługa ubrana jak woźne w latach 80-tych.
Jedzenie zjadliwe choć bez rewelacji.
O kawę, herbatę trzeba było się prosić, bo panie były zajęte plotami na zapleczu...
Nie polecam.
Z tego co dowiedziałem się od osób, które się tam bawiły latem strasznie "pachnie" od stawów.
Ostatnio zmieniony przez sistermen Wto Lip 21, 2009 7:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 9:34 am   

sistermen napisał/a:
Miałem okazje niestety być tam na konstelacji

Chyba konsolacji :wink:
My byliśmy z obsługi bardzo zadowoleni, fajne młode dziewczyny i chłopaki, ubrani schludnie i jak na kelnerów przystało. :)
Jedzenie było pyszne, wszystko smakowało.
A kawę i herbatę bardzo często sami na tacach roznosili i podawali każdemu kto chciał, nikt nie musiał się upominać.
My mieliśmy wesele właśnie latem, a od stawów niczym nie "pachniało" :roll:

Bardzo polecam restaurację Wodnik.
Wiele lat doświadczenia, duży profesjonalizm.
Sala duża, wygodna, wszystkie szczegóły dopracowane.
:)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
*Motylek* 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1546
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 1:42 pm   

Po weselu w Wodniku jesteśmy zadowoleni na 95%. Trochę mają bałaganu z wydawaniem jedzenia do domu. Poza tym wszystko OK.
_________________
Nasz dzień to: 16 maja 2009 !! !

 
 
 
AstraFan 

Wiek: 43
Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: uć
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 10:13 am   

Bardzo ładna przestronna sala. Bawiłem się tam na weselu i zabawie karnawałowej. Obsługa bez zastrzeżeń i nie było się do czego przyczepić. Nawet o herbatę nie trzeba było się specjalnie prosić.
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 19, 2009 7:25 am   

17października bawiłam się u koleżanki na weselu właśnie na tej sali.To już drugi raz kiedy miałam możliwość bawić się w Wodniku.Naprawdę jedzenie pyszne nie da się wszystkiego spróbować bo brzuszki odmawiają posłuszeństwa z przejedzenia.Obsługa świetna w każdej chwili można było poprosić herbatkę czy kawę:).Ostatni ciepły posiłek był o 4 rano.
_________________


 
 
katekoz 

Dołączyła: 12 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 12:31 pm   

Witam serdecznie Wszystkich,

mam prosbe moze ma ktos jakies nowsze wiadomosci na temat sali Wodnik?
Do naszego wesela juz malo czasu i bardzo jestem ciekawa jeszcze jakis opini.
Ostatni raz bylam tam na weselu mojego brata prawie 9 lat temu, wiem,ze duzo sie zmienilo i nie boje sie , ale milo by bylo dostac moze jakies wskazowki na co zwrocic wieksza uwage.
Z gory dziekuje za jakiekolwiek informacje :)
pozdrawiam serdecznie.
_________________
kate
 
 
katarynka14 

Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 4:48 pm   

Pod koniec czerwca odbyło się nasze wesele w Wodniku na Patriotycznej i jesteśmy szczerze zadowoleni. Za 150 zł od talerzyka <na ten rok> mieliśmy bardzo dużo dobrego jedzenia <to zdanie gości, a więc bardzo istotne, bo sama niewiele sobie zdążyłam pojeść :wink: >, na wiejskim stole też były pyszności, tort wliczony w cenę przepyszny!Wszystko co pozostało mieliśmy zapakowane przez kelnerów i mogliśmy wziąć sobie do domu.
Nie słyszałam, żeby ktoś narzekał na obsługę!
Duży parkiet do tańczenia to też plus tej sali.
Mieliśmy do dyspozycji także pokój dla siebie-na górze.
Jest też pomieszczenie na alkohol zamykane na kluczyk.
Nie żałuję podjętej decyzji!drugi raz też wybrałabym WODNIKA
I żadnych zapachów od strony stawów nie było czuć!:)
_________________
Kasiak
Ostatnio zmieniony przez katarynka14 Sro Sie 04, 2010 4:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
haze 

Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 1:45 pm   

Witam,
Moje wesele odbyłosie w WODNIKU przyul.Patriotycznejdnia 01.05.2010r

Jestem zachwycona tą salą tak, że postanowiłam podzielić sie wrażeniami.
Po pierwsze jeśli chodzi o sale to jej rozkład jest na 6 ponieważ sala do tańczenia jest połączona ze stołami gdzie można jeść, goście się integrują i nie dzielą się na 2 obozy ;]
kto ma ochotę to tańczy kto nie siedzi przy stole ale i tak jest wszystko na jednej sali.
Jeśli chodzi o wystrój bardzo stylowy i elegancki, zresztą dekorację każdy we własnym zakresie może zmienć, no i co również jest bardzo ważne to, że na podłodze jest parkiet, a nie kafelki- na których można orła wywinąć nawet żeby niewiadomo jakimi pastami byly wysmarowane ;p
Przejdzmy do jedzenia;
Coż przepyszneeeee, ŚWIEŻE, i robione na miejscu nie przez katering
na stołach jest tyle jedzenia że każdy znjadzie coś dla siebie,
gorące posiłki naprawdę są gorące ;]
moi goście stwierdzili, że są na pierwszym weselu, na którym podano ciepły rosół a nie chłodny ;]
Dziewczyny co tu dużo pisać sala naprawdę jest piękna i ma wpaniałe rozłożenie wszystko pomyślane zgłową no i ogródek- ja nie wiem kto to wymyśli, że od stawów śmierdzi chyba się ten ktoś nie umył;) (nie obrażając nikogo) poprostu jedzcie i sprawdzcie sami, że nic nie czuć ale za to słychać rechotanie żabek i śpiew ptaków.
Mogłabym tak pisać i pisać - naprawdę warto zobaczyć tę salę na własne oczy a jeśli chodzi o jedzenie to też polecam przede wszystkim ŚWIEŻE i smaczne!!!!!

[ Dodano: Pon Sty 03, 2011 1:47 pm ]
Ja też drugi raz wybrałabym tą salę ;)
 
 
paula_mj 

Dołączyła: 14 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 15, 2011 12:26 pm   

Cześć

Ma może ktoś z forumowiczów jakieś świeże relacje z wesel w Wodniku? My planujemy swoje na rok 2012 i właśnie zastanawiamy się nad wyborem tej sali. Byliśmy już ją zobaczyć i muszę przyznać, że wizualnie nie powala na kolana, jednak lada dzień maja zacząć remont (wymiana tapety na ścianach). Dla nas jednak najważniejsze jest jedzenie i obsługa. Chcielibyśmy, żeby tego jedzenia było dużo, by nie było pustych miejsc na stołach, aby wszystko podawane było ciepłe i smaczne a goście nie czekali godzinami na kawę czy herbatę. Jeśli macie jakieś swoje opinie lub sugestie to proszę o napisanie i podzielenie się swoimi spostrzeżeniami :)
 
 
Mistique 


Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 6:49 pm   

Ja też jestem o krok od podjęcia decyzji o weselu w tej sali :) Dlatego przyłączam się do prośby poprzedniczki o jakieś świeże relacje z imprez na tej sali :)

[ Dodano: Nie Lis 06, 2011 8:04 pm ]
No nic, nikt nic nie napisał, ale i tak zdecydowaliśmy się na tę salę po wizycie w niej i zebraniu killku opinii od znajomych, którzy się tam bawili :) Ślub w lipcu 2012 :) Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania, to zapraszam na PW :)
 
 
pan_pawel 

Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 19, 2012 1:30 pm   

Byłem ostatnio na weselu w Wodniku i jestem mile zaskoczony. Drugi raz miałem przyjemność tam gościć. Ostatnio był zrobiony remont, położona nowa złota tapeta i podczas rozmów z właścicielem odnośnie terminów i kosztów mówił, że będą również poprawiane filary. Fajnie wyglądało wejście pary młodej od strony stawu czego wcześniej też nie było, jedzenie bardzo dobre i przede wszystkim ciepłe i świeże a obsługa bardzo miła. Sam planuję weselę na przyszły rok i jestem w 90% pewny co do tego miejsca.

Mam nadzieję, że ktoś jeszcze się wypowie na temat tego miejsca.
 
 
gosia130186 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 5:49 pm   

Witam,
to mój pierwszy post na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość :)
Razem z narzeczonym zdecydowaliśmy się na tę salę. Jest to nasza druga sala, bo z poprzedniej zrezygnowaliśmy po wielkich bojach z właścicielką (ale to nie ten wątek).
Menu ciekawe, ale zarazem proste i klasyczne. Wystrój sali jak kto lubi... my zamówiliśmy dekoratorkę, choć jeśli ktoś chce zaoszczędzić parę groszy to może zdecydować się na to co oferuje właściciel.
W cenie talerzyka mamy wszystko: 6 ciepłych posiłków, ciasta, owoce, napoje, tort i stół wiejski. Jeśli goście dopiszą, to dostaniemy również dwa pokoje gratis.
Fajna lokalizacja - niby miasto ale na uboczu.
Wesele w lipcu. Mam nadzieję, że pogoda dopisze.
Widzę, że postów w tym wątku jest niewiele, więc w razie pytań proszę się nie wahać:)
 
 
zuza3188 

Dołączyła: 13 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 10:16 pm   

Hej, ja też będę miała tam wesele, jedyne co muszę jeszcze ustalić to właśnie dekorację, piszesz że można wziąźć dekorację z sali, czy to się opłaca czy lepiej wziąźć swoją dekoratorkę. Kiedyś widziałam że mają tam jakieś tło za Młodymi ale nie wiem ile za to biorą ?
 
 
gosia130186 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 6:48 am   

zuza3188 napisał/a:
Hej, ja też będę miała tam wesele, jedyne co muszę jeszcze ustalić to właśnie dekorację, piszesz że można wziąźć dekorację z sali, czy to się opłaca czy lepiej wziąźć swoją dekoratorkę. Kiedyś widziałam że mają tam jakieś tło za Młodymi ale nie wiem ile za to biorą ?


Właściciel może polecić Ci firmę, która zajmuje się robieniem dekoracji na sali. Z tego co nam wspominał dekoracja ściany za Młodymi kosztuje w granicach 200-300 zł. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniążki, to możesz się zdecydować na dekorację po poprzednim weselu. Po prostu przyjeżdżasz w tygodniu przed weselem i możesz ocenić, czy to co tam zastaniesz odpowiada Ci. Kwiaty naprawdę długo się trzymają. Ale nie chcę Cię wprowadzać w błąd, więc najlepiej będzie jak się skontaktujesz z właścicielem :)
 
 
Mistique 


Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 11:07 pm   

gosia130186 a którego lipca masz wesele?:) Tak się składa, że my też mamy wesele w lipcu w Wodniku :)
_________________
 
 
gosia130186 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 17, 2012 9:06 am   

Witaj,

wesele mamy 21 lipca (czyli w najbliższą sobotę). W czym mogę Ci pomóc?

Pozdrawiam,
Gosia
 
 
Mistique 


Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 20, 2012 6:22 pm   

Wiadomość wysyłałam już na PW :)

Opinię o sali napiszę oczywiście już po weselu jak się okaże wszystko co i jak, a na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że organizacja wesela na tej sali do najłatwiejszych nie należy i stresu przed tak ważnym dniem nie odejmuje :( Eh.
_________________
 
 
gosia130186 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 06, 2012 12:17 pm   

Witajcie,

jesteśmy już po weselu. Na spokojnie możemy opisać swoje wrażenia. Jeśli szukacie sali, to naszym zdaniem świetny wybór. Dużo i smacznie. Profesjonalna obsługa: na bieżąco sprzątano stoły, żeby nikt nie miał brudnych talerzy, donoszono ciepłe napoje, dania podawano gorące. Wszystko świeże. Jedzenie, które pozostało po weselu zostało spakowane i zabraliśmy je ze sobą następnego dnia.
Dużą zaletą sali jest lokalizacja. Niby w mieście, a jednak na uboczu. Jest gdzie wyjść na zewnątrz i odetchnąć świeżym powietrzem.
Goście zachwalali wesele.
Pozdrawiam
 
 
driadaa 

Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Gru 28, 2012 5:08 pm   

Mistique napisał/a:
Wiadomość wysyłałam już na PW :)

Opinię o sali napiszę oczywiście już po weselu jak się okaże wszystko co i jak, a na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że organizacja wesela na tej sali do najłatwiejszych nie należy i stresu przed tak ważnym dniem nie odejmuje :( Eh.


i jak się udało wesele? planuje odwiedzić to miejsce i zastanawiam się czy warto? Jakie ceny, jak smakowały posiłki? ogólnie przydałaby się każda informacja :)
 
 
igsa 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2013
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 17, 2013 4:19 pm   

Hej, czy jest tu ktos kto robi wesele w Wodniku w 2013 albo 2014?
 
 
zabulcia83 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Lis 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 21, 2013 1:43 pm   

My sie zdecydowlaiśmy na ślub w Wodniku w 2013
 
 
frutti_angel 

Dołączyła: 17 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 17, 2013 11:57 pm   

Hej Dziewczyny zaczynam dopiero i to mój pierwszy raz :wink: a chce zapytać bo mocno zastanawiam się nad tą salą byliśmy z narzeczonym na rozmowie Pan Michał wydał się konkretny i kompetentny i baaaaaaaaaaardzo elastyczny sala i lokalizacja też super ale moje pytanie to czy któraś niedawno miała tam wesele i jak to wygląda w praktyce bo ja wiem, że teoria to zawsze jest piękna... proszę o jakieś aktualne opinie jak to na weselu jak obsługa czy przy rozliczeniu nie ma jakiś niespodzianek jedzenie i czy może jest coś na co warto zwrócić szczególna uwagę lub o co dopytać czego dopilnować. :P z góry dzięki
 
 
paula_mj 

Dołączyła: 14 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 15, 2013 7:23 am   

Hej dziewczyny miałam wesele w Wodniku w czerwcu 2012. Z niczym nie było problemu. Panie kucharki i obsługa przemiłe, o cokolwiek ktokolwiek nie poprosił wszystko miał od ręki podane. Brudna zastawa była na bieżąco sprzątana. Napoje uzupełniane tak, że w ogóle ich nie brakowało. Jeśli chodzi o jedzenie, my mieliśmy to najbogatsze menu i muszę przyznać, że byliśmy bardzo zadowoleni a i opinie gości były takie, że wszystko było bardzo smaczne a to najważniejsze. Ciepłych posiłków jest pod dostatkiem, co 2-3 godz było podawane ciepłe, którego też było pod dostatkiem. Goście zachwyceni byli żeberkami. Zimnych zakąsek bardzo dużo zostało bo przy tylu ciepłych posiłkach i w takiej ilości goście raczej nie jedli dużo zimnych zakąsek. Jeśli chodzi o tort to też przepyszny. Samo przygotowanie do wesela przebiegło bez żadnych zastrzeżeń. Dwa dni wcześniej byliśmy po południu na sali żeby zrobić małe korekty w dekoracji. Z niczym nie było problemu, z właścicielem można było wszystko ustalić tak byśmky byli zadowoleni. Jeśli zastanawiacie się nad Wodnikiem to mogę Wam gorąco tą salę polecić :)
 
 
Radziu_i_Ania 

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 11:54 am   

Hej. A czy ktoś planuje wesele w Wodniku w 2014r? My wstępnie jesteśmy zainteresowani tą salą i właściciel wydaje się w porządku. Mamy nadzieje że będzie wszystko dobrze, tak jak przeczytałam posty z ostatnich lat. Jakby ktos miał jakieś uwagi do sali to czekamy na opinie i rady.
_________________
 
 
martha330 

Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 4
Skąd: nybilandia:)
Wysłany: Nie Lut 16, 2014 11:41 pm   

Radziu_i_Ania napisał/a:
Hej. A czy ktoś planuje wesele w Wodniku w 2014r? My wstępnie jesteśmy zainteresowani tą salą i właściciel wydaje się w porządku. Mamy nadzieje że będzie wszystko dobrze, tak jak przeczytałam posty z ostatnich lat. Jakby ktos miał jakieś uwagi do sali to czekamy na opinie i rady.



kiedy wesele?
jaka jest obecnie cena?
myslimy o 2015 i chycemy zrobic na Dubois ze wzgledu na mala liczbe gosci...
 
 
Radziu_i_Ania 

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 30, 2014 9:13 pm   

Czekamy na opinie z 2014 roku. Sala po remoncie. Jak było? Opowiadać! 8)
_________________
 
 
kamejka 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 04, 2014 11:38 am   

Byłam dziś oglądać salę Wodnik (naszykowana przed Komunią) i wszystko bardzo pozywytnie.

W kilku punktach:

PLUSY:
- Manager - fajny, młody facet, z którym miło się rozmawia i zakładam, że można wszystko łatwo dogadać.
- Sala jest przestronna, spokojnie zmieści się nasze 80-100 osób i będą jeszcze mieli czym oddychać :D
- Na sali jest nowa zdaje się tapeta (złota), kafelki (na środku jest parkiet, a stoły stoją na tych kafelkach). Nie widziałam sali w starej wersji z zieloną tapetą, ale teraz wygląda naprawdę ładnie i jasno. Zdjęcia na ich stronie www nie oddają jej uroku (zdjęcia tam są ciemne i fatalne).
- Nie sugerujcie się za bardzo tym, że front sali nie jest zbyt ciekawy. Mają ładny, niewielki taras z huśtawką, ławeczkami, oczkiem wodnym z widokiem na staw. I to od tej strony będzie przywitanie pary młodej. Prowadzi tam dróżka przez mostek, wchodzi się przez taką furtkę, dla mnie jak z bajki :D
- Można sobie podpasować wystrój sali do koloru przewodniego (serwetki, żywe kwiaty na stołach, światełka na suficie, pewnie tez kokardy na pokrowcach od krzeseł ale o to zapomniałam spytać).
- Cena za dzieci do 3 roku życia bodajże za darmo (z tego co pamiętam, nie zanotowałam, bo u mnie w rodzinie nie takich nie ma :) ), do 7 roku życia 50%.
- Cena za obsługę wesela (orkiestra, fotograf itp) może być niższa jeśli okroimy im trochę menu (np. brak zimnych przystawek bądź mniej dań głównych).
- Na miejscu jest szatniarz (w cenie), który dodatkowo pilnuje czystości, również np w toaletach.
- Można sobie dowolnie wybrać tort (mają cukiernika, który może zrobić taki, jak sobie para zażyczy).
- Manager w razie czego pomaga załatwić bimberek do wiejskiego stołu (ponoć jest wiele rodzajów do wyboru i można się zaprosić na degustację) :D
- W cenie pomieszczenie z lodówką, małym sejfem, do tego 2 pokoje 4-osobowe.
- Po weselu można zabrać jedzenie, sala ma swoje pojemniki i obsługa wszystko pakuje.

MINUSY:
- Wystrój sali nie jest taki "exclusive", nie ma np, pięknych żyrandoli jak na innych salach.
- Toalety w miarę ładne, ale szału nie było (choć mój M. mówi, że jemu się podobały :P )
- Dodatkowy koszt jeżeli chodzi o wystrój to akcent nad parą młodą (np jakieś serduszka z balonów czy kwiatów) - 300 zł.
- Wesele może trwać 10 h, jeżeli orkiestra gra dłużej, to za każdą godzinę +250 zł (w sumie nie wiem czy to taki minus, bo moim zdaniem nie jest to powalający koszt).
- Minimalna liczba gości - 80 osób (jeśli będzie mniej, to trzeba i tak za tyle zapłacić).
- Dość daleko od centrum miasta.



Ogólnie wrażenie bardzo pozytywne i możliwe, że to będzie nasza sala :)
_________________
Zapraszam do dzienniczka http://www.forum.wesele-l...ic.php?p=784726

 
 
Radziu_i_Ania 

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 04, 2014 11:34 am   

My już po weselichu i poprawinach. Było super. Polecamy salę wszystkim, więcej szczegółów niebawem :)

[ Dodano: Wto Paź 14, 2014 5:45 pm ]
Nasze wesele odbyło się 27.09.14r. i jesteśmy bardzo zadowoleni z sali :) Gości było 108 osób i nikt nie narzekał :) Obsługa cały czas nosiła herbate,kawe, jedzenie, pytała czy coś donieść i nie było z niczym problemu :) Z włascicielem p. Michałem można się ze wszystkim dogadać.
Plusem są 2 pokoje na górze, gdzie nawet po 4-6 osób się zmieści. Własciciel w cenie oferuje ciasta, tort i stół wiejski. Bez problemu mogliśmy kilka dni przed weselem ćwiczyć pierwszy taniec na sali, jak i przywozić alkohol itp.
Szkoda, że jedzenia po weselu nie można wyłożyć na poprawiny, bo tego jedzenia zostało mnóstwo...!!!
Pamiętajcie pytać o dekoracje i pokrowce na krzesła jak i kokardki, bo mozna się w tym pogłubić..., a wiadomo, ze za wszystko trzeba zapłacić
W małych kokilkach były podawane zupy, ale nie przeszkadzało to przy takiej ilości jedzenie. Kieliszki były odpowiednie, do napojów trochę wąskie, ale da się przeżyć :) serwetki są materiałowe, co świadczy o elegancji, bo papierowe to lekka komuna.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji :)
_________________
 
 
Tysiaa00 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 29, 2019 3:42 pm   

Jesteśmy dokładnie miesiąc po ślubie, emocje powoli opadają, ale wrażenie jakie zrobił na nas "Wodnik" zostanie z nami już chyba na zawsze. Manager sali jest przesympatyczny, pomocny, a co najważniejsze pełen profesjonalizmu. Jedzenie, które mieliśmy na naszym weselu, nie ukrywajmy... Było WYŚMIENITE! Kelnerzy robią swoje, u nas byli kompletnie niezauważalni, a na stołach zawsze pełno wszystkiego. Różnorodne menu, które ustala się z właścicielem. Dodatkowo bardzo zachęca cena oraz to, co jest w niej zaoferowane (m.in. stół wiejski, tort, 2 pokoje 4-osobowe). Zdecydowana większość gości była zachwycona zarówno salą jak i kuchnią. Jedyny problem jaki wytworzył się "w trakcie" była kwestia dekoracji sali. Późno o to dopytaliśmy, więc trochę nasza wina, ale mają swoją dekoratorkę, która nie oszukujmy się, nie jest warta ceny, którą proponuje. Firmy z zewnątrz nie można, jedynie samemu. Problem pojawia się, jeśli dzień przed waszym weselem, też jest jakaś impreza, bo wtedy dopiero w dniu ślubu od rana można przyjść i samemu przystroić salę. Jednak nie jest to wielki problem, bo Wodnik jest gustownie odremontowany i wielkich dekoracji też nie potrzebuje :)
Kończącym słowem powiem tyle: Sala nam się na tyle spodobała, że dosłownie KAŻDA następna okazja, będzie organizowana właśnie tam ^_^
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl