Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fantazja
Autor Wiadomość
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 7:35 pm   

wodospady piekne :)
Mnie w Fantazj nie spodobal sie zwyczaj rozbijania kielichow, moze teraz jest juz inaczej>
Mlodzi po wypiciu szampana nie rzucali za siebie tylko wlasciciel przyniosl jakies cos drewniane :) i mlotkami byly one gniecione... nie ma jak z rozmachem rzucic kielich za siebie :) jesli komus to nie odpowiada to moze mozna by bylo sie dogadac z wlascicielem przed weselem?
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
jabbar 

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 3
Skąd: stąd
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 2:23 pm   

Ten zwyczaj u nich jest juz chyba od "100" lat
Już jak pierwszy raz u nich byłem w lutym 1994 roku to właśnie odbywało się to w ten sposób, iż kieliszki były zawijane w jakis materiał/chustke a później były tłuczone drewnianą pałką.
Ja na owe czasy uważałem ten pomysł za bardzo oryginalny.
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 12:52 am   

A mnie w Fantazji odstraszyl wybitnie niesympatyczny wlasciciel..za kazdym razem mowil nam cos innego...bylismy u niego 3 razy i uslyszelismy 3 wersje a na koniec to tak walsciwie to ze niestety u niego nie ma sali odpowiednuiej dla nas...Az moja tesciowa sie z nim poklocila a potem ja sie dolaczylam...
Jakis miesiac po mnie poszla sale ogladac kolezanka i nawet jej sali nie pokazal, nic jej nie chcial powiedziec...tylko zeby wsrod znajomych sie popytala...
Fajnie ze facet zrobil interes, ktory trwa iles tam lat, ale czasy sie zmieniaja...moze kiedys mial pewnego rodzaju monopol ale teraz jest tyle sal, ze ja na jego miejscu jednak zmienilabym podejscie...ale to tylko moje zdanie...
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
Ropuucha 

Dołączyła: 06 Wrz 2006
Posty: 52
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 3:43 pm   

Na mnie też właściciel zrobił bardzo złe wrażenie. Na salę nas wpuścił ale pierwsze pytanie jakie zadał brzmiało: "kiedy chcecie wesele ? bo ja i tak mam zajęte prawie wszystkie terminy" i może nie muszę się wysilać i wam o wszystkim opowiadać (te ostatnie słowa to przypis własny - ale takie właśnie odniosłam wrażenie. Na nieszczęście dla tego człowieka powiedzieliśmy że nie mamy z góry określonego dnia w któym chcielibyśmy brać ślub a w podanym przez nas zakresie czasowym okazało się że ma jakiś wolny termin i musiał nam biedaczek o wszystkim opowiadać, ale robił to w sposób mało zachęcający i dlatego mamy wesele gdzie indziej :)
_________________
 
 
elfiona 

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Cze 2007
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 5:48 pm   fantazja

[color=red]ja chyba wspólnie z narzeczonym zdecydujemy się na fantazję.... zrobiła na nas jak narazie najlepsze wrazenie.... powedzcie mi prosze tylko czy napewno na 100 osób nie jest przy mała? i czy zespół ma wystarczająco miejsca na scenie? a i chcialam jeszcze zapytać ile kosztuje wiejski stół?
:roll:

pozdrawiam wszystkich
[/color]
11.10.2008....hmm...
_________________
11.10.2008 nasz dzień....hmm...
 
 
 
Spontana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 9:46 am   

Trochę ponad miesiąc temu miałam wesele w fantazji w sali z grilem. ( to ta najgłębiej przy wodospadach). Mogę z czystym sumieniem powiedziec ze organizacyjnie wszystko wypadło świetnie.Jedzienie pyszne i duzo, Talerzyki wymieniane na bieżąco. Goście byli zadowoleni i mówili ze najedli się do syta.
Na początku bałam się ze będzie mało miejsca do tanczenia ale okazało się ze jak na nasze wesele (55 osób) miejsca bylo w sam raz :)

Fakt ze właściciel moze nieco zniechęcać na początku ale da się z nim dogadać :razz:
Co do tłuczenia kieliszków to mogliśmy sobie wybrać czy chcemy je rzucic za siebie czy tłuc młotkiem. ;)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Spontana Pon Wrz 10, 2007 9:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kejti 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 86
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 2:57 pm   

Odkopię wątek :)
Czy wiadomo coś o cenach i miejscach noclegowych? ?e są, to wiem ze stronki, natomiast jak to jest z detalami? I czy dają np. jakieś rabaty przy większej (ok. 30) ilości osób?
_________________


 
 
 
Spontana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 10:26 am   

Myslę, że najlepiej jest zadzwonić i zapytać . My nie wynajmowaliśmy pokoi dla gości. W cenie przyjęcia jest na pewno pokój dla młodych :)
_________________

 
 
jaga.26 

Dołączyła: 19 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 2:39 pm   

Bardzo polecam FANTAZJ? na ul. Kolumny w Łodzi.
Sala duża klimatyzowana, fantastyczne jedzenie, bardzo profesjonalna obsługa. Dobrze przemyślany układ na stoły i parkiet do tańca.
Mieliśmy tam wesele 12 kwietnia 2008 roku zatem zaledwie tydzień temu, a do dziś jesteśmy bardzo szczęśliwi. że wybraliśmy właśnie to miejsce.

Dla nas ważny był też hotel, bo mieliśmy dużo przyjezdnych gości.
GO?CIE DO NAS DZWONI? I BARDZO CHWAL? organizację naszego wesela. Solidnie się wytańczyli i najedli.
 
 
Anniulenka 

Dołączyła: 05 Cze 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 11:40 am   

Witajcie:) Wczoraj byłam w Fantazji. Rzeczywiście właściciel podchodzi lekceważąco do sprawy, mówi bardzo ogólnie - nawet nie pokazał nam przykładowego menu. Jeśli chodzi o sale, to najlepsza jest ta, przeznaczona na dużą liczbę gości. W cenę wliczone jest wszystko , oprócz alkoholi i orkiestry.
 
 
oparol 

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: łódź/Cambridge UK
  Wysłany: Nie Sie 03, 2008 5:22 pm   

Witam Wszystkie Forumowiczki!

Chcialam zapytać o sale Fantazja. Zarazerwowalismy tą sale (dokładniej zrobili to moi rodzice) termin na 19wrzesnia 2009r, niestety stronka internetowa tej sali nie działa ;(

Poki co jestem za granicą i bede w Łodzi mogła obejzec tą sale dopiero za dwa miesiące.
Czy może któras z Was może miała tam wesele i mogłabym zobaczyć zdjecia?
Byłabym b.wdzieczna!!

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 04, 2008 5:02 pm   

oparol napisał/a:
niestety stronka internetowa tej sali nie działa ;(

Oparol - napisz e-maila do Fantazji - powinni ci przesłać jakieś zdjęcia, skoro stronka była, a już nie ma.
Chwilowo znalazłam tylko coś takiego: http://meteor.turystyka.pl/fantazja-lodz,lodz.html - niewiele, ale może coś ci pomoże.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 12:10 pm   

Aktualnie zmienił się szef Fantazji, teraz najprawdopodobniej szefem jest syn byłego właściciela. Tym niemniej wszystko zostało w rodzinie i myślę, że zmiana nie wpłynie na jakość i przebieg przyjęć :)
_________________

 
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 5:33 pm   

Dla wszystkich zainteresowanych - uprzejmnie donoszę, że strona restauracji znowu działa :)
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 9:03 pm   

Hmmm no wg mnie Fantazja przez to wiele straci. Bylismy tam 2 razy gdy szukaliśmy sali. Najpierw spotkaliśmy syna byłego właściciela, czyli chyba teraz obecnego i stwierdził, że "przecieeż wszystko jest w internecie, to co my więcej chchemy?". I nie udzielił nam dosłownie żadnej informacji. Za to poprzedni szef wszystko wyjasnił i dopiero wtedy uzyskaliśmy jakiekolwiek iinformacje. Ale czas pokaże jak to będzie :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 9:12 pm   

Myślę, że czas zweryfikuje jego podejście do klienta :)
_________________

 
 
 
Ola.P 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sie 2008
Posty: 61
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 8:53 pm   

A ja nie mam zastrzeżeń do właściciela.
Salę w Fantazji byli początkowo oglądać ,omawiać szczegóły i zaklepać moi rodzice,bo ja przebywam za granicą.
Dopiero 2tyg.temu bylam ogladac tę sale, bo przyleciałam na urlop do Polski. Właściciel zrobił dobre wrażenie.
Moi rodzice też nie mieli zastrzeżeń. Od początku wszystko było jasno i wyraźnie przedstawione.
:)
 
 
elizabeff 

Dołączyła: 24 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 24, 2008 2:18 pm   

hej:) a wiecie może dziewczyny jakie są ceny w Fantazji? :-)
 
 
Ola.P 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sie 2008
Posty: 61
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Pią Paź 24, 2008 8:12 pm   

Ceny w tym roku to 160 zł za talerzyk, bez poprawin.
Jeśli dobrze pamiętam to z poprawinami 210zl.

W 2009 właścieciel zastrzegł sobie,że ceny idą w górę ok.10%. :kwasny:

Cena jest całkiem sobie,ale jak mówi właściciel jedzenia jest do oporu! I to nas głównie przekonało do tej sali. ;)
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Sro Lip 15, 2009 2:29 pm   

Jestem juz po weselu, bawilismy sie w malej sali. Za talerzyk placilismy 165zl, nie mielismy poprawin. Za zespol, fotografa itp placi sie jak za normalnych gosci, jedna osoba jest gratis. Wlasciciel bardzo kontaktowy, uprzejmy i pomocny. Sale mozna udekorowac po swojemu, wieszac balony co tylko sie chce, byle jak to powiedzial wlasciciel: nie dziurawic scian. Jedzenie pyszne i nie do przejedzenia, obsluga bardzo uprzejma i sprawna.
Poza tym bardzo otwarci na propozycje i pomocni - rozlozyli dla nas winietki, chcielismy osobny stol ze slodyczami przywiezionymi przez meza z Maroka - mielismy. Wszystko zgodnie z ustaleniami.
Jedyne minusy jakie przychodza mi do glowy to:
*troche sliskie plytki
*troche malo miejsca dla zespolu; my mielismy 5-osobowy, bylo ciasno ale dali rade :)
*sala jest niby na 60 osob ale u nas przy 48 bylo ciasno, szczegolnie na poczatku kiedy wszyscy chcieli tanczyc, ale tez dalismy rade - niektorzy tanczyli na zewnatrz na tarasie przy sali. :)

Generalnie choc nie byla to sala moich marzen (rodzice ja wybrali, my nie mielismy na to czasu) to mysle ze warta jest polecenia. Mam nadzieje ze moja opinia pomoze innym parom podjac decyzje.
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 2:11 pm   

Ja jeszcze nie widziałam tej sali (mam namyśli ta największą) a już mam mieszane uczucia :? chodzi o to ze właściciel umówił się z nami w tygodniu na 19 bo jak powiedział "już będę na sali" a jak pojechaliśmy to okazało się że już go nie ma (przepuszczaliśmy w bramie jego auto, ale nie wiedzieliśmy ze to on). Na miejscu pracownik powiedział, ze nic nie wie i nie może nam pokazać bez właściciela, próbował do niego dzwonić ale ten nie odbierał. Dodam tylko, że umawialiśmy się z nim tego samego dnia ok godz 16, a następnego dnia jak zadzwoniłam to jego żona powiedziała, ze widocznie zapomniał :( Nie wiem sama co o tym myśleć, jak dla mnie to trochę niepoważne, ale może rzeczywiście coś mu pilnie wypadło...
_________________
 
 
Pauleczka 

Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 10:13 am   

Ja robiłam 2 maja komunie na sali 35-55 osób.Było wspaniale jedzenie przepyszne i dużo.Właścicielka na samym początku złozyła synkowi życzenia i dała taki jakby wazonik z wygrawerowanym imieniem synka i datą komunii a po drugiej stronie życzenia od włascicieli i pracowników fantazji.Byliśmy wszyscy w szoku bo nie mieliśmy pojęcia że cos takiego będzie miało miejsce.Długo będziemy wspominać komunie naszego dziecka.
 
 
ratowniczka 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 9:41 pm   

Oglądałam tą salę z myślą o moim weselu. Szczególnie, że moja ciocia bywała tam kilkukrotnie i jej się podobało, tzn zachwalała jedzenie i wystrój sali. :evil: Właściciel zabrał nas na salę jak powiedział od 90 do 140 osób. Sala była duuuużo za mała na taką ilość osób. Moim zdaniem spokojnie wybawi się tam jakieś 60-70 osób. Jak byliśmy stoły były ustawione na 100 osób i było bardzo ciasno. Nie wiem jak ci biedni ludzie się tam potem przeciskali... Parkiet do tańca malutki, z czego część zabiera zespół. Właściciel twierdzi, że ma 80 metrów kwadratowych i na moje zdziwienie że to mało odrzekł, że on tam robi sylwestry na 150 osób a poza tym wiadomo, że na weselu nie będą wszyscy tańczyć...
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 10:01 pm   

Byłam na weselu w Fantazji 2 lata temu, na jednej z małych sal (pierwszej po prawo od bramy). Wesele było na okolo 65 osób i było ciasno, zaróno w tańcu jak i siedzeniu. Sala nie odpowiadała mi ze względu na wystrój, ale to nie ja ją wybierałam, tylko młodzi, a o gustach sie nie dyskutuje ;) ... nad młodymi był jakiś badziewny koszmarek w kształcie okienka i gołąbków, albo coś w podobie, już nie pamietam. Zaznaczam, że było to 2 lata temu i może teraz juz jest tam inaczej. Z tyłu duży parking, mnóstwo aut, bo tego dnia odbywało sie tam 5 wesel, wiec łatwo sobie wyobrazić ile było osób. Tłuczenie kieliszków wielkimi młotami kojażę, ale też wolę rzucanie. Jakos to tłuczenie nie ma dla mnie takiego "charakteru", jak rzucenie i potłuczenie w drobny mak. Zresztą właściciel (ten starszy pan, który słyszałam że zmarł jakiś czas temu) sam stwierdził, że to po to, zeby nie trzeba było sprzątać... :roll: Jedzenie bardzo mi smakowało :P Niestety siedziałam jedno miejsce od wejścia do kuchni, skad wydobywały się niezbyt miłe zapachy i dźwięki... i co chwila ktoś przechodził z obsługi. Generalnie nie wspominam źle, aczkolwiek nie chcieliśmy robić tam własnego wesela.
_________________
 
 
Ola.P 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sie 2008
Posty: 61
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 10:01 pm   

Podejrzewam Ratowniczko, ze ogladalas srednia sale (wejscie na przeciwko bramy, mijajac po prawej stronie wejscie do hotelu) .
Bawilismy sie na niej na naszym weselu. Rzeczywiscie sala jest na 90-140 osob i musze przyznac,ze wcale nie jest za mala! U nas bawilo sie az 120 osob i nie moge powiedziec,ze bylo za ciasno! Fakt,ze gral DJ, wiec duzo parkietu nie zajal.

Ale ogolnie moge polecic te sale na ponad 100 osob!
_________________
 
 
Ewa76 

Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 6:30 pm   

Czy ktoś był może na weselu na nowej dużej sali w głębi podwórka przy wodospadach 17lipca2010? Jeśli tak napiszcie proszę swoje opinie ,bo mnie bardzo się podobało.
 
 
asinek 

Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 197
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 27, 2010 8:45 am   

Ja byłam w sali - chyba małej- w zasadzie na przeciwko bramy jest wejście do niej. Niestety nie mam pozytywnych wrażeń... Panował straszny ścisk. Moim zdaniem to sala na max 60 osób, a było ze 100. Poza tym jeśli zdecydujecie się na tą salę zwróćcie uwagę na miejsce, w którym będziecie siedzieli. Na weselu, na którym byłam, Młodzi siedzieli pod ścianą w otoczeniu po każdej ze stron, po jednej około 4 osób, po drugiej około 12 osób. Ściana była zaraz za ich plecami - więc żeby mogli wyjść z obojętnie której strony wszyscy musieli wstawać :? i ich przepuszczać... Do kitu... Także pytajcie o ustawienie stołów i usadzenie gości i Was...
Ostatnio zmieniony przez asinek Wto Lip 27, 2010 8:46 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ewella 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 96
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 10:08 am   

Ja bawiłam się w ubiegłym roku na tej dużej, nowej sali na końcu przy wodospadach i generalnie zachwyciło mnie wszystko: sala - przestronna, jasna, fajnie wkomponowany stół wiejski, obsługa - miła, sprawna,schludna, jedzonko - dużo i bardzo smaczne,otoczenie - duzy parking, skalniaczki, fonatanny...
I dlatego w maju sama będę miała tam swoje wesele :D
 
 
Voland_S 

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 12:37 pm   

Witam, też mam w maju wesele w Fantazji w tej pierwszej sali po lewej, na 70-120 osób. Czy macie jakieś uwagi co do organizatorów? Na coś szczególnego zwrócić uwagę podczas ostatnich rozmów ustalająco- przedweselnych? Czy obsługa wesela działa sprawnie? Czy rzeczywiście, jak zapewniaja właściciele sali, jedzenia jest wbród i pyszne? Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi.
 
 
Daria112 

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 9:50 am   

Ja byłam na weselu na sali przy wodospadach. Rzeczywiście jedzenie pyszne i nie brakowało. A co do rozbijania kielichów to młodzi rzucali je za siebie ,nie było żadnych młotów-może poprostu trzeba to ustalić z właścicielem. Sala bardzo ładna , obsługa bez zarzutu.
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 8:49 am   duża sala-opinie

Coś cicho na temat sali, a ja jestem ciekawa opinii, bo się zastanawiam nad wyborem Fantazjii na wesele w 2012.. Interesuje mnie opinia o tej sali większej, przy wodospadach - jeżeli chodzi o tą małą to jestem w szoku - jak ogladaliśmy salę przygotowana była jakaś rocznica na 40 osób i wydawało się dla mnie ok, a Pan właściciel stwierdził, że tam to i 120 wejdzie (!!!) a 80 to już na pewno i jak zaczął mówić jak te stoły byłyby poustawiane to zrobiliśmy wielkie oczy, bo nie wyobrażam sobie, jaki tam musi być wtedy ścisk. A co ciekawe na ulotce, którą rozdają jest jak wół - sala restauracyjna na 45-65 osób (i to rozumiem).
Whatever. Odnawiam wątek, żeby Ktoś napisał opinie o większej sali. Piszcie Ci którzy mieliście tam wesela.
 
 
aalexandraa 

Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 7:03 pm   

Hej:). Mielismy w Fantazji wesele 1.10.2011r. w sali naprzeciwko bramy wjazdowej, roznie nazywanej - srednia lub duza. Duza to ona raczej nie jest:), ale dla naszych gosci byla idealna. 65 osob swietnie sie tam czulo, mysle ze jeszcze 10 osob wiecej i nie bylo by scisku. Wlasciciel ugodowy, bardzo pomocny i z duzym doswiadczeniem, sluzyl rada i praktycznie wszystko sie sprawdzilo. Co do slynnego zwyczaju tluczenia kieliszkow mlotem to mozna sie dogadac i sa juz dostepne woreczki na kieliszki, mozna tluc o ziemie:). Nie jest to moze tak spektakularne jak bez woreczkow, ale zawsze cos. Stoly na maksa wypasione, sala prezentowala sie bardzo elegancko, toalety czyste i zadbane. Jedzenie przepyszne, opinia o jednym z lepszych w Łodzi nie jest przesadzona, tak samo o ilosciach. Bardzo szerokie menu, mielismy spory klopot wybierajac potrawy na nasza impreze bo wszystko "brzmialo" bardzo smakowicie;D. Takie tez bylo, kazdy gosc potwierdzi. Stol wiejski zdecydowanie wart swojej ceny, byl strasznie chwalony, byly tez wlasne wyroby, wypasik. Oczywiscie to co nie zjedlismy moglismy zabrac na koniec ze soba, kelnerki pomogly pakowac, nie dalismy rady wziac wszystkiego hehe. Starczylo na poprawiny na dzialce i jeszcze troche:). Obsluga super, panie kelnerki usmiechniete i bardzo pomocne, niczego nie brakowalo. Ogolnie nie musielismy sie o nic martwic, dostalismy kluczyk do magazynku z wodeczka i sejfem. Tort i szampan w cenie wiec kolejny plus. Mielismy gosci przyjezdnych, pokoje bardzo fajne i po przystepnej cenie, doba hotelowa po weselu w niedziele do godziny 16, wiec mozna spokojnie odpoczac i wyruszyc w droge. Duzy parking, fontanny ladnie oswietlone i z klimatem. Jestesmy bardzo zadowoleni z wyboru, polecamy! Aleksandra i Adam.
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 7:14 pm   

11.11.11 byłam tam na imprezie klubu motocyklowego (sala na przeciwko bramy) i muszę przyznać, że było lepiej niż na weselu 3 lata temu :razz:
impreza była na 60 osób (postawiono nam 3 osobne stoły - co było średnie, niestety po raz kolejny przypadło mi miejsce za słupem, przez co średnio widziałam co się dzieje na parkiecie... chociaż po większej ilości % siadałam obok każdego z kim chciałam pogadać, więc było ok), jeśli chodzi o jedzenie to naprawdę było bardzo smaczne i niczego nie brakowało (tzn. jeśli czegoś zabrakło np. ktoś chciał inne mięso to kelnerki bez problemu donosiły). Nasza impreza kosztowała 90zł/ osoby (od 18 do 3) jeśli chodzi o menu to było takie:

"Zaczynamy od gorącego posiłku:
Rosół z makaronem.
Ziemniaki lub frytki (do wyboru) oraz tzw. kotlet kowala czyli schab z pieczarkami zalany serem i zapieczony lub dewolaj z serem pleśniowym.
Deser lody.

Po ok. 4 godzinach następny gorący posiłek.
Kluski śląskie i do wyboru mięso: pieczone żeberka w miodzie lub pieczeń w sosie.

Po kolejnych trzech godzinach
Żurek z kiełbaską i jajkiem.

Przez cały czas naszego pobytu na stole będą zimne zakąski w postaci sałatek, mięs i innych dobrych rzeczy.
Dla łasuchów będzie podane ciasto.
Napoje zimne i gorące mamy bez ograniczeń. "

także jeśli chodzi o jedzonko i obsługę to polecam :cool:
_________________
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sro Lip 04, 2012 5:19 pm   

Zdecydowaliśmy się na tą salę (na wprost od wjazdu). Na max 70 osób powinno być ok.
Moi rodzice byli na weselu 2 lata temu w Fantazji i im się podobało. Oby było dobrze.

Cena, którą usłyszeliśmy za talerzyk to 185 zł na 2012 i max 5% wzrost na 2013 rok.
 
 
Zapęccy 

Dołączyła: 11 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 12:24 pm   

16.06.2012r. mielismy na sredniej sali wesele na 60 osob:))).Sala godna polecenia: jasna,klimatyczna,bardzo ladne przybranie stolow,obsluga wspaniala - grzeczna,sympatyczna,bardzo pomocna,sprawna.Wlasciciel z duzym doświadczeniem w "fajnym stylu" wita pare mloda i gosci a jedzenie przepyszne (zwlaszcza poledwiczki zawijane w boczku:)).Jestesmy bardzo zadowoleni jak i nasi goscie:), ktorzy dziekowali nam mowiac (nie wszyscy) ze bylo to najlepsze wesele na jakim sie do tej pory bawili:)))
 
 
martaandmarcin 

Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 6:49 pm   

Witam

W dniu 16 czerwca 2012 r wraz z małżonką mieliśmy uroczystość weselną w kompleksie FANTAZJA na dużej najnowszej sali. Sala sama w sobie bardzo ładna i jak sama nazwa wskazuję duża. Nie ma potrzeby dodatkowego dekorowania sali niczego nie brakuje. Na środku sali fajnie zagospodarowane miejsce na barek a z drugiej strony na stół wiejski. Przybranie stołów w cenie z tego co pamiętam bodajże można wybrać dwa rodzaje przybrań. Jedzenia na stołach dużo i przede wszystkim wszystko świeże. Tort duży i również w cenie od talerzyka i oczywiście pyszny ( zamawiany w cukierni jaś i małgosia). Kolejny plus do talerzyka w cenę wliczone są wszelkie napoje gazowane oraz niegazowane pijesz ile chcesz ( naprawdę duży plus ). Obsługa sprawnie i szybko i przede wszystkim profesjonalnie obsługuję całą uroczystość. Dużym plusem naszej sali było również to, że mieliśmy do własnej dyspozycji duży parking a także fajne miejsce do spędzenia wolnego czasu chodzi mi o ogród z ławkami z różnymi fontannami i wodospadem. Z wesela jesteśmy zadowoleni nic dodać nic ująć wszystko na wysokim poziomie. Pragnę dodać, że w cenę wliczony jest również przytulny pokój ze śniadaniem. Właściciel bardzo sympatyczny idzie się z nim naprawdę dogadać pod każdym względem cenowym jak i organizacyjnym. Restauracja godna polecenia.
 
 
olcia m 

Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 14, 2012 4:42 pm   

Dnia 22 września 2012 roku mieliśmy wesele w dużej sali w komplesie Fantazja. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Obsluga profesjonalna, jedzenie wyśmienite, sala piękna i ladnie udekorowana. Właściciel przesympatyczny, bardzo pomocny i rzeczowy. Na wesela tylko Fantazja w Łodzi:) Serdecznie polecamy! Ola i Michał
_________________
Aleksandra
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 11:25 am   

No wreszcie Fantazja doczekala sie ladnej strony internetowej. :D
http://www.fantazja.lodz.pl/index.html
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
Ostatnio zmieniony przez kaledonia Czw Gru 13, 2012 11:26 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sikoreczka_1988 


Wiek: 35
Dołączyła: 07 Sty 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 3:23 pm   

Podpisaliśmy umowę na 10 sierpień 2013 :cool: już nie mogę się doczekać :dan

Na największej sali byliśmy w październiku na weselu.. jak dla mnie wszystko w jak najlepszym porządku.. Sala duża, przestronna, mająca swój klimat.. Na stołach mnóstwo jedzenia i co najważniejsze wszystko smaczne! Wszystkie napoje w cenie bez ograniczeń..

Gdyby ktoś miał przydatne uwagi co do sali to czekam na informacje ;-)
 
 
Malina10012 

Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 13, 2013 12:49 pm   

Mam pytanie co do sali pod kaskadami, czy te filary na środku nie zasłaniają za bardzo widoku młodym? Jakie są wasze opinie bo nie wiem czy decydować się na lustrzana czy na "pod kaskadami":P:P
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Nie Sty 13, 2013 2:11 pm   

Sikoreczka_1988 napisał/a:
Podpisaliśmy umowę na 10 sierpień 2013 już nie mogę się doczekać

Na największej sali byliśmy w październiku na weselu.. jak dla mnie wszystko w jak najlepszym porządku.. Sala duża, przestronna, mająca swój klimat.. Na stołach mnóstwo jedzenia i co najważniejsze wszystko smaczne! Wszystkie napoje w cenie bez ograniczeń..

Jeszcze wolne terminy na 2012 rok byly? Jestem w szoku, czerwiec rok naprzod trzeba bylo zamawiac...
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Kwi 13, 2013 1:08 pm   

hej, mam pytanie odnośnie tej największej sali- pod kaskadami Pani przez tel. powiedziała mi że pomieści max 176 osób. Ja planuję spore wesele (ok. 160 osób) i się zastanawiam czy się pomieści tyle ludzi, bo nie zależy mi na tym aby wszystkich poupychać, ale żeby był luz i ludzie nie siedzieli w ścisku oraz żeby było miejsce do tańczenia. Wiem że z reguły na parkiecie nie tańczą wszyscy na raz, ale mimo to zastanawiam się jak by to było przy tej ilości osób.
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
Sikoreczka_1988 


Wiek: 35
Dołączyła: 07 Sty 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 7:12 am   

asimi, Szczerze to jak masz mieć ok.160 osób to odradzam Ci tą salę..ja mam do zaproszenia 140 osób ale liczę na to że przyjdzie mi max 120 osób. W październiku byłam na weselu gdzie było 86 osób i powiem Ci że przy stołach były luzy ale jak już wszyscy wyszli tańczyć to było ciasno.. Sytuacja na sali wygląda tak że 120 osób mieści się przy stołach po prawej stronie a jak masz więcej osób to dostawiają stoły po lewej stronie więc w ten sposób masz mniej miejsca do tańczenia. Na pewno sala jest ładna i ma dobre opinie ale jak chcesz mieć dużo miejsca do tańczenia to na pewno odradzam.. Ja mam ślub w sierpniu i pewnie większość osób będzie na dworze siedzieć to może jakoś się pomieścimy..
_________________
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 7:59 pm   

Sikoreczka_1988 dziękuję za odp, trochę mnie zmartwiłaś, myślałam że ta sala będzie dobra... ech mało jest dużyych sal :(
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
Ostatnio zmieniony przez asimi Pon Kwi 15, 2013 8:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sikoreczka_1988 


Wiek: 35
Dołączyła: 07 Sty 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 8:56 am   

asimi, A może Yuka ? My też się zastanawialiśmy nad nią.. Powiem Ci że my szukaliśmy sali blisko nas więc wybór był niewielki. Ale to zazwyczaj jest tak że jak jest ładna sala to z jedzeniem gorzej albo na odwrót.. Musisz poszukać..w Pabianicach jest piękna sala willa-impresja.. Na pewno coś znajdziesz :-)
_________________
 
 
marpia 

Dołączyła: 16 Kwi 2013
Posty: 3
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 2:25 pm   fantazja

asimi, Ja będę miała wesele w Fantazji w sali pod kaskadami na 180 osób. Myślę, że skoro Właściciele gwarantują przyjęcie na taką liczbę osób - nie będzie większych problemów. Moja Koleżanka miała wesele w mniejszej sami na 110 osób i powiedziała, że było swobodnie. Wiem, że bardzo dobre opinie ma sala Bachus w Czarnocinie - pomieści nawet 250 osób. Jest naprawdę przestronna, wiem że jedzenie jest także pyszne oraz go nie brakuje. Niestety - nasz termin na tej sali był już zajęty, a ponieważ rzeczywiście są problemy ze znalezieniem dużej sali - wybieramy Fantazję.

Pozdrawiam :)
_________________
marpia
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 8:26 pm   

dzięki za odp. Szukam czegoś bliżej- w Łodzi ewentualnie obszar w stronę Tomaszowa. Ta z Pabianic śliczna, ale droga trochę. Nie zaśmiecam już tego wątku- otworzyłam nowy sala na 170 osób http://www.forum.wesele-l...8002001d#726642

Może ktoś był jeszcze na dużym weselu w Fantazji i się wypowie....
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
Ostatnio zmieniony przez asimi Wto Kwi 16, 2013 8:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jolkaruda 

Wiek: 42
Dołączyła: 13 Mar 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 8:41 pm   

A Saxonii na Pomorskiej w Łodzi jest naprawdę super i niedrogo bo około 150-160 zł od osoby. Biorąc pod uwagę wysoki standard i sali i obsługi to chyba niewielki koszt.Teraz czytałam na ich stronie ,że dodatkowo poprawiny można zrobić w ogrodzie a przecież niedługo będzie cieplutko więc to fajny pomysł.
 
 
eweraldzia 

Dołączyła: 09 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 09, 2013 9:51 pm   

Mielismy przyjemność z korzystania z usługi sali weselnej Fantazja 6.10.12r i jesteśmy bardzo zadowoleni. Sala weselna rewelacyjna, jedzenie pyszne, obsługa przemiła, właściciele sali to bardzo mili i ugodowi ludzie :) Naprawde szczerze polecamy, odpowiem na każde pytanie dotyczące tej sali :) Serdecznie polecaam
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Pon Maj 13, 2013 12:29 pm   

asimi napisał/a:
hej, mam pytanie odnośnie tej największej sali- pod kaskadami Pani przez tel. powiedziała mi że pomieści max 176 osób. Ja planuję spore wesele (ok. 160 osób) i się zastanawiam czy się pomieści tyle ludzi, bo nie zależy mi na tym aby wszystkich poupychać, ale żeby był luz i ludzie nie siedzieli w ścisku oraz żeby było miejsce do tańczenia. Wiem że z reguły na parkiecie nie tańczą wszyscy na raz, ale mimo to zastanawiam się jak by to było przy tej ilości osób.

Szczerze wątpię- sale Fantazji nie są duże- jak na moje oko to 120-130 osób to tam byłby max.

Na mniejszej pod kaskadami jest podobnie- niby do 100 osób, ale jak dla mnie to 70-80 to max co się zmieści- dobrze, że u nas tyle osób nie będzie i część nie tańczy :wink:
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl